DROPS Extra / 0-888

Lucky Wanderer by DROPS Design

Heegeldatud DROPSi eskimosaapad lõngast Eskimo. Suurused 35 kuni 43.

Võtmesõnad: sussid,
DROPS Design: mudel nr ee-455
Lõngagrupp E
------------------------------------------------------
SUURUS: 35/37 - 38/40 – 41/43
Talla pikkus: 22-24-27 cm

LÕNG: Garnstudio DROPS ESKIMO, 50 g/50 m
200-200-250 g värv nr 14, tumehall
150-200-200 g värv nr 53 helehall
Ja kasuta: DROPS ALPACA BOUCLÉ, 50 g/140 m
50-100-100 g värv nr 517, hall

DROPSi heegelnõel: 8 mm - või sobiv, et 10 ks x 11 rida kahekordse lõngaga (mõlemast 1) = 10 x 10 cm
-------------------------------------------------------

Oled teinud selle või mõne meie teise disaini? Lisa oma piltidele sotsiaalmeedias silt #dropsdesign , et me näeksime neid pilte.

Soovid kasutada teist lõnga? Proovi meie lõngamuundurit!
Ei tea millist suurust valida? Pildil olev modell on umbes 170 cm pikk ja kannab suurust S või M. Õige suuruse valimiseks vaata alati valmis eseme mõõtudega joonist (cm) juhendi lõpus.

100% vill
alates 2.20 € /50g
DROPS Eskimo uni colour DROPS Eskimo uni colour 2.20 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
DROPS Eskimo mix DROPS Eskimo mix 2.55 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
DROPS Eskimo print DROPS Eskimo print 2.75 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli

80% alpaka, 15% vill, 5% polüamiid
alates 3.50 € /50g
DROPS Alpaca Bouclé uni colour DROPS Alpaca Bouclé uni colour 3.50 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
DROPS Alpaca Bouclé mix DROPS Alpaca Bouclé mix 3.50 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
Vardad & heegelnõelad
Lõngakulu sellele disainile alates 18.90€. Loe edasi.

Juhend

2 SILMUSE KOKKUHEEGELDAMINE
Heegelda 1 silmus, aga ära tee viimast lõnga läbitõmmet, heegelda teine silmus, aga tee viimane lõnga läbitõmme läbi kõigi aasade heegelnõelal.

HEEGELDAMISE INFO
Alusta iga kinnissilmuste (ks) rida 1 ahelsilmusega.
-----------------------------

ÄÄRIS
Tehakse põikipidi.
Heegelda 1 tumehalli Eskimo lõngaga lõdvalt 13 ahels. Tee 1 kinnissilmus (ks) teise ahels-sse heegelnõelast, siis tee 1 ks igasse ahels-sse tervel real = 12 ks. Heegelda edasi-tagasi kinnissilmuseid läbi silmuste tagumiste aasade 27-28-29 cm. Katkesta lõng ja kinnita.

SUSS
Tehakse ülevalt alla, edasi-tagasi, avaga sääre taga.
Heegelda ühele poole äärist kahekordse lõngaga (1 helehall Eskimo ja 1 Alpaca Bouclé) 31-33-35 ks. Jätka nii: * 2 ahels, pööra tööd, tee 1 ühekordne sammas (sm) igasse silmusesse real, 1 ahels, pööra tööd, tee 1 ks igasse silmusesse real *, korda * kuni *.
SAMAL AJAL, kui töö pikkus on kokku 15 cm, kahanda 2 s järgmisel real:
heegelda 2 esimest silmust kokku - vaata ülevalt - ja ees keskel heegelda 2 s kokku = 29-31-33 s real.
Siis jätka nagu enne, kuni töö pikkus on 26-28-31 cm.
Nüüd heegelda jalalaba järgmiselt – paigalda rea keskmisele silmusele silmusemärkija (SM):
1. RIDA: tee 1 ks igasse silmusesse, kuni 1 s enne keskmist silmust, 2 ks järgmisesse silmusesse, 1 ahels (= keskmine silmus), jäta järgmine silmus vahele, 2 ks järgmisesse silmusesse, 1 ks igasse järgmisesse silmusesse, pööra tööd.
2. RIDA: tee 1 ks igasse silmusesse kuni ahelsilmuseni, tee sellesse ahels-sse 7 sm (4. sm nendest on nüüd keskmine silmus) ja tee 1 ks igasse viimasesse silmusesse, pööra tööd.
3. RIDA: tee 1 ks igasse järgmisesse silmusesse, kuni 1 s enne keskmist silmust, 2 ks järgmisesse silmusesse, 1 ahels (= keskmine silmus), jäta järgmine silmus vahele, 2 ks järgmisesse silmusesse, 1 ks igasse järgmisesse silmusesse, pööra tööd.
4. RIDA: tee 1 ks igasse silmusesse kuni keskmise ahelsilmuseni, tee sellesse ahels-sse 7 sm (4. sm nendest on nüüd keskmine silmus) ja tee 1 ks igasse viimasesse silmusesse, pööra tööd.
Korda 3. ja 4. rida, kuni töö pikkus on u. 23-26-28 cm, mõõtes talla pikkust - murra töö mõõtmiseks kokku.
Võta 1 tumehall Eskimo ja EDASI MÕÕDA SIIT!
* Heegelda 1 rida kinnissilmuseid, tee rea lõpus 1 ahels ja pööra tööd *, korda * kuni *, kuni töö pikkus on u. 4-4,5-5 cm.
Tee veel 1 rida, kus heegeldad esimesed 2 s ja viimased 2 s kokku.
Katkesta lõng.

VIIMISTLUS
Murra töö kokku ja õmble tallaalune õmblus ja tagant üles. Õmble servad vastastiku, et ei tekiks paksu õmblust.

TUTID
Heegelda tumehalli Eskimo lõngaga u. 24 cm pikkune ahels-kett. Tee 2 väikest tutti ja kinnita paelte otsa. NB! Enne kui kinnitad teise tuti, tõmba pael läbi silmuste kannal, helehallilt tumehallile Eskimole ülemineku kohal, ja kinnita. Keera paelad ümber jala.

Vajad abi selle mustriga?

Tänan valimast DROPS Designi! Me anname endast parima, et meie juhendid oleks kergesti arusaadavad. Kõik mustrid on tõlgitud Norra keelest, alati on võimalik kontrollida arvutusi ja mõõte originaaljuhendist (DROPS Extra 0-888) .

Ei saa juhendist aru? Vaata nimekirja erinevatele õpetustele allpool, mis aitavad kaasa projekti valmimisele - ning võib-olla õpetavad isegi midagi uut!

1) Miks on koetihedus tähtis?

Koetihedus määrab kudumi suuruse ja mõõdetakse tavaliselt 10 x 10 cm osalt. Tavaliselt kirjutatakse nii: silmuste arv laiuses x (korda) ridade arv kõrguses - näiteks: 19 silmust x 26 rida = 10 x 10 cm.

Koetihedus on kudujatel erinev, mõni koob/heegeldab lõdvemalt, mõni tugevalt. Koetihedust saab muuta varraste suurusega, seepärast me alati mainime, et varraste suurus on ainult soovituslik! Igaüks saab seda ise muuta (suuremaks või väiksemaks) vastavalt oma käekirjale, et koetihedus tuleks sama, kui mainitud juhendis. Kui koetihedus on erinev, on lõngakulu erinev ja lõpptulemuseks on teistsugused mõõdud.

Koetihedus määrab ka seda, milliseid alternatiivlõngu saab kasutada. Teine lõng sobib alternatiiviks, kui see annab sama koetiheduse.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi ja mõõta koetihedust

üles

2) Mis on lõngagrupid?

Kõik meie lõngad on jagatud lõngagruppideks (A kuni F) lõnga jämeduse ja koetiheduse järgi - lõngagrupp A sisaldab peenikesi lõngu ja lõngagrupp F kõige jämedamaid. Nii on lihtne leida alternatiivlõngu samale mustrile, kui soovid kasutada teist lõnga. Ühe lõngagrupi lõngadel on sama koetihedus ja neid saab teineteisega asendada. Aga kuna erinevatel lõngadel on erinev tekstuur, siis lõpptulemus võib olla erinev.

Vaata erinevaid lõngagruppe siit.

üles

3) Kas ma saan kasutada erinevat lõnga kui antud mustrid?

Kasutades teist lõnga on tähtis, et koetihedus oleks sama. Nii tulevad eseme mõõdud samad, kui antud joonisel. Seda on lihtsam saavutada, kui kasutada sama lõngagrupi lõngu. Samuti on võimalik panna kokku mitu peenemat lõnga, et saavutatda soovitatud koetihedus. Proovi meie lõngamuundurit. Ma soovitame alati teha tööproovi.

NB! Kui kasutate erinevat lõnga, siis võib olla lõpptulemus ka erinev, kuna teisel lõngal on erinev tekstuur.

Vaata DROPS õpetust: Kas ma saan kasutada teist lõnga kui antud juhendis?

üles

4) Kuidas kasutada Lõngamuundurit?

Igal meie mustrilehel on link Lõngamuundurile, juhul kui soovid kasutada teist lõnga kui soovitatud juhendis. Sisesta lõng, mida soovid asendada, kogus (valitud suurusele) ja lõngade arv ning lõngamuundur pakub parima valiku alternatiive sama koetihedusega. Lisaks saad teada palju vajad uut lõnga ja mitut lõnga kasutada. Enamus tokke on 50 g (mõned 25 g või 100 g).

Kui mustris on kasutatud mitut värvi, siis tuleb iga värvi eraldi vaadata. Samuti, kui juhendis on kasutatud kahte erinevat lõnga koos (näiteks 1 Alpaca + 1 Kid-Silk), siis tuleb leida alternatiivid neile eraldi.

Vaata lõngamuundurit siit

üles

5) Miks minu koetihedus tuleb vale soovitatud varrastega?

Varraste suurus mustrilehel on ainult soovituslik, tähtis on järgida koetihedust. Kuna koetihedus on kõigil erinev, siis on vaja valida omale sobivad vardad õige koetiheduse saavutamiseks – võib-olla on vaja võtta suuremad või väiksemad vardad. Seepärast on vajalik teha tööproov.

Kui Sinu koetihedus on erinev, siis tulevad ka eseme mõõdud erinevad.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi

üles

6) Miks on ese kootud ülevalt alla?

Kui rõivas on kootud ülevalt alla, on lihtsam teha muudatusi pikkuses. Näiteks, on lihtsam proovida eset selga kudumise käigus, et kontrollida passe pikkust.

Juhendis on hoolikalt selgitatud iga samm õiges järjekorras. Skeemid on kohandatud vastavalt kudumise suunale ja kootakse nagu tavaliselt.

üles

7) Miks on varrukad lühemad suurematel surrustel?

Suurematel suurustel on üldlaius (varruka otsast varruka otsani) ikkagi suurem, isegi kui varruka pikkus on lühem. Suurematel suurustel on varrukakaar pikem ja õlad laiemad, et rõivas istuks seljas paremini.

üles

8) Mis on mustrikordus?

Mustri skeeme korratakse tihti ringil/real või vertikaalselt (kõrguses). 1 mustrikordus skeemil näitab mustri põhisilmuseid. Kui on öeldud juhendis, et tee 5 mustrikordust skeemi A.1 ringil, siis tuleb kududa skeemi 5 korda üksteise järgi samal ringil. Kui on öeldud juhendis, et tee 2 mustrikordust skeemi A.1 vertikaalselt, koo terve skeem ühe korra kõrguses, siis koo jälle otsast peale terve skeem teise korra.

üles

9) Kuidas kududa skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule. 1 ruut = 1 silmus.

Edasi-tagasi kududes, kootakse iga teine rida töö paremal pool, skeemi loetakse paremalt vasakule; iga teine rida kootakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale. Kududes töö pahemal pool, loetakse skeemi vasakult paremale, parempidi silmused kootakse pahempidi ja pahempidi silmused parempidi.

Ringselt kududes kootakse kõik read töö paremal pool ja skeemil loetakse kõik read paremalt vasakule.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

üles

10) Kuidas heegeldada skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule.

Edasi-tagasi heegeldades, read mis tehakse töö paremal pool loetakse skeemi paremalt vasakule; read mis tehakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale.

Ringselt heegeldades tehakse kõik read töö paremal pool ja skeemi loetakse igal ringil paremalt vasakule.

Heegeldades ringset skeemi, alustatakse keskelt ja heegeldatakse väljapoole, vastupäeva ja ringi haaval.

Rida algab tavaliselt antud numbri ahelsilmustega (vastavalt järgmise silmuse kõrgusele), see on näidatud skeemil või kirjeldatud juhendis.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

11) Kuidas kududa ühel real/ringil mitu erinevat skeemi?

Kui on vaja teha samal real/ringil mitme erineva skeemi järgi, siis on see tavaliselt kirjutatud nii: “ koo skeemi A.1, A.2, skeemi A.3 kokku 0-0-2-3-4 times". Aee tähendab koo skeemi A.1 ühe korra, siis skeemi A.2 ühe korra, siis korda skeemi A.3 (laiuses) niimitu korda, kui on vaja sinu suurusele – siin näites on see: suurusel S = 0 korda, M = 0 korda, L= 2 korda, XL= 3 korda ja suurusel XXL = 4 korda.

Skeeme kootakse nagu tavaliselt, alusta esimese reaga skeemil A.1, siis tee skeemi A.2 esimene rida jne.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

12) Miks tehaks töö alguses rohkem ahelsilmuseid?

Ahelsilmused on natuke lühemad kui teised silmused, et äär ei jääks kiskuma, me teeme alguses rohkem silmuseid. Järgmisel real kohandatakse silmuste arvu, et see läheks kokku mustriga ja suuruse mõõtudega joonisel.

üles

13) Miks kasvatatakse silmuseid enne soonikut ülevalt alla kududes?

Soonikkude on venivam ja tõmbab rohkem kokku, kui näiteks parempidine kude. Kasvatades silmuseid enne soonikkoes äärist, hoiab see ära suure erinevuse laiusesse.

üles

14) Milleks kasvatada mahakudumise real?

Tihti jääb mahakudumise rida kiskuma. Seepärast tehakse silmuseid mahakududes mõned õhksilmused, et äär ei jääks kiskuma.

Vaata DROPSi videot: Kuidas kududa silmuseid maha, tehes õhksilmuseid?

üles

15) Kuidas kasvatada/kahandada kordamööda igal 3. või 4. real/ringil?

Et kasvatused / kahandused jaguneksid ühtlaselt, tuleb kasvatada /kahandada näiteks kordamööda igal 3. või 4. real/ringil järgmiselt: koo 2 rida ja kasvata/kahanda kolmandal real/ringil, koo 3 rida ja kasvata neljandal real/ringil. Kasvata/kahanda niimoodi vaheldumisi, kuni vajalikud kasvatused/kahandused on tehtud.

Vaata DROPS õpetust: Kasvata / kahanda 1 silmus kordamööda igal 3. või 4. real

üles

16) Miks on juhend natuke erinev kui disain pildil?

Mustrikordused võivad olla natuke erinevad erinevatel suurustel, et saavutada vajaliku suurust. Kui te teete suuremat suurust, võib teie töö olla natuke erinev. Seda kõike on võetud arvesse disaini loomisel, et üldmulje oleks kõikidel suurustel sama.

Järgi oma suurusele vastavat juhendit ja skeeme!

üles

17) Kuidas kududa jakki ringselt, mitte edasi-tagasi?

Kui soovitakse kududa ringselt, mitte edasi-tagasi, saab juhendit natuke muuta. Esiosa keskele tuleb lisada steegid (õmblusvarud - tavaliselt u 5 silmust) ja järgida juhendit. Selle asemel et pöörata ja kududa töö pahemal pool, koo lihtsalt üle steekide ja jätka ringselt töö paremal pool. Pärast lõigatakse kudum eest lahti, korjatakse silmused nööbiliistude jaoks ja kaetakse lõikeservad.

Vaata DROPS videot: Kuidas kududa steeke ja neid lahti lõigata

üles

18) Kuidas muuta ringselt kootud juhendit edasi-tagasi kudumiseks?

Kui soovitakse kududa ringse töövõtte asemel edasi-tagasi, võib kududa osad eraldi ja õmmelda pärast kokku. Kehaosa silmuste arv tuleb jagada kaheks, lisada 1 ääresilmus mõlemale küljele (õmblusvarudeks) ja kududa edasi-tagasi.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas kududa ringvarrastele kirjutatud juhendit pikkade varrastega?

üles

19) Miks on juhendis ikka näidatud tootmisest maas lõnga nime?

Kuna igal lõngal on oma tekstuur, on originaallõng jõetud juhendisse alles. Aga meie Lõngamuunduriga on lihtne leida alternatiivi, või vali lihtsalt sama lõngagrupi lõng.

Mõnes poes võib veel olla tootmisest maas lõnga müügil, või on kellegil veel kodus seda lõnga alles ja soovib leida juhendit.

Lõngamuundur aitab leida alternatiivlõnga ja vajaliku koguse.

üles

20) Kuidas muuta naiste suurusega kudum meeste suurusele?

Kui soovid kududa naiste suurusega disaini mehele, siis on seda lihtne muuta meeste suuruseks. Suurim erinevaus on varrukate ja kehaosa pikkus. Vali naiste suurus sobiva rinnaümbermõõduga. Pikkus saab lisada varrukale enne käeaugu mahakudumist/varrukakaare tegemist. Kui juhend on ülevalt alla, saab pikkus lisada kohe pärast käeauku või enne esimest kahandust varrukal.

Lõngakoguse muutus oleneb kui palju pikkust lisatakse, aga parem osta tokk rohkem kui vähem.

üles

21) Kuidas hoiduda kampsuni topiliseks minemisest?

Enamus lõngu on karvased, mis eemalduvad pesus või moodustavad toppe. Kammitud lõngadel (st. karvastel lõngadel) on neid rohkem, mistõttu need ajavad ka rohkem karva.

Karva ajamine sõltub ka sellest, mida kantakse kudumi all ja kas see tõmbab kiude välja. Seetõttu on võimatu garanteerida, et kudum ei aja karva.

Allpool on mõned nipid, kuidas saada paremat tulemust karvaste lõngadega:

1. Kudumi valmides (enne pesu) raputa seda, et lahtised karvad eemalduks. NB! ÄRA KASUTA liimirulli, harja või muid meetodeid, mis kisuvad karvu välja.

2. Pane kudum kilekotti ja külmikusse – madal temperatuur põhjustab kiudude lõdvestumist ja need eemalduvad teineteisest kergemini.

3. Jäta ese külmikusse paariks tunniks, siis võta välja ja raputa kudumit jälle.

4. Pese kudumit vastavalt juhendile lõngatoki etiketil.

üles

22) Kuidas mõõdetakse eseme pikkust?

Mustrilehel olev mõõtudega joonis annab infot rõiva pikkuse kohta. Kampsuni pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast (tavaliselt kaelaaugu kõrvalt, MITTE õla tipust) alla alumise servani. Samamoodi passe pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast alla varrukate ja kehaosa jagamise kohani.

Mõõte ei võeta mööda nööbiliiste, kui ei ole just nii mainitud; sel puhul mõõda nööbiliistude kõrvalt.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas vaadata suurust joonisel

üles

23) Mitu toki lõnga on vaja?

Vajaminev lõngakogus on antud grammides, näiteks: 450 g. Arvutamaks, mitu toki lõnga on vaja, on esiteks vaja teada, kui palju gramme on 1 tokis (25g, 50g või 100g). See informatsioon on saadaval, vaadates lõngainfot. Jaga vajalik grammide arv toki kaaluga. Näiteks, kui tokis on 50 g lõnga (standard kogus), siis arvutatakse järgmiselt: 450 / 50 = 9 tokki.

üles

Kas ostsid selle projekti tegemiseks DROPS lõnga? Siis võib küsida abi lõngapoest. Vaata DROPS lõnga müüjate nimekirja siit!
Ikka ei leia vastust oma küsimusele? Siis võib jätta kommetaar juhendi lõppu ja meie eksperdid vastavad! Seda tehakse tavaliselt 5 kuni 10 päeva jooksul.. Seniks võib lugeda küsimusi-vastuseid kommentaaridest või ühineda DROPS Workshop grupiga Facebookis abi saamiseks kaaskudujatelt/heegeldajatelt!

Kommentaarid / Küsimused (57)

Edith 04.01.2020 - 13:39:

Avez-vous un patron pour une nappe rectangulaire au crochet ? Merci

DROPS Design 06.01.2020 kl. 07:48:

Bonjour Edith, nous n'avons pas encore de modèle de nappe, vous pourrez toutefois trouver l'inspiration parmi tous nos napperons. Bon crochet!

Campan 18.09.2019 - 08:08:

Bonjour je ne comprends pas ce que veut dire ms et ml merci pour votre explication

DROPS Design 18.09.2019 kl. 10:12:

Bonjour Mme Campan, 1 ms = 1 maille serrée ; 1 ml = 1 maille en l'air; 1 mc = 1 maille coulée et 1 B = 1 bride. Bon crochet!

Nathalie 18.09.2019 - 00:49:

Est ce possible de les faire avec un tricottin

DROPS Design 18.09.2019 kl. 08:01:

Bonjour Nathalie, probablement, toutefois, la quantité de fil utilisé pour un lien au tricotin peut être différente de celle utilisée pour la chaînette dans le modèle. Bon crochet!

Lise Mathieu 26.01.2019 - 17:50:

La chaînette 24cm c'est impossible

DROPS Design 28.01.2019 kl. 12:45:

Bonjour Mme Mathieu, effectivement, elle doit être de 150 cm, correction faite, merci! Bon crochet!

LucindaBelle Elliott-Von Andros 09.12.2018 - 20:14:

I used your pattern to further lengthen the slipper. I added the lace as a ballerina style. My granddaughter is so pleased. She said they were awesome! Translated by website. Traduit par site web. J'ai utilisé votre modèle pour allonger davantage la pantoufle. J'ai ajouté la dentelle comme un style de ballerine. Ma petite-fille est tellement heureuse. Elle a dit qu'ils étaient géniaux!

Gomard 02.12.2018 - 17:17:

Serait ce possible d avoir ce modèle en tricot svp?

DROPS Design 03.12.2018 kl. 09:53:

Bonjour Mme Gomard, ces chaussons sont uniquement disponibles en version crochet, vous trouverez ici tous nos modèles de chaussons au tricot. Bon tricot!

Diane Fr Montigny 09.10.2018 - 22:42:

Merci beaucoup pour ce patron, Je me souhaite de les réussir

Holly 07.03.2018 - 04:32:

The pattern looks really nice. Just a suggestion..."eskimo" isn't a proper term (it's derogatory and means "raw meat eater") and it could offend some people. Inuit I believe is the proper name. Inuit "booties" are called mukluks. Just a gentle bit of information to use the proper words. Thanks.

Diane Gougeon 04.11.2016 - 00:29:

Comment faire l'échantillon car je n'y arrive pas. Quels points dois-je faire au crocher pour y arriver?

DROPS Design 04.11.2016 kl. 09:20:

Bonjour Mme Gougeon, avec 1 fil Eskimo et 1 fil Alpaca Bouclé (= on travaille ici avec 2 fils en même temps), crochetez environ 15-20 ms sur 15-20 rangs. Vérifiez ensuite que dans votre échantillon, 10 ms x 11 rangs font bien 10x10 cm. Bon crochet!

Elizabeth Brown 11.09.2016 - 14:46:

My mom is want make the boots but she cant fine how much yarn she need can someone tell me how much she need.

DROPS Design 11.09.2016 kl. 21:09:

Dear Elizabeth, you carn fond the yarn amount at th top of the pattern, next to the picture. The booties sizes are: 35/37 - 38/40 – 41/43, and you'll need Eskimo, 200-200-250 g colour no 14 dark gray and 150-200-200 g colour no 53 light gray. And use: ALPACA BOUCLÉ 50-100-100 g colour no 517 gray. Happy knitting!

Jäta kommentaar mustrile DROPS Extra 0-888

Ootame kommentaare selle mustri kohta!

Kui soovid midagi küsida, siis kiiremaks vastuse saamiseks veendu, et valid õige kategooria alloleval formil. Vajaliku väljad *.