DROPS / 99 / 7

Sand And Sea by DROPS Design

Heegeldatud DROPSi kuusnurksetest motiividest tekk lõngast „Eskimo“

Võtmesõnad: jämedakoeline, ruut, tekid,
------------------------------------------------------
Laius: u 127 cm
Pikkus: u 162 cm
Lõng: Garnstudio DROPS Eskimo, 50 g / 50 m

Värvivalik 1
500 g värv nr 40, pruun
250 g värv nr 08, punane
200 g värv nr 07, oranž
200 g värv nr 10, veinipunane
150 g värv nr 26, erkroosa
150 g värv nr 33, punane/rooste
100 g värv nr 04, lilla

Värvivalik 2
500 g värv nr 23, mutipruun
250 g värv nr 01, naturaalvalge
250 g värv nr 21, teksasinine
200 g värv nr 12, helesinine
200 g värv nr 13, kaamelipruun
100 g värv nr 15, tumesinine

DROPSi HEEGELNÕEL: 10 mm – või sobiv, et saavutada heegeltihedus: üks kuusnurk = u 31 cm läbimõõduga.
------------------------------------------------------

Oled teinud selle või mõne meie teise disaini? Lisa oma piltidele sotsiaalmeedias silt #dropsdesign , et me näeksime neid pilte.

Soovid kasutada teist lõnga? Proovi meie lõngamuundurit!

100% vill
alates 2.20 € /50g
DROPS Eskimo uni colour DROPS Eskimo uni colour 2.20 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
DROPS Eskimo mix DROPS Eskimo mix 2.55 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
DROPS Eskimo print DROPS Eskimo print 2.75 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
Vardad & heegelnõelad
Lõngakulu sellele disainile alates 68.20€. Loe edasi.

Juhend

HEEGELDAMISE NIPP
Ringi esimene ühekordne sammas (sm) asenda 3 ahelsilmusega (ahels).

KUUSNURK
Heegelda 5 ahels ja ühenda need ühe aassilmusega (aass) ringiks.
1. RING: heegelda 6 ahels, * 1 kahekordne sammas (2xsm) tekkinud ringi, 2 ahels *, korda *-* kokku 5 korda ja lõpeta ring ühe aass-ga ringi alguse 4. ahels-sse (= 6 ahels-kaart).
2. RING: heegelda 3 ahels, + 2 sm samasse silmusesse, * 1 sm ahels-kaarde, 3 sm sm-sse *, korda *-* kokku 5 korda ja siis heegelda 1 sm viimasesse ahels-kaarde ning lõpeta ring ühe aass-ga ringi alguse 3. ahels-sse (= kokku 24 sm).
3. RING: heegelda 1 sm igasse sm-sse – vaata HEEGELDAMISE NIPPI, nurkadesse (3 sm keskmisesse) heegelda 3 sm ja lõpeta ring ühe aass-ga ringi alguse 3. ahels-sse (= kokku 36 sm).
4. RING: heegelda * 3 sm nurka, 2 ahels, jäta 1 sm vahele, 1 sm järgmisesse sm-sse, 2 ahels, jäta 1 sm vahele, 1 sm järgmisesse sm-sse, 2 ahels *, korda *-* kokku 6 korda ja lõpeta ring ühe aass-ga ringi alguse esimesse sm-sse. Igas nurgas on nüüd 3 ahels koosnev kaar.
5. RING: heegelda 3 sm nurka, 1 sm igasse sm-sse ja 1 sm igasse ahels-kaarde ning lõpeta ring ühe aass-ga esimesse sm-sse (= kokku 60 sm).
6. RING: vaheta lõng pruuni/mutipruuni lõnga vastu: nüüd heegelda nurka järgmiselt: (1 sm, 1 ahels, 1 sm, 1 ahels ja 1 sm, edasi heegelda * 2 ahels, jäta 1 sm vahele, 1 sm järgmisesse sm-sse*, korda *-* kokku 4 korda, 2 ahels), korda sulgudes olevat osa kokku 6 korda ja lõpeta ring ühe aass-ga ringi esimesse silmusesse.

Heegelda kokku 24 kuusnurka.
Värvikombinatsioonid:
Värvivalik 1 / Värvivalik 2

1. KUUSNURK
Heegelda 5 sellise värvikombinatsiooniga kuusnurka:
1.-3. RING: erkroosa / naturaalvalge
4.-5. RING: punane / teksasinine
6. RING: pruun / mutipruun

2. KUUSNURK
Heegelda 3 sellise värvikombinatsiooniga kuusnurka:
1.-3. RING: oranž / kaamelipruun
4.-5. RING: punane/rooste / naturaalvalge
6. RING: pruun / mutipruun

3. KUUSNURK
Heegelda 4 sellise värvikombinatsiooniga kuusnurka:
1.-3. RING: veinipunane / teksasinine
4.-5. RING: lilla / helesinine
6. RING: pruun / mutipruun

4. KUUSNURK
Heegelda 4 sellise värvikombinatsiooniga kuusnurka:
1.-3. RING: punane / helesinine
4.-5. RING: veinipunane / tumesinine
6. RING: pruun / mutipruun

5. KUUSNURK
Heegelda 3 sellise värvikombinatsiooniga kuusnurka:
1.-3. RING: punane / helesinine
4.-5. RING: erkroosa / teksasinine
6. RING: pruun / mutipruun

6. KUUSNURK
Heegelda 5 sellise värvikombinatsiooniga kuusnurka:
1.-3. RING: punane/rooste / naturaalvalge
4.-5. RING: oranž / kaamelipruun
6. RING: pruun / mutipruun

ÜHENDAMINE
Vaata joonist 1, kuidas kuusnurgad õigesti paigutada.
Õmble kuusnurgad väikeste pistetega (pruuni / mutipruuni lõngaga) omavahel kokku – 1 piste igasse silmusesse.

HEEGELÄÄRIS
Heegelda pruuni / mutipruuni lõngaga ääris järgnevalt: heegelda 1 sm igasse sm-sse ja 1 sm igasse ahels-kaarde, heegelda 3 sm tekist välja turritavate nurkade keskmisesse sambasse ja teki sisse poole jäävatesse nurkadesse heegelda 1 sm nurga esimesse sm-sse ja 1 sm järgmise kuusnurga viimasesse sm-sse (keskmised sm-d jäävad vahele).

Skeem


Vajad abi selle mustriga?

Tänan valimast DROPS Designi! Me anname endast parima, et meie juhendid oleks kergesti arusaadavad. Kõik mustrid on tõlgitud Norra keelest, alati on võimalik kontrollida arvutusi ja mõõte originaaljuhendist (DROPS 99-7) .

Ei saa juhendist aru? Vaata nimekirja erinevatele õpetustele allpool, mis aitavad kaasa projekti valmimisele - ning võib-olla õpetavad isegi midagi uut!

1) Miks on koetihedus tähtis?

Koetihedus määrab kudumi suuruse ja mõõdetakse tavaliselt 10 x 10 cm osalt. Tavaliselt kirjutatakse nii: silmuste arv laiuses x (korda) ridade arv kõrguses - näiteks: 19 silmust x 26 rida = 10 x 10 cm.

Koetihedus on kudujatel erinev, mõni koob/heegeldab lõdvemalt, mõni tugevalt. Koetihedust saab muuta varraste suurusega, seepärast me alati mainime, et varraste suurus on ainult soovituslik! Igaüks saab seda ise muuta (suuremaks või väiksemaks) vastavalt oma käekirjale, et koetihedus tuleks sama, kui mainitud juhendis. Kui koetihedus on erinev, on lõngakulu erinev ja lõpptulemuseks on teistsugused mõõdud.

Koetihedus määrab ka seda, milliseid alternatiivlõngu saab kasutada. Teine lõng sobib alternatiiviks, kui see annab sama koetiheduse.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi ja mõõta koetihedust

üles

2) Mis on lõngagrupid?

Kõik meie lõngad on jagatud lõngagruppideks (A kuni F) lõnga jämeduse ja koetiheduse järgi - lõngagrupp A sisaldab peenikesi lõngu ja lõngagrupp F kõige jämedamaid. Nii on lihtne leida alternatiivlõngu samale mustrile, kui soovid kasutada teist lõnga. Ühe lõngagrupi lõngadel on sama koetihedus ja neid saab teineteisega asendada. Aga kuna erinevatel lõngadel on erinev tekstuur, siis lõpptulemus võib olla erinev.

Vaata erinevaid lõngagruppe siit.

üles

3) Kas ma saan kasutada erinevat lõnga kui antud mustrid?

Kasutades teist lõnga on tähtis, et koetihedus oleks sama. Nii tulevad eseme mõõdud samad, kui antud joonisel. Seda on lihtsam saavutada, kui kasutada sama lõngagrupi lõngu. Samuti on võimalik panna kokku mitu peenemat lõnga, et saavutatda soovitatud koetihedus. Proovi meie lõngamuundurit. Ma soovitame alati teha tööproovi.

NB! Kui kasutate erinevat lõnga, siis võib olla lõpptulemus ka erinev, kuna teisel lõngal on erinev tekstuur.

Vaata DROPS õpetust: Kas ma saan kasutada teist lõnga kui antud juhendis?

üles

4) Kuidas kasutada Lõngamuundurit?

Igal meie mustrilehel on link Lõngamuundurile, juhul kui soovid kasutada teist lõnga kui soovitatud juhendis. Sisesta lõng, mida soovid asendada, kogus (valitud suurusele) ja lõngade arv ning lõngamuundur pakub parima valiku alternatiive sama koetihedusega. Lisaks saad teada palju vajad uut lõnga ja mitut lõnga kasutada. Enamus tokke on 50 g (mõned 25 g või 100 g).

Kui mustris on kasutatud mitut värvi, siis tuleb iga värvi eraldi vaadata. Samuti, kui juhendis on kasutatud kahte erinevat lõnga koos (näiteks 1 Alpaca + 1 Kid-Silk), siis tuleb leida alternatiivid neile eraldi.

Vaata lõngamuundurit siit

üles

5) Miks minu koetihedus tuleb vale soovitatud varrastega?

Varraste suurus mustrilehel on ainult soovituslik, tähtis on järgida koetihedust. Kuna koetihedus on kõigil erinev, siis on vaja valida omale sobivad vardad õige koetiheduse saavutamiseks – võib-olla on vaja võtta suuremad või väiksemad vardad. Seepärast on vajalik teha tööproov.

Kui Sinu koetihedus on erinev, siis tulevad ka eseme mõõdud erinevad.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi

üles

6) Miks on ese kootud ülevalt alla?

Kui rõivas on kootud ülevalt alla, on lihtsam teha muudatusi pikkuses. Näiteks, on lihtsam proovida eset selga kudumise käigus, et kontrollida passe pikkust.

Juhendis on hoolikalt selgitatud iga samm õiges järjekorras. Skeemid on kohandatud vastavalt kudumise suunale ja kootakse nagu tavaliselt.

üles

7) Miks on varrukad lühemad suurematel surrustel?

Suurematel suurustel on üldlaius (varruka otsast varruka otsani) ikkagi suurem, isegi kui varruka pikkus on lühem. Suurematel suurustel on varrukakaar pikem ja õlad laiemad, et rõivas istuks seljas paremini.

üles

8) Mis on mustrikordus?

Mustri skeeme korratakse tihti ringil/real või vertikaalselt (kõrguses). 1 mustrikordus skeemil näitab mustri põhisilmuseid. Kui on öeldud juhendis, et tee 5 mustrikordust skeemi A.1 ringil, siis tuleb kududa skeemi 5 korda üksteise järgi samal ringil. Kui on öeldud juhendis, et tee 2 mustrikordust skeemi A.1 vertikaalselt, koo terve skeem ühe korra kõrguses, siis koo jälle otsast peale terve skeem teise korra.

üles

9) Kuidas kududa skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule. 1 ruut = 1 silmus.

Edasi-tagasi kududes, kootakse iga teine rida töö paremal pool, skeemi loetakse paremalt vasakule; iga teine rida kootakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale. Kududes töö pahemal pool, loetakse skeemi vasakult paremale, parempidi silmused kootakse pahempidi ja pahempidi silmused parempidi.

Ringselt kududes kootakse kõik read töö paremal pool ja skeemil loetakse kõik read paremalt vasakule.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

üles

10) Kuidas heegeldada skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule.

Edasi-tagasi heegeldades, read mis tehakse töö paremal pool loetakse skeemi paremalt vasakule; read mis tehakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale.

Ringselt heegeldades tehakse kõik read töö paremal pool ja skeemi loetakse igal ringil paremalt vasakule.

Heegeldades ringset skeemi, alustatakse keskelt ja heegeldatakse väljapoole, vastupäeva ja ringi haaval.

Rida algab tavaliselt antud numbri ahelsilmustega (vastavalt järgmise silmuse kõrgusele), see on näidatud skeemil või kirjeldatud juhendis.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

11) Kuidas kududa ühel real/ringil mitu erinevat skeemi?

Kui on vaja teha samal real/ringil mitme erineva skeemi järgi, siis on see tavaliselt kirjutatud nii: “ koo skeemi A.1, A.2, skeemi A.3 kokku 0-0-2-3-4 times". Aee tähendab koo skeemi A.1 ühe korra, siis skeemi A.2 ühe korra, siis korda skeemi A.3 (laiuses) niimitu korda, kui on vaja sinu suurusele – siin näites on see: suurusel S = 0 korda, M = 0 korda, L= 2 korda, XL= 3 korda ja suurusel XXL = 4 korda.

Skeeme kootakse nagu tavaliselt, alusta esimese reaga skeemil A.1, siis tee skeemi A.2 esimene rida jne.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

12) Miks tehaks töö alguses rohkem ahelsilmuseid?

Ahelsilmused on natuke lühemad kui teised silmused, et äär ei jääks kiskuma, me teeme alguses rohkem silmuseid. Järgmisel real kohandatakse silmuste arvu, et see läheks kokku mustriga ja suuruse mõõtudega joonisel.

üles

13) Miks kasvatatakse silmuseid enne soonikut ülevalt alla kududes?

Soonikkude on venivam ja tõmbab rohkem kokku, kui näiteks parempidine kude. Kasvatades silmuseid enne soonikkoes äärist, hoiab see ära suure erinevuse laiusesse.

üles

14) Milleks kasvatada mahakudumise real?

Tihti jääb mahakudumise rida kiskuma. Seepärast tehakse silmuseid mahakududes mõned õhksilmused, et äär ei jääks kiskuma.

Vaata DROPSi videot: Kuidas kududa silmuseid maha, tehes õhksilmuseid?

üles

15) Kuidas kasvatada/kahandada kordamööda igal 3. või 4. real/ringil?

Et kasvatused / kahandused jaguneksid ühtlaselt, tuleb kasvatada /kahandada näiteks kordamööda igal 3. või 4. real/ringil järgmiselt: koo 2 rida ja kasvata/kahanda kolmandal real/ringil, koo 3 rida ja kasvata neljandal real/ringil. Kasvata/kahanda niimoodi vaheldumisi, kuni vajalikud kasvatused/kahandused on tehtud.

Vaata DROPS õpetust: Kasvata / kahanda 1 silmus kordamööda igal 3. või 4. real

üles

16) Miks on juhend natuke erinev kui disain pildil?

Mustrikordused võivad olla natuke erinevad erinevatel suurustel, et saavutada vajaliku suurust. Kui te teete suuremat suurust, võib teie töö olla natuke erinev. Seda kõike on võetud arvesse disaini loomisel, et üldmulje oleks kõikidel suurustel sama.

Järgi oma suurusele vastavat juhendit ja skeeme!

üles

17) Kuidas kududa jakki ringselt, mitte edasi-tagasi?

Kui soovitakse kududa ringselt, mitte edasi-tagasi, saab juhendit natuke muuta. Esiosa keskele tuleb lisada steegid (õmblusvarud - tavaliselt u 5 silmust) ja järgida juhendit. Selle asemel et pöörata ja kududa töö pahemal pool, koo lihtsalt üle steekide ja jätka ringselt töö paremal pool. Pärast lõigatakse kudum eest lahti, korjatakse silmused nööbiliistude jaoks ja kaetakse lõikeservad.

Vaata DROPS videot: Kuidas kududa steeke ja neid lahti lõigata

üles

18) Kuidas muuta ringselt kootud juhendit edasi-tagasi kudumiseks?

Kui soovitakse kududa ringse töövõtte asemel edasi-tagasi, võib kududa osad eraldi ja õmmelda pärast kokku. Kehaosa silmuste arv tuleb jagada kaheks, lisada 1 ääresilmus mõlemale küljele (õmblusvarudeks) ja kududa edasi-tagasi.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas kududa ringvarrastele kirjutatud juhendit pikkade varrastega?

üles

19) Miks on juhendis ikka näidatud tootmisest maas lõnga nime?

Kuna igal lõngal on oma tekstuur, on originaallõng jõetud juhendisse alles. Aga meie Lõngamuunduriga on lihtne leida alternatiivi, või vali lihtsalt sama lõngagrupi lõng.

Mõnes poes võib veel olla tootmisest maas lõnga müügil, või on kellegil veel kodus seda lõnga alles ja soovib leida juhendit.

Lõngamuundur aitab leida alternatiivlõnga ja vajaliku koguse.

üles

20) Kuidas muuta naiste suurusega kudum meeste suurusele?

Kui soovid kududa naiste suurusega disaini mehele, siis on seda lihtne muuta meeste suuruseks. Suurim erinevaus on varrukate ja kehaosa pikkus. Vali naiste suurus sobiva rinnaümbermõõduga. Pikkus saab lisada varrukale enne käeaugu mahakudumist/varrukakaare tegemist. Kui juhend on ülevalt alla, saab pikkus lisada kohe pärast käeauku või enne esimest kahandust varrukal.

Lõngakoguse muutus oleneb kui palju pikkust lisatakse, aga parem osta tokk rohkem kui vähem.

üles

21) Kuidas hoiduda kampsuni topiliseks minemisest?

Enamus lõngu on karvased, mis eemalduvad pesus või moodustavad toppe. Kammitud lõngadel (st. karvastel lõngadel) on neid rohkem, mistõttu need ajavad ka rohkem karva.

Karva ajamine sõltub ka sellest, mida kantakse kudumi all ja kas see tõmbab kiude välja. Seetõttu on võimatu garanteerida, et kudum ei aja karva.

Allpool on mõned nipid, kuidas saada paremat tulemust karvaste lõngadega:

1. Kudumi valmides (enne pesu) raputa seda, et lahtised karvad eemalduks. NB! ÄRA KASUTA liimirulli, harja või muid meetodeid, mis kisuvad karvu välja.

2. Pane kudum kilekotti ja külmikusse – madal temperatuur põhjustab kiudude lõdvestumist ja need eemalduvad teineteisest kergemini.

3. Jäta ese külmikusse paariks tunniks, siis võta välja ja raputa kudumit jälle.

4. Pese kudumit vastavalt juhendile lõngatoki etiketil.

üles

22) Kuidas mõõdetakse eseme pikkust?

Mustrilehel olev mõõtudega joonis annab infot rõiva pikkuse kohta. Kampsuni pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast (tavaliselt kaelaaugu kõrvalt, MITTE õla tipust) alla alumise servani. Samamoodi passe pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast alla varrukate ja kehaosa jagamise kohani.

Mõõte ei võeta mööda nööbiliiste, kui ei ole just nii mainitud; sel puhul mõõda nööbiliistude kõrvalt.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas vaadata suurust joonisel

üles

23) Mitu toki lõnga on vaja?

Vajaminev lõngakogus on antud grammides, näiteks: 450 g. Arvutamaks, mitu toki lõnga on vaja, on esiteks vaja teada, kui palju gramme on 1 tokis (25g, 50g või 100g). See informatsioon on saadaval, vaadates lõngainfot. Jaga vajalik grammide arv toki kaaluga. Näiteks, kui tokis on 50 g lõnga (standard kogus), siis arvutatakse järgmiselt: 450 / 50 = 9 tokki.

üles

Kas ostsid selle projekti tegemiseks DROPS lõnga? Siis võib küsida abi lõngapoest. Vaata DROPS lõnga müüjate nimekirja siit!
Ikka ei leia vastust oma küsimusele? Siis võib jätta kommetaar juhendi lõppu ja meie eksperdid vastavad! Seda tehakse tavaliselt 5 kuni 10 päeva jooksul.. Seniks võib lugeda küsimusi-vastuseid kommentaaridest või ühineda DROPS Workshop grupiga Facebookis abi saamiseks kaaskudujatelt/heegeldajatelt!

Kommentaarid / Küsimused (26)

Rina 17.04.2016 - 11:30:

Beste, De gehaakte rand om de deken wordt gemaakt van bruin mix/grijs bruin. Volgens mij staat deze kleur helemaal niet bij de te bestellen kleuren wol. Of zie ik iets over het hoofd? Mijn vraag is dus, hoeveel heb ik nodig van in mij geval grijs bruin? Ik maak ben van plan om de blauwe deken (variatie 2) te maken. Met vriendelijke groet, Rina.

DROPS Design 18.04.2016 kl. 14:03:

Hoi Rina. De kleurennamen zijn aangepast, maar vergeten in het patroon. Het moet 23 mol zijn voor variatie 2. Ik heb het aangepast zodat het duidelijk is.

Sherri Morningstar 19.04.2015 - 04:48:

I'm back with another question, sorry. So far I made it thru rnd 3. Now rnd 4 it starts out with 3 doc in corner .... Nothing about the beginning such as ch3 then what are you doing on the way to the first corner? Or is the first corner my end/begin with slip stitch?

DROPS Design 20.04.2015 kl. 09:37:

Dear Mrs Morningstar, the first dc at beg of round will be replaced by 3 ch (see "Crochet tip"), ie on 4th round start with ch3, 2 dc in corner, 2 ch etc... and when working from * again, work 3 dc in corner. Happy crocheting!

Sherri Morningstar 17.04.2015 - 04:03:

Pattern 99-7 calls for "1 dc around ch loop," near the beginning of Row 2. I have never heard that expression. I can't find anything in the videos or online to show me what this is. Can you provide explanation? I'm new to this site. Thanks

DROPS Design 17.04.2015 kl. 09:18:

Dear Mrs Morningstar, the video below shows how to crochet around st/ch-loop (the video shows another pattern but the technique is the same). Happy crocheting!

Angela 31.10.2014 - 09:56:

Pero cuando explicais cada vuelta, no comenzais por el principio, no? Hablais desde las esquinas, pero la esquina no es lo primero que debo hacer, no? Hablo de las vueltas siguientes

DROPS Design 31.10.2014 kl. 20:40:

Hola Angela. Todas las filas/vtas están explicadas desde el primer pt de la fila/vta. Como es un hexágono es normal que la fila/vta se comience en la esquina.

Angela 29.10.2014 - 13:34:

Hola, no entiendo el paso de la vuelta 3, y cuando dice ver tip para la realización del trabajo, no se donde es donde tengo que mirar. ¿Me podeis explicar como debo hacer esta vuelta? Gracias

DROPS Design 31.10.2014 kl. 00:06:

Hola Angela. En la vta 3 empezamos trabajando los puntos altos pero el primer p.a. de la vta se sustituye por 3 p.de cad. (Tip para realización del trabajo - ver arriba antes de Tensión de la muestra)

Rachel Lentferink 07.02.2014 - 12:38:

Vraag over de gebruikte kleuren bij variatie 2: In het overzicht worden 6 kleuren vermeld, terwijl in de beschrijving van de zeshoeken afzonderlijk kleuren vermeld worden die niet in het overzicht staan... zoals gebroken wit, grijsbruin en lichtbeige. Kunt u uitleggen hoe dit zit?

DROPS Design 07.02.2014 kl. 15:51:

Hoi Rachel. De namen van de kleuren zijn in aangepast. Dat is dan alleen gebeurt in de kop van het patroon (materiaal) en niet in het patroon zelf. Ik heb het nu aangepast zodat alle namen kloppen. Let wel op dat 33 rood mix niet meer verkrijgbaar is (zoek een alternatief op de kleurenkaart)

Monique Valkenburg 22.07.2013 - 16:53:

Patroon moeilijk te begrijpen! Haak in hoekjes????? Midden van 3 stokjes????? Zie tips voor haken,kan het daar ook niet vinden!!!

DROPS Design 22.07.2013 kl. 21:33:

In toer 2 maakt u in alle 6 hoeken 3 stk. In toer 3 zijn er dus 3 stk in elke hoek. U haakt dan in het midden hiervan. De tip voor het haken heeft betrekking op de eerste 3 l die het eerste stk vervangen. Als u er hier niet uitkomt, verwijzen we u door naar een DROPS winkel voor ondersteuning. Wellicht is het duidelijker als iemand het u voordoet. Veel succes!

Monique Valkenburg 22.07.2013 - 16:52:

Patroon moeilijk te begrijpen! Haak in hoekjes????? Midden van 3 stokjes????? Zie tips voor haken,kan het daar ook niet vinden!!!

DROPS Design 22.07.2013 kl. 21:33:

In toer 2 maakt u in alle 6 hoeken 3 stk. In toer 3 zijn er dus 3 stk in elke hoek. U haakt dan in het midden hiervan. De tip voor het haken heeft betrekking op de eerste 3 l die het eerste stk vervangen. Als u er hier niet uitkomt, verwijzen we u door naar een DROPS winkel voor ondersteuning. Wellicht is het duidelijker als iemand het u voordoet. Veel succes!

DROPS Design NL 10.09.2009 - 10:17:

Hoi Astrid. Het klopt. Er zijn meer kleuren voor variatie 1 dan voor variatie 2. Tine.

DROPS Design NL 10.09.2009 - 09:29:

Hoi Astrid. Ik heb de patronen en foto's nagekeken, en zo te zien zijn er inderdaad 7 kleuren voor de rode variatie en 6 voor de blauwe. Ik heb voor de zekerheid bij ons Designteam gevraagd. Blijkt het een fout te zijn dan zal ik het hier zsm publiceren. Gr. Tine

Jäta kommentaar mustrile DROPS 99-7

Ootame kommentaare selle mustri kohta!

Kui soovid midagi küsida, siis kiiremaks vastuse saamiseks veendu, et valid õige kategooria alloleval formil. Vajaliku väljad *.