DROPS Fabel
DROPS Fabel
75% vill, 25% polüamiid
alates 2.50 € /50g
Lõngakulu sellele disainile alates 2.50€.

Lõnga maksumus on arvutatud väikseima suuruse valmistamiseks ja kõige odavama lõnga järgi. Otsid paremat hinda? Leia see DROPS Soodushinnad lehelt!

DROPS Super Sale
DROPS 229-21
DROPS disain: mudel fa-493
Lõngagrupp A
-------------------------------------------------------
SUURUSED:
35/37 - 38/40 - 41/43
Talla pikkus: 22-24-27 cm.
Sääre kõrgus: umbes 3-3-4 cm

LÕNG:
Garnstudio DROPS FABEL, 50 g/205 m (kuulub lõngagruppi A)
50-50-100 g värv nr 114, hele pärlihall

VARDAD:
DROPS SUKAVARDAD: 2,5 mm

KOETIHEDUS:
26 silmust lai ja 34 rida kõrge parempidises koes = 10 x 10 cm.
NB! Varraste suurus on ainult soovituslik. Kui on rohkem silmuseid 10 cm kohta, võta suuremad vardad. Kui on vähem silmuseid 10 cm kohta, võta väiksemad vardad.

-------------------------------------------------------

Alternatiivlõng – Vaata siit, kuidas lõngu asendada
Lõngagrupid A kuni F – Kasuta sama mustrit ja vaheta lõnga, siin
Alternatiivlõnga kasutamine – Kasuta meie lõngamuundurit

-------------------------------------------------------

DROPS Fabel
DROPS Fabel
75% vill, 25% polüamiid
alates 2.50 € /50g
Lõngakulu sellele disainile alates 2.50€.

Lõnga maksumus on arvutatud väikseima suuruse valmistamiseks ja kõige odavama lõnga järgi. Otsid paremat hinda? Leia see DROPS Soodushinnad lehelt!

Juhend

-------------------------------------------------------

NÕUANDED:

-------------------------------------------------------

KANNA KAHANDUSED:
1. RIDA (= töö paremal pool): koo parempidi, kuni jääb 6-7-7 silmust, koo 2 parempidi ületõstmisega kokku (tõsta 1 silmus parempidise võttega kudumata, 1 parempidi, tõsta kudumata silmus üle äsja kootud silmuse), pööra.
2. RIDA (= töö pahem pool): koo pahempidi kuni jääb 6-7-7 silmust, koo 2 pahempidi kokku, pööra tööd.
3. RIDA (= töö paremal pool): koo parempidi, kuni jääb 5-6-6 silmust, koo 2 parempidi ületõstmisega kokku (tõsta 1 silmus parempidise võttega kudumata, 1 parempidi, tõsta kudumata silmus üle äsja kootud silmuse), pööra.
4. RIDA (= töö pahem pool): koo pahempidi kuni jääb 5-6-6 silmust, koo 2 pahempidi kokku, pööra tööd.
Jätka niimoodi kahandamist, jättes iga kord rea lõppu 1 silmuse vähem, kuni vardale jääb 16-16-18 silmust.

KAHANDAMISE NIPP (varbaosas):
Koo kuni jääb 3 silmust enne silmusemärkijat, koo 2 parempidi kokku, koo 2 parempidi (silmusemärkija on nende silmuste keskel), koo 2 ületõstmisega kokku (tõsta 1 silmus kudumata, koo 1 parempidi, tõsta kudumata silmus üle) (= 2 silmust kahandatud). Korda teise silmusemärkija juures.
-------------------------------------------------------

ALUSTA SIIT:

-------------------------------------------------------

SOKID – KOKKUVÕTE:
Kootakse ringselt ülevalt alla.

SÄÄR:
Loo 56-60-64 silmust 2,5 mm sukavarrastele Fabel lõngaga. Koo 2 ringi parempidises koes, siis koo soonikut 1 parempidi/1 pahempidi 2-2-3 cm.
Pärast soonikut koo parempidises koes, kuni töö pikkus on 3-3-4 cm loomise reast, SAMAL AJAL kahanda esimesel ringil 2 silmust ühtlaste vahedega = 54-58-62 silmust. JÄLGI KOETIHEDUST!
KAND ja TALD:
Koo parempidises koes esimesed 13-14-15 silmust ja hoia need vardal kanna jaoks; tõsta järgmised 28-30-32 silmust abilõngale (= jalapealne) ja hoia viimased 13-14-15 silmust vardal kanna jaoks = kokku 26-28-30 silmust kannal.
Koo parempidises koes edasi-tagasi kannasilmustel 6-6-6,5 cm. Paigalda reamärkija viimase rea keskele, EDASI MÕÕDA SIIT!
Koo KANNA KAHANDUSED - loe ülevalt.

Pärast kanna kahandusi koo nii: koo parempidises koes esimesed 16-16-18 silmust kannal, korja ja koo 16-16-17 silmust kanna küljelt, koo parempidises koes 28-30-32 silmust jalapealsel, korja ja koo 16-16-17 silmust kanna teiselt küljelt = 76-78-84 silmust on ringil. Koo kanna keskele - ring algab nüüd siit.
Paigalda 1 silmusemärkija mõlemale küljele, 28-30-32 silmust on jalapealsel.
Koo parempidises koes ringselt ja kahanda mõlemal küljel järgmiselt: koo 2 parempidi kokku ENNE silmusemärkijat küljel ja 2 parempidi keerdsilmustena kokku PÄRAST silmusemärkijat teisel küljel.
Kahanda nii igal teisel ringil kokku 12-11-12 korda = 52-56-60 silmust.
Jätka kudumist, kuni talla pikkus on 18-19-21 cm silmusemärkijast kannal – mõõtes talla all. Umbes 4-5-6 cm jääb teha valmimiseni; proovi sokki jalga.

VARBAOSA:
Paigalda 1 silmusemärkija mõlemale küljele, 26-28-30 silmust on jalapealsel ja talla all. Koo parempidises koes. SAMAL AJAL kahanda esimesel ringil mõlemal pool mõlemat silmusemärkijat – loe KAHANDAMISE NIPPI = 4 silmust kahandatud. Kahanda nii igal teisel ringil kokku 4-7-9 korda, siis igal ringil 6-3-2 korda = 12-16-16 silmust.
Järgmisel ringil koo kõik silmused kahekaupa kokku = 6-8-8 silmust.
Katkesta lõng ja tõmba läbi allesjäänud silmuste, pinguta ja kinnita.
Talla pikkus on umbes 22-24-27 cm mõõtes talla all.
Koo teine sokk samamoodi.

Sede mustrit on parandatud.

Parandatud online: 01.08.2022
Pärast soonikut koo parempidises koes, kuni töö pikkus on 3-3-4 cm loomise reast, SAMAL AJAL...
On küsimusi? Vaata korduma kippuvaid küsimusi (KKK).

Koetihedus määrab kudumi suuruse ja mõõdetakse tavaliselt 10 x 10 cm osalt. Tavaliselt kirjutatakse nii: silmuste arv laiuses x (korda) ridade arv kõrguses - näiteks: 19 silmust x 26 rida = 10 x 10 cm.

Koetihedus on kudujatel erinev, mõni koob/heegeldab lõdvemalt, mõni tugevalt. Koetihedust saab muuta varraste suurusega, seepärast me alati mainime, et varraste suurus on ainult soovituslik! Igaüks saab seda ise muuta (suuremaks või väiksemaks) vastavalt oma käekirjale, et koetihedus tuleks sama, kui mainitud juhendis. Kui koetihedus on erinev, on lõngakulu erinev ja lõpptulemuseks on teistsugused mõõdud.

Koetihedus määrab ka seda, milliseid alternatiivlõngu saab kasutada. Teine lõng sobib alternatiiviks, kui see annab sama koetiheduse.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi ja mõõta koetihedust

Vajaminev lõngakogus on antud grammides, näiteks: 450 g. Arvutamaks, mitu toki lõnga on vaja, on esiteks vaja teada, kui palju gramme on 1 tokis (25g, 50g või 100g). See informatsioon on saadaval, vaadates lõngainfot. Jaga vajalik grammide arv toki kaaluga. Näiteks, kui tokis on 50 g lõnga (standard kogus), siis arvutatakse järgmiselt: 450 / 50 = 9 tokki.

Kasutades teist lõnga on tähtis, et koetihedus oleks sama. Nii tulevad eseme mõõdud samad, kui antud joonisel. Seda on lihtsam saavutada, kui kasutada sama lõngagrupi lõngu. Samuti on võimalik panna kokku mitu peenemat lõnga, et saavutatda soovitatud koetihedus. Proovi meie lõngamuundurit. Ma soovitame alati teha tööproovi.

NB! Kui kasutate erinevat lõnga, siis võib olla lõpptulemus ka erinev, kuna teisel lõngal on erinev tekstuur.

Vaata DROPS õpetust: Kas ma saan kasutada teist lõnga kui antud juhendis?

Kõik meie lõngad on jagatud lõngagruppideks (A kuni F) lõnga jämeduse ja koetiheduse järgi - lõngagrupp A sisaldab peenikesi lõngu ja lõngagrupp F kõige jämedamaid. Nii on lihtne leida alternatiivlõngu samale mustrile, kui soovid kasutada teist lõnga. Ühe lõngagrupi lõngadel on sama koetihedus ja neid saab teineteisega asendada. Aga kuna erinevatel lõngadel on erinev tekstuur, siis lõpptulemus võib olla erinev.

Vaata erinevaid lõngagruppe siit.

Igal meie mustrilehel on link Lõngamuundurile, juhul kui soovid kasutada teist lõnga kui soovitatud juhendis. Sisesta lõng, mida soovid asendada, kogus (valitud suurusele) ja lõngade arv ning lõngamuundur pakub parima valiku alternatiive sama koetihedusega. Lisaks saad teada palju vajad uut lõnga ja mitut lõnga kasutada. Enamus tokke on 50 g (mõned 25 g või 100 g).

Kui mustris on kasutatud mitut värvi, siis tuleb iga värvi eraldi vaadata. Samuti, kui juhendis on kasutatud kahte erinevat lõnga koos (näiteks 1 Alpaca + 1 Kid-Silk), siis tuleb leida alternatiivid neile eraldi.

Vaata lõngamuundurit siit

Kuna igal lõngal on oma tekstuur, on originaallõng jõetud juhendisse alles. Aga meie Lõngamuunduriga on lihtne leida alternatiivi, või vali lihtsalt sama lõngagrupi lõng.

Mõnes poes võib veel olla tootmisest maas lõnga müügil, või on kellegil veel kodus seda lõnga alles ja soovib leida juhendit.

Lõngamuundur aitab leida alternatiivlõnga ja vajaliku koguse.

Kui ei tea millist suurust teha, siis on hea idee mõõta oma kampsunilt mõõdud. Siis saab nende mõõtude järgi valida sobiva suuruse.

Vaata mõõtudega joonist mustrilehel juhendi lõpus.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõista mõõtudega joonist

Varraste suurus mustrilehel on ainult soovituslik, tähtis on järgida koetihedust. Kuna koetihedus on kõigil erinev, siis on vaja valida omale sobivad vardad õige koetiheduse saavutamiseks – võib-olla on vaja võtta suuremad või väiksemad vardad. Seepärast on vajalik teha tööproov.

Kui Sinu koetihedus on erinev, siis tulevad ka eseme mõõdud erinevad.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi

Kui rõivas on kootud ülevalt alla, on lihtsam teha muudatusi pikkuses. Näiteks, on lihtsam proovida eset selga kudumise käigus, et kontrollida passe pikkust.

Juhendis on hoolikalt selgitatud iga samm õiges järjekorras. Skeemid on kohandatud vastavalt kudumise suunale ja kootakse nagu tavaliselt.

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule. 1 ruut = 1 silmus.

Edasi-tagasi kududes, kootakse iga teine rida töö paremal pool, skeemi loetakse paremalt vasakule; iga teine rida kootakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale. Kududes töö pahemal pool, loetakse skeemi vasakult paremale, parempidi silmused kootakse pahempidi ja pahempidi silmused parempidi.

Ringselt kududes kootakse kõik read töö paremal pool ja skeemil loetakse kõik read paremalt vasakule.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule.

Edasi-tagasi heegeldades, read mis tehakse töö paremal pool loetakse skeemi paremalt vasakule; read mis tehakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale.

Ringselt heegeldades tehakse kõik read töö paremal pool ja skeemi loetakse igal ringil paremalt vasakule.

Heegeldades ringset skeemi, alustatakse keskelt ja heegeldatakse väljapoole, vastupäeva ja ringi haaval.

Rida algab tavaliselt antud numbri ahelsilmustega (vastavalt järgmise silmuse kõrgusele), see on näidatud skeemil või kirjeldatud juhendis.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

Kui on vaja teha samal real/ringil mitme erineva skeemi järgi, siis on see tavaliselt kirjutatud nii: “ koo skeemi A.1, A.2, skeemi A.3 kokku 0-0-2-3-4 times". Aee tähendab koo skeemi A.1 ühe korra, siis skeemi A.2 ühe korra, siis korda skeemi A.3 (laiuses) niimitu korda, kui on vaja sinu suurusele – siin näites on see: suurusel S = 0 korda, M = 0 korda, L= 2 korda, XL= 3 korda ja suurusel XXL = 4 korda.

Skeeme kootakse nagu tavaliselt, alusta esimese reaga skeemil A.1, siis tee skeemi A.2 esimene rida jne.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

Suurematel suurustel on üldlaius (varruka otsast varruka otsani) ikkagi suurem, isegi kui varruka pikkus on lühem. Suurematel suurustel on varrukakaar pikem ja õlad laiemad, et rõivas istuks seljas paremini.

Mustrilehel olev mõõtudega joonis annab infot rõiva pikkuse kohta. Kampsuni pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast (tavaliselt kaelaaugu kõrvalt, MITTE õla tipust) alla alumise servani. Samamoodi passe pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast alla varrukate ja kehaosa jagamise kohani.

Mõõte ei võeta mööda nööbiliiste, kui ei ole just nii mainitud; sel puhul mõõda nööbiliistude kõrvalt.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas vaadata suurust joonisel

Mustri skeeme korratakse tihti ringil/real või vertikaalselt (kõrguses). 1 mustrikordus skeemil näitab mustri põhisilmuseid. Kui on öeldud juhendis, et tee 5 mustrikordust skeemi A.1 ringil, siis tuleb kududa skeemi 5 korda üksteise järgi samal ringil. Kui on öeldud juhendis, et tee 2 mustrikordust skeemi A.1 vertikaalselt, koo terve skeem ühe korra kõrguses, siis koo jälle otsast peale terve skeem teise korra.

Ahelsilmused on natuke lühemad kui teised silmused, et äär ei jääks kiskuma, me teeme alguses rohkem silmuseid. Järgmisel real kohandatakse silmuste arvu, et see läheks kokku mustriga ja suuruse mõõtudega joonisel.

Soonikkude on venivam ja tõmbab rohkem kokku, kui näiteks parempidine kude. Kasvatades silmuseid enne soonikkoes äärist, hoiab see ära suure erinevuse laiusesse.

Tihti jääb mahakudumise rida kiskuma. Seepärast tehakse silmuseid mahakududes mõned õhksilmused, et äär ei jääks kiskuma.

Vaata DROPSi videot: Kuidas kududa silmuseid maha, tehes õhksilmuseid?

Et kasvatused / kahandused jaguneksid ühtlaselt, tuleb kasvatada /kahandada näiteks kordamööda igal 3. või 4. real/ringil järgmiselt: koo 2 rida ja kasvata/kahanda kolmandal real/ringil, koo 3 rida ja kasvata neljandal real/ringil. Kasvata/kahanda niimoodi vaheldumisi, kuni vajalikud kasvatused/kahandused on tehtud.

Vaata DROPS õpetust: Kasvata / kahanda 1 silmus kordamööda igal 3. või 4. real

Kui soovitakse kududa ringselt, mitte edasi-tagasi, saab juhendit natuke muuta. Esiosa keskele tuleb lisada steegid (õmblusvarud - tavaliselt u 5 silmust) ja järgida juhendit. Selle asemel et pöörata ja kududa töö pahemal pool, koo lihtsalt üle steekide ja jätka ringselt töö paremal pool. Pärast lõigatakse kudum eest lahti, korjatakse silmused nööbiliistude jaoks ja kaetakse lõikeservad.

Vaata DROPS videot: Kuidas kududa steeke ja neid lahti lõigata

Kui soovitakse kududa ringse töövõtte asemel edasi-tagasi, võib kududa osad eraldi ja õmmelda pärast kokku. Kehaosa silmuste arv tuleb jagada kaheks, lisada 1 ääresilmus mõlemale küljele (õmblusvarudeks) ja kududa edasi-tagasi.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas kududa ringvarrastele kirjutatud juhendit pikkade varrastega?

Mustrikordused võivad olla natuke erinevad erinevatel suurustel, et saavutada vajaliku suurust. Kui te teete suuremat suurust, võib teie töö olla natuke erinev. Seda kõike on võetud arvesse disaini loomisel, et üldmulje oleks kõikidel suurustel sama.

Järgi oma suurusele vastavat juhendit ja skeeme!

Kui soovid kududa naiste suurusega disaini mehele, siis on seda lihtne muuta meeste suuruseks. Suurim erinevaus on varrukate ja kehaosa pikkus. Vali naiste suurus sobiva rinnaümbermõõduga. Pikkus saab lisada varrukale enne käeaugu mahakudumist/varrukakaare tegemist. Kui juhend on ülevalt alla, saab pikkus lisada kohe pärast käeauku või enne esimest kahandust varrukal.

Lõngakoguse muutus oleneb kui palju pikkust lisatakse, aga parem osta tokk rohkem kui vähem.

Enamus lõngu on karvased, mis eemalduvad pesus või moodustavad toppe. Kammitud lõngadel (st. karvastel lõngadel) on neid rohkem, mistõttu need ajavad ka rohkem karva.

Karva ajamine sõltub ka sellest, mida kantakse kudumi all ja kas see tõmbab kiude välja. Seetõttu on võimatu garanteerida, et kudum ei aja karva.

Allpool on mõned nipid, kuidas saada paremat tulemust karvaste lõngadega:

1. Kudumi valmides (enne pesu) raputa seda, et lahtised karvad eemalduks. NB! ÄRA KASUTA liimirulli, harja või muid meetodeid, mis kisuvad karvu välja.

2. Pane kudum kilekotti ja külmikusse – madal temperatuur põhjustab kiudude lõdvestumist ja need eemalduvad teineteisest kergemini.

3. Jäta ese külmikusse paariks tunniks, siis võta välja ja raputa kudumit jälle.

4. Pese kudumit vastavalt juhendile lõngatoki etiketil.

Tupsude tekkimine villase kudumi pinnale on loomulik protsess, mis juhtub isegi kõige eksklusiivsemate kiududega. See on loomuliku kulumise tunnus, mida on raske vältida ja mis on kõige rohkem nähtav eseme suure hõõrdumisega kohtades, nagu kampsuni varrukad ja mansetid.

Koepinna saab jälle ilusaks, kasutades riideharja või tupsude eemaldajat.

Ikka ei leia vastust oma küsimusele? Siis võib jätta kommetaar juhendi lõppu ja meie eksperdid vastavad! Seda tehakse tavaliselt 5 kuni 10 päeva jooksul..
Seniks võib lugeda küsimusi-vastuseid kommentaaridest või ühineda DROPS Workshop grupiga Facebookis abi saamiseks kaaskudujatelt/heegeldajatelt!

Võib-olla meeldivad ka need...

Sunny Sneaker

Matita, France

Sunny Sneaker

Fleur, France

Jäta kommentaar mustrile DROPS 229-21

Ootame kommentaare selle mustri kohta!

Kui soovid midagi küsida, siis kiiremaks vastuse saamiseks veendu, et valid õige kategooria alloleval formil. Vajaliku väljad *.

Kommentaarid / Küsimused (12)

country flag Kay Bussjaeger kirjutas:

I want to make a pair of 229-21; fa-493 in each size. My foot fits smallest size. How many inches knit the rounds to that are for medium n large sizes (after heel and decreases) Ican’t try them on. Do I knit the rounds to the Foot lengths stated in pattern(medium 91/2” n large 10 5/8”. ) then do toe decreases? Pattern: Continue working till foot measures 71/2”-81/4” from marker on heel. There is 2”,23/8” left to finish length Try sock on-decide length before toe

02.05.2024 - 22:42

DROPS Design vastas:

Dear Mrs Bussjaeger, in the 2nd size work the foot until piece measures 19 cm = 7½" from the marker on heel; approx. 5 cm = 2" remain for the toe. When toe is done, the whole sock measures approx. 24 cm =. 9½". Depending on the foot length, you can adjust the length before decreasing for toe, of just follow the written pattern for a 24 cm / 9½" foot length in 2nd size.Happy knitting!

03.05.2024 - 08:05

country flag Kay Bussjaeger kirjutas:

For the heel flap on socks pattern fa-493.. Pattern says to knit the first 13 sts, then put next 28 on thread , then keep next 13 sts on the needle —So do the second set of 13sts stay on a separate needle? —So are the 26 heel flap sts on two separate needles .. If so is the first row of heel flap a purl row?

14.04.2024 - 23:08

DROPS Design vastas:

Dear Kay, the 13 +13 stitches are both in the double pointed needles. The 28 stitches are put in a thread or stitch holder or other needles, just without working them. Then, you start working back and forth over the 26 stitches that are still on the needles. You knit over the first 13 stitches and should turn right where the stitches were put on the thread/holder and the 13 knitted stitches, then start working in stocking stitch over these 13 stitches and the 13 stitches which were left unworked at the end of the previous row. Since you turned the piece and started working back and forth, the row over all 26 stitches should be from the wrong side (so you purl). Happy knitting!

15.04.2024 - 00:12

country flag Kay Bussjaeger kirjutas:

In video three stitches before toe marker a ssk is done and after marker there is a knit st and then k2tog. However instructions for this sunny sneaker pattern say “ start 3 sts before marker, k2 tog, knit 2 (marker will sit between these 2 sts), (now after the marker) , then slip as if to knit, knit 1 and passo the knitted st. Which is correct?

16.01.2024 - 01:15

DROPS Design vastas:

Hi Kay, Follow the instructions in the text for the decreases. The video is an example, and may differ from the specific pattern you are working. Happy crafting!

16.01.2024 - 07:07

country flag Kay Bussjaeger kirjutas:

I just made these socks-my first pair-and now just saw the helpful hints you offer that I know will make my next pair easier. What length dpns do you recommend to use when knitting these socks and in general when knitting socks?

15.01.2024 - 21:46

DROPS Design vastas:

Dear Mrs Bussjaeger, socks are often worked on short double pointed needles (see here; but you can also work magic loop if you like, ie use a long circular needle, see video. Happy knitting!

16.01.2024 - 08:33

country flag Astrid kirjutas:

Sehr gute und verständliche Anleitung. Socken passt super gut. Ev. wäre es, hilfreich Angaben zum Verbrauch der div. Grössen ca. zu erhalten. Danke

19.05.2023 - 12:12

country flag Karen kirjutas:

AT THE SAME TIME on the first round decrease 2 stitches evenly. Is this at the beginning of the round.

15.09.2022 - 16:12

DROPS Design vastas:

Dear Karen, these 2 stitches should be decreased evenly on the round - read more how to decrease evenly here. Happy knitting!

16.09.2022 - 09:59

country flag Andrea kirjutas:

Er staan 2 fouten in het patroon: -de markeerder moet gelijk bij het begin van de hiel geplaatst worden, niet bij het begin van de minderingen voor de hiel anders wordt de sok veel te lang - bij minderen voor de teen staat bij maat 43 dat je 16 steken overhoudt maar dit zijn er maar 8: 2x 9 plus 2x 2 = 18 + 4 = 22, 30 - 22 is 8.

15.06.2022 - 12:07

country flag Andrea kirjutas:

Op de foto lijkt de hiel gelijk na de boord te beginnen, terwijl in het patroon staat dat je nog 4 cm na de boord moet breien. Dan wordt het toch geen enkelsok? Klopt dit wel?

13.06.2022 - 14:26

DROPS Design vastas:

Dag Andrea,

Het lijkt er inderdaad op dat er een foutje in het patroon is geslopen en dat je tricotsteek tot een totale lengte van 4 cm moet breien, in plaats van vanaf de boord. Ik zal het doorgeven aan de ontwerpafdeling om te controleren, zodat het eventueel gecorrigeerd kan worden.

16.06.2022 - 22:19

country flag Val kirjutas:

Relax socks

19.01.2022 - 15:19

country flag Heather L Lewis kirjutas:

Sock Positive

16.01.2022 - 04:53