DROPS Extra / 0-1244

Splash! by DROPS Design

DROPS Fabel lõngast kootud pitsmustriga lühikesed sokid suurustele 35 kuni 43

Võtmesõnad: pitsmustriga, sokid,
DROPSi disain: mudel nr fa-346
Lõngagrupp A
---------------------------------------------------------
Suurused: 35/37 - 38/40 - 41/43
Talla pikkus: u. 22 - 24 - 27 cm
Soki kõrgus: u. 7 - 8 - 9 cm
Lõng: Garnstudio DROPS FABEL, 50 g/200 m
50-50-100 g värv nr 105, türkiis
DROPS sukavardad: 2,5 mm - või sobivad, et saavutada koetihedus 26 s x 34 rida parempidises koes = 10 x 10 cm.
----------------------------------------------------------

Oled teinud selle või mõne meie teise disaini? Lisa oma piltidele sotsiaalmeedias silt #dropsdesign , et me näeksime neid pilte.

Soovid kasutada teist lõnga? Proovi meie lõngamuundurit!
Ei tea millist suurust valida? Pildil olev modell on umbes 170 cm pikk ja kannab suurust S või M. Õige suuruse valimiseks vaata alati valmis eseme mõõtudega joonist (cm) juhendi lõpus.

75% vill, 25% polüamiid
alates 2.50 € /50g
DROPS Fabel uni colour DROPS Fabel uni colour 2.50 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
DROPS Fabel print DROPS Fabel print 2.70 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
DROPS Fabel long print DROPS Fabel long print 2.90 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
Vardad & heegelnõelad
Lõngakulu sellele disainile alates 2.50€. Loe edasi.

Juhend

MUSTER
Vaata skeemi A.1. Muster on vaadatuna töö paremalt poolt (PP) ja näitab iga rida.

KANNAKAHANDUSED
1. RIDA (= töö PP pool): koo, kuni jääb 5-5-6 s, tõsta 1 s kudumata pr võttega, 1 pr, tõsta kudumata silmus üle, pööra tööd.
2. RIDA (= töö PH pool): koo, kuni jääb 5-5-6 s, 2 ph kokku, pööra tööd.
3. RIDA (= töö PP pool): koo, kuni jääb 4-4-5 s, tõsta 1 s kudumata, 1 pr, tõsta kudumata silmus üle, pööra tööd.
4. RIDA (= töö PH pool): koo, kuni jääb 4-4-5 s, 2 ph kokku, pööra tööd.
Jätka niimoodi kahandamist, jättes rea lõppu iga kord ühe silmuse vähem, kuni vardal on 13-13-15 silmust.
-------------------------------

SOKK
Kootakse ringselt sukavarrastega.
Loo 50-56-60 s 2,5 mm sukavarrastele Fabel lõngaga. Koo 1 ring parempidi, jätka soonikuga 1 pr/1 ph 2-2-3 cm. Siis koo 1 ring pr, SAMAL AJAL kohanda silmuste arvu kuni jääb 54-54-58 s.
Nüüd hoia esimesed 21-21-25 s vardal kanna jaoks ja tõsta viimased 33 s silmusehoidjale (= jalapealne). Koo edasi-tagasi parempidises koes kanna silmustel 5-5,5-6 cm. JÄLGI KOETIHEDUST!
Paigalda kanna keskele silmusemärkija (SM) - NÜÜD MÕÕDA SIIT!
Tee kanna kahandused - vaata ülevalt!

Pärast kanna kahandusi korja vardale 13-14-15 uut silmust kannalaka külgedelt ja tõsta 33 silmust hoidjalt tagasi vardale = 72-74-78 s.
Paigalda SM mõlemal poole jalapealse 33 silmust. Jätka talla all parempidise koega, jala peal koo 33 silmust mustriga skeemil A.1.
SAMAL AJAL kahanda mõlemal küljel järgmiselt: koo 2 pr keerdsilmustena kokku enne jalapealse 33 silmust (st. koo läbi tagumise aasa) ja koo esimesed 2 pr kokku pärast jalapealse 33 s. Korda kahandamist igal teisel ringil 12-12-12 korda (13-13-13 korda kokku) = 46-48-52 s.
Jätka kudumist, kuni töö on 18-19-22 cm pikkune kanna SM-st (= u 4-5-5 cm jääb teha).
Paigalda SM mõlemale küljele, nii et jalapealsel ja talla all on 23-24-26 s. Jätka parempidises koes kõigil silmustel, SAMAL AJAL kahanda varbaosas mõlemal pool mõlemat SM-i järgmiselt - alusta 2 silmust enne silmusemärkijat: 2 pr kokku, 1 pr (SM on selles silmuses), 2 pr keerdsilmusena kokku.
Kahanda niimoodi mõlemal küljel igal teisel ringil kokku 4-7-6 korda ning siis igal ringil kokku 6-4-6 korda = 8-6-6 s jääb vardale. Katkesta lõng ja tõmba läbi allesjäänud silmuste, pinguta ja kinnita.
Koo ka teine sokk.

Sede mustrit on parandatud. .

Parandatud online: 18.01.2017
SOKID: Korda kahandamist igal teisel ringil 12-12-12 korda (13-13-13 korda kokku) = 46-48-52 s. Jätka kudumist, kuni töö on 18-19-22 cm pikkune kanna SM-st (= u 4-5-5 cm jääb teha).

Skeem

= parempidine silmus (pr)
= 1 õs kahe silmuse vahele
= 2 pr kokku
= 2 ületõstmisega kokku (tõsta 1 s kudumata parempidi võttega, 1 pr, tõsta kudumata silmus üle)
= 3 ütk (tõsta 1 s kudumata parempidi, 2 pr kokku, tõsta kudumata silmus üle)

Vajad abi selle mustriga?

Tänan valimast DROPS Designi! Me anname endast parima, et meie juhendid oleks kergesti arusaadavad. Kõik mustrid on tõlgitud Norra keelest, alati on võimalik kontrollida arvutusi ja mõõte originaaljuhendist (DROPS Extra 0-1244) .

Ei saa juhendist aru? Vaata nimekirja erinevatele õpetustele allpool, mis aitavad kaasa projekti valmimisele - ning võib-olla õpetavad isegi midagi uut!

1) Miks on koetihedus tähtis?

Koetihedus määrab kudumi suuruse ja mõõdetakse tavaliselt 10 x 10 cm osalt. Tavaliselt kirjutatakse nii: silmuste arv laiuses x (korda) ridade arv kõrguses - näiteks: 19 silmust x 26 rida = 10 x 10 cm.

Koetihedus on kudujatel erinev, mõni koob/heegeldab lõdvemalt, mõni tugevalt. Koetihedust saab muuta varraste suurusega, seepärast me alati mainime, et varraste suurus on ainult soovituslik! Igaüks saab seda ise muuta (suuremaks või väiksemaks) vastavalt oma käekirjale, et koetihedus tuleks sama, kui mainitud juhendis. Kui koetihedus on erinev, on lõngakulu erinev ja lõpptulemuseks on teistsugused mõõdud.

Koetihedus määrab ka seda, milliseid alternatiivlõngu saab kasutada. Teine lõng sobib alternatiiviks, kui see annab sama koetiheduse.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi ja mõõta koetihedust

üles

2) Mis on lõngagrupid?

Kõik meie lõngad on jagatud lõngagruppideks (A kuni F) lõnga jämeduse ja koetiheduse järgi - lõngagrupp A sisaldab peenikesi lõngu ja lõngagrupp F kõige jämedamaid. Nii on lihtne leida alternatiivlõngu samale mustrile, kui soovid kasutada teist lõnga. Ühe lõngagrupi lõngadel on sama koetihedus ja neid saab teineteisega asendada. Aga kuna erinevatel lõngadel on erinev tekstuur, siis lõpptulemus võib olla erinev.

Vaata erinevaid lõngagruppe siit.

üles

3) Kas ma saan kasutada erinevat lõnga kui antud mustrid?

Kasutades teist lõnga on tähtis, et koetihedus oleks sama. Nii tulevad eseme mõõdud samad, kui antud joonisel. Seda on lihtsam saavutada, kui kasutada sama lõngagrupi lõngu. Samuti on võimalik panna kokku mitu peenemat lõnga, et saavutatda soovitatud koetihedus. Proovi meie lõngamuundurit. Ma soovitame alati teha tööproovi.

NB! Kui kasutate erinevat lõnga, siis võib olla lõpptulemus ka erinev, kuna teisel lõngal on erinev tekstuur.

Vaata DROPS õpetust: Kas ma saan kasutada teist lõnga kui antud juhendis?

üles

4) Kuidas kasutada Lõngamuundurit?

Igal meie mustrilehel on link Lõngamuundurile, juhul kui soovid kasutada teist lõnga kui soovitatud juhendis. Sisesta lõng, mida soovid asendada, kogus (valitud suurusele) ja lõngade arv ning lõngamuundur pakub parima valiku alternatiive sama koetihedusega. Lisaks saad teada palju vajad uut lõnga ja mitut lõnga kasutada. Enamus tokke on 50 g (mõned 25 g või 100 g).

Kui mustris on kasutatud mitut värvi, siis tuleb iga värvi eraldi vaadata. Samuti, kui juhendis on kasutatud kahte erinevat lõnga koos (näiteks 1 Alpaca + 1 Kid-Silk), siis tuleb leida alternatiivid neile eraldi.

Vaata lõngamuundurit siit

üles

5) Miks minu koetihedus tuleb vale soovitatud varrastega?

Varraste suurus mustrilehel on ainult soovituslik, tähtis on järgida koetihedust. Kuna koetihedus on kõigil erinev, siis on vaja valida omale sobivad vardad õige koetiheduse saavutamiseks – võib-olla on vaja võtta suuremad või väiksemad vardad. Seepärast on vajalik teha tööproov.

Kui Sinu koetihedus on erinev, siis tulevad ka eseme mõõdud erinevad.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi

üles

6) Miks on ese kootud ülevalt alla?

Kui rõivas on kootud ülevalt alla, on lihtsam teha muudatusi pikkuses. Näiteks, on lihtsam proovida eset selga kudumise käigus, et kontrollida passe pikkust.

Juhendis on hoolikalt selgitatud iga samm õiges järjekorras. Skeemid on kohandatud vastavalt kudumise suunale ja kootakse nagu tavaliselt.

üles

7) Miks on varrukad lühemad suurematel surrustel?

Suurematel suurustel on üldlaius (varruka otsast varruka otsani) ikkagi suurem, isegi kui varruka pikkus on lühem. Suurematel suurustel on varrukakaar pikem ja õlad laiemad, et rõivas istuks seljas paremini.

üles

8) Mis on mustrikordus?

Mustri skeeme korratakse tihti ringil/real või vertikaalselt (kõrguses). 1 mustrikordus skeemil näitab mustri põhisilmuseid. Kui on öeldud juhendis, et tee 5 mustrikordust skeemi A.1 ringil, siis tuleb kududa skeemi 5 korda üksteise järgi samal ringil. Kui on öeldud juhendis, et tee 2 mustrikordust skeemi A.1 vertikaalselt, koo terve skeem ühe korra kõrguses, siis koo jälle otsast peale terve skeem teise korra.

üles

9) Kuidas kududa skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule. 1 ruut = 1 silmus.

Edasi-tagasi kududes, kootakse iga teine rida töö paremal pool, skeemi loetakse paremalt vasakule; iga teine rida kootakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale. Kududes töö pahemal pool, loetakse skeemi vasakult paremale, parempidi silmused kootakse pahempidi ja pahempidi silmused parempidi.

Ringselt kududes kootakse kõik read töö paremal pool ja skeemil loetakse kõik read paremalt vasakule.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

üles

10) Kuidas heegeldada skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule.

Edasi-tagasi heegeldades, read mis tehakse töö paremal pool loetakse skeemi paremalt vasakule; read mis tehakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale.

Ringselt heegeldades tehakse kõik read töö paremal pool ja skeemi loetakse igal ringil paremalt vasakule.

Heegeldades ringset skeemi, alustatakse keskelt ja heegeldatakse väljapoole, vastupäeva ja ringi haaval.

Rida algab tavaliselt antud numbri ahelsilmustega (vastavalt järgmise silmuse kõrgusele), see on näidatud skeemil või kirjeldatud juhendis.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

11) Kuidas kududa ühel real/ringil mitu erinevat skeemi?

Kui on vaja teha samal real/ringil mitme erineva skeemi järgi, siis on see tavaliselt kirjutatud nii: “ koo skeemi A.1, A.2, skeemi A.3 kokku 0-0-2-3-4 times". Aee tähendab koo skeemi A.1 ühe korra, siis skeemi A.2 ühe korra, siis korda skeemi A.3 (laiuses) niimitu korda, kui on vaja sinu suurusele – siin näites on see: suurusel S = 0 korda, M = 0 korda, L= 2 korda, XL= 3 korda ja suurusel XXL = 4 korda.

Skeeme kootakse nagu tavaliselt, alusta esimese reaga skeemil A.1, siis tee skeemi A.2 esimene rida jne.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

12) Miks tehaks töö alguses rohkem ahelsilmuseid?

Ahelsilmused on natuke lühemad kui teised silmused, et äär ei jääks kiskuma, me teeme alguses rohkem silmuseid. Järgmisel real kohandatakse silmuste arvu, et see läheks kokku mustriga ja suuruse mõõtudega joonisel.

üles

13) Miks kasvatatakse silmuseid enne soonikut ülevalt alla kududes?

Soonikkude on venivam ja tõmbab rohkem kokku, kui näiteks parempidine kude. Kasvatades silmuseid enne soonikkoes äärist, hoiab see ära suure erinevuse laiusesse.

üles

14) Milleks kasvatada mahakudumise real?

Tihti jääb mahakudumise rida kiskuma. Seepärast tehakse silmuseid mahakududes mõned õhksilmused, et äär ei jääks kiskuma.

Vaata DROPSi videot: Kuidas kududa silmuseid maha, tehes õhksilmuseid?

üles

15) Kuidas kasvatada/kahandada kordamööda igal 3. või 4. real/ringil?

Et kasvatused / kahandused jaguneksid ühtlaselt, tuleb kasvatada /kahandada näiteks kordamööda igal 3. või 4. real/ringil järgmiselt: koo 2 rida ja kasvata/kahanda kolmandal real/ringil, koo 3 rida ja kasvata neljandal real/ringil. Kasvata/kahanda niimoodi vaheldumisi, kuni vajalikud kasvatused/kahandused on tehtud.

Vaata DROPS õpetust: Kasvata / kahanda 1 silmus kordamööda igal 3. või 4. real

üles

16) Miks on juhend natuke erinev kui disain pildil?

Mustrikordused võivad olla natuke erinevad erinevatel suurustel, et saavutada vajaliku suurust. Kui te teete suuremat suurust, võib teie töö olla natuke erinev. Seda kõike on võetud arvesse disaini loomisel, et üldmulje oleks kõikidel suurustel sama.

Järgi oma suurusele vastavat juhendit ja skeeme!

üles

17) Kuidas kududa jakki ringselt, mitte edasi-tagasi?

Kui soovitakse kududa ringselt, mitte edasi-tagasi, saab juhendit natuke muuta. Esiosa keskele tuleb lisada steegid (õmblusvarud - tavaliselt u 5 silmust) ja järgida juhendit. Selle asemel et pöörata ja kududa töö pahemal pool, koo lihtsalt üle steekide ja jätka ringselt töö paremal pool. Pärast lõigatakse kudum eest lahti, korjatakse silmused nööbiliistude jaoks ja kaetakse lõikeservad.

Vaata DROPS videot: Kuidas kududa steeke ja neid lahti lõigata

üles

18) Kuidas muuta ringselt kootud juhendit edasi-tagasi kudumiseks?

Kui soovitakse kududa ringse töövõtte asemel edasi-tagasi, võib kududa osad eraldi ja õmmelda pärast kokku. Kehaosa silmuste arv tuleb jagada kaheks, lisada 1 ääresilmus mõlemale küljele (õmblusvarudeks) ja kududa edasi-tagasi.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas kududa ringvarrastele kirjutatud juhendit pikkade varrastega?

üles

19) Miks on juhendis ikka näidatud tootmisest maas lõnga nime?

Kuna igal lõngal on oma tekstuur, on originaallõng jõetud juhendisse alles. Aga meie Lõngamuunduriga on lihtne leida alternatiivi, või vali lihtsalt sama lõngagrupi lõng.

Mõnes poes võib veel olla tootmisest maas lõnga müügil, või on kellegil veel kodus seda lõnga alles ja soovib leida juhendit.

Lõngamuundur aitab leida alternatiivlõnga ja vajaliku koguse.

üles

20) Kuidas muuta naiste suurusega kudum meeste suurusele?

Kui soovid kududa naiste suurusega disaini mehele, siis on seda lihtne muuta meeste suuruseks. Suurim erinevaus on varrukate ja kehaosa pikkus. Vali naiste suurus sobiva rinnaümbermõõduga. Pikkus saab lisada varrukale enne käeaugu mahakudumist/varrukakaare tegemist. Kui juhend on ülevalt alla, saab pikkus lisada kohe pärast käeauku või enne esimest kahandust varrukal.

Lõngakoguse muutus oleneb kui palju pikkust lisatakse, aga parem osta tokk rohkem kui vähem.

üles

21) Kuidas hoiduda kampsuni topiliseks minemisest?

Enamus lõngu on karvased, mis eemalduvad pesus või moodustavad toppe. Kammitud lõngadel (st. karvastel lõngadel) on neid rohkem, mistõttu need ajavad ka rohkem karva.

Karva ajamine sõltub ka sellest, mida kantakse kudumi all ja kas see tõmbab kiude välja. Seetõttu on võimatu garanteerida, et kudum ei aja karva.

Allpool on mõned nipid, kuidas saada paremat tulemust karvaste lõngadega:

1. Kudumi valmides (enne pesu) raputa seda, et lahtised karvad eemalduks. NB! ÄRA KASUTA liimirulli, harja või muid meetodeid, mis kisuvad karvu välja.

2. Pane kudum kilekotti ja külmikusse – madal temperatuur põhjustab kiudude lõdvestumist ja need eemalduvad teineteisest kergemini.

3. Jäta ese külmikusse paariks tunniks, siis võta välja ja raputa kudumit jälle.

4. Pese kudumit vastavalt juhendile lõngatoki etiketil.

üles

22) Kuidas mõõdetakse eseme pikkust?

Mustrilehel olev mõõtudega joonis annab infot rõiva pikkuse kohta. Kampsuni pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast (tavaliselt kaelaaugu kõrvalt, MITTE õla tipust) alla alumise servani. Samamoodi passe pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast alla varrukate ja kehaosa jagamise kohani.

Mõõte ei võeta mööda nööbiliiste, kui ei ole just nii mainitud; sel puhul mõõda nööbiliistude kõrvalt.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas vaadata suurust joonisel

üles

23) Mitu toki lõnga on vaja?

Vajaminev lõngakogus on antud grammides, näiteks: 450 g. Arvutamaks, mitu toki lõnga on vaja, on esiteks vaja teada, kui palju gramme on 1 tokis (25g, 50g või 100g). See informatsioon on saadaval, vaadates lõngainfot. Jaga vajalik grammide arv toki kaaluga. Näiteks, kui tokis on 50 g lõnga (standard kogus), siis arvutatakse järgmiselt: 450 / 50 = 9 tokki.

üles

Kas ostsid selle projekti tegemiseks DROPS lõnga? Siis võib küsida abi lõngapoest. Vaata DROPS lõnga müüjate nimekirja siit!
Ikka ei leia vastust oma küsimusele? Siis võib jätta kommetaar juhendi lõppu ja meie eksperdid vastavad! Seda tehakse tavaliselt 5 kuni 10 päeva jooksul.. Seniks võib lugeda küsimusi-vastuseid kommentaaridest või ühineda DROPS Workshop grupiga Facebookis abi saamiseks kaaskudujatelt/heegeldajatelt!

Kommentaarid / Küsimused (11)

Line 23.04.2019 - 22:36:

Hei, jeg finner ingen oppskrift på hvordan jeg skal gjøre 1 kast mellom 2 masker?

DROPS Design 24.04.2019 kl. 07:50:

Hei Line, Kastet er bare å tvinne garnet 1 gang rundt høyre pinnen mens du strikker masken før og etter. God fornøyelse!

Elo 04.02.2019 - 13:03:

Sehr schönes Modell/Muster! Allerdings musste ich mich erst durch die sehr kompliziert geschriebene Anleitung kämpfen und die umständlich dargestellte Strickschrift bei fehlender Nummerierung der Maschen und Reihen in eine verständliche Version umwandeln. Ohne meine langjährige Erfahrung im Sockenstricken hätte ich gar nichts verstanden.

Idafratz 26.04.2018 - 13:45:

Es tut mir leid, ich stand wohl auf dem Schlauch, natürlich werden die Luftmaschen in der folgenden Reihe rechts gestrickt und nicht fallengelassen, weil durch die zusammengestrickten Maschen die Anzahl konstant bleibt. Entschuldigung.

Idafratz 26.04.2018 - 13:39:

Hoffentlich gehe ich recht davon aus, dass die Umschläge in der folgenden Reihe fallengelassen werden. Tolles Muster. Danke!

Marie 04.09.2017 - 09:03:

Bonjour, Peut-on tricoter ce joli modèle en coton (les chaussettes seraient-elles confortables et agréables à porter) ?

DROPS Design 04.09.2017 kl. 11:10:

Bonjour Marie, vous pouvez probablement, toutefois elles seront sans doute plus résistantes en laine à chaussettes en raison de la présence de polyamide. N'hésitez pas à contacter votre magasin DROPS pour toute assistance complémentaire. Bon tricot!

Anneliese 27.06.2017 - 22:13:

Angeschlagen werden 50-56-60 ----nach 1 Runde rechts sollen auf den Nadeln 54-54-58 Maschen sein. Woher kommen die Unterschiede - in meinem Fall mttlerer Wert - also 2 Maschen weniger als beim Anschlag?

DROPS Design 28.06.2017 kl. 08:07:

Liebe Anneliese, nach dem Bündchen strickt man 1 Rd re und dabei wird die Maschenanzahl zu 54-54-58 angepasst. Viel Spaß beim stricken!

Anastasia 18.01.2017 - 14:42:

Str 38-40. Det står at når en er ferdig med felling fra hælen så skal en ha 50m totalt. Har jeg forstått det riktig? I så fall får jeg ikke det til å stemme. Skal en ikke ha det opprinnelige antall m som før hælen? I mitt tilfelle 54. Hvorfor 50m og hvor skal de resterende 4m gå? Tåfelling : 24 m under foten + 24m over = 48m, igjen forsvinner 2m uten forklaring på hvor hen. Er det mulig at det er feil i oppskriften til akkurat denne størrelsen?

DROPS Design 18.01.2017 kl. 15:33:

Hej Anastasia. Jeg tror det er en generel fejl. Du skal lukke af i hver side 12 ganger til (saa i alt 13 ganger), saa du har 46-48-52 m (og ikke 48-50-54) - saa passer det ogsaa til taaen. Vi skal faa det rettet. Tak for din henvendelse.

Irenele 24.09.2016 - 14:54:

3 file di gettati esattamente sovrapposti su tre righe non danno il risultato che si vede nell'immagine dei calzini azzurri. Peccato non avere un vs. indirizzo mail per potervi mandare le foto. Grazie mille comunque per l'attenzione. Alla prima occasione ne parlerò al mio negozio di fiducia. Buon pomeriggio e buon lavoro a tutte/i!!

Irenele 24.09.2016 - 12:06:

Ciò che intendevo dire è che seguendo il diagramma del modello non si ottiene il risultato della foto. Se c'è il modo vi posso mandare una foto.

DROPS Design 24.09.2016 kl. 12:31:

Buongiorno Irenele. Il diagramma è corretto. Per ogni aiuto più personalizzato, può contattare il suo rivenditore Drops di fiducia. Buon lavoro!

Irenele 24.09.2016 - 09:29:

Non mi sembra che il diagramma nel modello corrisponda all'immagine dei calzini. Potete dirmi dove trovare quello dell'immagine? Grazie mille.

DROPS Design 24.09.2016 kl. 09:42:

Buongiorno Irenele, il diagramma di questo modello è in fondo alla pagina: si ricordi che i diagrammi si leggono da destra verso sinistra, dal basso verso l'alto. Buon lavoro!

Jäta kommentaar mustrile DROPS Extra 0-1244

Ootame kommentaare selle mustri kohta!

Kui soovid midagi küsida, siis kiiremaks vastuse saamiseks veendu, et valid õige kategooria alloleval formil. Vajaliku väljad *.