DROPS / 177 / 1

Carried Away by DROPS Design

Kahekordsest DROPS Safran lõngast heegeldatud mitmevärvilise mustriga kott

Võtmesõnad: kotid, mitmevärviline,
DROPS disain: mudel nr e-256
Lõngagrupp C või A + A
-----------------------------------------------------------
Mõõdud: ümbermõõt: umbes 34 cm, kõrgus: umbes 80 cm
Lõng: Garnstudio DROPS SAFRAN, 50 g/160 m (kuulub lõngagruppi A) 200 g värv nr 17, valge
150 g värv nr 06, teksasinine
100 g värv nr 05, hele sinakaslilla

DROPS HEEGELNÕEL: 3,5 mm - või sobiv, et 18 ühekordset sammast ja 10,5 rida kahekordse lõngaga on 10 cm lai ja 10 cm kõrge
----------------------------------------------------------

Oled teinud selle või mõne meie teise disaini? Lisa oma piltidele sotsiaalmeedias silt #dropsdesign , et me näeksime neid pilte.

Soovid kasutada teist lõnga? Proovi meie lõngamuundurit!
Ei tea millist suurust valida? Pildil olev modell on umbes 170 cm pikk ja kannab suurust S või M. Õige suuruse valimiseks vaata alati valmis eseme mõõtudega joonist (cm) juhendi lõpus.

100% puuvill
alates 1.55 € /50g
DROPS Safran uni colour DROPS Safran uni colour 1.55 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
Vardad & heegelnõelad
Lõngakulu sellele disainile alates 13.95€. Loe edasi.

Juhend

MUSTER
Vaata skeeme A.1 ja A.2. Skeemil on näidatud mustri värvid. 1 ruut = 1 ühekordne sammas.

KAHEKORDSE LÕNGA NIPP
Kasuta lõngaotsa toki seest ja väljast. Jätkates lõnga, tee seda mõlemal lõngal erineval ajal, et peidetud otsad ei jääks liiga paksult. Samuti on kaval peita otsi kohe üle heegeldades.

VÄRVILINE MUSTER (ringselt heegeldades)
Vaheta värvi nii: tee viimane sammas esimese värviga, aga viimast lõnga läbitõmmet tehes võta uus värv ja tõmba silmus uue värviga, tee uus silmus juba uue värviga. Kahe värviga heegeldades, jäta kaasajooksev lõng eelmise rea silmuste kõrvale ja heegelda teise värviga üle.

HEEGELDAMISE INFO
Asenda ringi esimene ühekordne sammas 3 ahelsilmusega, ringi lõpus tee 1 aassilmus kolmandasse ahelsilmusesse.
------------------------------------

KOTT
Heegeldatakse ringselt kahekordse lõngaga.

Tee 5 ahelsilmust kahekordse teksasinise lõngaga ja 3,5 mm heegelnõelaga ning ühenda ringiks 1 aassilmusega esimesse ahelsilmusesse. Jätka ringselt vastavalt skeemile A.1 (tee 12 mustrikordust laiuses) - loe VÄRVILINE MUSTER!
1. RING: tee 12 ühekordset sammast ringile - loe HEEGELDAMISE INFOT! 2. RING: Tee 2 ühekordset sammast igasse sambasse = 24 ühekordset sammast.
3. RING: tee * 1 ühekordne sammas esimesse sambasse, 2 ühekordset sammast järgmisesse sambasse *, korda * kuni * tervel ringil = 36 ühekordset sammast.
4. RING: tee * 1 ühekordne sammas mõlemasse 2 esimesse ühekordsesse sambasse, 2 ühekordset sammast järgmisesse sambasse *, korda * kuni * tervel ringil = 48 ühekordset sammast. JÄLGI HEEGELDAMISE TUGEVUST!
5.- 12. RING: jätka kasvatustega ja tee mustrit A.1 nagu enne, st. igal järgmisel ringil on 1 ühekordne sammas rohkem iga kasvatuse vahel = 144 ühekordset sammast. Igal ringil kasvatatakse 12 ühekordset sammast.
13. RING: jätka ringselt, aga ilma kasvatusteta ja heegelda skeemi A.2 (= 8 mustrikordust laiuses). Jätka, kuni skeem A.2 on tehtud, katkesta ja kinnita lõng.

SANGAD
Lõika 12 lõngajuppi pikkusega 10 meetrit mõlemast värvist (= 24 lõnga). Keeruta lõngu kokku kuni suudad, murra pooleks ja lase keerduda. Tee mõlemasse otsa sõlm.
Pista nöör 2 ühekordse samba vahelt sisse kolmandal ringil ülaservalt ja jätka nii:
alusta pärast 21. silmust ringi algusest, pista nöör seest väljapoole, jäta vahele 30 ühekordset sammast ja pista nöör väljaspoolt sissepoole.
Jäta vahele 12 ühekordset sammast, ja pista nöör seest väljapoole, jäta vahele 18 ühekordset sammast ja pista nöör väljaspoolt sissepoole.
Jäta vahele 12 ühekordset sammast, ja pista nöör seest väljapoole, jäta vahele 30 ühekordset sammast ja pista nöör väljaspoolt sissepoole.
Jäta vahele 12 ühekordset sammast, ja pista nöör seest väljapoole, jäta vahele 18 ühekordset sammast ja pista nöör väljaspoolt sissepoole.
Säti sanga pikkus parajaks ja ühenda sanga otsad koti sees.

Skeem

= valge
= hele sinakaslilla
= teksasinine

Vajad abi selle mustriga?

Tänan valimast DROPS Designi! Me anname endast parima, et meie juhendid oleks kergesti arusaadavad. Kõik mustrid on tõlgitud Norra keelest, alati on võimalik kontrollida arvutusi ja mõõte originaaljuhendist (DROPS 177-1) .

Ei saa juhendist aru? Vaata nimekirja erinevatele õpetustele allpool, mis aitavad kaasa projekti valmimisele - ning võib-olla õpetavad isegi midagi uut!

1) Miks on koetihedus tähtis?

Koetihedus määrab kudumi suuruse ja mõõdetakse tavaliselt 10 x 10 cm osalt. Tavaliselt kirjutatakse nii: silmuste arv laiuses x (korda) ridade arv kõrguses - näiteks: 19 silmust x 26 rida = 10 x 10 cm.

Koetihedus on kudujatel erinev, mõni koob/heegeldab lõdvemalt, mõni tugevalt. Koetihedust saab muuta varraste suurusega, seepärast me alati mainime, et varraste suurus on ainult soovituslik! Igaüks saab seda ise muuta (suuremaks või väiksemaks) vastavalt oma käekirjale, et koetihedus tuleks sama, kui mainitud juhendis. Kui koetihedus on erinev, on lõngakulu erinev ja lõpptulemuseks on teistsugused mõõdud.

Koetihedus määrab ka seda, milliseid alternatiivlõngu saab kasutada. Teine lõng sobib alternatiiviks, kui see annab sama koetiheduse.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi ja mõõta koetihedust

üles

2) Mis on lõngagrupid?

Kõik meie lõngad on jagatud lõngagruppideks (A kuni F) lõnga jämeduse ja koetiheduse järgi - lõngagrupp A sisaldab peenikesi lõngu ja lõngagrupp F kõige jämedamaid. Nii on lihtne leida alternatiivlõngu samale mustrile, kui soovid kasutada teist lõnga. Ühe lõngagrupi lõngadel on sama koetihedus ja neid saab teineteisega asendada. Aga kuna erinevatel lõngadel on erinev tekstuur, siis lõpptulemus võib olla erinev.

Vaata erinevaid lõngagruppe siit.

üles

3) Kas ma saan kasutada erinevat lõnga kui antud mustrid?

Kasutades teist lõnga on tähtis, et koetihedus oleks sama. Nii tulevad eseme mõõdud samad, kui antud joonisel. Seda on lihtsam saavutada, kui kasutada sama lõngagrupi lõngu. Samuti on võimalik panna kokku mitu peenemat lõnga, et saavutatda soovitatud koetihedus. Proovi meie lõngamuundurit. Ma soovitame alati teha tööproovi.

NB! Kui kasutate erinevat lõnga, siis võib olla lõpptulemus ka erinev, kuna teisel lõngal on erinev tekstuur.

Vaata DROPS õpetust: Kas ma saan kasutada teist lõnga kui antud juhendis?

üles

4) Kuidas kasutada Lõngamuundurit?

Igal meie mustrilehel on link Lõngamuundurile, juhul kui soovid kasutada teist lõnga kui soovitatud juhendis. Sisesta lõng, mida soovid asendada, kogus (valitud suurusele) ja lõngade arv ning lõngamuundur pakub parima valiku alternatiive sama koetihedusega. Lisaks saad teada palju vajad uut lõnga ja mitut lõnga kasutada. Enamus tokke on 50 g (mõned 25 g või 100 g).

Kui mustris on kasutatud mitut värvi, siis tuleb iga värvi eraldi vaadata. Samuti, kui juhendis on kasutatud kahte erinevat lõnga koos (näiteks 1 Alpaca + 1 Kid-Silk), siis tuleb leida alternatiivid neile eraldi.

Vaata lõngamuundurit siit

üles

5) Miks minu koetihedus tuleb vale soovitatud varrastega?

Varraste suurus mustrilehel on ainult soovituslik, tähtis on järgida koetihedust. Kuna koetihedus on kõigil erinev, siis on vaja valida omale sobivad vardad õige koetiheduse saavutamiseks – võib-olla on vaja võtta suuremad või väiksemad vardad. Seepärast on vajalik teha tööproov.

Kui Sinu koetihedus on erinev, siis tulevad ka eseme mõõdud erinevad.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi

üles

6) Miks on ese kootud ülevalt alla?

Kui rõivas on kootud ülevalt alla, on lihtsam teha muudatusi pikkuses. Näiteks, on lihtsam proovida eset selga kudumise käigus, et kontrollida passe pikkust.

Juhendis on hoolikalt selgitatud iga samm õiges järjekorras. Skeemid on kohandatud vastavalt kudumise suunale ja kootakse nagu tavaliselt.

üles

7) Miks on varrukad lühemad suurematel surrustel?

Suurematel suurustel on üldlaius (varruka otsast varruka otsani) ikkagi suurem, isegi kui varruka pikkus on lühem. Suurematel suurustel on varrukakaar pikem ja õlad laiemad, et rõivas istuks seljas paremini.

üles

8) Mis on mustrikordus?

Mustri skeeme korratakse tihti ringil/real või vertikaalselt (kõrguses). 1 mustrikordus skeemil näitab mustri põhisilmuseid. Kui on öeldud juhendis, et tee 5 mustrikordust skeemi A.1 ringil, siis tuleb kududa skeemi 5 korda üksteise järgi samal ringil. Kui on öeldud juhendis, et tee 2 mustrikordust skeemi A.1 vertikaalselt, koo terve skeem ühe korra kõrguses, siis koo jälle otsast peale terve skeem teise korra.

üles

9) Kuidas kududa skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule. 1 ruut = 1 silmus.

Edasi-tagasi kududes, kootakse iga teine rida töö paremal pool, skeemi loetakse paremalt vasakule; iga teine rida kootakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale. Kududes töö pahemal pool, loetakse skeemi vasakult paremale, parempidi silmused kootakse pahempidi ja pahempidi silmused parempidi.

Ringselt kududes kootakse kõik read töö paremal pool ja skeemil loetakse kõik read paremalt vasakule.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

üles

10) Kuidas heegeldada skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule.

Edasi-tagasi heegeldades, read mis tehakse töö paremal pool loetakse skeemi paremalt vasakule; read mis tehakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale.

Ringselt heegeldades tehakse kõik read töö paremal pool ja skeemi loetakse igal ringil paremalt vasakule.

Heegeldades ringset skeemi, alustatakse keskelt ja heegeldatakse väljapoole, vastupäeva ja ringi haaval.

Rida algab tavaliselt antud numbri ahelsilmustega (vastavalt järgmise silmuse kõrgusele), see on näidatud skeemil või kirjeldatud juhendis.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

11) Kuidas kududa ühel real/ringil mitu erinevat skeemi?

Kui on vaja teha samal real/ringil mitme erineva skeemi järgi, siis on see tavaliselt kirjutatud nii: “ koo skeemi A.1, A.2, skeemi A.3 kokku 0-0-2-3-4 times". Aee tähendab koo skeemi A.1 ühe korra, siis skeemi A.2 ühe korra, siis korda skeemi A.3 (laiuses) niimitu korda, kui on vaja sinu suurusele – siin näites on see: suurusel S = 0 korda, M = 0 korda, L= 2 korda, XL= 3 korda ja suurusel XXL = 4 korda.

Skeeme kootakse nagu tavaliselt, alusta esimese reaga skeemil A.1, siis tee skeemi A.2 esimene rida jne.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

12) Miks tehaks töö alguses rohkem ahelsilmuseid?

Ahelsilmused on natuke lühemad kui teised silmused, et äär ei jääks kiskuma, me teeme alguses rohkem silmuseid. Järgmisel real kohandatakse silmuste arvu, et see läheks kokku mustriga ja suuruse mõõtudega joonisel.

üles

13) Miks kasvatatakse silmuseid enne soonikut ülevalt alla kududes?

Soonikkude on venivam ja tõmbab rohkem kokku, kui näiteks parempidine kude. Kasvatades silmuseid enne soonikkoes äärist, hoiab see ära suure erinevuse laiusesse.

üles

14) Milleks kasvatada mahakudumise real?

Tihti jääb mahakudumise rida kiskuma. Seepärast tehakse silmuseid mahakududes mõned õhksilmused, et äär ei jääks kiskuma.

Vaata DROPSi videot: Kuidas kududa silmuseid maha, tehes õhksilmuseid?

üles

15) Kuidas kasvatada/kahandada kordamööda igal 3. või 4. real/ringil?

Et kasvatused / kahandused jaguneksid ühtlaselt, tuleb kasvatada /kahandada näiteks kordamööda igal 3. või 4. real/ringil järgmiselt: koo 2 rida ja kasvata/kahanda kolmandal real/ringil, koo 3 rida ja kasvata neljandal real/ringil. Kasvata/kahanda niimoodi vaheldumisi, kuni vajalikud kasvatused/kahandused on tehtud.

Vaata DROPS õpetust: Kasvata / kahanda 1 silmus kordamööda igal 3. või 4. real

üles

16) Miks on juhend natuke erinev kui disain pildil?

Mustrikordused võivad olla natuke erinevad erinevatel suurustel, et saavutada vajaliku suurust. Kui te teete suuremat suurust, võib teie töö olla natuke erinev. Seda kõike on võetud arvesse disaini loomisel, et üldmulje oleks kõikidel suurustel sama.

Järgi oma suurusele vastavat juhendit ja skeeme!

üles

17) Kuidas kududa jakki ringselt, mitte edasi-tagasi?

Kui soovitakse kududa ringselt, mitte edasi-tagasi, saab juhendit natuke muuta. Esiosa keskele tuleb lisada steegid (õmblusvarud - tavaliselt u 5 silmust) ja järgida juhendit. Selle asemel et pöörata ja kududa töö pahemal pool, koo lihtsalt üle steekide ja jätka ringselt töö paremal pool. Pärast lõigatakse kudum eest lahti, korjatakse silmused nööbiliistude jaoks ja kaetakse lõikeservad.

Vaata DROPS videot: Kuidas kududa steeke ja neid lahti lõigata

üles

18) Kuidas muuta ringselt kootud juhendit edasi-tagasi kudumiseks?

Kui soovitakse kududa ringse töövõtte asemel edasi-tagasi, võib kududa osad eraldi ja õmmelda pärast kokku. Kehaosa silmuste arv tuleb jagada kaheks, lisada 1 ääresilmus mõlemale küljele (õmblusvarudeks) ja kududa edasi-tagasi.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas kududa ringvarrastele kirjutatud juhendit pikkade varrastega?

üles

19) Miks on juhendis ikka näidatud tootmisest maas lõnga nime?

Kuna igal lõngal on oma tekstuur, on originaallõng jõetud juhendisse alles. Aga meie Lõngamuunduriga on lihtne leida alternatiivi, või vali lihtsalt sama lõngagrupi lõng.

Mõnes poes võib veel olla tootmisest maas lõnga müügil, või on kellegil veel kodus seda lõnga alles ja soovib leida juhendit.

Lõngamuundur aitab leida alternatiivlõnga ja vajaliku koguse.

üles

20) Kuidas muuta naiste suurusega kudum meeste suurusele?

Kui soovid kududa naiste suurusega disaini mehele, siis on seda lihtne muuta meeste suuruseks. Suurim erinevaus on varrukate ja kehaosa pikkus. Vali naiste suurus sobiva rinnaümbermõõduga. Pikkus saab lisada varrukale enne käeaugu mahakudumist/varrukakaare tegemist. Kui juhend on ülevalt alla, saab pikkus lisada kohe pärast käeauku või enne esimest kahandust varrukal.

Lõngakoguse muutus oleneb kui palju pikkust lisatakse, aga parem osta tokk rohkem kui vähem.

üles

21) Kuidas hoiduda kampsuni topiliseks minemisest?

Enamus lõngu on karvased, mis eemalduvad pesus või moodustavad toppe. Kammitud lõngadel (st. karvastel lõngadel) on neid rohkem, mistõttu need ajavad ka rohkem karva.

Karva ajamine sõltub ka sellest, mida kantakse kudumi all ja kas see tõmbab kiude välja. Seetõttu on võimatu garanteerida, et kudum ei aja karva.

Allpool on mõned nipid, kuidas saada paremat tulemust karvaste lõngadega:

1. Kudumi valmides (enne pesu) raputa seda, et lahtised karvad eemalduks. NB! ÄRA KASUTA liimirulli, harja või muid meetodeid, mis kisuvad karvu välja.

2. Pane kudum kilekotti ja külmikusse – madal temperatuur põhjustab kiudude lõdvestumist ja need eemalduvad teineteisest kergemini.

3. Jäta ese külmikusse paariks tunniks, siis võta välja ja raputa kudumit jälle.

4. Pese kudumit vastavalt juhendile lõngatoki etiketil.

üles

22) Kuidas mõõdetakse eseme pikkust?

Mustrilehel olev mõõtudega joonis annab infot rõiva pikkuse kohta. Kampsuni pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast (tavaliselt kaelaaugu kõrvalt, MITTE õla tipust) alla alumise servani. Samamoodi passe pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast alla varrukate ja kehaosa jagamise kohani.

Mõõte ei võeta mööda nööbiliiste, kui ei ole just nii mainitud; sel puhul mõõda nööbiliistude kõrvalt.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas vaadata suurust joonisel

üles

23) Mitu toki lõnga on vaja?

Vajaminev lõngakogus on antud grammides, näiteks: 450 g. Arvutamaks, mitu toki lõnga on vaja, on esiteks vaja teada, kui palju gramme on 1 tokis (25g, 50g või 100g). See informatsioon on saadaval, vaadates lõngainfot. Jaga vajalik grammide arv toki kaaluga. Näiteks, kui tokis on 50 g lõnga (standard kogus), siis arvutatakse järgmiselt: 450 / 50 = 9 tokki.

üles

Kas ostsid selle projekti tegemiseks DROPS lõnga? Siis võib küsida abi lõngapoest. Vaata DROPS lõnga müüjate nimekirja siit!
Ikka ei leia vastust oma küsimusele? Siis võib jätta kommetaar juhendi lõppu ja meie eksperdid vastavad! Seda tehakse tavaliselt 5 kuni 10 päeva jooksul.. Seniks võib lugeda küsimusi-vastuseid kommentaaridest või ühineda DROPS Workshop grupiga Facebookis abi saamiseks kaaskudujatelt/heegeldajatelt!

Kommentaarid / Küsimused (20)

Annamaria Anzisi 27.05.2019 - 09:04:

Buongiorno ho terminato la borsa ed ora ,prima di fare la bretella ,volevo essere sicura che i capi di fili da tagliare debbano essere lunghi 10 metri . Grazie e complimenti per i modelli

DROPS Design 27.05.2019 kl. 09:23:

Buongiorno Annamaria. Deve tagliare 24 capi (12 per ogni colore), ognuno lungo 10 metri. Buon lavoro!

Sofia Broborg 16.04.2019 - 18:48:

Hej! När jag klickar på länken för garnet till detta mönster, DROPS Safran, skickas jag till Garnaffären men DROPS PUNA, inte Safran?? Sökte efter Safran direkt på Garnaffärens sida och det finns där så det verkar bara ha kopplats fel länk till detta mönster.

Saskia 08.04.2019 - 13:37:

Hallo, ich verzweifle leider völlig an eurer Anleitung :( Das Farbmuster nach Diagramm A.1 irritiert mich, da es nicht mit den Fotografien zusammen passt :/ Z.B. die zweite Runde: lt. Diagramm 1 Stb weiß, 1 Stb jeansblau, 4 Stb weiß. Aber auf der Fotografie sind weiß und jeansblau im Wechsel.Eigentlich habe ich bisher all eure Anleitungen super verstanden - aber bei den Taschen bin ich raus. Kann mir jemand helfen? Danke!!

DROPS Design 08.04.2019 kl. 13:56:

Liebe Saska, Diagram lesen Sie von unten nach oben, dh bei der 1. Reihe in A.1 häkeln Sie 12 x A.1 = 12 x 1 Stb mit jeansblau - bei der 2. Reihe in A.1 häkeln Sie (1 Stb mit Jeansblau, 2 Stb mit hell blaulila) x 12. und so weiter. Hier lesen Sie mehr über Diagram. Viel Spaß beim häkeln!

Anke Reefs 27.09.2018 - 14:18:

Hallo, ich habe eine Frage, kann man dieses Haekelmuster auch mit festen maschen haekeln oder nur mit Staebchen, vielen Dank fuer Ihre Antwort

DROPS Design 27.09.2018 kl. 15:45:

Liebe Frau Reefs, diese Tasche wird nur mit Stäbchen gehäkelt, sollten Sie sie mit festen Maschen häkeln, würde die Tasche viel kleiner (in der Höhe) sein. Viel Spaß beim häkeln!

Martha Nitschelm 29.06.2018 - 00:03:

Do you have instructions for knitting this bag? Thank you.

DROPS Design 29.06.2018 kl. 08:16:

Dear Mrs Nitschelm, there is only crochet pattern to this bag, you'll find our knitted bags here. Happy knitting!

Kirsten Asmussen 01.06.2018 - 10:34:

Hej! Jeg vil gerne hækle denne taske til min datter. Den skal passe til hendes røde sommerkjoler. Spørgsmålet er, hvilke 2 farver i det røde spektrum jeg skal sætte sammen med hvid. F.eks. rød nr 19 og lysrosa nr 01 eller koralrød nr 13 og fersken nr 12 eller andet? Jeg vil blive glad for et indspark her :-) Venlig hilsen Kirsten

DROPS Design 04.06.2018 kl. 09:42:

Hej Kirsten, spørg din datter, hun vil sikkert gerne være med til at ønske farver :) Eller så kigger du på de røde tasker vi har lavet :) God fornøjelse!

Robin Joss 17.04.2018 - 14:35:

I'm new to crochet and I don't understand a1.looking at the design I can't see where I add two . I'm on row 5 and all the boxes look the same. So how do I know where to add .

DROPS Design 17.04.2018 kl. 16:04:

Dear Mrs Joss, when working A.1 you are increasing at the same time 12 sts on every round as explained in the written pattern. From round 5 continue as before: *1 dc in each of the first 3 dc, 2 dc in next dc* repeat from *-* at the same time follow round 5 in diagram: *2 sts with white, 2 sts with light blue purple, 1 st with white* and repeat from *-*. Happy crocheting!

Laura 21.04.2017 - 00:11:

How much cotton do I need to the bag in Paris or other C yarn? Thank you!!!

DROPS Design 21.04.2017 kl. 08:57:

Dear Laura, you will find here how to calculate new amount of yarn when using 1 yarn group C instead of 2 yarns group A. Happy crocheting!

ELIE 10.04.2017 - 11:06:

Bonjour je ne comprends pas comment on incère la cordelière merci de votre aide

DROPS Design 12.04.2017 kl. 11:58:

Bonjour Elie, suivez bien pas à pas les indications: on commence par l'insérer de l'intérieur vers l'extérieur puis de l'extérieur vers l'intérieur (= 1ère bandoulière), puis on répète encore 1 fois pour former la 2ème bandoulière et on noue les extrémité sur l'intérieur du sac. Sautez bien le nombre de mailles indiqué à chaque fois pour qu'elle soit placée comme il faut. Bon crochet!

Eyssartier Marie-noelle 23.02.2017 - 08:46:

Bonjour j'aime beaucoup ce modèle mais c'est dommage qu'il n'y ai pas le diagramme complet en rond du fond du sac

Jäta kommentaar mustrile DROPS 177-1

Ootame kommentaare selle mustri kohta!

Kui soovid midagi küsida, siis kiiremaks vastuse saamiseks veendu, et valid õige kategooria alloleval formil. Vajaliku väljad *.