DROPS Extra / 0-564

DROPS Extra 0-564 by DROPS Design

DROPS Cotton Visckose ja 4 Glitter heegeldatud taldrikualused ja salvräti hoidja jõuludeks

DROPSi disain: muster nr N-106-jul
----------------------------------------
1 komplekt=4 osa
Lõng: DROPS COTTON VISCOSE 50 g/110 m
100 g värv nr 05, punane
ja DROPS GLITTER 10 g/700 m
2 rulli punast nr 08
2 rulli vaskset nr 03

3 suuruse jaoks:
SUUR ALUS: u 50 g
VÄIKE ALUS: u 20 g
KLAASIALUS: u 15 g
SALVRÄTIKUHOIDJA: u 15 g

DROPSi HEEGELNÕEL: 3 mm

Oled teinud selle või mõne meie teise disaini? Lisa oma piltidele sotsiaalmeedias silt #dropsdesign , et me näeksime neid pilte.

Soovid kasutada teist lõnga? Proovi meie lõngamuundurit!
DROPS Cotton Viscose DROPS Cotton Viscose
54% puuvill, 46% viskoos
Tootmisest maas
leia alternatiivid

60% cupro, 40% metall
alates 2.00 € /10g
DROPS Glitter colours DROPS Glitter colours 3.00 € /10g
Must ja roosa OÜ
Telli
DROPS Glitter gold & silver DROPS Glitter gold & silver 2.00 € /10g
Must ja roosa OÜ
Telli
Vardad & heegelnõelad

Juhend

HEEGELDAMISE NIPP
Asenda esimene ühekordne sammas (sm) ringi algul 3 ahelsilmusega (ahels), iga rea lõpus ühenda aassilmus (aass) rea alguses oleva 3-nda ahels külge.
---------------------------

SUUR ALUS

Heegelda 6 ahels 5 kordse lõngaga (1 Cotton Viscose, 2 kordne punane Glitter and 2 kordne vaskne Glitter) ja ühenda ringiks, tehes 1 aass esimesse ahels.
1. RING: heegelda 18 sammast ringi - vaata HEEGELDAMISE NIPPI.
2. RING: 1 ahels, 1 ks esimesse sambasse, * 4 ahels, jäta vahele 2 sammast, 1 ks järgmisse sambasse*, korda *-* kokku 5 korda ja lõpeta 4 ahels-ga, jäta vahele 2 sammast ja lõpeta aass-ga esimesse ks-sse= 6 ahelsilmuste kaart.
3. RING: heegelda jägnevalt igasse kaarte: 1 ks, 1 sm, 1 2xsm, 1 3xsm, 1 2xsm, 1 sammas, 1 ks. Lõpeta ring aass-ga esimesse ks-sse = 6 lehte.

4. RING: heegelda 1 aass igasse järgnevasse 3 silmusesse, kuni lehe tippu; 1 ahels, 1 ks eelmise rea 3xsm-sse, * 10 ahels, 1 ks 3xsm-sse järgmisel lehel*, korda*-* kokku 5 korda ja lõpeta 10 ahels-ga ja 1 aass esimesse lehe tippu.
5. RING: 1 ahels, 1 ks esimesse ks-sse, 8 ahels, 1 ks esimesse ahels-kaarde, 8 ahels, 1 ks samasse ks-sse , 8 ahels, 1 ks järgmisse ks-sse, * 8 ahels, 1 ks järgmisse ahels-kaarde, 8 ahels, 1 aass samasse ks-sse, 8 ahels, 1 ks järgmisse ks-sse*, korda*-* kokku 4 korda, 8 ahels, 1 ks järgmisse ahels-kaarde, 8 ahels, 1 aass samasse ks-sse, 8 ahels, lõpeta aass-ga esimesse ks-sse= 18 ahelsilmuste kaart.

6.-8. RING: heegelda aassilmuseid kuni esimese kaare keskele, 1 ks järgmisse kaarde, * 8 ahels, 1 ks järgmisse kaarde*, korda *-* 17 korda, 8 ahels, lõpeta aass-ga esimesse ks-sse = 18 ahels-kaart.
9. RING: heegelda järgnevalt igasse ahels-kaarde: 1 ks, 1 poolsammas, 1 sm, 1 2xsm, 1 3xsm, 1 2xsm, 1 sm, 1 poolsammas, 1 ks.

10. RING: heegelda 4 aass lehe tipu suunas, 1 ahels, 1 ks eelmise rea 3xsm-sse, * 10 ahels, 1 ks järgmise lehe 3xsm-sse *, korda *-* kokku 17 korda, lõpeta 10 ahels-ga ja lõpeta aass-ga esimesse ks-sse.
11. RING: 1 ahels, 1 ks esimesse ks-sse, 8 ahels, 1 ks esimesse aasa, * 8 ahels, 1 ks järgmisse ks-sse, 8 ahels, 1 ks järgmisse aasa*, korda *-* 17 korda ja lõpeta 8 ahels ja aass-ga esimesse ks-sse= 36 ahels-kaart.

12.-14. RING: heegelda aasssilmuseid kuni ahels-kaare keskele, 1 ks, * 8 ahels, 1 ks järgmisse aasa*, korda *-* 35 korda, 8 ahels, lõpeta aass-ga esimesse ks-sse.
15. RING: heegelda järgnevalt igasse kaarte: 1 ks, 1 poolsammas, 1 sm, 1 2xsm, 1 3xsm, 1 2xsm, 1 sm, 1 psm, 1 ks.
Katkesta lõng ja peida otsad.

VÄIKE ALUS
Sama nagu suur alus, aga lõpeta 9-nda reaga.

KLAASIALUS
Heegelda 6 ahels 5 kordse lõngaga (1 Cotton Viscose, 2 kordne punane Glitter and 2 kordne vaskne Glitter) ja ühenda ringiks, tehes aass esimesse ahelsilmusessse.
1.-4. RING: nagu suur alus.
5. RING: 1 ahels, 1 ks esimesse ks-sse, 8 ahels, 1 ks esimesse ahels-kaarde, 8 ahels, 1 ks järgmisse ks-sse, * 8 ahels, 1 ks järgmisse aasa, 8 ahels, 1 ks järgmisse ks-sse*, korda *-* kokku 4 korda, 8 ahels, 1 ks järgmisse aasa, 8 ahels, lõpeta aass-ga esimesse ks-sse = 12 ahels-kaart.
6. RING: heegelda järgnevalt igasse kaarte: 1 ks, 1 poolsammas,1 sm, 1 2xsm, 1 3xsm, 1 2xsm, 1 sm, 1 psm, 1 ks.
Katkesta lõng ja peida otsad.

SALVRÄTIKUHOIDJA
Heegelda 38 ahels 5 kordse lõngaga (1 Cotton Viscose, 2 kordne punane Glitter and 2 kordne vaskne Glitter) ja ühemda ringiks, tehes aassilmuse esimesse ahelsilmusessse.
1. RING: 1 ks teise ahels-sse, 1 ks järgmisse ks-sse,* jäta vahele 1 ahels, 1 ks igasse järgnevasse nelja ahels-sse*, korda *-* = 30 ks.
Nüüd tee 1 ks igasse ks-sse, kuni töö on 5 cm pikkune.

Heegelda ääris mõlemasse serva järgnevalt: 1 ks, 8 ahels, jäta vahele 5 ks, * 1 ks järgmisse ks-sse, 8 ahels, jäta vahele 5 ks *, korda *-* ja lõpeta aass-ga esimesse ks-sse= 5 ahels-kaart.
Heegelda järgnevalt igasse kaarde: 1 ks, 1 poolsammas, 1 sm, 1 2xsm, 1 3xsm, 1 2xsm, 1 sm, 1 psm, 1 ks.
Katkesta lõng ja peida otsad.

Vajad abi selle mustriga?

Tänan valimast DROPS Designi! Me anname endast parima, et meie juhendid oleks kergesti arusaadavad. Kõik mustrid on tõlgitud Norra keelest, alati on võimalik kontrollida arvutusi ja mõõte originaaljuhendist (DROPS Extra 0-564) .

Ei saa juhendist aru? Vaata nimekirja erinevatele õpetustele allpool, mis aitavad kaasa projekti valmimisele - ning võib-olla õpetavad isegi midagi uut!

1) Miks on koetihedus tähtis?

Koetihedus määrab kudumi suuruse ja mõõdetakse tavaliselt 10 x 10 cm osalt. Tavaliselt kirjutatakse nii: silmuste arv laiuses x (korda) ridade arv kõrguses - näiteks: 19 silmust x 26 rida = 10 x 10 cm.

Koetihedus on kudujatel erinev, mõni koob/heegeldab lõdvemalt, mõni tugevalt. Koetihedust saab muuta varraste suurusega, seepärast me alati mainime, et varraste suurus on ainult soovituslik! Igaüks saab seda ise muuta (suuremaks või väiksemaks) vastavalt oma käekirjale, et koetihedus tuleks sama, kui mainitud juhendis. Kui koetihedus on erinev, on lõngakulu erinev ja lõpptulemuseks on teistsugused mõõdud.

Koetihedus määrab ka seda, milliseid alternatiivlõngu saab kasutada. Teine lõng sobib alternatiiviks, kui see annab sama koetiheduse.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi ja mõõta koetihedust

üles

2) Mis on lõngagrupid?

Kõik meie lõngad on jagatud lõngagruppideks (A kuni F) lõnga jämeduse ja koetiheduse järgi - lõngagrupp A sisaldab peenikesi lõngu ja lõngagrupp F kõige jämedamaid. Nii on lihtne leida alternatiivlõngu samale mustrile, kui soovid kasutada teist lõnga. Ühe lõngagrupi lõngadel on sama koetihedus ja neid saab teineteisega asendada. Aga kuna erinevatel lõngadel on erinev tekstuur, siis lõpptulemus võib olla erinev.

Vaata erinevaid lõngagruppe siit.

üles

3) Kas ma saan kasutada erinevat lõnga kui antud mustrid?

Kasutades teist lõnga on tähtis, et koetihedus oleks sama. Nii tulevad eseme mõõdud samad, kui antud joonisel. Seda on lihtsam saavutada, kui kasutada sama lõngagrupi lõngu. Samuti on võimalik panna kokku mitu peenemat lõnga, et saavutatda soovitatud koetihedus. Proovi meie lõngamuundurit. Ma soovitame alati teha tööproovi.

NB! Kui kasutate erinevat lõnga, siis võib olla lõpptulemus ka erinev, kuna teisel lõngal on erinev tekstuur.

Vaata DROPS õpetust: Kas ma saan kasutada teist lõnga kui antud juhendis?

üles

4) Kuidas kasutada Lõngamuundurit?

Igal meie mustrilehel on link Lõngamuundurile, juhul kui soovid kasutada teist lõnga kui soovitatud juhendis. Sisesta lõng, mida soovid asendada, kogus (valitud suurusele) ja lõngade arv ning lõngamuundur pakub parima valiku alternatiive sama koetihedusega. Lisaks saad teada palju vajad uut lõnga ja mitut lõnga kasutada. Enamus tokke on 50 g (mõned 25 g või 100 g).

Kui mustris on kasutatud mitut värvi, siis tuleb iga värvi eraldi vaadata. Samuti, kui juhendis on kasutatud kahte erinevat lõnga koos (näiteks 1 Alpaca + 1 Kid-Silk), siis tuleb leida alternatiivid neile eraldi.

Vaata lõngamuundurit siit

üles

5) Miks minu koetihedus tuleb vale soovitatud varrastega?

Varraste suurus mustrilehel on ainult soovituslik, tähtis on järgida koetihedust. Kuna koetihedus on kõigil erinev, siis on vaja valida omale sobivad vardad õige koetiheduse saavutamiseks – võib-olla on vaja võtta suuremad või väiksemad vardad. Seepärast on vajalik teha tööproov.

Kui Sinu koetihedus on erinev, siis tulevad ka eseme mõõdud erinevad.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi

üles

6) Miks on ese kootud ülevalt alla?

Kui rõivas on kootud ülevalt alla, on lihtsam teha muudatusi pikkuses. Näiteks, on lihtsam proovida eset selga kudumise käigus, et kontrollida passe pikkust.

Juhendis on hoolikalt selgitatud iga samm õiges järjekorras. Skeemid on kohandatud vastavalt kudumise suunale ja kootakse nagu tavaliselt.

üles

7) Miks on varrukad lühemad suurematel surrustel?

Suurematel suurustel on üldlaius (varruka otsast varruka otsani) ikkagi suurem, isegi kui varruka pikkus on lühem. Suurematel suurustel on varrukakaar pikem ja õlad laiemad, et rõivas istuks seljas paremini.

üles

8) Mis on mustrikordus?

Mustri skeeme korratakse tihti ringil/real või vertikaalselt (kõrguses). 1 mustrikordus skeemil näitab mustri põhisilmuseid. Kui on öeldud juhendis, et tee 5 mustrikordust skeemi A.1 ringil, siis tuleb kududa skeemi 5 korda üksteise järgi samal ringil. Kui on öeldud juhendis, et tee 2 mustrikordust skeemi A.1 vertikaalselt, koo terve skeem ühe korra kõrguses, siis koo jälle otsast peale terve skeem teise korra.

üles

9) Kuidas kududa skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule. 1 ruut = 1 silmus.

Edasi-tagasi kududes, kootakse iga teine rida töö paremal pool, skeemi loetakse paremalt vasakule; iga teine rida kootakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale. Kududes töö pahemal pool, loetakse skeemi vasakult paremale, parempidi silmused kootakse pahempidi ja pahempidi silmused parempidi.

Ringselt kududes kootakse kõik read töö paremal pool ja skeemil loetakse kõik read paremalt vasakule.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

üles

10) Kuidas heegeldada skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule.

Edasi-tagasi heegeldades, read mis tehakse töö paremal pool loetakse skeemi paremalt vasakule; read mis tehakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale.

Ringselt heegeldades tehakse kõik read töö paremal pool ja skeemi loetakse igal ringil paremalt vasakule.

Heegeldades ringset skeemi, alustatakse keskelt ja heegeldatakse väljapoole, vastupäeva ja ringi haaval.

Rida algab tavaliselt antud numbri ahelsilmustega (vastavalt järgmise silmuse kõrgusele), see on näidatud skeemil või kirjeldatud juhendis.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

11) Kuidas kududa ühel real/ringil mitu erinevat skeemi?

Kui on vaja teha samal real/ringil mitme erineva skeemi järgi, siis on see tavaliselt kirjutatud nii: “ koo skeemi A.1, A.2, skeemi A.3 kokku 0-0-2-3-4 times". Aee tähendab koo skeemi A.1 ühe korra, siis skeemi A.2 ühe korra, siis korda skeemi A.3 (laiuses) niimitu korda, kui on vaja sinu suurusele – siin näites on see: suurusel S = 0 korda, M = 0 korda, L= 2 korda, XL= 3 korda ja suurusel XXL = 4 korda.

Skeeme kootakse nagu tavaliselt, alusta esimese reaga skeemil A.1, siis tee skeemi A.2 esimene rida jne.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

12) Miks tehaks töö alguses rohkem ahelsilmuseid?

Ahelsilmused on natuke lühemad kui teised silmused, et äär ei jääks kiskuma, me teeme alguses rohkem silmuseid. Järgmisel real kohandatakse silmuste arvu, et see läheks kokku mustriga ja suuruse mõõtudega joonisel.

üles

13) Miks kasvatatakse silmuseid enne soonikut ülevalt alla kududes?

Soonikkude on venivam ja tõmbab rohkem kokku, kui näiteks parempidine kude. Kasvatades silmuseid enne soonikkoes äärist, hoiab see ära suure erinevuse laiusesse.

üles

14) Milleks kasvatada mahakudumise real?

Tihti jääb mahakudumise rida kiskuma. Seepärast tehakse silmuseid mahakududes mõned õhksilmused, et äär ei jääks kiskuma.

Vaata DROPSi videot: Kuidas kududa silmuseid maha, tehes õhksilmuseid?

üles

15) Kuidas kasvatada/kahandada kordamööda igal 3. või 4. real/ringil?

Et kasvatused / kahandused jaguneksid ühtlaselt, tuleb kasvatada /kahandada näiteks kordamööda igal 3. või 4. real/ringil järgmiselt: koo 2 rida ja kasvata/kahanda kolmandal real/ringil, koo 3 rida ja kasvata neljandal real/ringil. Kasvata/kahanda niimoodi vaheldumisi, kuni vajalikud kasvatused/kahandused on tehtud.

Vaata DROPS õpetust: Kasvata / kahanda 1 silmus kordamööda igal 3. või 4. real

üles

16) Miks on juhend natuke erinev kui disain pildil?

Mustrikordused võivad olla natuke erinevad erinevatel suurustel, et saavutada vajaliku suurust. Kui te teete suuremat suurust, võib teie töö olla natuke erinev. Seda kõike on võetud arvesse disaini loomisel, et üldmulje oleks kõikidel suurustel sama.

Järgi oma suurusele vastavat juhendit ja skeeme!

üles

17) Kuidas kududa jakki ringselt, mitte edasi-tagasi?

Kui soovitakse kududa ringselt, mitte edasi-tagasi, saab juhendit natuke muuta. Esiosa keskele tuleb lisada steegid (õmblusvarud - tavaliselt u 5 silmust) ja järgida juhendit. Selle asemel et pöörata ja kududa töö pahemal pool, koo lihtsalt üle steekide ja jätka ringselt töö paremal pool. Pärast lõigatakse kudum eest lahti, korjatakse silmused nööbiliistude jaoks ja kaetakse lõikeservad.

Vaata DROPS videot: Kuidas kududa steeke ja neid lahti lõigata

üles

18) Kuidas muuta ringselt kootud juhendit edasi-tagasi kudumiseks?

Kui soovitakse kududa ringse töövõtte asemel edasi-tagasi, võib kududa osad eraldi ja õmmelda pärast kokku. Kehaosa silmuste arv tuleb jagada kaheks, lisada 1 ääresilmus mõlemale küljele (õmblusvarudeks) ja kududa edasi-tagasi.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas kududa ringvarrastele kirjutatud juhendit pikkade varrastega?

üles

19) Miks on juhendis ikka näidatud tootmisest maas lõnga nime?

Kuna igal lõngal on oma tekstuur, on originaallõng jõetud juhendisse alles. Aga meie Lõngamuunduriga on lihtne leida alternatiivi, või vali lihtsalt sama lõngagrupi lõng.

Mõnes poes võib veel olla tootmisest maas lõnga müügil, või on kellegil veel kodus seda lõnga alles ja soovib leida juhendit.

Lõngamuundur aitab leida alternatiivlõnga ja vajaliku koguse.

üles

20) Kuidas muuta naiste suurusega kudum meeste suurusele?

Kui soovid kududa naiste suurusega disaini mehele, siis on seda lihtne muuta meeste suuruseks. Suurim erinevaus on varrukate ja kehaosa pikkus. Vali naiste suurus sobiva rinnaümbermõõduga. Pikkus saab lisada varrukale enne käeaugu mahakudumist/varrukakaare tegemist. Kui juhend on ülevalt alla, saab pikkus lisada kohe pärast käeauku või enne esimest kahandust varrukal.

Lõngakoguse muutus oleneb kui palju pikkust lisatakse, aga parem osta tokk rohkem kui vähem.

üles

21) Kuidas hoiduda kampsuni topiliseks minemisest?

Enamus lõngu on karvased, mis eemalduvad pesus või moodustavad toppe. Kammitud lõngadel (st. karvastel lõngadel) on neid rohkem, mistõttu need ajavad ka rohkem karva.

Karva ajamine sõltub ka sellest, mida kantakse kudumi all ja kas see tõmbab kiude välja. Seetõttu on võimatu garanteerida, et kudum ei aja karva.

Allpool on mõned nipid, kuidas saada paremat tulemust karvaste lõngadega:

1. Kudumi valmides (enne pesu) raputa seda, et lahtised karvad eemalduks. NB! ÄRA KASUTA liimirulli, harja või muid meetodeid, mis kisuvad karvu välja.

2. Pane kudum kilekotti ja külmikusse – madal temperatuur põhjustab kiudude lõdvestumist ja need eemalduvad teineteisest kergemini.

3. Jäta ese külmikusse paariks tunniks, siis võta välja ja raputa kudumit jälle.

4. Pese kudumit vastavalt juhendile lõngatoki etiketil.

üles

22) Kuidas mõõdetakse eseme pikkust?

Mustrilehel olev mõõtudega joonis annab infot rõiva pikkuse kohta. Kampsuni pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast (tavaliselt kaelaaugu kõrvalt, MITTE õla tipust) alla alumise servani. Samamoodi passe pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast alla varrukate ja kehaosa jagamise kohani.

Mõõte ei võeta mööda nööbiliiste, kui ei ole just nii mainitud; sel puhul mõõda nööbiliistude kõrvalt.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas vaadata suurust joonisel

üles

23) Mitu toki lõnga on vaja?

Vajaminev lõngakogus on antud grammides, näiteks: 450 g. Arvutamaks, mitu toki lõnga on vaja, on esiteks vaja teada, kui palju gramme on 1 tokis (25g, 50g või 100g). See informatsioon on saadaval, vaadates lõngainfot. Jaga vajalik grammide arv toki kaaluga. Näiteks, kui tokis on 50 g lõnga (standard kogus), siis arvutatakse järgmiselt: 450 / 50 = 9 tokki.

üles

Kas ostsid selle projekti tegemiseks DROPS lõnga? Siis võib küsida abi lõngapoest. Vaata DROPS lõnga müüjate nimekirja siit!
Ikka ei leia vastust oma küsimusele? Siis võib jätta kommetaar juhendi lõppu ja meie eksperdid vastavad! Seda tehakse tavaliselt 5 kuni 10 päeva jooksul.. Seniks võib lugeda küsimusi-vastuseid kommentaaridest või ühineda DROPS Workshop grupiga Facebookis abi saamiseks kaaskudujatelt/heegeldajatelt!

Kommentaarid / Küsimused (6)

Maria Prisciandaro 10.11.2020 - 18:06:

E' quello che cercavo ! Spero solo di trovare un filato dello stesso spessore e consistenza in cotone lurex e che si lavori presto e che dia un ottimo risultato.

Maria Prisciandaro 10.11.2020 - 18:01:

Vorrei realizzare dei sottopiatti natalizi color oro cosa mi consigliate? Grazie

DROPS Design 10.11.2020 kl. 22:25:

Buonasera Maria, nel nostro workshop di Natale può trovare tante idee per decorare la sua tavola. Buon lavoro!

Vennila 03.11.2020 - 17:12:

So for the table mat - do you use all 5 different strands at the same time What is cotton viscose - color

DROPS Design 04.11.2020 kl. 08:36:

Dear Vennila, correct, this table mat is worked with 1 strand Cotton Viscose + 2 strands Glitter each colour - DROPS Cotton Viscose is now discontinued - use our yarn converter to find alternatives - Glitter is now only available in silver and gold - see shadecard. Happy crocheting!

Umija Sibic 14.04.2017 - 03:02:

Jeg har problem med 5.omg....hvad er det man mener med 1 fm i næste fm...for der er ikke flere fm der kun lm buer???? 5.OMG: 1 lm, 1 fm i første fm, 8 lm, 1 fm om første lm-bue, 8 lm, 1 km i samme fm, 8 lm, "1 fm i næste fm"

DROPS Design 21.04.2017 kl. 08:42:

Hei Du avslutter 4. omg med en kjedemaske i en fastmaske. Når du starter med 5.omg hekler du 1 luftmaske og så en fastmaske. Denne fastmasken (første fastmaske) er den samme du avsluttet med 1 kjedemaksen i 4.omg. Videre hekler du 1 fastmaske OM neste luftmaskebue, 8 luftmasker og så 1 kjedemaske i den samme fastmasken du heklet OM luftmaskebuen. Du hekler også fastmasker i fastmasker fra 4. omgang (den som ble heklet i trippel-staven). God fornøyelse.

Monique 21.02.2014 - 14:54:

Mooi patroon! Ik snap alleen toer 5 niet. Na 8 losse een vaste in de lossenlus, weer 8 losse en die met een halve vaste aan de vaste (van de lus). Bij mij wordt het een raar gedraaid frummeltje... Hoe krijg ik dat mooi?

Winkeleer 05.02.2014 - 13:44:

Beste, graag had ik de tekening of schema van dit patroon gehad, maar helaas kan ik het nergens vinden.

DROPS Design 05.02.2014 kl. 16:21:

Hoi Winkeleer. Er bestaat geen tekening/telpatroon voor dit model. Je moet de geschreven beschrijving volgen.

Jäta kommentaar mustrile DROPS Extra 0-564

Ootame kommentaare selle mustri kohta!

Kui soovid midagi küsida, siis kiiremaks vastuse saamiseks veendu, et valid õige kategooria alloleval formil. Vajaliku väljad *.