DROPS Baby / 21 / 19

Circles of love by DROPS Design

DROPS Fabel lõngast heegeldatud vanaemaruutudega beebi tekk

Võtmesõnad: beebitekid, ruut, tekid,
DROPSi disain: muster nr FA-033-by
Lõngagrupp A
--------------------------
Mõõdud: u 64 x 90 cm

Lõng: Garnstudio DROPS FABEL, 50 g / 205 m
150 g värv nr 100, naturaalvalge
100 g värv nr 161, roosa unistus

DROPSi heegelnõel: 3,5 mm - või sobiv, et 1 ruut = u 12 x 12 cm
--------------------------

Oled teinud selle või mõne meie teise disaini? Lisa oma piltidele sotsiaalmeedias silt #dropsdesign , et me näeksime neid pilte.

Soovid kasutada teist lõnga? Proovi meie lõngamuundurit!

75% vill, 25% polüamiid
alates 2.50 € /50g
DROPS Fabel uni colour DROPS Fabel uni colour 2.50 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
DROPS Fabel print DROPS Fabel print 2.70 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
DROPS Fabel long print DROPS Fabel long print 2.90 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
Vardad & heegelnõelad
Lõngakulu sellele disainile alates 12.50€. Loe edasi.

Juhend

1. RUUT
Algus + 1. ring = naturaalvalge, 2. ring = roosa, 3. ring =  naturaalvalge, 4. ring = roosa, 5. + 6. ring =  naturaalvalge.

2. RUUT
Algus + 1. ring + 2. ring = roosa, 3. ring =  naturaalvalge, 4. ring = roosa, 5. + 6. ring =  naturaalvalge.
-------------------------

TEKK
Heegelda 18 ruutu esimest ruutu ja 17  teist ruutu = kokku 35 ruutu.

RUUT
Heegelda 6 ahels ja ühenda 1 aass-ga ringiks esimesse ahels-sse.
1. RING: 5 ahels (= 1. ühekordne sammas (sm) ja 2 ahels), * 1 sm ahels-ringi, 2 ahels *, korda *-* kokku 7 korda ja lõpetuseks tee 1 aass kolmandasse ahels-sse ringi algul = 8 sm ja 8 ahels-kaart.
2. RING: 3 ahels (= 1. sm), 2 sm esimesse ahels-kaarde, 2 ahels, * 3 sm järgmisesse ahels-kaarde, 2 ahels*, korda *-* kokku 7 korda ja lõpetuseks tee 1 aass 1. sm-sse ringi algul = 8 sammaste gruppi ja 8 ahels-kaart.
3. RING: tee aassilmuseid kuni järgmise ahels-kaareni, 3 ahels (= 1. sm), 1 sm, 2 ahels ja 2 sm samasse ahels-kaarde, 2 ahels, * 2 sm järgmisesse ahels-kaarde, 2 ahels ja 2 sm samasse ahels-kaarde, 2 ahels *, korda *-* kokku 7 korda ja lõpetuseks tee 1 aass 1. sm-sse ringi algul = 16 sammaste gruppi ja 16 ahels-kaart.

4. RING: tee aassilmuseid kuni järgmise ahels-kaareni, 3 ahels (= 1. sm), 2 sm samasse ahels-kaarde, 2 ahels, * 3 sm järgmisesse ahels-kaarde, 2 ahels*, korda *-* kokku 15 korda ja lõpetuseks tee 1 aass 1. sm-sse ringi algul = 16 sammaste gruppi ja 16 ahels-kaart.
5. RING: tee aassilmuseid kuni järgmise ahels-kaareni, 3 ahels (1. sm), 2 sm samasse ahels-kaarde, 4 ahels (= 1. nurk), * 3 sm ja 2 ahels järgmisesse 3 ahels-kaarde, 3 sm järgmisesse ahels-kaarde, 4 ahels *. korda *-* kokku 3 korda. Siis tee 3 sm ja 2 ahels järgmisesse 3 ahels-kaarde, lõpetuseks tee 1 aass esimesse sm-sse ringi algul = 16 sm- gruppi + 16 ahels-kaart
6. RING: tee aassilmuseid kuni järgmise ahels-kaareni (5. ringi esimene nurk), 3 ahels, 2 sm, 3 ahels ja 3 sm samasse ahels-kaarde, 2 ahels, *1 ks ja 2 ahels järgmisesse 3 ahels-kaarde, siis tee 3 sm, 3 ahels ja 3 sm järgmisesse ahels-kaarde (= järgmine nurk), 2 ahels *, korda *-* kokku 3 korda. Siis tee 1 ks ja 2 ahels järgmisesse 3 ahels-kaarde, lõpetuseks tee 1 aass esimesse sm-sse ringi algul = 20 sm- gruppi + 20 ahels-kaart. Katkesta ja kinnita lõng.

ÜHENDAMINE
Heegelda ruudud kokku algul pikkupidi ja siis risti valge lõngaga. 
Paiguta ruudud 5 laiusesse ja 7 kõrgusesse - vaata joonist.
Kokkuheegeldamiseks pane ruudud üksteise peale, töö pahemad pooled vastastikku ja heegelda järgmiselt: heegelda 1 kinnissilmus (ks) ühe ruudu nurga ahels-kaarde, 2 ahels, 1 ks teise ruudu nurga ahels-kaarde, * 2 ahels, 1 ks järgmisesse 1. ruudu ahels-kaarde, 2 ahels, 1 ks järgmisesse 2. ruudu ahels-kaarde*, korda *-*.

HEEGELDATUD ÄÄRIS
Heegelda ääris ümber terve teki valge lõngaga järgmiselt:
1. RING: tee 3 sm ja 2 ahels igasse ahels-kaarde kõigil servadel. Igasse nurka tee 3 sm, 3 ahels, 3 sm samasse ahels-kaarde.
2. RING: heegelda aassilmuseid kuni järgmise ahels-kaareni, 1 ks samasse ahels-kaarde, * 3 ahels, 1 sm esimesse kolmest ahels-st, 1 ks järgmisesse ahels-kaarde *, korda *-* ümber terve teki.
NB! Tee igasse nurka 1  lisaahels-kaar, et jääks ilusamalt hoidma.

Skeem

= 1. RUUT
= 2. RUUT

Vajad abi selle mustriga?

Tänan valimast DROPS Designi! Me anname endast parima, et meie juhendid oleks kergesti arusaadavad. Kõik mustrid on tõlgitud Norra keelest, alati on võimalik kontrollida arvutusi ja mõõte originaaljuhendist (DROPS Baby 21-19) .

Ei saa juhendist aru? Vaata nimekirja erinevatele õpetustele allpool, mis aitavad kaasa projekti valmimisele - ning võib-olla õpetavad isegi midagi uut!

1) Miks on koetihedus tähtis?

Koetihedus määrab kudumi suuruse ja mõõdetakse tavaliselt 10 x 10 cm osalt. Tavaliselt kirjutatakse nii: silmuste arv laiuses x (korda) ridade arv kõrguses - näiteks: 19 silmust x 26 rida = 10 x 10 cm.

Koetihedus on kudujatel erinev, mõni koob/heegeldab lõdvemalt, mõni tugevalt. Koetihedust saab muuta varraste suurusega, seepärast me alati mainime, et varraste suurus on ainult soovituslik! Igaüks saab seda ise muuta (suuremaks või väiksemaks) vastavalt oma käekirjale, et koetihedus tuleks sama, kui mainitud juhendis. Kui koetihedus on erinev, on lõngakulu erinev ja lõpptulemuseks on teistsugused mõõdud.

Koetihedus määrab ka seda, milliseid alternatiivlõngu saab kasutada. Teine lõng sobib alternatiiviks, kui see annab sama koetiheduse.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi ja mõõta koetihedust

üles

2) Mis on lõngagrupid?

Kõik meie lõngad on jagatud lõngagruppideks (A kuni F) lõnga jämeduse ja koetiheduse järgi - lõngagrupp A sisaldab peenikesi lõngu ja lõngagrupp F kõige jämedamaid. Nii on lihtne leida alternatiivlõngu samale mustrile, kui soovid kasutada teist lõnga. Ühe lõngagrupi lõngadel on sama koetihedus ja neid saab teineteisega asendada. Aga kuna erinevatel lõngadel on erinev tekstuur, siis lõpptulemus võib olla erinev.

Vaata erinevaid lõngagruppe siit.

üles

3) Kas ma saan kasutada erinevat lõnga kui antud mustrid?

Kasutades teist lõnga on tähtis, et koetihedus oleks sama. Nii tulevad eseme mõõdud samad, kui antud joonisel. Seda on lihtsam saavutada, kui kasutada sama lõngagrupi lõngu. Samuti on võimalik panna kokku mitu peenemat lõnga, et saavutatda soovitatud koetihedus. Proovi meie lõngamuundurit. Ma soovitame alati teha tööproovi.

NB! Kui kasutate erinevat lõnga, siis võib olla lõpptulemus ka erinev, kuna teisel lõngal on erinev tekstuur.

Vaata DROPS õpetust: Kas ma saan kasutada teist lõnga kui antud juhendis?

üles

4) Kuidas kasutada Lõngamuundurit?

Igal meie mustrilehel on link Lõngamuundurile, juhul kui soovid kasutada teist lõnga kui soovitatud juhendis. Sisesta lõng, mida soovid asendada, kogus (valitud suurusele) ja lõngade arv ning lõngamuundur pakub parima valiku alternatiive sama koetihedusega. Lisaks saad teada palju vajad uut lõnga ja mitut lõnga kasutada. Enamus tokke on 50 g (mõned 25 g või 100 g).

Kui mustris on kasutatud mitut värvi, siis tuleb iga värvi eraldi vaadata. Samuti, kui juhendis on kasutatud kahte erinevat lõnga koos (näiteks 1 Alpaca + 1 Kid-Silk), siis tuleb leida alternatiivid neile eraldi.

Vaata lõngamuundurit siit

üles

5) Miks minu koetihedus tuleb vale soovitatud varrastega?

Varraste suurus mustrilehel on ainult soovituslik, tähtis on järgida koetihedust. Kuna koetihedus on kõigil erinev, siis on vaja valida omale sobivad vardad õige koetiheduse saavutamiseks – võib-olla on vaja võtta suuremad või väiksemad vardad. Seepärast on vajalik teha tööproov.

Kui Sinu koetihedus on erinev, siis tulevad ka eseme mõõdud erinevad.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi

üles

6) Miks on ese kootud ülevalt alla?

Kui rõivas on kootud ülevalt alla, on lihtsam teha muudatusi pikkuses. Näiteks, on lihtsam proovida eset selga kudumise käigus, et kontrollida passe pikkust.

Juhendis on hoolikalt selgitatud iga samm õiges järjekorras. Skeemid on kohandatud vastavalt kudumise suunale ja kootakse nagu tavaliselt.

üles

7) Miks on varrukad lühemad suurematel surrustel?

Suurematel suurustel on üldlaius (varruka otsast varruka otsani) ikkagi suurem, isegi kui varruka pikkus on lühem. Suurematel suurustel on varrukakaar pikem ja õlad laiemad, et rõivas istuks seljas paremini.

üles

8) Mis on mustrikordus?

Mustri skeeme korratakse tihti ringil/real või vertikaalselt (kõrguses). 1 mustrikordus skeemil näitab mustri põhisilmuseid. Kui on öeldud juhendis, et tee 5 mustrikordust skeemi A.1 ringil, siis tuleb kududa skeemi 5 korda üksteise järgi samal ringil. Kui on öeldud juhendis, et tee 2 mustrikordust skeemi A.1 vertikaalselt, koo terve skeem ühe korra kõrguses, siis koo jälle otsast peale terve skeem teise korra.

üles

9) Kuidas kududa skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule. 1 ruut = 1 silmus.

Edasi-tagasi kududes, kootakse iga teine rida töö paremal pool, skeemi loetakse paremalt vasakule; iga teine rida kootakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale. Kududes töö pahemal pool, loetakse skeemi vasakult paremale, parempidi silmused kootakse pahempidi ja pahempidi silmused parempidi.

Ringselt kududes kootakse kõik read töö paremal pool ja skeemil loetakse kõik read paremalt vasakule.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

üles

10) Kuidas heegeldada skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule.

Edasi-tagasi heegeldades, read mis tehakse töö paremal pool loetakse skeemi paremalt vasakule; read mis tehakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale.

Ringselt heegeldades tehakse kõik read töö paremal pool ja skeemi loetakse igal ringil paremalt vasakule.

Heegeldades ringset skeemi, alustatakse keskelt ja heegeldatakse väljapoole, vastupäeva ja ringi haaval.

Rida algab tavaliselt antud numbri ahelsilmustega (vastavalt järgmise silmuse kõrgusele), see on näidatud skeemil või kirjeldatud juhendis.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

11) Kuidas kududa ühel real/ringil mitu erinevat skeemi?

Kui on vaja teha samal real/ringil mitme erineva skeemi järgi, siis on see tavaliselt kirjutatud nii: “ koo skeemi A.1, A.2, skeemi A.3 kokku 0-0-2-3-4 times". Aee tähendab koo skeemi A.1 ühe korra, siis skeemi A.2 ühe korra, siis korda skeemi A.3 (laiuses) niimitu korda, kui on vaja sinu suurusele – siin näites on see: suurusel S = 0 korda, M = 0 korda, L= 2 korda, XL= 3 korda ja suurusel XXL = 4 korda.

Skeeme kootakse nagu tavaliselt, alusta esimese reaga skeemil A.1, siis tee skeemi A.2 esimene rida jne.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

12) Miks tehaks töö alguses rohkem ahelsilmuseid?

Ahelsilmused on natuke lühemad kui teised silmused, et äär ei jääks kiskuma, me teeme alguses rohkem silmuseid. Järgmisel real kohandatakse silmuste arvu, et see läheks kokku mustriga ja suuruse mõõtudega joonisel.

üles

13) Miks kasvatatakse silmuseid enne soonikut ülevalt alla kududes?

Soonikkude on venivam ja tõmbab rohkem kokku, kui näiteks parempidine kude. Kasvatades silmuseid enne soonikkoes äärist, hoiab see ära suure erinevuse laiusesse.

üles

14) Milleks kasvatada mahakudumise real?

Tihti jääb mahakudumise rida kiskuma. Seepärast tehakse silmuseid mahakududes mõned õhksilmused, et äär ei jääks kiskuma.

Vaata DROPSi videot: Kuidas kududa silmuseid maha, tehes õhksilmuseid?

üles

15) Kuidas kasvatada/kahandada kordamööda igal 3. või 4. real/ringil?

Et kasvatused / kahandused jaguneksid ühtlaselt, tuleb kasvatada /kahandada näiteks kordamööda igal 3. või 4. real/ringil järgmiselt: koo 2 rida ja kasvata/kahanda kolmandal real/ringil, koo 3 rida ja kasvata neljandal real/ringil. Kasvata/kahanda niimoodi vaheldumisi, kuni vajalikud kasvatused/kahandused on tehtud.

Vaata DROPS õpetust: Kasvata / kahanda 1 silmus kordamööda igal 3. või 4. real

üles

16) Miks on juhend natuke erinev kui disain pildil?

Mustrikordused võivad olla natuke erinevad erinevatel suurustel, et saavutada vajaliku suurust. Kui te teete suuremat suurust, võib teie töö olla natuke erinev. Seda kõike on võetud arvesse disaini loomisel, et üldmulje oleks kõikidel suurustel sama.

Järgi oma suurusele vastavat juhendit ja skeeme!

üles

17) Kuidas kududa jakki ringselt, mitte edasi-tagasi?

Kui soovitakse kududa ringselt, mitte edasi-tagasi, saab juhendit natuke muuta. Esiosa keskele tuleb lisada steegid (õmblusvarud - tavaliselt u 5 silmust) ja järgida juhendit. Selle asemel et pöörata ja kududa töö pahemal pool, koo lihtsalt üle steekide ja jätka ringselt töö paremal pool. Pärast lõigatakse kudum eest lahti, korjatakse silmused nööbiliistude jaoks ja kaetakse lõikeservad.

Vaata DROPS videot: Kuidas kududa steeke ja neid lahti lõigata

üles

18) Kuidas muuta ringselt kootud juhendit edasi-tagasi kudumiseks?

Kui soovitakse kududa ringse töövõtte asemel edasi-tagasi, võib kududa osad eraldi ja õmmelda pärast kokku. Kehaosa silmuste arv tuleb jagada kaheks, lisada 1 ääresilmus mõlemale küljele (õmblusvarudeks) ja kududa edasi-tagasi.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas kududa ringvarrastele kirjutatud juhendit pikkade varrastega?

üles

19) Miks on juhendis ikka näidatud tootmisest maas lõnga nime?

Kuna igal lõngal on oma tekstuur, on originaallõng jõetud juhendisse alles. Aga meie Lõngamuunduriga on lihtne leida alternatiivi, või vali lihtsalt sama lõngagrupi lõng.

Mõnes poes võib veel olla tootmisest maas lõnga müügil, või on kellegil veel kodus seda lõnga alles ja soovib leida juhendit.

Lõngamuundur aitab leida alternatiivlõnga ja vajaliku koguse.

üles

20) Kuidas muuta naiste suurusega kudum meeste suurusele?

Kui soovid kududa naiste suurusega disaini mehele, siis on seda lihtne muuta meeste suuruseks. Suurim erinevaus on varrukate ja kehaosa pikkus. Vali naiste suurus sobiva rinnaümbermõõduga. Pikkus saab lisada varrukale enne käeaugu mahakudumist/varrukakaare tegemist. Kui juhend on ülevalt alla, saab pikkus lisada kohe pärast käeauku või enne esimest kahandust varrukal.

Lõngakoguse muutus oleneb kui palju pikkust lisatakse, aga parem osta tokk rohkem kui vähem.

üles

21) Kuidas hoiduda kampsuni topiliseks minemisest?

Enamus lõngu on karvased, mis eemalduvad pesus või moodustavad toppe. Kammitud lõngadel (st. karvastel lõngadel) on neid rohkem, mistõttu need ajavad ka rohkem karva.

Karva ajamine sõltub ka sellest, mida kantakse kudumi all ja kas see tõmbab kiude välja. Seetõttu on võimatu garanteerida, et kudum ei aja karva.

Allpool on mõned nipid, kuidas saada paremat tulemust karvaste lõngadega:

1. Kudumi valmides (enne pesu) raputa seda, et lahtised karvad eemalduks. NB! ÄRA KASUTA liimirulli, harja või muid meetodeid, mis kisuvad karvu välja.

2. Pane kudum kilekotti ja külmikusse – madal temperatuur põhjustab kiudude lõdvestumist ja need eemalduvad teineteisest kergemini.

3. Jäta ese külmikusse paariks tunniks, siis võta välja ja raputa kudumit jälle.

4. Pese kudumit vastavalt juhendile lõngatoki etiketil.

üles

22) Kuidas mõõdetakse eseme pikkust?

Mustrilehel olev mõõtudega joonis annab infot rõiva pikkuse kohta. Kampsuni pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast (tavaliselt kaelaaugu kõrvalt, MITTE õla tipust) alla alumise servani. Samamoodi passe pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast alla varrukate ja kehaosa jagamise kohani.

Mõõte ei võeta mööda nööbiliiste, kui ei ole just nii mainitud; sel puhul mõõda nööbiliistude kõrvalt.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas vaadata suurust joonisel

üles

23) Mitu toki lõnga on vaja?

Vajaminev lõngakogus on antud grammides, näiteks: 450 g. Arvutamaks, mitu toki lõnga on vaja, on esiteks vaja teada, kui palju gramme on 1 tokis (25g, 50g või 100g). See informatsioon on saadaval, vaadates lõngainfot. Jaga vajalik grammide arv toki kaaluga. Näiteks, kui tokis on 50 g lõnga (standard kogus), siis arvutatakse järgmiselt: 450 / 50 = 9 tokki.

üles

Kas ostsid selle projekti tegemiseks DROPS lõnga? Siis võib küsida abi lõngapoest. Vaata DROPS lõnga müüjate nimekirja siit!
Ikka ei leia vastust oma küsimusele? Siis võib jätta kommetaar juhendi lõppu ja meie eksperdid vastavad! Seda tehakse tavaliselt 5 kuni 10 päeva jooksul.. Seniks võib lugeda küsimusi-vastuseid kommentaaridest või ühineda DROPS Workshop grupiga Facebookis abi saamiseks kaaskudujatelt/heegeldajatelt!

Kommentaarid / Küsimused (18)

Florence 12.02.2018 - 15:28:

Bonjour, Concernant le PICOT de finition : Juste un souci pour le coin (qui ne ressemblera plus à un coin, n'est-ce pas ?). Où doit se situer cette maille supplémentaire indiquée dans les explications ? Merci....

DROPS Design 12.02.2018 kl. 17:11:

Bonjour Florence, dans les 4 coins de la couverture, crochetez 4 ml, 1 B dans la 2ème des 3 ml = vous avez ainsi 1 ml en plus dans chaque coin. Bon crochet!

Angèle 23.01.2018 - 17:09:

Bonjour, Au tour 6 doit-on seulement crocheter 2 ml après la ms...? Cela me paraît court pour rejoindre l'arceau suivant... Merci d'avance.

DROPS Design 23.01.2018 kl. 18:09:

Bonjour Angèle, c'est bien ainsi que l'on doit faire, mais vous pouvez ajuster si vos mailles en l'air resserrent de trop. Bon crochet!

Pascale 10.10.2017 - 00:34:

Bonsoir, Ce modèle est vraiment magnifique ! Pourriez-vous me dire combien il faudrait de laine pour un lit d'une personne svp ? Merci beaucoup par avance.

DROPS Design 10.10.2017 kl. 09:51:

Bonjour Pascale, nous ne pouvons malheureusement pas ajuster chacun de nos modèles à chaque demande individuelle, toutefois votre magasin DROPS saura vous renseigner, même par mail ou téléphone. Bon crochet!

Elżbieta 17.07.2017 - 19:02:

Witam, dlaczego nie udzielono mi odpowiedzi na pytanie, są nieścisłości w opisie wzoru, proszę o korektę

Elżbieta 14.07.2017 - 12:42:

Witaj, W opisie 6 okręgu jest narożnik 3 sł +3 0.ł +3 sł – dalej 2 o.ł +1 o.ś itd. Na zdjęciu widać wyraźnie że oczek łańcuszka jest więcej i są o. ścisłe tylko jeden raz w każdym łuku. Drugie pytanie: na kocu opisu 6 okr. Jest 20 pęczków – 20 łuków, a w rzeczywistości są tylko pęczki narożne

Elżbieta 14.07.2017 - 11:14:

Witam, w 6 obwodzie wzoru jest błąd, wyraźnie opis różni się od tego co widać na zdjęciu. W opisie jest 2 o. łańcuszka , 1 o. ścisłe 2 o. łańcuszka itd Na fotografii wyraźnie łuki są połączone łańcuszkiem 3-4 oczka Proszę o korektę opisu lub o przesłanie schematu Pozdrawiam

DROPS Design 14.07.2017 kl. 11:38:

Witaj Elżbieto! 6-te okrążenie jest poprawne, sprawdziłam na próbce i zgadza się. Czy już je wykonywałaś i coś wychodziło nie tak? W takim razie spróbuj przerabiać luźniej oczka. POWODZENIA!

Cizzi Storelv 13.02.2017 - 23:43:

Hei. Jag har kommit till varv 6 och jag får det inte att stämma. Jag virkar precis som det är beskrivet i mönstret men varvet blir för snävt och drar ihop seg. Kan det vara ett fel? Har virkat som rättelsen är beskriven.

DROPS Design 14.02.2017 kl. 16:04:

Hej Cizzi. Jeg har kigget efter og omgangen burde vaere korrekt. Jeg kan desvaerre ikke se hvad du eventuelt kunne göre forkert.

Julie 11.06.2016 - 19:08:

Bonjour, faut il couper le fil à chaque changement de couleur ou bien y a-t il une astuce pour faire suivre le fil? Merci

DROPS Design 13.06.2016 kl. 08:56:

Bonjour Julie, on crochète ici 1 tour dans chaque couleur, vous pouvez faire mettre le fil non crocheté en attente derrière l'ouvrage pour le reprendre au tour suivant, pensez à ne pas trop serrer lors du tour suivant pour éviter de resserrer le carré. Bon crochet!

Sabine Berner 16.11.2013 - 08:36:

Hallo habe die Decke für mein erstes Enkelkind gehäkelt, sehr schön, die Wolle von Drops ist super!! Das Modell effektvoll. Tschüß

Božena 30.06.2013 - 14:21:

Dobrý den. v popisu na schází řada č. 4. děkuji za doplnění :-)

Jäta kommentaar mustrile DROPS Baby 21-19

Ootame kommentaare selle mustri kohta!

Kui soovid midagi küsida, siis kiiremaks vastuse saamiseks veendu, et valid õige kategooria alloleval formil. Vajaliku väljad *.

#dropsfan galerii

Baby blanket in DROPS Fabel

Purple Sheep Yarns, United Kingdom