DROPS Baby / 21 / 13

Honey Suckle Tights by DROPS Design

DROPS BabyMerino lõngast kootud ripskoes beebi püksid

Võtmesõnad: püksid,
DROPSi disain: muster nr BM-041-by
Lõngagrupp A
-----------------------------
Suurused: 1/3 - 6/9 - 12/18 kuune (2 - 3/4) aastane
Lapse pikkus cm: 56/62 - 68/74 - 80/86 (92 - 98/104)
Lõng: Garnstudio DROPS BABY MERINO, 50 g / 175 m
100-150-150 (150-150) g värv nr 03, helekollane

DROPSi PIKAD VARDAD: 3 mm - või sobivad, et saavutada koetihedus 24 s x 48 r ripskoes = 10 x 10 cm
DROPSi PIKAD VARDAD: 2,5 mm - sooniku jaoks
Püksikummi u. 50-60 cm
-----------------------------

Oled teinud selle või mõne meie teise disaini? Lisa oma piltidele sotsiaalmeedias silt #dropsdesign , et me näeksime neid pilte.

Soovid kasutada teist lõnga? Proovi meie lõngamuundurit!

100% vill
alates 3.45 € /50g
DROPS Baby Merino uni colour DROPS Baby Merino uni colour 3.45 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
DROPS Baby Merino mix DROPS Baby Merino mix 3.45 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
Vardad & heegelnõelad
Lõngakulu sellele disainile alates 6.90€. Loe edasi.

Juhend

RIPSKUDE (edasi-tagasi kududes): koo kõik read parempidi.
-----------------------------

PÜKSID
Kootakse edasi-tagasi ripskoes, s.t koo kõik read parempidi. Kootakse kahes osas alt üles.

PAREM SÄÄR
Loo üles 62-66-70 (78-82) s (k.a 1 ääresilmus mõlemal serval) 2,5 mm varrastele. Koo soonikut 2 pr/ 2 ph, tehes 1 ääresilmuse  ripskoes mõlemal serval.
Kui töö on 5-5-5 (6-6) cm kõrgune, paigalda silmusemärkija – EDASI MÕÕDA SIIT!

Kui töö pikkus on 5-5-5 (6-6) cm, võta 3 mm vardad.
Koo ripskoes, SAMAL AJAL kahanda esimesel real 16-16-16 (18-18) s ühtlaste vahedega = 46-50-54 (60-64) s.
Kui töö pikkus on 8 cm, kasvata 1 s mõlemal küljel. Korda kahandamist iga 1,5-1,5-2 (2,5-3) cm järel kokku 7-8-8 (8-9) korda = 60-66-70 (76-82) s.
Kui töö kõrgus on  18-21-24 (29-34) cm SM-st, koo järgmise 2 rea algusest maha 2-2-2 (3-3) silmust = 56-62-66 (70-76) s.
Edasi koo maha 1 s töö PP rea algusest (= esiosa keskohal) – korda kahandamist igal teisel real veel 0-1-3 (5-7) korda = 55-60-62 (64-68) s.

Jätka ripskoes kuni töö pikkus SM-st on 36-42-46 (52-58) cm - nüüd koo pepul kõrgendus järgmiselt (st. seljaosal kootakse rohkem ridu kui ees) – alusta töö VP rea algusest: koo 11-12-12 (12-13) pr, pööra tööd, tõsta 1. s kudumata, pinguta lõnga ja koo tagasi, koo 22-24-24 (24-26) pr, pööra tööd, tõsta 1. s kudumata, pinguta lõnga ja koo tagasi, koo 33-36-37 (37-40) pr, pööra tööd, tõsta 1. s kudumata, pinguta lõnga ja koo tagasi, koo 44-48-50 (54-54) pr, pööra tööd, tõsta 1. s kudumata, pinguta lõnga ja koo tagasi, koo 2 rida kõigil silmustel.
Koo parempidises koes kõigil silmustel 2 cm äärist vöökohal, enne kui kood silmused maha.

VASAK SÄÄR
Koo nagu paremat säärt, aga peegelpildis.

ÜHENDAMINE
Tee õmblus sääre siseküljel 1 ääresilmuse kõrvalt – NB! Alumised 5-5-5 (6-6) cm õmble õmblusvaru välja poole, et tagasi keerates ei jääks õv näha.
Õmble kokku jalgevahelt, eest taha - õmble mööda ääresilmuste välimisi aasu, et õmblus paks ei oleks.
Keera värvliosa üleval tagasi töö VP ja kinnita – jäta väike ava kummi jaoks ning kinnita see hiljem.
Keera säärte alläärest 5-5-5 (6-6) cm üles.

Skeem


Vajad abi selle mustriga?

Tänan valimast DROPS Designi! Me anname endast parima, et meie juhendid oleks kergesti arusaadavad. Kõik mustrid on tõlgitud Norra keelest, alati on võimalik kontrollida arvutusi ja mõõte originaaljuhendist (DROPS Baby 21-13) .

Ei saa juhendist aru? Vaata nimekirja erinevatele õpetustele allpool, mis aitavad kaasa projekti valmimisele - ning võib-olla õpetavad isegi midagi uut!

Meil on ka samm-sammulisi õpetusi erinevatele tehnikatele, mida leiab siit.

1) Miks on koetihedus tähtis?

Koetihedus määrab kudumi suuruse ja mõõdetakse tavaliselt 10 x 10 cm osalt. Tavaliselt kirjutatakse nii: silmuste arv laiuses x (korda) ridade arv kõrguses - näiteks: 19 silmust x 26 rida = 10 x 10 cm.

Koetihedus on kudujatel erinev, mõni koob/heegeldab lõdvemalt, mõni tugevalt. Koetihedust saab muuta varraste suurusega, seepärast me alati mainime, et varraste suurus on ainult soovituslik! Igaüks saab seda ise muuta (suuremaks või väiksemaks) vastavalt oma käekirjale, et koetihedus tuleks sama, kui mainitud juhendis. Kui koetihedus on erinev, on lõngakulu erinev ja lõpptulemuseks on teistsugused mõõdud.

Koetihedus määrab ka seda, milliseid alternatiivlõngu saab kasutada. Teine lõng sobib alternatiiviks, kui see annab sama koetiheduse.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi ja mõõta koetihedust

üles

2) Mis on lõngagrupid?

Kõik meie lõngad on jagatud lõngagruppideks (A kuni F) lõnga jämeduse ja koetiheduse järgi - lõngagrupp A sisaldab peenikesi lõngu ja lõngagrupp F kõige jämedamaid. Nii on lihtne leida alternatiivlõngu samale mustrile, kui soovid kasutada teist lõnga. Ühe lõngagrupi lõngadel on sama koetihedus ja neid saab teineteisega asendada. Aga kuna erinevatel lõngadel on erinev tekstuur, siis lõpptulemus võib olla erinev.

Vaata erinevaid lõngagruppe siit.

üles

3) Kas ma saan kasutada erinevat lõnga kui antud mustrid?

Kasutades teist lõnga on tähtis, et koetihedus oleks sama. Nii tulevad eseme mõõdud samad, kui antud joonisel. Seda on lihtsam saavutada, kui kasutada sama lõngagrupi lõngu. Samuti on võimalik panna kokku mitu peenemat lõnga, et saavutatda soovitatud koetihedus. Proovi meie lõngamuundurit. Ma soovitame alati teha tööproovi.

NB! Kui kasutate erinevat lõnga, siis võib olla lõpptulemus ka erinev, kuna teisel lõngal on erinev tekstuur.

Vaata DROPS õpetust: Kas ma saan kasutada teist lõnga kui antud juhendis?

üles

4) Kuidas kasutada Lõngamuundurit?

Igal meie mustrilehel on link Lõngamuundurile, juhul kui soovid kasutada teist lõnga kui soovitatud juhendis. Sisesta lõng, mida soovid asendada, kogus (valitud suurusele) ja lõngade arv ning lõngamuundur pakub parima valiku alternatiive sama koetihedusega. Lisaks saad teada palju vajad uut lõnga ja mitut lõnga kasutada. Enamus tokke on 50 g (mõned 25 g või 100 g).

Kui mustris on kasutatud mitut värvi, siis tuleb iga värvi eraldi vaadata. Samuti, kui juhendis on kasutatud kahte erinevat lõnga koos (näiteks 1 Alpaca + 1 Kid-Silk), siis tuleb leida alternatiivid neile eraldi.

Vaata lõngamuundurit siit

üles

5) Miks minu koetihedus tuleb vale soovitatud varrastega?

Varraste suurus mustrilehel on ainult soovituslik, tähtis on järgida koetihedust. Kuna koetihedus on kõigil erinev, siis on vaja valida omale sobivad vardad õige koetiheduse saavutamiseks – võib-olla on vaja võtta suuremad või väiksemad vardad. Seepärast on vajalik teha tööproov.

Kui Sinu koetihedus on erinev, siis tulevad ka eseme mõõdud erinevad.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi

üles

6) Miks on ese kootud ülevalt alla?

Kui rõivas on kootud ülevalt alla, on lihtsam teha muudatusi pikkuses. Näiteks, on lihtsam proovida eset selga kudumise käigus, et kontrollida passe pikkust.

Juhendis on hoolikalt selgitatud iga samm õiges järjekorras. Skeemid on kohandatud vastavalt kudumise suunale ja kootakse nagu tavaliselt.

üles

7) Miks on varrukad lühemad suurematel surrustel?

Suurematel suurustel on üldlaius (varruka otsast varruka otsani) ikkagi suurem, isegi kui varruka pikkus on lühem. Suurematel suurustel on varrukakaar pikem ja õlad laiemad, et rõivas istuks seljas paremini.

üles

8) Mis on mustrikordus?

Mustri skeeme korratakse tihti ringil/real või vertikaalselt (kõrguses). 1 mustrikordus skeemil näitab mustri põhisilmuseid. Kui on öeldud juhendis, et tee 5 mustrikordust skeemi A.1 ringil, siis tuleb kududa skeemi 5 korda üksteise järgi samal ringil. Kui on öeldud juhendis, et tee 2 mustrikordust skeemi A.1 vertikaalselt, koo terve skeem ühe korra kõrguses, siis koo jälle otsast peale terve skeem teise korra.

üles

9) Kuidas kududa skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule. 1 ruut = 1 silmus.

Edasi-tagasi kududes, kootakse iga teine rida töö paremal pool, skeemi loetakse paremalt vasakule; iga teine rida kootakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale. Kududes töö pahemal pool, loetakse skeemi vasakult paremale, parempidi silmused kootakse pahempidi ja pahempidi silmused parempidi.

Ringselt kududes kootakse kõik read töö paremal pool ja skeemil loetakse kõik read paremalt vasakule.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

üles

10) Kuidas heegeldada skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule.

Edasi-tagasi heegeldades, read mis tehakse töö paremal pool loetakse skeemi paremalt vasakule; read mis tehakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale.

Ringselt heegeldades tehakse kõik read töö paremal pool ja skeemi loetakse igal ringil paremalt vasakule.

Heegeldades ringset skeemi, alustatakse keskelt ja heegeldatakse väljapoole, vastupäeva ja ringi haaval.

Rida algab tavaliselt antud numbri ahelsilmustega (vastavalt järgmise silmuse kõrgusele), see on näidatud skeemil või kirjeldatud juhendis.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

11) Kuidas kududa ühel real/ringil mitu erinevat skeemi?

Kui on vaja teha samal real/ringil mitme erineva skeemi järgi, siis on see tavaliselt kirjutatud nii: “ koo skeemi A.1, A.2, skeemi A.3 kokku 0-0-2-3-4 times". Aee tähendab koo skeemi A.1 ühe korra, siis skeemi A.2 ühe korra, siis korda skeemi A.3 (laiuses) niimitu korda, kui on vaja sinu suurusele – siin näites on see: suurusel S = 0 korda, M = 0 korda, L= 2 korda, XL= 3 korda ja suurusel XXL = 4 korda.

Skeeme kootakse nagu tavaliselt, alusta esimese reaga skeemil A.1, siis tee skeemi A.2 esimene rida jne.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

12) Miks tehaks töö alguses rohkem ahelsilmuseid?

Ahelsilmused on natuke lühemad kui teised silmused, et äär ei jääks kiskuma, me teeme alguses rohkem silmuseid. Järgmisel real kohandatakse silmuste arvu, et see läheks kokku mustriga ja suuruse mõõtudega joonisel.

üles

13) Miks kasvatatakse silmuseid enne soonikut ülevalt alla kududes?

Soonikkude on venivam ja tõmbab rohkem kokku, kui näiteks parempidine kude. Kasvatades silmuseid enne soonikkoes äärist, hoiab see ära suure erinevuse laiusesse.

üles

14) Milleks kasvatada mahakudumise real?

Tihti jääb mahakudumise rida kiskuma. Seepärast tehakse silmuseid mahakududes mõned õhksilmused, et äär ei jääks kiskuma.

Vaata DROPSi videot: Kuidas kududa silmuseid maha, tehes õhksilmuseid?

üles

15) Kuidas kasvatada/kahandada kordamööda igal 3. või 4. real/ringil?

Et kasvatused / kahandused jaguneksid ühtlaselt, tuleb kasvatada /kahandada näiteks kordamööda igal 3. või 4. real/ringil järgmiselt: koo 2 rida ja kasvata/kahanda kolmandal real/ringil, koo 3 rida ja kasvata neljandal real/ringil. Kasvata/kahanda niimoodi vaheldumisi, kuni vajalikud kasvatused/kahandused on tehtud.

Vaata DROPS õpetust: Kasvata / kahanda 1 silmus kordamööda igal 3. või 4. real

üles

16) Miks on juhend natuke erinev kui disain pildil?

Mustrikordused võivad olla natuke erinevad erinevatel suurustel, et saavutada vajaliku suurust. Kui te teete suuremat suurust, võib teie töö olla natuke erinev. Seda kõike on võetud arvesse disaini loomisel, et üldmulje oleks kõikidel suurustel sama.

Järgi oma suurusele vastavat juhendit ja skeeme!

üles

17) Kuidas kududa jakki ringselt, mitte edasi-tagasi?

Kui soovitakse kududa ringselt, mitte edasi-tagasi, saab juhendit natuke muuta. Esiosa keskele tuleb lisada steegid (õmblusvarud - tavaliselt u 5 silmust) ja järgida juhendit. Selle asemel et pöörata ja kududa töö pahemal pool, koo lihtsalt üle steekide ja jätka ringselt töö paremal pool. Pärast lõigatakse kudum eest lahti, korjatakse silmused nööbiliistude jaoks ja kaetakse lõikeservad.

Vaata DROPS videot: Kuidas kududa steeke ja neid lahti lõigata

üles

18) Kuidas muuta ringselt kootud juhendit edasi-tagasi kudumiseks?

Kui soovitakse kududa ringse töövõtte asemel edasi-tagasi, võib kududa osad eraldi ja õmmelda pärast kokku. Kehaosa silmuste arv tuleb jagada kaheks, lisada 1 ääresilmus mõlemale küljele (õmblusvarudeks) ja kududa edasi-tagasi.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas kududa ringvarrastele kirjutatud juhendit pikkade varrastega?

üles

19) Miks on juhendis ikka näidatud tootmisest maas lõnga nime?

Kuna igal lõngal on oma tekstuur, on originaallõng jõetud juhendisse alles. Aga meie Lõngamuunduriga on lihtne leida alternatiivi, või vali lihtsalt sama lõngagrupi lõng.

Mõnes poes võib veel olla tootmisest maas lõnga müügil, või on kellegil veel kodus seda lõnga alles ja soovib leida juhendit.

Lõngamuundur aitab leida alternatiivlõnga ja vajaliku koguse.

üles

20) Kuidas muuta naiste suurusega kudum meeste suurusele?

Kui soovid kududa naiste suurusega disaini mehele, siis on seda lihtne muuta meeste suuruseks. Suurim erinevaus on varrukate ja kehaosa pikkus. Vali naiste suurus sobiva rinnaümbermõõduga. Pikkus saab lisada varrukale enne käeaugu mahakudumist/varrukakaare tegemist. Kui juhend on ülevalt alla, saab pikkus lisada kohe pärast käeauku või enne esimest kahandust varrukal.

Lõngakoguse muutus oleneb kui palju pikkust lisatakse, aga parem osta tokk rohkem kui vähem.

üles

21) Kuidas hoiduda kampsuni topiliseks minemisest?

Enamus lõngu on karvased, mis eemalduvad pesus või moodustavad toppe. Kammitud lõngadel (st. karvastel lõngadel) on neid rohkem, mistõttu need ajavad ka rohkem karva.

Karva ajamine sõltub ka sellest, mida kantakse kudumi all ja kas see tõmbab kiude välja. Seetõttu on võimatu garanteerida, et kudum ei aja karva.

Allpool on mõned nipid, kuidas saada paremat tulemust karvaste lõngadega:

1. Kudumi valmides (enne pesu) raputa seda, et lahtised karvad eemalduks. NB! ÄRA KASUTA liimirulli, harja või muid meetodeid, mis kisuvad karvu välja.

2. Pane kudum kilekotti ja külmikusse – madal temperatuur põhjustab kiudude lõdvestumist ja need eemalduvad teineteisest kergemini.

3. Jäta ese külmikusse paariks tunniks, siis võta välja ja raputa kudumit jälle.

4. Pese kudumit vastavalt juhendile lõngatoki etiketil.

üles

22) Kuidas mõõdetakse eseme pikkust?

Mustrilehel olev mõõtudega joonis annab infot rõiva pikkuse kohta. Kampsuni pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast (tavaliselt kaelaaugu kõrvalt, MITTE õla tipust) alla alumise servani. Samamoodi passe pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast alla varrukate ja kehaosa jagamise kohani.

Mõõte ei võeta mööda nööbiliiste, kui ei ole just nii mainitud; sel puhul mõõda nööbiliistude kõrvalt.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas vaadata suurust joonisel

üles

23) Mitu toki lõnga on vaja?

Vajaminev lõngakogus on antud grammides, näiteks: 450 g. Arvutamaks, mitu toki lõnga on vaja, on esiteks vaja teada, kui palju gramme on 1 tokis (25g, 50g või 100g). See informatsioon on saadaval, vaadates lõngainfot. Jaga vajalik grammide arv toki kaaluga. Näiteks, kui tokis on 50 g lõnga (standard kogus), siis arvutatakse järgmiselt: 450 / 50 = 9 tokki.

üles

Kas ostsid selle projekti tegemiseks DROPS lõnga? Siis võib küsida abi lõngapoest. Vaata DROPS lõnga müüjate nimekirja siit!
Ikka ei leia vastust oma küsimusele? Siis võib jätta kommetaar juhendi lõppu ja meie eksperdid vastavad! Seda tehakse tavaliselt 5 kuni 10 päeva jooksul.. Seniks võib lugeda küsimusi-vastuseid kommentaaridest või ühineda DROPS Workshop grupiga Facebookis abi saamiseks kaaskudujatelt/heegeldajatelt!

Kommentaarid / Küsimused (12)

Julie Holden 16.03.2018 - 11:39:

Hej, jeg forstår ikke hvornår jeg skal begynde forhøjningen bagpå. det læses som om at man skal begynde når arbejdet måler 36 cm (mindste størrelse), men det er jo så langt som hele buksen er, så det giver ikke nogen mening for mig. Hvor langt skal arbejdet fra mærket være før man begynder forhøjningen?

DROPS Design 16.03.2018 kl. 15:14:

Hej Julie, hele buksen er 36+5 = 41 cm God fornøjelse!

Mirka 15.01.2017 - 14:58:

Mam pytanie w związku z tymi spodenkami: czy przy przerabianiu podwyższenia z tyłu ściegiem francuskim, kończąc ten manewr, wzór będzie się zgadzał. Dodatkowo na końcu opisu techniki robienia podwyższenia jest napisane : dalej przerabiać dżersejem. Trochę się w tym pogubiłam i nie wiem czy to nie jest błąd. Pozdrawiam serdecznie.

DROPS Design 16.01.2017 kl. 22:01:

Witam, wzór będzie się zgadzał. Na końcu opisu jest dżersej, ta część jest niewidoczna i zostanie wyłożona na lewą stronę robótki i doszyta. POWODZENIA!

Katti 08.04.2014 - 21:06:

Hallo, ich bin auch bei der Erhöhung stecken geblieben und ich weiß schon, wie man verkürzte Reihen strickt. Aber wenn ich das vom Reihenanfang auf der Rücksteite stricke, dann kann ich nach dem Wenden nicht 22 M. stricken, weil ja erst 11 abgestrickt sind. Also die 11 zurück und dann wieder vom Reihenanfang 22 M.? Richtig? :/

DROPS Design 08.04.2014 kl. 23:32:

Liebe Katti, genau, Sie stricken in der Rück-R 11 M, wenden und stricken die 11 M in der Hin-R. Dann stricken Sie in der nächsten Rück-R 22 M, wenden und stricken diese 22 M in der Hin-R. Bedauerlicherweise liegt in der Anleitung ein Übersetzungsfehler vor, der nun korrigiert wird. Viel Spaß beim Weiterstricken!

Caroline 19.02.2014 - 08:00:

Hej! Jag har precis gjort höger ben och ska börja med vänster. Jag tycker det är lite svårt. Hur funkar det med förhöjningen när man gör den motsatt? Börjar man med den på rätsidan istället för avigsidan? Och hur ser man egentligen skillnad på rätsida och avigsida? (Jag tycker de ser likadana ut när det är rätstickning och resår..)

DROPS Design 21.02.2014 kl. 10:48:

Hej Caroline. Ja, du skal strikke omvendt. Dvs, du skal maska av i början på v från avigsidan og mht förhöjning mitt bak saa börja i början på v från rätsidan.

Julia 09.01.2014 - 22:25:

Hallo, ich bin jetzt auch bei der Erhöhung steckengeblieben. Ich habe es so verstanden, dass ich zuerst 11 Maschen stricke, dann drehen und die 11 M. zurückstricken, dann 22 M.stricken, wieder drehen und zurückstricken usw. Oder habe ich das falsch verstanden?

DROPS Design 13.01.2014 kl. 09:07:

Liebe Julia, Sie stricken die 11 M, dann wenden und dann gleich die 22 M stricken - schauen Sie sich am Besten auch unsere Videotutorials zu den verkürzten Reihen an.

Carmen 20.12.2013 - 20:29:

Achsoja ...laut Skizze sueht es so aus als ob man von.Markierung 36 cm.misst....aber dann reichen.die 100gr Wolle nicht aus

DROPS Design 26.12.2013 kl. 11:01:

Liebe Carmen, bei uns waren die angegeben 100 g ausreichend.

Carmen 20.12.2013 - 20:29:

Achsoja ...laut Skizze sueht es so aus als ob man von.Markierung 36 cm.misst....aber dann reichen.die 100gr Wolle nicht aus

Carmen 20.12.2013 - 20:21:

Hallo Habe fuer Groesse 56/62 100 gr Wolle also 2 mal Baby Merino gekauft. Jetzt habe ich zu wenig? Laut Strickanleitung...."mit Krausrippe weiter stricken bis Arbeit 36cm misst"...36 cm von wo weg gemessen? Von Markierung am Buendchen oder messe ich ganze Arbeit Zweite Frage: die Erhoehung folgt auf diese 37 cm... oder? Danke fuer die Hilfe!!

Carmen 20.12.2013 - 20:20:

Hallo Habe fuer Groesse 56/62 100 gr Wolle also 2 mal Baby Merino gekauft. Jetzt habe ich zu wenig? Laut Strickanleitung...."mit Krausrippe weiter stricken bis Arbeit 36cm misst"...36 cm von wo weg gemessen? Von Markierung am Buendchen oder messe ich ganze Arbeit Zweite Frage: die Erhoehung folgt auf diese 37 cm... oder? Danke fuer die Hilfe!!

Alba Bordone 06.10.2013 - 03:39:

E' possibile avere delle descrizioni più semplici per queste ghettine? Sono una principiante. Non posso rivolgermi al negoziante, perchè è stata acquistata da mia figlia che vive a Oslo. Nella mia città (Siracusa, Sicilia) non ci sono rivenditori, purtroppo. Aiutatemi! Grazie!

DROPS Design 06.10.2013 kl. 17:39:

Buonasera Alba. Per riuscire ad aiutarla ci sarebbe utile sapere quale punto esatto delle spiegazioni non le sono chiare. Può trovare aiuto anche presso il nostro forum, oppure rivolgendosi al seguendo indirizzo mail: italy@garnstudio.com. Grazie e buon lavoro!

Jäta kommentaar mustrile DROPS Baby 21-13

Ootame kommentaare selle mustri kohta!

Kui soovid midagi küsida, siis kiiremaks vastuse saamiseks veendu, et valid õige kategooria alloleval formil. Vajaliku väljad *.