DROPS Extra / 0-1208

Top That! by DROPS Design

DROPS Belle lõngast heegeldatud täht kuusele jõuludeks

Võtmesõnad: jõulud, jõulukaunistused,
DROPSi disain: mudel nr vs-006
Lõngagrupp B
----------------------------------------------------------
Mõõdud: u. 20 x 20 cm
Lõng: Garnstudio DROPS BELLE, 50 g/120 m
100 g värv nr 03, helebeež

DROPSi heegelnõel: 3,5 mm – või sobiv, et 20 ühekordset sammast x 10 rida = 10 x 10 cm.
Vatti täiteks.
----------------------------------------------------------

Oled teinud selle või mõne meie teise disaini? Lisa oma piltidele sotsiaalmeedias silt #dropsdesign , et me näeksime neid pilte.

Soovid kasutada teist lõnga? Proovi meie lõngamuundurit!

53% puuvill, 33% viskoos, 14% linane
alates 2.20 € /50g
DROPS Belle uni colour DROPS Belle uni colour 2.20 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
Vardad & heegelnõelad
Lõngakulu sellele disainile alates 4.40€. Loe edasi.

Juhend

MUSTER
Vaata skeeme A.1 ja A.2. Skeemi A.1 read näitavad, kuidas alustada ja lõpetada ringi. Skeem A.2 korratakse kokku 4 korda ringil - NB! Viimane ring on selgitatud juhendis. Esimene ring näitab tervet ringi.

HEEGELDAMISE INFO 1
Asenda iga sammaste ringi esimene ühekordne sammas (sm) 3 ahelsilmusega ja ringi lõpus tee 1 aassilmus kolmandasse ahels-sse ringi algul - NB! Heegelda aassilmuseid ümber esimese ahels-kaare/ esimesse sambasse eelmisel ringil, kuni esimese sambani järgmise ringi algul.

HEEGELDAMISE INFO 2
Asenda ringi alguse esimene kinnissilmus (ks) 1 ahelsilmusega ja ringi lõpus tee 1 aassilmus esimesse ahels-sse ja 1 aass ümber esimese ahels-kaare.

NUPP
Tee 1 sm ümber ahels-kaare/samba, aga ära tee viimast lõnga läbitõmmet (= 2 s heegelnõelal), tee 4 sm ümber sama ahels-kaare/samba samamoodi, võta lõngakeerd ja tõmba lõng läbi kõigi 6 s heegelnõelal.

TÄITMISE NIPP
Täida täheke enne kokkuõmblemist. Täida vatti mõlemale poole hoidikut, et täheke seisaks sirgelt ja täida tipud. Hoidik peaks olema sirgelt servast servani, viimasel ringil heegedatakse see tähekestega kokku. Täida pigem tugevamalt, kui liiga vähe, ülearuse vati saab vajaduselt pärast välja tõmmata.
----------------------------

TÄHEKE
Kõigepealt tee sisemine hoidik, siis 2 tähekest. Pärast heegelda kõik kokku. Siis täida täht vatiga.

HOIDIK
Heegelda 16 lõtva ahelsilmust Belle lõngaga, ühenda ringiks 1 aass-ga esimesse ahels-sse. Tee 1 ahels, 1 ks igasse ahels-sse = 16 ks.
Jätka, tehes 1 ks igasse ks-sse, kuni töö pikkus on u. 10 cm. Katkesta ja kinnita lõng.

TÄHEKE
Heegelda 6 ahelsilmust 3,5 mm heegelnõelaga ja Belle lõngaga, ühenda ringiks 1 aass-ga esimesse ahels-sse. Siis heegelda MUSTRIT – vaata ülevalt.
1. RING: tee 5 ahels (= 1 sm + 2 ahels), * 3 sm ümber ahels-ringi, 2 ahels *, korda *kuni* kokku 4 korda, 2 sm ümber ahels-ringi, lõpuks tee 1 aass kolmandasse ahels-sse ringi algul ja 1 aass ümber esimese ahels-kaarde = 5 sammaste-gruppi ja 5 ahels-kaart.
2. RING: LOE HEEGELDAMISE INFOT 1. Tee * 3 sm ümber esimese/järgmise ahels-kaare, 2 ahels, 3 sm ümber sama ahels-kaare *, korda *kuni* kokku 5 korda = 10 sm-gruppi ja 5 ahels-kaart.
3. RING: * Jäta vahele 1 sm, tee 1 sm igasse järgmisesse 2 sm-sse, 3 sm ümber esimese/järgmise ahels-kaare, 2 ahels, 3 sm ümber sama ahels-kaare, 1 sm igasse järgmisesse 2 sm-sse, jäta vahele 1 sm *, korda *kuni* kokku 5 korda = 50 sammast ja 5 ahels-kaart.
JÄLGI HEEGELDAMISE TUGEVUST!
4. RING: * Jäta vahele 1 sm, tee 1 sm igasse järgmisesse 4 sm-sse, 3 sm ümber esimese/järgmise ahels-kaare, 2 ahels, 3 sm ümber sama ahels-kaare, 1 sm igasse järgmisesse 4 sm-sse, jäta vahele 1 sm *, korda *kuni* kokku 5 korda = 70 sm ja 5 ahels-kaart.
5. RING: * Jäta vahele 1 sm, 1 sm igasse järgmisesse 6 sm-sse, 3 sm ümber järgmise ahels-kaare, 2 ahels, 3 sm ümber sama ahels-kaare, 1 sm igasse järgmisesse 6 sm-sse, jäta vahele 1 sm *, korda *kuni* kokku 5 korda = 90 sammast ja 5 ahels-kaart.
6. RING: Loe HEEGELDAMISE INFO 2. Tee * 1 ks esimesse/järgmisesse sambasse, 2 ahels, jäta vahele 1 sm, tee 1 NUPP - vaata ülevalt - järgmisesse sambasse, 2 ahels, jäta vahele 2 sm, 1 nupp järgmisesse sambasse, 3 ahels, jäta vahele 3 sm, 1 nupp ümber järgmise ahels-kaare, 4 ahels, 1 nupp ümber sama ahels-kaare, 3 ahels, jäta vahele 3 sm, 1 nupp järgmise samba, 2 ahels, jäta vahele 2 sm, 1 nupp järgmisesse sambasse, 2 ahels, jäta vahele 1 sm, 1 ks järgmisesse sm-sse *, korda *kuni* kokku 5 korda = 30 nuppu, 35 ahels-kaart ja 10 ks.
7. RING: Tee * 1 ks ümber esimese/järgmise ahels-kaare, 2 ahels, 1 nupp ümber järgmise ahels-kaare, 3 ahels, 1 nupp ümber järgmise ahels-kaare, 3 ahels, 1 nupp ümber järgmise ahels-kaare, 4 ahels, 1 nupp ümber järgmise ahels-kaare, 3 ahels, 1 nupp ümber järgmise ahels-kaare, 3 ahels, 1 nupp ümber järgmise ahels-kaare, 2 ahels, 1 ks ümber järgmise ahels-kaare, 2 ahels *, korda *kuni* kokku 5 korda = 30 nuppu, 40 ahels-kaart ja 10 ks.
Katkesta ja kinnita lõng.
Tee veel 1 täheke samamoodi.

VIIMISTLUS
Pane tähekesed kokku, töö PH pooled vastamisi, paiguta hoidik nende vahele, servad kokku - vaata viimast ringi skeemil A.1/A.2 (ja noolt tingmärkides) - loe täitmise nippi. Heegelda nii:
8. RING: tee 1 aass nuppu, 1 ahels, siis tee * 1 ahels, 2 ks ümber iga esimese/järgmise 3 ahels-kaare, 1 ahels, 3 ks + 1 ahels ümber iga järgmise 2 ahels-kaare, 3 ks ümber järgmise ahels-kaare, 1 ahels, 3 ks ümber sama ahels-kaare, 1 ahels, 3 ks + 1 ahels ümber iga järgmise 2 ahels-kaare *, korda *kuni* kokku 5 korda, ringi lõpus tee 1 aass esimesse ahels-sse. Katkesta ja kinnita lõng.
Pööra tööd, heegelda samamoodi teisel pool hoidikut ja teist tähte, st. heegelda nii: tee 1 aass nuppu, 1 ahels, 2 ks ümber iga esimese/järgmise 3 ahels-kaare, 1 ahels, 1 aass nuppu. Katkesta ja kinnita lõng.

Skeem

= ahelsilmus
= kinnissilmus (ks) sambasse
= ks ümber ahels-kaare
= alusta ringi 1 ahels-ga ja lõpus tee 1 aass esimesse ahels-sse ja 1 aass ümber esimese ahels-kaare
= alusta ringi 3 ahelsilmusega ja lõpus tee 1 aass kolmandasse ahels-sse. Tee 1 aass ümber esimese ahels-kaare/järgmise samba (1.-4. ring)
= ühekordne sammas (sm) sambasse
= sm ümber ahels-kaare/ringi
= nupp: tee 1 sm järgmisesse sambasse/ ümber ahels-kaare, aga ära tee viimast lõnga läbitõmmet (= 2 s heegelnõelal), tee 4 sm samasse sambasse/ümber ahels-kaare samamoodi, võta lõngakeerd ja tõmba lõng läbi kõigi 6 s heegelnõelal
= 6 ahels, 1 aass esimesse ahelsilmusesse
= 1. ring on kirjeldatud juhendis
= alusta 8. ringi siit, heegelda hoidik kokku nende 8 ks/ahels-ga tähekestel, heegelda ülejäänud kokku läbi mõlema kihi

Vajad abi selle mustriga?

Tänan valimast DROPS Designi! Me anname endast parima, et meie juhendid oleks kergesti arusaadavad. Kõik mustrid on tõlgitud Norra keelest, alati on võimalik kontrollida arvutusi ja mõõte originaaljuhendist (DROPS Extra 0-1208) .

Ei saa juhendist aru? Vaata nimekirja erinevatele õpetustele allpool, mis aitavad kaasa projekti valmimisele - ning võib-olla õpetavad isegi midagi uut!

1) Miks on koetihedus tähtis?

Koetihedus määrab kudumi suuruse ja mõõdetakse tavaliselt 10 x 10 cm osalt. Tavaliselt kirjutatakse nii: silmuste arv laiuses x (korda) ridade arv kõrguses - näiteks: 19 silmust x 26 rida = 10 x 10 cm.

Koetihedus on kudujatel erinev, mõni koob/heegeldab lõdvemalt, mõni tugevalt. Koetihedust saab muuta varraste suurusega, seepärast me alati mainime, et varraste suurus on ainult soovituslik! Igaüks saab seda ise muuta (suuremaks või väiksemaks) vastavalt oma käekirjale, et koetihedus tuleks sama, kui mainitud juhendis. Kui koetihedus on erinev, on lõngakulu erinev ja lõpptulemuseks on teistsugused mõõdud.

Koetihedus määrab ka seda, milliseid alternatiivlõngu saab kasutada. Teine lõng sobib alternatiiviks, kui see annab sama koetiheduse.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi ja mõõta koetihedust

üles

2) Mis on lõngagrupid?

Kõik meie lõngad on jagatud lõngagruppideks (A kuni F) lõnga jämeduse ja koetiheduse järgi - lõngagrupp A sisaldab peenikesi lõngu ja lõngagrupp F kõige jämedamaid. Nii on lihtne leida alternatiivlõngu samale mustrile, kui soovid kasutada teist lõnga. Ühe lõngagrupi lõngadel on sama koetihedus ja neid saab teineteisega asendada. Aga kuna erinevatel lõngadel on erinev tekstuur, siis lõpptulemus võib olla erinev.

Vaata erinevaid lõngagruppe siit.

üles

3) Kas ma saan kasutada erinevat lõnga kui antud mustrid?

Kasutades teist lõnga on tähtis, et koetihedus oleks sama. Nii tulevad eseme mõõdud samad, kui antud joonisel. Seda on lihtsam saavutada, kui kasutada sama lõngagrupi lõngu. Samuti on võimalik panna kokku mitu peenemat lõnga, et saavutatda soovitatud koetihedus. Proovi meie lõngamuundurit. Ma soovitame alati teha tööproovi.

NB! Kui kasutate erinevat lõnga, siis võib olla lõpptulemus ka erinev, kuna teisel lõngal on erinev tekstuur.

Vaata DROPS õpetust: Kas ma saan kasutada teist lõnga kui antud juhendis?

üles

4) Kuidas kasutada Lõngamuundurit?

Igal meie mustrilehel on link Lõngamuundurile, juhul kui soovid kasutada teist lõnga kui soovitatud juhendis. Sisesta lõng, mida soovid asendada, kogus (valitud suurusele) ja lõngade arv ning lõngamuundur pakub parima valiku alternatiive sama koetihedusega. Lisaks saad teada palju vajad uut lõnga ja mitut lõnga kasutada. Enamus tokke on 50 g (mõned 25 g või 100 g).

Kui mustris on kasutatud mitut värvi, siis tuleb iga värvi eraldi vaadata. Samuti, kui juhendis on kasutatud kahte erinevat lõnga koos (näiteks 1 Alpaca + 1 Kid-Silk), siis tuleb leida alternatiivid neile eraldi.

Vaata lõngamuundurit siit

üles

5) Miks minu koetihedus tuleb vale soovitatud varrastega?

Varraste suurus mustrilehel on ainult soovituslik, tähtis on järgida koetihedust. Kuna koetihedus on kõigil erinev, siis on vaja valida omale sobivad vardad õige koetiheduse saavutamiseks – võib-olla on vaja võtta suuremad või väiksemad vardad. Seepärast on vajalik teha tööproov.

Kui Sinu koetihedus on erinev, siis tulevad ka eseme mõõdud erinevad.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi

üles

6) Miks on ese kootud ülevalt alla?

Kui rõivas on kootud ülevalt alla, on lihtsam teha muudatusi pikkuses. Näiteks, on lihtsam proovida eset selga kudumise käigus, et kontrollida passe pikkust.

Juhendis on hoolikalt selgitatud iga samm õiges järjekorras. Skeemid on kohandatud vastavalt kudumise suunale ja kootakse nagu tavaliselt.

üles

7) Miks on varrukad lühemad suurematel surrustel?

Suurematel suurustel on üldlaius (varruka otsast varruka otsani) ikkagi suurem, isegi kui varruka pikkus on lühem. Suurematel suurustel on varrukakaar pikem ja õlad laiemad, et rõivas istuks seljas paremini.

üles

8) Mis on mustrikordus?

Mustri skeeme korratakse tihti ringil/real või vertikaalselt (kõrguses). 1 mustrikordus skeemil näitab mustri põhisilmuseid. Kui on öeldud juhendis, et tee 5 mustrikordust skeemi A.1 ringil, siis tuleb kududa skeemi 5 korda üksteise järgi samal ringil. Kui on öeldud juhendis, et tee 2 mustrikordust skeemi A.1 vertikaalselt, koo terve skeem ühe korra kõrguses, siis koo jälle otsast peale terve skeem teise korra.

üles

9) Kuidas kududa skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule. 1 ruut = 1 silmus.

Edasi-tagasi kududes, kootakse iga teine rida töö paremal pool, skeemi loetakse paremalt vasakule; iga teine rida kootakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale. Kududes töö pahemal pool, loetakse skeemi vasakult paremale, parempidi silmused kootakse pahempidi ja pahempidi silmused parempidi.

Ringselt kududes kootakse kõik read töö paremal pool ja skeemil loetakse kõik read paremalt vasakule.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

üles

10) Kuidas heegeldada skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule.

Edasi-tagasi heegeldades, read mis tehakse töö paremal pool loetakse skeemi paremalt vasakule; read mis tehakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale.

Ringselt heegeldades tehakse kõik read töö paremal pool ja skeemi loetakse igal ringil paremalt vasakule.

Heegeldades ringset skeemi, alustatakse keskelt ja heegeldatakse väljapoole, vastupäeva ja ringi haaval.

Rida algab tavaliselt antud numbri ahelsilmustega (vastavalt järgmise silmuse kõrgusele), see on näidatud skeemil või kirjeldatud juhendis.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

11) Kuidas kududa ühel real/ringil mitu erinevat skeemi?

Kui on vaja teha samal real/ringil mitme erineva skeemi järgi, siis on see tavaliselt kirjutatud nii: “ koo skeemi A.1, A.2, skeemi A.3 kokku 0-0-2-3-4 times". Aee tähendab koo skeemi A.1 ühe korra, siis skeemi A.2 ühe korra, siis korda skeemi A.3 (laiuses) niimitu korda, kui on vaja sinu suurusele – siin näites on see: suurusel S = 0 korda, M = 0 korda, L= 2 korda, XL= 3 korda ja suurusel XXL = 4 korda.

Skeeme kootakse nagu tavaliselt, alusta esimese reaga skeemil A.1, siis tee skeemi A.2 esimene rida jne.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

12) Miks tehaks töö alguses rohkem ahelsilmuseid?

Ahelsilmused on natuke lühemad kui teised silmused, et äär ei jääks kiskuma, me teeme alguses rohkem silmuseid. Järgmisel real kohandatakse silmuste arvu, et see läheks kokku mustriga ja suuruse mõõtudega joonisel.

üles

13) Miks kasvatatakse silmuseid enne soonikut ülevalt alla kududes?

Soonikkude on venivam ja tõmbab rohkem kokku, kui näiteks parempidine kude. Kasvatades silmuseid enne soonikkoes äärist, hoiab see ära suure erinevuse laiusesse.

üles

14) Milleks kasvatada mahakudumise real?

Tihti jääb mahakudumise rida kiskuma. Seepärast tehakse silmuseid mahakududes mõned õhksilmused, et äär ei jääks kiskuma.

Vaata DROPSi videot: Kuidas kududa silmuseid maha, tehes õhksilmuseid?

üles

15) Kuidas kasvatada/kahandada kordamööda igal 3. või 4. real/ringil?

Et kasvatused / kahandused jaguneksid ühtlaselt, tuleb kasvatada /kahandada näiteks kordamööda igal 3. või 4. real/ringil järgmiselt: koo 2 rida ja kasvata/kahanda kolmandal real/ringil, koo 3 rida ja kasvata neljandal real/ringil. Kasvata/kahanda niimoodi vaheldumisi, kuni vajalikud kasvatused/kahandused on tehtud.

Vaata DROPS õpetust: Kasvata / kahanda 1 silmus kordamööda igal 3. või 4. real

üles

16) Miks on juhend natuke erinev kui disain pildil?

Mustrikordused võivad olla natuke erinevad erinevatel suurustel, et saavutada vajaliku suurust. Kui te teete suuremat suurust, võib teie töö olla natuke erinev. Seda kõike on võetud arvesse disaini loomisel, et üldmulje oleks kõikidel suurustel sama.

Järgi oma suurusele vastavat juhendit ja skeeme!

üles

17) Kuidas kududa jakki ringselt, mitte edasi-tagasi?

Kui soovitakse kududa ringselt, mitte edasi-tagasi, saab juhendit natuke muuta. Esiosa keskele tuleb lisada steegid (õmblusvarud - tavaliselt u 5 silmust) ja järgida juhendit. Selle asemel et pöörata ja kududa töö pahemal pool, koo lihtsalt üle steekide ja jätka ringselt töö paremal pool. Pärast lõigatakse kudum eest lahti, korjatakse silmused nööbiliistude jaoks ja kaetakse lõikeservad.

Vaata DROPS videot: Kuidas kududa steeke ja neid lahti lõigata

üles

18) Kuidas muuta ringselt kootud juhendit edasi-tagasi kudumiseks?

Kui soovitakse kududa ringse töövõtte asemel edasi-tagasi, võib kududa osad eraldi ja õmmelda pärast kokku. Kehaosa silmuste arv tuleb jagada kaheks, lisada 1 ääresilmus mõlemale küljele (õmblusvarudeks) ja kududa edasi-tagasi.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas kududa ringvarrastele kirjutatud juhendit pikkade varrastega?

üles

19) Miks on juhendis ikka näidatud tootmisest maas lõnga nime?

Kuna igal lõngal on oma tekstuur, on originaallõng jõetud juhendisse alles. Aga meie Lõngamuunduriga on lihtne leida alternatiivi, või vali lihtsalt sama lõngagrupi lõng.

Mõnes poes võib veel olla tootmisest maas lõnga müügil, või on kellegil veel kodus seda lõnga alles ja soovib leida juhendit.

Lõngamuundur aitab leida alternatiivlõnga ja vajaliku koguse.

üles

20) Kuidas muuta naiste suurusega kudum meeste suurusele?

Kui soovid kududa naiste suurusega disaini mehele, siis on seda lihtne muuta meeste suuruseks. Suurim erinevaus on varrukate ja kehaosa pikkus. Vali naiste suurus sobiva rinnaümbermõõduga. Pikkus saab lisada varrukale enne käeaugu mahakudumist/varrukakaare tegemist. Kui juhend on ülevalt alla, saab pikkus lisada kohe pärast käeauku või enne esimest kahandust varrukal.

Lõngakoguse muutus oleneb kui palju pikkust lisatakse, aga parem osta tokk rohkem kui vähem.

üles

21) Kuidas hoiduda kampsuni topiliseks minemisest?

Enamus lõngu on karvased, mis eemalduvad pesus või moodustavad toppe. Kammitud lõngadel (st. karvastel lõngadel) on neid rohkem, mistõttu need ajavad ka rohkem karva.

Karva ajamine sõltub ka sellest, mida kantakse kudumi all ja kas see tõmbab kiude välja. Seetõttu on võimatu garanteerida, et kudum ei aja karva.

Allpool on mõned nipid, kuidas saada paremat tulemust karvaste lõngadega:

1. Kudumi valmides (enne pesu) raputa seda, et lahtised karvad eemalduks. NB! ÄRA KASUTA liimirulli, harja või muid meetodeid, mis kisuvad karvu välja.

2. Pane kudum kilekotti ja külmikusse – madal temperatuur põhjustab kiudude lõdvestumist ja need eemalduvad teineteisest kergemini.

3. Jäta ese külmikusse paariks tunniks, siis võta välja ja raputa kudumit jälle.

4. Pese kudumit vastavalt juhendile lõngatoki etiketil.

üles

22) Kuidas mõõdetakse eseme pikkust?

Mustrilehel olev mõõtudega joonis annab infot rõiva pikkuse kohta. Kampsuni pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast (tavaliselt kaelaaugu kõrvalt, MITTE õla tipust) alla alumise servani. Samamoodi passe pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast alla varrukate ja kehaosa jagamise kohani.

Mõõte ei võeta mööda nööbiliiste, kui ei ole just nii mainitud; sel puhul mõõda nööbiliistude kõrvalt.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas vaadata suurust joonisel

üles

23) Mitu toki lõnga on vaja?

Vajaminev lõngakogus on antud grammides, näiteks: 450 g. Arvutamaks, mitu toki lõnga on vaja, on esiteks vaja teada, kui palju gramme on 1 tokis (25g, 50g või 100g). See informatsioon on saadaval, vaadates lõngainfot. Jaga vajalik grammide arv toki kaaluga. Näiteks, kui tokis on 50 g lõnga (standard kogus), siis arvutatakse järgmiselt: 450 / 50 = 9 tokki.

üles

Kas ostsid selle projekti tegemiseks DROPS lõnga? Siis võib küsida abi lõngapoest. Vaata DROPS lõnga müüjate nimekirja siit!
Ikka ei leia vastust oma küsimusele? Siis võib jätta kommetaar juhendi lõppu ja meie eksperdid vastavad! Seda tehakse tavaliselt 5 kuni 10 päeva jooksul.. Seniks võib lugeda küsimusi-vastuseid kommentaaridest või ühineda DROPS Workshop grupiga Facebookis abi saamiseks kaaskudujatelt/heegeldajatelt!

Kommentaarid / Küsimused (5)

Maylin Lutz 02.11.2019 - 15:35:

Hallo! Habe auch in der 6. Reihe glaube ich einen Fehler entdeckt, es fehlen gleich am Anfang 2 LM zwischen den ersten beiden Noppen. Am Schriftbild sind sie drauf, aber in der Textbeschreibung nicht.

DROPS Design 05.11.2019 kl. 09:26:

Liebe Frau Lutz, danke für den Hinweis, deutsche Anleitung wird korrigiert. Viel Spaß beim häkeln!

Maylin Lutz 02.11.2019 - 14:45:

Hallo! Bei der Anleitung zum Halter steht 6 LM anschlagen, zu einem Ring schließen, in jede LM eine FM, = 16 M. Da stimmt irgendetwas nicht, entweder schlage ich 16 LM an oder ich habe nur 6LM pro Reihe. Dem Foto in der Anleitung nach zur Urteilen ist der Halter recht breit, also müsste es wohl 16 LM anschlagen heißen.. Lg

DROPS Design 04.11.2019 kl. 16:16:

Liebe Frau Lutz, es sollte 16 LM sein, deutsche Anleitung wird korrigiert. Viel Spaß beim häkeln!

Jeane Oliveira Da Silva 04.09.2019 - 14:00:

Sou do Brazil gostaria de comprar os fios de vcs , mais nao entendo muito a lingua .

Dépinoy 20.12.2015 - 20:52:

Je ne comprends pas très bien l'explication de la "housse" et de "l'étui"! Merci de bien vouloir m'éclairer à se sujet! Mylène

DROPS Design 21.12.2015 kl. 11:19:

Bonjour Mme Dépinoy, les vidéos ci-dessous montrent comment réaliser l'étui et l'accrocher à l'étoile. Bon crochet!

Nina 17.12.2015 - 11:55:

Wow. Har verkligen väntat på ett bra mönster till toppstjärna.

Jäta kommentaar mustrile DROPS Extra 0-1208

Ootame kommentaare selle mustri kohta!

Kui soovid midagi küsida, siis kiiremaks vastuse saamiseks veendu, et valid õige kategooria alloleval formil. Vajaliku väljad *.

#dropsfan galerii

0-1208 Top That!

Karen Taylor, United States