DROPS / 156 / 15

Paula by DROPS Design

DROPS Karisma lõngast kootud soonikkoes müts ja randmesoojendajad

DROPSi disain: mudel nr u-749
Lõngagrupp B
------------------------------------------------------
MÜTS
Suurus: S/M - M/L
Peaümbermõõt: 54/56 – 56/58
Lõng: Garnstudio DROPS Karisma, 50 g/100 m
100-150 g värv nr 69, hele hallikasroheline

DROPSi SUKA- ja RINGVARDAD (40 cm): 3,5 mm - või sobivad, et koetihedus oleks 32 s x 30 rida soonikkoes = 10 x 10 cm
----------------------
RANDMESOOJENDAJAD
Suurus: S/M - M/L - L/XL
Mõõdud: ümbermõõt: 16-17-18 cm
Pikkus: 17-18-19 cm
Lõng: Garnstudio DROPS Karisma, 50 g/100 m
100 g kõikidele suurustele, värv nr 69, hele hallikasroheline

DROPSi SUKAVARDAD: 3,5 mm - või sobivad, et koetihedus oleks 32 s x 30 rida soonikkoes = 10 x 10 cm
------------------------------------------------------

Oled teinud selle või mõne meie teise disaini? Lisa oma piltidele sotsiaalmeedias silt #dropsdesign , et me näeksime neid pilte.

Soovid kasutada teist lõnga? Proovi meie lõngamuundurit!
Ei tea millist suurust valida? Pildil olev modell on umbes 170 cm pikk ja kannab suurust S või M. Õige suuruse valimiseks vaata alati valmis eseme mõõtudega joonist (cm) juhendi lõpus.

100% vill
alates 2.50 € /50g
DROPS Karisma uni colour DROPS Karisma uni colour 2.50 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
DROPS Karisma mix DROPS Karisma mix 2.50 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
Vardad & heegelnõelad
Lõngakulu sellele disainile alates 10.00€. Loe edasi.

Juhend

SOONIK
Koo 1 pr, 1 ph, korda tervel ringil.

KASVATAMISE NIPP
Kasvata 1 s, tehes õhksilmuse, järgmisel ringil koo see keerdsilmusena, st. koo läbi silmuse tagumise aasa, et ei tekiks auku.
------------------------

MÜTS
Loo 3,5 mm varrastele 132-144 silmust Karisma lõngaga. Siis koo soonikut - vaata ülevalt, kuni töö on 19-20 cm pikkune. JÄLGI KOETIHEDUST!
Järgmisel ringil koo nii: koo * soonikut järgmisel 22-24 s, SAMAL AJAL paigalda silmusemärkija (SM) esimesse silmusesse (= pr silmus) *, korda *kuni* veel 5 korda = 6 SM-i.
Järgmine ring: koo, kuni jääb 2 s enne 1. SM-i, 2 ph kokku, * jätka soonikuga, kuni jääb 2 s enne järgmist SM-i, 2 ph kokku *, korda *kuni* tervel ringil = 126-138 s jääb.
Jätka soonikkoes, SAMAL AJAL kahanda igal teisel ringil veel 12-14 korda ja siis igal ringil 7-7 korda = 12 s jääb. NB! Koo alati silmus enne SM-i pahempidi. SM-ga silmus jookseb üle soonikkoe.
Katkesta lõng ja tõmba läbi viimase 12 silmuse, pinguta ja kinnita. Keera alläär u. 5 cm tagasi mütsi peale.
__________________________________________

PAREM KINNAS
Kootakse ringselt sukavarrastega.
Loo 52-54-58 s 3,5 mm sukavarrastele Karisma lõngaga. Siis koo soonikut - vaata ülevalt, kuni töö on 7 cm pikkune. JÄLGI KOETIHEDUST!
Järgmisel ringil koo soonikut nagu enne, SAMAL AJAL kasvata pöidla jaoks mõlemal pool ringi viimast pr silmust – loe kasvatamise nippi!
Kasvata igal teisel ringil kokku 9-10-12 korda = 19-21-25 pöidla silmust - koo kasvatatud silmused soonikkoes.
Kui töö pikkus on 12,5-13,5-14 cm, tõsta need 19-21-25 pöidla silmust silmustehoidjale. Siis loo 1 uus silmus silmustehoidjal olevate silmuste kohale = 52-54-58 s. Jätka soonikuga, kuni töö on 17-18-19 cm pikkune. Koo silmused maha soonikkoes.

PÖIAL
Tõsta 19-21-25 s silmustehoidjalt tagasi vardale ja korja 1 lisasilmus nende tagant = 20-22-26 s vardal. Jaga silmused kolmele vardale ja koo 1 cm, koo silmused soonikkoes maha.

Koo teine kinnas samamoodi.

Vajad abi selle mustriga?

Tänan valimast DROPS Designi! Me anname endast parima, et meie juhendid oleks kergesti arusaadavad. Kõik mustrid on tõlgitud Norra keelest, alati on võimalik kontrollida arvutusi ja mõõte originaaljuhendist (DROPS 156-15) .

Ei saa juhendist aru? Vaata nimekirja erinevatele õpetustele allpool, mis aitavad kaasa projekti valmimisele - ning võib-olla õpetavad isegi midagi uut!

1) Miks on koetihedus tähtis?

Koetihedus määrab kudumi suuruse ja mõõdetakse tavaliselt 10 x 10 cm osalt. Tavaliselt kirjutatakse nii: silmuste arv laiuses x (korda) ridade arv kõrguses - näiteks: 19 silmust x 26 rida = 10 x 10 cm.

Koetihedus on kudujatel erinev, mõni koob/heegeldab lõdvemalt, mõni tugevalt. Koetihedust saab muuta varraste suurusega, seepärast me alati mainime, et varraste suurus on ainult soovituslik! Igaüks saab seda ise muuta (suuremaks või väiksemaks) vastavalt oma käekirjale, et koetihedus tuleks sama, kui mainitud juhendis. Kui koetihedus on erinev, on lõngakulu erinev ja lõpptulemuseks on teistsugused mõõdud.

Koetihedus määrab ka seda, milliseid alternatiivlõngu saab kasutada. Teine lõng sobib alternatiiviks, kui see annab sama koetiheduse.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi ja mõõta koetihedust

üles

2) Mis on lõngagrupid?

Kõik meie lõngad on jagatud lõngagruppideks (A kuni F) lõnga jämeduse ja koetiheduse järgi - lõngagrupp A sisaldab peenikesi lõngu ja lõngagrupp F kõige jämedamaid. Nii on lihtne leida alternatiivlõngu samale mustrile, kui soovid kasutada teist lõnga. Ühe lõngagrupi lõngadel on sama koetihedus ja neid saab teineteisega asendada. Aga kuna erinevatel lõngadel on erinev tekstuur, siis lõpptulemus võib olla erinev.

Vaata erinevaid lõngagruppe siit.

üles

3) Kas ma saan kasutada erinevat lõnga kui antud mustrid?

Kasutades teist lõnga on tähtis, et koetihedus oleks sama. Nii tulevad eseme mõõdud samad, kui antud joonisel. Seda on lihtsam saavutada, kui kasutada sama lõngagrupi lõngu. Samuti on võimalik panna kokku mitu peenemat lõnga, et saavutatda soovitatud koetihedus. Proovi meie lõngamuundurit. Ma soovitame alati teha tööproovi.

NB! Kui kasutate erinevat lõnga, siis võib olla lõpptulemus ka erinev, kuna teisel lõngal on erinev tekstuur.

Vaata DROPS õpetust: Kas ma saan kasutada teist lõnga kui antud juhendis?

üles

4) Kuidas kasutada Lõngamuundurit?

Igal meie mustrilehel on link Lõngamuundurile, juhul kui soovid kasutada teist lõnga kui soovitatud juhendis. Sisesta lõng, mida soovid asendada, kogus (valitud suurusele) ja lõngade arv ning lõngamuundur pakub parima valiku alternatiive sama koetihedusega. Lisaks saad teada palju vajad uut lõnga ja mitut lõnga kasutada. Enamus tokke on 50 g (mõned 25 g või 100 g).

Kui mustris on kasutatud mitut värvi, siis tuleb iga värvi eraldi vaadata. Samuti, kui juhendis on kasutatud kahte erinevat lõnga koos (näiteks 1 Alpaca + 1 Kid-Silk), siis tuleb leida alternatiivid neile eraldi.

Vaata lõngamuundurit siit

üles

5) Miks minu koetihedus tuleb vale soovitatud varrastega?

Varraste suurus mustrilehel on ainult soovituslik, tähtis on järgida koetihedust. Kuna koetihedus on kõigil erinev, siis on vaja valida omale sobivad vardad õige koetiheduse saavutamiseks – võib-olla on vaja võtta suuremad või väiksemad vardad. Seepärast on vajalik teha tööproov.

Kui Sinu koetihedus on erinev, siis tulevad ka eseme mõõdud erinevad.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi

üles

6) Miks on ese kootud ülevalt alla?

Kui rõivas on kootud ülevalt alla, on lihtsam teha muudatusi pikkuses. Näiteks, on lihtsam proovida eset selga kudumise käigus, et kontrollida passe pikkust.

Juhendis on hoolikalt selgitatud iga samm õiges järjekorras. Skeemid on kohandatud vastavalt kudumise suunale ja kootakse nagu tavaliselt.

üles

7) Miks on varrukad lühemad suurematel surrustel?

Suurematel suurustel on üldlaius (varruka otsast varruka otsani) ikkagi suurem, isegi kui varruka pikkus on lühem. Suurematel suurustel on varrukakaar pikem ja õlad laiemad, et rõivas istuks seljas paremini.

üles

8) Mis on mustrikordus?

Mustri skeeme korratakse tihti ringil/real või vertikaalselt (kõrguses). 1 mustrikordus skeemil näitab mustri põhisilmuseid. Kui on öeldud juhendis, et tee 5 mustrikordust skeemi A.1 ringil, siis tuleb kududa skeemi 5 korda üksteise järgi samal ringil. Kui on öeldud juhendis, et tee 2 mustrikordust skeemi A.1 vertikaalselt, koo terve skeem ühe korra kõrguses, siis koo jälle otsast peale terve skeem teise korra.

üles

9) Kuidas kududa skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule. 1 ruut = 1 silmus.

Edasi-tagasi kududes, kootakse iga teine rida töö paremal pool, skeemi loetakse paremalt vasakule; iga teine rida kootakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale. Kududes töö pahemal pool, loetakse skeemi vasakult paremale, parempidi silmused kootakse pahempidi ja pahempidi silmused parempidi.

Ringselt kududes kootakse kõik read töö paremal pool ja skeemil loetakse kõik read paremalt vasakule.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

üles

10) Kuidas heegeldada skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule.

Edasi-tagasi heegeldades, read mis tehakse töö paremal pool loetakse skeemi paremalt vasakule; read mis tehakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale.

Ringselt heegeldades tehakse kõik read töö paremal pool ja skeemi loetakse igal ringil paremalt vasakule.

Heegeldades ringset skeemi, alustatakse keskelt ja heegeldatakse väljapoole, vastupäeva ja ringi haaval.

Rida algab tavaliselt antud numbri ahelsilmustega (vastavalt järgmise silmuse kõrgusele), see on näidatud skeemil või kirjeldatud juhendis.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

11) Kuidas kududa ühel real/ringil mitu erinevat skeemi?

Kui on vaja teha samal real/ringil mitme erineva skeemi järgi, siis on see tavaliselt kirjutatud nii: “ koo skeemi A.1, A.2, skeemi A.3 kokku 0-0-2-3-4 times". Aee tähendab koo skeemi A.1 ühe korra, siis skeemi A.2 ühe korra, siis korda skeemi A.3 (laiuses) niimitu korda, kui on vaja sinu suurusele – siin näites on see: suurusel S = 0 korda, M = 0 korda, L= 2 korda, XL= 3 korda ja suurusel XXL = 4 korda.

Skeeme kootakse nagu tavaliselt, alusta esimese reaga skeemil A.1, siis tee skeemi A.2 esimene rida jne.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

12) Miks tehaks töö alguses rohkem ahelsilmuseid?

Ahelsilmused on natuke lühemad kui teised silmused, et äär ei jääks kiskuma, me teeme alguses rohkem silmuseid. Järgmisel real kohandatakse silmuste arvu, et see läheks kokku mustriga ja suuruse mõõtudega joonisel.

üles

13) Miks kasvatatakse silmuseid enne soonikut ülevalt alla kududes?

Soonikkude on venivam ja tõmbab rohkem kokku, kui näiteks parempidine kude. Kasvatades silmuseid enne soonikkoes äärist, hoiab see ära suure erinevuse laiusesse.

üles

14) Milleks kasvatada mahakudumise real?

Tihti jääb mahakudumise rida kiskuma. Seepärast tehakse silmuseid mahakududes mõned õhksilmused, et äär ei jääks kiskuma.

Vaata DROPSi videot: Kuidas kududa silmuseid maha, tehes õhksilmuseid?

üles

15) Kuidas kasvatada/kahandada kordamööda igal 3. või 4. real/ringil?

Et kasvatused / kahandused jaguneksid ühtlaselt, tuleb kasvatada /kahandada näiteks kordamööda igal 3. või 4. real/ringil järgmiselt: koo 2 rida ja kasvata/kahanda kolmandal real/ringil, koo 3 rida ja kasvata neljandal real/ringil. Kasvata/kahanda niimoodi vaheldumisi, kuni vajalikud kasvatused/kahandused on tehtud.

Vaata DROPS õpetust: Kasvata / kahanda 1 silmus kordamööda igal 3. või 4. real

üles

16) Miks on juhend natuke erinev kui disain pildil?

Mustrikordused võivad olla natuke erinevad erinevatel suurustel, et saavutada vajaliku suurust. Kui te teete suuremat suurust, võib teie töö olla natuke erinev. Seda kõike on võetud arvesse disaini loomisel, et üldmulje oleks kõikidel suurustel sama.

Järgi oma suurusele vastavat juhendit ja skeeme!

üles

17) Kuidas kududa jakki ringselt, mitte edasi-tagasi?

Kui soovitakse kududa ringselt, mitte edasi-tagasi, saab juhendit natuke muuta. Esiosa keskele tuleb lisada steegid (õmblusvarud - tavaliselt u 5 silmust) ja järgida juhendit. Selle asemel et pöörata ja kududa töö pahemal pool, koo lihtsalt üle steekide ja jätka ringselt töö paremal pool. Pärast lõigatakse kudum eest lahti, korjatakse silmused nööbiliistude jaoks ja kaetakse lõikeservad.

Vaata DROPS videot: Kuidas kududa steeke ja neid lahti lõigata

üles

18) Kuidas muuta ringselt kootud juhendit edasi-tagasi kudumiseks?

Kui soovitakse kududa ringse töövõtte asemel edasi-tagasi, võib kududa osad eraldi ja õmmelda pärast kokku. Kehaosa silmuste arv tuleb jagada kaheks, lisada 1 ääresilmus mõlemale küljele (õmblusvarudeks) ja kududa edasi-tagasi.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas kududa ringvarrastele kirjutatud juhendit pikkade varrastega?

üles

19) Miks on juhendis ikka näidatud tootmisest maas lõnga nime?

Kuna igal lõngal on oma tekstuur, on originaallõng jõetud juhendisse alles. Aga meie Lõngamuunduriga on lihtne leida alternatiivi, või vali lihtsalt sama lõngagrupi lõng.

Mõnes poes võib veel olla tootmisest maas lõnga müügil, või on kellegil veel kodus seda lõnga alles ja soovib leida juhendit.

Lõngamuundur aitab leida alternatiivlõnga ja vajaliku koguse.

üles

20) Kuidas muuta naiste suurusega kudum meeste suurusele?

Kui soovid kududa naiste suurusega disaini mehele, siis on seda lihtne muuta meeste suuruseks. Suurim erinevaus on varrukate ja kehaosa pikkus. Vali naiste suurus sobiva rinnaümbermõõduga. Pikkus saab lisada varrukale enne käeaugu mahakudumist/varrukakaare tegemist. Kui juhend on ülevalt alla, saab pikkus lisada kohe pärast käeauku või enne esimest kahandust varrukal.

Lõngakoguse muutus oleneb kui palju pikkust lisatakse, aga parem osta tokk rohkem kui vähem.

üles

21) Kuidas hoiduda kampsuni topiliseks minemisest?

Enamus lõngu on karvased, mis eemalduvad pesus või moodustavad toppe. Kammitud lõngadel (st. karvastel lõngadel) on neid rohkem, mistõttu need ajavad ka rohkem karva.

Karva ajamine sõltub ka sellest, mida kantakse kudumi all ja kas see tõmbab kiude välja. Seetõttu on võimatu garanteerida, et kudum ei aja karva.

Allpool on mõned nipid, kuidas saada paremat tulemust karvaste lõngadega:

1. Kudumi valmides (enne pesu) raputa seda, et lahtised karvad eemalduks. NB! ÄRA KASUTA liimirulli, harja või muid meetodeid, mis kisuvad karvu välja.

2. Pane kudum kilekotti ja külmikusse – madal temperatuur põhjustab kiudude lõdvestumist ja need eemalduvad teineteisest kergemini.

3. Jäta ese külmikusse paariks tunniks, siis võta välja ja raputa kudumit jälle.

4. Pese kudumit vastavalt juhendile lõngatoki etiketil.

üles

22) Kuidas mõõdetakse eseme pikkust?

Mustrilehel olev mõõtudega joonis annab infot rõiva pikkuse kohta. Kampsuni pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast (tavaliselt kaelaaugu kõrvalt, MITTE õla tipust) alla alumise servani. Samamoodi passe pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast alla varrukate ja kehaosa jagamise kohani.

Mõõte ei võeta mööda nööbiliiste, kui ei ole just nii mainitud; sel puhul mõõda nööbiliistude kõrvalt.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas vaadata suurust joonisel

üles

23) Mitu toki lõnga on vaja?

Vajaminev lõngakogus on antud grammides, näiteks: 450 g. Arvutamaks, mitu toki lõnga on vaja, on esiteks vaja teada, kui palju gramme on 1 tokis (25g, 50g või 100g). See informatsioon on saadaval, vaadates lõngainfot. Jaga vajalik grammide arv toki kaaluga. Näiteks, kui tokis on 50 g lõnga (standard kogus), siis arvutatakse järgmiselt: 450 / 50 = 9 tokki.

üles

Kas ostsid selle projekti tegemiseks DROPS lõnga? Siis võib küsida abi lõngapoest. Vaata DROPS lõnga müüjate nimekirja siit!
Ikka ei leia vastust oma küsimusele? Siis võib jätta kommetaar juhendi lõppu ja meie eksperdid vastavad! Seda tehakse tavaliselt 5 kuni 10 päeva jooksul.. Seniks võib lugeda küsimusi-vastuseid kommentaaridest või ühineda DROPS Workshop grupiga Facebookis abi saamiseks kaaskudujatelt/heegeldajatelt!

Kommentaarid / Küsimused (12)

Annita Fjord Pedersen 17.03.2020 - 12:35:

Kære Drops Design. I opskriften til fingervanterne, er jeres udtagningstips, at man tager masker ud via omslag. Hvordan gør man det før en vrangmaske? Skal man slå garnet om en gang for at tage en maske ud og derefter slå garnet om strikkepinden igen, for så at kunne strikke vrangmasken? Tak for hjælpen.

DROPS Design 19.03.2020 kl. 14:00:

Hej Annita, Ja det stemmer, omslaget gør du på samme måde uanset om du skal strikke en ret eller en vrangmaske bagefter. God fornøjelse!

Jas 14.10.2018 - 10:51:

Continue with K over K and P over P AT THE SAME TIME dec every other round 12-14 more times and every round 7-7 times = 12 sts remain. NOTE: Always work 1 P st before st with marker. St with marker will displace over rib. \r\nWill appreciate the above in details. Thanks.

DROPS Design 15.10.2018 kl. 11:30:

Dear Jas, after 1st dec, work K over K and P over P (= rib as before, but there will be P2 before the K st with marker), then after next dec round, you will have rib K1/P1 around again. Repeat the decreases and continue working K over K and P over P like this. Happy knitting!

Angelika 12.09.2018 - 22:49:

Hallo, ich brauche einen Tipp. Ich habe leider nicht so eine kurze Rundstricknadel oder 3,5 er Nadelspiel. Daher habe ich die Mütze in Reihen gestrickt. Jetzt funktioniert das aber nicht so mit der Abnahme. Habe schon verschiedenes ausprobiert und bekomme es nicht hin. Aber es müsste doch auch in Reihen gehen, oder? Vielen Dank schon vorab.

DROPS Design 13.09.2018 kl. 08:36:

Liebe Angelika, die Abnahmen sind zuerst jede 2. Reihe = jede Hin-Reihe gestrickt, dann nehmen Sie jede Reihe ab, also wie zuvor für die Hinreihen und ben den Rückreihen können Sie die Abnahmen einfach mit den Bündchen anpassen. Für nächstes Mal, wenn Sie eine längere Rundnadel haben, können Sie dann Magic Loop stricken. Viel Spaß beim stricken!

Ann Beaty 01.08.2018 - 16:07:

How could I change this pattern so I could make a pair of gloves that do have fingers?

DROPS Design 02.08.2018 kl. 08:46:

Dear Mrs Beaty, we are unfortunately not able to adjust every pattern to every individual request, you can take inspiration from similar pattern with fingers - for any further individual assistance you are welcome to contact the store where you bought your yarn. Happy knitting!

Francesca 16.12.2016 - 17:10:

Buongiorno; nella confezione del cappello con la misura più" grande, sono arrivata alla diminuzione: ho lasciato 24 maglie e messo il segno e cos' via, ma quando diminuisco prima del segno le due maglie a rovescio, mi capitano dopo un rovescio cosicché al giro successivo ho due rovesci di seguito....non mi pare sia giusto! Cosa sbaglio? Grazie!

DROPS Design 19.12.2016 kl. 12:41:

Buongiorno Francesca. Le indicazioni sono corrette. Le dovrebbe risultare lo stesso effetto (maglia più marcata dove diminuisce) che vede nella fotografia. Buon lavoro!

Francesca 16.12.2016 - 16:37:

Buonasera, avrei bisogno di capire: quando faccio la prima diminuzione sulle ultime due maglie mi capita di fare le due maglie prese a rovescio dopo un rovescio quindi al giro successivo, quello senza diminuzione ho due rovesci di seguito. E' corretto, o sbaglio qualcosa? Grazie

DROPS Design 19.12.2016 kl. 12:41:

Buongiorno Francesca. Le indicazioni sono corrette. Le dovrebbe risultare lo stesso effetto (maglia più marcata dove diminuisce) che vede nella fotografia. Buon lavoro!

Madelene 04.01.2016 - 16:28:

Ska det verkligen ökas till 25 tum maskor? Tummen blir ju enormt stor.

DROPS Design 05.01.2016 kl. 08:13:

Hej. Ja i den största storleken ska det ökas till 25 tummaskor (tycker du att det blir för stort kan du ju alltid öka några maskor mindre). Lycka till!

Koch 05.10.2015 - 18:48:

Bonjour, je souhaite tricoter ce joli modèle avec une aiguille circulaire, mais je ne sais pas comment procéder quand le nombre de maille diminue : le tour de l'aiguille est toujours le même, il doit y avoir une grosse tension ? Merci de bien vouloir l'éclairer !

DROPS Design 06.10.2015 kl. 09:01:

Bonjour Mme Koch, quand le nombre de mailles va diminuer, et qu'il n'y en aura plus suffisamment pour l'aiguille circulaire de 40 cm, on va terminer avec les aiguilles doubles pointes. Vous pouvez également tricoter le bonnet entièrement avec une longue aiguille circulaire (minimum 80 cm) en utilisant la technique du magic loop. Bon tricot!

Lone Jelle Nielsen 22.07.2014 - 08:55:

I strikkefastheden står der P 3 og i opskriften står der P 4. Hvilken P er rigtige?

DROPS Design 22.07.2014 kl. 20:13:

Hej Lone. Jeg vil mene du skal bruge pinde 3,5 til både huen og handskerne, men jeg kan desværre først få rettet når Design er tilbage fra sommerferie. Så prøv at strikke en prøve og brug den pind som passer til strikkefastheden.

Jo 10.06.2014 - 13:18:

Mooi door z'n eenvoud

Jäta kommentaar mustrile DROPS 156-15

Ootame kommentaare selle mustri kohta!

Kui soovid midagi küsida, siis kiiremaks vastuse saamiseks veendu, et valid õige kategooria alloleval formil. Vajaliku väljad *.