DROPS / 150 / 54

Log Cabin by DROPS Design

DROPS Big Delight lõngast heegeldatud tekk, Big Merino lõngast äärisega

Võtmesõnad: lill, ruut, tekid,
DROPSi disain: muster nr db-024
Lõngagrupp C
------------------------------------------------------
Mõõdud: umbes 90 x 140 cm
Lõng: Garnstudio DROPS BIG DELIGHT, 100 g/190 m
400 g värv nr 11, marjamuffin
200 g värv nr 05, šokolaadibanaan
200 g värv nr 06, sügisene mets
200 g värv nr 10, oliiv/rooste/ploom

ja kasuta: Garnstudio DROPS BIG MERINO, 50 g/75 m
250 g värv nr 05, mokka
DROPSi HEEGELNÕEL: 7 mm – või sobiv, et saavutada ühe ruudu mõõduks 17 x 17 cm.
------------------------------------------------------

Oled teinud selle või mõne meie teise disaini? Lisa oma piltidele sotsiaalmeedias silt #dropsdesign , et me näeksime neid pilte.

Soovid kasutada teist lõnga? Proovi meie lõngamuundurit!

100% vill
alates 6.50 € /100g
DROPS Big Delight print DROPS Big Delight print 6.50 € /100g
Must ja roosa OÜ
Telli

100% vill
alates 3.45 € /50g
DROPS Big Merino mix DROPS Big Merino mix 3.45 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
DROPS Big Merino uni colour DROPS Big Merino uni colour 3.45 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
Vardad & heegelnõelad
Lõngakulu sellele disainile alates 82.25€. Loe edasi.

Juhend

2 KAHEKORDSET SAMMAST KOKKU
Tee 1 2xsm, aga ära tee viimast läbitõmmet, tee veel 1 2xsm ja viimase lõnga läbitõmbega tõmba läbi kõigi 3 silmuse heegelnõelal.

3 SAMMAST KOKKU
Tee 1 sm, aga ära tee viimast läbitõmmet, tee järgmine sm samasses silmusesse, aga ära tee viimast läbitõmmet, tee järgmine sammas samasse silmusesse ja viimase lõnga läbitõmbega tõmba läbi kõigi 4 silmuse heegelnõelal.
----------------------------

TEKK
Heegelda 19 ruutu Big Delight marjamuffini värviga ja 7 ruutu igast järgmisest Big Delight lõnga värvidest - šokolaadibanaan, sügisene mets ja oliiv/rooste/ploom = 40 ruutu kokku.

HEEGELDATUD RUUT
Tee 4 ahels ja ühenda ringiks, tehes1 aass esimesse ahels-sse.
Edasi heegelda skeemi A.1 järgi, st. tee järgmiselt:
1. RING: 1 ahels, tee 12 ks ahels ringi ja lõpetuseks tee 1 aass ahels-sse ringi algul = 12 ks.
2. RING: 4 ahels (= 1 2xsm), tee 1 2xsm igasse silmusesse, * 2 ahels, 2 2xsm kokku – vaata ülevalt järgmisesse ks-sse *, korda alates *-* tervel ringil ja lõpetuseks tee 2 ahels ja 1 aass 4-ndasse ahels-sse ringi algul = 12 kahekordsete sammaste grupi ja 2 ahels nende vahel.
3. RING: 1 aass esimesse ahels esimesel ahels-kaarel, 3 ahels (= 1 sm), 2 sm kokku samas ahels-kaares (st. tee 1 sm, ainult ära tee viimast läbitõmmet, tee järgmine sm ja viimase lõnga läbitõmbega tõmba läbi kõigi 3 silmuse heegelnõelal), * 3 ahels, 3 sm kokku – vaata ülevalt järgmises ahels-kaares*, korda alates *-* tervel ringil, lõpetuseks tee 3 ahels ja 1 aass 3-ndasse ahels-sse ringi algul = 12 sm-grupi ja 3 ahels nende vahel.
4. RING: 5 ahels (= 1 psm + 3 ahels), jäta vahele 1 ahels-kaar, * järgmisesse ahels-kaarde (= nurk) tee järgmiselt: 3 sm kokku, 2 ahels, 3 sm kokku, 4 ahels, 3 sm kokku, 2 ahels ja 3 sm kokku, 3 ahels **, jäta vahele 1 ahels-kaar, järgmisesse sm-grupi tippu tee 1 psm, 3 ahels, jäta vahele 1 ahels-kaar *, korda alates *-* veel 3 korda, ainult viimasel kordusel pärast ** tee 1 aass teise ahels-sse ringi algul.
5. RING: tee 3 ahels (= 1 sm), 2 sm kokku samas silmuses, * 2 ahels, 3 sm kokku järgmises ahels-kaares, 2 ahels, 3 sm kokku järgmises ahels-kaares, 2 ahels, järgmisesse ahels-kaarde (= nurk) tee: 3 sm kokku, 2 ahels, 3 sm kokku, 4 ahels, 3 sm kokku, 2 ahels ja 3 sm kokku, 2 ahels, tee 3 sm kokku järgmises ahels-kaares, 2 ahels, 3 sm kokku järgmises ahels-kaares, 2 ahels **, 3 sm kokku poolsambal *, korda alates *-*veel 3 korda, ainult pärast viimast mustrikordust pärast **, tee 1 aass 3-ndasse ahels-sse ringi algul.
6. RING: võta Big Merino lõng ja tee ringselt kinnissilmuseid järgmiselt: 1 ahels, tee 2 ks igasse ahels-kaarde ja 1 ks igasse sm-gruppi tippu, igasse nurga ahels.kaarde tee 2 ks+ 2 ahels + 2 ks. Kinnita lõngaots.

ÜHENDAMINE
Aseta ruudud järgmiselt: 5 ruutu laiusesse ja 8 ruutu kõrgusesse – vaata joonist.
Õmble ruudud kokku Big Merino lõngaga. Õmble ruudud kokku, tehes 1 piste igasse teise silmusesse, veendu, et ääris on ilus ja ühtlane.

HEEGELDATUD ÄÄRIS
Lõpus heegelda ääris ümber terve teki 7 mm heegelnõelaga Big Merino lõngaga järgmiselt:
1. RING: 1 ks esimesse silmusesse, * 2 ahels, jäta vahele 1 silmus, 1 ks järgmisesse silmusesse *, korda alates *-* ümber teki – NB! Iga nurga ahels-kaarde tee 2 ahels-kaart. Lõpetuseks tee 1 aass esimesse ks-sse ringi algul.
2. RING: 5 ahels, 1 sm 4-ndasse ahels-sse heegelnõelast, jäta vahele 1 ahels-kaar, 1 ks järgmisesse ahels-kaarde, * 4 ahels, 1 sm 4-ndasse ahels-sse heegelnõelast (= 1 pikoo), jäta vahele 1 ahels-kaar, 1 ks järgmisesse ahels-kaarde *, korda alates *-*ümber terve teki. NB! Veendu, et üks pikoo on igal teki nurgal.
Kinnita lõngaots.

Sede mustrit on parandatud. .

Parandatud online: 11.04.2014
2. RING: 4 ahels (= 1 2xsm), tee 1 2xsm igasse silmusesse, * 2 ahels, 2 2xsm kokku – vaata ülevalt järgmisesse ks-sse *, korda alates *-* tervel ringil ja lõpetuseks tee 2 ahels ja 1 aass 4-ndasse ahels-sse ringi algul = 12 kahekordsete sammaste grupi ja 2 ahels nende vahel.

Skeem

= 1 ahelsilmus (ahels)
= 1 aassilmus (aass)
= 1 kinnissilmus (ks)
= 1 poolsammas (psm)
= 1 kahekordsete sammaste grupp (2xsm grupp)
= 1 ühekordsete sammaste grupp (sm grupp)

Vajad abi selle mustriga?

Tänan valimast DROPS Designi! Me anname endast parima, et meie juhendid oleks kergesti arusaadavad. Kõik mustrid on tõlgitud Norra keelest, alati on võimalik kontrollida arvutusi ja mõõte originaaljuhendist (DROPS 150-54) .

Ei saa juhendist aru? Vaata nimekirja erinevatele õpetustele allpool, mis aitavad kaasa projekti valmimisele - ning võib-olla õpetavad isegi midagi uut!

1) Miks on koetihedus tähtis?

Koetihedus määrab kudumi suuruse ja mõõdetakse tavaliselt 10 x 10 cm osalt. Tavaliselt kirjutatakse nii: silmuste arv laiuses x (korda) ridade arv kõrguses - näiteks: 19 silmust x 26 rida = 10 x 10 cm.

Koetihedus on kudujatel erinev, mõni koob/heegeldab lõdvemalt, mõni tugevalt. Koetihedust saab muuta varraste suurusega, seepärast me alati mainime, et varraste suurus on ainult soovituslik! Igaüks saab seda ise muuta (suuremaks või väiksemaks) vastavalt oma käekirjale, et koetihedus tuleks sama, kui mainitud juhendis. Kui koetihedus on erinev, on lõngakulu erinev ja lõpptulemuseks on teistsugused mõõdud.

Koetihedus määrab ka seda, milliseid alternatiivlõngu saab kasutada. Teine lõng sobib alternatiiviks, kui see annab sama koetiheduse.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi ja mõõta koetihedust

üles

2) Mis on lõngagrupid?

Kõik meie lõngad on jagatud lõngagruppideks (A kuni F) lõnga jämeduse ja koetiheduse järgi - lõngagrupp A sisaldab peenikesi lõngu ja lõngagrupp F kõige jämedamaid. Nii on lihtne leida alternatiivlõngu samale mustrile, kui soovid kasutada teist lõnga. Ühe lõngagrupi lõngadel on sama koetihedus ja neid saab teineteisega asendada. Aga kuna erinevatel lõngadel on erinev tekstuur, siis lõpptulemus võib olla erinev.

Vaata erinevaid lõngagruppe siit.

üles

3) Kas ma saan kasutada erinevat lõnga kui antud mustrid?

Kasutades teist lõnga on tähtis, et koetihedus oleks sama. Nii tulevad eseme mõõdud samad, kui antud joonisel. Seda on lihtsam saavutada, kui kasutada sama lõngagrupi lõngu. Samuti on võimalik panna kokku mitu peenemat lõnga, et saavutatda soovitatud koetihedus. Proovi meie lõngamuundurit. Ma soovitame alati teha tööproovi.

NB! Kui kasutate erinevat lõnga, siis võib olla lõpptulemus ka erinev, kuna teisel lõngal on erinev tekstuur.

Vaata DROPS õpetust: Kas ma saan kasutada teist lõnga kui antud juhendis?

üles

4) Kuidas kasutada Lõngamuundurit?

Igal meie mustrilehel on link Lõngamuundurile, juhul kui soovid kasutada teist lõnga kui soovitatud juhendis. Sisesta lõng, mida soovid asendada, kogus (valitud suurusele) ja lõngade arv ning lõngamuundur pakub parima valiku alternatiive sama koetihedusega. Lisaks saad teada palju vajad uut lõnga ja mitut lõnga kasutada. Enamus tokke on 50 g (mõned 25 g või 100 g).

Kui mustris on kasutatud mitut värvi, siis tuleb iga värvi eraldi vaadata. Samuti, kui juhendis on kasutatud kahte erinevat lõnga koos (näiteks 1 Alpaca + 1 Kid-Silk), siis tuleb leida alternatiivid neile eraldi.

Vaata lõngamuundurit siit

üles

5) Miks minu koetihedus tuleb vale soovitatud varrastega?

Varraste suurus mustrilehel on ainult soovituslik, tähtis on järgida koetihedust. Kuna koetihedus on kõigil erinev, siis on vaja valida omale sobivad vardad õige koetiheduse saavutamiseks – võib-olla on vaja võtta suuremad või väiksemad vardad. Seepärast on vajalik teha tööproov.

Kui Sinu koetihedus on erinev, siis tulevad ka eseme mõõdud erinevad.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi

üles

6) Miks on ese kootud ülevalt alla?

Kui rõivas on kootud ülevalt alla, on lihtsam teha muudatusi pikkuses. Näiteks, on lihtsam proovida eset selga kudumise käigus, et kontrollida passe pikkust.

Juhendis on hoolikalt selgitatud iga samm õiges järjekorras. Skeemid on kohandatud vastavalt kudumise suunale ja kootakse nagu tavaliselt.

üles

7) Miks on varrukad lühemad suurematel surrustel?

Suurematel suurustel on üldlaius (varruka otsast varruka otsani) ikkagi suurem, isegi kui varruka pikkus on lühem. Suurematel suurustel on varrukakaar pikem ja õlad laiemad, et rõivas istuks seljas paremini.

üles

8) Mis on mustrikordus?

Mustri skeeme korratakse tihti ringil/real või vertikaalselt (kõrguses). 1 mustrikordus skeemil näitab mustri põhisilmuseid. Kui on öeldud juhendis, et tee 5 mustrikordust skeemi A.1 ringil, siis tuleb kududa skeemi 5 korda üksteise järgi samal ringil. Kui on öeldud juhendis, et tee 2 mustrikordust skeemi A.1 vertikaalselt, koo terve skeem ühe korra kõrguses, siis koo jälle otsast peale terve skeem teise korra.

üles

9) Kuidas kududa skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule. 1 ruut = 1 silmus.

Edasi-tagasi kududes, kootakse iga teine rida töö paremal pool, skeemi loetakse paremalt vasakule; iga teine rida kootakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale. Kududes töö pahemal pool, loetakse skeemi vasakult paremale, parempidi silmused kootakse pahempidi ja pahempidi silmused parempidi.

Ringselt kududes kootakse kõik read töö paremal pool ja skeemil loetakse kõik read paremalt vasakule.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

üles

10) Kuidas heegeldada skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule.

Edasi-tagasi heegeldades, read mis tehakse töö paremal pool loetakse skeemi paremalt vasakule; read mis tehakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale.

Ringselt heegeldades tehakse kõik read töö paremal pool ja skeemi loetakse igal ringil paremalt vasakule.

Heegeldades ringset skeemi, alustatakse keskelt ja heegeldatakse väljapoole, vastupäeva ja ringi haaval.

Rida algab tavaliselt antud numbri ahelsilmustega (vastavalt järgmise silmuse kõrgusele), see on näidatud skeemil või kirjeldatud juhendis.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

11) Kuidas kududa ühel real/ringil mitu erinevat skeemi?

Kui on vaja teha samal real/ringil mitme erineva skeemi järgi, siis on see tavaliselt kirjutatud nii: “ koo skeemi A.1, A.2, skeemi A.3 kokku 0-0-2-3-4 times". Aee tähendab koo skeemi A.1 ühe korra, siis skeemi A.2 ühe korra, siis korda skeemi A.3 (laiuses) niimitu korda, kui on vaja sinu suurusele – siin näites on see: suurusel S = 0 korda, M = 0 korda, L= 2 korda, XL= 3 korda ja suurusel XXL = 4 korda.

Skeeme kootakse nagu tavaliselt, alusta esimese reaga skeemil A.1, siis tee skeemi A.2 esimene rida jne.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

12) Miks tehaks töö alguses rohkem ahelsilmuseid?

Ahelsilmused on natuke lühemad kui teised silmused, et äär ei jääks kiskuma, me teeme alguses rohkem silmuseid. Järgmisel real kohandatakse silmuste arvu, et see läheks kokku mustriga ja suuruse mõõtudega joonisel.

üles

13) Miks kasvatatakse silmuseid enne soonikut ülevalt alla kududes?

Soonikkude on venivam ja tõmbab rohkem kokku, kui näiteks parempidine kude. Kasvatades silmuseid enne soonikkoes äärist, hoiab see ära suure erinevuse laiusesse.

üles

14) Milleks kasvatada mahakudumise real?

Tihti jääb mahakudumise rida kiskuma. Seepärast tehakse silmuseid mahakududes mõned õhksilmused, et äär ei jääks kiskuma.

Vaata DROPSi videot: Kuidas kududa silmuseid maha, tehes õhksilmuseid?

üles

15) Kuidas kasvatada/kahandada kordamööda igal 3. või 4. real/ringil?

Et kasvatused / kahandused jaguneksid ühtlaselt, tuleb kasvatada /kahandada näiteks kordamööda igal 3. või 4. real/ringil järgmiselt: koo 2 rida ja kasvata/kahanda kolmandal real/ringil, koo 3 rida ja kasvata neljandal real/ringil. Kasvata/kahanda niimoodi vaheldumisi, kuni vajalikud kasvatused/kahandused on tehtud.

Vaata DROPS õpetust: Kasvata / kahanda 1 silmus kordamööda igal 3. või 4. real

üles

16) Miks on juhend natuke erinev kui disain pildil?

Mustrikordused võivad olla natuke erinevad erinevatel suurustel, et saavutada vajaliku suurust. Kui te teete suuremat suurust, võib teie töö olla natuke erinev. Seda kõike on võetud arvesse disaini loomisel, et üldmulje oleks kõikidel suurustel sama.

Järgi oma suurusele vastavat juhendit ja skeeme!

üles

17) Kuidas kududa jakki ringselt, mitte edasi-tagasi?

Kui soovitakse kududa ringselt, mitte edasi-tagasi, saab juhendit natuke muuta. Esiosa keskele tuleb lisada steegid (õmblusvarud - tavaliselt u 5 silmust) ja järgida juhendit. Selle asemel et pöörata ja kududa töö pahemal pool, koo lihtsalt üle steekide ja jätka ringselt töö paremal pool. Pärast lõigatakse kudum eest lahti, korjatakse silmused nööbiliistude jaoks ja kaetakse lõikeservad.

Vaata DROPS videot: Kuidas kududa steeke ja neid lahti lõigata

üles

18) Kuidas muuta ringselt kootud juhendit edasi-tagasi kudumiseks?

Kui soovitakse kududa ringse töövõtte asemel edasi-tagasi, võib kududa osad eraldi ja õmmelda pärast kokku. Kehaosa silmuste arv tuleb jagada kaheks, lisada 1 ääresilmus mõlemale küljele (õmblusvarudeks) ja kududa edasi-tagasi.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas kududa ringvarrastele kirjutatud juhendit pikkade varrastega?

üles

19) Miks on juhendis ikka näidatud tootmisest maas lõnga nime?

Kuna igal lõngal on oma tekstuur, on originaallõng jõetud juhendisse alles. Aga meie Lõngamuunduriga on lihtne leida alternatiivi, või vali lihtsalt sama lõngagrupi lõng.

Mõnes poes võib veel olla tootmisest maas lõnga müügil, või on kellegil veel kodus seda lõnga alles ja soovib leida juhendit.

Lõngamuundur aitab leida alternatiivlõnga ja vajaliku koguse.

üles

20) Kuidas muuta naiste suurusega kudum meeste suurusele?

Kui soovid kududa naiste suurusega disaini mehele, siis on seda lihtne muuta meeste suuruseks. Suurim erinevaus on varrukate ja kehaosa pikkus. Vali naiste suurus sobiva rinnaümbermõõduga. Pikkus saab lisada varrukale enne käeaugu mahakudumist/varrukakaare tegemist. Kui juhend on ülevalt alla, saab pikkus lisada kohe pärast käeauku või enne esimest kahandust varrukal.

Lõngakoguse muutus oleneb kui palju pikkust lisatakse, aga parem osta tokk rohkem kui vähem.

üles

21) Kuidas hoiduda kampsuni topiliseks minemisest?

Enamus lõngu on karvased, mis eemalduvad pesus või moodustavad toppe. Kammitud lõngadel (st. karvastel lõngadel) on neid rohkem, mistõttu need ajavad ka rohkem karva.

Karva ajamine sõltub ka sellest, mida kantakse kudumi all ja kas see tõmbab kiude välja. Seetõttu on võimatu garanteerida, et kudum ei aja karva.

Allpool on mõned nipid, kuidas saada paremat tulemust karvaste lõngadega:

1. Kudumi valmides (enne pesu) raputa seda, et lahtised karvad eemalduks. NB! ÄRA KASUTA liimirulli, harja või muid meetodeid, mis kisuvad karvu välja.

2. Pane kudum kilekotti ja külmikusse – madal temperatuur põhjustab kiudude lõdvestumist ja need eemalduvad teineteisest kergemini.

3. Jäta ese külmikusse paariks tunniks, siis võta välja ja raputa kudumit jälle.

4. Pese kudumit vastavalt juhendile lõngatoki etiketil.

üles

22) Kuidas mõõdetakse eseme pikkust?

Mustrilehel olev mõõtudega joonis annab infot rõiva pikkuse kohta. Kampsuni pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast (tavaliselt kaelaaugu kõrvalt, MITTE õla tipust) alla alumise servani. Samamoodi passe pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast alla varrukate ja kehaosa jagamise kohani.

Mõõte ei võeta mööda nööbiliiste, kui ei ole just nii mainitud; sel puhul mõõda nööbiliistude kõrvalt.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas vaadata suurust joonisel

üles

23) Mitu toki lõnga on vaja?

Vajaminev lõngakogus on antud grammides, näiteks: 450 g. Arvutamaks, mitu toki lõnga on vaja, on esiteks vaja teada, kui palju gramme on 1 tokis (25g, 50g või 100g). See informatsioon on saadaval, vaadates lõngainfot. Jaga vajalik grammide arv toki kaaluga. Näiteks, kui tokis on 50 g lõnga (standard kogus), siis arvutatakse järgmiselt: 450 / 50 = 9 tokki.

üles

Kas ostsid selle projekti tegemiseks DROPS lõnga? Siis võib küsida abi lõngapoest. Vaata DROPS lõnga müüjate nimekirja siit!
Ikka ei leia vastust oma küsimusele? Siis võib jätta kommetaar juhendi lõppu ja meie eksperdid vastavad! Seda tehakse tavaliselt 5 kuni 10 päeva jooksul.. Seniks võib lugeda küsimusi-vastuseid kommentaaridest või ühineda DROPS Workshop grupiga Facebookis abi saamiseks kaaskudujatelt/heegeldajatelt!

Kommentaarid / Küsimused (60)

Lidia 05.03.2019 - 11:57:

Hallo , gibt es irgendwo eine Video-Anleitung für ein Quadrat für diese Decke 150-54? Es gibt 2 Korrekturen... Wäre schön, wenn es ein Video gäbe, wie für andere Anleitungen. Danke schön.

DROPS Design 05.03.2019 kl. 12:14:

Liebe Lidia, für dieses Modell haben wir kein Video, aber wenn Sie die Anleitung nach den beiden Korrektur gedruckt haben, haben Sie dann die richtige Anleitung. Hier lesen Sie mehr über Häkel-Diagram. Viel Spaß beim häkeln!

Horrion 14.12.2018 - 13:58:

Contente de trouver un modèle "log cabine" en français. A essayer en plaid.

Bettina 01.06.2017 - 19:18:

Liebes Drops Team, Ich glaube, in der Runde 5 ist ein Fehler, was mir leider erst ganz am Ende, beim letzten Quadrat aufgefallen ist... Laut geschriebener Anleitung sind vor der Ecke KEINE 2 LM zu häkeln, laut häkelschrift/Diagramm aber schon. Viele Grüße

Anna 15.12.2016 - 22:29:

Hola tengo todas las aplicaciones listas pero no se como ensamblarlas, tenéis algún vídeo tutorial para poder seguir?

DROPS Design 18.12.2016 kl. 15:37:

Hola Anna. Espero que te pueda ayudar este video:

Fina 18.09.2016 - 14:57:

Me gustaría hacer esta manta, pero no se en que orden colocar cada aplicación, me podríais ayudar? Es que en el patrón no lo indica.

DROPS Design 23.09.2016 kl. 19:19:

Hola Fina. Debido a la calidad de BigDelight cada cuadrado va a ser diferente y cada manta también. La manta de la foto solo es un ejemplo de la combinación de los colores.

Ofelia Eggenschwiler 20.09.2015 - 14:30:

Hello, I would like to change the colours: instead of No. 11 No. 09 and instead of No. 05 No. 08. Since the colours are brighter than original, can you please advise which Dorp Big merino should I order for the borders? I was wondering whether amerhyst No. 10 or pflaume No. 11 or jeans blau No. 07may look better and fit better to the squares than the original no. 5 (mokka). Thank you.

DROPS Design 21.09.2015 kl. 11:10:

Dear Mrs Eggenschwiler, please contact your DROPS store for any help and advices choosing your colours, they will be able to help you matching your wishes. Happy crocheting!

Stephanie Gilchrist 02.07.2015 - 17:39:

Love this blanket. It works up easily and quickly. It looks stunning once finished. Thank you once again.

Lysiane 22.06.2015 - 11:37:

Rebonjour, merci pour votre réponse, mais c'est autour d'un carré que c'est fort lâche.

DROPS Design 22.06.2015 kl. 18:24:

Bonjour Lysiane, pensez à bien conserver la même tension tout le long du motif, ajustez le crochet si nécessaire - 1 carré doit mesurer 17x 17 cm. Bon crochet!

Lysiane 21.06.2015 - 21:58:

Bonjour, j'utilise un crochet no 6, avec le 7, c'était trop lâche. Mais le tour de finition n'est pas beau, il fait gondoler l'ensemble. Que dois-je faire? Merci. Lysiane

DROPS Design 22.06.2015 kl. 10:55:

Bonjour Lysiane, la bordure tout autour de la couverture doit être plate, attention à ne pas trop serrer ni être trop lâche. Bon crochet!

Linda Socher 04.02.2015 - 08:38:

Beautiful pattern- but I think I see color variations of pink and orange that aren't in the yarn combos listed under materials.

DROPS Design 05.02.2015 kl. 14:48:

Dear Mrs Socher, both colours 10 and 11 do have some pink/dark pink and orange/rust shades. Happy crocheting!

Jäta kommentaar mustrile DROPS 150-54

Ootame kommentaare selle mustri kohta!

Kui soovid midagi küsida, siis kiiremaks vastuse saamiseks veendu, et valid õige kategooria alloleval formil. Vajaliku väljad *.