DROPS Extra / 0-910

Chicken Legs by DROPS Design

Kootud DROPSi mustrilised lihavõtte sokid lõngast ”Karisma”. Suurused 35 kuni 46.

Võtmesõnad: munadepüha, skandinaavia, sokid,
DROPSi disain: muster nr u-703
Lõngagrupp B
------------------------------------------------------
Suurused: 35/37 - 38/40 - 41/43 - 44/46
Talla pikkus: 22 - 24 - 27 - 30 cm
Sääre kõrgus: 23 - 24 -25 - 26 cm
Lõng: Garnstudio DROPS Karisma, 50 g/100 m
100-100-150-150 g värv nr 52, tume sinepikollane
50-50-100-100 g värv nr 01, naturaalvalge
50-50-50-50 g värv nr 21, keskmine hall

DROPSi SUKAVARDAD: 3,5 mm - või sobivad, et saavutada koetihedus 22 s x 30 r parempidises koes = 10 x 10 cm
DROPSi SUKAVARDAD: 2,5 mm – sooniku jaoks.
------------------------------------------------------

Oled teinud selle või mõne meie teise disaini? Lisa oma piltidele sotsiaalmeedias silt #dropsdesign , et me näeksime neid pilte.

Soovid kasutada teist lõnga? Proovi meie lõngamuundurit!
Ei tea millist suurust valida? Pildil olev modell on umbes 170 cm pikk ja kannab suurust S või M. Õige suuruse valimiseks vaata alati valmis eseme mõõtudega joonist (cm) juhendi lõpus.

100% vill
alates 2.50 € /50g
DROPS Karisma uni colour DROPS Karisma uni colour 2.50 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
DROPS Karisma mix DROPS Karisma mix 2.50 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
Vardad & heegelnõelad
Lõngakulu sellele disainile alates 10.00€. Loe edasi.

Juhend

MUSTER
Vaata skeeme A.1 kuni A.3.

KANNA KAHANDUSED:
1. RIDA (= töö PP): koo kuni jääb teha 7-7-8-8 s, tõsta järgmine silmus pr kudumata, 1 pr, tõsta kudumata silmus üle, pööra tööd.
2. RIDA (= töö PH): koo kuni jääb 7-7-8-8 s, tõsta 1 s kudumata ph, 1 ph, tõsta kudumata silmus üle, pööra tööd.
3. RIDA (= töö PP): koo kuni jääb teha 6-6-7-7 s, tõsta järgmine silmus pr kudumata, 1 pr, tõsta kudumata silmus üle, pööra tööd.
4. RIDA (= töö PH): koo kuni jääb 6-6-7-7 s, tõsta 1 s kudumata ph, 1 ph, tõsta kudumata silmus üle, pööra tööd.
Jätka niimoodi kahandamist, jättes küljele igakord 1 silmus vähem, kuni vardal on 12-14-14-14 silmust.
--------------------------------

SOKK
Kootakse ringselt sukavarrastega.
Loo 2,5 mm sukavarrastele halli lõngaga 64-64-68-68 s. Koo 2 ringi halli lõngaga, võta valge lõng. Koo 4 cm soonikut 2 pr/2 ph.
Võta 3,5 mm vardad ja koo ring parempidises koes, SAMAL AJAL kahanda 4-4-8-8 s ühtlaste vahedega = 60-60-60-60 s.
Jätka skeemiga A.1. Kui skeem A.1 on tehtud 1 kord kõrgusesse, jätka skeemiga A.2, SAMAL AJAL kasvata esimesel skeemi real 4-4-4-4 s ühtlaste vahedega = 64-64-64-64 s.
JÄLGI KOETIHEDUST!
Kui skeem A.2 on tehtud 1 kord vertikaalselt, on ringil 56-56-56-56 s.
Jätka skeemiga A.3, SAMAL AJAL kahanda esimesel ringil ühtlaste vahedega 8-4-0-0 s = 48-52-56-56 s.
Kui A.3 on tehtud, on töö pikkus u. 22 cm.
Koo edasi sinepikollase lõngaga. Jätka kudumist, kuni töö on 23-24-25-26 cm pikkune.
Järgmisel ringil hoia esimesed 12-13-14-14 s vardal kanna jaoks ja tõsta järgmised 24-26-28-28 s silmusehoidjale (= jalapealne) ja hoia viimased 12-13-14-14 s vardal kanna jaoks. Jätka parempidises koes edasi-tagasi kanna 24-26-28-28 silmusel 5-5,5-6-6,5 cm.
Paigalda silmusemärkija (SM) töö keskele.
Koo kanna kahandused - vaata ülevalt!

Pärast kanna kahandusi korja vardale 11-12-13-14 uut silmust kanalaka külgedelt ja tõsta 24-26-28-28 silmust hoidjalt tagasi vardale = 58-64-68-70 s.
Paigalda SM mõlemale poole jalapealset 24-26-28-28 silmust.
Jätka parempidises koes ringselt, SAMAL AJAL kahanda mõlemal küljel järgmiselt: koo 2 pr keerdsilmustena kokku enne esimest SM-i jalapealsel ja pärast teist SM-i koo 2 kokku. Korda kahandamist igal teisel ringil, kokku 7-8-8-7 korda = 44-48-52-56 s.
Jätka, kuni töö on 18-20-22-25 cm pikkune kanna SM-st (= u 4-4-5-5 cm jääb teha).
Paigalda uus SM mõlemale küljele, nii et jalapealsel ja talla all on 22-24-26-28 s. Jätka halli lõngaga parempidises koes.
SAMAL AJAL kahanda mõlemal pool mõlemat SM-i järgmiselt:
ENNE SM-i: koo 2 pr kokku.
PÄRAST SM-i koo 2 pr keerdsilmusena kokku (s.t koo läbi silmuste tagumiste aasade).
Korda kahandamist igal teisel ringil veel 3-3-4-4 korda ning siis igal ringil 5-6-6-7 korda = 8 s jääb vardale.
Katkesta lõng ja tõmba läbi allesjäänud silmuste, pinguta ja kinnita.

Skeem

= 2 pr kokku
= naturaalvalge
= tume sinepikollane
= hall

Vajad abi selle mustriga?

Tänan valimast DROPS Designi! Me anname endast parima, et meie juhendid oleks kergesti arusaadavad. Kõik mustrid on tõlgitud Norra keelest, alati on võimalik kontrollida arvutusi ja mõõte originaaljuhendist (DROPS Extra 0-910) .

Ei saa juhendist aru? Vaata nimekirja erinevatele õpetustele allpool, mis aitavad kaasa projekti valmimisele - ning võib-olla õpetavad isegi midagi uut!

1) Miks on koetihedus tähtis?

Koetihedus määrab kudumi suuruse ja mõõdetakse tavaliselt 10 x 10 cm osalt. Tavaliselt kirjutatakse nii: silmuste arv laiuses x (korda) ridade arv kõrguses - näiteks: 19 silmust x 26 rida = 10 x 10 cm.

Koetihedus on kudujatel erinev, mõni koob/heegeldab lõdvemalt, mõni tugevalt. Koetihedust saab muuta varraste suurusega, seepärast me alati mainime, et varraste suurus on ainult soovituslik! Igaüks saab seda ise muuta (suuremaks või väiksemaks) vastavalt oma käekirjale, et koetihedus tuleks sama, kui mainitud juhendis. Kui koetihedus on erinev, on lõngakulu erinev ja lõpptulemuseks on teistsugused mõõdud.

Koetihedus määrab ka seda, milliseid alternatiivlõngu saab kasutada. Teine lõng sobib alternatiiviks, kui see annab sama koetiheduse.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi ja mõõta koetihedust

üles

2) Mis on lõngagrupid?

Kõik meie lõngad on jagatud lõngagruppideks (A kuni F) lõnga jämeduse ja koetiheduse järgi - lõngagrupp A sisaldab peenikesi lõngu ja lõngagrupp F kõige jämedamaid. Nii on lihtne leida alternatiivlõngu samale mustrile, kui soovid kasutada teist lõnga. Ühe lõngagrupi lõngadel on sama koetihedus ja neid saab teineteisega asendada. Aga kuna erinevatel lõngadel on erinev tekstuur, siis lõpptulemus võib olla erinev.

Vaata erinevaid lõngagruppe siit.

üles

3) Kas ma saan kasutada erinevat lõnga kui antud mustrid?

Kasutades teist lõnga on tähtis, et koetihedus oleks sama. Nii tulevad eseme mõõdud samad, kui antud joonisel. Seda on lihtsam saavutada, kui kasutada sama lõngagrupi lõngu. Samuti on võimalik panna kokku mitu peenemat lõnga, et saavutatda soovitatud koetihedus. Proovi meie lõngamuundurit. Ma soovitame alati teha tööproovi.

NB! Kui kasutate erinevat lõnga, siis võib olla lõpptulemus ka erinev, kuna teisel lõngal on erinev tekstuur.

Vaata DROPS õpetust: Kas ma saan kasutada teist lõnga kui antud juhendis?

üles

4) Kuidas kasutada Lõngamuundurit?

Igal meie mustrilehel on link Lõngamuundurile, juhul kui soovid kasutada teist lõnga kui soovitatud juhendis. Sisesta lõng, mida soovid asendada, kogus (valitud suurusele) ja lõngade arv ning lõngamuundur pakub parima valiku alternatiive sama koetihedusega. Lisaks saad teada palju vajad uut lõnga ja mitut lõnga kasutada. Enamus tokke on 50 g (mõned 25 g või 100 g).

Kui mustris on kasutatud mitut värvi, siis tuleb iga värvi eraldi vaadata. Samuti, kui juhendis on kasutatud kahte erinevat lõnga koos (näiteks 1 Alpaca + 1 Kid-Silk), siis tuleb leida alternatiivid neile eraldi.

Vaata lõngamuundurit siit

üles

5) Miks minu koetihedus tuleb vale soovitatud varrastega?

Varraste suurus mustrilehel on ainult soovituslik, tähtis on järgida koetihedust. Kuna koetihedus on kõigil erinev, siis on vaja valida omale sobivad vardad õige koetiheduse saavutamiseks – võib-olla on vaja võtta suuremad või väiksemad vardad. Seepärast on vajalik teha tööproov.

Kui Sinu koetihedus on erinev, siis tulevad ka eseme mõõdud erinevad.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi

üles

6) Miks on ese kootud ülevalt alla?

Kui rõivas on kootud ülevalt alla, on lihtsam teha muudatusi pikkuses. Näiteks, on lihtsam proovida eset selga kudumise käigus, et kontrollida passe pikkust.

Juhendis on hoolikalt selgitatud iga samm õiges järjekorras. Skeemid on kohandatud vastavalt kudumise suunale ja kootakse nagu tavaliselt.

üles

7) Miks on varrukad lühemad suurematel surrustel?

Suurematel suurustel on üldlaius (varruka otsast varruka otsani) ikkagi suurem, isegi kui varruka pikkus on lühem. Suurematel suurustel on varrukakaar pikem ja õlad laiemad, et rõivas istuks seljas paremini.

üles

8) Mis on mustrikordus?

Mustri skeeme korratakse tihti ringil/real või vertikaalselt (kõrguses). 1 mustrikordus skeemil näitab mustri põhisilmuseid. Kui on öeldud juhendis, et tee 5 mustrikordust skeemi A.1 ringil, siis tuleb kududa skeemi 5 korda üksteise järgi samal ringil. Kui on öeldud juhendis, et tee 2 mustrikordust skeemi A.1 vertikaalselt, koo terve skeem ühe korra kõrguses, siis koo jälle otsast peale terve skeem teise korra.

üles

9) Kuidas kududa skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule. 1 ruut = 1 silmus.

Edasi-tagasi kududes, kootakse iga teine rida töö paremal pool, skeemi loetakse paremalt vasakule; iga teine rida kootakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale. Kududes töö pahemal pool, loetakse skeemi vasakult paremale, parempidi silmused kootakse pahempidi ja pahempidi silmused parempidi.

Ringselt kududes kootakse kõik read töö paremal pool ja skeemil loetakse kõik read paremalt vasakule.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

üles

10) Kuidas heegeldada skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule.

Edasi-tagasi heegeldades, read mis tehakse töö paremal pool loetakse skeemi paremalt vasakule; read mis tehakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale.

Ringselt heegeldades tehakse kõik read töö paremal pool ja skeemi loetakse igal ringil paremalt vasakule.

Heegeldades ringset skeemi, alustatakse keskelt ja heegeldatakse väljapoole, vastupäeva ja ringi haaval.

Rida algab tavaliselt antud numbri ahelsilmustega (vastavalt järgmise silmuse kõrgusele), see on näidatud skeemil või kirjeldatud juhendis.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

11) Kuidas kududa ühel real/ringil mitu erinevat skeemi?

Kui on vaja teha samal real/ringil mitme erineva skeemi järgi, siis on see tavaliselt kirjutatud nii: “ koo skeemi A.1, A.2, skeemi A.3 kokku 0-0-2-3-4 times". Aee tähendab koo skeemi A.1 ühe korra, siis skeemi A.2 ühe korra, siis korda skeemi A.3 (laiuses) niimitu korda, kui on vaja sinu suurusele – siin näites on see: suurusel S = 0 korda, M = 0 korda, L= 2 korda, XL= 3 korda ja suurusel XXL = 4 korda.

Skeeme kootakse nagu tavaliselt, alusta esimese reaga skeemil A.1, siis tee skeemi A.2 esimene rida jne.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

12) Miks tehaks töö alguses rohkem ahelsilmuseid?

Ahelsilmused on natuke lühemad kui teised silmused, et äär ei jääks kiskuma, me teeme alguses rohkem silmuseid. Järgmisel real kohandatakse silmuste arvu, et see läheks kokku mustriga ja suuruse mõõtudega joonisel.

üles

13) Miks kasvatatakse silmuseid enne soonikut ülevalt alla kududes?

Soonikkude on venivam ja tõmbab rohkem kokku, kui näiteks parempidine kude. Kasvatades silmuseid enne soonikkoes äärist, hoiab see ära suure erinevuse laiusesse.

üles

14) Milleks kasvatada mahakudumise real?

Tihti jääb mahakudumise rida kiskuma. Seepärast tehakse silmuseid mahakududes mõned õhksilmused, et äär ei jääks kiskuma.

Vaata DROPSi videot: Kuidas kududa silmuseid maha, tehes õhksilmuseid?

üles

15) Kuidas kasvatada/kahandada kordamööda igal 3. või 4. real/ringil?

Et kasvatused / kahandused jaguneksid ühtlaselt, tuleb kasvatada /kahandada näiteks kordamööda igal 3. või 4. real/ringil järgmiselt: koo 2 rida ja kasvata/kahanda kolmandal real/ringil, koo 3 rida ja kasvata neljandal real/ringil. Kasvata/kahanda niimoodi vaheldumisi, kuni vajalikud kasvatused/kahandused on tehtud.

Vaata DROPS õpetust: Kasvata / kahanda 1 silmus kordamööda igal 3. või 4. real

üles

16) Miks on juhend natuke erinev kui disain pildil?

Mustrikordused võivad olla natuke erinevad erinevatel suurustel, et saavutada vajaliku suurust. Kui te teete suuremat suurust, võib teie töö olla natuke erinev. Seda kõike on võetud arvesse disaini loomisel, et üldmulje oleks kõikidel suurustel sama.

Järgi oma suurusele vastavat juhendit ja skeeme!

üles

17) Kuidas kududa jakki ringselt, mitte edasi-tagasi?

Kui soovitakse kududa ringselt, mitte edasi-tagasi, saab juhendit natuke muuta. Esiosa keskele tuleb lisada steegid (õmblusvarud - tavaliselt u 5 silmust) ja järgida juhendit. Selle asemel et pöörata ja kududa töö pahemal pool, koo lihtsalt üle steekide ja jätka ringselt töö paremal pool. Pärast lõigatakse kudum eest lahti, korjatakse silmused nööbiliistude jaoks ja kaetakse lõikeservad.

Vaata DROPS videot: Kuidas kududa steeke ja neid lahti lõigata

üles

18) Kuidas muuta ringselt kootud juhendit edasi-tagasi kudumiseks?

Kui soovitakse kududa ringse töövõtte asemel edasi-tagasi, võib kududa osad eraldi ja õmmelda pärast kokku. Kehaosa silmuste arv tuleb jagada kaheks, lisada 1 ääresilmus mõlemale küljele (õmblusvarudeks) ja kududa edasi-tagasi.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas kududa ringvarrastele kirjutatud juhendit pikkade varrastega?

üles

19) Miks on juhendis ikka näidatud tootmisest maas lõnga nime?

Kuna igal lõngal on oma tekstuur, on originaallõng jõetud juhendisse alles. Aga meie Lõngamuunduriga on lihtne leida alternatiivi, või vali lihtsalt sama lõngagrupi lõng.

Mõnes poes võib veel olla tootmisest maas lõnga müügil, või on kellegil veel kodus seda lõnga alles ja soovib leida juhendit.

Lõngamuundur aitab leida alternatiivlõnga ja vajaliku koguse.

üles

20) Kuidas muuta naiste suurusega kudum meeste suurusele?

Kui soovid kududa naiste suurusega disaini mehele, siis on seda lihtne muuta meeste suuruseks. Suurim erinevaus on varrukate ja kehaosa pikkus. Vali naiste suurus sobiva rinnaümbermõõduga. Pikkus saab lisada varrukale enne käeaugu mahakudumist/varrukakaare tegemist. Kui juhend on ülevalt alla, saab pikkus lisada kohe pärast käeauku või enne esimest kahandust varrukal.

Lõngakoguse muutus oleneb kui palju pikkust lisatakse, aga parem osta tokk rohkem kui vähem.

üles

21) Kuidas hoiduda kampsuni topiliseks minemisest?

Enamus lõngu on karvased, mis eemalduvad pesus või moodustavad toppe. Kammitud lõngadel (st. karvastel lõngadel) on neid rohkem, mistõttu need ajavad ka rohkem karva.

Karva ajamine sõltub ka sellest, mida kantakse kudumi all ja kas see tõmbab kiude välja. Seetõttu on võimatu garanteerida, et kudum ei aja karva.

Allpool on mõned nipid, kuidas saada paremat tulemust karvaste lõngadega:

1. Kudumi valmides (enne pesu) raputa seda, et lahtised karvad eemalduks. NB! ÄRA KASUTA liimirulli, harja või muid meetodeid, mis kisuvad karvu välja.

2. Pane kudum kilekotti ja külmikusse – madal temperatuur põhjustab kiudude lõdvestumist ja need eemalduvad teineteisest kergemini.

3. Jäta ese külmikusse paariks tunniks, siis võta välja ja raputa kudumit jälle.

4. Pese kudumit vastavalt juhendile lõngatoki etiketil.

üles

22) Kuidas mõõdetakse eseme pikkust?

Mustrilehel olev mõõtudega joonis annab infot rõiva pikkuse kohta. Kampsuni pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast (tavaliselt kaelaaugu kõrvalt, MITTE õla tipust) alla alumise servani. Samamoodi passe pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast alla varrukate ja kehaosa jagamise kohani.

Mõõte ei võeta mööda nööbiliiste, kui ei ole just nii mainitud; sel puhul mõõda nööbiliistude kõrvalt.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas vaadata suurust joonisel

üles

23) Mitu toki lõnga on vaja?

Vajaminev lõngakogus on antud grammides, näiteks: 450 g. Arvutamaks, mitu toki lõnga on vaja, on esiteks vaja teada, kui palju gramme on 1 tokis (25g, 50g või 100g). See informatsioon on saadaval, vaadates lõngainfot. Jaga vajalik grammide arv toki kaaluga. Näiteks, kui tokis on 50 g lõnga (standard kogus), siis arvutatakse järgmiselt: 450 / 50 = 9 tokki.

üles

Kas ostsid selle projekti tegemiseks DROPS lõnga? Siis võib küsida abi lõngapoest. Vaata DROPS lõnga müüjate nimekirja siit!
Ikka ei leia vastust oma küsimusele? Siis võib jätta kommetaar juhendi lõppu ja meie eksperdid vastavad! Seda tehakse tavaliselt 5 kuni 10 päeva jooksul.. Seniks võib lugeda küsimusi-vastuseid kommentaaridest või ühineda DROPS Workshop grupiga Facebookis abi saamiseks kaaskudujatelt/heegeldajatelt!

Kommentaarid / Küsimused (19)

Elise 19.02.2020 - 17:00:

Takk for flott oppskrift! Lurer på hva som er årsaken til at det skal strikkes vridde masker i tåfellingen? Jeg misforstår kanskje oppskriften med tanke på hvor det skal strikkes vridd (ikke hvordan man strikker vridd) skulle gjerne sett et bilde av tåa fra siden som viser fellingen riktig.

DROPS Design 20.02.2020 kl. 08:29:

Hej Elise, Når vi vælger at strikke en indtagning med vridde masker, så er det for at få maskerne i indtagningen til at vende den "rigtige vej". Det er naturligvis en smagssag, så du er velkommen til at strikke den indtagning som passer din smag :)

Maiken 19.02.2020 - 11:20:

Hei! Finnes det oppskrift på votter eller lue med samme mønster? 😍

DROPS Design 20.02.2020 kl. 08:22:

Hej Maiken, Her finder du alle vore luer og votter med nordisk mønster: Tilbehør - nordisk :)

Anna 12.01.2020 - 12:29:

Jag undrar om det finns mönster till en tröja med liknande mönster som på strumporna?

DROPS Design 15.01.2020 kl. 15:35:

Hej Anna, välj DROPS 205-22 så hittar du tröjan, det är bara att byta till den gula om du vill det :)

Inger-Hege Lydersen 02.01.2020 - 21:37:

Når jeg øker til 64 i A2 stemmer ikke mønstret, jeg mangler da noen masker for at mønstret skal stemme. Hva gjør jeg feil?

Inger-Hege Lydersen 02.01.2020 - 21:34:

Mår jeg øker til 64 i A2 stemmer ikke mønstret, jeg mangler da noen masker for at mønstret skal stemme. Hva gjør jeg feil?

Susan 18.09.2019 - 15:54:

I am happily knitting this sock using Karisma.. but the sock seems huge. Is this correct?

DROPS Design 18.09.2019 kl. 16:06:

Dear Susan, make sure you have correct tension, ie 22 stitches x 30 rows in stocking stitch = 10 x 10 cm. Happy knitting!

Sabana 27.02.2019 - 12:57:

Hola, tenía una pregunta sobre el patrón de colores. Al trabajar en redondo e iniciar una nueva vuelta, el dibujo queda desplazado hacia arriba. Como a veces hay un cambio de color en el primer punto de la vuelta, no me sirve con pasar el primer punto sin trabajar y luego continuar sin más. ¿Cómo puedo hacer para que el patrón no se deforme? ¡Muchas gracias y un saludo!

DROPS Design 17.10.2019 kl. 18:53:

Hola Sabana. Es normal que quede una pequeña deformación al cambiar de color en el punto jacquard. Para tratar de corregirlo mira el siguiente video:

Sanna 22.02.2019 - 10:54:

Kuinka saa siistin kierroksen vaihto kohdasta kun väri vaihtuu joka kierroksella?

DROPS Design 28.02.2019 kl. 14:23:

Voi olla vaikea saada vaihtokohdasta täysin siisti, tästä syystä värinvaihdot tehdään keskellä takana sukassa. Yritä kuitenkin saada vaihtokohdan silmukoista sopivan löyhät, jotta ne eivät katoa neuleen sisään, tai jätä työhön reikää.

Madeleine 16.01.2019 - 13:38:

Hei! Takk for fin oppskrift dere har laget. Likevel er det noe jeg ikke klarer å forstå. Det gjelder i overgang fra A2 til A3. "SAMTIDIG PÅ 1.omgang av A3 felles det 8-4-0-0 m jevnt fordelt = 48-52-56-56 m." Hvordan gjøres dette og hvordan passer dette med mønsteret? Hvordan kan jeg klare dette på én omgang? På forhånd hjertelig takk. Hilsen nybegynner på oppskrifter.

DROPS Design 21.01.2019 kl. 13:07:

Hei Madeleine. Du feller maskene jevnt fordelt - dette regnes ut slik: maskeantallet før felling, delt på antall fellinger. Du kan felle ved å strikke 2 masker rett sammen = 1 maske felt. Feks i str 38/40 strikkes hver 13 og 14 maske sammen. På siste omgang i A.2 er alle maskene gule, maskene som strikkes sammen i A.3 strikkes med med den fargen som er neste farge i diagrammet - slik at du får annenhver hvit og gul. Her er en video av hvordan å strikke 2 masker rett sammen: God fornøyelse

Sarah Housni 13.12.2018 - 17:02:

Bonjour, J'en suis à la figure A2 et j'ai un petit soucis avec le racordement des motifs (donc depuis la figure A1) pile au niveau de mon début/fin de rang, il semblerait que ce soit décaler vers le bas de la chaussette. Je suis certaine de suivre les instructions à la lettre puisque j'ai recommencé deux fois déjà. Comment puis-je faire pour avoir des motifs continus, non décalés ? Merci

DROPS Design 14.12.2018 kl. 07:58:

Bonjour Mme Housni, au 1er rang de A.2 vous devez augmenter 4 m = 64 m et répéter ainsi 4 fois les 16 m de A.2 en largeur, en commençant par la 1ère m du diagramme - lisez bien le diagramme de bas en haut en commençant à droite, et de droite à gauche tous les tours. Bon tricot!

Jäta kommentaar mustrile DROPS Extra 0-910

Ootame kommentaare selle mustri kohta!

Kui soovid midagi küsida, siis kiiremaks vastuse saamiseks veendu, et valid õige kategooria alloleval formil. Vajaliku väljad *.

#dropsfan galerii

Ullarsokkar

Sigridur, Iceland

Chicken Legs

Marta, Poland

Chicken Legs

Elisabeth B Jamtveit, Norway