DROPS / 199 / 14

Always Bright by DROPS Design

DROPS Bomull-Lin või DROPS Paris lõngast ülevalt alla heegeldatud pitsmustriga kübar

DROPS disain: mudel nr l-149
Lõngagrupp C või A + A
----------------------------------------------------------
SUURUSED:
Suurus: üks suurus
Peaümbermõõt: umbes 54/58 cm

LÕNG:
Garnstudio DROPS BOMULL-LIN, 50 g/85 m (kuulub lõngagruppi C)
150 g värv nr 01, valge

Või kasuta:
Garnstudio DROPS PARIS, 50 g/75 m (kuulub lõngagruppi C)
200 g värv nr 16, valge

HEEGELDAMISE TIHEDUS:
18 ühekordset sammast lai ja 10,5 rida kõrge = 10 x 10 cm.

HEEGELNÕEL:
DROPS HEEGELNÕEL: 3,5 mm
Heegelnõela suurus on ainult soovituslik! Kui on liiga palju silmuseid 10 cm kohta, võta suurem heegelnõel. Kui on liiga vähe silmuseid 10 cm kohta, võta väiksem heegelnõel.

LISAKS:
umbes 1,5 meetrit traati ääre tugevdamiseks.
----------------------------------------------------------

Oled teinud selle või mõne meie teise disaini? Lisa oma piltidele sotsiaalmeedias silt #dropsdesign , et me näeksime neid pilte.

Soovid kasutada teist lõnga? Proovi meie lõngamuundurit!
Ei tea millist suurust valida? Pildil olev modell on umbes 170 cm pikk ja kannab suurust S või M. Õige suuruse valimiseks vaata alati valmis eseme mõõtudega joonist (cm) juhendi lõpus.

53% puuvill, 47% linane
alates 2.85 € /50g
DROPS Bomull-Lin uni colour DROPS Bomull-Lin uni colour 2.85 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
Vardad & heegelnõelad
Lõngakulu sellele disainile alates 8.55€. Loe edasi.

Juhend

NÕUANDED

----------------------------------------------------------

MUSTER
Vaata skeeme A.1 kuni A.4.

HEEGELDAMISE INFO
Asenda esimene ühekordne sammas 3 ahelsilmusega, ringi lõpus tee 1 aassilmus kolmandasse ahelsilmusesse ringi alguses.

KAHANDAMISE NIPP
Kahanda 1 ühekordne sammas, heegeldades 2 sammast kokku nii: tee 1 ühekordne sammas, aga ära tee viimast lõnga läbitõmmet (= 2 aasa heegelnõelal), siis tee järgmine ühekordne sammas, aga viimane lõnga läbitõmme tee läbi kõigi 3 silmuse heegelnõelal (= 1 ühekordne sammas kahandatud).

KASVATAMISE NIPP
Kasvata 1 ühekordne sammas, tehes 2 sammast ühte sambasse.
----------------------------------------------------------

ALUSTA SIIT

----------------------------------------------------------

MÜTS - KOKKUVÕTE
Heegeldatakse ringselt ülevalt alla.

KÜBAR
Tee 4 ahelsilmust Bomull-Lin või Paris lõngaga ja 3,5 mm heegelnõelaga, ning ühenda ringiks 1 aassilmusega esimesse ahelsilmusesse. Loe HEEGELDAMISE INFOT!
Heegelda * skeemi A.2, skeemi A.1 *, korda * kuni * kokku 6 korda laiuses (skeemi A.2 esimesel ringil ei ole silmuseid). JÄLGI HEEGELDAMISE TUGEVUST!
Kui skeemid A.1 ja A.2 on tehtud vertikaalselt, on viimasel ringil 90 ühekordset sammast.
Heegelda skeemi A.3 1. ring ja korda seda ringi, kuni töö kõrgus on umbes 16 cm ülevalt alla. Heegelda skeemi A.3 viimane ring (= augurida).
Nüüd heegelda kübara servad.

KÜBARA SERV
Heegelda ringselt skeemi A.4 (= 10 mustrikordust 9 silmusega). Kui skeem A.4 on tehtud vertikaalselt, on ringil 210 silmust.
Hoia peenike traat vastu viimast ringi ja heegelda 1 kinnissilmus igasse sambasse ringil, SAMAL AJAL ümber traadi heegeldades. Nii hoiab kübara serv kenasti laiali. . Peida traadi otsad silmuste sisse. Katkesta ja kinnita lõng.

Sede mustrit on parandatud. .

Parandatud online: 24.06.2019
Parandus: Heegelda * skeemi A.2, skeemi A.1 *, korda ...
Parandus: lisatud puuduv tingmärk = 2 ahelsilmust

Skeem

= 4 ahelsilmust, ühenda ringiks 1 aassilmusega esimesse ahelsilmusesse – vaata täppi ringil, siin on ringi algus ja lõpp
= 1 ahelsilmus
= 1 ühekordne sammas silmusesse
= 1 ühekordne sammas ümber ahelsilmuse/ ahelsilmustest kaare
= 1 aassilmus
= see on ring on tehtud, jätka järgmise ringiga
= 2 ahelsilmust
= 2 ühekordset sammast ühte sambasse
= heegelda 2 ühekordset sammast kokku: tee 1 ühekordne sammas, aga ära tee viimast lõnga läbitõmmet, tee järgmine ühekordne sammas, aga viimane lõnga läbitõmme tee läbi kõigi 3 silmuse heegelnõelal


Vajad abi selle mustriga?

Tänan valimast DROPS Designi! Me anname endast parima, et meie juhendid oleks kergesti arusaadavad. Kõik mustrid on tõlgitud Norra keelest, alati on võimalik kontrollida arvutusi ja mõõte originaaljuhendist (DROPS 199-14) .

Ei saa juhendist aru? Vaata nimekirja erinevatele õpetustele allpool, mis aitavad kaasa projekti valmimisele - ning võib-olla õpetavad isegi midagi uut!

1) Miks on koetihedus tähtis?

Koetihedus määrab kudumi suuruse ja mõõdetakse tavaliselt 10 x 10 cm osalt. Tavaliselt kirjutatakse nii: silmuste arv laiuses x (korda) ridade arv kõrguses - näiteks: 19 silmust x 26 rida = 10 x 10 cm.

Koetihedus on kudujatel erinev, mõni koob/heegeldab lõdvemalt, mõni tugevalt. Koetihedust saab muuta varraste suurusega, seepärast me alati mainime, et varraste suurus on ainult soovituslik! Igaüks saab seda ise muuta (suuremaks või väiksemaks) vastavalt oma käekirjale, et koetihedus tuleks sama, kui mainitud juhendis. Kui koetihedus on erinev, on lõngakulu erinev ja lõpptulemuseks on teistsugused mõõdud.

Koetihedus määrab ka seda, milliseid alternatiivlõngu saab kasutada. Teine lõng sobib alternatiiviks, kui see annab sama koetiheduse.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi ja mõõta koetihedust

üles

2) Mis on lõngagrupid?

Kõik meie lõngad on jagatud lõngagruppideks (A kuni F) lõnga jämeduse ja koetiheduse järgi - lõngagrupp A sisaldab peenikesi lõngu ja lõngagrupp F kõige jämedamaid. Nii on lihtne leida alternatiivlõngu samale mustrile, kui soovid kasutada teist lõnga. Ühe lõngagrupi lõngadel on sama koetihedus ja neid saab teineteisega asendada. Aga kuna erinevatel lõngadel on erinev tekstuur, siis lõpptulemus võib olla erinev.

Vaata erinevaid lõngagruppe siit.

üles

3) Kas ma saan kasutada erinevat lõnga kui antud mustrid?

Kasutades teist lõnga on tähtis, et koetihedus oleks sama. Nii tulevad eseme mõõdud samad, kui antud joonisel. Seda on lihtsam saavutada, kui kasutada sama lõngagrupi lõngu. Samuti on võimalik panna kokku mitu peenemat lõnga, et saavutatda soovitatud koetihedus. Proovi meie lõngamuundurit. Ma soovitame alati teha tööproovi.

NB! Kui kasutate erinevat lõnga, siis võib olla lõpptulemus ka erinev, kuna teisel lõngal on erinev tekstuur.

Vaata DROPS õpetust: Kas ma saan kasutada teist lõnga kui antud juhendis?

üles

4) Kuidas kasutada Lõngamuundurit?

Igal meie mustrilehel on link Lõngamuundurile, juhul kui soovid kasutada teist lõnga kui soovitatud juhendis. Sisesta lõng, mida soovid asendada, kogus (valitud suurusele) ja lõngade arv ning lõngamuundur pakub parima valiku alternatiive sama koetihedusega. Lisaks saad teada palju vajad uut lõnga ja mitut lõnga kasutada. Enamus tokke on 50 g (mõned 25 g või 100 g).

Kui mustris on kasutatud mitut värvi, siis tuleb iga värvi eraldi vaadata. Samuti, kui juhendis on kasutatud kahte erinevat lõnga koos (näiteks 1 Alpaca + 1 Kid-Silk), siis tuleb leida alternatiivid neile eraldi.

Vaata lõngamuundurit siit

üles

5) Miks minu koetihedus tuleb vale soovitatud varrastega?

Varraste suurus mustrilehel on ainult soovituslik, tähtis on järgida koetihedust. Kuna koetihedus on kõigil erinev, siis on vaja valida omale sobivad vardad õige koetiheduse saavutamiseks – võib-olla on vaja võtta suuremad või väiksemad vardad. Seepärast on vajalik teha tööproov.

Kui Sinu koetihedus on erinev, siis tulevad ka eseme mõõdud erinevad.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi

üles

6) Miks on ese kootud ülevalt alla?

Kui rõivas on kootud ülevalt alla, on lihtsam teha muudatusi pikkuses. Näiteks, on lihtsam proovida eset selga kudumise käigus, et kontrollida passe pikkust.

Juhendis on hoolikalt selgitatud iga samm õiges järjekorras. Skeemid on kohandatud vastavalt kudumise suunale ja kootakse nagu tavaliselt.

üles

7) Miks on varrukad lühemad suurematel surrustel?

Suurematel suurustel on üldlaius (varruka otsast varruka otsani) ikkagi suurem, isegi kui varruka pikkus on lühem. Suurematel suurustel on varrukakaar pikem ja õlad laiemad, et rõivas istuks seljas paremini.

üles

8) Mis on mustrikordus?

Mustri skeeme korratakse tihti ringil/real või vertikaalselt (kõrguses). 1 mustrikordus skeemil näitab mustri põhisilmuseid. Kui on öeldud juhendis, et tee 5 mustrikordust skeemi A.1 ringil, siis tuleb kududa skeemi 5 korda üksteise järgi samal ringil. Kui on öeldud juhendis, et tee 2 mustrikordust skeemi A.1 vertikaalselt, koo terve skeem ühe korra kõrguses, siis koo jälle otsast peale terve skeem teise korra.

üles

9) Kuidas kududa skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule. 1 ruut = 1 silmus.

Edasi-tagasi kududes, kootakse iga teine rida töö paremal pool, skeemi loetakse paremalt vasakule; iga teine rida kootakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale. Kududes töö pahemal pool, loetakse skeemi vasakult paremale, parempidi silmused kootakse pahempidi ja pahempidi silmused parempidi.

Ringselt kududes kootakse kõik read töö paremal pool ja skeemil loetakse kõik read paremalt vasakule.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

üles

10) Kuidas heegeldada skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule.

Edasi-tagasi heegeldades, read mis tehakse töö paremal pool loetakse skeemi paremalt vasakule; read mis tehakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale.

Ringselt heegeldades tehakse kõik read töö paremal pool ja skeemi loetakse igal ringil paremalt vasakule.

Heegeldades ringset skeemi, alustatakse keskelt ja heegeldatakse väljapoole, vastupäeva ja ringi haaval.

Rida algab tavaliselt antud numbri ahelsilmustega (vastavalt järgmise silmuse kõrgusele), see on näidatud skeemil või kirjeldatud juhendis.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

11) Kuidas kududa ühel real/ringil mitu erinevat skeemi?

Kui on vaja teha samal real/ringil mitme erineva skeemi järgi, siis on see tavaliselt kirjutatud nii: “ koo skeemi A.1, A.2, skeemi A.3 kokku 0-0-2-3-4 times". Aee tähendab koo skeemi A.1 ühe korra, siis skeemi A.2 ühe korra, siis korda skeemi A.3 (laiuses) niimitu korda, kui on vaja sinu suurusele – siin näites on see: suurusel S = 0 korda, M = 0 korda, L= 2 korda, XL= 3 korda ja suurusel XXL = 4 korda.

Skeeme kootakse nagu tavaliselt, alusta esimese reaga skeemil A.1, siis tee skeemi A.2 esimene rida jne.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

12) Miks tehaks töö alguses rohkem ahelsilmuseid?

Ahelsilmused on natuke lühemad kui teised silmused, et äär ei jääks kiskuma, me teeme alguses rohkem silmuseid. Järgmisel real kohandatakse silmuste arvu, et see läheks kokku mustriga ja suuruse mõõtudega joonisel.

üles

13) Miks kasvatatakse silmuseid enne soonikut ülevalt alla kududes?

Soonikkude on venivam ja tõmbab rohkem kokku, kui näiteks parempidine kude. Kasvatades silmuseid enne soonikkoes äärist, hoiab see ära suure erinevuse laiusesse.

üles

14) Milleks kasvatada mahakudumise real?

Tihti jääb mahakudumise rida kiskuma. Seepärast tehakse silmuseid mahakududes mõned õhksilmused, et äär ei jääks kiskuma.

Vaata DROPSi videot: Kuidas kududa silmuseid maha, tehes õhksilmuseid?

üles

15) Kuidas kasvatada/kahandada kordamööda igal 3. või 4. real/ringil?

Et kasvatused / kahandused jaguneksid ühtlaselt, tuleb kasvatada /kahandada näiteks kordamööda igal 3. või 4. real/ringil järgmiselt: koo 2 rida ja kasvata/kahanda kolmandal real/ringil, koo 3 rida ja kasvata neljandal real/ringil. Kasvata/kahanda niimoodi vaheldumisi, kuni vajalikud kasvatused/kahandused on tehtud.

Vaata DROPS õpetust: Kasvata / kahanda 1 silmus kordamööda igal 3. või 4. real

üles

16) Miks on juhend natuke erinev kui disain pildil?

Mustrikordused võivad olla natuke erinevad erinevatel suurustel, et saavutada vajaliku suurust. Kui te teete suuremat suurust, võib teie töö olla natuke erinev. Seda kõike on võetud arvesse disaini loomisel, et üldmulje oleks kõikidel suurustel sama.

Järgi oma suurusele vastavat juhendit ja skeeme!

üles

17) Kuidas kududa jakki ringselt, mitte edasi-tagasi?

Kui soovitakse kududa ringselt, mitte edasi-tagasi, saab juhendit natuke muuta. Esiosa keskele tuleb lisada steegid (õmblusvarud - tavaliselt u 5 silmust) ja järgida juhendit. Selle asemel et pöörata ja kududa töö pahemal pool, koo lihtsalt üle steekide ja jätka ringselt töö paremal pool. Pärast lõigatakse kudum eest lahti, korjatakse silmused nööbiliistude jaoks ja kaetakse lõikeservad.

Vaata DROPS videot: Kuidas kududa steeke ja neid lahti lõigata

üles

18) Kuidas muuta ringselt kootud juhendit edasi-tagasi kudumiseks?

Kui soovitakse kududa ringse töövõtte asemel edasi-tagasi, võib kududa osad eraldi ja õmmelda pärast kokku. Kehaosa silmuste arv tuleb jagada kaheks, lisada 1 ääresilmus mõlemale küljele (õmblusvarudeks) ja kududa edasi-tagasi.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas kududa ringvarrastele kirjutatud juhendit pikkade varrastega?

üles

19) Miks on juhendis ikka näidatud tootmisest maas lõnga nime?

Kuna igal lõngal on oma tekstuur, on originaallõng jõetud juhendisse alles. Aga meie Lõngamuunduriga on lihtne leida alternatiivi, või vali lihtsalt sama lõngagrupi lõng.

Mõnes poes võib veel olla tootmisest maas lõnga müügil, või on kellegil veel kodus seda lõnga alles ja soovib leida juhendit.

Lõngamuundur aitab leida alternatiivlõnga ja vajaliku koguse.

üles

20) Kuidas muuta naiste suurusega kudum meeste suurusele?

Kui soovid kududa naiste suurusega disaini mehele, siis on seda lihtne muuta meeste suuruseks. Suurim erinevaus on varrukate ja kehaosa pikkus. Vali naiste suurus sobiva rinnaümbermõõduga. Pikkus saab lisada varrukale enne käeaugu mahakudumist/varrukakaare tegemist. Kui juhend on ülevalt alla, saab pikkus lisada kohe pärast käeauku või enne esimest kahandust varrukal.

Lõngakoguse muutus oleneb kui palju pikkust lisatakse, aga parem osta tokk rohkem kui vähem.

üles

21) Kuidas hoiduda kampsuni topiliseks minemisest?

Enamus lõngu on karvased, mis eemalduvad pesus või moodustavad toppe. Kammitud lõngadel (st. karvastel lõngadel) on neid rohkem, mistõttu need ajavad ka rohkem karva.

Karva ajamine sõltub ka sellest, mida kantakse kudumi all ja kas see tõmbab kiude välja. Seetõttu on võimatu garanteerida, et kudum ei aja karva.

Allpool on mõned nipid, kuidas saada paremat tulemust karvaste lõngadega:

1. Kudumi valmides (enne pesu) raputa seda, et lahtised karvad eemalduks. NB! ÄRA KASUTA liimirulli, harja või muid meetodeid, mis kisuvad karvu välja.

2. Pane kudum kilekotti ja külmikusse – madal temperatuur põhjustab kiudude lõdvestumist ja need eemalduvad teineteisest kergemini.

3. Jäta ese külmikusse paariks tunniks, siis võta välja ja raputa kudumit jälle.

4. Pese kudumit vastavalt juhendile lõngatoki etiketil.

üles

22) Kuidas mõõdetakse eseme pikkust?

Mustrilehel olev mõõtudega joonis annab infot rõiva pikkuse kohta. Kampsuni pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast (tavaliselt kaelaaugu kõrvalt, MITTE õla tipust) alla alumise servani. Samamoodi passe pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast alla varrukate ja kehaosa jagamise kohani.

Mõõte ei võeta mööda nööbiliiste, kui ei ole just nii mainitud; sel puhul mõõda nööbiliistude kõrvalt.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas vaadata suurust joonisel

üles

23) Mitu toki lõnga on vaja?

Vajaminev lõngakogus on antud grammides, näiteks: 450 g. Arvutamaks, mitu toki lõnga on vaja, on esiteks vaja teada, kui palju gramme on 1 tokis (25g, 50g või 100g). See informatsioon on saadaval, vaadates lõngainfot. Jaga vajalik grammide arv toki kaaluga. Näiteks, kui tokis on 50 g lõnga (standard kogus), siis arvutatakse järgmiselt: 450 / 50 = 9 tokki.

üles

Kas ostsid selle projekti tegemiseks DROPS lõnga? Siis võib küsida abi lõngapoest. Vaata DROPS lõnga müüjate nimekirja siit!
Ikka ei leia vastust oma küsimusele? Siis võib jätta kommetaar juhendi lõppu ja meie eksperdid vastavad! Seda tehakse tavaliselt 5 kuni 10 päeva jooksul.. Seniks võib lugeda küsimusi-vastuseid kommentaaridest või ühineda DROPS Workshop grupiga Facebookis abi saamiseks kaaskudujatelt/heegeldajatelt!

Kommentaarid / Küsimused (36)

Thea 02.08.2020 - 18:50:

Er staat Haak * A.2, A.2 *, maar ik neem aan dat er A2 A1 moet staan?

Monica Hansson 27.07.2020 - 14:53:

Jag har börjat med 4 luftmaskor och sedan en smygmaska i första luftmaskan. Då återstår 3 luftmaskor. Men på mönstret A 1 är det bara 2 maskor. Jag har ju 3 maskor kvar!

DROPS Design 04.08.2020 kl. 12:02:

Hej Monica, du hækler i ringen (ikke i maskerne) og du hækler ifølge A.1 og A.2 6 ggr. Lycka till :)

Rokky 21.07.2020 - 18:05:

Hello am crochet this hat but I find the chart A 2 confussing do I crochet A1 first or crochet A2 along can you please help or A1 and A2 but how can u explain thanks

DROPS Design 29.07.2020 kl. 12:40:

Dear Rokky, on first round, you work A.1 in the round - then start 2nd round working A.2, then A.1 and repeat (A.2, A.1) to the end of the round. When A.2 has been worked, repeat A.1 (then A.3) in the round. Happy crocheting!

Selma 18.07.2020 - 17:25:

Har nu fået lavet cirklen (5 første rækker) og de første trin af A1 men når jeg skal til at lave de første 2 luftmasker bliver jeg lidt forvirret. Jeg kn godt lave de første og så rækken hen, men når jeg så kommer time enden på rækken efter slutter jeg med 2 luftmasker men skal så også starte næste runde med 2 luftmasker, men for det ikke bliver til 4 luftmasker sammen skal de 2 første hækles på noget, men hvad?

DROPS Design 04.08.2020 kl. 11:00:

Hej Selma, du hækler sidste lm sammen med første maske på omgangen, med 1 kæde maske inden du hækler de 3 nye lm. God fornøjelse!

Gema 12.07.2020 - 20:47:

Hola! He empezado a hacer el sombrero y cuando llego al diagrama A2 no sé continuar, no lo entiendo. Podríais indicarme cómo empezarlo?, según pone no hay puntos en A2 y no entiendo a qué se refiere

Naiara 11.07.2020 - 12:29:

Hola gracias por todo de ante mano. Mi duda es que no sé cómo hacer el diagrama A1 y el A2 juntos. No entiendo bien cómo hacerlo, ya que cuando llego a la vuelta seis, me quedan tres puntos sueltos al final. Hay algo que no estoy haciendo bien y no sé que es. Me podríais orientar? Como se hacen los 2 diagramas juntos. Muchas gracias

Annick 30.06.2020 - 13:55:

Bonjour\r\nSimplement pour vous dire merci pour ces modèles qui sont vraiment super... Les diagrammes sont très bien conçus 👌\r\nMerci..

Litinae 11.06.2020 - 20:30:

Bonjour. C'est encore moi pardon de déranger. Je suis au diagramme A1 et A2. J'ai fais mes 5 premiers rangs dans soucis. Par contre à partir du sixième rang je ne comprend pas. Le rang commence par les 3ml qui remplacent une B mais elle est placé sur la seconde B du rang précédant. Donc lorsque l'on enchaîne les digramme pas de soucis on saute la B car il y a les 2 ml mais pour la première fois je fais comment ? Merci à vous.

DROPS Design 12.06.2020 kl. 07:51:

Bonjour Litinae, au début du 6ème rang, vous faites 1 mc dan sla 1ère bride du rang précédent (= le petit v), puis 3 ml, 1 bride dans chacune des 2 brides suivantes etc... le tour se termine par 1 mc dans la 3ème des ml, puis, faites 1 mc dans la bride suivante comme au début du 6ème tour (pour le 7ème tour et idem pour le 8ème tour). Bon crochet!

Litinae 10.06.2020 - 22:49:

Bonjour. Je ne suis pas certaine de lire correctement les diagrammes A1 et A2. Je commence par 3 ML puis 1 B au même endroit et ensuite 2B dans la même B. Juste que ok. Quand j'enchaîne une seconde fois le schéma. Dois-je refaire 3ml puis B puis 2B ? La MC est note uniquement pour finir le tour complet du rang c'est cela ? Ou alors dois-je faire la MC dans la bride numéro 3 puis faire mes 3 ML et enchaîner les B ? Merci à vous.

DROPS Design 11.06.2020 kl. 08:36:

Bonjour Litinae, à partir du 1er tour de A.2, les 3 ml du début du tour remplacent la 1ère bride du tour, ainsi, quand vous crochetez les A.2/A.1 suivant, vous crochetez 1 bride à la place de ces 3 mailles en l'air. - la maille coulée ne se fera qu'à la fin du tour, pour joindre le dernier A.1 au 1er A.2. Bon crochet!

Sonia 12.05.2020 - 14:41:

Salve, cappello stupendo:) Io però ho un problema: mia mamma è una personcina minuta ed ha 53 cm di circonferenza della testa. La misura proposta è troppo grande. Come faccio a ridimensionare il tutto?

DROPS Design 13.05.2020 kl. 10:10:

Buongiorno Sonia, può ricalcolare le maglie aiutandosi con il suo campione, oppure rivolgersi al suo rivenditore DROPS di fiducia: purtroppo in questa sede non possiamo fornirle un aiuto così personalizzato. Buon lavoro!

Jäta kommentaar mustrile DROPS 199-14

Ootame kommentaare selle mustri kohta!

Kui soovid midagi küsida, siis kiiremaks vastuse saamiseks veendu, et valid õige kategooria alloleval formil. Vajaliku väljad *.