Frank n Fries by DROPS Design

DROPS Paris lõngast heegeldatud hot-dog ja friikartulid

Võtmesõnad: mänguasjad,
DROPSi disain: muster nr w-039-bn
Lõngagrupp C
------------------------------------------------------
Lõng: Garnstudio DROPS PARIS, 50 g/75 m
50 g värv nr 26, tumebeež
50 g värv nr 17, naturaalvalge
50 g värv nr 46, rooste
50 g värv nr 35, vanilje
50 g värv nr 45, heleoranž
Natuke värv nr 37, roostepunane
Natuke värv nr 14, tumekollane
Natuke värv nr 12, punane

DROPSi HEEGELNÕEL: 4 mm – või sobiv, et saavutada 22 kinnissilmust = laius 10 cm.
Vatti täiteks.
------------------------------------------------------

Oled teinud selle või mõne meie teise disaini? Lisa oma piltidele sotsiaalmeedias silt #dropsdesign , et me näeksime neid pilte.

Soovid kasutada teist lõnga? Proovi meie lõngamuundurit!

100% puuvill
alates 1.25 € /50g
DROPS Paris uni colour DROPS Paris uni colour 1.45 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
DROPS Paris recycled denim DROPS Paris recycled denim 1.25 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
Vardad & heegelnõelad
Lõngakulu sellele disainile alates 6.25€. Loe edasi.

Juhend

LÕNGAST AAS
Ringselt tööd alustades, kasuta seda tehnikat, et ei jääks keskele auku (ahelsilmustest ringi asemel): hoia lõngaotsast, keera lõng ümber vasaku käe sõrme ja tee aas. Hoia aasa vasaku käe pöidla ja keskmise sõrmega ning pane jooksev lõng üle nimetissõrme. Pista heegelnõel aasast läbi ja tõmba silmus, tee 1 ahels ning siis tee 1 kinnissilmus (ks) ümber lõngast aasa. Kui oled teinud soovitud arvu silmuseid, tõmba lõngaotsast ring kinni. Kinnita lõngaots töö pahupoolel (töö PH).

SPIRAALSELT HEEGELDAMINE
Pärast viimast ks-i ringi, jätka tehes 1 ks järgmisesse ks-sse (= järgmise ringi esimene ks). NB! Paigalda silmusemärkija (SM) viimase ja esimese ks vahele, liiguta seda töökäigus ülespoole.

KASVATAMISE NIPP
Kasvata 1 silmus, heegeldades 2 silmust järgmisest kinnissilmusest.

KINNISSILMUSTE KOKKUHEEGELDAMINE
Heegelda 2 ks kokku järgmiselt: pista heegelnõel läbi esimese silmuse ja tõmba aas, pista heegelnõel järgmisesse silmusesse ja tõmba aas, siis võta lõngakeerd ja tõmba läbi kõigi 3 silmuse heegelnõelal.

VÄHIKÄIK (tagurpidi heegeldamine)
Heegelda kinnissilmuseid vasakult paremale, nii tekib sakiline äär.
------------------------------

SAI
Heegeldatakse spiraalselt. Tee 19 ahels naturaalvalge lõngaga. Tee 1 ks teise ahels-sse heegelnõelast, siis tee 1 ks igasse ahels-sse ahels-rea mõlemale poole = 36 ks (18 ks ühel pool).
Siis heegelda spiraalselt.
Paigalda 1 silmusemärkija (SM) mõlemasse serva, 1. SM enne esimest ks-st ja 2. SM pärast 18. ks-st.
Kui töö pikkus on 23 cm, kasvata 1 silmus mõlemal pool mõlemat SM-i (= 4 kasvatust). Korda kasvatamist igal ringil veel 3 korda = 52 silmust. Katkesta ja kinnita lõngaots.

Heegelda samamoodi tumebeeži lõngaga, aga pärast 4 kasvatamise ringi tee 3 ringi ilma kasvatamisteta.
Aseta 2 osa kokku, täida vatiga ja ühenda need ühekordse beeži lõngaga. Tee 1 ks läbi mõlema kihi ks-sse. Tee samamoodi teine pool, siis heegelda kaks poolikut kokku läbi keskmiste 8 kinnissilmuse mööda ühte pikemat serva, heegelda beeži lõngaga läbi mõlema kihi, tehes 1 aass igasse ks-sse.

VORST
Heegeldatakse ringselt rooste värvi lõngaga. Alusta lõngast aasaga - loe ülevalt.
1. RING: tee 6 ks aasa. Edasi heegelda spiraalselt.
2. RING: tee 2 ks igasse ks-sse = 12 ks.
3. RING: kasvata 4 ks-st ühtlaste vahedega – vaata KASVATAMISE NIPPI = 16 ks.
Tee 1 ks igasse ks-sse, kuni töö pikkus on umbes 17 cm, kahanda 4 silmust ühtlaste vahedega – vaata KAHANDAMISE NIPPI = 12 ks.
Täida viiner vatiga.
Heegelda kõik kinnissilmused kahekaupa kokku.
Katkesta lõng, tõmba läbi viimasest silmusest, pinguta ja kinnita lõngaots.

KETŠUP ja SINEP
Tee 60 ahels roostepunase lõngaga, kinnita lõngaots. Tee 60 ahels tumekollase lõngaga ja kinnita lõngaots. Kinnita need vorsti külge – vaata pilti.

FRIIKARTUL
Heegeldatakse ringselt vanilje värvi lõngaga. Alusta lõngast aasaga - loe ülevalt.
1. RING: tee 4 ks aassa vanilje lõngaga - vaata RINGSELT HEEGELDAMIST. Tee 1 ks igasse ks-sse, kuni friikartuli pikkus on umbes 5 kuni 10 cm.
Katkesta lõng, tõmba läbi viimasest silmusest, pinguta ja kinnita lõngaots.

KORV
Heegeldatakse ringselt heleoranži lõngaga. Alusta lõngast aasaga - loe ülevalt.
1. RING: tee 6 ks aasa. Edasi heegelda spiraalselt.
2. RING: tee 2 ks igasse ks-sse = 12 ks.
3. RING: tee * 1 ks järgmisesse ks-sse, 2 ks järgmisesse ks-sse *, korda alates *-* tervel ringil = 18 ks.
4. RING: tee * 1 ks igasse järgmisesse 2 ks-sse, 2 ks järgmisesse *, korda alates *-* tervel ringil = 24 ks.
5. RING: tee * 1 ks igasse järgmisesse 3 ks-sse, 2 ks järgmisesse*, korda alates *-* tervel ringil = 30 ks.
6.-16. RING: tee 1 ks igasse ks-sse.
17. RING: tee 1 ring vähikäiku, ehk tagurpidi kinnissilmuseid – vaata ülevalt, lõpetuseks tee 1 aass esimesse silmusesse.

TOMATIKETŠUP
Heegelda ringselt punase lõngaga. Alusta lõngast aasaga - loe ülevalt.
Heegelda nagu korvi 1.-3. ringi. Tee 35-40 ahels, katkesta lõng ja kinnita lõngaots.

Vajad abi selle mustriga?

Tänan valimast DROPS Designi! Me anname endast parima, et meie juhendid oleks kergesti arusaadavad. Kõik mustrid on tõlgitud Norra keelest, alati on võimalik kontrollida arvutusi ja mõõte originaaljuhendist (DROPS Children 24-48) .

Ei saa juhendist aru? Vaata nimekirja erinevatele õpetustele allpool, mis aitavad kaasa projekti valmimisele - ning võib-olla õpetavad isegi midagi uut!

Meil on ka samm-sammulisi õpetusi erinevatele tehnikatele, mida leiab siit.

1) Miks on koetihedus tähtis?

Koetihedus määrab kudumi suuruse ja mõõdetakse tavaliselt 10 x 10 cm osalt. Tavaliselt kirjutatakse nii: silmuste arv laiuses x (korda) ridade arv kõrguses - näiteks: 19 silmust x 26 rida = 10 x 10 cm.

Koetihedus on kudujatel erinev, mõni koob/heegeldab lõdvemalt, mõni tugevalt. Koetihedust saab muuta varraste suurusega, seepärast me alati mainime, et varraste suurus on ainult soovituslik! Igaüks saab seda ise muuta (suuremaks või väiksemaks) vastavalt oma käekirjale, et koetihedus tuleks sama, kui mainitud juhendis. Kui koetihedus on erinev, on lõngakulu erinev ja lõpptulemuseks on teistsugused mõõdud.

Koetihedus määrab ka seda, milliseid alternatiivlõngu saab kasutada. Teine lõng sobib alternatiiviks, kui see annab sama koetiheduse.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi ja mõõta koetihedust

üles

2) Mis on lõngagrupid?

Kõik meie lõngad on jagatud lõngagruppideks (A kuni F) lõnga jämeduse ja koetiheduse järgi - lõngagrupp A sisaldab peenikesi lõngu ja lõngagrupp F kõige jämedamaid. Nii on lihtne leida alternatiivlõngu samale mustrile, kui soovid kasutada teist lõnga. Ühe lõngagrupi lõngadel on sama koetihedus ja neid saab teineteisega asendada. Aga kuna erinevatel lõngadel on erinev tekstuur, siis lõpptulemus võib olla erinev.

Vaata erinevaid lõngagruppe siit.

üles

3) Kas ma saan kasutada erinevat lõnga kui antud mustrid?

Kasutades teist lõnga on tähtis, et koetihedus oleks sama. Nii tulevad eseme mõõdud samad, kui antud joonisel. Seda on lihtsam saavutada, kui kasutada sama lõngagrupi lõngu. Samuti on võimalik panna kokku mitu peenemat lõnga, et saavutatda soovitatud koetihedus. Proovi meie lõngamuundurit. Ma soovitame alati teha tööproovi.

NB! Kui kasutate erinevat lõnga, siis võib olla lõpptulemus ka erinev, kuna teisel lõngal on erinev tekstuur.

Vaata DROPS õpetust: Kas ma saan kasutada teist lõnga kui antud juhendis?

üles

4) Kuidas kasutada Lõngamuundurit?

Igal meie mustrilehel on link Lõngamuundurile, juhul kui soovid kasutada teist lõnga kui soovitatud juhendis. Sisesta lõng, mida soovid asendada, kogus (valitud suurusele) ja lõngade arv ning lõngamuundur pakub parima valiku alternatiive sama koetihedusega. Lisaks saad teada palju vajad uut lõnga ja mitut lõnga kasutada. Enamus tokke on 50 g (mõned 25 g või 100 g).

Kui mustris on kasutatud mitut värvi, siis tuleb iga värvi eraldi vaadata. Samuti, kui juhendis on kasutatud kahte erinevat lõnga koos (näiteks 1 Alpaca + 1 Kid-Silk), siis tuleb leida alternatiivid neile eraldi.

Vaata lõngamuundurit siit

üles

5) Miks minu koetihedus tuleb vale soovitatud varrastega?

Varraste suurus mustrilehel on ainult soovituslik, tähtis on järgida koetihedust. Kuna koetihedus on kõigil erinev, siis on vaja valida omale sobivad vardad õige koetiheduse saavutamiseks – võib-olla on vaja võtta suuremad või väiksemad vardad. Seepärast on vajalik teha tööproov.

Kui Sinu koetihedus on erinev, siis tulevad ka eseme mõõdud erinevad.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi

üles

6) Miks on ese kootud ülevalt alla?

Kui rõivas on kootud ülevalt alla, on lihtsam teha muudatusi pikkuses. Näiteks, on lihtsam proovida eset selga kudumise käigus, et kontrollida passe pikkust.

Juhendis on hoolikalt selgitatud iga samm õiges järjekorras. Skeemid on kohandatud vastavalt kudumise suunale ja kootakse nagu tavaliselt.

üles

7) Miks on varrukad lühemad suurematel surrustel?

Suurematel suurustel on üldlaius (varruka otsast varruka otsani) ikkagi suurem, isegi kui varruka pikkus on lühem. Suurematel suurustel on varrukakaar pikem ja õlad laiemad, et rõivas istuks seljas paremini.

üles

8) Mis on mustrikordus?

Mustri skeeme korratakse tihti ringil/real või vertikaalselt (kõrguses). 1 mustrikordus skeemil näitab mustri põhisilmuseid. Kui on öeldud juhendis, et tee 5 mustrikordust skeemi A.1 ringil, siis tuleb kududa skeemi 5 korda üksteise järgi samal ringil. Kui on öeldud juhendis, et tee 2 mustrikordust skeemi A.1 vertikaalselt, koo terve skeem ühe korra kõrguses, siis koo jälle otsast peale terve skeem teise korra.

üles

9) Kuidas kududa skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule. 1 ruut = 1 silmus.

Edasi-tagasi kududes, kootakse iga teine rida töö paremal pool, skeemi loetakse paremalt vasakule; iga teine rida kootakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale. Kududes töö pahemal pool, loetakse skeemi vasakult paremale, parempidi silmused kootakse pahempidi ja pahempidi silmused parempidi.

Ringselt kududes kootakse kõik read töö paremal pool ja skeemil loetakse kõik read paremalt vasakule.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

üles

10) Kuidas heegeldada skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule.

Edasi-tagasi heegeldades, read mis tehakse töö paremal pool loetakse skeemi paremalt vasakule; read mis tehakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale.

Ringselt heegeldades tehakse kõik read töö paremal pool ja skeemi loetakse igal ringil paremalt vasakule.

Heegeldades ringset skeemi, alustatakse keskelt ja heegeldatakse väljapoole, vastupäeva ja ringi haaval.

Rida algab tavaliselt antud numbri ahelsilmustega (vastavalt järgmise silmuse kõrgusele), see on näidatud skeemil või kirjeldatud juhendis.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

11) Kuidas kududa ühel real/ringil mitu erinevat skeemi?

Kui on vaja teha samal real/ringil mitme erineva skeemi järgi, siis on see tavaliselt kirjutatud nii: “ koo skeemi A.1, A.2, skeemi A.3 kokku 0-0-2-3-4 times". Aee tähendab koo skeemi A.1 ühe korra, siis skeemi A.2 ühe korra, siis korda skeemi A.3 (laiuses) niimitu korda, kui on vaja sinu suurusele – siin näites on see: suurusel S = 0 korda, M = 0 korda, L= 2 korda, XL= 3 korda ja suurusel XXL = 4 korda.

Skeeme kootakse nagu tavaliselt, alusta esimese reaga skeemil A.1, siis tee skeemi A.2 esimene rida jne.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

12) Miks tehaks töö alguses rohkem ahelsilmuseid?

Ahelsilmused on natuke lühemad kui teised silmused, et äär ei jääks kiskuma, me teeme alguses rohkem silmuseid. Järgmisel real kohandatakse silmuste arvu, et see läheks kokku mustriga ja suuruse mõõtudega joonisel.

üles

13) Miks kasvatatakse silmuseid enne soonikut ülevalt alla kududes?

Soonikkude on venivam ja tõmbab rohkem kokku, kui näiteks parempidine kude. Kasvatades silmuseid enne soonikkoes äärist, hoiab see ära suure erinevuse laiusesse.

üles

14) Milleks kasvatada mahakudumise real?

Tihti jääb mahakudumise rida kiskuma. Seepärast tehakse silmuseid mahakududes mõned õhksilmused, et äär ei jääks kiskuma.

Vaata DROPSi videot: Kuidas kududa silmuseid maha, tehes õhksilmuseid?

üles

15) Kuidas kasvatada/kahandada kordamööda igal 3. või 4. real/ringil?

Et kasvatused / kahandused jaguneksid ühtlaselt, tuleb kasvatada /kahandada näiteks kordamööda igal 3. või 4. real/ringil järgmiselt: koo 2 rida ja kasvata/kahanda kolmandal real/ringil, koo 3 rida ja kasvata neljandal real/ringil. Kasvata/kahanda niimoodi vaheldumisi, kuni vajalikud kasvatused/kahandused on tehtud.

Vaata DROPS õpetust: Kasvata / kahanda 1 silmus kordamööda igal 3. või 4. real

üles

16) Miks on juhend natuke erinev kui disain pildil?

Mustrikordused võivad olla natuke erinevad erinevatel suurustel, et saavutada vajaliku suurust. Kui te teete suuremat suurust, võib teie töö olla natuke erinev. Seda kõike on võetud arvesse disaini loomisel, et üldmulje oleks kõikidel suurustel sama.

Järgi oma suurusele vastavat juhendit ja skeeme!

üles

17) Kuidas kududa jakki ringselt, mitte edasi-tagasi?

Kui soovitakse kududa ringselt, mitte edasi-tagasi, saab juhendit natuke muuta. Esiosa keskele tuleb lisada steegid (õmblusvarud - tavaliselt u 5 silmust) ja järgida juhendit. Selle asemel et pöörata ja kududa töö pahemal pool, koo lihtsalt üle steekide ja jätka ringselt töö paremal pool. Pärast lõigatakse kudum eest lahti, korjatakse silmused nööbiliistude jaoks ja kaetakse lõikeservad.

Vaata DROPS videot: Kuidas kududa steeke ja neid lahti lõigata

üles

18) Kuidas muuta ringselt kootud juhendit edasi-tagasi kudumiseks?

Kui soovitakse kududa ringse töövõtte asemel edasi-tagasi, võib kududa osad eraldi ja õmmelda pärast kokku. Kehaosa silmuste arv tuleb jagada kaheks, lisada 1 ääresilmus mõlemale küljele (õmblusvarudeks) ja kududa edasi-tagasi.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas kududa ringvarrastele kirjutatud juhendit pikkade varrastega?

üles

19) Miks on juhendis ikka näidatud tootmisest maas lõnga nime?

Kuna igal lõngal on oma tekstuur, on originaallõng jõetud juhendisse alles. Aga meie Lõngamuunduriga on lihtne leida alternatiivi, või vali lihtsalt sama lõngagrupi lõng.

Mõnes poes võib veel olla tootmisest maas lõnga müügil, või on kellegil veel kodus seda lõnga alles ja soovib leida juhendit.

Lõngamuundur aitab leida alternatiivlõnga ja vajaliku koguse.

üles

20) Kuidas muuta naiste suurusega kudum meeste suurusele?

Kui soovid kududa naiste suurusega disaini mehele, siis on seda lihtne muuta meeste suuruseks. Suurim erinevaus on varrukate ja kehaosa pikkus. Vali naiste suurus sobiva rinnaümbermõõduga. Pikkus saab lisada varrukale enne käeaugu mahakudumist/varrukakaare tegemist. Kui juhend on ülevalt alla, saab pikkus lisada kohe pärast käeauku või enne esimest kahandust varrukal.

Lõngakoguse muutus oleneb kui palju pikkust lisatakse, aga parem osta tokk rohkem kui vähem.

üles

21) Kuidas hoiduda kampsuni topiliseks minemisest?

Enamus lõngu on karvased, mis eemalduvad pesus või moodustavad toppe. Kammitud lõngadel (st. karvastel lõngadel) on neid rohkem, mistõttu need ajavad ka rohkem karva.

Karva ajamine sõltub ka sellest, mida kantakse kudumi all ja kas see tõmbab kiude välja. Seetõttu on võimatu garanteerida, et kudum ei aja karva.

Allpool on mõned nipid, kuidas saada paremat tulemust karvaste lõngadega:

1. Kudumi valmides (enne pesu) raputa seda, et lahtised karvad eemalduks. NB! ÄRA KASUTA liimirulli, harja või muid meetodeid, mis kisuvad karvu välja.

2. Pane kudum kilekotti ja külmikusse – madal temperatuur põhjustab kiudude lõdvestumist ja need eemalduvad teineteisest kergemini.

3. Jäta ese külmikusse paariks tunniks, siis võta välja ja raputa kudumit jälle.

4. Pese kudumit vastavalt juhendile lõngatoki etiketil.

üles

22) Kuidas mõõdetakse eseme pikkust?

Mustrilehel olev mõõtudega joonis annab infot rõiva pikkuse kohta. Kampsuni pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast (tavaliselt kaelaaugu kõrvalt, MITTE õla tipust) alla alumise servani. Samamoodi passe pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast alla varrukate ja kehaosa jagamise kohani.

Mõõte ei võeta mööda nööbiliiste, kui ei ole just nii mainitud; sel puhul mõõda nööbiliistude kõrvalt.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas vaadata suurust joonisel

üles

23) Mitu toki lõnga on vaja?

Vajaminev lõngakogus on antud grammides, näiteks: 450 g. Arvutamaks, mitu toki lõnga on vaja, on esiteks vaja teada, kui palju gramme on 1 tokis (25g, 50g või 100g). See informatsioon on saadaval, vaadates lõngainfot. Jaga vajalik grammide arv toki kaaluga. Näiteks, kui tokis on 50 g lõnga (standard kogus), siis arvutatakse järgmiselt: 450 / 50 = 9 tokki.

üles

Kas ostsid selle projekti tegemiseks DROPS lõnga? Siis võib küsida abi lõngapoest. Vaata DROPS lõnga müüjate nimekirja siit!
Ikka ei leia vastust oma küsimusele? Siis võib jätta kommetaar juhendi lõppu ja meie eksperdid vastavad! Seda tehakse tavaliselt 5 kuni 10 päeva jooksul.. Seniks võib lugeda küsimusi-vastuseid kommentaaridest või ühineda DROPS Workshop grupiga Facebookis abi saamiseks kaaskudujatelt/heegeldajatelt!

Kommentaarid / Küsimused (8)

Helle 12.12.2018 - 19:39:

Haha "strikke maden" :D

Nicole 05.06.2018 - 12:12:

Liebes Drops-Team, ich scheiter am Brot. Die LMs + die jeweilige Reihe an den LMs geht. Was kommt dann? 1. Rd 36 FM? 2. Rd 16 FM, 2 dFM in die 17 und 18 M und wieder 16 FM und 2 dFM in die 35 und 36 = 40 M 3. Rd 20 FM, 2 dFM in die 19 und 20 M und wieder 20 FM und 2 dFM in die 39 und 40 = 44 M? 4. Rd 22 FM, 2 dFM in die 21 und 22 M und wieder 22 FM und 2 dFM in die 43 und 44 = 48 M? 5. Rd 24 FM, 2 dFM in die 23 und 24 M und wieder 24 FM und 2 dFM in die 47 und 48 = 52 M? Lieben Dank

DROPS Design 05.06.2018 kl. 13:56:

Liebe Nicole, die 1. Markierung ist vor dem 1. fM eingesetzt, dh: 1. Markierung (= Anfang der Runde), 2 fM, bis 1 fM vor 2. Markierung häkeln, 2 fM in das nächste fM, Markierung, 2 fM in die nächste fM, bis 1 M vor der Ende häkeln und 2 fM in die letzte fM = 4 Zunahmen . So weiter häkeln, dh 2 fM nach dem 1. Markierung, bis 1 M vor der 2. Markierung häkeln, 2 fM in die nächste fM, (Markierung), 2 fM in die nächste fM, bis 1 M vor Ende häkeln, und 2 fM in die letzte fM. Viel Spaß beim häkeln!

Søren 22.02.2018 - 09:28:

Haha det udtryk har jeg godt nok aldrig hørt før :D

Morten 13.11.2017 - 14:40:

Har hørt min bedstemor bruge udtrykket et par gange :D

Benjamin 14.09.2017 - 11:13:

"Hvis bare man kunne strikke maden" er et gammelt udtryk man brugte i 1800-tallet.

NetBoligAdvokat 11.09.2016 - 10:15:

Ja bare man kunne strikke maden nogengange :-) Hvad mener du med det?

Casper 11.11.2015 - 14:25:

Ja bare man kunne strikke maden nogengange :-)

Leny Van Well 03.09.2013 - 22:03:

Ik kom er met het broodje haken niet uit.Ben begonnen in de rondte in een cirkel, heb daarna aan beide kanten 18 vasten gedaan.Maar je moet dan toch al gelijk met meerderen beginnen anders heb je een lapje van 23 cm in de hoogte wat niet op een broodje lijkt.

DROPS Design 04.09.2013 kl. 10:39:

Hoi Leny. Er was een foutje binnengeslopen in dit patroon ;-) Je moet niet doorhaken tot 23 cm, maar meteen beginnen met meerderen. Ik heb het patroon aangepast. Bedankt voor het melden!

Jäta kommentaar mustrile DROPS Children 24-48

Ootame kommentaare selle mustri kohta!

Kui soovid midagi küsida, siis kiiremaks vastuse saamiseks veendu, et valid õige kategooria alloleval formil. Vajaliku väljad *.