DROPS / 214 / 19

Spring Water by DROPS Design

DROPS Air lõngast ülevalt alla kootud 2 värvilises patentkoes õlasall

Võtmesõnad: õlasallid, patent, triibud,
DROPS disain: mudel nr ai-286
Lõngagrupp C
-------------------------------------------------------
SUURUS:
Kõrgus: mõõtes mööda keskmist silmust alla = umbes 45 cm.
Laius: mõõtes mööda ülaserva = umbes 130 cm. Kandes kudum venib laiupidi.

LÕNG:
Garnstudio DROPS AIR, 50 g/150 m (kuulub lõngagruppi C)
150 g värv nr 01, naturaalvalge
150 g värv nr 26, beež

KOETIHEDUS:
14 silmust lai ja 36 rida kõrge patentkoes = 10 x 10 cm.

VARDAD:
DROPS RINGVARDAD: 5 mm (80 cm)
Varraste suurus on ainult soovituslik! Kui on rohkem silmuseid 10 cm kohta, võta suuremad vardad. Kui on vähem silmuseid 10 cm kohta, võta väiksemad vardad.
-------------------------------------------------------

Oled teinud selle või mõne meie teise disaini? Lisa oma piltidele sotsiaalmeedias silt #dropsdesign , et me näeksime neid pilte.

Soovid kasutada teist lõnga? Proovi meie lõngamuundurit!
Ei tea millist suurust valida? Pildil olev modell on umbes 170 cm pikk ja kannab suurust S või M. Õige suuruse valimiseks vaata alati valmis eseme mõõtudega joonist (cm) juhendi lõpus.

65% alpaka, 28% polüamiid, 7% vill
alates 5.30 € /50g
DROPS Air mix DROPS Air mix 5.30 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
DROPS Air uni colour DROPS Air uni colour 5.30 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
Vardad & heegelnõelad
Lõngakulu sellele disainile alates 31.80€. Loe edasi.

Juhend

NÕUANDED:

-------------------------------------------------------

KASVATA 8 SILMUST:
Kasvata parempidi silmusesse töö paremal pool naturaalvalge lõngaga - jälgi, et kasvatus ei jää kiskuma. * Koo silmus ja õhksilmus parempidi kokku, aga ära lase neid vardalt maha, tee 1 õhksilmus *, korda * kuni * kokku 4 korda, siis koo silmus ja õhksilmus veel kord kokku, lase vasakult vardalt maha = 9 silmust on paremal vardal (= 8 silmust kasvatatud). Järgmisel real koo silmused mustrisse – kasvatatud silmusest on saanud 5 parempidi silmust ja 4 õhksilmust nende vahel saavad olema pahempidi silmused.

KUDUMISE NIPP 1:
Kui ei tea mis värvi teha järgmine rida, vaata eelmise rea ääresilmust ja õhksilmuseid.

KAHEVÄRVILINE PATENTKUDE:
1. RIDA (= töö pahem pool): koo beeži lõngaga:
koo 1 ääresilmus parempidi, * 1 õhksilmus, tõsta 1 silmus kudumata pahempidi võttega, 1 parempidi *, korda * kuni * kuni jääb 2 silmust, tee 1 õhksilmus, tõsta 1 silmus kudumata pahempidi võttega, koo 1 ääresilmus parempidi. Pööra tööd.

2. RIDA (= töö paremal pool): koo naturaalvalge lõngaga:
1 ääresilmus parempidi, koo 1 silmus ja 1 õhksilmus parempidi kokku, * tee 1 õhksilmus, tõsta 1 silmus kudumata pahempidi võttega, koo 1 silmus ja 1 õhksilmus parempidi kokku*, korda * kuni * kuni jääb 3 silmust (lugemata õhksilmuseid), tee 1 õhksilmus, tõsta 1 silmus kudumata pahempidi võttega, koo 1 silmus ja 1 õhksilmus parempidi kokku ja 1 ääresilmus parempidi.
Lükka silmused tagasi varda teise otsa ja koo jälle samal pool, vaheta värvi – loe KUDUMISE NIPPI 1.

3. RIDA (= töö paremal pool): koo beeži lõngaga:
koo 1 ääresilmus parempidi, * 1 õhksilmus, tõsta 1 silmus kudumata pahempidi võttega, koo 1 silmus ja 1 õhksilmus pahempidi kokku *, korda * kuni * kuni jääb 2 silmust (lugemata õhksilmuseid), tee 1 õhksilmus, tõsta 1 silmus kudumata pahempidi võttega, koo 1 ääresilmus parempidi. Pööra tööd ja vaheta värvi.

4. RIDA (= töö pahem pool): koo naturaalvalge lõngaga:
koo 1 ääresilmus parempidi, * koo 1 silmus ja 1 õhksilmus pahempidi kokku, 1 õhksilmus, tõsta 1 silmus kudumata pahempidi võttega *, korda * kuni * kuni jääb 2 silmust (lugemata õhksilmuseid), 1 pahempidi, 1 õhksilmus, 1 ääresilmus parempidi.
Lükka silmused tagasi varda teise otsa ja koo jälle samal pool, vaheta värvi.

5. RIDA (= töö pahem pool): koo beeži lõngaga:
koo 1 ääresilmus parempidi, * 1 õhksilmus, tõsta 1 silmus kudumata pahempidi võttega, koo 1 silmus ja 1 õhksilmus parempidi kokku *, korda * kuni * kuni jääb 2 silmust (lugemata õhksilmuseid), 1 õhksilmus, tõsta 1 silmus kudumata pahempidi võttega, 1 ääresilmus parempidi. Pööra tööd.

Korda ridu 2 kuni 5 ülespoole.
-------------------------------------------------------

ALUSTA SIIT:

-------------------------------------------------------

ÕLASALL – KOKKUVÕTE:
Kootakse edasi-tagasi ringvarrastega, et kõik silmused ära mahuks. Üheaegselt kootakse KAHEVÄRVILIST PATENTKUDE - loe ülevalt, ja kasvatatakse regulaarselt töö paremal pool (naturaalvalgete parempidi silmustega).

ÕLASALL:
Loo 55 silmust 5 mm ringvarrastele beeži lõngaga. Koo 1 rida töö paremal pool.
Koo järgmine rida töö pahemal pool järgmiselt:
1. RIDA (= töö pahem pool): koo kahevärvilise patentkoe 1. rida - loe ülevalt.
2. RIDA (= töö paremal pool): võta naturaalvalge lõng ja koo patentkoe 2. rida, SAMAL AJAL kasvata rea esimesse ja viimasesse silmusesse – loe KASVATA 8 SILMUST ülevalt = 71 silmust on nüüd real.
3. RIDA (= töö paremal pool): koo patentkoe 3. rida beeži lõngaga, koo eelmisel real kasvatatud silmused mustrisse.
4. RIDA (= töö pahem pool): koo patentkoe 4. rida naturaalvalgega.
5. RIDA (= töö pahem pool): koo patentkoe 5. rida beežiga.

Korda nii patentkoe 2. kuni 5. rida ilma kasvatusteta, kuni töö pikkus on 5 cm loomise reast.
Koo järgmine töö parempoolne rida naturaalvalgega järgmiselt. Loe KUDUMISE NIPPI!
LOE JÄRGNEV OSA LÄBI ENNE JÄTKAMIST!
Nüüd kasvata viide parempidi silmusesse real, samal ajal kududes patentkoes nagu enne: paigalda silmusemärkijad töösse järgmiselt: esimesse parempidi silmusesse (naturaalvalged parempidi silmused), 6., 12., 18., 24. ja 30-ndasse parempidi silmusesse. Tõsta silmusemärkijaid töökäigus kõrgemale, aga hoia neid kasvatuse keskmises parempidi silmuses, et kasvatused oleks üksteise kohal.

Koo patentkoes nagu enne ja KASVATA 8 SILMUST igasse silmusemärkijaga silmusesse = 40 silmust kasvatatud = 111 silmust.
Jätka patentkoes nagu enne, kuni töö pikkus on umbes 13 cm (8 cm eelmisest kasvatusest), järgmine rida on töö paremal pool naturaalvalgega.

Koo patentkoes nagu enne ja KASVATA 8 SILMUST igasse 5 silmusemärkijaga parempidi silmusesse = 40 silmust kasvatatud = 151 silmust.
Jätka patentkoes nagu enne, kuni töö pikkus on umbes 21 cm (8 cm eelmisest kasvatusest), järgmine rida on töö paremal pool naturaalvalgega.

Koo patentkoes nagu enne ja KASVATA 8 SILMUST igasse 5 silmusemärkijaga parempidi silmusesse = 40 silmust kasvatatud = 191 silmust.
Jätka patentkoes nagu enne, kuni töö pikkus on umbes 29 cm (8 cm eelmisest kasvatusest), järgmine rida on töö paremal pool naturaalvalgega.

Koo patentkoes nagu enne ja KASVATA 8 SILMUST igasse 5 silmusemärkijaga parempidi silmusesse = 40 silmust kasvatatud = 231 silmust.
Jätka patentkoes nagu enne, kuni töö pikkus on umbes 37 cm (8 cm eelmisest kasvatusest), järgmine rida on töö paremal pool naturaalvalgega.

Koo patentkoes nagu enne ja KASVATA 8 SILMUST igasse 5 silmusemärkijaga parempidi silmusesse = 40 silmust kasvatatud = 271 silmust.

Jätka patentkoes nagu enne, kuni töö pikkus on umbes 45 cm (8 cm eelmisest kasvatusest), järgmine rida on töö paremal pool beežiga.

MAHAKUDUMINE:
Koo silmused maha beeži lõngaga. Et äär ei jääks kiskuma, koo õhksilmused eraldi maha (st 1 silmus + 1 õhksilmus koos õhksilmusega = 3 silmust kootud maha). Vajadusel võta mahakudumiseks suuremad vardad. Katkesta ja kinnita lõng.

Vajad abi selle mustriga?

Tänan valimast DROPS Designi! Me anname endast parima, et meie juhendid oleks kergesti arusaadavad. Kõik mustrid on tõlgitud Norra keelest, alati on võimalik kontrollida arvutusi ja mõõte originaaljuhendist (DROPS 214-19) .

Ei saa juhendist aru? Vaata nimekirja erinevatele õpetustele allpool, mis aitavad kaasa projekti valmimisele - ning võib-olla õpetavad isegi midagi uut!

1) Miks on koetihedus tähtis?

Koetihedus määrab kudumi suuruse ja mõõdetakse tavaliselt 10 x 10 cm osalt. Tavaliselt kirjutatakse nii: silmuste arv laiuses x (korda) ridade arv kõrguses - näiteks: 19 silmust x 26 rida = 10 x 10 cm.

Koetihedus on kudujatel erinev, mõni koob/heegeldab lõdvemalt, mõni tugevalt. Koetihedust saab muuta varraste suurusega, seepärast me alati mainime, et varraste suurus on ainult soovituslik! Igaüks saab seda ise muuta (suuremaks või väiksemaks) vastavalt oma käekirjale, et koetihedus tuleks sama, kui mainitud juhendis. Kui koetihedus on erinev, on lõngakulu erinev ja lõpptulemuseks on teistsugused mõõdud.

Koetihedus määrab ka seda, milliseid alternatiivlõngu saab kasutada. Teine lõng sobib alternatiiviks, kui see annab sama koetiheduse.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi ja mõõta koetihedust

üles

2) Mis on lõngagrupid?

Kõik meie lõngad on jagatud lõngagruppideks (A kuni F) lõnga jämeduse ja koetiheduse järgi - lõngagrupp A sisaldab peenikesi lõngu ja lõngagrupp F kõige jämedamaid. Nii on lihtne leida alternatiivlõngu samale mustrile, kui soovid kasutada teist lõnga. Ühe lõngagrupi lõngadel on sama koetihedus ja neid saab teineteisega asendada. Aga kuna erinevatel lõngadel on erinev tekstuur, siis lõpptulemus võib olla erinev.

Vaata erinevaid lõngagruppe siit.

üles

3) Kas ma saan kasutada erinevat lõnga kui antud mustrid?

Kasutades teist lõnga on tähtis, et koetihedus oleks sama. Nii tulevad eseme mõõdud samad, kui antud joonisel. Seda on lihtsam saavutada, kui kasutada sama lõngagrupi lõngu. Samuti on võimalik panna kokku mitu peenemat lõnga, et saavutatda soovitatud koetihedus. Proovi meie lõngamuundurit. Ma soovitame alati teha tööproovi.

NB! Kui kasutate erinevat lõnga, siis võib olla lõpptulemus ka erinev, kuna teisel lõngal on erinev tekstuur.

Vaata DROPS õpetust: Kas ma saan kasutada teist lõnga kui antud juhendis?

üles

4) Kuidas kasutada Lõngamuundurit?

Igal meie mustrilehel on link Lõngamuundurile, juhul kui soovid kasutada teist lõnga kui soovitatud juhendis. Sisesta lõng, mida soovid asendada, kogus (valitud suurusele) ja lõngade arv ning lõngamuundur pakub parima valiku alternatiive sama koetihedusega. Lisaks saad teada palju vajad uut lõnga ja mitut lõnga kasutada. Enamus tokke on 50 g (mõned 25 g või 100 g).

Kui mustris on kasutatud mitut värvi, siis tuleb iga värvi eraldi vaadata. Samuti, kui juhendis on kasutatud kahte erinevat lõnga koos (näiteks 1 Alpaca + 1 Kid-Silk), siis tuleb leida alternatiivid neile eraldi.

Vaata lõngamuundurit siit

üles

5) Miks minu koetihedus tuleb vale soovitatud varrastega?

Varraste suurus mustrilehel on ainult soovituslik, tähtis on järgida koetihedust. Kuna koetihedus on kõigil erinev, siis on vaja valida omale sobivad vardad õige koetiheduse saavutamiseks – võib-olla on vaja võtta suuremad või väiksemad vardad. Seepärast on vajalik teha tööproov.

Kui Sinu koetihedus on erinev, siis tulevad ka eseme mõõdud erinevad.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi

üles

6) Miks on ese kootud ülevalt alla?

Kui rõivas on kootud ülevalt alla, on lihtsam teha muudatusi pikkuses. Näiteks, on lihtsam proovida eset selga kudumise käigus, et kontrollida passe pikkust.

Juhendis on hoolikalt selgitatud iga samm õiges järjekorras. Skeemid on kohandatud vastavalt kudumise suunale ja kootakse nagu tavaliselt.

üles

7) Miks on varrukad lühemad suurematel surrustel?

Suurematel suurustel on üldlaius (varruka otsast varruka otsani) ikkagi suurem, isegi kui varruka pikkus on lühem. Suurematel suurustel on varrukakaar pikem ja õlad laiemad, et rõivas istuks seljas paremini.

üles

8) Mis on mustrikordus?

Mustri skeeme korratakse tihti ringil/real või vertikaalselt (kõrguses). 1 mustrikordus skeemil näitab mustri põhisilmuseid. Kui on öeldud juhendis, et tee 5 mustrikordust skeemi A.1 ringil, siis tuleb kududa skeemi 5 korda üksteise järgi samal ringil. Kui on öeldud juhendis, et tee 2 mustrikordust skeemi A.1 vertikaalselt, koo terve skeem ühe korra kõrguses, siis koo jälle otsast peale terve skeem teise korra.

üles

9) Kuidas kududa skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule. 1 ruut = 1 silmus.

Edasi-tagasi kududes, kootakse iga teine rida töö paremal pool, skeemi loetakse paremalt vasakule; iga teine rida kootakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale. Kududes töö pahemal pool, loetakse skeemi vasakult paremale, parempidi silmused kootakse pahempidi ja pahempidi silmused parempidi.

Ringselt kududes kootakse kõik read töö paremal pool ja skeemil loetakse kõik read paremalt vasakule.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

üles

10) Kuidas heegeldada skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule.

Edasi-tagasi heegeldades, read mis tehakse töö paremal pool loetakse skeemi paremalt vasakule; read mis tehakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale.

Ringselt heegeldades tehakse kõik read töö paremal pool ja skeemi loetakse igal ringil paremalt vasakule.

Heegeldades ringset skeemi, alustatakse keskelt ja heegeldatakse väljapoole, vastupäeva ja ringi haaval.

Rida algab tavaliselt antud numbri ahelsilmustega (vastavalt järgmise silmuse kõrgusele), see on näidatud skeemil või kirjeldatud juhendis.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

11) Kuidas kududa ühel real/ringil mitu erinevat skeemi?

Kui on vaja teha samal real/ringil mitme erineva skeemi järgi, siis on see tavaliselt kirjutatud nii: “ koo skeemi A.1, A.2, skeemi A.3 kokku 0-0-2-3-4 times". Aee tähendab koo skeemi A.1 ühe korra, siis skeemi A.2 ühe korra, siis korda skeemi A.3 (laiuses) niimitu korda, kui on vaja sinu suurusele – siin näites on see: suurusel S = 0 korda, M = 0 korda, L= 2 korda, XL= 3 korda ja suurusel XXL = 4 korda.

Skeeme kootakse nagu tavaliselt, alusta esimese reaga skeemil A.1, siis tee skeemi A.2 esimene rida jne.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

12) Miks tehaks töö alguses rohkem ahelsilmuseid?

Ahelsilmused on natuke lühemad kui teised silmused, et äär ei jääks kiskuma, me teeme alguses rohkem silmuseid. Järgmisel real kohandatakse silmuste arvu, et see läheks kokku mustriga ja suuruse mõõtudega joonisel.

üles

13) Miks kasvatatakse silmuseid enne soonikut ülevalt alla kududes?

Soonikkude on venivam ja tõmbab rohkem kokku, kui näiteks parempidine kude. Kasvatades silmuseid enne soonikkoes äärist, hoiab see ära suure erinevuse laiusesse.

üles

14) Milleks kasvatada mahakudumise real?

Tihti jääb mahakudumise rida kiskuma. Seepärast tehakse silmuseid mahakududes mõned õhksilmused, et äär ei jääks kiskuma.

Vaata DROPSi videot: Kuidas kududa silmuseid maha, tehes õhksilmuseid?

üles

15) Kuidas kasvatada/kahandada kordamööda igal 3. või 4. real/ringil?

Et kasvatused / kahandused jaguneksid ühtlaselt, tuleb kasvatada /kahandada näiteks kordamööda igal 3. või 4. real/ringil järgmiselt: koo 2 rida ja kasvata/kahanda kolmandal real/ringil, koo 3 rida ja kasvata neljandal real/ringil. Kasvata/kahanda niimoodi vaheldumisi, kuni vajalikud kasvatused/kahandused on tehtud.

Vaata DROPS õpetust: Kasvata / kahanda 1 silmus kordamööda igal 3. või 4. real

üles

16) Miks on juhend natuke erinev kui disain pildil?

Mustrikordused võivad olla natuke erinevad erinevatel suurustel, et saavutada vajaliku suurust. Kui te teete suuremat suurust, võib teie töö olla natuke erinev. Seda kõike on võetud arvesse disaini loomisel, et üldmulje oleks kõikidel suurustel sama.

Järgi oma suurusele vastavat juhendit ja skeeme!

üles

17) Kuidas kududa jakki ringselt, mitte edasi-tagasi?

Kui soovitakse kududa ringselt, mitte edasi-tagasi, saab juhendit natuke muuta. Esiosa keskele tuleb lisada steegid (õmblusvarud - tavaliselt u 5 silmust) ja järgida juhendit. Selle asemel et pöörata ja kududa töö pahemal pool, koo lihtsalt üle steekide ja jätka ringselt töö paremal pool. Pärast lõigatakse kudum eest lahti, korjatakse silmused nööbiliistude jaoks ja kaetakse lõikeservad.

Vaata DROPS videot: Kuidas kududa steeke ja neid lahti lõigata

üles

18) Kuidas muuta ringselt kootud juhendit edasi-tagasi kudumiseks?

Kui soovitakse kududa ringse töövõtte asemel edasi-tagasi, võib kududa osad eraldi ja õmmelda pärast kokku. Kehaosa silmuste arv tuleb jagada kaheks, lisada 1 ääresilmus mõlemale küljele (õmblusvarudeks) ja kududa edasi-tagasi.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas kududa ringvarrastele kirjutatud juhendit pikkade varrastega?

üles

19) Miks on juhendis ikka näidatud tootmisest maas lõnga nime?

Kuna igal lõngal on oma tekstuur, on originaallõng jõetud juhendisse alles. Aga meie Lõngamuunduriga on lihtne leida alternatiivi, või vali lihtsalt sama lõngagrupi lõng.

Mõnes poes võib veel olla tootmisest maas lõnga müügil, või on kellegil veel kodus seda lõnga alles ja soovib leida juhendit.

Lõngamuundur aitab leida alternatiivlõnga ja vajaliku koguse.

üles

20) Kuidas muuta naiste suurusega kudum meeste suurusele?

Kui soovid kududa naiste suurusega disaini mehele, siis on seda lihtne muuta meeste suuruseks. Suurim erinevaus on varrukate ja kehaosa pikkus. Vali naiste suurus sobiva rinnaümbermõõduga. Pikkus saab lisada varrukale enne käeaugu mahakudumist/varrukakaare tegemist. Kui juhend on ülevalt alla, saab pikkus lisada kohe pärast käeauku või enne esimest kahandust varrukal.

Lõngakoguse muutus oleneb kui palju pikkust lisatakse, aga parem osta tokk rohkem kui vähem.

üles

21) Kuidas hoiduda kampsuni topiliseks minemisest?

Enamus lõngu on karvased, mis eemalduvad pesus või moodustavad toppe. Kammitud lõngadel (st. karvastel lõngadel) on neid rohkem, mistõttu need ajavad ka rohkem karva.

Karva ajamine sõltub ka sellest, mida kantakse kudumi all ja kas see tõmbab kiude välja. Seetõttu on võimatu garanteerida, et kudum ei aja karva.

Allpool on mõned nipid, kuidas saada paremat tulemust karvaste lõngadega:

1. Kudumi valmides (enne pesu) raputa seda, et lahtised karvad eemalduks. NB! ÄRA KASUTA liimirulli, harja või muid meetodeid, mis kisuvad karvu välja.

2. Pane kudum kilekotti ja külmikusse – madal temperatuur põhjustab kiudude lõdvestumist ja need eemalduvad teineteisest kergemini.

3. Jäta ese külmikusse paariks tunniks, siis võta välja ja raputa kudumit jälle.

4. Pese kudumit vastavalt juhendile lõngatoki etiketil.

üles

22) Kuidas mõõdetakse eseme pikkust?

Mustrilehel olev mõõtudega joonis annab infot rõiva pikkuse kohta. Kampsuni pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast (tavaliselt kaelaaugu kõrvalt, MITTE õla tipust) alla alumise servani. Samamoodi passe pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast alla varrukate ja kehaosa jagamise kohani.

Mõõte ei võeta mööda nööbiliiste, kui ei ole just nii mainitud; sel puhul mõõda nööbiliistude kõrvalt.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas vaadata suurust joonisel

üles

23) Mitu toki lõnga on vaja?

Vajaminev lõngakogus on antud grammides, näiteks: 450 g. Arvutamaks, mitu toki lõnga on vaja, on esiteks vaja teada, kui palju gramme on 1 tokis (25g, 50g või 100g). See informatsioon on saadaval, vaadates lõngainfot. Jaga vajalik grammide arv toki kaaluga. Näiteks, kui tokis on 50 g lõnga (standard kogus), siis arvutatakse järgmiselt: 450 / 50 = 9 tokki.

üles

Kas ostsid selle projekti tegemiseks DROPS lõnga? Siis võib küsida abi lõngapoest. Vaata DROPS lõnga müüjate nimekirja siit!
Ikka ei leia vastust oma küsimusele? Siis võib jätta kommetaar juhendi lõppu ja meie eksperdid vastavad! Seda tehakse tavaliselt 5 kuni 10 päeva jooksul.. Seniks võib lugeda küsimusi-vastuseid kommentaaridest või ühineda DROPS Workshop grupiga Facebookis abi saamiseks kaaskudujatelt/heegeldajatelt!

Kommentaarid / Küsimused (9)

Else 25.08.2020 - 14:53:

Hvordan når 3 række er med Vrang videoen er ikke har nu prøvet 3 gange kan ikke efter 2 Pind med udtagning få det pænt

DROPS Design 31.08.2020 kl. 13:30:

Hei Else. Usikker på hva du mener med spørsmålet ditt. Hva er det som ikke blir pent? Det vil alltid bli et lite hull der man øker. Hvilken vrang video refererer du til? mvh DROPS design

Mari Samuelsson 17.08.2020 - 19:41:

Hej! Jag skulle gärna vilja sticka detta mönster, men när jag läser finns det inte mer instruktioner än stickfasthet. Jag tror att ni kanske missat att lägga in stickbeskrivningen på svenska?

DROPS Design 18.08.2020 kl. 11:08:

Hej Mari. Tack för info, nu finns mönstret även på svenska! Mvh DROPS Design

Ann Kristin 24.07.2020 - 09:14:

Forslag til navn: Feathers

Valérie 05.07.2020 - 16:33:

Joli chaufre-épaules

Elisa 09.06.2020 - 10:34:

Gli aumenti creano un fiore, un tulipano.

Viviana 08.06.2020 - 21:00:

Particolare

Carmen-Gabriela 07.06.2020 - 17:58:

Schöner kuscheliger Allrounder:)

Cascade 05.06.2020 - 21:07:

So schön wie ein flacher Wasserfall

Grażyna 05.06.2020 - 11:48:

Przepiękny

Jäta kommentaar mustrile DROPS 214-19

Ootame kommentaare selle mustri kohta!

Kui soovid midagi küsida, siis kiiremaks vastuse saamiseks veendu, et valid õige kategooria alloleval formil. Vajaliku väljad *.