DROPS Baby / 21 / 26

Happy Ending by DROPS Design

DROPS Alpaca lõngast kootud ripskoes beebi püksid

Võtmesõnad: püksid,
DROPSi disain: muster nr Z-089-by
Lõngagrupp A
----------------------------------
Suurused: 1/3 - 6/9 - 12/18 kuune (2 - 3/4) aastane
Lapse pikkus cm: 56/62 - 68/74 - 80/86 (92 - 98/104)

Lõng: Garnstudio DROPS ALPACA, 50 g / 167 m
100-150-150 (150-200) g värv nr 6205, helesinine

DROPSi SUKA- ja RINGVARDAD (40 cm): 3 mm - või sobivad, et saavutada koetihedus 24 s x 48 r ripskoes koes = 10 x 10 cm
DROPSi SUKA- ja RINGVARDAD (40 cm): 2,5 mm - sooniku jaoks
----------------------------------

Oled teinud selle või mõne meie teise disaini? Lisa oma piltidele sotsiaalmeedias silt #dropsdesign , et me näeksime neid pilte.

Soovid kasutada teist lõnga? Proovi meie lõngamuundurit!

100% alpaka
alates 3.65 € /50g
DROPS Alpaca uni colour DROPS Alpaca uni colour 3.65 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
DROPS Alpaca mix DROPS Alpaca mix 3.85 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
Vardad & heegelnõelad
Lõngakulu sellele disainile alates 7.30€. Loe edasi.

Juhend

RIPSKUDE (edasi-tagasi kududes): koo kõik read parempidi.

RIPSKUDE (ringselt kududes):
* 1 ring parempidi, 1 ring pahempidi *, korda * kuni*.

KAHANDAMISE NIPP
Kahanda järgmiselt (alusta 3 s enne silmusemärkijat (SM)): 2 pr kokku, 1 pr.
Kahanda pärast SM-i: 1 pr, tõsta 1 s kudumata parempidi, 1 pr, tõsta kudumata silmus üle.
---------------------------

PÜKSID

SÄÄREOSA
Kootakse ringselt sukavarrastega.
Loo lõdvalt üles 56-60-64 (68-72) s 2,5 mm sukavarrastele. Paigalda SM ringi algusesse = sääre sisekülg. Koo 1 ring parempidi, siis koo soonikut 2 pr/ 2 ph.
Kui töö on 8-8-9 (9-10) cm pikkune, võta 3 mm sukavardad.
Koo 1 ring parempidi, SAMAL AJAL kahanda 8-8-10 (12-12) s ühtlaste vahedega = 48-52-54 (56-60) s.
Edasi koo ripskoes.
Kui töö kõrgus on  9-9-10 (10-11) cm, kasvata 1 s mõlemal pool mõlemat SM-i. Korda kasvatamist igal 4.-6.-7. (10.-13.) ringil kokku 9 korda = 66-70-72 (74-78) s. Jätka ripskoes.
Kui töö kõrgus on 16-19-22 (27-33) cm (jälgi, et kõik kasvatused on tehtud), jaga säär kaheks siseküljelt ja jätka edasi-tagasi kududes (et hiljem oleks kergem tõsta sääreosad ringvardale). Loo mõlemale servale 1 uus silmus õmblusvaruks = 68-72-74 (76-80) s.
Kui töö on 18-21-24 (29-35) cm pikkune, koo maha mõlemal serval 3 s = 62-66-68 (70-74) s.
Pane töö kõrvale ja koo teine säär samamoodi.

PÜKSID
Tõsta mõlemad sääred ühele 3 mm ringvardale = 124-132-136 (140-148) s. Paigalda esiosa keskele silmusemärkija.
Koo ringselt ripskoes, SAMAL AJAL kahanda 1 s mõlemal pool silmusemärkijat esiosa keskel - loe kahandamise nippi. Korda kahandamist igal teisel ringil, kokku 6-6-6 (4-4) korda = 112-120-124 (132-140) s.
Kui töö pikkus on 29-35-38 (43-50) cm, koo 1 ring parempidi, SAMAL AJAL kasvata 24-24-24 (28-28) s ühtlaste vahedega = 136-144-148 (160-168) s.
Nüüd võta 2,5 mm vardad ja koo 2 pr/2 ph soonikut 7-7-8 (9-9) cm.
Kui püksid on 36-42-46 (52-59) cm pikkused, koo silmused lõdvalt maha, tehes pr pr silmuse kohale ja ph ph kohale.

ÜHENDAMINE
Õmble kokku ava jalgevahel.

Skeem


Vajad abi selle mustriga?

Tänan valimast DROPS Designi! Me anname endast parima, et meie juhendid oleks kergesti arusaadavad. Kõik mustrid on tõlgitud Norra keelest, alati on võimalik kontrollida arvutusi ja mõõte originaaljuhendist (DROPS Baby 21-26) .

Ei saa juhendist aru? Vaata nimekirja erinevatele õpetustele allpool, mis aitavad kaasa projekti valmimisele - ning võib-olla õpetavad isegi midagi uut!

1) Miks on koetihedus tähtis?

Koetihedus määrab kudumi suuruse ja mõõdetakse tavaliselt 10 x 10 cm osalt. Tavaliselt kirjutatakse nii: silmuste arv laiuses x (korda) ridade arv kõrguses - näiteks: 19 silmust x 26 rida = 10 x 10 cm.

Koetihedus on kudujatel erinev, mõni koob/heegeldab lõdvemalt, mõni tugevalt. Koetihedust saab muuta varraste suurusega, seepärast me alati mainime, et varraste suurus on ainult soovituslik! Igaüks saab seda ise muuta (suuremaks või väiksemaks) vastavalt oma käekirjale, et koetihedus tuleks sama, kui mainitud juhendis. Kui koetihedus on erinev, on lõngakulu erinev ja lõpptulemuseks on teistsugused mõõdud.

Koetihedus määrab ka seda, milliseid alternatiivlõngu saab kasutada. Teine lõng sobib alternatiiviks, kui see annab sama koetiheduse.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi ja mõõta koetihedust

üles

2) Mis on lõngagrupid?

Kõik meie lõngad on jagatud lõngagruppideks (A kuni F) lõnga jämeduse ja koetiheduse järgi - lõngagrupp A sisaldab peenikesi lõngu ja lõngagrupp F kõige jämedamaid. Nii on lihtne leida alternatiivlõngu samale mustrile, kui soovid kasutada teist lõnga. Ühe lõngagrupi lõngadel on sama koetihedus ja neid saab teineteisega asendada. Aga kuna erinevatel lõngadel on erinev tekstuur, siis lõpptulemus võib olla erinev.

Vaata erinevaid lõngagruppe siit.

üles

3) Kas ma saan kasutada erinevat lõnga kui antud mustrid?

Kasutades teist lõnga on tähtis, et koetihedus oleks sama. Nii tulevad eseme mõõdud samad, kui antud joonisel. Seda on lihtsam saavutada, kui kasutada sama lõngagrupi lõngu. Samuti on võimalik panna kokku mitu peenemat lõnga, et saavutatda soovitatud koetihedus. Proovi meie lõngamuundurit. Ma soovitame alati teha tööproovi.

NB! Kui kasutate erinevat lõnga, siis võib olla lõpptulemus ka erinev, kuna teisel lõngal on erinev tekstuur.

Vaata DROPS õpetust: Kas ma saan kasutada teist lõnga kui antud juhendis?

üles

4) Kuidas kasutada Lõngamuundurit?

Igal meie mustrilehel on link Lõngamuundurile, juhul kui soovid kasutada teist lõnga kui soovitatud juhendis. Sisesta lõng, mida soovid asendada, kogus (valitud suurusele) ja lõngade arv ning lõngamuundur pakub parima valiku alternatiive sama koetihedusega. Lisaks saad teada palju vajad uut lõnga ja mitut lõnga kasutada. Enamus tokke on 50 g (mõned 25 g või 100 g).

Kui mustris on kasutatud mitut värvi, siis tuleb iga värvi eraldi vaadata. Samuti, kui juhendis on kasutatud kahte erinevat lõnga koos (näiteks 1 Alpaca + 1 Kid-Silk), siis tuleb leida alternatiivid neile eraldi.

Vaata lõngamuundurit siit

üles

5) Miks minu koetihedus tuleb vale soovitatud varrastega?

Varraste suurus mustrilehel on ainult soovituslik, tähtis on järgida koetihedust. Kuna koetihedus on kõigil erinev, siis on vaja valida omale sobivad vardad õige koetiheduse saavutamiseks – võib-olla on vaja võtta suuremad või väiksemad vardad. Seepärast on vajalik teha tööproov.

Kui Sinu koetihedus on erinev, siis tulevad ka eseme mõõdud erinevad.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi

üles

6) Miks on ese kootud ülevalt alla?

Kui rõivas on kootud ülevalt alla, on lihtsam teha muudatusi pikkuses. Näiteks, on lihtsam proovida eset selga kudumise käigus, et kontrollida passe pikkust.

Juhendis on hoolikalt selgitatud iga samm õiges järjekorras. Skeemid on kohandatud vastavalt kudumise suunale ja kootakse nagu tavaliselt.

üles

7) Miks on varrukad lühemad suurematel surrustel?

Suurematel suurustel on üldlaius (varruka otsast varruka otsani) ikkagi suurem, isegi kui varruka pikkus on lühem. Suurematel suurustel on varrukakaar pikem ja õlad laiemad, et rõivas istuks seljas paremini.

üles

8) Mis on mustrikordus?

Mustri skeeme korratakse tihti ringil/real või vertikaalselt (kõrguses). 1 mustrikordus skeemil näitab mustri põhisilmuseid. Kui on öeldud juhendis, et tee 5 mustrikordust skeemi A.1 ringil, siis tuleb kududa skeemi 5 korda üksteise järgi samal ringil. Kui on öeldud juhendis, et tee 2 mustrikordust skeemi A.1 vertikaalselt, koo terve skeem ühe korra kõrguses, siis koo jälle otsast peale terve skeem teise korra.

üles

9) Kuidas kududa skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule. 1 ruut = 1 silmus.

Edasi-tagasi kududes, kootakse iga teine rida töö paremal pool, skeemi loetakse paremalt vasakule; iga teine rida kootakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale. Kududes töö pahemal pool, loetakse skeemi vasakult paremale, parempidi silmused kootakse pahempidi ja pahempidi silmused parempidi.

Ringselt kududes kootakse kõik read töö paremal pool ja skeemil loetakse kõik read paremalt vasakule.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

üles

10) Kuidas heegeldada skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule.

Edasi-tagasi heegeldades, read mis tehakse töö paremal pool loetakse skeemi paremalt vasakule; read mis tehakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale.

Ringselt heegeldades tehakse kõik read töö paremal pool ja skeemi loetakse igal ringil paremalt vasakule.

Heegeldades ringset skeemi, alustatakse keskelt ja heegeldatakse väljapoole, vastupäeva ja ringi haaval.

Rida algab tavaliselt antud numbri ahelsilmustega (vastavalt järgmise silmuse kõrgusele), see on näidatud skeemil või kirjeldatud juhendis.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

11) Kuidas kududa ühel real/ringil mitu erinevat skeemi?

Kui on vaja teha samal real/ringil mitme erineva skeemi järgi, siis on see tavaliselt kirjutatud nii: “ koo skeemi A.1, A.2, skeemi A.3 kokku 0-0-2-3-4 times". Aee tähendab koo skeemi A.1 ühe korra, siis skeemi A.2 ühe korra, siis korda skeemi A.3 (laiuses) niimitu korda, kui on vaja sinu suurusele – siin näites on see: suurusel S = 0 korda, M = 0 korda, L= 2 korda, XL= 3 korda ja suurusel XXL = 4 korda.

Skeeme kootakse nagu tavaliselt, alusta esimese reaga skeemil A.1, siis tee skeemi A.2 esimene rida jne.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

12) Miks tehaks töö alguses rohkem ahelsilmuseid?

Ahelsilmused on natuke lühemad kui teised silmused, et äär ei jääks kiskuma, me teeme alguses rohkem silmuseid. Järgmisel real kohandatakse silmuste arvu, et see läheks kokku mustriga ja suuruse mõõtudega joonisel.

üles

13) Miks kasvatatakse silmuseid enne soonikut ülevalt alla kududes?

Soonikkude on venivam ja tõmbab rohkem kokku, kui näiteks parempidine kude. Kasvatades silmuseid enne soonikkoes äärist, hoiab see ära suure erinevuse laiusesse.

üles

14) Milleks kasvatada mahakudumise real?

Tihti jääb mahakudumise rida kiskuma. Seepärast tehakse silmuseid mahakududes mõned õhksilmused, et äär ei jääks kiskuma.

Vaata DROPSi videot: Kuidas kududa silmuseid maha, tehes õhksilmuseid?

üles

15) Kuidas kasvatada/kahandada kordamööda igal 3. või 4. real/ringil?

Et kasvatused / kahandused jaguneksid ühtlaselt, tuleb kasvatada /kahandada näiteks kordamööda igal 3. või 4. real/ringil järgmiselt: koo 2 rida ja kasvata/kahanda kolmandal real/ringil, koo 3 rida ja kasvata neljandal real/ringil. Kasvata/kahanda niimoodi vaheldumisi, kuni vajalikud kasvatused/kahandused on tehtud.

Vaata DROPS õpetust: Kasvata / kahanda 1 silmus kordamööda igal 3. või 4. real

üles

16) Miks on juhend natuke erinev kui disain pildil?

Mustrikordused võivad olla natuke erinevad erinevatel suurustel, et saavutada vajaliku suurust. Kui te teete suuremat suurust, võib teie töö olla natuke erinev. Seda kõike on võetud arvesse disaini loomisel, et üldmulje oleks kõikidel suurustel sama.

Järgi oma suurusele vastavat juhendit ja skeeme!

üles

17) Kuidas kududa jakki ringselt, mitte edasi-tagasi?

Kui soovitakse kududa ringselt, mitte edasi-tagasi, saab juhendit natuke muuta. Esiosa keskele tuleb lisada steegid (õmblusvarud - tavaliselt u 5 silmust) ja järgida juhendit. Selle asemel et pöörata ja kududa töö pahemal pool, koo lihtsalt üle steekide ja jätka ringselt töö paremal pool. Pärast lõigatakse kudum eest lahti, korjatakse silmused nööbiliistude jaoks ja kaetakse lõikeservad.

Vaata DROPS videot: Kuidas kududa steeke ja neid lahti lõigata

üles

18) Kuidas muuta ringselt kootud juhendit edasi-tagasi kudumiseks?

Kui soovitakse kududa ringse töövõtte asemel edasi-tagasi, võib kududa osad eraldi ja õmmelda pärast kokku. Kehaosa silmuste arv tuleb jagada kaheks, lisada 1 ääresilmus mõlemale küljele (õmblusvarudeks) ja kududa edasi-tagasi.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas kududa ringvarrastele kirjutatud juhendit pikkade varrastega?

üles

19) Miks on juhendis ikka näidatud tootmisest maas lõnga nime?

Kuna igal lõngal on oma tekstuur, on originaallõng jõetud juhendisse alles. Aga meie Lõngamuunduriga on lihtne leida alternatiivi, või vali lihtsalt sama lõngagrupi lõng.

Mõnes poes võib veel olla tootmisest maas lõnga müügil, või on kellegil veel kodus seda lõnga alles ja soovib leida juhendit.

Lõngamuundur aitab leida alternatiivlõnga ja vajaliku koguse.

üles

20) Kuidas muuta naiste suurusega kudum meeste suurusele?

Kui soovid kududa naiste suurusega disaini mehele, siis on seda lihtne muuta meeste suuruseks. Suurim erinevaus on varrukate ja kehaosa pikkus. Vali naiste suurus sobiva rinnaümbermõõduga. Pikkus saab lisada varrukale enne käeaugu mahakudumist/varrukakaare tegemist. Kui juhend on ülevalt alla, saab pikkus lisada kohe pärast käeauku või enne esimest kahandust varrukal.

Lõngakoguse muutus oleneb kui palju pikkust lisatakse, aga parem osta tokk rohkem kui vähem.

üles

21) Kuidas hoiduda kampsuni topiliseks minemisest?

Enamus lõngu on karvased, mis eemalduvad pesus või moodustavad toppe. Kammitud lõngadel (st. karvastel lõngadel) on neid rohkem, mistõttu need ajavad ka rohkem karva.

Karva ajamine sõltub ka sellest, mida kantakse kudumi all ja kas see tõmbab kiude välja. Seetõttu on võimatu garanteerida, et kudum ei aja karva.

Allpool on mõned nipid, kuidas saada paremat tulemust karvaste lõngadega:

1. Kudumi valmides (enne pesu) raputa seda, et lahtised karvad eemalduks. NB! ÄRA KASUTA liimirulli, harja või muid meetodeid, mis kisuvad karvu välja.

2. Pane kudum kilekotti ja külmikusse – madal temperatuur põhjustab kiudude lõdvestumist ja need eemalduvad teineteisest kergemini.

3. Jäta ese külmikusse paariks tunniks, siis võta välja ja raputa kudumit jälle.

4. Pese kudumit vastavalt juhendile lõngatoki etiketil.

üles

22) Kuidas mõõdetakse eseme pikkust?

Mustrilehel olev mõõtudega joonis annab infot rõiva pikkuse kohta. Kampsuni pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast (tavaliselt kaelaaugu kõrvalt, MITTE õla tipust) alla alumise servani. Samamoodi passe pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast alla varrukate ja kehaosa jagamise kohani.

Mõõte ei võeta mööda nööbiliiste, kui ei ole just nii mainitud; sel puhul mõõda nööbiliistude kõrvalt.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas vaadata suurust joonisel

üles

23) Mitu toki lõnga on vaja?

Vajaminev lõngakogus on antud grammides, näiteks: 450 g. Arvutamaks, mitu toki lõnga on vaja, on esiteks vaja teada, kui palju gramme on 1 tokis (25g, 50g või 100g). See informatsioon on saadaval, vaadates lõngainfot. Jaga vajalik grammide arv toki kaaluga. Näiteks, kui tokis on 50 g lõnga (standard kogus), siis arvutatakse järgmiselt: 450 / 50 = 9 tokki.

üles

Kas ostsid selle projekti tegemiseks DROPS lõnga? Siis võib küsida abi lõngapoest. Vaata DROPS lõnga müüjate nimekirja siit!
Ikka ei leia vastust oma küsimusele? Siis võib jätta kommetaar juhendi lõppu ja meie eksperdid vastavad! Seda tehakse tavaliselt 5 kuni 10 päeva jooksul.. Seniks võib lugeda küsimusi-vastuseid kommentaaridest või ühineda DROPS Workshop grupiga Facebookis abi saamiseks kaaskudujatelt/heegeldajatelt!

Kommentaarid / Küsimused (17)

Iselin 23.07.2019 - 22:08:

Hei! jeg har strikket det ene beinet, men forstår ikke den " del arbeidet på innsiden av beinet og strikke frem og tilbake :) Mvh Iselin

DROPS Design 24.07.2019 kl. 07:35:

Hei Iselin, Istedenfor å fortsette rundt på en ny runde, snu arbeidet og strikke tilbake fra vrangen. Gjør det samme når du kommer til enden av raden og strikke denne gangen fra retten. Åpningen er innsiden av beinet. Håper dette hjelper og god fornøyelse!

Amanda 14.12.2018 - 17:46:

Hej drops! Har börjat sticka detta mönster med drops alpaca garn men konstaterar att resultatet inte blir som på bilden. Är det samma garn som använts på bilden? Garnet jag stickar med blir tunnare och är dessutom luddigt på ett annat sätt än det garn som är på bilden tycks vara!

DROPS Design 18.12.2018 kl. 10:43:

Hej Amanda, jo men byxorna är stickad i DROPS Alpaca. Har du 24 m på 10 cm som vi skriver i mönstret? Vill du ha byxor helt utan ludd så kan du även sticka byxorna i DROPS Baby Merino. Lycka till :)

Amanda 08.12.2018 - 22:26:

Hej drops! Har börjat sticka detta mönster med drops alpaca garn men konstaterar att resultatet inte blir som på bilden. Är det samma garn som använts på bilden? Garnet jag stickar med blir tunnare och är dessutom luddigt på ett annat sätt än det garn som är på bilden tycks vara!

Saila 24.11.2018 - 14:01:

Hei, Mitä tarkoittaa: jaa lahkeen sisäreunasta ja jatka neulomista tasona? Kiitos kun selität, miten tulee toimia.

DROPS Design 20.12.2018 kl. 13:38:

Hei, tässä kohtaa työ jaetaan ja suljettu neule loppuu, sen sijaan työ neulotaan jatkossa edestakaisin puikoilla.

MC Martineau 03.08.2018 - 14:15:

Bonjour, Pour les augmentations de la jambe : "augmenter 1 m de chaque côté du marqueur", quelle méthode d'augmentation préconisez-vous ? Et sont-elles à effectuer sur le tour "endroit" ou sur le tour "envers" ?

DROPS Design 03.08.2018 kl. 15:22:

Bonjour Mme Martineau, vous pouvez utiliser la technique que vous préférez et par ex augmenter sur les tours en mailles endroit avec 1 jeté et tricoter le jeté torse à l'envers au tour suivant. Bon tricot!

Gerda 15.10.2016 - 17:16:

Hei! Stemmer det at det ikke skal være noen forhøyning bak til "bleierompa"? Er det isåfall fordi buksen er såpass vid? Takk på forhånd for svar!

DROPS Design 17.10.2016 kl. 16:40:

Hej Gerda. Ja, det stemmer at der ikke er en forhöjning i denne buks. Du feller foran, saa bagtil er der mere plads. Tvivler du kan du evt lave en lille forhöjning bagtil.

Kristin Martinsen 06.04.2016 - 17:10:

Bena begynner med en omgang rett. Skal rillen synes som en rullekant fra retten når buksen er ferdig?

DROPS Design 07.04.2016 kl. 10:37:

Hej Kristin, Hvis du gør som der står i opskriften, kommen det til at se ud som på billedet. Vil du hellere starte med vrbord så går det også fint. God fornøjelse!

Elfer 12.03.2015 - 22:12:

Hej DROPS Når jeg ser på fotoet, er der en søm midt bag. Det forstår jeg ikke helt, da man jo strikker på rundpind efter benstykkerne er samlet. Er det fordi man skal strikke frem og tilbage på rundpinden - og så sy sømmen sammen midt bagpå?

DROPS Design 13.03.2015 kl. 15:55:

Hej Elfer. Du strikker disse bukser rundt paa strömpepindene. Det er ikke en söm, det er overgangen naar du starter en ny pind, du kan se.

Kathelijne Janssnens 28.09.2014 - 13:14:

Jeg sliter med målene og har begynt på nytt et par ganger. det dreier seg om målene og tegningen i oppskriften: Etter at jeg har strikket vrangbord går jeg over i riller; så skal jeg øke på hver side når arbeidet måler 10cm. Er det hele arbeidet som skal måle 10cm (str 12 til 18 måneder), inkludert vrangbordet? Videre se jeg at jeg deler arbeidet (hele benet?) når det måler 22 cm (str. 80). Jeg får ikke målene på tegningen til å stemme med dette. HJELP!

DROPS Design 29.09.2014 kl. 10:35:

Hej, Ja det er hele arb som skal måle 10 cm. Ja du deler arb når hele arb måler 22 cm og så strikker du de sidste 3 cm frem og tilbage på p. God fornøjelse!

Katarina 06.11.2013 - 09:46:

Hejsan! tänkte bara kolla så man har förstått mönstret rätt innan man börjar, när man minskar med maskor ska det vara jämt fördelat alltså 50/50 på varsin sida av markören precis som när man ökar eller ska det minskas jämt fördelat på alla fyra stickorna? mvh katarina

DROPS Design 07.11.2013 kl. 10:05:

När du minskar på varje sida av markören, minskar du enligt Minskntips. När du minskar jämnt fördelat så är det jämnt fördelat över alla m. Lycka till!

Jäta kommentaar mustrile DROPS Baby 21-26

Ootame kommentaare selle mustri kohta!

Kui soovid midagi küsida, siis kiiremaks vastuse saamiseks veendu, et valid õige kategooria alloleval formil. Vajaliku väljad *.