DROPS / 124 / 20

Heart's Desire by DROPS Design

Erinevate mustritega ruutudest kootud DROPSi tekk lõngadest "Delight" ja "Alpaca".

Võtmesõnad: pitsmustriga, ruut, tekid,
DROPSi disain: muster nr DE-036
--------------------------------------------------
Mõõdud: u 106 cm x 132 cm

Lõng: DROPS DELIGHT 50 g/175 m
500 g värvi nr 02, ploomililla-beeži-pruunikirju
ja: DROPS ALPACA 50 g/167 m
250 g värvi nr 3800, lilla
150 g värvi nr 0618m, tumebeež
150 g värvi nr 6736m, tumesinise-lillakirju

DROPSI pikad vardad ja ringvardad (80 cm): 6 mm - või sobivad, millega saavutad koetiheduse 16 silmust x 24 rida kahekordse lõngaga mustris = 10 x 10 cm
Üks ruut = umbes 23 cm lai ja 26 cm kõrge.

Oled teinud selle või mõne meie teise disaini? Lisa oma piltidele sotsiaalmeedias silt #dropsdesign , et me näeksime neid pilte.

Soovid kasutada teist lõnga? Proovi meie lõngamuundurit!

75% vill, 25% polüamiid
alates 3.25 € /50g
DROPS Delight print DROPS Delight print 3.25 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli

100% alpaka
alates 3.65 € /50g
DROPS Alpaca uni colour DROPS Alpaca uni colour 3.65 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
DROPS Alpaca mix DROPS Alpaca mix 3.85 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
Vardad & heegelnõelad
Lõngakulu sellele disainile alates 72.65€. Loe edasi.

Juhend

UUE TOKI ÜHENDAMISE NIPP
Et Delight'i värviülemineks oleks korrektne, tuleb uut tokki alustada sama värviga, millega eelmine lõppes.

RUUTUDE VÄRVID
A = Delight + tumesinise-lillakirju Alpaca (6736m)
B = Delight + tumebeež Alpaca (0618m)
C = Delight + lilla Alpaca (3800)
Vt skeemi 1 mustri ja värvivahetuste jaoks.

MUSTER
Ruudud kootakse neljas erinevas mustris – vt altpoolt.

M.1 KOOTAKSE JÄRGMISELT:
Koo 5 rida ripskoes (esimene rida = PP). Järgmine rida koo töö VP järgmiselt: 3pr, 3ph, 2pr, 4ph, 2pr, 3ph, 3pr, 3ph, 2pr, 4ph, 2pr, 3ph ja 3pr.
Järgmisel real kasvata 16 silmust järgmiselt: *3pr, 2pr järgmisesse kolme silmusesse, 2pr, 2pr järgmisesse silmusesse, 2pr, 2pr järgmisesse silmusesse, 2pr, 2pr järgmisesse kolme silmusesse *; korda * kuni * veel üks kord lõpetades rea 3pr silmusega = 53 silmust.

Jätka kudumist 3 ripskoes silmusega kummaski servas skeemi M.1 järgi (esimene rida = VP). Esimesel real pärast skeemi M.1 kahanda 16 silmust järgmiselt: * 3pr, 2pr kokku, 2pr kokku, 2pr kokku, 2pr, 2pr kokku, 2pr, 2pr kokku, 2pr, 2pr kokku, 2pr kokku, 2pr kokku *; korda * kuni * veel üks kord ja lõpeta 3pr silmusega = 37 silmust.
Koo 3 rida ripskoes.

M.2, M.3 ja M.4 KOOTAKSE JÄRGMISELT:
Koo 4 rida ripskoes. Jätka kudumist skeemi M.2, M.3 või M.4 järgi kolme ripskoes silmusega kummaski servas (esimene rida = PP).
Pärast skeemi lõpetamist koo 4 rida ripskoes.
--------------------------------------------------------

TEKK
Tekk kootakse edasi-tagasi nelja ribana, mis hiljem kokku õmmeldakse. Iga riba koosneb 5 ruudust, ruudud kootakse neljas erinevas mustris ja kolmes erinevas värvikombinatsioonis.

1. RIBA
Loo 37 silmust värvikombinatsioonis A. Koo skeemi M.1 järgi.
Vaheta Alpaca tumebeeži vastu (värvikombinatsioon B) ja koo skeemi M.2 järgi.
Vaheta Alpaca keskmise lilla vastu (C) ja koo skeemi M.3 järgi.
Vaheta Alpaca tumesinise-lilla segu vastu (A) ja koo skeemi M.4 järgi.
Vaheta Alpaca tumebeeži vastu (B) ja koo skeemi M.1 järgi.
Aseta silmused silmusehoidjale ja pane riba kõrvale.

2. RIBA
Nagu 1.riba, kuid joonisel 1 näidatud mustri ja värvivahetustega ehk alustades lõngaga Delight ja lilla Alpacaga ning skeemiga M.2.

3. RIBA
Nagu 1.riba, kuid joonisel 1 näidatud mustri ja värvivahetustega ehk alustades lõngaga Delight ja tumebeeži Alpacaga ja skeemiga M.3.

4. RIBA
Nagu 1.riba, kuid joonisel 1 näidatud mustri ja värvivahetustega ehk alustades lõngaga Delight ja tumesinise-lilla segu Alpacaga ja skeemiga M.4.

ÜHENDAMINE
Õmble ribad lõngaga Delight servapidi omavahel kokku.

ÄÄRIS
Koo teki igasse serva ääris ja õmble pärast nurkadest kokku.
Kõik äärised on kootud ripskoes edasi-tagasi 6 mm ringvarrastel värvikombinatsioonis C (= Delight + lilla Alpaca).

LÜHEM KÜLG, ÜLEMINE OSA
Korja iga riba silmusehoidjatel olevad silmused vardale = 148 silmust. Alustades töö VP-lt koo edasi-tagasi ripskoes, SAMAL AJAL kasvata teisel real kummaski otsas esimese/viimase silmuse kõrvale õhksilmuse abil 1 silmus juurde – järgmisel real koo õs augu vältimiseks keerdsilmusena. Korda kasvatamist üle ühe rea, kuni kootud on 20 rida ripskoes.
Koo silmused LÕDVALT maha (PP).

LÜHEM KÜLG, ALUMINE OSA
Korja töö PP üles 148 silmust. Koo nagu ülemist osagi.

PIKEM KÜLG
Korja töö PP igalt ripsivallilt (iga teine rida) üles 150 silmust. Koo 1 rida parempidi, SAMAL AJAL kasvata võrdsete vahedega 30 silmust (õs iga 5 silmuse järel) – tagasireal koo õs augu vältimiseks keerdsilmusena.
Edasi koo nagu lühemat külge.
Koo teine külg samamoodi.

ÜHENDAMINE
Õmble nurgad servapidi kokku.

Skeem

= pr töö PP, ph töö VP
= ph töö PP, pr töö VP
= tõsta 3 silmust abivardale töö taha, 3 pr, 3 pr abivardalt
= tõsta 3 silmust abivardale töö ette, 3 pr, 3 pr abivardalt
= 2 pr kokku, õs
= 1 õs, tõsta 1 pr võttega kudumata, 1 pr, tõsta kudumata silmus üle
= 1 õs, tõsta 1 pr võttega kudumata, 2 pr kokku, tõsta kudumata silmus üle, 1 õs


Vajad abi selle mustriga?

Tänan valimast DROPS Designi! Me anname endast parima, et meie juhendid oleks kergesti arusaadavad. Kõik mustrid on tõlgitud Norra keelest, alati on võimalik kontrollida arvutusi ja mõõte originaaljuhendist (DROPS 124-20) .

Ei saa juhendist aru? Vaata nimekirja erinevatele õpetustele allpool, mis aitavad kaasa projekti valmimisele - ning võib-olla õpetavad isegi midagi uut!

1) Miks on koetihedus tähtis?

Koetihedus määrab kudumi suuruse ja mõõdetakse tavaliselt 10 x 10 cm osalt. Tavaliselt kirjutatakse nii: silmuste arv laiuses x (korda) ridade arv kõrguses - näiteks: 19 silmust x 26 rida = 10 x 10 cm.

Koetihedus on kudujatel erinev, mõni koob/heegeldab lõdvemalt, mõni tugevalt. Koetihedust saab muuta varraste suurusega, seepärast me alati mainime, et varraste suurus on ainult soovituslik! Igaüks saab seda ise muuta (suuremaks või väiksemaks) vastavalt oma käekirjale, et koetihedus tuleks sama, kui mainitud juhendis. Kui koetihedus on erinev, on lõngakulu erinev ja lõpptulemuseks on teistsugused mõõdud.

Koetihedus määrab ka seda, milliseid alternatiivlõngu saab kasutada. Teine lõng sobib alternatiiviks, kui see annab sama koetiheduse.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi ja mõõta koetihedust

üles

2) Mis on lõngagrupid?

Kõik meie lõngad on jagatud lõngagruppideks (A kuni F) lõnga jämeduse ja koetiheduse järgi - lõngagrupp A sisaldab peenikesi lõngu ja lõngagrupp F kõige jämedamaid. Nii on lihtne leida alternatiivlõngu samale mustrile, kui soovid kasutada teist lõnga. Ühe lõngagrupi lõngadel on sama koetihedus ja neid saab teineteisega asendada. Aga kuna erinevatel lõngadel on erinev tekstuur, siis lõpptulemus võib olla erinev.

Vaata erinevaid lõngagruppe siit.

üles

3) Kas ma saan kasutada erinevat lõnga kui antud mustrid?

Kasutades teist lõnga on tähtis, et koetihedus oleks sama. Nii tulevad eseme mõõdud samad, kui antud joonisel. Seda on lihtsam saavutada, kui kasutada sama lõngagrupi lõngu. Samuti on võimalik panna kokku mitu peenemat lõnga, et saavutatda soovitatud koetihedus. Proovi meie lõngamuundurit. Ma soovitame alati teha tööproovi.

NB! Kui kasutate erinevat lõnga, siis võib olla lõpptulemus ka erinev, kuna teisel lõngal on erinev tekstuur.

Vaata DROPS õpetust: Kas ma saan kasutada teist lõnga kui antud juhendis?

üles

4) Kuidas kasutada Lõngamuundurit?

Igal meie mustrilehel on link Lõngamuundurile, juhul kui soovid kasutada teist lõnga kui soovitatud juhendis. Sisesta lõng, mida soovid asendada, kogus (valitud suurusele) ja lõngade arv ning lõngamuundur pakub parima valiku alternatiive sama koetihedusega. Lisaks saad teada palju vajad uut lõnga ja mitut lõnga kasutada. Enamus tokke on 50 g (mõned 25 g või 100 g).

Kui mustris on kasutatud mitut värvi, siis tuleb iga värvi eraldi vaadata. Samuti, kui juhendis on kasutatud kahte erinevat lõnga koos (näiteks 1 Alpaca + 1 Kid-Silk), siis tuleb leida alternatiivid neile eraldi.

Vaata lõngamuundurit siit

üles

5) Miks minu koetihedus tuleb vale soovitatud varrastega?

Varraste suurus mustrilehel on ainult soovituslik, tähtis on järgida koetihedust. Kuna koetihedus on kõigil erinev, siis on vaja valida omale sobivad vardad õige koetiheduse saavutamiseks – võib-olla on vaja võtta suuremad või väiksemad vardad. Seepärast on vajalik teha tööproov.

Kui Sinu koetihedus on erinev, siis tulevad ka eseme mõõdud erinevad.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi

üles

6) Miks on ese kootud ülevalt alla?

Kui rõivas on kootud ülevalt alla, on lihtsam teha muudatusi pikkuses. Näiteks, on lihtsam proovida eset selga kudumise käigus, et kontrollida passe pikkust.

Juhendis on hoolikalt selgitatud iga samm õiges järjekorras. Skeemid on kohandatud vastavalt kudumise suunale ja kootakse nagu tavaliselt.

üles

7) Miks on varrukad lühemad suurematel surrustel?

Suurematel suurustel on üldlaius (varruka otsast varruka otsani) ikkagi suurem, isegi kui varruka pikkus on lühem. Suurematel suurustel on varrukakaar pikem ja õlad laiemad, et rõivas istuks seljas paremini.

üles

8) Mis on mustrikordus?

Mustri skeeme korratakse tihti ringil/real või vertikaalselt (kõrguses). 1 mustrikordus skeemil näitab mustri põhisilmuseid. Kui on öeldud juhendis, et tee 5 mustrikordust skeemi A.1 ringil, siis tuleb kududa skeemi 5 korda üksteise järgi samal ringil. Kui on öeldud juhendis, et tee 2 mustrikordust skeemi A.1 vertikaalselt, koo terve skeem ühe korra kõrguses, siis koo jälle otsast peale terve skeem teise korra.

üles

9) Kuidas kududa skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule. 1 ruut = 1 silmus.

Edasi-tagasi kududes, kootakse iga teine rida töö paremal pool, skeemi loetakse paremalt vasakule; iga teine rida kootakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale. Kududes töö pahemal pool, loetakse skeemi vasakult paremale, parempidi silmused kootakse pahempidi ja pahempidi silmused parempidi.

Ringselt kududes kootakse kõik read töö paremal pool ja skeemil loetakse kõik read paremalt vasakule.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

üles

10) Kuidas heegeldada skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule.

Edasi-tagasi heegeldades, read mis tehakse töö paremal pool loetakse skeemi paremalt vasakule; read mis tehakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale.

Ringselt heegeldades tehakse kõik read töö paremal pool ja skeemi loetakse igal ringil paremalt vasakule.

Heegeldades ringset skeemi, alustatakse keskelt ja heegeldatakse väljapoole, vastupäeva ja ringi haaval.

Rida algab tavaliselt antud numbri ahelsilmustega (vastavalt järgmise silmuse kõrgusele), see on näidatud skeemil või kirjeldatud juhendis.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

11) Kuidas kududa ühel real/ringil mitu erinevat skeemi?

Kui on vaja teha samal real/ringil mitme erineva skeemi järgi, siis on see tavaliselt kirjutatud nii: “ koo skeemi A.1, A.2, skeemi A.3 kokku 0-0-2-3-4 times". Aee tähendab koo skeemi A.1 ühe korra, siis skeemi A.2 ühe korra, siis korda skeemi A.3 (laiuses) niimitu korda, kui on vaja sinu suurusele – siin näites on see: suurusel S = 0 korda, M = 0 korda, L= 2 korda, XL= 3 korda ja suurusel XXL = 4 korda.

Skeeme kootakse nagu tavaliselt, alusta esimese reaga skeemil A.1, siis tee skeemi A.2 esimene rida jne.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

12) Miks tehaks töö alguses rohkem ahelsilmuseid?

Ahelsilmused on natuke lühemad kui teised silmused, et äär ei jääks kiskuma, me teeme alguses rohkem silmuseid. Järgmisel real kohandatakse silmuste arvu, et see läheks kokku mustriga ja suuruse mõõtudega joonisel.

üles

13) Miks kasvatatakse silmuseid enne soonikut ülevalt alla kududes?

Soonikkude on venivam ja tõmbab rohkem kokku, kui näiteks parempidine kude. Kasvatades silmuseid enne soonikkoes äärist, hoiab see ära suure erinevuse laiusesse.

üles

14) Milleks kasvatada mahakudumise real?

Tihti jääb mahakudumise rida kiskuma. Seepärast tehakse silmuseid mahakududes mõned õhksilmused, et äär ei jääks kiskuma.

Vaata DROPSi videot: Kuidas kududa silmuseid maha, tehes õhksilmuseid?

üles

15) Kuidas kasvatada/kahandada kordamööda igal 3. või 4. real/ringil?

Et kasvatused / kahandused jaguneksid ühtlaselt, tuleb kasvatada /kahandada näiteks kordamööda igal 3. või 4. real/ringil järgmiselt: koo 2 rida ja kasvata/kahanda kolmandal real/ringil, koo 3 rida ja kasvata neljandal real/ringil. Kasvata/kahanda niimoodi vaheldumisi, kuni vajalikud kasvatused/kahandused on tehtud.

Vaata DROPS õpetust: Kasvata / kahanda 1 silmus kordamööda igal 3. või 4. real

üles

16) Miks on juhend natuke erinev kui disain pildil?

Mustrikordused võivad olla natuke erinevad erinevatel suurustel, et saavutada vajaliku suurust. Kui te teete suuremat suurust, võib teie töö olla natuke erinev. Seda kõike on võetud arvesse disaini loomisel, et üldmulje oleks kõikidel suurustel sama.

Järgi oma suurusele vastavat juhendit ja skeeme!

üles

17) Kuidas kududa jakki ringselt, mitte edasi-tagasi?

Kui soovitakse kududa ringselt, mitte edasi-tagasi, saab juhendit natuke muuta. Esiosa keskele tuleb lisada steegid (õmblusvarud - tavaliselt u 5 silmust) ja järgida juhendit. Selle asemel et pöörata ja kududa töö pahemal pool, koo lihtsalt üle steekide ja jätka ringselt töö paremal pool. Pärast lõigatakse kudum eest lahti, korjatakse silmused nööbiliistude jaoks ja kaetakse lõikeservad.

Vaata DROPS videot: Kuidas kududa steeke ja neid lahti lõigata

üles

18) Kuidas muuta ringselt kootud juhendit edasi-tagasi kudumiseks?

Kui soovitakse kududa ringse töövõtte asemel edasi-tagasi, võib kududa osad eraldi ja õmmelda pärast kokku. Kehaosa silmuste arv tuleb jagada kaheks, lisada 1 ääresilmus mõlemale küljele (õmblusvarudeks) ja kududa edasi-tagasi.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas kududa ringvarrastele kirjutatud juhendit pikkade varrastega?

üles

19) Miks on juhendis ikka näidatud tootmisest maas lõnga nime?

Kuna igal lõngal on oma tekstuur, on originaallõng jõetud juhendisse alles. Aga meie Lõngamuunduriga on lihtne leida alternatiivi, või vali lihtsalt sama lõngagrupi lõng.

Mõnes poes võib veel olla tootmisest maas lõnga müügil, või on kellegil veel kodus seda lõnga alles ja soovib leida juhendit.

Lõngamuundur aitab leida alternatiivlõnga ja vajaliku koguse.

üles

20) Kuidas muuta naiste suurusega kudum meeste suurusele?

Kui soovid kududa naiste suurusega disaini mehele, siis on seda lihtne muuta meeste suuruseks. Suurim erinevaus on varrukate ja kehaosa pikkus. Vali naiste suurus sobiva rinnaümbermõõduga. Pikkus saab lisada varrukale enne käeaugu mahakudumist/varrukakaare tegemist. Kui juhend on ülevalt alla, saab pikkus lisada kohe pärast käeauku või enne esimest kahandust varrukal.

Lõngakoguse muutus oleneb kui palju pikkust lisatakse, aga parem osta tokk rohkem kui vähem.

üles

21) Kuidas hoiduda kampsuni topiliseks minemisest?

Enamus lõngu on karvased, mis eemalduvad pesus või moodustavad toppe. Kammitud lõngadel (st. karvastel lõngadel) on neid rohkem, mistõttu need ajavad ka rohkem karva.

Karva ajamine sõltub ka sellest, mida kantakse kudumi all ja kas see tõmbab kiude välja. Seetõttu on võimatu garanteerida, et kudum ei aja karva.

Allpool on mõned nipid, kuidas saada paremat tulemust karvaste lõngadega:

1. Kudumi valmides (enne pesu) raputa seda, et lahtised karvad eemalduks. NB! ÄRA KASUTA liimirulli, harja või muid meetodeid, mis kisuvad karvu välja.

2. Pane kudum kilekotti ja külmikusse – madal temperatuur põhjustab kiudude lõdvestumist ja need eemalduvad teineteisest kergemini.

3. Jäta ese külmikusse paariks tunniks, siis võta välja ja raputa kudumit jälle.

4. Pese kudumit vastavalt juhendile lõngatoki etiketil.

üles

22) Kuidas mõõdetakse eseme pikkust?

Mustrilehel olev mõõtudega joonis annab infot rõiva pikkuse kohta. Kampsuni pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast (tavaliselt kaelaaugu kõrvalt, MITTE õla tipust) alla alumise servani. Samamoodi passe pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast alla varrukate ja kehaosa jagamise kohani.

Mõõte ei võeta mööda nööbiliiste, kui ei ole just nii mainitud; sel puhul mõõda nööbiliistude kõrvalt.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas vaadata suurust joonisel

üles

23) Mitu toki lõnga on vaja?

Vajaminev lõngakogus on antud grammides, näiteks: 450 g. Arvutamaks, mitu toki lõnga on vaja, on esiteks vaja teada, kui palju gramme on 1 tokis (25g, 50g või 100g). See informatsioon on saadaval, vaadates lõngainfot. Jaga vajalik grammide arv toki kaaluga. Näiteks, kui tokis on 50 g lõnga (standard kogus), siis arvutatakse järgmiselt: 450 / 50 = 9 tokki.

üles

Kas ostsid selle projekti tegemiseks DROPS lõnga? Siis võib küsida abi lõngapoest. Vaata DROPS lõnga müüjate nimekirja siit!
Ikka ei leia vastust oma küsimusele? Siis võib jätta kommetaar juhendi lõppu ja meie eksperdid vastavad! Seda tehakse tavaliselt 5 kuni 10 päeva jooksul.. Seniks võib lugeda küsimusi-vastuseid kommentaaridest või ühineda DROPS Workshop grupiga Facebookis abi saamiseks kaaskudujatelt/heegeldajatelt!

Kommentaarid / Küsimused (130)

Jeanett 31.08.2020 - 11:35:

Hvad gør man på bagsiden med tråde fra mønster? eks.i M2 mønstret er der langt fra højre side af hjertet til venstre side - har man bare tråden 'hængende' på bagsiden?

DROPS Design 02.09.2020 kl. 14:56:

Hej Jeanett, du strikker alle masker og pinde i mønsteret ifølge diagrammet, så du vil ikke få nogle løse tråde. God fornøjelse!

Wigdis Gros 27.07.2020 - 14:02:

Hei. Jeg har strikket ca 25 stk av dette pleddet, i alle variasjoner farger, og gitt det til venner og kjente. Hyggelig arbeide og glade mottakere.

Herdis Lindbom 04.07.2020 - 12:14:

Jeg ville bestille garn til dette teppet på nettbutikken deres. Men når det gjelder blå mix garnet, så må det være oppgitt feil garnnummer i oppskrifta. På nettbutikken kommer det nemlig opp en burgunderfarge istedet. Kan jeg få hjelp til å bestille korrekt? Ønsker fargetonene som er avbildet.

DROPS Design 06.07.2020 kl. 12:01:

Hei Herdis. Her har fargen 6736m burgunder hatt et navneskifte. Tidligere het fargen 6736m blå mix, men burgunder stemmer bedre med hvilken farge det er. Det er iallefall farge nr 6736m som er brukt i teppet og som du ser avbildet. mvh DROPS design

Ines Heistermann 11.05.2020 - 14:32:

Schema M1 besteht aus 47 Maschen..der Anfang der beschrieben wird aus 37 Maschen..was stimmt nun?

DROPS Design 11.05.2020 kl. 16:41:

Liebe Frau Heistermann, stricken Sie M.1 wie beschrieben unter M.1 wie folgt: - es wird Maschen zugenommen (= 53 M) und wieder abgenommen (= 37 M). Viel Spaß beim stricken!

Inger Johanne Aubert 09.05.2020 - 21:00:

Jeg har strikket dette pleddet, veldig fornøyd. Nå vil jeg strikke ett til, men i en annen fargekombinasjon . Har dere forslag om fargesammensetning . Tenker turkis. Delight 09 pluss hvilke tre andre farger?

DROPS Design 11.05.2020 kl. 12:35:

Hei Inger. Så hyggelig å høre at du var fornøyd med det første teppet, og ja det er meget flott. Ang. farger er det veldig personlig. Jeg vil anbefale deg å se på andre tepper vi har, bruk vår søkemotor, skriv teppe + enter, så kan du velge farge. Da får du div tepper i f.eks turkis. God Fornøyelse!

Britt Yman 29.01.2020 - 13:48:

Hej. I diagramförklaringen är strecket för am lutat åt ett håll medan det lutar åt andra hållet i diagrammen. Varför?

DROPS Design 30.01.2020 kl. 13:47:

Hej. Det är bara att fel symbol har kommit in i den förklaringen, men vi menar samma sak även om strecket lutar åt andra hållet. Lycka till!

Claire 17.01.2020 - 09:12:

Bonjour. Je souhaite faire ce modèle mais avec un seul fil. Lequel puis-je utiliser et en quelle quantité ? Merci.

DROPS Design 17.01.2020 kl. 09:15:

Bonjour Claire, vous pouvez remplacer les 2 fils du groupe A tricotés ensemble (Delight et Alpaca) par 1 fil du groupe C - Vous trouverez plus d'infos sur les alternatives ici. Bon tricot!

Nancy 24.12.2019 - 03:39:

Bonjour, je rencontre un problème au rang 43, à la fin du rang j'ai quelque maille de trop. Merci

DROPS Design 02.01.2020 kl. 10:43:

Bonjour Nancy, il est difficile de pouvoir vous dire à quel niveau vient l'erreur, essayez de bien vérifier vos mailles par rapport au diagramme que vous tricotez (s'il s'agit de M.2 ou M.4, vérifiez bien que vous avez bien augmenté 1 m (= 1 jeté) pour chaque diminution pour que le nombre de maille reste toujours le même. Bon tricot!

Inga Beck 27.10.2019 - 13:44:

Það vantar inn í ísl leiðbeiningar. "Prjónið M2 samkvæmt leiðbeiningum að ofan" en það eru engar. Sbr við enska þar sem leiðb fyrir M2-M4

Simonetta Foresti 16.09.2019 - 10:08:

Buongiorno,mi piacerebbe realizzare questa coperta ma non amo il sintetico.Ho visto che potrei sostituire il "delight" con Kid silk ma non avrebbe i colori sfumati.Riuscirà altrettanto bene?Grazie

DROPS Design 16.09.2019 kl. 21:42:

Buonasera Simonetta, sicuramente la coperta risulterà molto soffice usando Kid-Silk, ma perderebbe l'effetto sfumato. Può rivolgersi al suo rivenditore DROPS per un consiglio più personalizzato. Buon lavoro!

Jäta kommentaar mustrile DROPS 124-20

Ootame kommentaare selle mustri kohta!

Kui soovid midagi küsida, siis kiiremaks vastuse saamiseks veendu, et valid õige kategooria alloleval formil. Vajaliku väljad *.