DROPS / 175 / 10

Orient Dream by DROPS Design

DROPS Paris lõngast heegeldatud ruutudega, pitsmustriga tekk

Võtmesõnad: pitsmuster, ruut, tekid,
DROPS disain: mudel nr w-628
Lõngagrupp C või A + A
----------------------------------------------------------
Teki mõõdud: laius: 94 cm, pikkus: 133 cm
Ruudu mõõdud: umbes 39 x 39 cm
Lõng: Garnstudio DROPS PARIS, 50 g/75 m (kuulub lõngagruppi C)
700 g värv nr 01, aprikoos
300 g värv nr 38, korall

DROPS HEEGELNÕEL: 3,5 mm – või sobiv, et 18 ühekordset sammast x 10,5 rida = 10 cm lai ja 10 cm kõrge.
Skeem A.1b on umbes 24 x 24 cm.
----------------------------------------------------------

Oled teinud selle või mõne meie teise disaini? Lisa oma piltidele sotsiaalmeedias silt #dropsdesign , et me näeksime neid pilte.

Soovid kasutada teist lõnga? Proovi meie lõngamuundurit!

100% puuvill
alates 1.25 € /50g
DROPS Paris uni colour DROPS Paris uni colour 1.45 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
DROPS Paris recycled denim DROPS Paris recycled denim 1.25 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
Vardad & heegelnõelad
Lõngakulu sellele disainile alates 25.00€. Loe edasi.

Juhend

MUSTER
Vaata skeeme A.1 ja A.2.
----------------------------------------------------------

TEKK
Heegelda 6 ruutu, heegelda need kokku ja siis tee ääris ümber terve teki.

HEEGELDATUD MOTIIV
Heegelda 3,5 mm heegelnõelaga ja aprikoosi värvi lõngaga skeemi A.1b kokku 4 korda ringil - skeem A.1a näitab kuidas ring algab ja lõppeb ja tehakse lisaks skeemile A1b. JÄLGI HEEGELDAMISE TUGEVUST!
Kui skeem A.1a ja A.1b on tehtud vertikaalselt, on ruudu suurus umbes 24 x 24 cm. Katkesta lõng.
Alusta neljandast kinnissilmusest ja alusta 3. reast skeemil järgmiselt: tee skeemi A.2a kinnissilmusesse (skeem A.2a näitab ringi algust ja lõppu), tee skeemi A.2b esimese 3 ahelsilmustest kaare ümber, * tee skeemi A.2c (= nurk), tee skeemi A.2b ümber järgmise 9 ahelsilmustest kaare (= 3 mustrikordust), korda * kuni * veel 2 korda, tee skeemi A.2c nurka ja lõpus tee skeemi A.2b viimase 6 ahelsilmustest kaare ümber (= 2 mustrikordust).
Kui viimane rida skeemil A.2a kuni A.2c on tehtud, katkesta ja kinnita lõng. Ruudu mõõdud on umbes 39 x 39 cm.
Heegelda niimoodi veel 5 ruutu = kokku on 6 ruutu.

VIIMISTLUS
Nüüd heegelda ruudud kokku läbi mõlema kihi aprikoosi värvi lõngaga järgmiselt: pane 2 ruutu kokku töö pahemad pooled vastamisi, kinnita lõng 1 kinnissilmusega ümber nurga ahelsilmustest kaare, * tee 1 kinnissilmus läbi mõlema kihi järgmisesse ühekordsesse sambasse, 2 ahelsilmust, jäta vahele 1 sammas *, korda * kuni *, kuni terve külg on tehtud, tee 1 ühekordne sammas ümber ahelsilmustest kaare. Korda teistel ruutudel, nii et on 2 riba 3 ruuduga. Siis heegelda 2 riba kokku, nii et on 2 ruutu laiuses ja 3 ruutu pikkuses. Vaata joonist.

ÄÄRIS
Heegelda ääris ümber terve teki koralli värvi lõngaga. Alusta, tehes 1 kinnissilmus ümber nurga ahelsilmustest kaare ja heegelda skeemi 2. rida järgmiselt - NB! Skeemi 2. real tee 1 kinnissilmus kahe ruudu vahele (st. kus need on kokku heegeldatud, mitte ei tee 1 kinnissilmuse ümber mõlema nurga ahelsilmustest kaarte. Iga ruudu küljel on 15 ahelsilmustest kaart): heegelda skeemi A.2a (näitab ringi algust ja lõppu), * tee skeemi A.2b kuni järgmise nurgani tekil, skeemi A.2c (= nurk) *, korda * kuni* veel 3 korda.
Kui skeemid A.2a - A.2c on tehtud vertikaalselt, katkesta ja kinnita lõng.

Skeem

= tee 4 ahelsilmust ja ühenda ringiks 1 aassilmusega esimesse ahelsilmusesse
= 1 ahelsilmus
= 1 kinnissilmus ümber ahelsilmustest kaare / kahe samba vahele
= ring algab 1 ahelsilmusega, lõpus tee 1 aassilmus esimesse ahelsilmusesse ringi algul, siis tee aassilmuseid kuni esimese ahelsilmustest kaare tippu
= ring algab 1 ahelsilmuseega, lõpus tee 1 aassilmus esimesse ahelsilmusesse ringi algul, siis tee aassilmuseid kuni teise ahelsilmustest kaareni
= alusta ringi 1 ahelsilmusega ja lõpeta 1 aassilmusega esimesse ahelsilmusesse ringi algul
= alusta ringi 5 ahelsilmusega ja lõpeta 1 aassilmusega viiendasse ahelsilmusesse ringi algul
= heegelda 2 ühekordset sammast kokku ümber ringi / ahelsilmustest kaare: tee 1 ühekordne sammas, aga ära tee viimast lõnga läbitõmmet, tee veel 1 ühekordne sammas, aga viimast lõnga läbitõmmet tehes, tõmba lõng läbi kõigi silmuste heegelnõelal
= alusta ringi 3 ahelsilmusega ja lõpeta 1 aassilmusega kolmandasse ahelsilmusesse ringi algul
= ring algab 3 ahelsilmusega, lõpus tee 1 aassilmus esimesse ahelsilmusesse ringi algul, siis tee aassilmuseid kuni esimese ahelsilmustest kaareni
= alusta ringi 2 ahelsilmusega ja lõpeta 1 aassilmusega teise ahelsilmusesse ringi algul
= 1 ühekordne sammas ümber ahelsilmustest kaare
= 1 ühekordne sammas silmusesse
= 1 poolsammas ümber ahelsilmustest kaare / 2 kolmekordse samba vahele
= 1 kahekordne sammas ümber ahelsilmustest kaare
= 1 kolmekordne sammas silmusesse / ümber ahelsilmustest kaareVajad abi selle mustriga?

Tänan valimast DROPS Designi! Me anname endast parima, et meie juhendid oleks kergesti arusaadavad. Kõik mustrid on tõlgitud Norra keelest, alati on võimalik kontrollida arvutusi ja mõõte originaaljuhendist (DROPS 175-10) .

Ei saa juhendist aru? Vaata nimekirja erinevatele õpetustele allpool, mis aitavad kaasa projekti valmimisele - ning võib-olla õpetavad isegi midagi uut!

Meil on ka samm-sammulisi õpetusi erinevatele tehnikatele, mida leiab siit.

1) Miks on koetihedus tähtis?

Koetihedus määrab kudumi suuruse ja mõõdetakse tavaliselt 10 x 10 cm osalt. Tavaliselt kirjutatakse nii: silmuste arv laiuses x (korda) ridade arv kõrguses - näiteks: 19 silmust x 26 rida = 10 x 10 cm.

Koetihedus on kudujatel erinev, mõni koob/heegeldab lõdvemalt, mõni tugevalt. Koetihedust saab muuta varraste suurusega, seepärast me alati mainime, et varraste suurus on ainult soovituslik! Igaüks saab seda ise muuta (suuremaks või väiksemaks) vastavalt oma käekirjale, et koetihedus tuleks sama, kui mainitud juhendis. Kui koetihedus on erinev, on lõngakulu erinev ja lõpptulemuseks on teistsugused mõõdud.

Koetihedus määrab ka seda, milliseid alternatiivlõngu saab kasutada. Teine lõng sobib alternatiiviks, kui see annab sama koetiheduse.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi ja mõõta koetihedust

üles

2) Mis on lõngagrupid?

Kõik meie lõngad on jagatud lõngagruppideks (A kuni F) lõnga jämeduse ja koetiheduse järgi - lõngagrupp A sisaldab peenikesi lõngu ja lõngagrupp F kõige jämedamaid. Nii on lihtne leida alternatiivlõngu samale mustrile, kui soovid kasutada teist lõnga. Ühe lõngagrupi lõngadel on sama koetihedus ja neid saab teineteisega asendada. Aga kuna erinevatel lõngadel on erinev tekstuur, siis lõpptulemus võib olla erinev.

Vaata erinevaid lõngagruppe siit.

üles

3) Kas ma saan kasutada erinevat lõnga kui antud mustrid?

Kasutades teist lõnga on tähtis, et koetihedus oleks sama. Nii tulevad eseme mõõdud samad, kui antud joonisel. Seda on lihtsam saavutada, kui kasutada sama lõngagrupi lõngu. Samuti on võimalik panna kokku mitu peenemat lõnga, et saavutatda soovitatud koetihedus. Proovi meie lõngamuundurit. Ma soovitame alati teha tööproovi.

NB! Kui kasutate erinevat lõnga, siis võib olla lõpptulemus ka erinev, kuna teisel lõngal on erinev tekstuur.

Vaata DROPS õpetust: Kas ma saan kasutada teist lõnga kui antud juhendis?

üles

4) Kuidas kasutada Lõngamuundurit?

Igal meie mustrilehel on link Lõngamuundurile, juhul kui soovid kasutada teist lõnga kui soovitatud juhendis. Sisesta lõng, mida soovid asendada, kogus (valitud suurusele) ja lõngade arv ning lõngamuundur pakub parima valiku alternatiive sama koetihedusega. Lisaks saad teada palju vajad uut lõnga ja mitut lõnga kasutada. Enamus tokke on 50 g (mõned 25 g või 100 g).

Kui mustris on kasutatud mitut värvi, siis tuleb iga värvi eraldi vaadata. Samuti, kui juhendis on kasutatud kahte erinevat lõnga koos (näiteks 1 Alpaca + 1 Kid-Silk), siis tuleb leida alternatiivid neile eraldi.

Vaata lõngamuundurit siit

üles

5) Miks minu koetihedus tuleb vale soovitatud varrastega?

Varraste suurus mustrilehel on ainult soovituslik, tähtis on järgida koetihedust. Kuna koetihedus on kõigil erinev, siis on vaja valida omale sobivad vardad õige koetiheduse saavutamiseks – võib-olla on vaja võtta suuremad või väiksemad vardad. Seepärast on vajalik teha tööproov.

Kui Sinu koetihedus on erinev, siis tulevad ka eseme mõõdud erinevad.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi

üles

6) Miks on ese kootud ülevalt alla?

Kui rõivas on kootud ülevalt alla, on lihtsam teha muudatusi pikkuses. Näiteks, on lihtsam proovida eset selga kudumise käigus, et kontrollida passe pikkust.

Juhendis on hoolikalt selgitatud iga samm õiges järjekorras. Skeemid on kohandatud vastavalt kudumise suunale ja kootakse nagu tavaliselt.

üles

7) Miks on varrukad lühemad suurematel surrustel?

Suurematel suurustel on üldlaius (varruka otsast varruka otsani) ikkagi suurem, isegi kui varruka pikkus on lühem. Suurematel suurustel on varrukakaar pikem ja õlad laiemad, et rõivas istuks seljas paremini.

üles

8) Mis on mustrikordus?

Mustri skeeme korratakse tihti ringil/real või vertikaalselt (kõrguses). 1 mustrikordus skeemil näitab mustri põhisilmuseid. Kui on öeldud juhendis, et tee 5 mustrikordust skeemi A.1 ringil, siis tuleb kududa skeemi 5 korda üksteise järgi samal ringil. Kui on öeldud juhendis, et tee 2 mustrikordust skeemi A.1 vertikaalselt, koo terve skeem ühe korra kõrguses, siis koo jälle otsast peale terve skeem teise korra.

üles

9) Kuidas kududa skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule. 1 ruut = 1 silmus.

Edasi-tagasi kududes, kootakse iga teine rida töö paremal pool, skeemi loetakse paremalt vasakule; iga teine rida kootakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale. Kududes töö pahemal pool, loetakse skeemi vasakult paremale, parempidi silmused kootakse pahempidi ja pahempidi silmused parempidi.

Ringselt kududes kootakse kõik read töö paremal pool ja skeemil loetakse kõik read paremalt vasakule.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

üles

10) Kuidas heegeldada skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule.

Edasi-tagasi heegeldades, read mis tehakse töö paremal pool loetakse skeemi paremalt vasakule; read mis tehakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale.

Ringselt heegeldades tehakse kõik read töö paremal pool ja skeemi loetakse igal ringil paremalt vasakule.

Heegeldades ringset skeemi, alustatakse keskelt ja heegeldatakse väljapoole, vastupäeva ja ringi haaval.

Rida algab tavaliselt antud numbri ahelsilmustega (vastavalt järgmise silmuse kõrgusele), see on näidatud skeemil või kirjeldatud juhendis.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

11) Kuidas kududa ühel real/ringil mitu erinevat skeemi?

Kui on vaja teha samal real/ringil mitme erineva skeemi järgi, siis on see tavaliselt kirjutatud nii: “ koo skeemi A.1, A.2, skeemi A.3 kokku 0-0-2-3-4 times". Aee tähendab koo skeemi A.1 ühe korra, siis skeemi A.2 ühe korra, siis korda skeemi A.3 (laiuses) niimitu korda, kui on vaja sinu suurusele – siin näites on see: suurusel S = 0 korda, M = 0 korda, L= 2 korda, XL= 3 korda ja suurusel XXL = 4 korda.

Skeeme kootakse nagu tavaliselt, alusta esimese reaga skeemil A.1, siis tee skeemi A.2 esimene rida jne.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

12) Miks tehaks töö alguses rohkem ahelsilmuseid?

Ahelsilmused on natuke lühemad kui teised silmused, et äär ei jääks kiskuma, me teeme alguses rohkem silmuseid. Järgmisel real kohandatakse silmuste arvu, et see läheks kokku mustriga ja suuruse mõõtudega joonisel.

üles

13) Miks kasvatatakse silmuseid enne soonikut ülevalt alla kududes?

Soonikkude on venivam ja tõmbab rohkem kokku, kui näiteks parempidine kude. Kasvatades silmuseid enne soonikkoes äärist, hoiab see ära suure erinevuse laiusesse.

üles

14) Milleks kasvatada mahakudumise real?

Tihti jääb mahakudumise rida kiskuma. Seepärast tehakse silmuseid mahakududes mõned õhksilmused, et äär ei jääks kiskuma.

Vaata DROPSi videot: Kuidas kududa silmuseid maha, tehes õhksilmuseid?

üles

15) Kuidas kasvatada/kahandada kordamööda igal 3. või 4. real/ringil?

Et kasvatused / kahandused jaguneksid ühtlaselt, tuleb kasvatada /kahandada näiteks kordamööda igal 3. või 4. real/ringil järgmiselt: koo 2 rida ja kasvata/kahanda kolmandal real/ringil, koo 3 rida ja kasvata neljandal real/ringil. Kasvata/kahanda niimoodi vaheldumisi, kuni vajalikud kasvatused/kahandused on tehtud.

Vaata DROPS õpetust: Kasvata / kahanda 1 silmus kordamööda igal 3. või 4. real

üles

16) Miks on juhend natuke erinev kui disain pildil?

Mustrikordused võivad olla natuke erinevad erinevatel suurustel, et saavutada vajaliku suurust. Kui te teete suuremat suurust, võib teie töö olla natuke erinev. Seda kõike on võetud arvesse disaini loomisel, et üldmulje oleks kõikidel suurustel sama.

Järgi oma suurusele vastavat juhendit ja skeeme!

üles

17) Kuidas kududa jakki ringselt, mitte edasi-tagasi?

Kui soovitakse kududa ringselt, mitte edasi-tagasi, saab juhendit natuke muuta. Esiosa keskele tuleb lisada steegid (õmblusvarud - tavaliselt u 5 silmust) ja järgida juhendit. Selle asemel et pöörata ja kududa töö pahemal pool, koo lihtsalt üle steekide ja jätka ringselt töö paremal pool. Pärast lõigatakse kudum eest lahti, korjatakse silmused nööbiliistude jaoks ja kaetakse lõikeservad.

Vaata DROPS videot: Kuidas kududa steeke ja neid lahti lõigata

üles

18) Kuidas muuta ringselt kootud juhendit edasi-tagasi kudumiseks?

Kui soovitakse kududa ringse töövõtte asemel edasi-tagasi, võib kududa osad eraldi ja õmmelda pärast kokku. Kehaosa silmuste arv tuleb jagada kaheks, lisada 1 ääresilmus mõlemale küljele (õmblusvarudeks) ja kududa edasi-tagasi.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas kududa ringvarrastele kirjutatud juhendit pikkade varrastega?

üles

19) Miks on juhendis ikka näidatud tootmisest maas lõnga nime?

Kuna igal lõngal on oma tekstuur, on originaallõng jõetud juhendisse alles. Aga meie Lõngamuunduriga on lihtne leida alternatiivi, või vali lihtsalt sama lõngagrupi lõng.

Mõnes poes võib veel olla tootmisest maas lõnga müügil, või on kellegil veel kodus seda lõnga alles ja soovib leida juhendit.

Lõngamuundur aitab leida alternatiivlõnga ja vajaliku koguse.

üles

20) Kuidas muuta naiste suurusega kudum meeste suurusele?

Kui soovid kududa naiste suurusega disaini mehele, siis on seda lihtne muuta meeste suuruseks. Suurim erinevaus on varrukate ja kehaosa pikkus. Vali naiste suurus sobiva rinnaümbermõõduga. Pikkus saab lisada varrukale enne käeaugu mahakudumist/varrukakaare tegemist. Kui juhend on ülevalt alla, saab pikkus lisada kohe pärast käeauku või enne esimest kahandust varrukal.

Lõngakoguse muutus oleneb kui palju pikkust lisatakse, aga parem osta tokk rohkem kui vähem.

üles

21) Kuidas hoiduda kampsuni topiliseks minemisest?

Enamus lõngu on karvased, mis eemalduvad pesus või moodustavad toppe. Kammitud lõngadel (st. karvastel lõngadel) on neid rohkem, mistõttu need ajavad ka rohkem karva.

Karva ajamine sõltub ka sellest, mida kantakse kudumi all ja kas see tõmbab kiude välja. Seetõttu on võimatu garanteerida, et kudum ei aja karva.

Allpool on mõned nipid, kuidas saada paremat tulemust karvaste lõngadega:

1. Kudumi valmides (enne pesu) raputa seda, et lahtised karvad eemalduks. NB! ÄRA KASUTA liimirulli, harja või muid meetodeid, mis kisuvad karvu välja.

2. Pane kudum kilekotti ja külmikusse – madal temperatuur põhjustab kiudude lõdvestumist ja need eemalduvad teineteisest kergemini.

3. Jäta ese külmikusse paariks tunniks, siis võta välja ja raputa kudumit jälle.

4. Pese kudumit vastavalt juhendile lõngatoki etiketil.

üles

22) Kuidas mõõdetakse eseme pikkust?

Mustrilehel olev mõõtudega joonis annab infot rõiva pikkuse kohta. Kampsuni pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast (tavaliselt kaelaaugu kõrvalt, MITTE õla tipust) alla alumise servani. Samamoodi passe pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast alla varrukate ja kehaosa jagamise kohani.

Mõõte ei võeta mööda nööbiliiste, kui ei ole just nii mainitud; sel puhul mõõda nööbiliistude kõrvalt.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas vaadata suurust joonisel

üles

23) Mitu toki lõnga on vaja?

Vajaminev lõngakogus on antud grammides, näiteks: 450 g. Arvutamaks, mitu toki lõnga on vaja, on esiteks vaja teada, kui palju gramme on 1 tokis (25g, 50g või 100g). See informatsioon on saadaval, vaadates lõngainfot. Jaga vajalik grammide arv toki kaaluga. Näiteks, kui tokis on 50 g lõnga (standard kogus), siis arvutatakse järgmiselt: 450 / 50 = 9 tokki.

üles

Kas ostsid selle projekti tegemiseks DROPS lõnga? Siis võib küsida abi lõngapoest. Vaata DROPS lõnga müüjate nimekirja siit!
Ikka ei leia vastust oma küsimusele? Siis võib jätta kommetaar juhendi lõppu ja meie eksperdid vastavad! Seda tehakse tavaliselt 5 kuni 10 päeva jooksul.. Seniks võib lugeda küsimusi-vastuseid kommentaaridest või ühineda DROPS Workshop grupiga Facebookis abi saamiseks kaaskudujatelt/heegeldajatelt!

Kommentaarid / Küsimused (15)

Deborah Baxter 28.06.2019 - 18:10:

Is there a written pattern somewhere? I don’t understand diagrams. It’s a beautiful blanket and I would love to crochet this but unfortunately diagrams aren’t my thing. I think there’s probably a lot of people who don’t understand diagrams.

DROPS Design 28.06.2019 kl. 21:25:

Dear Deborah, unfortunately we cannot accomondate every wish about pattern writing. Our patterns are available in many languages, and we found the best way to give the pattern to everyone in chart forms. Charts do have their advantages, you can see not only a row (and what comes right after a stitch), but you can also see the relations of stitches to each other, and how rows should follow one another. It is not that difficult to memorize the explanation of the stitches (after a few repeats the mind remembers almost automatically). If you are still stuck, remember, you can always ask for help in person in the store where you bought your DROPS yarn from. Happy Crafting!

Sarah 30.04.2019 - 14:09:

Het derde symbool werd verkeerd vertaald vanuit het Engels: " 1 double crochet around chain stitch space/between 2 trebles". Dit werd vertaald naar halve vaste, maar moet een vaste zijn rond de lossenlus. Ook in het filmpje is te zien dat de persoon een vaste haakt....

Olga Jaén Pareja 30.03.2019 - 12:55:

Ustedes dicen que la lana que hay que utilizar es una del grupo C, pero luego indican utilizar una aguja del 3,5mm. ¿Es correcto esto?

DROPS Design 02.04.2019 kl. 14:56:

Hola Olga. Lo importante es la tensión del tejido, en este caso 18 puntos altos x 10.5 filas = 10 cm x 10 cm. El tamaño de la aguja es orientativo.

Diane 08.10.2017 - 22:26:

I've been crocheting for several decades, and I have no issues reading standard charts, but the instructions here are about as incomprehensible as they come and very confusing. As far as I can tell, round 1 ring is 4 chains, but then what? What stitches and how many in the ring?? If I can't even get it started, then I may just have to find another pattern, this is a Christmas project, I don't have a lot of time to waste deciphering this :-/ Thanks

DROPS Design 08.10.2017 kl. 23:09:

Dear Diane, after the initial circle made from 4 chain stitch, and closed with a slip stitch, you do 3 treble (UK)/ double (US) (this is ahown in A.1a). [*Then two treble (UK) / double (US) crocheted together, 2 chain stitch.* Repeat *-* one more time (this is A.1b)]. Then repeat [-] 4 times, then close the round with a lip stitch. And so on. A.1 only shows the stitches that are used in order to raise the row to the next level. A1.b is repeated 4 times in the round. I hope this helps. Happy Crocheting!

Kathleen 26.03.2017 - 17:00:

The diagrams are fine as far as they go, however they don't go nearly far enough. In fact, after following the first snippet of diagram shown, it's nearly impossible to figure out where you are. Those who are having problems with the diagrams (and I've followed diagrams for years), it's not you, it's the creator of the diagram.

DROPS Design 27.03.2017 kl. 10:17:

Dear kathleen, in A.1 you just repeat 4 times A.1b in the round, in A.2a-A.2c work A.2b along the sides and A.2c in the corner, A.2a is only showing how to start/finish the round. Happy crocheting!

Michelle Achee 22.02.2017 - 20:32:

Is there a written pattern for this? I bought the wool thinking it would have a regular written pattern, but all I see is a diagram which I cannot understand. Very frustrated.

DROPS Design 23.02.2017 kl. 09:51:

Dear Mrs Achee, there is only diagram to this pattern, each symbol is matching a st/group of sts and is explaining under diagram text. For any further personnal assistance you are welcome to contact the DROPS store where you bought your yarn, they would be able to assist you, even per mail or telephone. Happy crocheting!

Naty Gagnon 30.01.2017 - 19:54:

Merci, pas nécessairement en vidéo mais comme le tutoriel de drops children 24-6, tour par tour par écrit pas en diagramme. Merci.

Naty Gagnon 30.01.2017 - 03:46:

Bonjour, je viens de commencer ce modèle et j'ai un peu de difficulté avec les diagrammes, auriez-vous les explications tour après tour comme pour le patron DROPS children 24-6 (Lovely Lily) que j'ai réussi avec succès. En passant votre site est merveilleux.

DROPS Design 30.01.2017 kl. 12:08:

Bonjour Mme Gagnon, votre demande a bien été enregistrée, en attendant la vidéo, vous pouvez suivre le diagramme en vérifiant bien la légende de chaque symbole: A.1a = début/fin de chaque tour, A.1b = à répéter pour former le carré. Bon crochet!

Joan 18.01.2017 - 17:18:

Oh, yeahhhh!

Viviane 06.01.2017 - 09:47:

Voor wie niet graag vele kleine grannys maakt, dit is een grotere variant die toch nog luchtig en elegant oogt.

Jäta kommentaar mustrile DROPS 175-10

Ootame kommentaare selle mustri kohta!

Kui soovid midagi küsida, siis kiiremaks vastuse saamiseks veendu, et valid õige kategooria alloleval formil. Vajaliku väljad *.