DROPS Baby / 21 / 31

Little Willam by DROPS Design

DROPS Lima lõngast kootud triibulised püksid

Võtmesõnad: püksid,
DROPSi disain: muster nr LI-003-by
Lõngagrupp B
--------------------------
Suurused: 1/3 - 6/9 - 12/18 kuune (2 - 3/4) aastane
Suurus cm-tes: 56/62 - 68/74 - 80/86 (92 - 98/104) 

Lõng: Garnstudio DROPS LIMA, 50 g / 90 m
150-150-150 (200-200) g värv nr 5610, pruun
50-50-50 (50-50) g värv nr 2310, helepruun

DROPSi suka- ja ringvardad (40 cm): 4,5 mm - või sobivad, et saavutada koetihedus 20 s x 26 r parempidises koes = 10 x 10 cm
DROPSi suka- ja ringvardad (40 cm): 3,5 mm - sooniku jaoks
--------------------------

Oled teinud selle või mõne meie teise disaini? Lisa oma piltidele sotsiaalmeedias silt #dropsdesign , et me näeksime neid pilte.

Soovid kasutada teist lõnga? Proovi meie lõngamuundurit!

65% vill, 35% alpaka
alates 2.50 € /50g
DROPS Lima uni colour DROPS Lima uni colour 2.50 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
DROPS Lima mix DROPS Lima mix 2.65 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
Vardad & heegelnõelad
Lõngakulu sellele disainile alates 10.00€. Loe edasi.

Juhend

TRIIBUD A
3 ringi pruuniga, 3 ringi helepruuniga, 5 ringi pruuniga, 5 ringi helepruuniga, 7 ringi pruuniga, 7 ringi helepruuniga.

TRIIBUD B
4 ringi pruuniga, 2 ringi helepruuniga, 4 ringi pruuniga, 4 ringi helepruuniga, 4 ringi pruuniga, 1 ring helepruuniga, 1 ring pruuniga, 1ring helepruuniga, 4 ringi pruuniga, 3 ringi helepruuniga, 1 ring pruuniga, 1 ring helepruuniga, 2 ringi pruuniga.

KAHANDAMISE NIPP (pükstel) 
Kahanda enne silmusemärkijat (SM): 2 pr kokku.
Kahanda pärast SM-i:  tõsta 1 s kudumata parempidi, 1 pr, tõsta kudumata silmus üle.
---------------------------

PÜKSID
Kootakse ringselt ülevalt alla. 
Loo üles 108-112-116 (128-132) s 3,5 mm ringvarrastele pruuni lõngaga. Koo soonikut 2 pr/ 2 ph TRIIBUD A värvidega - vaata ülevalt, kuni töö pikkus on 8-9-9 (10-10) cm.

Võta 4,5 mm ringvardad ja koo 1 ring parempidi, SAMAL AJAL kahanda ühtlaste vahedega kuni jääb 96-100-104 (112-116) silmust ringile.
Paigalda 1 SM esiosa keskmisele silmusele ja 1 SM tagaosa keskmisele silmusele (= 47-49-51 (55-57) s silmusemärkijate vahel).
Jätka ringselt parempidises koes - JÄLGI KOETIHEDUST!
Kui töö kõrgus on 11-13-14 (16-17) cm, kasvata 1 s mõlemal pool tagaosa kolme keskmist silmust - kasvata korjates silmuse eelmiselt real ja koo läbi. Korda kasvatamist igal teisel ringil, kokku 9-9-9 (10-10) korda = 114-118-122 (132-136) s.
Pärast kõiki kasvatusi on töö u 18-20-21 (23-24) cm pikkune.
Järgmisel ringil koo maha 3 silmust esiosa keskel ja 3 s tagaosa keskel (s.t silmus SM-ga ja 1silmus mõlemal pool seda) ja koo mõlemad sääred eraldi.
Tõsta ühe sääre 54-56-58 (63-65) s silmusehoidjale ja teise sääre 54-56-58 (63-65) s 4,5 mm sukavarrastele.

SÄÄR
Jätka ringselt parempidises koes, paiguta SM ringi algusesse = sääre sisekülg.
Kui säär on 2-2-2 (3-3) cm pikkune, kahanda 1 s mõlemal pool SM-i - vaata kahandamise nippi! Korda kahandust iga 2-3-3,5 (4-5,5) cm järel kokku 5 korda =  44-46-48 (53-55) s.
Kui säär on 28-34-37 (43-49) cm pikkune, võta 3,5 mm sukavardad.
Koo 1 ring parempidises koes, SAMAL AJAL kahanda ühtlaste vahedega kuni on alles 48-48-54 (54-60) silmust.
Siis koo soonikut 3 pr/ 3 ph ringselt kõigil silmustel TRIIPE B – vaata ülevalt.
Kui säär on 18-22-25 (29-35) cm pikkune (pükste kogupikkus on 36-42-46 (52-59) cm vöökohast), koo silmused lõdvalt maha, kududes pr silmuse kohale pr ja ph kohale ph.
Koo teine säär samamoodi.

ÜHENDAMINE
Õmble kokku ava jalgevahel.

Skeem


Vajad abi selle mustriga?

Tänan valimast DROPS Designi! Me anname endast parima, et meie juhendid oleks kergesti arusaadavad. Kõik mustrid on tõlgitud Norra keelest, alati on võimalik kontrollida arvutusi ja mõõte originaaljuhendist (DROPS Baby 21-31) .

Ei saa juhendist aru? Vaata nimekirja erinevatele õpetustele allpool, mis aitavad kaasa projekti valmimisele - ning võib-olla õpetavad isegi midagi uut!

Meil on ka samm-sammulisi õpetusi erinevatele tehnikatele, mida leiab siit.

1) Miks on koetihedus tähtis?

Koetihedus määrab kudumi suuruse ja mõõdetakse tavaliselt 10 x 10 cm osalt. Tavaliselt kirjutatakse nii: silmuste arv laiuses x (korda) ridade arv kõrguses - näiteks: 19 silmust x 26 rida = 10 x 10 cm.

Koetihedus on kudujatel erinev, mõni koob/heegeldab lõdvemalt, mõni tugevalt. Koetihedust saab muuta varraste suurusega, seepärast me alati mainime, et varraste suurus on ainult soovituslik! Igaüks saab seda ise muuta (suuremaks või väiksemaks) vastavalt oma käekirjale, et koetihedus tuleks sama, kui mainitud juhendis. Kui koetihedus on erinev, on lõngakulu erinev ja lõpptulemuseks on teistsugused mõõdud.

Koetihedus määrab ka seda, milliseid alternatiivlõngu saab kasutada. Teine lõng sobib alternatiiviks, kui see annab sama koetiheduse.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi ja mõõta koetihedust

üles

2) Mis on lõngagrupid?

Kõik meie lõngad on jagatud lõngagruppideks (A kuni F) lõnga jämeduse ja koetiheduse järgi - lõngagrupp A sisaldab peenikesi lõngu ja lõngagrupp F kõige jämedamaid. Nii on lihtne leida alternatiivlõngu samale mustrile, kui soovid kasutada teist lõnga. Ühe lõngagrupi lõngadel on sama koetihedus ja neid saab teineteisega asendada. Aga kuna erinevatel lõngadel on erinev tekstuur, siis lõpptulemus võib olla erinev.

Vaata erinevaid lõngagruppe siit.

üles

3) Kas ma saan kasutada erinevat lõnga kui antud mustrid?

Kasutades teist lõnga on tähtis, et koetihedus oleks sama. Nii tulevad eseme mõõdud samad, kui antud joonisel. Seda on lihtsam saavutada, kui kasutada sama lõngagrupi lõngu. Samuti on võimalik panna kokku mitu peenemat lõnga, et saavutatda soovitatud koetihedus. Proovi meie lõngamuundurit. Ma soovitame alati teha tööproovi.

NB! Kui kasutate erinevat lõnga, siis võib olla lõpptulemus ka erinev, kuna teisel lõngal on erinev tekstuur.

Vaata DROPS õpetust: Kas ma saan kasutada teist lõnga kui antud juhendis?

üles

4) Kuidas kasutada Lõngamuundurit?

Igal meie mustrilehel on link Lõngamuundurile, juhul kui soovid kasutada teist lõnga kui soovitatud juhendis. Sisesta lõng, mida soovid asendada, kogus (valitud suurusele) ja lõngade arv ning lõngamuundur pakub parima valiku alternatiive sama koetihedusega. Lisaks saad teada palju vajad uut lõnga ja mitut lõnga kasutada. Enamus tokke on 50 g (mõned 25 g või 100 g).

Kui mustris on kasutatud mitut värvi, siis tuleb iga värvi eraldi vaadata. Samuti, kui juhendis on kasutatud kahte erinevat lõnga koos (näiteks 1 Alpaca + 1 Kid-Silk), siis tuleb leida alternatiivid neile eraldi.

Vaata lõngamuundurit siit

üles

5) Miks minu koetihedus tuleb vale soovitatud varrastega?

Varraste suurus mustrilehel on ainult soovituslik, tähtis on järgida koetihedust. Kuna koetihedus on kõigil erinev, siis on vaja valida omale sobivad vardad õige koetiheduse saavutamiseks – võib-olla on vaja võtta suuremad või väiksemad vardad. Seepärast on vajalik teha tööproov.

Kui Sinu koetihedus on erinev, siis tulevad ka eseme mõõdud erinevad.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi

üles

6) Miks on ese kootud ülevalt alla?

Kui rõivas on kootud ülevalt alla, on lihtsam teha muudatusi pikkuses. Näiteks, on lihtsam proovida eset selga kudumise käigus, et kontrollida passe pikkust.

Juhendis on hoolikalt selgitatud iga samm õiges järjekorras. Skeemid on kohandatud vastavalt kudumise suunale ja kootakse nagu tavaliselt.

üles

7) Miks on varrukad lühemad suurematel surrustel?

Suurematel suurustel on üldlaius (varruka otsast varruka otsani) ikkagi suurem, isegi kui varruka pikkus on lühem. Suurematel suurustel on varrukakaar pikem ja õlad laiemad, et rõivas istuks seljas paremini.

üles

8) Mis on mustrikordus?

Mustri skeeme korratakse tihti ringil/real või vertikaalselt (kõrguses). 1 mustrikordus skeemil näitab mustri põhisilmuseid. Kui on öeldud juhendis, et tee 5 mustrikordust skeemi A.1 ringil, siis tuleb kududa skeemi 5 korda üksteise järgi samal ringil. Kui on öeldud juhendis, et tee 2 mustrikordust skeemi A.1 vertikaalselt, koo terve skeem ühe korra kõrguses, siis koo jälle otsast peale terve skeem teise korra.

üles

9) Kuidas kududa skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule. 1 ruut = 1 silmus.

Edasi-tagasi kududes, kootakse iga teine rida töö paremal pool, skeemi loetakse paremalt vasakule; iga teine rida kootakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale. Kududes töö pahemal pool, loetakse skeemi vasakult paremale, parempidi silmused kootakse pahempidi ja pahempidi silmused parempidi.

Ringselt kududes kootakse kõik read töö paremal pool ja skeemil loetakse kõik read paremalt vasakule.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

üles

10) Kuidas heegeldada skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule.

Edasi-tagasi heegeldades, read mis tehakse töö paremal pool loetakse skeemi paremalt vasakule; read mis tehakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale.

Ringselt heegeldades tehakse kõik read töö paremal pool ja skeemi loetakse igal ringil paremalt vasakule.

Heegeldades ringset skeemi, alustatakse keskelt ja heegeldatakse väljapoole, vastupäeva ja ringi haaval.

Rida algab tavaliselt antud numbri ahelsilmustega (vastavalt järgmise silmuse kõrgusele), see on näidatud skeemil või kirjeldatud juhendis.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

11) Kuidas kududa ühel real/ringil mitu erinevat skeemi?

Kui on vaja teha samal real/ringil mitme erineva skeemi järgi, siis on see tavaliselt kirjutatud nii: “ koo skeemi A.1, A.2, skeemi A.3 kokku 0-0-2-3-4 times". Aee tähendab koo skeemi A.1 ühe korra, siis skeemi A.2 ühe korra, siis korda skeemi A.3 (laiuses) niimitu korda, kui on vaja sinu suurusele – siin näites on see: suurusel S = 0 korda, M = 0 korda, L= 2 korda, XL= 3 korda ja suurusel XXL = 4 korda.

Skeeme kootakse nagu tavaliselt, alusta esimese reaga skeemil A.1, siis tee skeemi A.2 esimene rida jne.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

12) Miks tehaks töö alguses rohkem ahelsilmuseid?

Ahelsilmused on natuke lühemad kui teised silmused, et äär ei jääks kiskuma, me teeme alguses rohkem silmuseid. Järgmisel real kohandatakse silmuste arvu, et see läheks kokku mustriga ja suuruse mõõtudega joonisel.

üles

13) Miks kasvatatakse silmuseid enne soonikut ülevalt alla kududes?

Soonikkude on venivam ja tõmbab rohkem kokku, kui näiteks parempidine kude. Kasvatades silmuseid enne soonikkoes äärist, hoiab see ära suure erinevuse laiusesse.

üles

14) Milleks kasvatada mahakudumise real?

Tihti jääb mahakudumise rida kiskuma. Seepärast tehakse silmuseid mahakududes mõned õhksilmused, et äär ei jääks kiskuma.

Vaata DROPSi videot: Kuidas kududa silmuseid maha, tehes õhksilmuseid?

üles

15) Kuidas kasvatada/kahandada kordamööda igal 3. või 4. real/ringil?

Et kasvatused / kahandused jaguneksid ühtlaselt, tuleb kasvatada /kahandada näiteks kordamööda igal 3. või 4. real/ringil järgmiselt: koo 2 rida ja kasvata/kahanda kolmandal real/ringil, koo 3 rida ja kasvata neljandal real/ringil. Kasvata/kahanda niimoodi vaheldumisi, kuni vajalikud kasvatused/kahandused on tehtud.

Vaata DROPS õpetust: Kasvata / kahanda 1 silmus kordamööda igal 3. või 4. real

üles

16) Miks on juhend natuke erinev kui disain pildil?

Mustrikordused võivad olla natuke erinevad erinevatel suurustel, et saavutada vajaliku suurust. Kui te teete suuremat suurust, võib teie töö olla natuke erinev. Seda kõike on võetud arvesse disaini loomisel, et üldmulje oleks kõikidel suurustel sama.

Järgi oma suurusele vastavat juhendit ja skeeme!

üles

17) Kuidas kududa jakki ringselt, mitte edasi-tagasi?

Kui soovitakse kududa ringselt, mitte edasi-tagasi, saab juhendit natuke muuta. Esiosa keskele tuleb lisada steegid (õmblusvarud - tavaliselt u 5 silmust) ja järgida juhendit. Selle asemel et pöörata ja kududa töö pahemal pool, koo lihtsalt üle steekide ja jätka ringselt töö paremal pool. Pärast lõigatakse kudum eest lahti, korjatakse silmused nööbiliistude jaoks ja kaetakse lõikeservad.

Vaata DROPS videot: Kuidas kududa steeke ja neid lahti lõigata

üles

18) Kuidas muuta ringselt kootud juhendit edasi-tagasi kudumiseks?

Kui soovitakse kududa ringse töövõtte asemel edasi-tagasi, võib kududa osad eraldi ja õmmelda pärast kokku. Kehaosa silmuste arv tuleb jagada kaheks, lisada 1 ääresilmus mõlemale küljele (õmblusvarudeks) ja kududa edasi-tagasi.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas kududa ringvarrastele kirjutatud juhendit pikkade varrastega?

üles

19) Miks on juhendis ikka näidatud tootmisest maas lõnga nime?

Kuna igal lõngal on oma tekstuur, on originaallõng jõetud juhendisse alles. Aga meie Lõngamuunduriga on lihtne leida alternatiivi, või vali lihtsalt sama lõngagrupi lõng.

Mõnes poes võib veel olla tootmisest maas lõnga müügil, või on kellegil veel kodus seda lõnga alles ja soovib leida juhendit.

Lõngamuundur aitab leida alternatiivlõnga ja vajaliku koguse.

üles

20) Kuidas muuta naiste suurusega kudum meeste suurusele?

Kui soovid kududa naiste suurusega disaini mehele, siis on seda lihtne muuta meeste suuruseks. Suurim erinevaus on varrukate ja kehaosa pikkus. Vali naiste suurus sobiva rinnaümbermõõduga. Pikkus saab lisada varrukale enne käeaugu mahakudumist/varrukakaare tegemist. Kui juhend on ülevalt alla, saab pikkus lisada kohe pärast käeauku või enne esimest kahandust varrukal.

Lõngakoguse muutus oleneb kui palju pikkust lisatakse, aga parem osta tokk rohkem kui vähem.

üles

21) Kuidas hoiduda kampsuni topiliseks minemisest?

Enamus lõngu on karvased, mis eemalduvad pesus või moodustavad toppe. Kammitud lõngadel (st. karvastel lõngadel) on neid rohkem, mistõttu need ajavad ka rohkem karva.

Karva ajamine sõltub ka sellest, mida kantakse kudumi all ja kas see tõmbab kiude välja. Seetõttu on võimatu garanteerida, et kudum ei aja karva.

Allpool on mõned nipid, kuidas saada paremat tulemust karvaste lõngadega:

1. Kudumi valmides (enne pesu) raputa seda, et lahtised karvad eemalduks. NB! ÄRA KASUTA liimirulli, harja või muid meetodeid, mis kisuvad karvu välja.

2. Pane kudum kilekotti ja külmikusse – madal temperatuur põhjustab kiudude lõdvestumist ja need eemalduvad teineteisest kergemini.

3. Jäta ese külmikusse paariks tunniks, siis võta välja ja raputa kudumit jälle.

4. Pese kudumit vastavalt juhendile lõngatoki etiketil.

üles

22) Kuidas mõõdetakse eseme pikkust?

Mustrilehel olev mõõtudega joonis annab infot rõiva pikkuse kohta. Kampsuni pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast (tavaliselt kaelaaugu kõrvalt, MITTE õla tipust) alla alumise servani. Samamoodi passe pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast alla varrukate ja kehaosa jagamise kohani.

Mõõte ei võeta mööda nööbiliiste, kui ei ole just nii mainitud; sel puhul mõõda nööbiliistude kõrvalt.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas vaadata suurust joonisel

üles

23) Mitu toki lõnga on vaja?

Vajaminev lõngakogus on antud grammides, näiteks: 450 g. Arvutamaks, mitu toki lõnga on vaja, on esiteks vaja teada, kui palju gramme on 1 tokis (25g, 50g või 100g). See informatsioon on saadaval, vaadates lõngainfot. Jaga vajalik grammide arv toki kaaluga. Näiteks, kui tokis on 50 g lõnga (standard kogus), siis arvutatakse järgmiselt: 450 / 50 = 9 tokki.

üles

Kas ostsid selle projekti tegemiseks DROPS lõnga? Siis võib küsida abi lõngapoest. Vaata DROPS lõnga müüjate nimekirja siit!
Ikka ei leia vastust oma küsimusele? Siis võib jätta kommetaar juhendi lõppu ja meie eksperdid vastavad! Seda tehakse tavaliselt 5 kuni 10 päeva jooksul.. Seniks võib lugeda küsimusi-vastuseid kommentaaridest või ühineda DROPS Workshop grupiga Facebookis abi saamiseks kaaskudujatelt/heegeldajatelt!

Kommentaarid / Küsimused (20)

Sandaas Laila 21.12.2019 - 12:47:

På denne oppskriften skal det øke i skrittet bare bare , på andre tilsvarende oppskrifter både bak og på en bare foran, hva er riktig egentlig

DROPS Design 15.01.2020 kl. 13:41:

Hej Sandaas, Der er mange måder at strikke bukser på. Hvis du følger denne opskrift, så kommer bukserne til at se ud som på billedet. God fornøjelse!

Dina Cassandra Svendsen Myrling 03.02.2019 - 20:45:

Hei, har strikket to bukser etter denne oppskriften til to små barn. de som mottok buksene forteller at det må være en feil på oppskriften jeg har fulgt da den blir for liten på rumpen, å derfor ikke plass til en baby med bleie på. har dere testen denne strikken på baby med bleie?

Sonja 27.08.2015 - 23:03:

Im zweiten Satz steht, dass man auf 104 Maschen durch Abnehmen anpassen soll. In wievielen Runden sollen die Maschen abgenommen werden? Innerhalb einer Runde? Vielen Dank und Grüße :-), Sonja

DROPS Design 02.09.2015 kl. 10:19:

Ja, das erfolgt in einer einzigen Rd. Sie nehmen in 1 Rd so viele M gleichmäßig verteilt ab, dass Sie 104 M auf der Nadel haben, also 12 M abnehmen (von 116 M auf 104 M).

Rebecca 24.08.2015 - 22:46:

Dere bør endre et par ord i oppskriften siden flere enn meg har lurt på det samme. At det står "benet", er utydelig ifht om det menes mål frå livet ned, som de fleste ville kalt for "arbeidet," ikke benet. Om det menes lengden fra skrittet til nederste kanten, ville jeg kalt det for benet. Stripemønsteret nederst for størrelse 2 3/4: Hvis jeg strikker mønsteret fullt ut, blir arbeidet lengre enn 59 cm totalt fra livet. Skal man strikke det andre stripemønsteret her i et av kommentarene?

Gro Pedersen 01.08.2015 - 06:49:

Det står i mønsteret at det skal legges ut 1m på hver side av merket bak på buksa. Det skal vel legges ut foran også?

Strikkehansen 25.03.2015 - 10:03:

Når der er taget ud, i str 6-9 md, er der 136 og ikke 118 masker. Så maskeantallet passer ikke videre i opskriften. Har I ingen teststrikkere? Godt man selv kan regne.

DROPS Design 25.03.2015 kl. 16:38:

Hej Strikkehansen. Du laeser opskriften forkert. Du har 100 m. Du tager ud paa hver side af de 3 midterste masker bagpaa (dvs, 2 masker per gang). Det gentager du i alt 9 gange. 100 + 18 = 118.

Ellen 09.01.2014 - 22:00:

Kor lang skal buksa i str. 2 vere ifrå livet og heilt ned ? Eg har fått 72cm , men det må vere feil...

DROPS Design 10.01.2014 kl. 09:37:

Hei Ellen. Totalt skal din buks vaere 52 cm. Se ogsaa skemaet nederst paa mönstret.

Ellen 16.12.2013 - 22:55:

Har strikka stripe A, men når eg er ferdig er arbeidet 13 cm. Bør eg rekke opp til eg har 10 cm i str . 2

DROPS Design 17.12.2013 kl. 11:55:

Hei Ellen. Opskriften er ikke helt korrekt. Du kan strikke striperne saaledes: 2 omg brun, 2 omg lys brun, 4 omg brun, 4 omg lys brun, 7 omg brun, 7 omg lys brun. = 26 p = 10 cm i str 2. Saa passer det for dig. Vi skal efter julen faa kigget paa at faa opskriften og rettet til. Tak for melding.

Sabine Hein 25.11.2013 - 11:57:

Ist es wirklich so, dass vor dem Übergang zu den Beinen nur vorne und nicht hinten Maschen zugenommen werden müssen?

DROPS Design 26.11.2013 kl. 10:11:

Liebe Sabine, im norwegischen Original steht es auch so, aber ich verstehe Ihre Überlegung. Da die Hose jedoch sonst symmetrisch ist, könnten Sie die Ausbuchtung, die durch die Zunahmen entsteht, beim Anziehen nach hinten nehmen (würde ich auch so machen). Nachtrag: die Anleitung wurde nun in allen Sprachen angepasst.

Stefanie 22.11.2013 - 18:00:

Hallo, ich habe eine Frage zu den Größen. In einigen Anleitungen sind die Gr. 56/62 den Monaten 1/3 zugeordnet und in anderen die Größen 50/56. Liegt das am Schnitt der einzelnen Modelle oder hat es sich einfach verändert.Danke. Viele Grüße.

DROPS Design 25.11.2013 kl. 07:42:

Liebe Stefanie, das kann von Modell zu Modell unterschiedlich sein, einige eignen sich schon für Grösse 50. Orientieren Sie sich an der Schittübersicht.

Jäta kommentaar mustrile DROPS Baby 21-31

Ootame kommentaare selle mustri kohta!

Kui soovid midagi küsida, siis kiiremaks vastuse saamiseks veendu, et valid õige kategooria alloleval formil. Vajaliku väljad *.