DROPS Extra / 0-1465

Festive Alpacas by DROPS Design

DROPS Lima lõngast heegeldatud kaunistus / kuusehe Laama jõuludeks

Võtmesõnad: jõulud, jõulukaunistused, loomad,
DROPS disain: mudel nr li-116
Lõngagrupp B
-----------------------------------------------------
SUURUSED:
Mõõdud: umbes 14 cm kõrge.

LÕNG:
Garnstudio DROPS LIMA, 50 g/100 m (kuulub lõngagruppi B)
50 g värv nr 0100, naturaalvalge
Või:
50 g värv nr 9010, helehall

Ja kasuta:
Natuke värve näo ja teki jaoks:
värv nr 5610, pruun
värv nr 7219, pistaatsia
värv nr 6273, erkroosa
värv nr 5820, rubiinpunane või 4377, tumelilla
värv nr 2923, kuldkollane
värv nr 9018, mereroheline või nr 6235, hallikassinine

Valmis alpaka kaalub umbes 18 g.

HEEGELDAMISE TIHEDUS:
20 kinnissilmust lai ja 20 rida kõrge = 10 x 10 cm.

HEEGELNÕEL:
DROPS HEEGELNÕEL: 3,5 mm
NB! Heegelnõela suurus on ainult soovituslik! Kui on liiga palju silmuseid 10 cm kohta, võta suurem heegelnõel. Kui on liiga vähe silmuseid 10 cm kohta, võta väiksem heegelnõel.
-----------------------------------------------------

Oled teinud selle või mõne meie teise disaini? Lisa oma piltidele sotsiaalmeedias silt #dropsdesign , et me näeksime neid pilte.

Soovid kasutada teist lõnga? Proovi meie lõngamuundurit!

65% vill, 35% alpaka
alates 2.50 € /50g
DROPS Lima uni colour DROPS Lima uni colour 2.50 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
DROPS Lima mix DROPS Lima mix 2.65 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
Vardad & heegelnõelad
Lõngakulu sellele disainile alates 2.50€. Loe edasi.

Juhend

NÕUANDED

-------------------------------------------------------

HEEGELDAMISE NIPP
Heegeldatakse spiraalselt, st. ringe ei ühendata aassilmusega, vaid jätkatakse üle eelmise ringi. Silmusemärkija märgin ringi algust.

KAHANDAMISE NIPP 1
Heegelda 3 ühekordset sammast kokku üheks järgmiselt: * võta lõngakeerd heegelnõelale, tõmba silmus järgmisest silmusest, võta lõngakeerd ja tõmba läbi esimese 2 aasa heegelnõelal *, korda * kuni * kokku 3 korda, võta lõngakeerd ja tõmba läbi kõigi 4 aasa heegelnõelal (= 3 sammast kahandatud).

KAHANDAMISE NIPP 2
Heegelda 2 kinnissilmust kokku üheks järgmiselt:
* tõmba silmus heegelnõelale järgmisest silmusest *, korda veel kord, võta lõngkeerd ja tõmba läbi kõigi 3 silmuse heegelnõelal (= 1 kinnissilmus kahandatud).

TRIIBUD
Heegelda teki triibud järgmiselt:
1. RIDA: kuldkollane või erkroosa.
2. RIDA: erkroosa või tumelilla.
3. RIDA: rubiinpunane või pistaatsia.
4. RIDA: mereroheline või hallikassinine.
5. RIDA: kuldkollane.
6. RIDA: erkroosa või tumelilla.
7. RIDA: pistaatsia või erkroosa.
-------------------------------------------------------

ALUSTA SIIT

-------------------------------------------------------

ALPAKA /LAAMA - KOKKUVÕTE
Heegeldatakse ringselt ülevalt peast alla, siis kehaosa ja lõpuks jalad. Siis täidetakse vatiga ja õmmeldakse kokku. Siis heegeldatakse pea kokku ja tehakse kõrvad.

PEA
Heegelda 11 ahelsilmust 3,5 mm heegelnõelaga ja naturaalvalge lõngaga.
1. RING: ühenda ringiks, tehes 2 kinnissilmust esimesse ahelsilmusesse, siis tee 1 kinnissilmus igasse ülejäänud 10 ahelsilmusesse = 12 kinnissilmust on nüüd ringil.
Paigalda 1 silmusemärkija ringi algusesse.
Jätka spiraalselt heegeldades – loe ülevalt.
2. RING: tee 1 kinnissilmus igasse silmusesse.
3. RING: tee 1 kinnissilmus igasse järgmisesse 2 silmusesse, 1 poolsammas järgmisesse silmusesse, 1 ühekordne sammas + 2 kahekordset sammast + 1 ühekordne sammas järgmisesse silmusesse, 1 poolsammas järgmisesse silmusesse, siis tee 1 kinnissilmus igasse viimasesse 7 silmusesse - 3 silmust on kasvatatud nina jaoks = 15 silmust ringil. JÄLGI HEEGELDAMISE TUGEVUST!
4. ja 5. RING: tee 1 kinnissilmus igasse silmusesse.
6. RING: tee 1 kinnissilmus igasse esimesse 3 silmusesse, * heegelda 3 ühekordset sammast kokku - loe KAHANDAMISE NIPPI 1 *, korda * kuni * kokku 2 korda, tee 1 kinnissilmus igasse viimasesse 6 silmusesse = 11 silmust.

KAEL
Heegelda 6 ringi kinnissilmuseid.

KEHAOSA
Heegelda 12 uut ahelsilmust ringi alguses, pööra tööd ja heegelda neisse ahelsilmusesse järgmiselt: jäta vahele esimene ahelsilmus, * tee 2 kinnissilmust järgmisesse silmusesse *, korda * kuni * kokku 2 korda (= saba), tee 1 kinnissilmus igasse järgmisesse 9 ahelsilmusesse, tee 1 kinnissilmus igasse 11 silmusesse ümber kaela. Siis heegelda kinnissilmuseid saba poole samal ahelsilmuste real, aga teisel pool järgmiselt: tee 1 kinnissilmus igasse 8 ahelsilmusesse ja 2 kinnissilmust viimasesse ahelsilmusesse saba all = 30 silmust kehaosal. Ring algab nüüd saba all.
Hoia saba eest ära, et saaksid heegeldada jälle ringselt.
Heegelda 9 ringi kinnissilmuseid, tehes 1 kinnissilmuse igasse kinnissilmusesse.

TAGUMINE JALG
Hoia töö pikuti kokku, saba ühes otsas, ring algab taga keskel. Nüüd heegelda üle esimese 6 ja viimase 6 silmuse ringil järgmiselt: tee 1 kinnissilmus igasse esimesse 6 silmusesse, jäta vahele kehaosa 18 silmust, tee 1 kinnissilmus igasse viimasesse 6 silmusesse = 12 silmust jalal. Paigalda 1 silmusemärkija ringi algusesse. Jätka spiraalselt.
1. kuni 4. RING: tee 1 kinnissilmus igasse silmusesse.
5. RING: heegelda kõik silmused kahekaupa kokku – loe KAHANDAMISE NIPPI 2 = 6 silmust.
6. ja 7. RING: tee 1 kinnissilmus igasse silmusesse.
Katkesta lõng. Tõmba ots kokku.

EESMINE JALG
Heegelda üle 12 esimese silmuse pea pool järgmiselt: jäta vahele 3 kinnissilmust tagajala pool, tee 1 kinnissilmus igasse järgmisesse 12 kinnissilmusesse (3 kinnissilmust jääb vabaks tagajala poole ka teisel küljel).
Paigalda 1 silmusemärkija ringi algusesse. Jätka ringselt.
1. kuni 4. RING: tee 1 kinnissilmus igasse silmusesse.
5. RING: heegelda kõik silmused kahekaupa kokku = 6 silmust.
6. ja 7. RING: tee 1 kinnissilmus igasse silmusesse.
Katkesta lõng. Tõmba ots kokku.

VIIMISTLUS
Täida alpaka vatiga. Õmble kokku ava jalgade vahel.
Tiki silmad, nina ja suu – vaata pilti.
Vajuta ava pealael kokku, nägu ettepoole. Heegelda läbi mõlema kihi ja tee 1 kõrv mõlemasse nurka järgmiselt: tee 1 aassilmus äärmisesse silmusesse (läbi mõlema kihi), tee 4 ahelsilmust, 1 ühekordne sammas samasse silmusesse, 4 ahelsilmust, 1 aassilmus järgmisesse silmusesse (läbi mõlema kihi) (= 1 kõrv), nüüd tee 1 kinnissilmus igasse silmusesse kuni jääb 2 silmust, 1 aassilmus eelviimasesse silmusesse (läbi mõlema kihi), 4 ahelsilmust, 1 ühekordne sammas viimasesse silmusesse, 4 ahelsilmust, lõpus tee 1 aassilmus samasse silmusesse (= 2. kõrv). Katkesta ja kinnita lõng.

RIPUTUSAAS
Lõika 1 lõngajupp pikkusega umbes 12 cm, pista läbi paari silmuse pea taga, tõmba otsad ühepikkuseks ja tee sõlm otsa.

TEKK
Heegeldatakse edasi-tagasi.
Heegelda 16 ahelsilmust 3,5 mm heegelnõelaga ja keskmise halli lõngaga. Jätka TRIIPUDEGA – vaata ülevalt ja tee 1 kinnissilmus igasse kinnissilmusesse. Kui on tehtud 7 rida, katkesta lõng. Jäta umbes 3 cm narmasteks.
Seo lõngad kahekaupa sõlme, tasanda narmad umbes 1 cm pikkuseks. Kinnita tekk alpaka selga paari pistega.

Vajad abi selle mustriga?

Tänan valimast DROPS Designi! Me anname endast parima, et meie juhendid oleks kergesti arusaadavad. Kõik mustrid on tõlgitud Norra keelest, alati on võimalik kontrollida arvutusi ja mõõte originaaljuhendist (DROPS Extra 0-1465) .

Ei saa juhendist aru? Vaata nimekirja erinevatele õpetustele allpool, mis aitavad kaasa projekti valmimisele - ning võib-olla õpetavad isegi midagi uut!

1) Miks on koetihedus tähtis?

Koetihedus määrab kudumi suuruse ja mõõdetakse tavaliselt 10 x 10 cm osalt. Tavaliselt kirjutatakse nii: silmuste arv laiuses x (korda) ridade arv kõrguses - näiteks: 19 silmust x 26 rida = 10 x 10 cm.

Koetihedus on kudujatel erinev, mõni koob/heegeldab lõdvemalt, mõni tugevalt. Koetihedust saab muuta varraste suurusega, seepärast me alati mainime, et varraste suurus on ainult soovituslik! Igaüks saab seda ise muuta (suuremaks või väiksemaks) vastavalt oma käekirjale, et koetihedus tuleks sama, kui mainitud juhendis. Kui koetihedus on erinev, on lõngakulu erinev ja lõpptulemuseks on teistsugused mõõdud.

Koetihedus määrab ka seda, milliseid alternatiivlõngu saab kasutada. Teine lõng sobib alternatiiviks, kui see annab sama koetiheduse.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi ja mõõta koetihedust

üles

2) Mis on lõngagrupid?

Kõik meie lõngad on jagatud lõngagruppideks (A kuni F) lõnga jämeduse ja koetiheduse järgi - lõngagrupp A sisaldab peenikesi lõngu ja lõngagrupp F kõige jämedamaid. Nii on lihtne leida alternatiivlõngu samale mustrile, kui soovid kasutada teist lõnga. Ühe lõngagrupi lõngadel on sama koetihedus ja neid saab teineteisega asendada. Aga kuna erinevatel lõngadel on erinev tekstuur, siis lõpptulemus võib olla erinev.

Vaata erinevaid lõngagruppe siit.

üles

3) Kas ma saan kasutada erinevat lõnga kui antud mustrid?

Kasutades teist lõnga on tähtis, et koetihedus oleks sama. Nii tulevad eseme mõõdud samad, kui antud joonisel. Seda on lihtsam saavutada, kui kasutada sama lõngagrupi lõngu. Samuti on võimalik panna kokku mitu peenemat lõnga, et saavutatda soovitatud koetihedus. Proovi meie lõngamuundurit. Ma soovitame alati teha tööproovi.

NB! Kui kasutate erinevat lõnga, siis võib olla lõpptulemus ka erinev, kuna teisel lõngal on erinev tekstuur.

Vaata DROPS õpetust: Kas ma saan kasutada teist lõnga kui antud juhendis?

üles

4) Kuidas kasutada Lõngamuundurit?

Igal meie mustrilehel on link Lõngamuundurile, juhul kui soovid kasutada teist lõnga kui soovitatud juhendis. Sisesta lõng, mida soovid asendada, kogus (valitud suurusele) ja lõngade arv ning lõngamuundur pakub parima valiku alternatiive sama koetihedusega. Lisaks saad teada palju vajad uut lõnga ja mitut lõnga kasutada. Enamus tokke on 50 g (mõned 25 g või 100 g).

Kui mustris on kasutatud mitut värvi, siis tuleb iga värvi eraldi vaadata. Samuti, kui juhendis on kasutatud kahte erinevat lõnga koos (näiteks 1 Alpaca + 1 Kid-Silk), siis tuleb leida alternatiivid neile eraldi.

Vaata lõngamuundurit siit

üles

5) Miks minu koetihedus tuleb vale soovitatud varrastega?

Varraste suurus mustrilehel on ainult soovituslik, tähtis on järgida koetihedust. Kuna koetihedus on kõigil erinev, siis on vaja valida omale sobivad vardad õige koetiheduse saavutamiseks – võib-olla on vaja võtta suuremad või väiksemad vardad. Seepärast on vajalik teha tööproov.

Kui Sinu koetihedus on erinev, siis tulevad ka eseme mõõdud erinevad.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi

üles

6) Miks on ese kootud ülevalt alla?

Kui rõivas on kootud ülevalt alla, on lihtsam teha muudatusi pikkuses. Näiteks, on lihtsam proovida eset selga kudumise käigus, et kontrollida passe pikkust.

Juhendis on hoolikalt selgitatud iga samm õiges järjekorras. Skeemid on kohandatud vastavalt kudumise suunale ja kootakse nagu tavaliselt.

üles

7) Miks on varrukad lühemad suurematel surrustel?

Suurematel suurustel on üldlaius (varruka otsast varruka otsani) ikkagi suurem, isegi kui varruka pikkus on lühem. Suurematel suurustel on varrukakaar pikem ja õlad laiemad, et rõivas istuks seljas paremini.

üles

8) Mis on mustrikordus?

Mustri skeeme korratakse tihti ringil/real või vertikaalselt (kõrguses). 1 mustrikordus skeemil näitab mustri põhisilmuseid. Kui on öeldud juhendis, et tee 5 mustrikordust skeemi A.1 ringil, siis tuleb kududa skeemi 5 korda üksteise järgi samal ringil. Kui on öeldud juhendis, et tee 2 mustrikordust skeemi A.1 vertikaalselt, koo terve skeem ühe korra kõrguses, siis koo jälle otsast peale terve skeem teise korra.

üles

9) Kuidas kududa skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule. 1 ruut = 1 silmus.

Edasi-tagasi kududes, kootakse iga teine rida töö paremal pool, skeemi loetakse paremalt vasakule; iga teine rida kootakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale. Kududes töö pahemal pool, loetakse skeemi vasakult paremale, parempidi silmused kootakse pahempidi ja pahempidi silmused parempidi.

Ringselt kududes kootakse kõik read töö paremal pool ja skeemil loetakse kõik read paremalt vasakule.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

üles

10) Kuidas heegeldada skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule.

Edasi-tagasi heegeldades, read mis tehakse töö paremal pool loetakse skeemi paremalt vasakule; read mis tehakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale.

Ringselt heegeldades tehakse kõik read töö paremal pool ja skeemi loetakse igal ringil paremalt vasakule.

Heegeldades ringset skeemi, alustatakse keskelt ja heegeldatakse väljapoole, vastupäeva ja ringi haaval.

Rida algab tavaliselt antud numbri ahelsilmustega (vastavalt järgmise silmuse kõrgusele), see on näidatud skeemil või kirjeldatud juhendis.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

11) Kuidas kududa ühel real/ringil mitu erinevat skeemi?

Kui on vaja teha samal real/ringil mitme erineva skeemi järgi, siis on see tavaliselt kirjutatud nii: “ koo skeemi A.1, A.2, skeemi A.3 kokku 0-0-2-3-4 times". Aee tähendab koo skeemi A.1 ühe korra, siis skeemi A.2 ühe korra, siis korda skeemi A.3 (laiuses) niimitu korda, kui on vaja sinu suurusele – siin näites on see: suurusel S = 0 korda, M = 0 korda, L= 2 korda, XL= 3 korda ja suurusel XXL = 4 korda.

Skeeme kootakse nagu tavaliselt, alusta esimese reaga skeemil A.1, siis tee skeemi A.2 esimene rida jne.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

12) Miks tehaks töö alguses rohkem ahelsilmuseid?

Ahelsilmused on natuke lühemad kui teised silmused, et äär ei jääks kiskuma, me teeme alguses rohkem silmuseid. Järgmisel real kohandatakse silmuste arvu, et see läheks kokku mustriga ja suuruse mõõtudega joonisel.

üles

13) Miks kasvatatakse silmuseid enne soonikut ülevalt alla kududes?

Soonikkude on venivam ja tõmbab rohkem kokku, kui näiteks parempidine kude. Kasvatades silmuseid enne soonikkoes äärist, hoiab see ära suure erinevuse laiusesse.

üles

14) Milleks kasvatada mahakudumise real?

Tihti jääb mahakudumise rida kiskuma. Seepärast tehakse silmuseid mahakududes mõned õhksilmused, et äär ei jääks kiskuma.

Vaata DROPSi videot: Kuidas kududa silmuseid maha, tehes õhksilmuseid?

üles

15) Kuidas kasvatada/kahandada kordamööda igal 3. või 4. real/ringil?

Et kasvatused / kahandused jaguneksid ühtlaselt, tuleb kasvatada /kahandada näiteks kordamööda igal 3. või 4. real/ringil järgmiselt: koo 2 rida ja kasvata/kahanda kolmandal real/ringil, koo 3 rida ja kasvata neljandal real/ringil. Kasvata/kahanda niimoodi vaheldumisi, kuni vajalikud kasvatused/kahandused on tehtud.

Vaata DROPS õpetust: Kasvata / kahanda 1 silmus kordamööda igal 3. või 4. real

üles

16) Miks on juhend natuke erinev kui disain pildil?

Mustrikordused võivad olla natuke erinevad erinevatel suurustel, et saavutada vajaliku suurust. Kui te teete suuremat suurust, võib teie töö olla natuke erinev. Seda kõike on võetud arvesse disaini loomisel, et üldmulje oleks kõikidel suurustel sama.

Järgi oma suurusele vastavat juhendit ja skeeme!

üles

17) Kuidas kududa jakki ringselt, mitte edasi-tagasi?

Kui soovitakse kududa ringselt, mitte edasi-tagasi, saab juhendit natuke muuta. Esiosa keskele tuleb lisada steegid (õmblusvarud - tavaliselt u 5 silmust) ja järgida juhendit. Selle asemel et pöörata ja kududa töö pahemal pool, koo lihtsalt üle steekide ja jätka ringselt töö paremal pool. Pärast lõigatakse kudum eest lahti, korjatakse silmused nööbiliistude jaoks ja kaetakse lõikeservad.

Vaata DROPS videot: Kuidas kududa steeke ja neid lahti lõigata

üles

18) Kuidas muuta ringselt kootud juhendit edasi-tagasi kudumiseks?

Kui soovitakse kududa ringse töövõtte asemel edasi-tagasi, võib kududa osad eraldi ja õmmelda pärast kokku. Kehaosa silmuste arv tuleb jagada kaheks, lisada 1 ääresilmus mõlemale küljele (õmblusvarudeks) ja kududa edasi-tagasi.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas kududa ringvarrastele kirjutatud juhendit pikkade varrastega?

üles

19) Miks on juhendis ikka näidatud tootmisest maas lõnga nime?

Kuna igal lõngal on oma tekstuur, on originaallõng jõetud juhendisse alles. Aga meie Lõngamuunduriga on lihtne leida alternatiivi, või vali lihtsalt sama lõngagrupi lõng.

Mõnes poes võib veel olla tootmisest maas lõnga müügil, või on kellegil veel kodus seda lõnga alles ja soovib leida juhendit.

Lõngamuundur aitab leida alternatiivlõnga ja vajaliku koguse.

üles

20) Kuidas muuta naiste suurusega kudum meeste suurusele?

Kui soovid kududa naiste suurusega disaini mehele, siis on seda lihtne muuta meeste suuruseks. Suurim erinevaus on varrukate ja kehaosa pikkus. Vali naiste suurus sobiva rinnaümbermõõduga. Pikkus saab lisada varrukale enne käeaugu mahakudumist/varrukakaare tegemist. Kui juhend on ülevalt alla, saab pikkus lisada kohe pärast käeauku või enne esimest kahandust varrukal.

Lõngakoguse muutus oleneb kui palju pikkust lisatakse, aga parem osta tokk rohkem kui vähem.

üles

21) Kuidas hoiduda kampsuni topiliseks minemisest?

Enamus lõngu on karvased, mis eemalduvad pesus või moodustavad toppe. Kammitud lõngadel (st. karvastel lõngadel) on neid rohkem, mistõttu need ajavad ka rohkem karva.

Karva ajamine sõltub ka sellest, mida kantakse kudumi all ja kas see tõmbab kiude välja. Seetõttu on võimatu garanteerida, et kudum ei aja karva.

Allpool on mõned nipid, kuidas saada paremat tulemust karvaste lõngadega:

1. Kudumi valmides (enne pesu) raputa seda, et lahtised karvad eemalduks. NB! ÄRA KASUTA liimirulli, harja või muid meetodeid, mis kisuvad karvu välja.

2. Pane kudum kilekotti ja külmikusse – madal temperatuur põhjustab kiudude lõdvestumist ja need eemalduvad teineteisest kergemini.

3. Jäta ese külmikusse paariks tunniks, siis võta välja ja raputa kudumit jälle.

4. Pese kudumit vastavalt juhendile lõngatoki etiketil.

üles

22) Kuidas mõõdetakse eseme pikkust?

Mustrilehel olev mõõtudega joonis annab infot rõiva pikkuse kohta. Kampsuni pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast (tavaliselt kaelaaugu kõrvalt, MITTE õla tipust) alla alumise servani. Samamoodi passe pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast alla varrukate ja kehaosa jagamise kohani.

Mõõte ei võeta mööda nööbiliiste, kui ei ole just nii mainitud; sel puhul mõõda nööbiliistude kõrvalt.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas vaadata suurust joonisel

üles

23) Mitu toki lõnga on vaja?

Vajaminev lõngakogus on antud grammides, näiteks: 450 g. Arvutamaks, mitu toki lõnga on vaja, on esiteks vaja teada, kui palju gramme on 1 tokis (25g, 50g või 100g). See informatsioon on saadaval, vaadates lõngainfot. Jaga vajalik grammide arv toki kaaluga. Näiteks, kui tokis on 50 g lõnga (standard kogus), siis arvutatakse järgmiselt: 450 / 50 = 9 tokki.

üles

Kas ostsid selle projekti tegemiseks DROPS lõnga? Siis võib küsida abi lõngapoest. Vaata DROPS lõnga müüjate nimekirja siit!
Ikka ei leia vastust oma küsimusele? Siis võib jätta kommetaar juhendi lõppu ja meie eksperdid vastavad! Seda tehakse tavaliselt 5 kuni 10 päeva jooksul.. Seniks võib lugeda küsimusi-vastuseid kommentaaridest või ühineda DROPS Workshop grupiga Facebookis abi saamiseks kaaskudujatelt/heegeldajatelt!

Kommentaarid / Küsimused (6)

Alicia 02.01.2020 - 00:47:

El patrón en español está mal, el número de puntos, de cadenetas y de vueltas es superior al del patrón en inglés, y como resultado no sale bien la alpaca. Por favor, corríjanlo. Gracias

DROPS Design 07.01.2020 kl. 23:09:

Hola Alicia. Esté patrón ha sido re escrito por las diseñadores. Lo sentimos, en breve publicaremos la versión actualizada.

Susan Shamel 27.12.2019 - 16:27:

Yes, duh, I downloaded the British, not the American! How funny that British single crochet is the US double! But I redid it with single, and made four legs instead of two, so it actually stands up! Then I made the blanket knitted, all red, and embroidered my granddaughter’s name on it. We have an alpaca farm down the road from us, and had walked there after Thanksgiving with her, and she was thrilled! Thanks for the idea and pattern, and sorry I was so clueless!

Sylvie 19.12.2019 - 20:31:

J en rêvais!parfaits pour accompagner des cactus vrais ou tricotés ou crocheté s.merci beaucoup !

Bailey 14.12.2019 - 21:02:

NOTE: This pattern is written in British English. All measurements in charts are in cm. For conversion from cm to inches - click here. There are different terms for crocheting in British and American English. If this pattern includes crochet, click for "crochet terms" here. For this pattern in American English, please click here.

Susan Shamel 13.12.2019 - 19:52:

I think this pattern would work were it written as pictured, with single crochet rather than double. Single crochet would have a similar width, but less height. As the pattern is written, with double crochet, the neck is too long, body too square. I’m going to start over and make it with single crochet. Whoever translated this to English (and thank you for doing this) made a mistake. And of course with the correct terminology, the trebles need to go down to doubles, etc.

DROPS Design 16.12.2019 kl. 09:48:

Dear Mrs Shamel, this pattern is worked with single crochets (= US crochet terminology) which are also called double crochets (= UK crochet terminology). Make sure you are following the appropriate terminology by choosing the language under photo. Happy crocheting!

Florence Haldas 08.12.2019 - 11:33:

Il est vraiment trop mimi ce petit alpaga. Trop envie de le faire pour le sapin de mes petits enfants

Jäta kommentaar mustrile DROPS Extra 0-1465

Ootame kommentaare selle mustri kohta!

Kui soovid midagi küsida, siis kiiremaks vastuse saamiseks veendu, et valid õige kategooria alloleval formil. Vajaliku väljad *.

#dropsfan galerii

Festive Alpacas

Annet, Netherlands

Festive Alpaca

Maria, Poland