DROPS / 124 / 8

Marshmallow Pouf by DROPS Design

Ripskoes põrandapadi neljakordsest DROPS Eskimo lõngast või kahekordsest Polaris lõngast.

Võtmesõnad: jämedakoeline, padjad, ring, ristipidi,
DROPSi disain: muster nr EE-298
---------------------------------------
Suurus: väike - suur
Ümbermõõt: u 150 – 185 cm (täidetuna)
Läbimõõt: 50 - 60 cm
Kõrgus: 28 - 40 cm

Lõng: DROPS ESKIMO 50 g/50 m
800-1600 g värv nr 21, sinakaslilla
või kasuta:
800-1600 g värv nr 26, erkroosa

DROPSi PIKAD VARDAD: 15 mm - või sobivad, et saavutada koetihedus 5 s x 16 rida ripskoes 4 kordse Eskimoga (või 2 kordse Polarisega) = 10 x 10 cm

1-2 suletekki (Suletekki on kergem vormida. Me kasutasime suvist suletekki kaaluga u 1400 g).

1 padja värvi trikotaazlina (teki kaitseks ja katteks).

Oled teinud selle või mõne meie teise disaini? Lisa oma piltidele sotsiaalmeedias silt #dropsdesign , et me näeksime neid pilte.

Soovid kasutada teist lõnga? Proovi meie lõngamuundurit!

100% vill
alates 2.20 € /50g
DROPS Eskimo uni colour DROPS Eskimo uni colour 2.20 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
DROPS Eskimo mix DROPS Eskimo mix 2.55 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
DROPS Eskimo print DROPS Eskimo print 2.75 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli

100% vill
alates 4.65 € /100g
DROPS Polaris uni colour DROPS Polaris uni colour 4.65 € /100g
Must ja roosa OÜ
Telli
DROPS Polaris mix DROPS Polaris mix 5.45 € /100g
Must ja roosa OÜ
Telli
Vardad & heegelnõelad
Lõngakulu sellele disainile alates 35.20€. Loe edasi.

Juhend

RIPSKUDE (edasi-tagasi kududes): koo kõik read parempidi.

MÕÕTMISE NIPP
Pane kudum tooli seljatoele vabalt rippuma. Mõõda tüki keskelt.
--------------------------------------------------------

PADI/JALATUGI

Kootakse küljelt küljele. Loo üles 24-30 s neljakordse Eskimo lõngaga. Koo 2 rida ripskoes – vaata ülevalt!

Jätka ripskoes koos pööramistega, jälgi et ei tekiks auke: * koo rida, kuni jääb teha 4 silmust, pööra, pinguta esimest silmust, koo rida, kuni jääb teha 4 s, pööra, pinguta esimest silmust, koo rida kuni jääb teha 8 s, pööra, pinguta lõnga, koo rida kuni jääb teha 8 s, pööra, pinguta esimest silmust, koo tagasirida 16-22 silmusel.
Koo 1 rida kõigil silmustel *.
Korda *-*. Kui töö on u 120 -130 cm - vaata mõõtmise nippi – koo lõdvalt maha.

ÜHENDAMINE
Tõmba topelt lõng läbi silmuste välimiste aasade töö ühel küljel, pinguta ettevaatlikult kokku ja kinnita lõngaots (= põhi).
Korda sama teisel serval, aga ära veel tõmba kinni.

Õmble alguse ja lõpetamise read kokku mööda külge üles.
Täida padi (selleks võib vaja minna kahte inimest!): tõsta 2 suletekki üksteise otsa ja tõmba lina üle.
Pane tekid padja sisse – veendu, et lina jääks väljapoole.
Pinguta ülevalt auk kinni ja kinnita lõngaots.

Vajad abi selle mustriga?

Tänan valimast DROPS Designi! Me anname endast parima, et meie juhendid oleks kergesti arusaadavad. Kõik mustrid on tõlgitud Norra keelest, alati on võimalik kontrollida arvutusi ja mõõte originaaljuhendist (DROPS 124-8) .

Ei saa juhendist aru? Vaata nimekirja erinevatele õpetustele allpool, mis aitavad kaasa projekti valmimisele - ning võib-olla õpetavad isegi midagi uut!

1) Miks on koetihedus tähtis?

Koetihedus määrab kudumi suuruse ja mõõdetakse tavaliselt 10 x 10 cm osalt. Tavaliselt kirjutatakse nii: silmuste arv laiuses x (korda) ridade arv kõrguses - näiteks: 19 silmust x 26 rida = 10 x 10 cm.

Koetihedus on kudujatel erinev, mõni koob/heegeldab lõdvemalt, mõni tugevalt. Koetihedust saab muuta varraste suurusega, seepärast me alati mainime, et varraste suurus on ainult soovituslik! Igaüks saab seda ise muuta (suuremaks või väiksemaks) vastavalt oma käekirjale, et koetihedus tuleks sama, kui mainitud juhendis. Kui koetihedus on erinev, on lõngakulu erinev ja lõpptulemuseks on teistsugused mõõdud.

Koetihedus määrab ka seda, milliseid alternatiivlõngu saab kasutada. Teine lõng sobib alternatiiviks, kui see annab sama koetiheduse.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi ja mõõta koetihedust

üles

2) Mis on lõngagrupid?

Kõik meie lõngad on jagatud lõngagruppideks (A kuni F) lõnga jämeduse ja koetiheduse järgi - lõngagrupp A sisaldab peenikesi lõngu ja lõngagrupp F kõige jämedamaid. Nii on lihtne leida alternatiivlõngu samale mustrile, kui soovid kasutada teist lõnga. Ühe lõngagrupi lõngadel on sama koetihedus ja neid saab teineteisega asendada. Aga kuna erinevatel lõngadel on erinev tekstuur, siis lõpptulemus võib olla erinev.

Vaata erinevaid lõngagruppe siit.

üles

3) Kas ma saan kasutada erinevat lõnga kui antud mustrid?

Kasutades teist lõnga on tähtis, et koetihedus oleks sama. Nii tulevad eseme mõõdud samad, kui antud joonisel. Seda on lihtsam saavutada, kui kasutada sama lõngagrupi lõngu. Samuti on võimalik panna kokku mitu peenemat lõnga, et saavutatda soovitatud koetihedus. Proovi meie lõngamuundurit. Ma soovitame alati teha tööproovi.

NB! Kui kasutate erinevat lõnga, siis võib olla lõpptulemus ka erinev, kuna teisel lõngal on erinev tekstuur.

Vaata DROPS õpetust: Kas ma saan kasutada teist lõnga kui antud juhendis?

üles

4) Kuidas kasutada Lõngamuundurit?

Igal meie mustrilehel on link Lõngamuundurile, juhul kui soovid kasutada teist lõnga kui soovitatud juhendis. Sisesta lõng, mida soovid asendada, kogus (valitud suurusele) ja lõngade arv ning lõngamuundur pakub parima valiku alternatiive sama koetihedusega. Lisaks saad teada palju vajad uut lõnga ja mitut lõnga kasutada. Enamus tokke on 50 g (mõned 25 g või 100 g).

Kui mustris on kasutatud mitut värvi, siis tuleb iga värvi eraldi vaadata. Samuti, kui juhendis on kasutatud kahte erinevat lõnga koos (näiteks 1 Alpaca + 1 Kid-Silk), siis tuleb leida alternatiivid neile eraldi.

Vaata lõngamuundurit siit

üles

5) Miks minu koetihedus tuleb vale soovitatud varrastega?

Varraste suurus mustrilehel on ainult soovituslik, tähtis on järgida koetihedust. Kuna koetihedus on kõigil erinev, siis on vaja valida omale sobivad vardad õige koetiheduse saavutamiseks – võib-olla on vaja võtta suuremad või väiksemad vardad. Seepärast on vajalik teha tööproov.

Kui Sinu koetihedus on erinev, siis tulevad ka eseme mõõdud erinevad.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi

üles

6) Miks on ese kootud ülevalt alla?

Kui rõivas on kootud ülevalt alla, on lihtsam teha muudatusi pikkuses. Näiteks, on lihtsam proovida eset selga kudumise käigus, et kontrollida passe pikkust.

Juhendis on hoolikalt selgitatud iga samm õiges järjekorras. Skeemid on kohandatud vastavalt kudumise suunale ja kootakse nagu tavaliselt.

üles

7) Miks on varrukad lühemad suurematel surrustel?

Suurematel suurustel on üldlaius (varruka otsast varruka otsani) ikkagi suurem, isegi kui varruka pikkus on lühem. Suurematel suurustel on varrukakaar pikem ja õlad laiemad, et rõivas istuks seljas paremini.

üles

8) Mis on mustrikordus?

Mustri skeeme korratakse tihti ringil/real või vertikaalselt (kõrguses). 1 mustrikordus skeemil näitab mustri põhisilmuseid. Kui on öeldud juhendis, et tee 5 mustrikordust skeemi A.1 ringil, siis tuleb kududa skeemi 5 korda üksteise järgi samal ringil. Kui on öeldud juhendis, et tee 2 mustrikordust skeemi A.1 vertikaalselt, koo terve skeem ühe korra kõrguses, siis koo jälle otsast peale terve skeem teise korra.

üles

9) Kuidas kududa skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule. 1 ruut = 1 silmus.

Edasi-tagasi kududes, kootakse iga teine rida töö paremal pool, skeemi loetakse paremalt vasakule; iga teine rida kootakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale. Kududes töö pahemal pool, loetakse skeemi vasakult paremale, parempidi silmused kootakse pahempidi ja pahempidi silmused parempidi.

Ringselt kududes kootakse kõik read töö paremal pool ja skeemil loetakse kõik read paremalt vasakule.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

üles

10) Kuidas heegeldada skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule.

Edasi-tagasi heegeldades, read mis tehakse töö paremal pool loetakse skeemi paremalt vasakule; read mis tehakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale.

Ringselt heegeldades tehakse kõik read töö paremal pool ja skeemi loetakse igal ringil paremalt vasakule.

Heegeldades ringset skeemi, alustatakse keskelt ja heegeldatakse väljapoole, vastupäeva ja ringi haaval.

Rida algab tavaliselt antud numbri ahelsilmustega (vastavalt järgmise silmuse kõrgusele), see on näidatud skeemil või kirjeldatud juhendis.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

11) Kuidas kududa ühel real/ringil mitu erinevat skeemi?

Kui on vaja teha samal real/ringil mitme erineva skeemi järgi, siis on see tavaliselt kirjutatud nii: “ koo skeemi A.1, A.2, skeemi A.3 kokku 0-0-2-3-4 times". Aee tähendab koo skeemi A.1 ühe korra, siis skeemi A.2 ühe korra, siis korda skeemi A.3 (laiuses) niimitu korda, kui on vaja sinu suurusele – siin näites on see: suurusel S = 0 korda, M = 0 korda, L= 2 korda, XL= 3 korda ja suurusel XXL = 4 korda.

Skeeme kootakse nagu tavaliselt, alusta esimese reaga skeemil A.1, siis tee skeemi A.2 esimene rida jne.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

12) Miks tehaks töö alguses rohkem ahelsilmuseid?

Ahelsilmused on natuke lühemad kui teised silmused, et äär ei jääks kiskuma, me teeme alguses rohkem silmuseid. Järgmisel real kohandatakse silmuste arvu, et see läheks kokku mustriga ja suuruse mõõtudega joonisel.

üles

13) Miks kasvatatakse silmuseid enne soonikut ülevalt alla kududes?

Soonikkude on venivam ja tõmbab rohkem kokku, kui näiteks parempidine kude. Kasvatades silmuseid enne soonikkoes äärist, hoiab see ära suure erinevuse laiusesse.

üles

14) Milleks kasvatada mahakudumise real?

Tihti jääb mahakudumise rida kiskuma. Seepärast tehakse silmuseid mahakududes mõned õhksilmused, et äär ei jääks kiskuma.

Vaata DROPSi videot: Kuidas kududa silmuseid maha, tehes õhksilmuseid?

üles

15) Kuidas kasvatada/kahandada kordamööda igal 3. või 4. real/ringil?

Et kasvatused / kahandused jaguneksid ühtlaselt, tuleb kasvatada /kahandada näiteks kordamööda igal 3. või 4. real/ringil järgmiselt: koo 2 rida ja kasvata/kahanda kolmandal real/ringil, koo 3 rida ja kasvata neljandal real/ringil. Kasvata/kahanda niimoodi vaheldumisi, kuni vajalikud kasvatused/kahandused on tehtud.

Vaata DROPS õpetust: Kasvata / kahanda 1 silmus kordamööda igal 3. või 4. real

üles

16) Miks on juhend natuke erinev kui disain pildil?

Mustrikordused võivad olla natuke erinevad erinevatel suurustel, et saavutada vajaliku suurust. Kui te teete suuremat suurust, võib teie töö olla natuke erinev. Seda kõike on võetud arvesse disaini loomisel, et üldmulje oleks kõikidel suurustel sama.

Järgi oma suurusele vastavat juhendit ja skeeme!

üles

17) Kuidas kududa jakki ringselt, mitte edasi-tagasi?

Kui soovitakse kududa ringselt, mitte edasi-tagasi, saab juhendit natuke muuta. Esiosa keskele tuleb lisada steegid (õmblusvarud - tavaliselt u 5 silmust) ja järgida juhendit. Selle asemel et pöörata ja kududa töö pahemal pool, koo lihtsalt üle steekide ja jätka ringselt töö paremal pool. Pärast lõigatakse kudum eest lahti, korjatakse silmused nööbiliistude jaoks ja kaetakse lõikeservad.

Vaata DROPS videot: Kuidas kududa steeke ja neid lahti lõigata

üles

18) Kuidas muuta ringselt kootud juhendit edasi-tagasi kudumiseks?

Kui soovitakse kududa ringse töövõtte asemel edasi-tagasi, võib kududa osad eraldi ja õmmelda pärast kokku. Kehaosa silmuste arv tuleb jagada kaheks, lisada 1 ääresilmus mõlemale küljele (õmblusvarudeks) ja kududa edasi-tagasi.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas kududa ringvarrastele kirjutatud juhendit pikkade varrastega?

üles

19) Miks on juhendis ikka näidatud tootmisest maas lõnga nime?

Kuna igal lõngal on oma tekstuur, on originaallõng jõetud juhendisse alles. Aga meie Lõngamuunduriga on lihtne leida alternatiivi, või vali lihtsalt sama lõngagrupi lõng.

Mõnes poes võib veel olla tootmisest maas lõnga müügil, või on kellegil veel kodus seda lõnga alles ja soovib leida juhendit.

Lõngamuundur aitab leida alternatiivlõnga ja vajaliku koguse.

üles

20) Kuidas muuta naiste suurusega kudum meeste suurusele?

Kui soovid kududa naiste suurusega disaini mehele, siis on seda lihtne muuta meeste suuruseks. Suurim erinevaus on varrukate ja kehaosa pikkus. Vali naiste suurus sobiva rinnaümbermõõduga. Pikkus saab lisada varrukale enne käeaugu mahakudumist/varrukakaare tegemist. Kui juhend on ülevalt alla, saab pikkus lisada kohe pärast käeauku või enne esimest kahandust varrukal.

Lõngakoguse muutus oleneb kui palju pikkust lisatakse, aga parem osta tokk rohkem kui vähem.

üles

21) Kuidas hoiduda kampsuni topiliseks minemisest?

Enamus lõngu on karvased, mis eemalduvad pesus või moodustavad toppe. Kammitud lõngadel (st. karvastel lõngadel) on neid rohkem, mistõttu need ajavad ka rohkem karva.

Karva ajamine sõltub ka sellest, mida kantakse kudumi all ja kas see tõmbab kiude välja. Seetõttu on võimatu garanteerida, et kudum ei aja karva.

Allpool on mõned nipid, kuidas saada paremat tulemust karvaste lõngadega:

1. Kudumi valmides (enne pesu) raputa seda, et lahtised karvad eemalduks. NB! ÄRA KASUTA liimirulli, harja või muid meetodeid, mis kisuvad karvu välja.

2. Pane kudum kilekotti ja külmikusse – madal temperatuur põhjustab kiudude lõdvestumist ja need eemalduvad teineteisest kergemini.

3. Jäta ese külmikusse paariks tunniks, siis võta välja ja raputa kudumit jälle.

4. Pese kudumit vastavalt juhendile lõngatoki etiketil.

üles

22) Kuidas mõõdetakse eseme pikkust?

Mustrilehel olev mõõtudega joonis annab infot rõiva pikkuse kohta. Kampsuni pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast (tavaliselt kaelaaugu kõrvalt, MITTE õla tipust) alla alumise servani. Samamoodi passe pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast alla varrukate ja kehaosa jagamise kohani.

Mõõte ei võeta mööda nööbiliiste, kui ei ole just nii mainitud; sel puhul mõõda nööbiliistude kõrvalt.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas vaadata suurust joonisel

üles

23) Mitu toki lõnga on vaja?

Vajaminev lõngakogus on antud grammides, näiteks: 450 g. Arvutamaks, mitu toki lõnga on vaja, on esiteks vaja teada, kui palju gramme on 1 tokis (25g, 50g või 100g). See informatsioon on saadaval, vaadates lõngainfot. Jaga vajalik grammide arv toki kaaluga. Näiteks, kui tokis on 50 g lõnga (standard kogus), siis arvutatakse järgmiselt: 450 / 50 = 9 tokki.

üles

Kas ostsid selle projekti tegemiseks DROPS lõnga? Siis võib küsida abi lõngapoest. Vaata DROPS lõnga müüjate nimekirja siit!
Ikka ei leia vastust oma küsimusele? Siis võib jätta kommetaar juhendi lõppu ja meie eksperdid vastavad! Seda tehakse tavaliselt 5 kuni 10 päeva jooksul.. Seniks võib lugeda küsimusi-vastuseid kommentaaridest või ühineda DROPS Workshop grupiga Facebookis abi saamiseks kaaskudujatelt/heegeldajatelt!

Kommentaarid / Küsimused (122)

Heliana 18.04.2020 - 00:32:

Boa noite! Eu gostaria de reproduzir o modelo acima em crochê, qual linha e os pontos você pode me indicar?🌹

DROPS Design 21.04.2020 kl. 12:27:

Qualquer uma linha DROPS com a mesma espessura. Pode sempre pedir conselho em uma loja DROPS aqui: https://www.garnstudio.com/findastore.php?id=28&cid=28 .Para pufs em croché, veja modelos aqui: ttps://www.garnstudio.com/search.php?action=search&w=puf&mt=2&c=0&k=0&y=0&yg=0&lang=pt Bom Croché!

Edna Jerusa Maia 12.04.2020 - 05:57:

Por favor queria saber onde encontrar esse fio aqui em São Paulo - Brasil. Obrigada

DROPS Design 12.04.2020 kl. 17:42:

Querida Edna. Aqui pode encontrar uma lista de retalhistas DROPS activos: https://www.garnstudio.com/findastore.php?s=w&cid=28. Não há lojas no Brasil.

Brun 23.10.2019 - 21:26:

C'é un tutorial per eseguire questo modello? Grazie mille

DROPS Design 24.10.2019 kl. 06:43:

Buongiorno Brun, oltre alla spiegazioni riportate, scorrendo la pagina può travare tutti i video delle tecniche usate nel modello e se dovesse aver bisogno di aiuto può riscriverci compilando l'apposito modulo. Buon lavoro!

Sabrina 16.01.2019 - 16:14:

Danke für Ihre Antwort! Leider verstehe ich es immer noch nicht ganz. Ist das nun so korrekt? Anschlagen, dann 2 Reihen mit 24 Maschen stricken. *Dann 20 M stricken, wenden, 20 M zurück stricken, 16 M stricken, wenden, 16 M zurück stricken, 8 M stricken, wenden, 8 M zurück stricken, 16 M stricken, wenden, 16 M zurück stricken, 24 M stricken, wenden, 24 M zurück stricken*. Dann immer * bis * wiederholen. Fehlen da nicht auf dem Rückweg zwischen 16 und 24 M 2 Reihen mit 20 M?

DROPS Design 17.01.2019 kl. 09:01:

Liebe Sabrina, oops die im vorrigen Antwort beschriebenen verkürzten Reihen stimmen nicht, so werden Sie stricken: 2 M über alle Maschen, dann *1 Reihe 20 M stricken (4 M übrig), wenden, 1 Reihe über 16 M stricken (= 4 M übrig), , wenden, 1 Reihe über 12 M (8 M übrig), wenden, 1 Reihe über 8 M (8 M übrig), wenden, 1 Reihe über 16 M (= bis zur Ende der Reihe), wenden, 1 Reihe über die 24 M, wenden*, von *bis* wiederholen. Viel Spaß beim stricken!

Sabrina 15.01.2019 - 23:15:

Hallo! Leider verstehe ich einiges nicht. 24 Maschen = Pouf 50cm Durchmesser? 30 Maschen = 60cm D? Ich schlage 24 M für den 50cm Pouf an und stricke dann 2 Reihen rechts alle 24 M? Dann stricke ich nur 20 M, drehe und stricke wieder 20 M? Dann nur 16 M hin und zurück? Und jetzt 2 Reihen wieder alle 24 Maschen? Stimmt das so? Und dann wieder 2 R mit 4 M weniger, 2 R mit 8 M weniger und wieder 2 R alle 24 M? Korrekt?

DROPS Design 16.01.2019 kl. 08:38:

Liebe Sabrina, wenn Ihre Maschenprobe stimmt, sollte auch die Durchmesser beim Pouf stimmen. Die verkürzten Reihen werden so gestrickt (nach 2 Reihen über alle Maschen): *20 M stricken, wenden 20 M stricken, 16 M stricken, wenden, 16 M stricken, wenden, 8 M stricken, wenden, 8 M stricken, wenden, 16 M stricken, wenden, 24 M stricken*, von *bis * wiederholen. Viel Spaß beim stricken!

Teresa Muto 10.09.2018 - 16:09:

Con quale altro filato potrei realizzarlo?grazie

DROPS Design 10.09.2018 kl. 17:25:

Buongiorno, questo modello è gia realizzato con un filato molto spesso, DROPS Eskimo, usato a 4 fili. In alternativa viene proposto DROPS Polaris. Non è consigliabile usare filati più sottili! Buon lavoro!

John 25.05.2018 - 18:07:

Hei. Eg vil gjerne strikke denne puffen i Andes. Når eg går inn på garnkalkulatoren får eg opp at den kan strikkes kun med 1 tråd. Men i oppskriften står det at det skal strikkes med 4 i eskimo eller 2 i polaris. Så kva er best å gjere her? Og blir den ikkje veldig tykk vis eg skal strikke med meir enn ein tråd i Andes?

DROPS Design 30.05.2018 kl. 13:40:

Hei John. Andes og Eskimo tilhørere begge garngruppe E så du kan helt fint bruke Andes isteden. Du strikker da med 4 tråder Andes. Polaris som er et tykkere garn strikkes kun med 2 tråder for å få samme tykkelse som 4 tråder av Andes eller Eskimo. Det blir ganske tykt, som du sier, men det er meningen. Her er en link til hvordan å regne ut garnforbruk ved bytte av garn. God fornøyelse. Kan jeg bruke et annet garn enn hva som er angitt i oppskriften

Sandrine 26.03.2018 - 15:34:

Bonjour un grand grand merci pour ces modèles, les explication très claires et le lien vers les laines polaris vraiment superbes ! j'ai réalisé un pouf grand format, en laine grise. j'ai apporté une modif pour faire les coté en jersey, ça rend très bien aussi. je vais sûrement en faire un autre. sandrine

Florence 02.12.2017 - 14:41:

Doit-on doubler ou tripler le fil si l'on travaille avec de la laine polaris ?

DROPS Design 04.12.2017 kl. 09:15:

Bonjour Florence, le pouf se tricote avec 4 fils Eskimo ou 2 fils Polaris, si vous utilisez Polaris, il faudra prendre le fil en double. Bon tricot!

Barb 03.03.2017 - 18:48:

Gibt es noch eine bessere Methode um zu messen ausser der angegebenen Hängevariante, die ich als sehr unzuverlässig und schwierig in der Umsetzung finde? Wenn ich die Arbeit hälftig aufeinander lege, bildet sie nach und nach einen Kreis. Könnte man auch sagen, sie ist dann fertig, wenn der Kreis geschlossen ist?

DROPS Design 06.03.2017 kl. 08:49:

Liebe Barb, die Arbeit muss hängend gemessen, und wird fertig sein wenn die Arbeit ca 120-130 cm in der Mitte misst. Viel Spaß beim stricken!

Jäta kommentaar mustrile DROPS 124-8

Ootame kommentaare selle mustri kohta!

Kui soovid midagi küsida, siis kiiremaks vastuse saamiseks veendu, et valid õige kategooria alloleval formil. Vajaliku väljad *.