DROPS Baby / 21 / 28

Stripy Stripes by DROPS Design

DROPS Fabel lõngast kootud beebi püksid

Võtmesõnad: püksid,
DROPSi disain: muster nr FA-032-by
Lõngagrupp A
------------------------
Suurus: 1/3 - 6/9 - 12/18 kuune (2 - 3/4) aastane
Suurus cm-tes: 56/62 - 68/74 - 80/86 (92 - 98/104) 

Lõng: Garnstudio DROPS FABEL, 50 g / 205 m
100-100-100 (150-200) g kõikidele suurustele, värv nr 901, kirju

DROPSi SUKA- ja RINGVARDAD (40 cm): 2,5 mm - või sobivad, et saavutada koetihedus 26 s x 34 r parempidises koes = 10 x 10 cm
Kummi pikkusega 50-60 cm - vöökoha jaoks
-------------------------

Oled teinud selle või mõne meie teise disaini? Lisa oma piltidele sotsiaalmeedias silt #dropsdesign , et me näeksime neid pilte.

Soovid kasutada teist lõnga? Proovi meie lõngamuundurit!

75% vill, 25% polüamiid
alates 2.50 € /50g
DROPS Fabel uni colour DROPS Fabel uni colour 2.50 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
DROPS Fabel print DROPS Fabel print 2.70 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
DROPS Fabel long print DROPS Fabel long print 2.90 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
Vardad & heegelnõelad
Lõngakulu sellele disainile alates 5.00€. Loe edasi.

Juhend

PÜKSID

KAHANDAMISE NIPP
Kahanda 3 s enne silmusemärkijat (SM): 2 pr kokku, 1 pr.
Kahanda pärast SM-i: 1 pr, tõsta 1 s kudumata pr võttega, 1 pr, tõsta kudumata silmus üle.
----------------------

SÄÄRED
Kootakse ringselt alt üles.
Loo lõdvalt üles 52-56-60 (64-68) s 2,5 mm sukavarrastele. Paigalda silmusemärkija (SM) ringi algusesse = sääre sisekülg. Koo 1 ring parempidi, siis 2 pr/ 2 ph soonikut 5-5-6 (6-6) cm.
Jätka parempidises koes.
SAMAL AJAL, parast 2 cm parempidises koes, kasvata 1 s mõlemal pool SM-i. Korda kasvatamist igal 3-4-5 (8-12) ringil kokku 10-11-10 (9-8) korda = 72-78-80 (82-84) s.
JÄLGI KOETIHEDUST!
Kui töö kõrgus on  16-19-22 (27-33) cm (kasvatused on tehtud), jaga säär kaheks siseküljelt ja jätka edasi-tagasi kududes (et hiljem oleks kergem tõsta sääreosad ringvardale).
Loo mõlemale servale 1 uus silmus õmblusvaruks = 74-80-82 (84-86) s.
Kui töö kõrgus on 18-21-24 (29-35) cm, koo järgmise 2 rea algusest maha 3 silmust (alusta töö PP) = 68-74-76 (78-80) s.
Pane töö kõrvale ja koo teine säär samamoodi.

PÜKSID
Tõsta sääred samale ringvardale = 136-148-152 (156-160) s – ringi algus on taga keskel. Paigalda esiosa keskele silmusemärkija.
Koo ringselt parempidises koes, SAMAL AJAL kahanda 1 s mõlemal pool silmusemärkijat - loe kahandamise nippi. Korda kahandamist igal teisel ringil, kokku 5-8-7 (6-5) korda = 126-132-138 (144-150) s.
Kui töö pikkus 32-38-42 (48-55) cm, koo 1 ring parempidises koes, SAMAL AJAL kohenda silmuste arvu 124-132-140 (144-152) silmuseni.
Edasi koo seljaosa kõrgendus järgmiselt: koo 12 s parempidi ringi algusest, pööra tööd (augu vältimiseks tõsta esimene silmus kudumata ja pinguta lõnga). Koo 24 ph, pööra tööd, koo 36 pr ja pööra, koo 48 ph ja pööra. Jätka nii, kududes 12 s iga kord rohkem enne pööret, veel 6-6-6 (8-8) korda. Siis koo soonikut 2 pr/ 2 ph.
Koo kõik silmused maha, kui töö on eest 40-46-50 (56-63) cm pikkune.

ÜHENDAMINE
Õmble kokku ava jalgevahel. Keera ülevalt soonikuosa kahekorra ja kinnita töö VP. Jäta ava kummi jaoks.

Sede mustrit on parandatud. .

Parandatud online: 22.08.2016
Uus lõngakogus: Lõng: Garnstudio DROPS FABEL, 50 g / 205 m;
100-100-100 (150-200) g kõikidele suurustele, värv nr 901, kirju

Skeem


Vajad abi selle mustriga?

Tänan valimast DROPS Designi! Me anname endast parima, et meie juhendid oleks kergesti arusaadavad. Kõik mustrid on tõlgitud Norra keelest, alati on võimalik kontrollida arvutusi ja mõõte originaaljuhendist (DROPS Baby 21-28) .

Ei saa juhendist aru? Vaata nimekirja erinevatele õpetustele allpool, mis aitavad kaasa projekti valmimisele - ning võib-olla õpetavad isegi midagi uut!

1) Miks on koetihedus tähtis?

Koetihedus määrab kudumi suuruse ja mõõdetakse tavaliselt 10 x 10 cm osalt. Tavaliselt kirjutatakse nii: silmuste arv laiuses x (korda) ridade arv kõrguses - näiteks: 19 silmust x 26 rida = 10 x 10 cm.

Koetihedus on kudujatel erinev, mõni koob/heegeldab lõdvemalt, mõni tugevalt. Koetihedust saab muuta varraste suurusega, seepärast me alati mainime, et varraste suurus on ainult soovituslik! Igaüks saab seda ise muuta (suuremaks või väiksemaks) vastavalt oma käekirjale, et koetihedus tuleks sama, kui mainitud juhendis. Kui koetihedus on erinev, on lõngakulu erinev ja lõpptulemuseks on teistsugused mõõdud.

Koetihedus määrab ka seda, milliseid alternatiivlõngu saab kasutada. Teine lõng sobib alternatiiviks, kui see annab sama koetiheduse.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi ja mõõta koetihedust

üles

2) Mis on lõngagrupid?

Kõik meie lõngad on jagatud lõngagruppideks (A kuni F) lõnga jämeduse ja koetiheduse järgi - lõngagrupp A sisaldab peenikesi lõngu ja lõngagrupp F kõige jämedamaid. Nii on lihtne leida alternatiivlõngu samale mustrile, kui soovid kasutada teist lõnga. Ühe lõngagrupi lõngadel on sama koetihedus ja neid saab teineteisega asendada. Aga kuna erinevatel lõngadel on erinev tekstuur, siis lõpptulemus võib olla erinev.

Vaata erinevaid lõngagruppe siit.

üles

3) Kas ma saan kasutada erinevat lõnga kui antud mustrid?

Kasutades teist lõnga on tähtis, et koetihedus oleks sama. Nii tulevad eseme mõõdud samad, kui antud joonisel. Seda on lihtsam saavutada, kui kasutada sama lõngagrupi lõngu. Samuti on võimalik panna kokku mitu peenemat lõnga, et saavutatda soovitatud koetihedus. Proovi meie lõngamuundurit. Ma soovitame alati teha tööproovi.

NB! Kui kasutate erinevat lõnga, siis võib olla lõpptulemus ka erinev, kuna teisel lõngal on erinev tekstuur.

Vaata DROPS õpetust: Kas ma saan kasutada teist lõnga kui antud juhendis?

üles

4) Kuidas kasutada Lõngamuundurit?

Igal meie mustrilehel on link Lõngamuundurile, juhul kui soovid kasutada teist lõnga kui soovitatud juhendis. Sisesta lõng, mida soovid asendada, kogus (valitud suurusele) ja lõngade arv ning lõngamuundur pakub parima valiku alternatiive sama koetihedusega. Lisaks saad teada palju vajad uut lõnga ja mitut lõnga kasutada. Enamus tokke on 50 g (mõned 25 g või 100 g).

Kui mustris on kasutatud mitut värvi, siis tuleb iga värvi eraldi vaadata. Samuti, kui juhendis on kasutatud kahte erinevat lõnga koos (näiteks 1 Alpaca + 1 Kid-Silk), siis tuleb leida alternatiivid neile eraldi.

Vaata lõngamuundurit siit

üles

5) Miks minu koetihedus tuleb vale soovitatud varrastega?

Varraste suurus mustrilehel on ainult soovituslik, tähtis on järgida koetihedust. Kuna koetihedus on kõigil erinev, siis on vaja valida omale sobivad vardad õige koetiheduse saavutamiseks – võib-olla on vaja võtta suuremad või väiksemad vardad. Seepärast on vajalik teha tööproov.

Kui Sinu koetihedus on erinev, siis tulevad ka eseme mõõdud erinevad.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi

üles

6) Miks on ese kootud ülevalt alla?

Kui rõivas on kootud ülevalt alla, on lihtsam teha muudatusi pikkuses. Näiteks, on lihtsam proovida eset selga kudumise käigus, et kontrollida passe pikkust.

Juhendis on hoolikalt selgitatud iga samm õiges järjekorras. Skeemid on kohandatud vastavalt kudumise suunale ja kootakse nagu tavaliselt.

üles

7) Miks on varrukad lühemad suurematel surrustel?

Suurematel suurustel on üldlaius (varruka otsast varruka otsani) ikkagi suurem, isegi kui varruka pikkus on lühem. Suurematel suurustel on varrukakaar pikem ja õlad laiemad, et rõivas istuks seljas paremini.

üles

8) Mis on mustrikordus?

Mustri skeeme korratakse tihti ringil/real või vertikaalselt (kõrguses). 1 mustrikordus skeemil näitab mustri põhisilmuseid. Kui on öeldud juhendis, et tee 5 mustrikordust skeemi A.1 ringil, siis tuleb kududa skeemi 5 korda üksteise järgi samal ringil. Kui on öeldud juhendis, et tee 2 mustrikordust skeemi A.1 vertikaalselt, koo terve skeem ühe korra kõrguses, siis koo jälle otsast peale terve skeem teise korra.

üles

9) Kuidas kududa skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule. 1 ruut = 1 silmus.

Edasi-tagasi kududes, kootakse iga teine rida töö paremal pool, skeemi loetakse paremalt vasakule; iga teine rida kootakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale. Kududes töö pahemal pool, loetakse skeemi vasakult paremale, parempidi silmused kootakse pahempidi ja pahempidi silmused parempidi.

Ringselt kududes kootakse kõik read töö paremal pool ja skeemil loetakse kõik read paremalt vasakule.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

üles

10) Kuidas heegeldada skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule.

Edasi-tagasi heegeldades, read mis tehakse töö paremal pool loetakse skeemi paremalt vasakule; read mis tehakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale.

Ringselt heegeldades tehakse kõik read töö paremal pool ja skeemi loetakse igal ringil paremalt vasakule.

Heegeldades ringset skeemi, alustatakse keskelt ja heegeldatakse väljapoole, vastupäeva ja ringi haaval.

Rida algab tavaliselt antud numbri ahelsilmustega (vastavalt järgmise silmuse kõrgusele), see on näidatud skeemil või kirjeldatud juhendis.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

11) Kuidas kududa ühel real/ringil mitu erinevat skeemi?

Kui on vaja teha samal real/ringil mitme erineva skeemi järgi, siis on see tavaliselt kirjutatud nii: “ koo skeemi A.1, A.2, skeemi A.3 kokku 0-0-2-3-4 times". Aee tähendab koo skeemi A.1 ühe korra, siis skeemi A.2 ühe korra, siis korda skeemi A.3 (laiuses) niimitu korda, kui on vaja sinu suurusele – siin näites on see: suurusel S = 0 korda, M = 0 korda, L= 2 korda, XL= 3 korda ja suurusel XXL = 4 korda.

Skeeme kootakse nagu tavaliselt, alusta esimese reaga skeemil A.1, siis tee skeemi A.2 esimene rida jne.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

12) Miks tehaks töö alguses rohkem ahelsilmuseid?

Ahelsilmused on natuke lühemad kui teised silmused, et äär ei jääks kiskuma, me teeme alguses rohkem silmuseid. Järgmisel real kohandatakse silmuste arvu, et see läheks kokku mustriga ja suuruse mõõtudega joonisel.

üles

13) Miks kasvatatakse silmuseid enne soonikut ülevalt alla kududes?

Soonikkude on venivam ja tõmbab rohkem kokku, kui näiteks parempidine kude. Kasvatades silmuseid enne soonikkoes äärist, hoiab see ära suure erinevuse laiusesse.

üles

14) Milleks kasvatada mahakudumise real?

Tihti jääb mahakudumise rida kiskuma. Seepärast tehakse silmuseid mahakududes mõned õhksilmused, et äär ei jääks kiskuma.

Vaata DROPSi videot: Kuidas kududa silmuseid maha, tehes õhksilmuseid?

üles

15) Kuidas kasvatada/kahandada kordamööda igal 3. või 4. real/ringil?

Et kasvatused / kahandused jaguneksid ühtlaselt, tuleb kasvatada /kahandada näiteks kordamööda igal 3. või 4. real/ringil järgmiselt: koo 2 rida ja kasvata/kahanda kolmandal real/ringil, koo 3 rida ja kasvata neljandal real/ringil. Kasvata/kahanda niimoodi vaheldumisi, kuni vajalikud kasvatused/kahandused on tehtud.

Vaata DROPS õpetust: Kasvata / kahanda 1 silmus kordamööda igal 3. või 4. real

üles

16) Miks on juhend natuke erinev kui disain pildil?

Mustrikordused võivad olla natuke erinevad erinevatel suurustel, et saavutada vajaliku suurust. Kui te teete suuremat suurust, võib teie töö olla natuke erinev. Seda kõike on võetud arvesse disaini loomisel, et üldmulje oleks kõikidel suurustel sama.

Järgi oma suurusele vastavat juhendit ja skeeme!

üles

17) Kuidas kududa jakki ringselt, mitte edasi-tagasi?

Kui soovitakse kududa ringselt, mitte edasi-tagasi, saab juhendit natuke muuta. Esiosa keskele tuleb lisada steegid (õmblusvarud - tavaliselt u 5 silmust) ja järgida juhendit. Selle asemel et pöörata ja kududa töö pahemal pool, koo lihtsalt üle steekide ja jätka ringselt töö paremal pool. Pärast lõigatakse kudum eest lahti, korjatakse silmused nööbiliistude jaoks ja kaetakse lõikeservad.

Vaata DROPS videot: Kuidas kududa steeke ja neid lahti lõigata

üles

18) Kuidas muuta ringselt kootud juhendit edasi-tagasi kudumiseks?

Kui soovitakse kududa ringse töövõtte asemel edasi-tagasi, võib kududa osad eraldi ja õmmelda pärast kokku. Kehaosa silmuste arv tuleb jagada kaheks, lisada 1 ääresilmus mõlemale küljele (õmblusvarudeks) ja kududa edasi-tagasi.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas kududa ringvarrastele kirjutatud juhendit pikkade varrastega?

üles

19) Miks on juhendis ikka näidatud tootmisest maas lõnga nime?

Kuna igal lõngal on oma tekstuur, on originaallõng jõetud juhendisse alles. Aga meie Lõngamuunduriga on lihtne leida alternatiivi, või vali lihtsalt sama lõngagrupi lõng.

Mõnes poes võib veel olla tootmisest maas lõnga müügil, või on kellegil veel kodus seda lõnga alles ja soovib leida juhendit.

Lõngamuundur aitab leida alternatiivlõnga ja vajaliku koguse.

üles

20) Kuidas muuta naiste suurusega kudum meeste suurusele?

Kui soovid kududa naiste suurusega disaini mehele, siis on seda lihtne muuta meeste suuruseks. Suurim erinevaus on varrukate ja kehaosa pikkus. Vali naiste suurus sobiva rinnaümbermõõduga. Pikkus saab lisada varrukale enne käeaugu mahakudumist/varrukakaare tegemist. Kui juhend on ülevalt alla, saab pikkus lisada kohe pärast käeauku või enne esimest kahandust varrukal.

Lõngakoguse muutus oleneb kui palju pikkust lisatakse, aga parem osta tokk rohkem kui vähem.

üles

21) Kuidas hoiduda kampsuni topiliseks minemisest?

Enamus lõngu on karvased, mis eemalduvad pesus või moodustavad toppe. Kammitud lõngadel (st. karvastel lõngadel) on neid rohkem, mistõttu need ajavad ka rohkem karva.

Karva ajamine sõltub ka sellest, mida kantakse kudumi all ja kas see tõmbab kiude välja. Seetõttu on võimatu garanteerida, et kudum ei aja karva.

Allpool on mõned nipid, kuidas saada paremat tulemust karvaste lõngadega:

1. Kudumi valmides (enne pesu) raputa seda, et lahtised karvad eemalduks. NB! ÄRA KASUTA liimirulli, harja või muid meetodeid, mis kisuvad karvu välja.

2. Pane kudum kilekotti ja külmikusse – madal temperatuur põhjustab kiudude lõdvestumist ja need eemalduvad teineteisest kergemini.

3. Jäta ese külmikusse paariks tunniks, siis võta välja ja raputa kudumit jälle.

4. Pese kudumit vastavalt juhendile lõngatoki etiketil.

üles

22) Kuidas mõõdetakse eseme pikkust?

Mustrilehel olev mõõtudega joonis annab infot rõiva pikkuse kohta. Kampsuni pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast (tavaliselt kaelaaugu kõrvalt, MITTE õla tipust) alla alumise servani. Samamoodi passe pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast alla varrukate ja kehaosa jagamise kohani.

Mõõte ei võeta mööda nööbiliiste, kui ei ole just nii mainitud; sel puhul mõõda nööbiliistude kõrvalt.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas vaadata suurust joonisel

üles

23) Mitu toki lõnga on vaja?

Vajaminev lõngakogus on antud grammides, näiteks: 450 g. Arvutamaks, mitu toki lõnga on vaja, on esiteks vaja teada, kui palju gramme on 1 tokis (25g, 50g või 100g). See informatsioon on saadaval, vaadates lõngainfot. Jaga vajalik grammide arv toki kaaluga. Näiteks, kui tokis on 50 g lõnga (standard kogus), siis arvutatakse järgmiselt: 450 / 50 = 9 tokki.

üles

Kas ostsid selle projekti tegemiseks DROPS lõnga? Siis võib küsida abi lõngapoest. Vaata DROPS lõnga müüjate nimekirja siit!
Ikka ei leia vastust oma küsimusele? Siis võib jätta kommetaar juhendi lõppu ja meie eksperdid vastavad! Seda tehakse tavaliselt 5 kuni 10 päeva jooksul.. Seniks võib lugeda küsimusi-vastuseid kommentaaridest või ühineda DROPS Workshop grupiga Facebookis abi saamiseks kaaskudujatelt/heegeldajatelt!

Kommentaarid / Küsimused (30)

Lisa 27.03.2020 - 13:17:

Hallo, ich habe das mit dem zusammennähen der Öffnung im Schritt nicht verstanden. Habe es schon dreimal wieder aufgemacht weil es immer komisch aussah. 😥

DROPS Design 27.03.2020 kl. 14:26:

Liebe Lisa, die abgekettene Maschen zwischen beide Beine sollen zusammengenäht sein, dh die Maschen von Vorderteil zusammen mit Maschen von Rückenteil. Viel Spaß beim stricken!

Susanna 19.01.2020 - 12:03:

Hei! Suomenkielisessä ohjeessa lahjetta neulotaan 24cm koossa 12/18kk ja sitten jatketaan tasona. Piirroksessa lahkeen mitta on kuitenkin 50cm. Miten pitäisi tehdä?

Hazel 07.11.2018 - 12:49:

Hi, is it possible to knit these baby pants on normal knitting needles as I can't knit on circular needles? Would the stripes work out the same? Thankyou x

DROPS Design 07.11.2018 kl. 13:49:

Dear Hazel, you'll find informations about adjutsing a pattern onto straight needles here and how to knit magic loop (instead of double pointed needles) there. Striipes are made automatically because of DROPS Fabel. Happy knitting!

Mette 21.09.2018 - 03:49:

Skal benene strikkes ens? Tænker det er fysisk umuligt at have begge begyndelser af omgangene midt bag..det ene ben må nødvendigvis være spejlvendt?

DROPS Design 24.09.2018 kl. 09:46:

Hej Mette, jo når du har sat de to ens ben ind på samme rundpind (inderside mod inderside). Den side imellem benene du starter på er nu midt bagpå og den anden side er midt foran, her sætter du mærket. God fornøjelse!

Moni Ben 04.07.2018 - 10:15:

Liebes dropsteam, ich bin nun dabei die Naht am Schritt zu schließen. Soll sie von vorne nach hinten, also längs oder von rechts nach links , also quer geschlossen werden?

DROPS Design 04.07.2018 kl. 12:07:

Liebe Frau Ben, es gibt 2 verschiedenen Naht, die erste wird an jedem Bein (= wenn Sie 1 M auf beiden Seiten angeschlagen haben und weiter in hin- und Rückreihen gestrickt) + die 6 Maschen (3 von jedem Bein für Vorder- bzw Rückenteil) werden zusammen genäht. Viel Spaß beim fertigstellen!

Ute Sievertz 10.03.2018 - 21:45:

Ich fange gerade die vierte Hose an. Die Hose sitzt super und Klein Ida trägt sie ständig, die ersten sind jetzt etwas knapp und es müssen neue her. Ich freue mich immer, wenn ich Ida in den von mir gestrickten Sachen sehe.

Sabrina 31.08.2017 - 10:41:

Hallo! Ich bin am Ende des ersten Beins angekommen. Arbeit geteilt also Runde geöffnet und am hinteren Teil Hin- und Rückreihen gestrickt. Somit wird das Hinterteil etwas länger als das Vorderteil des Beins. Richtig? Wenn ich das Bein nun auf eine Rundstricknadel packe habe ich doch ein Loch an der Außenseite des Beins aufgrund des Höhenunterschieds.

DROPS Design 31.08.2017 kl. 11:50:

Liebe Sabrina, jedes Bein wird genau so hoch, mit die selbe Reihenanzahl an der Vorder- und der Rückseite. Die aufgenommenen Maschen (bei 16-33 cm, siehe Größe) sind Randmaschen. Dann stricken Sie auf alle Masche bis Arbeit misst 18-35 cm, dann 3 M auf beide Seiten abketten und das 2. Bein genauso stricken ; bei der Hose werden dann verkürzten Reihen gestrickt damit es höher am Rückenteil wird. Viel Spaß beim stricken!

Alyson McWilliams 07.08.2016 - 21:50:

I'm knitting the biggest size - 3-4 years and am already on the 3rd ball of wool, knitting the body part. It says in the instructions 100grams for all sizes.

Valeska 17.08.2015 - 23:04:

Guten Tag, ich bin mit der Anleitung sehr gut klargekommen. Aber jetzt verstehe ich nicht, wo das Gummi eingezogen werden soll: Im Schritt?? Könnten Sie diesen letzten Absatz nochmal genauer erklären: "ZUSAMMENNÄHEN: Die Öffnung im Schritt zusammennähen. Die Kante oben auf der linken Seite annähen und eine kleine Öffnung offen lassen. Das Gummiband einziehen." Viele Grüße! Valeska

DROPS Design 21.08.2015 kl. 21:13:

Im Schritt haben Sie ja eine Öffnung, die schließen Sie. Das Gummiband ziehen Sie oben, d.h. am oberen Rand der Hose ein, dafür falten Sie den Rippenmusterrand zur Hälfte nach hinten um und nähen ihn auf der Rückseite fest, sodass ein Tunnelzug für das Gummiband entsteht. Dort ziehen Sie dann das Gummi ein.

Christina Polster 17.01.2015 - 11:10:

Danke für die Antwort: also immer vor und nach Markierungsfaden jeweils 1 M. zunehmen jede dritte Runde. D.h. ich verteile dann auch NICHT die Maschen wieder gleichmäßig auf das Nadelspiel, damit ich auch immer an der gleichen Stelle die Zunahme mache. Aufgrund der Formgebung, damit das Bein dann außen gerade bleibt. Richtig? :)

DROPS Design 18.01.2015 kl. 19:00:

Ja genau. Der Markierer bleibt, wo er ist, nämlich am Rd-Beginn, und Sie arbeiten die Zunahmen immer beidseitig davon. Sie können die M so verteilen, dass es zum Stricken angenehm bleibt, aber Sie müssen darauf achten, dass Sie den Markierer dabei nicht versetzen und den Rd-Beginn nicht aus dem Auge verlieren.

Jäta kommentaar mustrile DROPS Baby 21-28

Ootame kommentaare selle mustri kohta!

Kui soovid midagi küsida, siis kiiremaks vastuse saamiseks veendu, et valid õige kategooria alloleval formil. Vajaliku väljad *.