DROPS Extra / 0-912

Easter Morning by DROPS Design

Heegeldatud DROPSi munasoojendajad ja salvrätiku hoidjad lõngast ”Paris”.

Võtmesõnad: kööki, lauale, munadepüha,

DROPSi disain: muster nr w-445
Lõngagrupp C
------------------------------------------------------
Lõng: Garnstudio DROPS PARIS, 50 g/75 m
50 g värv nr 35, vanilje
50 g värv nr 14, tumekollane
50 g värv nr 39, pistaatsiaroheline

Või kasuta:
50 g värv nr 20, heleroosa
50 g värv nr 06, erkroosa
50 g värv nr 39, pistaatsiaroheline

DROPSi heegelnõel: 3,5 mm - või sobiv, et 1 ruut = u 8 x 8 cm
------------------------------------------------------

Oled teinud selle või mõne meie teise disaini? Lisa oma piltidele sotsiaalmeedias silt #dropsdesign , et me näeksime neid pilte.

Soovid kasutada teist lõnga? Proovi meie lõngamuundurit!

100% puuvill
alates 1.25 € /50g
DROPS Paris uni colour DROPS Paris uni colour 1.45 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
DROPS Paris recycled denim DROPS Paris recycled denim 1.25 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
Vardad & heegelnõelad
Lõngakulu sellele disainile alates 3.75€. Loe edasi.

Juhend

HEEGELDAMISE INFO
1 sammaste grupp = 3 sm ühte silmusesse.

HEEGELDAMISE NIPP
Kuna lõng lõigatakse katki pärast iga värvivahetust, tee esimene ühekordne sammas (sm) uue värviga järgmiselt: võta heegelnõelale 2 lõngakeerdu, pist heegelnõel läbi järgmise silmuse ja tõmba aas, võta jälle lõngakeerd ja tõmba läbi kahe aasa, võta jälle lõngakeerd ja tõmba läbi kõigi silmuste heegelnõelal.
-----------------------------

MUNASOOJENDAJA
Heegeldatakse ringselt. Heegelda vaniljekollase või heleroosa lõngaga 4 ahels ja ühenda 1 aass-ga ringiks esimesse ahels-sse.
1. RING: tee 2 ahels (1. psm), 5 psm ringi. Lõpeta ring ühe aass-ga ringi teise ahels-sse = 6 psm.
2. RING: tee 3 ahels (1 sm), 1 sm esimesse psm-sse, siis tee 2 sm igasse poolsambasse tervel ringil = 12 sm, lõpetuseks tee 1 aass kolmandasse ahels-sse ringi algul, katkesta lõng ja tõmba läbi silmuse.
3. RING: Loe heegeldamise nippi! Võta tumekollane või erkroosa lõng ja tee 2 sm igasse sm-sse tervel ringil = 24 sm. Lõpetuseks tee 1 aassilmus ringi alguse sm-sse. Katkesta lõng ja tõmba läbi silmuse.
4. RING: Loe heegeldamise infot! Võta vaniljekollane või heleroosa lõng ja tee 1 sm-grupp ühte sambasse, * jäta vahele 2 sm ja tee 1 sm-grupp *. Korda * kuni * veel 7 korda ja lõpetuseks tee 1 aass esimese sm tippu ringi algul = 8 sm-gruppi.
5. RING: võta tumekollane või erkroosa lõng ja tee 1 sm-grupp iga eelmise ringi sm-grupi vahele. Lõpetuseks tee 1 aass esimese sm tippu, katkesta lõng ja tõmba läbi silmuse.
6. RING: Võta vaniljekollane või heleroosa lõng ja tee nagu 5. RING.
7. RING: Võta tumekollane või erkroosa lõng ja tee nagu 5. RING.
8. RING: võta pistaatsiaroheline ja tee 1 ks eelmise ringi sm-sse. *Tee 3 ahels ja 1 sm esimesse kolmest ahels-st, jäta vahele 1 sm ja tee 1 ks järgmisesse sm-sse. * Korda * korda * tervel ringil ja lõpetuseks tee 1 aass esimesse ks-sse ringi algul = 12 pikood. Katkesta ja kinnita lõng.
_______________________________________________________

SALVRÄTIHOIDJA
Heegelda vaniljekollase või heleroosa lõngaga 6 ahels ja ühenda 1 aass-ga ringiks esimesse ahels-sse.
1. RING: 3 ahels, 2 sm ahels-ringi, * 3 ahels, 3 sm ahels-ringi*, korda *-* veel 2 korda ja lõpetuseks tee 3 ahels ja 1 aass kolmandasse ahels-sse ringi algul.
Katkesta lõng ja tõmba läbi silmuse.
2. RING: loe heegeldamise nippi! Võta tumekollane või erkrooosa lõng ja tee 3 sm esimesse ahels-kaarde, 3 ahels, 3 sm samasse ahels-kaarde, * 1 ahels, 3 sm järgmisesse ahels-kaarde, 3 ahels, 3 sm samasse ahels-kaarde *, korda * kuni * veel 2 korda, lõpetuseks tee 1 ahels ja 1 aass esimesse sm-sse ringi algul.
Katkesta lõng ja tõmba läbi silmuse.
3. RING: Võta vaniljekollane lõng või heleroosa ja alusta küljelt. Tee 3 sm esimesse ahels-kaarde, 1 ahels, * 3 sm ahels-kaarde nurgas, 3 ahels, 3 sm samasse ahels-kaarde, 1 ahels, 3 sm
järgmisesse ahels-kaarde, 1 ahels*, korda * kuni* veel 2 korda, 3 sm samasse ahels-kaarde, 3 ahels, 3 sm samasse ahels-kaarde, 1 ahels, lõpetuseks tee 1 aass esimesse sambasse ringi algul.
Katkesta lõng ja tõmba läbi silmuse.
4. RING: Võta pistaatsiaroheline lõng ja tee 1 ks ahels-kaarde nurgas, ** tee 29 ahels, pööra ja tee 1 aass teise ahels-sse heegelnõelast, siis tee 1 silmus igasse ahels-sse järgmiselt: 1 ks, 1 psm, 1 sm, 1 2xsm, 1 sm, 1 psm, 1 ks, siis tee 1 aass igasse järgmisesse 20 ahels-sse, lõpetuseks tee 1 ahels ja 1 ks samasse ahels-kaarde nurgas. * 3 ahels, jäta vahele 1 sm-grupp, 1 ks järgmisesse ahels-sse *, korda * kuni * veel 2 korda, 3 ahels, 1 ks samasse ahels-kaarde (= nurk), korda * kuni * veel 2 korda **, korda ** kuni ** veel kord, aga lõpetuseks tee 1 aass esimesse ks-sse ringi algul. Katkesta ja kinnita lõng.

There are no comments to this pattern yet! Leave yours below.

Jäta kommentaar mustrile DROPS Extra 0-912

Ootame kommentaare selle mustri kohta!

Kui soovid midagi küsida, siis kiiremaks vastuse saamiseks veendu, et valid õige kategooria alloleval formil. Vajaliku väljad *.