DROPS Big Merino
DROPS Big Merino
100% vill
alates 3.75 € /50g
Lõngakulu sellele disainile alates 7.50€.

Lõnga maksumus on arvutatud väikseima suuruse valmistamiseks ja kõige odavama lõnga järgi. Otsid paremat hinda? Leia see DROPS Soodushinnad lehelt!

DROPS Super Sale
DROPS 214-22
DROPS disain: mudel nr mb-062
Lõngagrupp C või A + A
-------------------------------------------------------
SUURUSED: üks suurus
Peaümbermõõdule: umbes 54/58 cm

LÕNG:
Garnstudio DROPS BIG MERINO, 50 g/75 m (kuulub lõngagruppi C)
100 g värv nr 19, beež

KOETIHEDUS:
19 silmust lai ja 25 rida kõrge parempidises koes = 10 x 10 cm.
16 silmust lai ja 40 rida kõrge patentkoes = 10 x 10 cm.

VARDAD:
DROPS SUKAVARDAD: 4 mm
DROPS RINGVARDAD: 4 mm (40 cm) – patentkoe/ parempidises koes kudumiseks.
DROPS RINGVARDAD: 3 mm (40 cm) – sooniku tegemiseks.
Varraste suurus on ainult soovituslik. Kui on rohkem silmuseid 10 cm kohta, võta suuremad vardad. Kui on vähem silmuseid 10 cm kohta, võta väiksemad vardad.
-------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------

Alternatiivlõng – Vaata siit, kuidas lõngu asendada
Lõngagrupid A kuni F – Kasuta sama mustrit ja vaheta lõnga, siin
Alternatiivlõnga kasutamine – Kasuta meie lõngamuundurit

-------------------------------------------------------

DROPS Big Merino
DROPS Big Merino
100% vill
alates 3.75 € /50g
Lõngakulu sellele disainile alates 7.50€.

Lõnga maksumus on arvutatud väikseima suuruse valmistamiseks ja kõige odavama lõnga järgi. Otsid paremat hinda? Leia see DROPS Soodushinnad lehelt!

Juhend

NÕUANDED:

-------------------------------------------------------

MUSTER:
Vaata skeeme A.1 ja A.2.

MAHAKUDUMISE NIPP:
Et mahakudumise äär oleks venivam, kasuta number suuremaid vardaid. Kui on ikka liiga pingul, tee 1 õhksilmus umbes pärast iga 4. silmust ja koo see maha nagu tavaline silmus.
-------------------------------------------------------

ALUSTA SIIT:

-------------------------------------------------------

MÜTS – KOKKUVÕTE:
Kootakse ringselt sukavarrastega ülevalt alla. Võta vajadusel lühikesed ringvardad.

MÜTS:
Loo 12 silmust 4 mm varrastele Big Merino lõnga. Koo 1 ring parempidi.
Siis koo * 1 parempidi, 1 õhksilmus *, korda * kuni * kuni ringi lõpuni = 24 silmust.
Koo 1 ring parempidi, koo õhksilmused keerdsilmustena, et ei jääks auke.
Siis koo järgmiselt: * skeemi A.1 (= 2 silmust), siis skeemi A.2 (= 2 silmust) järgmisel 6 silmusel *, korda * kuni * kõigil silmustel (= 3 korda laiuses). JÄLGI KOETIHEDUST!
Korda skeemi A.2 2 viimast ringi.
Kui skeem A.1 on tehtud vertikaalselt, on ringil 72 silmust.
Korda skeemi A.1 2 viimast ringi, kuni mütsi kõrgus on 20 cm – lõpeta pärast pahempidi silmuste ringi.
Võta 3 mm ringvardad ja koo soonikut 1 patentkoes silmus, 1 pahempidi); st. patentkoes silmus on sama mis skeemi A.2 esimene silmus, koo pahempidi silmused pahempidi igal ringil.
Kui mütsi kõrgus on 23 cm, koo 1 ring parempidi, samal ajal kasvata 10 silmust ühtlaste vahedega (kasvata umbes pärast iga 7 silmust) = 82 silmust.
Koo silmused maha parempidi – loe MAHAKUDUMISE NIPPI!

Skeem

symbols = pahempidi silmus
symbols = 1 õhksilmus, tõsta 1 silmus kudumata pahempidi võttega
symbols = koo õhksilmus ja silmus pahempidi kokku
symbols = koo õhksilmus ja parempidi silmus parempidi kokku
symbols = koo 5 silmust parempidi silmusesse + õhksilmusesse järgmiselt: koo parempidi kokku õhksilmus ja parempidi silmus, aga ära lase neid vardalt maha,* tee 1 õhksilmus, koo jälle parempidi kokku parempidi silmus + õhksilmus *, korda * kuni * kokku 2 korda = 5 silmust
diagram
On küsimusi? Vaata korduma kippuvaid küsimusi (KKK).

Koetihedus määrab kudumi suuruse ja mõõdetakse tavaliselt 10 x 10 cm osalt. Tavaliselt kirjutatakse nii: silmuste arv laiuses x (korda) ridade arv kõrguses - näiteks: 19 silmust x 26 rida = 10 x 10 cm.

Koetihedus on kudujatel erinev, mõni koob/heegeldab lõdvemalt, mõni tugevalt. Koetihedust saab muuta varraste suurusega, seepärast me alati mainime, et varraste suurus on ainult soovituslik! Igaüks saab seda ise muuta (suuremaks või väiksemaks) vastavalt oma käekirjale, et koetihedus tuleks sama, kui mainitud juhendis. Kui koetihedus on erinev, on lõngakulu erinev ja lõpptulemuseks on teistsugused mõõdud.

Koetihedus määrab ka seda, milliseid alternatiivlõngu saab kasutada. Teine lõng sobib alternatiiviks, kui see annab sama koetiheduse.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi ja mõõta koetihedust

Vajaminev lõngakogus on antud grammides, näiteks: 450 g. Arvutamaks, mitu toki lõnga on vaja, on esiteks vaja teada, kui palju gramme on 1 tokis (25g, 50g või 100g). See informatsioon on saadaval, vaadates lõngainfot. Jaga vajalik grammide arv toki kaaluga. Näiteks, kui tokis on 50 g lõnga (standard kogus), siis arvutatakse järgmiselt: 450 / 50 = 9 tokki.

Kasutades teist lõnga on tähtis, et koetihedus oleks sama. Nii tulevad eseme mõõdud samad, kui antud joonisel. Seda on lihtsam saavutada, kui kasutada sama lõngagrupi lõngu. Samuti on võimalik panna kokku mitu peenemat lõnga, et saavutatda soovitatud koetihedus. Proovi meie lõngamuundurit. Ma soovitame alati teha tööproovi.

NB! Kui kasutate erinevat lõnga, siis võib olla lõpptulemus ka erinev, kuna teisel lõngal on erinev tekstuur.

Vaata DROPS õpetust: Kas ma saan kasutada teist lõnga kui antud juhendis?

Kõik meie lõngad on jagatud lõngagruppideks (A kuni F) lõnga jämeduse ja koetiheduse järgi - lõngagrupp A sisaldab peenikesi lõngu ja lõngagrupp F kõige jämedamaid. Nii on lihtne leida alternatiivlõngu samale mustrile, kui soovid kasutada teist lõnga. Ühe lõngagrupi lõngadel on sama koetihedus ja neid saab teineteisega asendada. Aga kuna erinevatel lõngadel on erinev tekstuur, siis lõpptulemus võib olla erinev.

Vaata erinevaid lõngagruppe siit.

Igal meie mustrilehel on link Lõngamuundurile, juhul kui soovid kasutada teist lõnga kui soovitatud juhendis. Sisesta lõng, mida soovid asendada, kogus (valitud suurusele) ja lõngade arv ning lõngamuundur pakub parima valiku alternatiive sama koetihedusega. Lisaks saad teada palju vajad uut lõnga ja mitut lõnga kasutada. Enamus tokke on 50 g (mõned 25 g või 100 g).

Kui mustris on kasutatud mitut värvi, siis tuleb iga värvi eraldi vaadata. Samuti, kui juhendis on kasutatud kahte erinevat lõnga koos (näiteks 1 Alpaca + 1 Kid-Silk), siis tuleb leida alternatiivid neile eraldi.

Vaata lõngamuundurit siit

Kuna igal lõngal on oma tekstuur, on originaallõng jõetud juhendisse alles. Aga meie Lõngamuunduriga on lihtne leida alternatiivi, või vali lihtsalt sama lõngagrupi lõng.

Mõnes poes võib veel olla tootmisest maas lõnga müügil, või on kellegil veel kodus seda lõnga alles ja soovib leida juhendit.

Lõngamuundur aitab leida alternatiivlõnga ja vajaliku koguse.

Kui ei tea millist suurust teha, siis on hea idee mõõta oma kampsunilt mõõdud. Siis saab nende mõõtude järgi valida sobiva suuruse.

Vaata mõõtudega joonist mustrilehel juhendi lõpus.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõista mõõtudega joonist

Varraste suurus mustrilehel on ainult soovituslik, tähtis on järgida koetihedust. Kuna koetihedus on kõigil erinev, siis on vaja valida omale sobivad vardad õige koetiheduse saavutamiseks – võib-olla on vaja võtta suuremad või väiksemad vardad. Seepärast on vajalik teha tööproov.

Kui Sinu koetihedus on erinev, siis tulevad ka eseme mõõdud erinevad.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi

Kui rõivas on kootud ülevalt alla, on lihtsam teha muudatusi pikkuses. Näiteks, on lihtsam proovida eset selga kudumise käigus, et kontrollida passe pikkust.

Juhendis on hoolikalt selgitatud iga samm õiges järjekorras. Skeemid on kohandatud vastavalt kudumise suunale ja kootakse nagu tavaliselt.

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule. 1 ruut = 1 silmus.

Edasi-tagasi kududes, kootakse iga teine rida töö paremal pool, skeemi loetakse paremalt vasakule; iga teine rida kootakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale. Kududes töö pahemal pool, loetakse skeemi vasakult paremale, parempidi silmused kootakse pahempidi ja pahempidi silmused parempidi.

Ringselt kududes kootakse kõik read töö paremal pool ja skeemil loetakse kõik read paremalt vasakule.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule.

Edasi-tagasi heegeldades, read mis tehakse töö paremal pool loetakse skeemi paremalt vasakule; read mis tehakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale.

Ringselt heegeldades tehakse kõik read töö paremal pool ja skeemi loetakse igal ringil paremalt vasakule.

Heegeldades ringset skeemi, alustatakse keskelt ja heegeldatakse väljapoole, vastupäeva ja ringi haaval.

Rida algab tavaliselt antud numbri ahelsilmustega (vastavalt järgmise silmuse kõrgusele), see on näidatud skeemil või kirjeldatud juhendis.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

Kui on vaja teha samal real/ringil mitme erineva skeemi järgi, siis on see tavaliselt kirjutatud nii: “ koo skeemi A.1, A.2, skeemi A.3 kokku 0-0-2-3-4 times". Aee tähendab koo skeemi A.1 ühe korra, siis skeemi A.2 ühe korra, siis korda skeemi A.3 (laiuses) niimitu korda, kui on vaja sinu suurusele – siin näites on see: suurusel S = 0 korda, M = 0 korda, L= 2 korda, XL= 3 korda ja suurusel XXL = 4 korda.

Skeeme kootakse nagu tavaliselt, alusta esimese reaga skeemil A.1, siis tee skeemi A.2 esimene rida jne.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

Suurematel suurustel on üldlaius (varruka otsast varruka otsani) ikkagi suurem, isegi kui varruka pikkus on lühem. Suurematel suurustel on varrukakaar pikem ja õlad laiemad, et rõivas istuks seljas paremini.

Mustrilehel olev mõõtudega joonis annab infot rõiva pikkuse kohta. Kampsuni pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast (tavaliselt kaelaaugu kõrvalt, MITTE õla tipust) alla alumise servani. Samamoodi passe pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast alla varrukate ja kehaosa jagamise kohani.

Mõõte ei võeta mööda nööbiliiste, kui ei ole just nii mainitud; sel puhul mõõda nööbiliistude kõrvalt.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas vaadata suurust joonisel

Mustri skeeme korratakse tihti ringil/real või vertikaalselt (kõrguses). 1 mustrikordus skeemil näitab mustri põhisilmuseid. Kui on öeldud juhendis, et tee 5 mustrikordust skeemi A.1 ringil, siis tuleb kududa skeemi 5 korda üksteise järgi samal ringil. Kui on öeldud juhendis, et tee 2 mustrikordust skeemi A.1 vertikaalselt, koo terve skeem ühe korra kõrguses, siis koo jälle otsast peale terve skeem teise korra.

Ahelsilmused on natuke lühemad kui teised silmused, et äär ei jääks kiskuma, me teeme alguses rohkem silmuseid. Järgmisel real kohandatakse silmuste arvu, et see läheks kokku mustriga ja suuruse mõõtudega joonisel.

Soonikkude on venivam ja tõmbab rohkem kokku, kui näiteks parempidine kude. Kasvatades silmuseid enne soonikkoes äärist, hoiab see ära suure erinevuse laiusesse.

Tihti jääb mahakudumise rida kiskuma. Seepärast tehakse silmuseid mahakududes mõned õhksilmused, et äär ei jääks kiskuma.

Vaata DROPSi videot: Kuidas kududa silmuseid maha, tehes õhksilmuseid?

Et kasvatused / kahandused jaguneksid ühtlaselt, tuleb kasvatada /kahandada näiteks kordamööda igal 3. või 4. real/ringil järgmiselt: koo 2 rida ja kasvata/kahanda kolmandal real/ringil, koo 3 rida ja kasvata neljandal real/ringil. Kasvata/kahanda niimoodi vaheldumisi, kuni vajalikud kasvatused/kahandused on tehtud.

Vaata DROPS õpetust: Kasvata / kahanda 1 silmus kordamööda igal 3. või 4. real

Kui soovitakse kududa ringselt, mitte edasi-tagasi, saab juhendit natuke muuta. Esiosa keskele tuleb lisada steegid (õmblusvarud - tavaliselt u 5 silmust) ja järgida juhendit. Selle asemel et pöörata ja kududa töö pahemal pool, koo lihtsalt üle steekide ja jätka ringselt töö paremal pool. Pärast lõigatakse kudum eest lahti, korjatakse silmused nööbiliistude jaoks ja kaetakse lõikeservad.

Vaata DROPS videot: Kuidas kududa steeke ja neid lahti lõigata

Kui soovitakse kududa ringse töövõtte asemel edasi-tagasi, võib kududa osad eraldi ja õmmelda pärast kokku. Kehaosa silmuste arv tuleb jagada kaheks, lisada 1 ääresilmus mõlemale küljele (õmblusvarudeks) ja kududa edasi-tagasi.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas kududa ringvarrastele kirjutatud juhendit pikkade varrastega?

Mustrikordused võivad olla natuke erinevad erinevatel suurustel, et saavutada vajaliku suurust. Kui te teete suuremat suurust, võib teie töö olla natuke erinev. Seda kõike on võetud arvesse disaini loomisel, et üldmulje oleks kõikidel suurustel sama.

Järgi oma suurusele vastavat juhendit ja skeeme!

Kui soovid kududa naiste suurusega disaini mehele, siis on seda lihtne muuta meeste suuruseks. Suurim erinevaus on varrukate ja kehaosa pikkus. Vali naiste suurus sobiva rinnaümbermõõduga. Pikkus saab lisada varrukale enne käeaugu mahakudumist/varrukakaare tegemist. Kui juhend on ülevalt alla, saab pikkus lisada kohe pärast käeauku või enne esimest kahandust varrukal.

Lõngakoguse muutus oleneb kui palju pikkust lisatakse, aga parem osta tokk rohkem kui vähem.

Enamus lõngu on karvased, mis eemalduvad pesus või moodustavad toppe. Kammitud lõngadel (st. karvastel lõngadel) on neid rohkem, mistõttu need ajavad ka rohkem karva.

Karva ajamine sõltub ka sellest, mida kantakse kudumi all ja kas see tõmbab kiude välja. Seetõttu on võimatu garanteerida, et kudum ei aja karva.

Allpool on mõned nipid, kuidas saada paremat tulemust karvaste lõngadega:

1. Kudumi valmides (enne pesu) raputa seda, et lahtised karvad eemalduks. NB! ÄRA KASUTA liimirulli, harja või muid meetodeid, mis kisuvad karvu välja.

2. Pane kudum kilekotti ja külmikusse – madal temperatuur põhjustab kiudude lõdvestumist ja need eemalduvad teineteisest kergemini.

3. Jäta ese külmikusse paariks tunniks, siis võta välja ja raputa kudumit jälle.

4. Pese kudumit vastavalt juhendile lõngatoki etiketil.

Tupsude tekkimine villase kudumi pinnale on loomulik protsess, mis juhtub isegi kõige eksklusiivsemate kiududega. See on loomuliku kulumise tunnus, mida on raske vältida ja mis on kõige rohkem nähtav eseme suure hõõrdumisega kohtades, nagu kampsuni varrukad ja mansetid.

Koepinna saab jälle ilusaks, kasutades riideharja või tupsude eemaldajat.

Ikka ei leia vastust oma küsimusele? Siis võib jätta kommetaar juhendi lõppu ja meie eksperdid vastavad! Seda tehakse tavaliselt 5 kuni 10 päeva jooksul..
Seniks võib lugeda küsimusi-vastuseid kommentaaridest või ühineda DROPS Workshop grupiga Facebookis abi saamiseks kaaskudujatelt/heegeldajatelt!

Võib-olla meeldivad ka need...

Jäta kommentaar mustrile DROPS 214-22

Ootame kommentaare selle mustri kohta!

Kui soovid midagi küsida, siis kiiremaks vastuse saamiseks veendu, et valid õige kategooria alloleval formil. Vajaliku väljad *.

Kommentaarid / Küsimused (12)

country flag Iris Harz kirjutas:

Hallo liebes Drops-Team, bei den 5 Maschen, die aus der Rechtsmasche mit Umschlag herausgestrickt werden, entsteht bei mir ein Loch: RM + U rechts stricken , U, 2.x RM + U rechts stricken, U, 3. x RM + U rechts stricken. Ist das so beabsichtigt, oder sind die RM + U rechts VERSCHRÄNKT abzustricken? Lieben Dank im Voraus für Ihre Rückmeldung. Grüße Iris Tipp: Ich teile die 24 M auf 3 Nadeln (8 M je N) auf. So lassen sich die 3 Musterrapporte besser arbeiten.

14.05.2024 - 15:35

DROPS Design vastas:

Liebe Iris, in diesem Video zeigen wir, wie man so 4 Maschen im Vollpatent zunimmt, und wie man die neuen Maschen bei der nächsten Runde strickt, dh immer noch im Vollpatent, aber die Maschen werden dann bei der nächsten Runde einfach links (und nicht links zusammen mit dem Umschlag) gestrickt. Viel Spaß beim Stricken!

14.05.2024 - 16:03

country flag Thea kirjutas:

Og til vrangborden går jeg ut ifra at dere mener den skal strikkes i falsk patent?

24.03.2024 - 10:29

DROPS Design vastas:

Hej Thea, vi beskriver lidt længere nede hvordan du strikker vrangborden :)

03.04.2024 - 13:57

country flag Thea kirjutas:

Jeg tror det de fleste sliter med å forstå med ordleggingen i denne oppskriften er at kastene og den løse masken regnes som én maske / eller med andre ord strikkes «over én maske», når de teller ferdig antall masker på arbeidet sitt. Antall masker blir noe ganske annet hvis man teller kastene som en maske.

16.03.2024 - 11:37

country flag Helga Tysvær kirjutas:

Hei, skjønner ikke hva dere mener med: "Deretter strikkes det slik: * A.1 (= 2 masker) og strikk A.2 (= 2 masker) over 6 masker *, strikk fra *-* over alle maskene (= 3 ganger i bredden). HUSK PÅ STRIKKEFASTHETEN! Gjenta de 2 siste omgangene av A.2 oppover. Når A.1 er strikket 1 gang i høyden, er det 72 masker på pinnen."

30.11.2023 - 20:51

DROPS Design vastas:

Hei Helga. Når du har 24 masker på pinnen og skal det strikke slik: A.1 (= 2 masker), så strikker du A.2 3 ganger i bredden = over 6 masker. Du har nå strikket 8 masker. Dette skal du gjenta over alle maskene, da blir det slik: A.1+A.2+A.2+A.2+A.1+A.2+A.2+A.2+A.1+A.2+A.2+A.2. A.1 består av 33 pinner (i høyden), mens A.2 består kun av 5 pinner i høyden, så når du har strikket 5. pinne av diagram A.1 + A.2 fortsetter du med 6. pinne av A.1, men på A.2 skal du strikke 4. pinne og på neste pinne strikker du 6. pinne av A.1 og 5. pinne av A.2, altså du gjentar de 2 siste pinnene i diagram A.2 oppover. mvh DROPS Design

04.12.2023 - 07:32

country flag Karolin kirjutas:

Hallo liebes Drops-Team, ich habe nach den Zunahmen 88 Maschen auf der Nadel. Wenn ich zu den 24 Maschen, mit denen ich in den Rapport starte, 4 x 4 x 4 (4 Zunahmen pro Nadel, 4 pro Masche, 4 in der Höhe bis Ende A1) dann komme ich auch rechnerisch auf 88. Wo ist denn mein Fehler? Vielen Dank im Voraus für die Antwort. Grüße Karolin

01.11.2023 - 14:47

DROPS Design vastas:

Liebe Karolin, Sie nehmen nur in A.1 zu. D.h. Sie starten mit 24 Maschen und nehmen in A.1 4 x 4 Maschen zu (d.h. es werden 16 Maschen im ganzen Rapport A.1 zugenommen), den Rapport A.1 stricken Sie 3x in der Breite (vermutlich haben Sie ihn 4x gestrickt?), also sind es 3 x 16 Zunahmen insgesamt, d.h. es werden insgesamt 48 Maschen zugenommen. 48 + 24 Maschen = 72 Maschen. Am Ende nehmen Sie 10 Maschen zu = 82 Maschen. Gutes Gelingen!

02.11.2023 - 09:27

country flag Barbro Johansson kirjutas:

Var heter hjälpvideon till denna mössa

16.01.2023 - 09:42

country flag Titta kirjutas:

I casted the stitches with magic cast on because I thought there would otherwise be a hole on top of the hat. I skipped the final knitted round and additions before casting off and the fit is good. I knitted the final ribbing with 3,5mm needles.

10.02.2021 - 12:59

country flag Jaxy72 kirjutas:

Bonjour, J'aimerai faire votre modèle 214 / 22 mais je ne comprends pas comment le diagramme s'enchaîne "Tricoter ensuite ainsi: * A.1 (= 2 mailles), A.2 (= 2 mailles) au-dessus des 6 mailles suivantes*, tricoter de *-* sur toutes les mailles (= 3 fois en largeur). " Vous faites 2 mailles de A.1 et ensuite 2 mailles de A.2 etc tout le long du rang ? Ce n'est vraiment pas clair en français. Merci de bien vouloir détailler. Salutations de Suisse romande.

01.02.2021 - 18:44

DROPS Design vastas:

Bonjour Jaxy72, *vous tricotez 2 mailles comme indiqué dans le diagramme A.1 (vous allez ensuite augmenter dans ce diagramme), puis 6 mailles comme dans le diagramme A.2* et répétez cette séquence A.1/A.2 ( = 8 mailles) tout le tour = 3 fois au total (soit 8 x 3 = 24 m). Vous allez ainsi augmenter dans A.1 comme le montre le diagramme et toujours tricoter 6 mailles comme dans A.2. Retrouvez ici comment lire des diagrammes. Bon tricot!

02.02.2021 - 09:42

country flag Ingalill Davidsson kirjutas:

Blir det bara 72 maskor när A1 är stickad? Skall man inte sticka A2 hela vägen? I så fall blir det väl 96 maskor?

29.11.2020 - 13:49

DROPS Design vastas:

Hei Ingalill. Nei, du gjentar A.1 3 ganger (= 18 x 3= 54 masker) + A.2 som du gjentar du 3 ganger etter hverandre (=6 masker) x 3 steder = 6 x 3 = 18 masker. 54 masker (A.1) + 18 masker (A.2) = 72 masker til sammen. God Fornøyelse!

30.11.2020 - 13:53

country flag Aina Karlsson kirjutas:

Hej Har samma problem som den senaste frågan från Annelie. Det står också ”...över 6 maskor. Vad menas med det? Är det kanske där problemet ligger? Hälsningar Aina Tacksam för svar. Vill gärna göra den fina mössan.

18.10.2020 - 00:24

DROPS Design vastas:

Hei Aina. Se vårt svar til Annelie tidligere idag, kanskje det hjelper deg. Vi har også lagt til en bedre formulering under lue, slik: LUE: Deretter strikkes det slik: * A.1 (= 2 masker og strikk A.2 (= 2 masker) over 6 masker *, strikk fra *-* over alle maskene (= 3 ganger i bredden). mvh DROPS design

19.10.2020 - 21:09