Delightful Waves by DROPS Design

DROPS Delight lõngast kootud lainelise mustriga triibuline õlasall

Võtmesõnad: lainemustriga, õlasall
DROPS 160-30
DROPSi disain: mudel nr de-131
Lõngagrupp A
----------------------------------------------------------
Mõõdud: kõrgus keskel umbes 75 cm
Ülaserva laius umbes 150 cm
Lõng: Garnstudio DROPS DELIGHT, 50 g/175 m
100 g värv nr 08, roheline/beež
100 g värv nr 11, lilla/roheline

DROPSi RINGVARDAD (80 cm): 4 mm – või sobivad, et saavutada koetihedus 21 s x 27 r parempidises koes = 10 x 10 cm
----------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------

Koetihedus – Vaata siit, kuidas seda mõõta ja miks
Alternatiivlõng – Vaata siit, kuidas lõngu asendada
Lõngagrupid A kuni F – Kasuta sama mustrit ja vaheta lõnga, siin
Alternatiivlõnga kasutamine – Kasuta meie lõngamuundurit

-------------------------------------------------------


75% vill, 25% polüamiid
alates 3.25 € /50g
DROPS Delight print DROPS Delight print 3.25 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
needles Vardad & heegelnõelad Telli
Lõngakulu sellele disainile alates 13.00€. Loe edasi.

Juhend

RIPSKUDE (edasi-tagasi kududes): koo kõik read parempidi.

MUSTER
Vaata skeeme A.1 kuni A.4. Skeem on antud vaadatuna töö paremalt poolt (PP) ja näitab iga rida.

KESKMINE SILMUS
Koo keskmine silmus parempidises koes kõikidel parempidises koes ridadel, aga ridadel, kus kootakse pr töö PH pool, koo nagu ülejäänud silmused.

TRIIBUD
1 TRIIP = 2 rida. Esimene rida on töö PP pool.
*Koo 2 rida lilla/rohelisega, koo 2 rida rohelise/beeži lõngaga*, korda *kuni*.
-----------------------------------

ÕLASALL
Kootakse edasi-tagasi ringvarrastega. Sall kootakse keskelt alla.
Koo TRIIPE – vaata ülevalt.
Loo üles 7 s 4 mm ringvarrastele lilla/rohelise lõngaga.
Paigalda 1 silmusemärkija (SM) 4-ndasse silmusesse (= keskmine silmus) ja tõsta seda töö käigus kõrgemale.
Koo skeemi A.1 nii: koo 2 ääresilmust ripskoes – vaata ülevalt, skeemi A.1 järgmisel 1 s, 1 s parempidises koes, skeemi A.1 järgmisel 1 s ja 2 ääresilmust ripskoes = 11 s. Jätka skeemiga A.1 mõlemal pool keskmist silmust (koo keskmine silmus parempidises koes samaaegselt skeemiga A.1). Kui on kootud 1 vertikaalne skeemi mustrikordus, on vardal 43 silmust (st. 21 s mõlemal pool keskmist silmust). JÄLGI KOETIHEDUST!

Koo skeeme A.2-A.4 nii: 2 ääresilmust ripskoes, skeemi A.2 järgmisel 1 s, skeemi A.3 järgmisel 17 s, skeemi A.4 järgmisel 1 s, 1 pr (= keskmine silmus – vaata ülevalt), skeemi A.2 järgmisel 1 s, skeemi A.3 järgmisel 17 s, skeemi A.4 järgmisel 1 s ja 2 ääresilmust ripskoes.
Kui on kootud 1 vertikaalne skeemide mustrikordus, on vardal 111 s (st. mõlemal pool keskmist silmust on 55 s) ja nüüd mahub veel 1 skeemi A.3 mustrikordus mõlemale poolele.
Jätka skeemidega A.2-A.4, kuni on kootud 8 vertikaalset mustrikordust. Vardal on nüüd 587 s (st. 293 s mõlemal pool keskmist silmust).
Koo kõik silmused lõdvalt maha nii: *koo 3 s maha, 1 õs, koo õs maha*, korda *kuni* tervel real.

Skeem

symbols = pr töö PP pool, ph töö PH pool
symbols = pr töö PH pool
symbols = tõsta 1 s pr kudumata, 1 pr, tõsta kudumata silmus üle
symbols = 2 pr kokku
symbols = 1 kahekordne õs kahe silmuse vahele, järgmisel real libista esimene õs vardalt
symbols = 1 õs kahe silmuse vahele, järgmisel real koo õs keerdsilmusena
symbols = 1 õs kahe silmuse vahele, järgmisel real koo õs pr
diagram

Vajad abi selle mustriga?

Tänan valimast DROPS Designi! Me anname endast parima, et meie juhendid oleks kergesti arusaadavad. Kõik mustrid on tõlgitud Norra keelest, alati on võimalik kontrollida arvutusi ja mõõte originaaljuhendist (DROPS 160-30) .

Ei saa juhendist aru? Vaata nimekirja erinevatele õpetustele allpool, mis aitavad kaasa projekti valmimisele - ning võib-olla õpetavad isegi midagi uut!

signature-image signature

Ei saa juhendist aru? Vaata nimekirja erinevatele õpetustele allpool, mis aitavad kaasa projekti valmimisele - ning võib-olla õpetavad isegi midagi uut!

Iga mustriga kaasnevad videoõpetused.

Meil on ka samm-sammulisi õpetusi erinevatele tehnikatele, mida leiab siit.

1) Miks on koetihedus tähtis?

Koetihedus määrab kudumi suuruse ja mõõdetakse tavaliselt 10 x 10 cm osalt. Tavaliselt kirjutatakse nii: silmuste arv laiuses x (korda) ridade arv kõrguses - näiteks: 19 silmust x 26 rida = 10 x 10 cm.

Koetihedus on kudujatel erinev, mõni koob/heegeldab lõdvemalt, mõni tugevalt. Koetihedust saab muuta varraste suurusega, seepärast me alati mainime, et varraste suurus on ainult soovituslik! Igaüks saab seda ise muuta (suuremaks või väiksemaks) vastavalt oma käekirjale, et koetihedus tuleks sama, kui mainitud juhendis. Kui koetihedus on erinev, on lõngakulu erinev ja lõpptulemuseks on teistsugused mõõdud.

Koetihedus määrab ka seda, milliseid alternatiivlõngu saab kasutada. Teine lõng sobib alternatiiviks, kui see annab sama koetiheduse.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi ja mõõta koetihedust

üles

2) Mis on lõngagrupid?

Kõik meie lõngad on jagatud lõngagruppideks (A kuni F) lõnga jämeduse ja koetiheduse järgi - lõngagrupp A sisaldab peenikesi lõngu ja lõngagrupp F kõige jämedamaid. Nii on lihtne leida alternatiivlõngu samale mustrile, kui soovid kasutada teist lõnga. Ühe lõngagrupi lõngadel on sama koetihedus ja neid saab teineteisega asendada. Aga kuna erinevatel lõngadel on erinev tekstuur, siis lõpptulemus võib olla erinev.

Vaata erinevaid lõngagruppe siit.

üles

3) Kas ma saan kasutada erinevat lõnga kui antud mustrid?

Kasutades teist lõnga on tähtis, et koetihedus oleks sama. Nii tulevad eseme mõõdud samad, kui antud joonisel. Seda on lihtsam saavutada, kui kasutada sama lõngagrupi lõngu. Samuti on võimalik panna kokku mitu peenemat lõnga, et saavutatda soovitatud koetihedus. Proovi meie lõngamuundurit. Ma soovitame alati teha tööproovi.

NB! Kui kasutate erinevat lõnga, siis võib olla lõpptulemus ka erinev, kuna teisel lõngal on erinev tekstuur.

Vaata DROPS õpetust: Kas ma saan kasutada teist lõnga kui antud juhendis?

üles

4) Kuidas kasutada Lõngamuundurit?

Igal meie mustrilehel on link Lõngamuundurile, juhul kui soovid kasutada teist lõnga kui soovitatud juhendis. Sisesta lõng, mida soovid asendada, kogus (valitud suurusele) ja lõngade arv ning lõngamuundur pakub parima valiku alternatiive sama koetihedusega. Lisaks saad teada palju vajad uut lõnga ja mitut lõnga kasutada. Enamus tokke on 50 g (mõned 25 g või 100 g).

Kui mustris on kasutatud mitut värvi, siis tuleb iga värvi eraldi vaadata. Samuti, kui juhendis on kasutatud kahte erinevat lõnga koos (näiteks 1 Alpaca + 1 Kid-Silk), siis tuleb leida alternatiivid neile eraldi.

Vaata lõngamuundurit siit

üles

5) Miks minu koetihedus tuleb vale soovitatud varrastega?

Varraste suurus mustrilehel on ainult soovituslik, tähtis on järgida koetihedust. Kuna koetihedus on kõigil erinev, siis on vaja valida omale sobivad vardad õige koetiheduse saavutamiseks – võib-olla on vaja võtta suuremad või väiksemad vardad. Seepärast on vajalik teha tööproov.

Kui Sinu koetihedus on erinev, siis tulevad ka eseme mõõdud erinevad.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi

üles

6) Miks on ese kootud ülevalt alla?

Kui rõivas on kootud ülevalt alla, on lihtsam teha muudatusi pikkuses. Näiteks, on lihtsam proovida eset selga kudumise käigus, et kontrollida passe pikkust.

Juhendis on hoolikalt selgitatud iga samm õiges järjekorras. Skeemid on kohandatud vastavalt kudumise suunale ja kootakse nagu tavaliselt.

üles

7) Miks on varrukad lühemad suurematel surrustel?

Suurematel suurustel on üldlaius (varruka otsast varruka otsani) ikkagi suurem, isegi kui varruka pikkus on lühem. Suurematel suurustel on varrukakaar pikem ja õlad laiemad, et rõivas istuks seljas paremini.

üles

8) Mis on mustrikordus?

Mustri skeeme korratakse tihti ringil/real või vertikaalselt (kõrguses). 1 mustrikordus skeemil näitab mustri põhisilmuseid. Kui on öeldud juhendis, et tee 5 mustrikordust skeemi A.1 ringil, siis tuleb kududa skeemi 5 korda üksteise järgi samal ringil. Kui on öeldud juhendis, et tee 2 mustrikordust skeemi A.1 vertikaalselt, koo terve skeem ühe korra kõrguses, siis koo jälle otsast peale terve skeem teise korra.

üles

9) Kuidas kududa skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule. 1 ruut = 1 silmus.

Edasi-tagasi kududes, kootakse iga teine rida töö paremal pool, skeemi loetakse paremalt vasakule; iga teine rida kootakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale. Kududes töö pahemal pool, loetakse skeemi vasakult paremale, parempidi silmused kootakse pahempidi ja pahempidi silmused parempidi.

Ringselt kududes kootakse kõik read töö paremal pool ja skeemil loetakse kõik read paremalt vasakule.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

üles

10) Kuidas heegeldada skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule.

Edasi-tagasi heegeldades, read mis tehakse töö paremal pool loetakse skeemi paremalt vasakule; read mis tehakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale.

Ringselt heegeldades tehakse kõik read töö paremal pool ja skeemi loetakse igal ringil paremalt vasakule.

Heegeldades ringset skeemi, alustatakse keskelt ja heegeldatakse väljapoole, vastupäeva ja ringi haaval.

Rida algab tavaliselt antud numbri ahelsilmustega (vastavalt järgmise silmuse kõrgusele), see on näidatud skeemil või kirjeldatud juhendis.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

11) Kuidas kududa ühel real/ringil mitu erinevat skeemi?

Kui on vaja teha samal real/ringil mitme erineva skeemi järgi, siis on see tavaliselt kirjutatud nii: “ koo skeemi A.1, A.2, skeemi A.3 kokku 0-0-2-3-4 times". Aee tähendab koo skeemi A.1 ühe korra, siis skeemi A.2 ühe korra, siis korda skeemi A.3 (laiuses) niimitu korda, kui on vaja sinu suurusele – siin näites on see: suurusel S = 0 korda, M = 0 korda, L= 2 korda, XL= 3 korda ja suurusel XXL = 4 korda.

Skeeme kootakse nagu tavaliselt, alusta esimese reaga skeemil A.1, siis tee skeemi A.2 esimene rida jne.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

12) Miks tehaks töö alguses rohkem ahelsilmuseid?

Ahelsilmused on natuke lühemad kui teised silmused, et äär ei jääks kiskuma, me teeme alguses rohkem silmuseid. Järgmisel real kohandatakse silmuste arvu, et see läheks kokku mustriga ja suuruse mõõtudega joonisel.

üles

13) Miks kasvatatakse silmuseid enne soonikut ülevalt alla kududes?

Soonikkude on venivam ja tõmbab rohkem kokku, kui näiteks parempidine kude. Kasvatades silmuseid enne soonikkoes äärist, hoiab see ära suure erinevuse laiusesse.

üles

14) Milleks kasvatada mahakudumise real?

Tihti jääb mahakudumise rida kiskuma. Seepärast tehakse silmuseid mahakududes mõned õhksilmused, et äär ei jääks kiskuma.

Vaata DROPSi videot: Kuidas kududa silmuseid maha, tehes õhksilmuseid?

üles

15) Kuidas kasvatada/kahandada kordamööda igal 3. või 4. real/ringil?

Et kasvatused / kahandused jaguneksid ühtlaselt, tuleb kasvatada /kahandada näiteks kordamööda igal 3. või 4. real/ringil järgmiselt: koo 2 rida ja kasvata/kahanda kolmandal real/ringil, koo 3 rida ja kasvata neljandal real/ringil. Kasvata/kahanda niimoodi vaheldumisi, kuni vajalikud kasvatused/kahandused on tehtud.

Vaata DROPS õpetust: Kasvata / kahanda 1 silmus kordamööda igal 3. või 4. real

üles

16) Miks on juhend natuke erinev kui disain pildil?

Mustrikordused võivad olla natuke erinevad erinevatel suurustel, et saavutada vajaliku suurust. Kui te teete suuremat suurust, võib teie töö olla natuke erinev. Seda kõike on võetud arvesse disaini loomisel, et üldmulje oleks kõikidel suurustel sama.

Järgi oma suurusele vastavat juhendit ja skeeme!

üles

17) Kuidas kududa jakki ringselt, mitte edasi-tagasi?

Kui soovitakse kududa ringselt, mitte edasi-tagasi, saab juhendit natuke muuta. Esiosa keskele tuleb lisada steegid (õmblusvarud - tavaliselt u 5 silmust) ja järgida juhendit. Selle asemel et pöörata ja kududa töö pahemal pool, koo lihtsalt üle steekide ja jätka ringselt töö paremal pool. Pärast lõigatakse kudum eest lahti, korjatakse silmused nööbiliistude jaoks ja kaetakse lõikeservad.

Vaata DROPS videot: Kuidas kududa steeke ja neid lahti lõigata

üles

18) Kuidas muuta ringselt kootud juhendit edasi-tagasi kudumiseks?

Kui soovitakse kududa ringse töövõtte asemel edasi-tagasi, võib kududa osad eraldi ja õmmelda pärast kokku. Kehaosa silmuste arv tuleb jagada kaheks, lisada 1 ääresilmus mõlemale küljele (õmblusvarudeks) ja kududa edasi-tagasi.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas kududa ringvarrastele kirjutatud juhendit pikkade varrastega?

üles

19) Miks on juhendis ikka näidatud tootmisest maas lõnga nime?

Kuna igal lõngal on oma tekstuur, on originaallõng jõetud juhendisse alles. Aga meie Lõngamuunduriga on lihtne leida alternatiivi, või vali lihtsalt sama lõngagrupi lõng.

Mõnes poes võib veel olla tootmisest maas lõnga müügil, või on kellegil veel kodus seda lõnga alles ja soovib leida juhendit.

Lõngamuundur aitab leida alternatiivlõnga ja vajaliku koguse.

üles

20) Kuidas muuta naiste suurusega kudum meeste suurusele?

Kui soovid kududa naiste suurusega disaini mehele, siis on seda lihtne muuta meeste suuruseks. Suurim erinevaus on varrukate ja kehaosa pikkus. Vali naiste suurus sobiva rinnaümbermõõduga. Pikkus saab lisada varrukale enne käeaugu mahakudumist/varrukakaare tegemist. Kui juhend on ülevalt alla, saab pikkus lisada kohe pärast käeauku või enne esimest kahandust varrukal.

Lõngakoguse muutus oleneb kui palju pikkust lisatakse, aga parem osta tokk rohkem kui vähem.

üles

21) Kuidas hoiduda kampsuni topiliseks minemisest?

Enamus lõngu on karvased, mis eemalduvad pesus või moodustavad toppe. Kammitud lõngadel (st. karvastel lõngadel) on neid rohkem, mistõttu need ajavad ka rohkem karva.

Karva ajamine sõltub ka sellest, mida kantakse kudumi all ja kas see tõmbab kiude välja. Seetõttu on võimatu garanteerida, et kudum ei aja karva.

Allpool on mõned nipid, kuidas saada paremat tulemust karvaste lõngadega:

1. Kudumi valmides (enne pesu) raputa seda, et lahtised karvad eemalduks. NB! ÄRA KASUTA liimirulli, harja või muid meetodeid, mis kisuvad karvu välja.

2. Pane kudum kilekotti ja külmikusse – madal temperatuur põhjustab kiudude lõdvestumist ja need eemalduvad teineteisest kergemini.

3. Jäta ese külmikusse paariks tunniks, siis võta välja ja raputa kudumit jälle.

4. Pese kudumit vastavalt juhendile lõngatoki etiketil.

üles

22) Kuidas mõõdetakse eseme pikkust?

Mustrilehel olev mõõtudega joonis annab infot rõiva pikkuse kohta. Kampsuni pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast (tavaliselt kaelaaugu kõrvalt, MITTE õla tipust) alla alumise servani. Samamoodi passe pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast alla varrukate ja kehaosa jagamise kohani.

Mõõte ei võeta mööda nööbiliiste, kui ei ole just nii mainitud; sel puhul mõõda nööbiliistude kõrvalt.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas vaadata suurust joonisel

üles

23) Mitu toki lõnga on vaja?

Vajaminev lõngakogus on antud grammides, näiteks: 450 g. Arvutamaks, mitu toki lõnga on vaja, on esiteks vaja teada, kui palju gramme on 1 tokis (25g, 50g või 100g). See informatsioon on saadaval, vaadates lõngainfot. Jaga vajalik grammide arv toki kaaluga. Näiteks, kui tokis on 50 g lõnga (standard kogus), siis arvutatakse järgmiselt: 450 / 50 = 9 tokki.

üles

Kas ostsid selle projekti tegemiseks DROPS lõnga? Siis võib küsida abi lõngapoest. Vaata DROPS lõnga müüjate nimekirja siit!
Ikka ei leia vastust oma küsimusele? Siis võib jätta kommetaar juhendi lõppu ja meie eksperdid vastavad! Seda tehakse tavaliselt 5 kuni 10 päeva jooksul.. Seniks võib lugeda küsimusi-vastuseid kommentaaridest või ühineda DROPS Workshop grupiga Facebookis abi saamiseks kaaskudujatelt/heegeldajatelt!

Kommentaarid / Küsimused (22)

country flag Ilaria wrote:

Come è possibile realizzare questo modello in dimensioni più piccole? Basta fermarsi alla grandezza desiderata o si interromperebbe lo schema?

06.11.2022 - 12:54

country flag Christine wrote:

Rosa Bonde har helt rätt som påpekade år 2016 att det är fel i diagrammet! Den fyllda cirkeln ska stickas rät på avigsidan. Annars får man inte några ränder på framsidan. I diagrammets symbolbeskrivningar har både den tomma cirkeln och fyllda cirkeln samma beskrivning vilket gör att det blir fel. Synd att ni inte rättat det.

27.10.2021 - 14:40

DROPS Design answered:

Hej Christine. Tack för info, det var fel i den svenska översättningen. Detta har nu rättats. Mvh DROPS Design

29.10.2021 kl. 13:56

country flag Marche Francine wrote:

Bonjour je suis en train de réaliser le modèle du châle et 1 fois avoir effectuer le premier diagramme je n’arrive pas à avoir 43 m comme vous l’indiquer j’en ai 41 et si je continue 1 rg supplémentaire ça dépassera les 43 m. Merci de bien vouloir m’aider s’il vous plaît. Cordialement

06.10.2020 - 16:28

DROPS Design answered:

Bonjour Mme Marche, vous devez avoir 19 m dans chaque A.1 quand le diagramme est terminé, autrement dit: 2 m point mousse, 19 m de A.1, 1 m jersey (m centrale), 19m de A.1 et 2 m point mousse = 2+19+1+19+2= 43 m. Bon tricot!

06.10.2020 kl. 17:12

country flag Astrid Danbolt wrote:

Jeg skjønner ikke hvordan jeg skal strikke 2 kant - m rille.

04.07.2019 - 13:02

DROPS Design answered:

Hej Astrik, det er de 2 kantmasker som skal strikkes i rille i hver side af sjalet. God fornøjelse!

05.07.2019 kl. 12:19

country flag Chantal wrote:

Bonjour, Au début des explications , c'est indiqué en point mousse, tous les rangs à l'endroit. Dans le diagramme, il y a 5 rangs en jersey , une côte mousse ( 1 m endroit sur l'envers) Merci pour votre réponse ! Bon tricot .

26.09.2018 - 00:22

DROPS Design answered:

Bonjour Chantal, après 5 rangs jersey dans A.2, A.3 et A.4 on tricote 1 rang en mailles endroit sur l'envers (voir 2ème symbole de la légende), c'est un rang en mailles envers vu sur l'endroit, pas une côte mousse. Bon tricot!

26.09.2018 kl. 08:01

country flag Rita wrote:

In der Anleitung steht, dass nach dem Stricken der ersten Rapporte A3 anschliessend 2x auf einer Seite Platz haben. Das stimmt nicht, es sind 3x! Siehe Foto! Also A1, dann 1x je A2-A4, dann jeweils A3 3x auf jeder Seite. ect.

10.11.2016 - 16:58

DROPS Design answered:

Liebe Rita, genau so ist es, jedesmal Sie A.1,A.2,A.3 in der Höhe stricken, haben Sie genügend Maschen um beidseitig jeder A.3 je 1 rapport mehr zu stricken, dh 1 x A.3, dann 3 x A.3, dann 5 x A3 usw beidseitig der Mittlerenmaschen. Viel Spaß beim stricken!

11.11.2016 kl. 10:10

country flag Rita wrote:

Ich habe angefangen diesen Schal zu stricken und habe nun alle Diagramme einmal gestrickt. Nun steht, dass ein weiteres A3 pro Seite angefügt werden kann. Muss ich dann bei A2-A4 wieder unten beim Diagramm beginnen und einfach A3 2x nacheinander stricken usw? Also von/bis Abnahmen und gleich wieder? Ich bin Anfängerin, entschuldigen sie meine Frage;) Lg, Rita

10.11.2016 - 08:04

DROPS Design answered:

Liebe Rita, ja genau, stricken Sie jetzt A.2, A.3 2x und A.4 auf jeden Seite der Mittel-Masche. Danach haben Sie genügend Maschen um A.3 3x in der Breite auf jeden Seite der Mittel-Masche zu stricken usw. Viel Spaß beim stricken!

10.11.2016 kl. 08:55

country flag Rosa Bonde wrote:

Där är fel i diagrammet! Den fyllda cirkeln ska vara avig på rätsidan o rät på avigsidan. Annars får man inte några ränder på framsidan.

17.10.2016 - 21:28

country flag Michaela wrote:

Hallo, auf dem Detailbild bei der Anleitung - ist das tatsächlich die gleiche Farbe wie vorgeschlagen? Die Farben wirken viel kräftiger, was natürlich auch am Foto liegen kann. Sollte das Detailbild eine andere Farbe sein, weiß man dann auch welche? Danke!

10.11.2015 - 11:51

DROPS Design answered:

Ja, das ist die gleiche Farbe. Es liegt an dem Foto und kann zudem auch an Ihren Bildschirmeinstellungen liegen. Leider ist eine Farbwiedergabe nie ganz korrekt zum Originalfarbton. Außerdem sind kleinere Schwankungen auch zwischen verschiedenen Farbpartien möglich.

18.11.2015 kl. 11:06

country flag Danie wrote:

Hallo, theoretisch kann man dieses Tuch immer um jeden Mustersatz verlängern oder?

02.10.2015 - 09:56

DROPS Design answered:

Ja, das geht, Sie können die Rapporte so oft in der Höhe wiederholen, bis Sie Ihre gewünschte Größe haben.

03.10.2015 kl. 11:48

Jäta kommentaar mustrile DROPS 160-30

Ootame kommentaare selle mustri kohta!

Kui soovid midagi küsida, siis kiiremaks vastuse saamiseks veendu, et valid õige kategooria alloleval formil. Vajaliku väljad *.