DROPS / 123 / 14

Cables and Berries Set by DROPS Design

Komplekt: kootud DROPSi palmikute ja mustriga müts ning kaelussall lõngast ”Nepal”.

DROPSi disain: muster nr NE-017A
---------------------------------------
MÜTS:
Suurus: üks suurus
Peaümbermõõt: umbes 52-56 cm
Lõng: DROPS NEPAL 50 g/75 m
100 g värv nr 0100, eko naturaalvalge

DROPSi SUKAVARDAD ja RINGVARDAD (40 cm): 4.5 mm – või sobivad, et saavutada koetihedus 18 s x 23 r parempidises koes = 10 x 10 cm
DROPSi RINGVARDAD (40 cm): 4 mm – sooniku jaoks.
-----------------------------------------------------
KAELUSSALL
Suurus: S/M - L/XL
Ümbermõõt alt: u 60 cm - u 70 cm
Lõng: DROPS NEPAL 50 g/75 m
200-200 g värv nr 0100, eko naturaalvalge

DROPSi RINGVARDAD (40 või 60 cm): 4.5 mm – või sobivad, et saavutada koetihedus 18 s x 23 r parempidises koes = 10 x 10 cm
DROPSi RINGVARAD (40 või 60 cm): 4 mm – sooniku jaoks.

Oled teinud selle või mõne meie teise disaini? Lisa oma piltidele sotsiaalmeedias silt #dropsdesign , et me näeksime neid pilte.

Soovid kasutada teist lõnga? Proovi meie lõngamuundurit!
Ei tea millist suurust valida? Pildil olev modell on umbes 170 cm pikk ja kannab suurust S või M. Õige suuruse valimiseks vaata alati valmis eseme mõõtudega joonist (cm) juhendi lõpus.

65% vill, 35% alpaka
alates 2.50 € /50g
DROPS Nepal uni colour DROPS Nepal uni colour 2.50 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
DROPS Nepal mix DROPS Nepal mix 2.65 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
Vardad & heegelnõelad
Lõngakulu sellele disainile alates 5.00€. Loe edasi.

Juhend

MÜTS JA KAELUSSALL

MUSTER
Vaata skeeme M.1 ja M.2. Skeem on antud vaadatuna töö paremalt poolt ja muster on kootud ringselt.
------------------------------------------------------

MÜTS
Loo 4 mm ringvarrastele ülesse 96 s ja koo 3 cm soonikut 2 pr/2 ph.
Edasi koo 1 ring pr ja 1 ring ph.
Nüüd koo 1 ring pr, SAMAL AJAL kasvata ühtlaselt 5 s = 101 s.
Võta 4,5 mm ringvardad ja koo järgmine ring järgmiselt: M.1 (= 12 s) kokku 3 korda, M.2 (= 17 s), seejärel M.1 kokku 4 korda.
Jätka selliselt mustri kudumist – NB! Koo skeemi M.2 2 vertikaalset mustrikordust, seejärel jätka 15 s pahempidi „marjamustri“ asemel.
JÄLGI KUDUMISTUGEVUST!
Kui on kootud 19 cm, kahanda ees keskel 1 s mõlemal pool pahempidiste silmuste seas (st.15 s marjamustri kohal) kududes 2 esimest pahempidist silmust kokku ja 2 viimast pahempidist silmust kokku.
Korda kahandusi ees keskel mõlemal pool igal teisel ringil. Võta sukavardad kui silmuseid on ringvarraste jaoks liiga väheks jäänud.
SAMAL AJAL, kui on kootud 23 cm, kahanda 1 s kõigi pahempidiste silmuste seas (st. iga palmiku mõlemal pool) kududes 2 ph kokku. SAMAL AJAL samal ringil koo 2 pr keerdsilmusena kokku kõikide palmikute silmuste seas (nii suuremad palmikud kui ka väiksemad palmikud).
Järgmisel 2 ringil koo 2 pr kokku kogu ringil = umbes 12 s jääb vardale. Katkesta lõng, tõmba läbi järelejäänud silmuste, pinguta ja kinnita lõng.
Mütsi pikkus on umbes 24 cm.
--------------------------------------------------------

KAELUSSALL
Loo 4 mm ringvarrastele ülesse 225-260 s ja koo 1 ring pr.
Jätka soonikuga 2 pr/3 ph. Kui soonikut on kootud 2 cm, kahanda kõik 3 ph silmust 2 ph silmuseks = 180-208 s.
Jätka 2 pr/2 ph, kuni soonik on 5 cm.
Koo 1 ring pr, SAMAL AJAL kahanda ühtlaselt 31-35 s = 149-173 s.
Koo 1 ring ph ja 1 ring pr.
Võta 4,5 mm ringvardad ja koo järgmine ring järgmiselt: skeemi M.1 kokku 5-6 korda, M.2 (= 17 s) ja M.1 kokku 6-7 korda.
Jätka selliselt mustri kudumist – NB! Koo 2 vertikaalset mustrikordust skeemi M.2 järgi, seejärel jätka marjamotiivi asemel 15 s pahempidiste silmustega.
Kui on kootud umbes 20-22 cm, koo 1 ring pr, SAMAL AJAL kahanda ühtlaselt 9-13 s = 140-160 s.
Võta 4 mm ringvardad ja koo 1 ring ph ja 1 ring pr.
Jätka nüüd soonikuga 2 pr/2 ph ja koo maha pr silmused pr ja ph silmused ph, kui soonikut on kootud 3 cm.

Skeem

= pr
= ph
= 1 NUPP: kasvata 1 silmusest 4 s, kududes vaheldumisi läbi eesmisest ja tagumisest silmuseaasast. Koo neid silmuseid 4 rida edasi-tagasi parempidises koes. Nüüd tõsta 2. silmus üle esimese, 3. silmus üle esimese, 4. silmus üle esimese = jääb 1 s
= tõsta 1 s palmikuvardale töö ette, 1 pr, 1 pr palmikuvardalt
= tõsta 1 s palmikuvardale töö taha, 1 pr, 1 pr palmikuvardalt
= tõsta 1 s palmikuvardale töö taha, 1 pr, 1 ph palmikuvardalt
= tõsta 1 s palmikuvardale töö ette, 1 ph, 1 pr palmikuvardalt
= tõsta 3 s palmikuvardale töö ette, 3 pr, 3 pr palmikuvardalt

Vajad abi selle mustriga?

Tänan valimast DROPS Designi! Me anname endast parima, et meie juhendid oleks kergesti arusaadavad. Kõik mustrid on tõlgitud Norra keelest, alati on võimalik kontrollida arvutusi ja mõõte originaaljuhendist (DROPS 123-14) .

Ei saa juhendist aru? Vaata nimekirja erinevatele õpetustele allpool, mis aitavad kaasa projekti valmimisele - ning võib-olla õpetavad isegi midagi uut!

1) Miks on koetihedus tähtis?

Koetihedus määrab kudumi suuruse ja mõõdetakse tavaliselt 10 x 10 cm osalt. Tavaliselt kirjutatakse nii: silmuste arv laiuses x (korda) ridade arv kõrguses - näiteks: 19 silmust x 26 rida = 10 x 10 cm.

Koetihedus on kudujatel erinev, mõni koob/heegeldab lõdvemalt, mõni tugevalt. Koetihedust saab muuta varraste suurusega, seepärast me alati mainime, et varraste suurus on ainult soovituslik! Igaüks saab seda ise muuta (suuremaks või väiksemaks) vastavalt oma käekirjale, et koetihedus tuleks sama, kui mainitud juhendis. Kui koetihedus on erinev, on lõngakulu erinev ja lõpptulemuseks on teistsugused mõõdud.

Koetihedus määrab ka seda, milliseid alternatiivlõngu saab kasutada. Teine lõng sobib alternatiiviks, kui see annab sama koetiheduse.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi ja mõõta koetihedust

üles

2) Mis on lõngagrupid?

Kõik meie lõngad on jagatud lõngagruppideks (A kuni F) lõnga jämeduse ja koetiheduse järgi - lõngagrupp A sisaldab peenikesi lõngu ja lõngagrupp F kõige jämedamaid. Nii on lihtne leida alternatiivlõngu samale mustrile, kui soovid kasutada teist lõnga. Ühe lõngagrupi lõngadel on sama koetihedus ja neid saab teineteisega asendada. Aga kuna erinevatel lõngadel on erinev tekstuur, siis lõpptulemus võib olla erinev.

Vaata erinevaid lõngagruppe siit.

üles

3) Kas ma saan kasutada erinevat lõnga kui antud mustrid?

Kasutades teist lõnga on tähtis, et koetihedus oleks sama. Nii tulevad eseme mõõdud samad, kui antud joonisel. Seda on lihtsam saavutada, kui kasutada sama lõngagrupi lõngu. Samuti on võimalik panna kokku mitu peenemat lõnga, et saavutatda soovitatud koetihedus. Proovi meie lõngamuundurit. Ma soovitame alati teha tööproovi.

NB! Kui kasutate erinevat lõnga, siis võib olla lõpptulemus ka erinev, kuna teisel lõngal on erinev tekstuur.

Vaata DROPS õpetust: Kas ma saan kasutada teist lõnga kui antud juhendis?

üles

4) Kuidas kasutada Lõngamuundurit?

Igal meie mustrilehel on link Lõngamuundurile, juhul kui soovid kasutada teist lõnga kui soovitatud juhendis. Sisesta lõng, mida soovid asendada, kogus (valitud suurusele) ja lõngade arv ning lõngamuundur pakub parima valiku alternatiive sama koetihedusega. Lisaks saad teada palju vajad uut lõnga ja mitut lõnga kasutada. Enamus tokke on 50 g (mõned 25 g või 100 g).

Kui mustris on kasutatud mitut värvi, siis tuleb iga värvi eraldi vaadata. Samuti, kui juhendis on kasutatud kahte erinevat lõnga koos (näiteks 1 Alpaca + 1 Kid-Silk), siis tuleb leida alternatiivid neile eraldi.

Vaata lõngamuundurit siit

üles

5) Miks minu koetihedus tuleb vale soovitatud varrastega?

Varraste suurus mustrilehel on ainult soovituslik, tähtis on järgida koetihedust. Kuna koetihedus on kõigil erinev, siis on vaja valida omale sobivad vardad õige koetiheduse saavutamiseks – võib-olla on vaja võtta suuremad või väiksemad vardad. Seepärast on vajalik teha tööproov.

Kui Sinu koetihedus on erinev, siis tulevad ka eseme mõõdud erinevad.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi

üles

6) Miks on ese kootud ülevalt alla?

Kui rõivas on kootud ülevalt alla, on lihtsam teha muudatusi pikkuses. Näiteks, on lihtsam proovida eset selga kudumise käigus, et kontrollida passe pikkust.

Juhendis on hoolikalt selgitatud iga samm õiges järjekorras. Skeemid on kohandatud vastavalt kudumise suunale ja kootakse nagu tavaliselt.

üles

7) Miks on varrukad lühemad suurematel surrustel?

Suurematel suurustel on üldlaius (varruka otsast varruka otsani) ikkagi suurem, isegi kui varruka pikkus on lühem. Suurematel suurustel on varrukakaar pikem ja õlad laiemad, et rõivas istuks seljas paremini.

üles

8) Mis on mustrikordus?

Mustri skeeme korratakse tihti ringil/real või vertikaalselt (kõrguses). 1 mustrikordus skeemil näitab mustri põhisilmuseid. Kui on öeldud juhendis, et tee 5 mustrikordust skeemi A.1 ringil, siis tuleb kududa skeemi 5 korda üksteise järgi samal ringil. Kui on öeldud juhendis, et tee 2 mustrikordust skeemi A.1 vertikaalselt, koo terve skeem ühe korra kõrguses, siis koo jälle otsast peale terve skeem teise korra.

üles

9) Kuidas kududa skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule. 1 ruut = 1 silmus.

Edasi-tagasi kududes, kootakse iga teine rida töö paremal pool, skeemi loetakse paremalt vasakule; iga teine rida kootakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale. Kududes töö pahemal pool, loetakse skeemi vasakult paremale, parempidi silmused kootakse pahempidi ja pahempidi silmused parempidi.

Ringselt kududes kootakse kõik read töö paremal pool ja skeemil loetakse kõik read paremalt vasakule.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

üles

10) Kuidas heegeldada skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule.

Edasi-tagasi heegeldades, read mis tehakse töö paremal pool loetakse skeemi paremalt vasakule; read mis tehakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale.

Ringselt heegeldades tehakse kõik read töö paremal pool ja skeemi loetakse igal ringil paremalt vasakule.

Heegeldades ringset skeemi, alustatakse keskelt ja heegeldatakse väljapoole, vastupäeva ja ringi haaval.

Rida algab tavaliselt antud numbri ahelsilmustega (vastavalt järgmise silmuse kõrgusele), see on näidatud skeemil või kirjeldatud juhendis.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

11) Kuidas kududa ühel real/ringil mitu erinevat skeemi?

Kui on vaja teha samal real/ringil mitme erineva skeemi järgi, siis on see tavaliselt kirjutatud nii: “ koo skeemi A.1, A.2, skeemi A.3 kokku 0-0-2-3-4 times". Aee tähendab koo skeemi A.1 ühe korra, siis skeemi A.2 ühe korra, siis korda skeemi A.3 (laiuses) niimitu korda, kui on vaja sinu suurusele – siin näites on see: suurusel S = 0 korda, M = 0 korda, L= 2 korda, XL= 3 korda ja suurusel XXL = 4 korda.

Skeeme kootakse nagu tavaliselt, alusta esimese reaga skeemil A.1, siis tee skeemi A.2 esimene rida jne.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

12) Miks tehaks töö alguses rohkem ahelsilmuseid?

Ahelsilmused on natuke lühemad kui teised silmused, et äär ei jääks kiskuma, me teeme alguses rohkem silmuseid. Järgmisel real kohandatakse silmuste arvu, et see läheks kokku mustriga ja suuruse mõõtudega joonisel.

üles

13) Miks kasvatatakse silmuseid enne soonikut ülevalt alla kududes?

Soonikkude on venivam ja tõmbab rohkem kokku, kui näiteks parempidine kude. Kasvatades silmuseid enne soonikkoes äärist, hoiab see ära suure erinevuse laiusesse.

üles

14) Milleks kasvatada mahakudumise real?

Tihti jääb mahakudumise rida kiskuma. Seepärast tehakse silmuseid mahakududes mõned õhksilmused, et äär ei jääks kiskuma.

Vaata DROPSi videot: Kuidas kududa silmuseid maha, tehes õhksilmuseid?

üles

15) Kuidas kasvatada/kahandada kordamööda igal 3. või 4. real/ringil?

Et kasvatused / kahandused jaguneksid ühtlaselt, tuleb kasvatada /kahandada näiteks kordamööda igal 3. või 4. real/ringil järgmiselt: koo 2 rida ja kasvata/kahanda kolmandal real/ringil, koo 3 rida ja kasvata neljandal real/ringil. Kasvata/kahanda niimoodi vaheldumisi, kuni vajalikud kasvatused/kahandused on tehtud.

Vaata DROPS õpetust: Kasvata / kahanda 1 silmus kordamööda igal 3. või 4. real

üles

16) Miks on juhend natuke erinev kui disain pildil?

Mustrikordused võivad olla natuke erinevad erinevatel suurustel, et saavutada vajaliku suurust. Kui te teete suuremat suurust, võib teie töö olla natuke erinev. Seda kõike on võetud arvesse disaini loomisel, et üldmulje oleks kõikidel suurustel sama.

Järgi oma suurusele vastavat juhendit ja skeeme!

üles

17) Kuidas kududa jakki ringselt, mitte edasi-tagasi?

Kui soovitakse kududa ringselt, mitte edasi-tagasi, saab juhendit natuke muuta. Esiosa keskele tuleb lisada steegid (õmblusvarud - tavaliselt u 5 silmust) ja järgida juhendit. Selle asemel et pöörata ja kududa töö pahemal pool, koo lihtsalt üle steekide ja jätka ringselt töö paremal pool. Pärast lõigatakse kudum eest lahti, korjatakse silmused nööbiliistude jaoks ja kaetakse lõikeservad.

Vaata DROPS videot: Kuidas kududa steeke ja neid lahti lõigata

üles

18) Kuidas muuta ringselt kootud juhendit edasi-tagasi kudumiseks?

Kui soovitakse kududa ringse töövõtte asemel edasi-tagasi, võib kududa osad eraldi ja õmmelda pärast kokku. Kehaosa silmuste arv tuleb jagada kaheks, lisada 1 ääresilmus mõlemale küljele (õmblusvarudeks) ja kududa edasi-tagasi.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas kududa ringvarrastele kirjutatud juhendit pikkade varrastega?

üles

19) Miks on juhendis ikka näidatud tootmisest maas lõnga nime?

Kuna igal lõngal on oma tekstuur, on originaallõng jõetud juhendisse alles. Aga meie Lõngamuunduriga on lihtne leida alternatiivi, või vali lihtsalt sama lõngagrupi lõng.

Mõnes poes võib veel olla tootmisest maas lõnga müügil, või on kellegil veel kodus seda lõnga alles ja soovib leida juhendit.

Lõngamuundur aitab leida alternatiivlõnga ja vajaliku koguse.

üles

20) Kuidas muuta naiste suurusega kudum meeste suurusele?

Kui soovid kududa naiste suurusega disaini mehele, siis on seda lihtne muuta meeste suuruseks. Suurim erinevaus on varrukate ja kehaosa pikkus. Vali naiste suurus sobiva rinnaümbermõõduga. Pikkus saab lisada varrukale enne käeaugu mahakudumist/varrukakaare tegemist. Kui juhend on ülevalt alla, saab pikkus lisada kohe pärast käeauku või enne esimest kahandust varrukal.

Lõngakoguse muutus oleneb kui palju pikkust lisatakse, aga parem osta tokk rohkem kui vähem.

üles

21) Kuidas hoiduda kampsuni topiliseks minemisest?

Enamus lõngu on karvased, mis eemalduvad pesus või moodustavad toppe. Kammitud lõngadel (st. karvastel lõngadel) on neid rohkem, mistõttu need ajavad ka rohkem karva.

Karva ajamine sõltub ka sellest, mida kantakse kudumi all ja kas see tõmbab kiude välja. Seetõttu on võimatu garanteerida, et kudum ei aja karva.

Allpool on mõned nipid, kuidas saada paremat tulemust karvaste lõngadega:

1. Kudumi valmides (enne pesu) raputa seda, et lahtised karvad eemalduks. NB! ÄRA KASUTA liimirulli, harja või muid meetodeid, mis kisuvad karvu välja.

2. Pane kudum kilekotti ja külmikusse – madal temperatuur põhjustab kiudude lõdvestumist ja need eemalduvad teineteisest kergemini.

3. Jäta ese külmikusse paariks tunniks, siis võta välja ja raputa kudumit jälle.

4. Pese kudumit vastavalt juhendile lõngatoki etiketil.

üles

22) Kuidas mõõdetakse eseme pikkust?

Mustrilehel olev mõõtudega joonis annab infot rõiva pikkuse kohta. Kampsuni pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast (tavaliselt kaelaaugu kõrvalt, MITTE õla tipust) alla alumise servani. Samamoodi passe pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast alla varrukate ja kehaosa jagamise kohani.

Mõõte ei võeta mööda nööbiliiste, kui ei ole just nii mainitud; sel puhul mõõda nööbiliistude kõrvalt.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas vaadata suurust joonisel

üles

23) Mitu toki lõnga on vaja?

Vajaminev lõngakogus on antud grammides, näiteks: 450 g. Arvutamaks, mitu toki lõnga on vaja, on esiteks vaja teada, kui palju gramme on 1 tokis (25g, 50g või 100g). See informatsioon on saadaval, vaadates lõngainfot. Jaga vajalik grammide arv toki kaaluga. Näiteks, kui tokis on 50 g lõnga (standard kogus), siis arvutatakse järgmiselt: 450 / 50 = 9 tokki.

üles

Kas ostsid selle projekti tegemiseks DROPS lõnga? Siis võib küsida abi lõngapoest. Vaata DROPS lõnga müüjate nimekirja siit!
Ikka ei leia vastust oma küsimusele? Siis võib jätta kommetaar juhendi lõppu ja meie eksperdid vastavad! Seda tehakse tavaliselt 5 kuni 10 päeva jooksul.. Seniks võib lugeda küsimusi-vastuseid kommentaaridest või ühineda DROPS Workshop grupiga Facebookis abi saamiseks kaaskudujatelt/heegeldajatelt!

Kommentaarid / Küsimused (13)

Levert 04.01.2019 - 21:39:

Bonsoir le bonnet est magnifique je souhaite le tricoter avec des aiguilles n8 combien dois je faire de maille? Et du coup est ce que se sera la même explication vu qu'il y aura moins de mailles? Merci

DROPS Design 07.01.2019 kl. 09:23:

Bonjour Mme Levert, le bonnet se tricote ici sur la base d'un échantillon de 18 m x 23 rangs = 10 x 10 cm, si vous n'avez pas cet échantillon, il faudra ajuster les explications en fonction de votre propre échantillon. Nous ne sommes malheureusement pas en mesure de pouvoir ajuster chaque modèle à chaque demande. Pour toute assistance complémentaire, merci de vous adresser au magasin où vous avez acheté votre laine. Bon tricot!

Kathy Kilmaer 14.12.2018 - 16:07:

My head circumference measures 22 1/2 inches. If I did one extra repeat of M-1, would that help. I love the pattern, however, I am not an experienced knitter, so I am not sure how to adjust the pattern to fit me. Thank you.

Luciana Luciani 13.12.2018 - 16:56:

Ho iniziato il berretto. Dopo i primi 3 cm ho aumentato 5 maglie per un totale di 101 maglie. Il primo ferro dello schema M1 termina con una maglia singola in avanzo. E' giusto così?

DROPS Design 13.12.2018 kl. 17:12:

Buongiorno Luciana. Quando ha 101 maglie, lavora in questo modo: ripete 3 volte il diagramma M1 (quindi sulle prime 36 m), poi lavora il diagramma M2 sulle 17 m successive, poi ripete il diagramma M1 quattro volte ( quindi sulle 48 m successive). Non avanzano maglie sul giro, ma vengono lavorate tutte e 101 le maglie. Buon lavoro!

Diane 03.12.2017 - 19:35:

Bonjour , je ne comprends pas très bien la dernière partie ou nous devons commencer les diminutions pour le bonnet . Es ce que je commence celles-ci après avoir fait 2 fois M1 et M2 complètement , ou en même temps que je termine le deuxième diagramme. .Si je recommence une 3 ème fois M1 Et M2 .Je ne comprends pas comment suivre le diagramme ,car il n'est plus du tout pareil . Pouvez vous me simplifier cette partie .Merci infiniment de votre aide.

DROPS Design 04.12.2017 kl. 10:21:

Bonjour Diane, à 19 cm, continuez les diagrammes mais ne faites plus les nopes de M.2, gardez seulement la torsade du début de M.2 et tricotez les mailles restantes à l'envers. Diminuez ensuite dans M.2 (2 m ens à l'env au début des m envers de M2 et 2 m ens à l'env à la fin de M.2). Bon tricot!

Fillatre 28.12.2014 - 02:30:

Je desire commander la laine ainsi que les aiguilles pour tricoter cet ensemble: bonnet et tour de cou. merci cordialement.

DROPS Design 30.12.2014 kl. 13:45:

Bonjour Mme Fillatre, vous trouverez ici la liste des détaillants DROPS en France, si vous n'avez pas la chance d'avoir une boutique près de chez vous, vous pouvez les contacter par mail ou téléphone pour plus d'informations et/ou commander directement dans les boutiques en ligne. Bon tricot!

Pily 25.07.2012 - 17:41:

Entre a su pag. y no veo el patrón me lo podrian mandar

DROPS Design 26.07.2012 kl. 11:06:

Pily, en el margen izquierdo de la página principal haz uso de "Búsqueda directa de Patrones" tecleando el número del patrón que deseas ver. 123 es el número del catálogo y 14 es el número del modelo.

DROPS Deutsch 25.10.2010 - 09:40:

Jetzt ist der Link 123-15 aktiv.

Heike Sommer 25.10.2010 - 09:27:

Ich würde gerne die Handschuhe stricken. Die Anleitung steht wahrscheinlich auf 123-15, aber sie lässt sich nicht öffnen.

Lisa 25.07.2010 - 05:10:

This may be my favorite of the cap/cowl/mittens yet! Can't wait for the pattern to be available!

Nasy 21.07.2010 - 19:56:

And Where is the Mittens Pattern?

Jäta kommentaar mustrile DROPS 123-14

Ootame kommentaare selle mustri kohta!

Kui soovid midagi küsida, siis kiiremaks vastuse saamiseks veendu, et valid õige kategooria alloleval formil. Vajaliku väljad *.