DROPS Extra / 0-879

Galaxica by DROPS Design

Heegeldatud DROPSi kaelussall lõngast "Drops Loves You#2 või Snow

Võtmesõnad: kaelussall, tähemuster,
  • Galaxica / DROPS Extra 0-879 - Heegeldatud DROPSi kaelussall lõngast Drops Loves You#2 või Snow
DROPSi disain: mudel nr ee-454
Lõngagrupp E
------------------------------------------------------
Mõõdud: u. 80 cm alläär, u. 70 cm ülemine äär
Kõrgus: u 27 cm
Lõng: Garnstudio DROPS LOVES YOU #2 , 100 g / 100 m
200 g värv nr # 3112, puudriroosa

või kasuta: Garnstudio DROPS SNOW, 50 g / 50 m
200 g värv nr 51, puudriroosa

DROPSi heegelnõel: 9 mm - või sobiv heegelnõel, mille tulemusel 4 tähekest on u. 10 cm lai
DROPSi pärlmutter nööbid nr 540: 3 tk
------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------
Alternatiivlõng – Vaata siit, kuidas lõngu asendada
Lõngagrupid A kuni F – Kasuta sama mustrit ja vaheta lõnga, siin
Alternatiivlõnga kasutamine – Kasuta meie lõngamuundurit
-------------------------------------------------------


100% vill
alates 2.20 € /50g
DROPS Snow uni colour DROPS Snow uni colour 2.20 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
DROPS Snow mix DROPS Snow mix 2.55 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
DROPS Snow print DROPS Snow print 2.75 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
needles Vardad & heegelnõelad Telli
Lõngakulu sellele disainile alates 8.80€. Loe edasi.

Juhend

KAELUSSALL
Heegelda 57 ahels.
1.RIDA (töö PP): korja heegelnõelale 5 s, alustades teisest silmusest heegelnõelast = 6 s heegelnõelal, võta lõngakeerd ja tõmba läbi kõigi 6 silmuse, nüüd tee 1 ahels, mis moodustab 6 s kohale augu, *tõmba august 1 silmus, tõmba 1 s ümber viimase silmuse kuuest, tõmba 1 s viimasest ahels-st, kust tegid viimase kuuest silmusest, tõmba 1 s kahest järgmisest ahels-st= 6 s heegelnõelal, võta lõngakeerd ja tõmba läbi nende 6 silmuse, 1 ahels*, korda * kuni*. Heegelda 1 poolsammas (psm) viimasesse ahels-sse. Pööra.
2. RIDA (töö PH): 2 ahels (= 1 psm), tee 2 psm igasse "tähekese auku", lõpetuseks tee 1 psm viimasesse silmusesse. Pööra. Real on nüüd 26 tähekest ja 1 psm mõlemal küljel.
3.RIDA: 3 ahels, korja heegelnõelale 1., 2. ja kolmas ahels heegelnõelast, korja 1 s igast esimesest 3 silmusest real = 6 s heegelnõelal, võta lõngakeerd ja tõmba läbi kõigi 6 silmuse, nüüd tee 1 ahels, *tõmba august 1 silmus, tõmba 1 s ümber viimase silmuse kuuest, tõmba 1 s viimasest silmusest, kust tegid viimase kuuest silmusest, tõmba 1 s kahest järgmisest ahels-st= 6 s heegelnõelal, võta lõngakeerd ja tõmba läbi nende 6 silmuse, 1 ahels*, korda * kuni*. Tee 1 psm viimasesse silmusesse. Pööra.
Korda 2. ja 3. rida 2 korda.

8. real (töö PH) heegelda nagu enne, aga kasvata, heegeldades 3 psm (2 asemel) mõlemalt servalt 7. ja 8. tähekese auku.
9. RIDA (töö PP): heegelda nagu enne, nüüd on real 28 tähekest.
Jätka nagu enne, 12. real (töö PH) kasvata, heegeldades 3 psm mõlemalt servalt 8. ja 9. tähekese auku.
13. RIDA (töö PP): heegelda nagu enne, nüüd on real 30 tähekest.
Jätka nagu enne, 16. real (töö PH) kasvata, heegeldades 3 psm mõlemalt servalt 9. ja 10. tähekese auku.
17. RIDA (töö PP): heegelda nagu enne, nüüd on real 32 tähekest.
Lõpeta pärast 18.rida.

Heegelda u. 24-26 kinnissilmust (ks) ühtlaselt mööda lühemat külge.
Jätka, heegeldades edasi-tagasi, tehes 1 ks igasse ks-sse kokku 5 rida. Katkesta lõng.
Korda teisel lühemal küljel, aga 4. real tee 3 nööpauku. Tee 1 nööpauk kaelapoolse serva lähedale, ja teised 2 umbes 6 cm vahedega.
1 nööpauk = 2 ahels, jäta vahele 2 ks. 5. real heegelda 2 ks ümber nööpaugu kohal oleva ahels. Lõpeta pärast 5. rida.
Õmble külge sobivad nööbid.
signature

Vajad abi selle mustriga?

Tänan valimast DROPS Designi! Me anname endast parima, et meie juhendid oleks kergesti arusaadavad. Kõik mustrid on tõlgitud Norra keelest, alati on võimalik kontrollida arvutusi ja mõõte originaaljuhendist (DROPS Extra 0-879) .

Ei saa juhendist aru? Vaata nimekirja erinevatele õpetustele allpool, mis aitavad kaasa projekti valmimisele - ning võib-olla õpetavad isegi midagi uut!

1) Miks on koetihedus tähtis?

Koetihedus määrab kudumi suuruse ja mõõdetakse tavaliselt 10 x 10 cm osalt. Tavaliselt kirjutatakse nii: silmuste arv laiuses x (korda) ridade arv kõrguses - näiteks: 19 silmust x 26 rida = 10 x 10 cm.

Koetihedus on kudujatel erinev, mõni koob/heegeldab lõdvemalt, mõni tugevalt. Koetihedust saab muuta varraste suurusega, seepärast me alati mainime, et varraste suurus on ainult soovituslik! Igaüks saab seda ise muuta (suuremaks või väiksemaks) vastavalt oma käekirjale, et koetihedus tuleks sama, kui mainitud juhendis. Kui koetihedus on erinev, on lõngakulu erinev ja lõpptulemuseks on teistsugused mõõdud.

Koetihedus määrab ka seda, milliseid alternatiivlõngu saab kasutada. Teine lõng sobib alternatiiviks, kui see annab sama koetiheduse.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi ja mõõta koetihedust

üles

2) Mis on lõngagrupid?

Kõik meie lõngad on jagatud lõngagruppideks (A kuni F) lõnga jämeduse ja koetiheduse järgi - lõngagrupp A sisaldab peenikesi lõngu ja lõngagrupp F kõige jämedamaid. Nii on lihtne leida alternatiivlõngu samale mustrile, kui soovid kasutada teist lõnga. Ühe lõngagrupi lõngadel on sama koetihedus ja neid saab teineteisega asendada. Aga kuna erinevatel lõngadel on erinev tekstuur, siis lõpptulemus võib olla erinev.

Vaata erinevaid lõngagruppe siit.

üles

3) Kas ma saan kasutada erinevat lõnga kui antud mustrid?

Kasutades teist lõnga on tähtis, et koetihedus oleks sama. Nii tulevad eseme mõõdud samad, kui antud joonisel. Seda on lihtsam saavutada, kui kasutada sama lõngagrupi lõngu. Samuti on võimalik panna kokku mitu peenemat lõnga, et saavutatda soovitatud koetihedus. Proovi meie lõngamuundurit. Ma soovitame alati teha tööproovi.

NB! Kui kasutate erinevat lõnga, siis võib olla lõpptulemus ka erinev, kuna teisel lõngal on erinev tekstuur.

Vaata DROPS õpetust: Kas ma saan kasutada teist lõnga kui antud juhendis?

üles

4) Kuidas kasutada Lõngamuundurit?

Igal meie mustrilehel on link Lõngamuundurile, juhul kui soovid kasutada teist lõnga kui soovitatud juhendis. Sisesta lõng, mida soovid asendada, kogus (valitud suurusele) ja lõngade arv ning lõngamuundur pakub parima valiku alternatiive sama koetihedusega. Lisaks saad teada palju vajad uut lõnga ja mitut lõnga kasutada. Enamus tokke on 50 g (mõned 25 g või 100 g).

Kui mustris on kasutatud mitut värvi, siis tuleb iga värvi eraldi vaadata. Samuti, kui juhendis on kasutatud kahte erinevat lõnga koos (näiteks 1 Alpaca + 1 Kid-Silk), siis tuleb leida alternatiivid neile eraldi.

Vaata lõngamuundurit siit

üles

5) Miks minu koetihedus tuleb vale soovitatud varrastega?

Varraste suurus mustrilehel on ainult soovituslik, tähtis on järgida koetihedust. Kuna koetihedus on kõigil erinev, siis on vaja valida omale sobivad vardad õige koetiheduse saavutamiseks – võib-olla on vaja võtta suuremad või väiksemad vardad. Seepärast on vajalik teha tööproov.

Kui Sinu koetihedus on erinev, siis tulevad ka eseme mõõdud erinevad.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi

üles

6) Miks on ese kootud ülevalt alla?

Kui rõivas on kootud ülevalt alla, on lihtsam teha muudatusi pikkuses. Näiteks, on lihtsam proovida eset selga kudumise käigus, et kontrollida passe pikkust.

Juhendis on hoolikalt selgitatud iga samm õiges järjekorras. Skeemid on kohandatud vastavalt kudumise suunale ja kootakse nagu tavaliselt.

üles

7) Miks on varrukad lühemad suurematel surrustel?

Suurematel suurustel on üldlaius (varruka otsast varruka otsani) ikkagi suurem, isegi kui varruka pikkus on lühem. Suurematel suurustel on varrukakaar pikem ja õlad laiemad, et rõivas istuks seljas paremini.

üles

8) Mis on mustrikordus?

Mustri skeeme korratakse tihti ringil/real või vertikaalselt (kõrguses). 1 mustrikordus skeemil näitab mustri põhisilmuseid. Kui on öeldud juhendis, et tee 5 mustrikordust skeemi A.1 ringil, siis tuleb kududa skeemi 5 korda üksteise järgi samal ringil. Kui on öeldud juhendis, et tee 2 mustrikordust skeemi A.1 vertikaalselt, koo terve skeem ühe korra kõrguses, siis koo jälle otsast peale terve skeem teise korra.

üles

9) Kuidas kududa skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule. 1 ruut = 1 silmus.

Edasi-tagasi kududes, kootakse iga teine rida töö paremal pool, skeemi loetakse paremalt vasakule; iga teine rida kootakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale. Kududes töö pahemal pool, loetakse skeemi vasakult paremale, parempidi silmused kootakse pahempidi ja pahempidi silmused parempidi.

Ringselt kududes kootakse kõik read töö paremal pool ja skeemil loetakse kõik read paremalt vasakule.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

üles

10) Kuidas heegeldada skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule.

Edasi-tagasi heegeldades, read mis tehakse töö paremal pool loetakse skeemi paremalt vasakule; read mis tehakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale.

Ringselt heegeldades tehakse kõik read töö paremal pool ja skeemi loetakse igal ringil paremalt vasakule.

Heegeldades ringset skeemi, alustatakse keskelt ja heegeldatakse väljapoole, vastupäeva ja ringi haaval.

Rida algab tavaliselt antud numbri ahelsilmustega (vastavalt järgmise silmuse kõrgusele), see on näidatud skeemil või kirjeldatud juhendis.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

11) Kuidas kududa ühel real/ringil mitu erinevat skeemi?

Kui on vaja teha samal real/ringil mitme erineva skeemi järgi, siis on see tavaliselt kirjutatud nii: “ koo skeemi A.1, A.2, skeemi A.3 kokku 0-0-2-3-4 times". Aee tähendab koo skeemi A.1 ühe korra, siis skeemi A.2 ühe korra, siis korda skeemi A.3 (laiuses) niimitu korda, kui on vaja sinu suurusele – siin näites on see: suurusel S = 0 korda, M = 0 korda, L= 2 korda, XL= 3 korda ja suurusel XXL = 4 korda.

Skeeme kootakse nagu tavaliselt, alusta esimese reaga skeemil A.1, siis tee skeemi A.2 esimene rida jne.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

12) Miks tehaks töö alguses rohkem ahelsilmuseid?

Ahelsilmused on natuke lühemad kui teised silmused, et äär ei jääks kiskuma, me teeme alguses rohkem silmuseid. Järgmisel real kohandatakse silmuste arvu, et see läheks kokku mustriga ja suuruse mõõtudega joonisel.

üles

13) Miks kasvatatakse silmuseid enne soonikut ülevalt alla kududes?

Soonikkude on venivam ja tõmbab rohkem kokku, kui näiteks parempidine kude. Kasvatades silmuseid enne soonikkoes äärist, hoiab see ära suure erinevuse laiusesse.

üles

14) Milleks kasvatada mahakudumise real?

Tihti jääb mahakudumise rida kiskuma. Seepärast tehakse silmuseid mahakududes mõned õhksilmused, et äär ei jääks kiskuma.

Vaata DROPSi videot: Kuidas kududa silmuseid maha, tehes õhksilmuseid?

üles

15) Kuidas kasvatada/kahandada kordamööda igal 3. või 4. real/ringil?

Et kasvatused / kahandused jaguneksid ühtlaselt, tuleb kasvatada /kahandada näiteks kordamööda igal 3. või 4. real/ringil järgmiselt: koo 2 rida ja kasvata/kahanda kolmandal real/ringil, koo 3 rida ja kasvata neljandal real/ringil. Kasvata/kahanda niimoodi vaheldumisi, kuni vajalikud kasvatused/kahandused on tehtud.

Vaata DROPS õpetust: Kasvata / kahanda 1 silmus kordamööda igal 3. või 4. real

üles

16) Miks on juhend natuke erinev kui disain pildil?

Mustrikordused võivad olla natuke erinevad erinevatel suurustel, et saavutada vajaliku suurust. Kui te teete suuremat suurust, võib teie töö olla natuke erinev. Seda kõike on võetud arvesse disaini loomisel, et üldmulje oleks kõikidel suurustel sama.

Järgi oma suurusele vastavat juhendit ja skeeme!

üles

17) Kuidas kududa jakki ringselt, mitte edasi-tagasi?

Kui soovitakse kududa ringselt, mitte edasi-tagasi, saab juhendit natuke muuta. Esiosa keskele tuleb lisada steegid (õmblusvarud - tavaliselt u 5 silmust) ja järgida juhendit. Selle asemel et pöörata ja kududa töö pahemal pool, koo lihtsalt üle steekide ja jätka ringselt töö paremal pool. Pärast lõigatakse kudum eest lahti, korjatakse silmused nööbiliistude jaoks ja kaetakse lõikeservad.

Vaata DROPS videot: Kuidas kududa steeke ja neid lahti lõigata

üles

18) Kuidas muuta ringselt kootud juhendit edasi-tagasi kudumiseks?

Kui soovitakse kududa ringse töövõtte asemel edasi-tagasi, võib kududa osad eraldi ja õmmelda pärast kokku. Kehaosa silmuste arv tuleb jagada kaheks, lisada 1 ääresilmus mõlemale küljele (õmblusvarudeks) ja kududa edasi-tagasi.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas kududa ringvarrastele kirjutatud juhendit pikkade varrastega?

üles

19) Miks on juhendis ikka näidatud tootmisest maas lõnga nime?

Kuna igal lõngal on oma tekstuur, on originaallõng jõetud juhendisse alles. Aga meie Lõngamuunduriga on lihtne leida alternatiivi, või vali lihtsalt sama lõngagrupi lõng.

Mõnes poes võib veel olla tootmisest maas lõnga müügil, või on kellegil veel kodus seda lõnga alles ja soovib leida juhendit.

Lõngamuundur aitab leida alternatiivlõnga ja vajaliku koguse.

üles

20) Kuidas muuta naiste suurusega kudum meeste suurusele?

Kui soovid kududa naiste suurusega disaini mehele, siis on seda lihtne muuta meeste suuruseks. Suurim erinevaus on varrukate ja kehaosa pikkus. Vali naiste suurus sobiva rinnaümbermõõduga. Pikkus saab lisada varrukale enne käeaugu mahakudumist/varrukakaare tegemist. Kui juhend on ülevalt alla, saab pikkus lisada kohe pärast käeauku või enne esimest kahandust varrukal.

Lõngakoguse muutus oleneb kui palju pikkust lisatakse, aga parem osta tokk rohkem kui vähem.

üles

21) Kuidas hoiduda kampsuni topiliseks minemisest?

Enamus lõngu on karvased, mis eemalduvad pesus või moodustavad toppe. Kammitud lõngadel (st. karvastel lõngadel) on neid rohkem, mistõttu need ajavad ka rohkem karva.

Karva ajamine sõltub ka sellest, mida kantakse kudumi all ja kas see tõmbab kiude välja. Seetõttu on võimatu garanteerida, et kudum ei aja karva.

Allpool on mõned nipid, kuidas saada paremat tulemust karvaste lõngadega:

1. Kudumi valmides (enne pesu) raputa seda, et lahtised karvad eemalduks. NB! ÄRA KASUTA liimirulli, harja või muid meetodeid, mis kisuvad karvu välja.

2. Pane kudum kilekotti ja külmikusse – madal temperatuur põhjustab kiudude lõdvestumist ja need eemalduvad teineteisest kergemini.

3. Jäta ese külmikusse paariks tunniks, siis võta välja ja raputa kudumit jälle.

4. Pese kudumit vastavalt juhendile lõngatoki etiketil.

üles

22) Kuidas mõõdetakse eseme pikkust?

Mustrilehel olev mõõtudega joonis annab infot rõiva pikkuse kohta. Kampsuni pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast (tavaliselt kaelaaugu kõrvalt, MITTE õla tipust) alla alumise servani. Samamoodi passe pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast alla varrukate ja kehaosa jagamise kohani.

Mõõte ei võeta mööda nööbiliiste, kui ei ole just nii mainitud; sel puhul mõõda nööbiliistude kõrvalt.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas vaadata suurust joonisel

üles

23) Mitu toki lõnga on vaja?

Vajaminev lõngakogus on antud grammides, näiteks: 450 g. Arvutamaks, mitu toki lõnga on vaja, on esiteks vaja teada, kui palju gramme on 1 tokis (25g, 50g või 100g). See informatsioon on saadaval, vaadates lõngainfot. Jaga vajalik grammide arv toki kaaluga. Näiteks, kui tokis on 50 g lõnga (standard kogus), siis arvutatakse järgmiselt: 450 / 50 = 9 tokki.

üles

Kas ostsid selle projekti tegemiseks DROPS lõnga? Siis võib küsida abi lõngapoest. Vaata DROPS lõnga müüjate nimekirja siit!
Ikka ei leia vastust oma küsimusele? Siis võib jätta kommetaar juhendi lõppu ja meie eksperdid vastavad! Seda tehakse tavaliselt 5 kuni 10 päeva jooksul.. Seniks võib lugeda küsimusi-vastuseid kommentaaridest või ühineda DROPS Workshop grupiga Facebookis abi saamiseks kaaskudujatelt/heegeldajatelt!

Kommentaarid / Küsimused (20)

country flag Françoise 17.03.2020 - 15:34:

Bonjour J'ai écris trop vite. C'est au 3ème rg que j'ai 25 étoiles et non 26, d'où ma question de quinconce

user icon DROPS Design 17.03.2020 kl. 16:28:

Bonjour Françoise, essayez de repérer d'après la vidéo où vous avez pu oublier une étoile au 3ème rang, car vous devez toujours en avoir 26. Essayez de bien repérer vos étoiles du 1er rang et de comparer, cela peut vous aider à repérer celle qui manque. Bon crochet!

country flag Françoise 17.03.2020 - 14:53:

Bonjour Au 1er rg j'ai 26 étoiles au 2ème rg je n'ai que 25 étoiles seraient-elles en quinconce ? Je crochète avec le n°10 et ai 4 pelotes sera ce suffisant? Puis je faire mes augmentations au rg 6 au lieu du rg8? Merci de votre aide. Cordialement

user icon DROPS Design 17.03.2020 kl. 15:02:

Bonjour Françoise, vous devriez avoir le même nombre d'étoiles, sur le 1er rang on forme la première moitié des étoiles (celles du bas) et sur le 2ème rang, on "ferme" les étoiles (sauf si on doit augmenter/diminuer) Cette vidéo pourra peut-être vous aider. Si votre échantillon est juste, alors la quantité DROPS Eskimo indiquée devrait suffire - plus d'infos sur l'échantillon ici. Bon crochet!

country flag Rebecka Norrman 04.12.2018 - 00:47:

Hej! Jättefin sjal! Men jag har lyckats fastna redan på varv 2... Det står att man då ska fått ihop 26 stjärnor när 2a varvet är klart, men jag lyckas endast få till 18... Stämmer det att det ska vara 57 lm som grund? Eller gör jag något annat fel tror ni? Tycker mig göra precis som ni i instruktionsvideon för stjärnmönstret. Hälsningar Rebecka

user icon DROPS Design 06.12.2018 kl. 12:03:

Hei Rebecka. Du har 57 lm. Den første stjernen hekles over 7 lm (hopp over 1, hekle over de neste 6). Videre hekles de 4 første m av den neste stjerne over masker fra den forrige stjernen slik: 1 lm allerede på nålen, 1 m i hullet i midten av stjernen, 1 m i den siste m på stjernen og 1 m i samme lm som siste maske. Du har nå 4 masker på nålen. De siste 2 m hekles over 2 nye lm. Dvs: hver stjerne hekles over 2 ny lm (av de originale lm). Etter første stjerne har du 50 lm igjen, 50/2 = 25 stjerner (Totalt 26, inkludert den første). Videoen du sikter til viser fremgangsmåte. God fornøyelse

country flag Kirstin 30.12.2017 - 20:24:

Liebes Drops Team! Vielen Dank für die wunderbare Anleitung. Leicht verständlich und auch schnell gehäkelt. Aber die angegebene Wollmenge von 200 g ist zu wenig. Ich habe zwar mit Häkelnadel 10 gearbeitet, aber nur weil ich sonst sehr fest häkle. Ich muss noch mal nachbestellen 😩

country flag Lorraine 16.02.2016 - 03:12:

Bonjour, pouvez-vous m'expliquer le rang 8 pour les augmentations. Est-ce que je dois augmenter en faisant 3 db dans la maille 7 et 3 db dans la maille 8 au début du rang et refaire la même chose à la fin du rang dans la maille 8 et la maille 7, ce qui veut dire que j'aurai fait 6 db de plus au rang 8 ? Merci de bien vouloir m'aider.

user icon DROPS Design 16.02.2016 kl. 13:01:

Bonjour Lorraine, on procède bien ainsi, mais on augmente juste 4 m car on crochète 2 dB dans le trou de chaque étoile + 3 dB dans les mailles 7 et 8 au début et à la fin du rang (= 4 augm). Bon crochet!

country flag Jessica 11.11.2015 - 18:12:

Hi! I'm confused about the increase on row 8. When you say the 7th and 8th hole on each side what exactly do you mean? Am I increasing three times on this row? Thank you! 😃

user icon DROPS Design 12.11.2015 kl. 09:57:

Dear Jessica, row 8 is worked as row 2 (= hdc row): work as row 2 but work 3 hdc instead of 2 hdc in the 7th + in the 8th hole from the beg of row + 3 hdc instead of 2 hdc in the 7th + in the 8th hole from the end of row (= 2 hdc inc at the beg of row + 2 hdc inc at the end of row= 4 hdc inc). Happy crocheting!

country flag Genevieve Pelletier 19.12.2014 - 14:22:

Bonjour, J'essaie de faire le modèle et j'ai suivi les indications du vidéo. Par contre, je ne comprends pas une phrase dans les explications. La voici:"piquer le crochet autour du côté des 6 dernières mailles et ramener une boule" Pourriez-vous me donner des explications. MERCI :) Je commence à désespérer et me dire que je vais changer de modèle!

user icon DROPS Design 19.12.2014 kl. 17:14:

Bonjour Mme Pelletier, il faut en fait piquer sur le côté de la dernière des 6 m (le texte a été modifié), comme on le voit bien dans la vidéo (time code 1:12). Bon crochet!

country flag Rannveig Løvstad 23.01.2014 - 21:57:

Veldig fin! Og med video ble det veldig enkelt! Tusen takk for gode forklaringer, videoer og masse inspirasjon. Blir til å lage mange av denne!

Gpe Hdz Hdz 12.01.2014 - 03:35:

Preciosa bufanda me sirvio de inspiracion para regalo de navidad.

country flag Geoffroy Noëlle 19.10.2013 - 22:56:

Bonjour,tout d'abord merci à toute votre équipe pour tous ces modèles que vous nous offrez! Je suis d'accord avec Magalie: un bonnet ou un béret coordonné avec le tour de cou serait vraiment super! j'ai hâte de le voir...Cordialement, Noëlle

Jäta kommentaar mustrile DROPS Extra 0-879

Ootame kommentaare selle mustri kohta!

Kui soovid midagi küsida, siis kiiremaks vastuse saamiseks veendu, et valid õige kategooria alloleval formil. Vajaliku väljad *.