DROPS / 170 / 11

Mexican Sunset by DROPS Design

DROPS Fabel lõngast kootud, varvastest alustatud, Norra mustriga sokid suurustele 35 kuni 43

DROPSi disain: mudel nr fa-339
Lõngagrupp A
----------------------------------------------------------
Suurused: 35/37 - 38/40 - 41/43
Talla pikkus: u. 22 - 24 - 27 cm
Soki kõrgus: u. 27 - 27 - 27 cm
Lõng: Garnstudio DROPS FABEL, 50 g/205 m
100 g kõikidele suurustele, värv nr 310, päikseloojang
50 g kõikidele suurustele, värv nr 100, naturaalvalge

DROPSi sukavardad: 2,5 mm - või sobivad, et saavutada koetihedus 26 s x 34 rida parempidises koes = 10 x 10 cm.
DROPSi sukavardad: 2 mm – sooniku jaoks.
-----------------------------------------------------------

Oled teinud selle või mõne meie teise disaini? Lisa oma piltidele sotsiaalmeedias silt #dropsdesign , et me näeksime neid pilte.

Soovid kasutada teist lõnga? Proovi meie lõngamuundurit!
Ei tea millist suurust valida? Pildil olev modell on umbes 170 cm pikk ja kannab suurust S või M. Õige suuruse valimiseks vaata alati valmis eseme mõõtudega joonist (cm) juhendi lõpus.

75% vill, 25% polüamiid
alates 1.75 € /50g
DROPS Fabel uni colour DROPS Fabel uni colour 1.75 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
DROPS Fabel print DROPS Fabel print 1.90 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
DROPS Fabel long print DROPS Fabel long print 2.05 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
Vardad & heegelnõelad
Lõngakulu sellele disainile alates 5.25€. Loe edasi.

Juhend

LÕNGAST AASAGA ALUSTAMINE
Kasuta seda tehnikat ringselt tööd alustades, et ei jääks keskele auku:
hoia lõngaotsa vasakus käes ja keera lõng ümber vasaku käe sõrme (vasakult paremale). Hoia aasa vasaku pöidlaga ja nimetissõrmega. Tõmba silmus vardale läbi aasa, võta vardale lõngakeerd (õhksilmus) ja tõmba läbi silmuse, * tõmba silmus vardale läbi aasa, võta vardale lõngakeerd ja tõmba läbi silmuse (st. läbi viimati tehtud silmuse) *, korda * kuni *, kuni vardal on 10-10-12 s. Jaga silmused 2,5 mm sukavarrastele. Jätka, nagu kirjeldatud juhendis, SAMAL AJAL tõmba lõngaotsast aas kinni ja auk kaob.

MUSTER
Vaata skeeme A.1 kuni A.12 (vali suurusele sobiv skeem). Muster kootakse parempidises koes.

KAND
Kootakse edasi-tagasi.
1. RIDA (= töö PP pool): koo, kuni jääb 1 s, pööra tööd.
2. RIDA (= töö PH pool): tõsta esimene silmus kudumata ph võttega, pinguta lõnga ja koo kuni jääb 1 s, pööra tööd.
3. RIDA (= töö PP pool): tõsta esimene silmus kudumata pr võttega, pinguta lõnga ja koo kuni jääb 2 s, pööra tööd.
4. RIDA (= töö PH pool): tõsta esimene silmus kudumata ph võttega, pinguta lõnga ja koo kuni jääb 2 s, pööra tööd.
Jätka nii, kuni rea keskel jääb 15 silmust. Paigalda silmusemärkija (SM).
Jätka edasi-tagasi kududes, aga nüüd koo 1 s rohkem igal real kannasilmustel. Hoidumaks pöördekohtadel aukudest, tõsta enne järgmist silmust lõng vardale keerdsilmusena ja koo see keerdsilmus kokku järgmise silmusega (töö PP pool koo pr kokku, töö PH pool koo ph kokku). Jätka nii, kuni kõik kannasilmused on kootud.
---------------------------------

SOKK
Alustatakse varbaosast.
Alusta päikseloojangu värvi lõngaga ja tee LÕNGAST AAS - vaata ülevalt, 2,5 mm sukavarrastele. Järgmine ring: * 1 pr, 1 õs *, korda * kuni * tervel ringil (järgmisel ringil koo õs keerdsilmusena) = 20-20-24 s.
Paigalda 1 SM mõlemale küljele, jättes 9-9-11 s nende vahele.
Nüüd kasvata mõlemal pool silmusemärkijat (SM) järgmiselt: * koo kuni jääb 1 s enne SM-ga silmust, 1 õs, 3 pr (SM on teises silmuses), 1 õs *, korda * kuni * kokku 2 korda (= 4 s kasvatatud) - NB! Järgmisel real koo õs parempidi keerdsilmusena, et ei tekiks auku. Korda kasvatamist igal ringil kokku 5-3-3 korda ning siis igal teisel ringil kokku 4-7-7 korda = 56-60-64 s. JÄLGI KOETIHEDUST! Koo 1 ring parempidi.
Siis koo mustrit skeemil A.1 (= 14-15-16 kordust ringil).
Kui skeem A.1 on tehtud, koo 1 ring pr päikseloojangu värviga, SAMAL AJAL kasvata 2-2-0 s ühtlaste vahedega = 58-62-64 s.
Järgmine ring: koo skeemi A.2 (= 23-27-29 s jala pealsel), skeemi A.3 (= 3 s), skeemi A.4 (= 29 s talla all) ja skeemi A.5 (= 3 s). Jätka niimoodi, kuni töö on 13-15-18 cm pikkune varbaotsast.
Jätka nagu enne, aga nüüd koo skeemi A.6 skeemide A.3 ja A.4 vahel, ning skeemi A.7 skeemide A.4 ja A.5 vahel. Jätka nii, kuni skeemid A.6 ja A.7 on tehtud vertikaalselt = 70-74-76 s.
Koo skeemi A.2 nagu enne (= 23-27-29 s), võta päikseloojangu värv ning koo ülejäänud ring. Katkesta lõng. Töö pikkus on u. 17-19-22 cm varvastest.
Tõsta 41-45-47 s jalapealsel silmustehoidjale (st. skeemi A.7, A.5, A.2, A.3 ja A.6 silmused) = 29 s vardal kanna jaoks (= skeem A.4).
Koo KAND - vaata ülevalt, päikseloojangu värvi lõngaga.
Pärast kanna lühendatud ridu, jätka parempidises koes päikseloojangu lõngaga 29 kannasilmusel, SAMAL AJAL koo iga rea lõpus (töö PP pool ja töö PH pool) koo viimane silmus vardal kokku esimese silmusega silmustehoidjalt (töö PP pool koo 2 pr keerdsilmustena kokku, töö PH pool koo 2 ph kokku).
Jätka niimoodi, kuni 6 äärmist silmust silmusehoidja mõlemal küljel on kootud kokku kannasilmustega. Tõsta ülejäänud 29-33-35 s silmustehoidjalt tagasi vardale = 58-62-64 s. Katkesta lõng. EDASI MÕÕDA SIIT!
Alusta uut ringi küljelt, st. 15-13-12 s enne esimest silmust skeemil A.2 ja koo järgmine ring nii: koo skeemi A.8 (= 15-13-12 s) - NB! Alusta sama reaga, kui järgmine rida skeemil A.2 - jätka skeemiga A.2 nagu enne, koo skeemi A.9 (15-13-12 s), ringi lõpus tee skeemi A.10 (= 5-9-11 s jala taga).
Jätka mustriga, kuni töö pikkus on u. 16 cm (lõpeta pärast poolt või tervet mustrikordust skeemil A.8/A.9 vertikaalselt) = 64-68-70 s.
Nüüd koo skeemi A.11 (= 4 s) kõigil silmustel, SAMAL AJAL kasvata esimesel real 4-0-2 s ühtlaste vahedega = 68-68-72 s.
Kui skeem A.11 on tehtud, koo skeemi A.12 (= 12 s) kõigil silmustel, SAMAL AJAL kasvata esimesel real 4-4-0 s ühtlaste vahedega = 72 s.
Kui skeem A.12 on tehtud, võta 2 mm sukavardad ja koo soonikut 1 pr/2 ph päikseloojangu värviga u. 4 cm. Koo silmused maha pr pr kohale ja ph ph kohale.
Koo teine sokk samamoodi.

Skeem

= naturaalvalge
= päikeseloojang
= 1 õhksilmus, järgmisel ringil koo pr keerdsilmusena, et ei tekiks auku
= neid ridu korratakse ülespoole
= silmust ei ole (näitab esimest/viimast silmust skeemil A.4).Vajad abi selle mustriga?

Tänan valimast DROPS Designi! Me anname endast parima, et meie juhendid oleks kergesti arusaadavad. Kõik mustrid on tõlgitud Norra keelest, alati on võimalik kontrollida arvutusi ja mõõte originaaljuhendist (DROPS 170-11) .

Ei saa juhendist aru? Vaata nimekirja erinevatele õpetustele allpool, mis aitavad kaasa projekti valmimisele - ning võib-olla õpetavad isegi midagi uut!

1) Miks on koetihedus tähtis?

Koetihedus määrab kudumi suuruse ja mõõdetakse tavaliselt 10 x 10 cm osalt. Tavaliselt kirjutatakse nii: silmuste arv laiuses x (korda) ridade arv kõrguses - näiteks: 19 silmust x 26 rida = 10 x 10 cm.

Koetihedus on kudujatel erinev, mõni koob/heegeldab lõdvemalt, mõni tugevalt. Koetihedust saab muuta varraste suurusega, seepärast me alati mainime, et varraste suurus on ainult soovituslik! Igaüks saab seda ise muuta (suuremaks või väiksemaks) vastavalt oma käekirjale, et koetihedus tuleks sama, kui mainitud juhendis. Kui koetihedus on erinev, on lõngakulu erinev ja lõpptulemuseks on teistsugused mõõdud.

Koetihedus määrab ka seda, milliseid alternatiivlõngu saab kasutada. Teine lõng sobib alternatiiviks, kui see annab sama koetiheduse.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi ja mõõta koetihedust

üles

2) Mis on lõngagrupid?

Kõik meie lõngad on jagatud lõngagruppideks (A kuni F) lõnga jämeduse ja koetiheduse järgi - lõngagrupp A sisaldab peenikesi lõngu ja lõngagrupp F kõige jämedamaid. Nii on lihtne leida alternatiivlõngu samale mustrile, kui soovid kasutada teist lõnga. Ühe lõngagrupi lõngadel on sama koetihedus ja neid saab teineteisega asendada. Aga kuna erinevatel lõngadel on erinev tekstuur, siis lõpptulemus võib olla erinev.

Vaata erinevaid lõngagruppe siit.

üles

3) Kas ma saan kasutada erinevat lõnga kui antud mustrid?

Kasutades teist lõnga on tähtis, et koetihedus oleks sama. Nii tulevad eseme mõõdud samad, kui antud joonisel. Seda on lihtsam saavutada, kui kasutada sama lõngagrupi lõngu. Samuti on võimalik panna kokku mitu peenemat lõnga, et saavutatda soovitatud koetihedus. Proovi meie lõngamuundurit. Ma soovitame alati teha tööproovi.

NB! Kui kasutate erinevat lõnga, siis võib olla lõpptulemus ka erinev, kuna teisel lõngal on erinev tekstuur.

Vaata DROPS õpetust: Kas ma saan kasutada teist lõnga kui antud juhendis?

üles

4) Kuidas kasutada Lõngamuundurit?

Igal meie mustrilehel on link Lõngamuundurile, juhul kui soovid kasutada teist lõnga kui soovitatud juhendis. Sisesta lõng, mida soovid asendada, kogus (valitud suurusele) ja lõngade arv ning lõngamuundur pakub parima valiku alternatiive sama koetihedusega. Lisaks saad teada palju vajad uut lõnga ja mitut lõnga kasutada. Enamus tokke on 50 g (mõned 25 g või 100 g).

Kui mustris on kasutatud mitut värvi, siis tuleb iga värvi eraldi vaadata. Samuti, kui juhendis on kasutatud kahte erinevat lõnga koos (näiteks 1 Alpaca + 1 Kid-Silk), siis tuleb leida alternatiivid neile eraldi.

Vaata lõngamuundurit siit

üles

5) Miks minu koetihedus tuleb vale soovitatud varrastega?

Varraste suurus mustrilehel on ainult soovituslik, tähtis on järgida koetihedust. Kuna koetihedus on kõigil erinev, siis on vaja valida omale sobivad vardad õige koetiheduse saavutamiseks – võib-olla on vaja võtta suuremad või väiksemad vardad. Seepärast on vajalik teha tööproov.

Kui Sinu koetihedus on erinev, siis tulevad ka eseme mõõdud erinevad.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi

üles

6) Miks on ese kootud ülevalt alla?

Kui rõivas on kootud ülevalt alla, on lihtsam teha muudatusi pikkuses. Näiteks, on lihtsam proovida eset selga kudumise käigus, et kontrollida passe pikkust.

Juhendis on hoolikalt selgitatud iga samm õiges järjekorras. Skeemid on kohandatud vastavalt kudumise suunale ja kootakse nagu tavaliselt.

üles

7) Miks on varrukad lühemad suurematel surrustel?

Suurematel suurustel on üldlaius (varruka otsast varruka otsani) ikkagi suurem, isegi kui varruka pikkus on lühem. Suurematel suurustel on varrukakaar pikem ja õlad laiemad, et rõivas istuks seljas paremini.

üles

8) Mis on mustrikordus?

Mustri skeeme korratakse tihti ringil/real või vertikaalselt (kõrguses). 1 mustrikordus skeemil näitab mustri põhisilmuseid. Kui on öeldud juhendis, et tee 5 mustrikordust skeemi A.1 ringil, siis tuleb kududa skeemi 5 korda üksteise järgi samal ringil. Kui on öeldud juhendis, et tee 2 mustrikordust skeemi A.1 vertikaalselt, koo terve skeem ühe korra kõrguses, siis koo jälle otsast peale terve skeem teise korra.

üles

9) Kuidas kududa skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule. 1 ruut = 1 silmus.

Edasi-tagasi kududes, kootakse iga teine rida töö paremal pool, skeemi loetakse paremalt vasakule; iga teine rida kootakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale. Kududes töö pahemal pool, loetakse skeemi vasakult paremale, parempidi silmused kootakse pahempidi ja pahempidi silmused parempidi.

Ringselt kududes kootakse kõik read töö paremal pool ja skeemil loetakse kõik read paremalt vasakule.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

üles

10) Kuidas heegeldada skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule.

Edasi-tagasi heegeldades, read mis tehakse töö paremal pool loetakse skeemi paremalt vasakule; read mis tehakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale.

Ringselt heegeldades tehakse kõik read töö paremal pool ja skeemi loetakse igal ringil paremalt vasakule.

Heegeldades ringset skeemi, alustatakse keskelt ja heegeldatakse väljapoole, vastupäeva ja ringi haaval.

Rida algab tavaliselt antud numbri ahelsilmustega (vastavalt järgmise silmuse kõrgusele), see on näidatud skeemil või kirjeldatud juhendis.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

11) Kuidas kududa ühel real/ringil mitu erinevat skeemi?

Kui on vaja teha samal real/ringil mitme erineva skeemi järgi, siis on see tavaliselt kirjutatud nii: “ koo skeemi A.1, A.2, skeemi A.3 kokku 0-0-2-3-4 times". Aee tähendab koo skeemi A.1 ühe korra, siis skeemi A.2 ühe korra, siis korda skeemi A.3 (laiuses) niimitu korda, kui on vaja sinu suurusele – siin näites on see: suurusel S = 0 korda, M = 0 korda, L= 2 korda, XL= 3 korda ja suurusel XXL = 4 korda.

Skeeme kootakse nagu tavaliselt, alusta esimese reaga skeemil A.1, siis tee skeemi A.2 esimene rida jne.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

12) Miks tehaks töö alguses rohkem ahelsilmuseid?

Ahelsilmused on natuke lühemad kui teised silmused, et äär ei jääks kiskuma, me teeme alguses rohkem silmuseid. Järgmisel real kohandatakse silmuste arvu, et see läheks kokku mustriga ja suuruse mõõtudega joonisel.

üles

13) Miks kasvatatakse silmuseid enne soonikut ülevalt alla kududes?

Soonikkude on venivam ja tõmbab rohkem kokku, kui näiteks parempidine kude. Kasvatades silmuseid enne soonikkoes äärist, hoiab see ära suure erinevuse laiusesse.

üles

14) Milleks kasvatada mahakudumise real?

Tihti jääb mahakudumise rida kiskuma. Seepärast tehakse silmuseid mahakududes mõned õhksilmused, et äär ei jääks kiskuma.

Vaata DROPSi videot: Kuidas kududa silmuseid maha, tehes õhksilmuseid?

üles

15) Kuidas kasvatada/kahandada kordamööda igal 3. või 4. real/ringil?

Et kasvatused / kahandused jaguneksid ühtlaselt, tuleb kasvatada /kahandada näiteks kordamööda igal 3. või 4. real/ringil järgmiselt: koo 2 rida ja kasvata/kahanda kolmandal real/ringil, koo 3 rida ja kasvata neljandal real/ringil. Kasvata/kahanda niimoodi vaheldumisi, kuni vajalikud kasvatused/kahandused on tehtud.

Vaata DROPS õpetust: Kasvata / kahanda 1 silmus kordamööda igal 3. või 4. real

üles

16) Miks on juhend natuke erinev kui disain pildil?

Mustrikordused võivad olla natuke erinevad erinevatel suurustel, et saavutada vajaliku suurust. Kui te teete suuremat suurust, võib teie töö olla natuke erinev. Seda kõike on võetud arvesse disaini loomisel, et üldmulje oleks kõikidel suurustel sama.

Järgi oma suurusele vastavat juhendit ja skeeme!

üles

17) Kuidas kududa jakki ringselt, mitte edasi-tagasi?

Kui soovitakse kududa ringselt, mitte edasi-tagasi, saab juhendit natuke muuta. Esiosa keskele tuleb lisada steegid (õmblusvarud - tavaliselt u 5 silmust) ja järgida juhendit. Selle asemel et pöörata ja kududa töö pahemal pool, koo lihtsalt üle steekide ja jätka ringselt töö paremal pool. Pärast lõigatakse kudum eest lahti, korjatakse silmused nööbiliistude jaoks ja kaetakse lõikeservad.

Vaata DROPS videot: Kuidas kududa steeke ja neid lahti lõigata

üles

18) Kuidas muuta ringselt kootud juhendit edasi-tagasi kudumiseks?

Kui soovitakse kududa ringse töövõtte asemel edasi-tagasi, võib kududa osad eraldi ja õmmelda pärast kokku. Kehaosa silmuste arv tuleb jagada kaheks, lisada 1 ääresilmus mõlemale küljele (õmblusvarudeks) ja kududa edasi-tagasi.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas kududa ringvarrastele kirjutatud juhendit pikkade varrastega?

üles

19) Miks on juhendis ikka näidatud tootmisest maas lõnga nime?

Kuna igal lõngal on oma tekstuur, on originaallõng jõetud juhendisse alles. Aga meie Lõngamuunduriga on lihtne leida alternatiivi, või vali lihtsalt sama lõngagrupi lõng.

Mõnes poes võib veel olla tootmisest maas lõnga müügil, või on kellegil veel kodus seda lõnga alles ja soovib leida juhendit.

Lõngamuundur aitab leida alternatiivlõnga ja vajaliku koguse.

üles

20) Kuidas muuta naiste suurusega kudum meeste suurusele?

Kui soovid kududa naiste suurusega disaini mehele, siis on seda lihtne muuta meeste suuruseks. Suurim erinevaus on varrukate ja kehaosa pikkus. Vali naiste suurus sobiva rinnaümbermõõduga. Pikkus saab lisada varrukale enne käeaugu mahakudumist/varrukakaare tegemist. Kui juhend on ülevalt alla, saab pikkus lisada kohe pärast käeauku või enne esimest kahandust varrukal.

Lõngakoguse muutus oleneb kui palju pikkust lisatakse, aga parem osta tokk rohkem kui vähem.

üles

21) Kuidas hoiduda kampsuni topiliseks minemisest?

Enamus lõngu on karvased, mis eemalduvad pesus või moodustavad toppe. Kammitud lõngadel (st. karvastel lõngadel) on neid rohkem, mistõttu need ajavad ka rohkem karva.

Karva ajamine sõltub ka sellest, mida kantakse kudumi all ja kas see tõmbab kiude välja. Seetõttu on võimatu garanteerida, et kudum ei aja karva.

Allpool on mõned nipid, kuidas saada paremat tulemust karvaste lõngadega:

1. Kudumi valmides (enne pesu) raputa seda, et lahtised karvad eemalduks. NB! ÄRA KASUTA liimirulli, harja või muid meetodeid, mis kisuvad karvu välja.

2. Pane kudum kilekotti ja külmikusse – madal temperatuur põhjustab kiudude lõdvestumist ja need eemalduvad teineteisest kergemini.

3. Jäta ese külmikusse paariks tunniks, siis võta välja ja raputa kudumit jälle.

4. Pese kudumit vastavalt juhendile lõngatoki etiketil.

üles

22) Kuidas mõõdetakse eseme pikkust?

Mustrilehel olev mõõtudega joonis annab infot rõiva pikkuse kohta. Kampsuni pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast (tavaliselt kaelaaugu kõrvalt, MITTE õla tipust) alla alumise servani. Samamoodi passe pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast alla varrukate ja kehaosa jagamise kohani.

Mõõte ei võeta mööda nööbiliiste, kui ei ole just nii mainitud; sel puhul mõõda nööbiliistude kõrvalt.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas vaadata suurust joonisel

üles

23) Mitu toki lõnga on vaja?

Vajaminev lõngakogus on antud grammides, näiteks: 450 g. Arvutamaks, mitu toki lõnga on vaja, on esiteks vaja teada, kui palju gramme on 1 tokis (25g, 50g või 100g). See informatsioon on saadaval, vaadates lõngainfot. Jaga vajalik grammide arv toki kaaluga. Näiteks, kui tokis on 50 g lõnga (standard kogus), siis arvutatakse järgmiselt: 450 / 50 = 9 tokki.

üles

Kas ostsid selle projekti tegemiseks DROPS lõnga? Siis võib küsida abi lõngapoest. Vaata DROPS lõnga müüjate nimekirja siit!
Ikka ei leia vastust oma küsimusele? Siis võib jätta kommetaar juhendi lõppu ja meie eksperdid vastavad! Seda tehakse tavaliselt 5 kuni 10 päeva jooksul.. Seniks võib lugeda küsimusi-vastuseid kommentaaridest või ühineda DROPS Workshop grupiga Facebookis abi saamiseks kaaskudujatelt/heegeldajatelt!

Kommentaarid / Küsimused (11)

Lisbeth Lund 11.01.2020 - 23:52:

Går det å start fra kruset på disse sokkene ?

DROPS Design 15.01.2020 kl. 15:37:

Hej Lisbeth, de her strikkes fra tåen og opp, næsten alle vore andre sokker strikkes fra skaftet og ned, så du finder sikkert et mønster som passer dig :)

Cornelia 29.03.2019 - 20:58:

Gibt es ein Tutorial zum Magischen Ring? Ich verstehe die Erklärung nicht. 🤔

DROPS Design 01.04.2019 kl. 11:38:

Liebe Cornelia, dieses Video zeigt, wie man die Maschen anschlägt. Viel Spaß beim stricken!

Trude Grimeland 24.10.2018 - 19:13:

Lager dere video til magisk sirkel? Jeg får det ikke til

Baloub 08.09.2018 - 18:17:

Bonjour, Très joli motif... En le realisant je me suis rendue compte d'une inversion dans le diagramme A2 : la 2ème maille de gauche est inversée entre le rang 9 et 10 (en partant du haut). Merci pour tout vos magnifiques patrons !

DROPS Design 11.09.2018 kl. 09:52:

Bonjour Mme Baloub et merci pour votre retour. Nos stylistes vont vérifier le diagramme et faire la correction nécessaire. Bon tricot!

Kristina Ekstrand Dahlberg 19.11.2017 - 14:03:

Jag har kört fast på strumpa nr 2. Har stickat färdigt hälen och integrerat A6 o A7. Har 64 maskor kvar. (Storl. 41) När jag nu ska fortsätta mönster uppåt skaftet, får jag det till 70 maskor. Vad är det jag missar? Hade inget problemet strumpa nr1.

DROPS Design 20.11.2017 kl. 14:14:

Hej, båda strumporna stickas på samma sätt. Svårt att säga vad som blivit fel, men kontrollera att du inte har gjort för många minskningar på hälen.

Florence 17.02.2017 - 17:48:

Er zit een fout in de volgorde van de diagrammen nadat je diagram A1 gebreid hebt. Er staat: brei de volgende naald als volgt: A2, dan A3, dan A4, dan A5. Dit moet zijn: A3, dan A2, dan A5, dan A4.

Gunilla Romanus 27.05.2016 - 23:27:

Jag hittar inte instruktionsvideo för Magisk Cirkel.

DROPS Design 10.06.2016 kl. 09:40:

Hej Gunilla, det sätter vi på önskelistan!

Birgit 01.02.2016 - 16:51:

Ich habe einen Fehler im Diagramm A2 entdeckt. 2. Reihe von links 17. Reihe von unten darf kein Punkt sein , 18. reihe muß ein punkt sein.

DROPS Design 07.02.2016 kl. 13:30:

Ja, Sie haben Recht, der Punkt ist um 1 Reihe nach unten gerutscht, ich leite das an die Designerinnen weiter, damit es behoben wird, vielen Dank für den Hinweis!

Marie33 17.12.2015 - 19:50:

Bonjour ces chaussettes sont superbes. Je n'ai pas suffisamment de compétences pour les réaliser, mais elles sont vraiment très belles. Bravo au designer !

Turid Johansen 14.12.2015 - 18:50:

Endelig et par som ikke bare har striper på undersiden- kjempeflott - gleder meg til denne. 😃

Jäta kommentaar mustrile DROPS 170-11

Ootame kommentaare selle mustri kohta!

Kui soovid midagi küsida, siis kiiremaks vastuse saamiseks veendu, et valid õige kategooria alloleval formil. Vajaliku väljad *.