DROPS Extra / 0-500

Candy Eggs by DROPS Design

Heegeldatud DROPSi lihavõttemunad ja kauss lõngast “Muskat” ja “Glitter”.

MUNA
Lõng: Garnstudio DROPS Muskat 50 g/ 100 m
50 g värv nr 30, vaniljekollane
50 g värv nr 02, helesinine
50 g värv nr 53, õunaroheline
50 g värv nr 04, lilla
50 g värv nr 61, beež
50 g värv nr 05, helelilla
ja: Garnstudio DROPS Glitter 10 g/ 700 m
2 rulli värv nr. 01, kuldne
—————————-
KAUSS
Lõng: Garnstudio DROPS Muskat 50 g/ 100 m
50 gr. värv nr. 30, vanilje
50 gr. värv nr. 02, helesinine
50 gr. värv nr. 53, õunaroheline
50 gr. värv nr. 04, lilla
50 gr. värv nr. 61, beež
50 gr. värv nr. 05, helelilla
ja: Garnstudio DROPS Glitter 10 gr = u 700 m
2 rulli värv nr. 01, kuldne

DROPSi heegelnõel: 3 mm – või sobiv, et saavutada heegeltihedus 22 kinnissilmust (ks) x 24 rida kolmekordse lõngaga (1x Muskat + 2x Glitter) = 10 x 10 cm

Oled teinud selle või mõne meie teise disaini? Lisa oma piltidele sotsiaalmeedias silt #dropsdesign , et me näeksime neid pilte.

Soovid kasutada teist lõnga? Proovi meie lõngamuundurit!

100% puuvill
alates 2.15 € /50g
DROPS Muskat uni colour DROPS Muskat uni colour 2.15 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli

60% cupro, 40% metall
alates 2.00 € /10g
DROPS Glitter colours DROPS Glitter colours 3.00 € /10g
Must ja roosa OÜ
Telli
DROPS Glitter gold & silver DROPS Glitter gold & silver 2.00 € /10g
Must ja roosa OÜ
Telli
Vardad & heegelnõelad
Lõngakulu sellele disainile alates 16.90€. Loe edasi.

Juhend

HEEGELDAMISE NIPP (värvi vahetamise kohta):
Et värvivahetus jääks puhtam ja ilusam, vaheta värvi kui teed eelmise värvi viimast silmust ning tõmba viimane läbitõmme juba uue värviga. Et ei tekiks pikki lõngajookse töö pahemale poolele, heegelda ka üle vabaltjooksva lõnga.

HEEGELDA 2 KINNISSILMUST KOKKU
Pista heegelnõel esimesse kinnissilmusesse (ks), tõmba lõng läbi, pista heegelnõel järgmisesse ks-sse ja tõmba lõng läbi, Võta lõngakeerd ja tõmba nüüd kõigist 3-st heegelnõelal olevast aasast läbi = 1 kahandatud ks.
_____________________________

MUNA
Muna heegeldatatkse ringselt ja värvikombinatsioon on omal vabal valikul. Vaata värvivahetust!
Heegelda kolmekordse lõngaga (1x Muskat + 2x Glitter) 3 ahels. Ühenda need ühe aass-ga ringiks ja edasi heegelda järgmiselt:
1. RING: 1 ahels, heegelda tekkinud ringi 6 kinnissilmust (ks), 1 aass esimesse ahels-sse.
2. RING: 1 ahels, 2 ks igasse ks-sse, 1 aass esimesse ahels-sse = 12 ks.
3. RING: 1 ahels, * 1 ks esimesse ks-sse, 2 ks järgmisesse ks-sse *, korda *-* ja lõpeta ühe aass-ga esimeses ahels = 18 ks.
4. RING: 1 ahels, * 1 ks kahte esimesse ks-sse, 2 ks järgmisesse ks-sse *, korda *-* ja lõpeta ühe aass-ga esimeses ahels-s = 24 ks.
5. RING: 1 ahels, * 1 ks esimesse kolme ks-sse, 2 ks järgmisesse ks-sse *, korda *-* ja lõpeta ühe aass-ga esimeses ahels-s = 30 ks.
6. – 11. RING: 1 ahels, 1 ks igasse ks-sse, ja üks aass esimesse ahels-sse.

12. RING: 1 ahels, 1 ks esimesse kolme ks-sse, * 2 ks kokku – vaata ülevalt -, 1 ks järgmisesse kuude ks-sse *, korda *-* kokku 3 korda ja 1 ks viimasesse kolme ks-sse ning lõpeta ring ühe aass-ga esimeses ahels = 27 ks.
13. RING: 1 ahels, 1 ks kolme esimesse ks-sse, * 1 ks järgmisesse viide ks-sse, 2 ks kokku, *, korda *-* kokku 3 korda ja 1 ks viimasesse kolme ks-sse ning lõpeta ring ühe aass-ga esimeses ahels-s = 24 ks.
14. RING: 1 ahels, * 2 ks kokku, 1 ks järgmisesse nelja ks-sse *, korda *-* kokku 4 korda ja lõpeta ring ühe aass-ga esimeses ahels-s = 20 ks.
15. RING: 1 ahels, *1 ks järgmisesse kolme ks-sse, 2 ks kokku *, korda *-* kokku 4 korda ja lõpeta ring ühe aass-ga esimeses ahels = 16 ks.

Nüüd täida muna vatiga.
16. RING: heegelda kõik ks kahekaupa kokku = 8 ks.
17. RING: heegelda kõik ks kahekaupa kokku = 4 ks.
18. RING: 1 ks risti üle muna avause.
Nüüd heegelda riputusaas.
RIPUTUSAAS
Heegelda sama lõngaga 30 ahels ja kinnita 1aass-ga risti üle muna avause. Katkesta lõng.
_______________________________________________________

KAUSS

HEEGELDAMISE NIPP (värvi vahetamise kohta):
Et värvivahetus jääks puhtam ja ilusam, vaheta värv kui teed eelmise värvi viimast silmust ning tõmba viimane läbitõmme juba uue värviga. Et ei tekiks pikki lõngjookse töö pahemale poolele, heegelda ka üle vabaltjooksva lõnga.

HEEGELDAMISE NIPP
Asenda esimene ks ühe ahels-ga ja lõpeta iga ring ühe aass-ga esimeses ks-s.
________________________

Kauss heegeldatakse ringselt ja värvikombinatsiooni võib valida ise. Vaata värvivahetus!
1. RING: heegelda kolmekordse lõngaga (1x Muskat + 2x Glitter) 2 ahels. Seejärel heegelda 7 ks esimesse ahels-sse ja 1 aass esimesse ks-sse = 8 ks. Seejärel heegelda edasi ringselt:
2. RING: vaata heegeldamise nippi! Tee 2 ks igasse ks-sse = 16 ks.
3. RING: * 1 ks esimesse ks-sse, 2 ks järgmisesse ks-sse *, korda *-* = 24 ks.
4. RING: 1 ks igasse ks-sse = 24 ks.
5. RING: * 1 ks esimesse kahte ks-sse, 2 ks järgmisesse ks-sse *, korda *-* = 32 ks.
6. RING: 1 ks igasse ks-sse = 32 ks.
7. RING: * 1ks esimesse kolme ks-sse, 2 ks järgmisesse ks-sse *, korda *-* = 40 ks.
Kasvata niimoodi igal ringil 8 ks juurde, jättes iga kasvatamise vahele ühe ks rohkem, kuni on heegeldatud 12 ringi = 80 ks.
Järgmised 2 ringi heegelda järgmiselt:
1. RING: * 1 ahels, jäta 1 ks vahele, 1 ks järgmisesse ks-sse *, korda *-* ringi lõpuni.
2. RING: * 1 ks ahels-sse, 1 ks järgmisesse ks-sse *, korda *-* ringi lõpuni.

Edasi heegelda 1 ks igasse ks-sse, kuni töö kõrguseks on 6 cm (kausi ääre kõrgus). Järgmine ring heegelda aga järgmiselt:* 1 ahels, jäta 1 ks vahele, 1 ks järgmisesse ks-sse, * korda *-* ringi lõpuni. Katkesta lõng ja peida ots.

Vajad abi selle mustriga?

Tänan valimast DROPS Designi! Me anname endast parima, et meie juhendid oleks kergesti arusaadavad. Kõik mustrid on tõlgitud Norra keelest, alati on võimalik kontrollida arvutusi ja mõõte originaaljuhendist (DROPS Extra 0-500) .

Ei saa juhendist aru? Vaata nimekirja erinevatele õpetustele allpool, mis aitavad kaasa projekti valmimisele - ning võib-olla õpetavad isegi midagi uut!

Meil on ka samm-sammulisi õpetusi erinevatele tehnikatele, mida leiab siit.

1) Miks on koetihedus tähtis?

Koetihedus määrab kudumi suuruse ja mõõdetakse tavaliselt 10 x 10 cm osalt. Tavaliselt kirjutatakse nii: silmuste arv laiuses x (korda) ridade arv kõrguses - näiteks: 19 silmust x 26 rida = 10 x 10 cm.

Koetihedus on kudujatel erinev, mõni koob/heegeldab lõdvemalt, mõni tugevalt. Koetihedust saab muuta varraste suurusega, seepärast me alati mainime, et varraste suurus on ainult soovituslik! Igaüks saab seda ise muuta (suuremaks või väiksemaks) vastavalt oma käekirjale, et koetihedus tuleks sama, kui mainitud juhendis. Kui koetihedus on erinev, on lõngakulu erinev ja lõpptulemuseks on teistsugused mõõdud.

Koetihedus määrab ka seda, milliseid alternatiivlõngu saab kasutada. Teine lõng sobib alternatiiviks, kui see annab sama koetiheduse.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi ja mõõta koetihedust

üles

2) Mis on lõngagrupid?

Kõik meie lõngad on jagatud lõngagruppideks (A kuni F) lõnga jämeduse ja koetiheduse järgi - lõngagrupp A sisaldab peenikesi lõngu ja lõngagrupp F kõige jämedamaid. Nii on lihtne leida alternatiivlõngu samale mustrile, kui soovid kasutada teist lõnga. Ühe lõngagrupi lõngadel on sama koetihedus ja neid saab teineteisega asendada. Aga kuna erinevatel lõngadel on erinev tekstuur, siis lõpptulemus võib olla erinev.

Vaata erinevaid lõngagruppe siit.

üles

3) Kas ma saan kasutada erinevat lõnga kui antud mustrid?

Kasutades teist lõnga on tähtis, et koetihedus oleks sama. Nii tulevad eseme mõõdud samad, kui antud joonisel. Seda on lihtsam saavutada, kui kasutada sama lõngagrupi lõngu. Samuti on võimalik panna kokku mitu peenemat lõnga, et saavutatda soovitatud koetihedus. Proovi meie lõngamuundurit. Ma soovitame alati teha tööproovi.

NB! Kui kasutate erinevat lõnga, siis võib olla lõpptulemus ka erinev, kuna teisel lõngal on erinev tekstuur.

Vaata DROPS õpetust: Kas ma saan kasutada teist lõnga kui antud juhendis?

üles

4) Kuidas kasutada Lõngamuundurit?

Igal meie mustrilehel on link Lõngamuundurile, juhul kui soovid kasutada teist lõnga kui soovitatud juhendis. Sisesta lõng, mida soovid asendada, kogus (valitud suurusele) ja lõngade arv ning lõngamuundur pakub parima valiku alternatiive sama koetihedusega. Lisaks saad teada palju vajad uut lõnga ja mitut lõnga kasutada. Enamus tokke on 50 g (mõned 25 g või 100 g).

Kui mustris on kasutatud mitut värvi, siis tuleb iga värvi eraldi vaadata. Samuti, kui juhendis on kasutatud kahte erinevat lõnga koos (näiteks 1 Alpaca + 1 Kid-Silk), siis tuleb leida alternatiivid neile eraldi.

Vaata lõngamuundurit siit

üles

5) Miks minu koetihedus tuleb vale soovitatud varrastega?

Varraste suurus mustrilehel on ainult soovituslik, tähtis on järgida koetihedust. Kuna koetihedus on kõigil erinev, siis on vaja valida omale sobivad vardad õige koetiheduse saavutamiseks – võib-olla on vaja võtta suuremad või väiksemad vardad. Seepärast on vajalik teha tööproov.

Kui Sinu koetihedus on erinev, siis tulevad ka eseme mõõdud erinevad.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi

üles

6) Miks on ese kootud ülevalt alla?

Kui rõivas on kootud ülevalt alla, on lihtsam teha muudatusi pikkuses. Näiteks, on lihtsam proovida eset selga kudumise käigus, et kontrollida passe pikkust.

Juhendis on hoolikalt selgitatud iga samm õiges järjekorras. Skeemid on kohandatud vastavalt kudumise suunale ja kootakse nagu tavaliselt.

üles

7) Miks on varrukad lühemad suurematel surrustel?

Suurematel suurustel on üldlaius (varruka otsast varruka otsani) ikkagi suurem, isegi kui varruka pikkus on lühem. Suurematel suurustel on varrukakaar pikem ja õlad laiemad, et rõivas istuks seljas paremini.

üles

8) Mis on mustrikordus?

Mustri skeeme korratakse tihti ringil/real või vertikaalselt (kõrguses). 1 mustrikordus skeemil näitab mustri põhisilmuseid. Kui on öeldud juhendis, et tee 5 mustrikordust skeemi A.1 ringil, siis tuleb kududa skeemi 5 korda üksteise järgi samal ringil. Kui on öeldud juhendis, et tee 2 mustrikordust skeemi A.1 vertikaalselt, koo terve skeem ühe korra kõrguses, siis koo jälle otsast peale terve skeem teise korra.

üles

9) Kuidas kududa skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule. 1 ruut = 1 silmus.

Edasi-tagasi kududes, kootakse iga teine rida töö paremal pool, skeemi loetakse paremalt vasakule; iga teine rida kootakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale. Kududes töö pahemal pool, loetakse skeemi vasakult paremale, parempidi silmused kootakse pahempidi ja pahempidi silmused parempidi.

Ringselt kududes kootakse kõik read töö paremal pool ja skeemil loetakse kõik read paremalt vasakule.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

üles

10) Kuidas heegeldada skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule.

Edasi-tagasi heegeldades, read mis tehakse töö paremal pool loetakse skeemi paremalt vasakule; read mis tehakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale.

Ringselt heegeldades tehakse kõik read töö paremal pool ja skeemi loetakse igal ringil paremalt vasakule.

Heegeldades ringset skeemi, alustatakse keskelt ja heegeldatakse väljapoole, vastupäeva ja ringi haaval.

Rida algab tavaliselt antud numbri ahelsilmustega (vastavalt järgmise silmuse kõrgusele), see on näidatud skeemil või kirjeldatud juhendis.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

11) Kuidas kududa ühel real/ringil mitu erinevat skeemi?

Kui on vaja teha samal real/ringil mitme erineva skeemi järgi, siis on see tavaliselt kirjutatud nii: “ koo skeemi A.1, A.2, skeemi A.3 kokku 0-0-2-3-4 times". Aee tähendab koo skeemi A.1 ühe korra, siis skeemi A.2 ühe korra, siis korda skeemi A.3 (laiuses) niimitu korda, kui on vaja sinu suurusele – siin näites on see: suurusel S = 0 korda, M = 0 korda, L= 2 korda, XL= 3 korda ja suurusel XXL = 4 korda.

Skeeme kootakse nagu tavaliselt, alusta esimese reaga skeemil A.1, siis tee skeemi A.2 esimene rida jne.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

12) Miks tehaks töö alguses rohkem ahelsilmuseid?

Ahelsilmused on natuke lühemad kui teised silmused, et äär ei jääks kiskuma, me teeme alguses rohkem silmuseid. Järgmisel real kohandatakse silmuste arvu, et see läheks kokku mustriga ja suuruse mõõtudega joonisel.

üles

13) Miks kasvatatakse silmuseid enne soonikut ülevalt alla kududes?

Soonikkude on venivam ja tõmbab rohkem kokku, kui näiteks parempidine kude. Kasvatades silmuseid enne soonikkoes äärist, hoiab see ära suure erinevuse laiusesse.

üles

14) Milleks kasvatada mahakudumise real?

Tihti jääb mahakudumise rida kiskuma. Seepärast tehakse silmuseid mahakududes mõned õhksilmused, et äär ei jääks kiskuma.

Vaata DROPSi videot: Kuidas kududa silmuseid maha, tehes õhksilmuseid?

üles

15) Kuidas kasvatada/kahandada kordamööda igal 3. või 4. real/ringil?

Et kasvatused / kahandused jaguneksid ühtlaselt, tuleb kasvatada /kahandada näiteks kordamööda igal 3. või 4. real/ringil järgmiselt: koo 2 rida ja kasvata/kahanda kolmandal real/ringil, koo 3 rida ja kasvata neljandal real/ringil. Kasvata/kahanda niimoodi vaheldumisi, kuni vajalikud kasvatused/kahandused on tehtud.

Vaata DROPS õpetust: Kasvata / kahanda 1 silmus kordamööda igal 3. või 4. real

üles

16) Miks on juhend natuke erinev kui disain pildil?

Mustrikordused võivad olla natuke erinevad erinevatel suurustel, et saavutada vajaliku suurust. Kui te teete suuremat suurust, võib teie töö olla natuke erinev. Seda kõike on võetud arvesse disaini loomisel, et üldmulje oleks kõikidel suurustel sama.

Järgi oma suurusele vastavat juhendit ja skeeme!

üles

17) Kuidas kududa jakki ringselt, mitte edasi-tagasi?

Kui soovitakse kududa ringselt, mitte edasi-tagasi, saab juhendit natuke muuta. Esiosa keskele tuleb lisada steegid (õmblusvarud - tavaliselt u 5 silmust) ja järgida juhendit. Selle asemel et pöörata ja kududa töö pahemal pool, koo lihtsalt üle steekide ja jätka ringselt töö paremal pool. Pärast lõigatakse kudum eest lahti, korjatakse silmused nööbiliistude jaoks ja kaetakse lõikeservad.

Vaata DROPS videot: Kuidas kududa steeke ja neid lahti lõigata

üles

18) Kuidas muuta ringselt kootud juhendit edasi-tagasi kudumiseks?

Kui soovitakse kududa ringse töövõtte asemel edasi-tagasi, võib kududa osad eraldi ja õmmelda pärast kokku. Kehaosa silmuste arv tuleb jagada kaheks, lisada 1 ääresilmus mõlemale küljele (õmblusvarudeks) ja kududa edasi-tagasi.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas kududa ringvarrastele kirjutatud juhendit pikkade varrastega?

üles

19) Miks on juhendis ikka näidatud tootmisest maas lõnga nime?

Kuna igal lõngal on oma tekstuur, on originaallõng jõetud juhendisse alles. Aga meie Lõngamuunduriga on lihtne leida alternatiivi, või vali lihtsalt sama lõngagrupi lõng.

Mõnes poes võib veel olla tootmisest maas lõnga müügil, või on kellegil veel kodus seda lõnga alles ja soovib leida juhendit.

Lõngamuundur aitab leida alternatiivlõnga ja vajaliku koguse.

üles

20) Kuidas muuta naiste suurusega kudum meeste suurusele?

Kui soovid kududa naiste suurusega disaini mehele, siis on seda lihtne muuta meeste suuruseks. Suurim erinevaus on varrukate ja kehaosa pikkus. Vali naiste suurus sobiva rinnaümbermõõduga. Pikkus saab lisada varrukale enne käeaugu mahakudumist/varrukakaare tegemist. Kui juhend on ülevalt alla, saab pikkus lisada kohe pärast käeauku või enne esimest kahandust varrukal.

Lõngakoguse muutus oleneb kui palju pikkust lisatakse, aga parem osta tokk rohkem kui vähem.

üles

21) Kuidas hoiduda kampsuni topiliseks minemisest?

Enamus lõngu on karvased, mis eemalduvad pesus või moodustavad toppe. Kammitud lõngadel (st. karvastel lõngadel) on neid rohkem, mistõttu need ajavad ka rohkem karva.

Karva ajamine sõltub ka sellest, mida kantakse kudumi all ja kas see tõmbab kiude välja. Seetõttu on võimatu garanteerida, et kudum ei aja karva.

Allpool on mõned nipid, kuidas saada paremat tulemust karvaste lõngadega:

1. Kudumi valmides (enne pesu) raputa seda, et lahtised karvad eemalduks. NB! ÄRA KASUTA liimirulli, harja või muid meetodeid, mis kisuvad karvu välja.

2. Pane kudum kilekotti ja külmikusse – madal temperatuur põhjustab kiudude lõdvestumist ja need eemalduvad teineteisest kergemini.

3. Jäta ese külmikusse paariks tunniks, siis võta välja ja raputa kudumit jälle.

4. Pese kudumit vastavalt juhendile lõngatoki etiketil.

üles

22) Kuidas mõõdetakse eseme pikkust?

Mustrilehel olev mõõtudega joonis annab infot rõiva pikkuse kohta. Kampsuni pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast (tavaliselt kaelaaugu kõrvalt, MITTE õla tipust) alla alumise servani. Samamoodi passe pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast alla varrukate ja kehaosa jagamise kohani.

Mõõte ei võeta mööda nööbiliiste, kui ei ole just nii mainitud; sel puhul mõõda nööbiliistude kõrvalt.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas vaadata suurust joonisel

üles

23) Mitu toki lõnga on vaja?

Vajaminev lõngakogus on antud grammides, näiteks: 450 g. Arvutamaks, mitu toki lõnga on vaja, on esiteks vaja teada, kui palju gramme on 1 tokis (25g, 50g või 100g). See informatsioon on saadaval, vaadates lõngainfot. Jaga vajalik grammide arv toki kaaluga. Näiteks, kui tokis on 50 g lõnga (standard kogus), siis arvutatakse järgmiselt: 450 / 50 = 9 tokki.

üles

Kas ostsid selle projekti tegemiseks DROPS lõnga? Siis võib küsida abi lõngapoest. Vaata DROPS lõnga müüjate nimekirja siit!
Ikka ei leia vastust oma küsimusele? Siis võib jätta kommetaar juhendi lõppu ja meie eksperdid vastavad! Seda tehakse tavaliselt 5 kuni 10 päeva jooksul.. Seniks võib lugeda küsimusi-vastuseid kommentaaridest või ühineda DROPS Workshop grupiga Facebookis abi saamiseks kaaskudujatelt/heegeldajatelt!

Kommentaarid / Küsimused (4)

Siiri 04.03.2014 - 20:51:

Hallo, statt eines Ostereis habe ich die Form eines Tennisballs erhalten. 30 Maschen pro Runde scheinen mir zu viel zu sein. Außerdem werden am Anfang 3 Luftmaschen gehäkelt, in der ersten Runde dann aber 6 Maschen um den Ring. Könnt Ihr die Anleitung bitte nochmal überprüfen? Danke!

DROPS Design 11.03.2014 kl. 08:02:

Liebe Siiri, 30 M sind bei unserer Maschenprobe 13,5 cm im Umfang und entspricht den fotografierten Ostereiern.Haben Sie genügend Runden in der Höhe gehäkelt? Dann ergibt sich die Form wie gezeigt.

Häkelfreundin 03.03.2014 - 21:54:

Hallo, statt eines Ostereis habe ich die Form eines Tennisballs erhalten. 30 Maschen pro Runde scheinen mir zu viel zu sein. Außerdem werden am Anfang 3 Luftmaschen gehäkelt, in der ersten Runde dann aber 6 Maschen um den Ring. Könnt Ihr die Anleitung bitte nochmal überprüfen? Danke!

M. Van Der Waal 17.03.2012 - 18:39:

Toer 16 en 17 kloppen niet, daar moet staan aan het eind ...= 8 v resp. 4 v. De laatste toer klopt dan weer wel.

DROPS Design 19.03.2012 kl. 11:00:

Hoi. Ik heb gekeken bij het originele Noorse patroon en er blijkt inderdaad een foutje te zijn bij de vertaling. Het is aangepast. Bedankt voor de reactie.

Casse-bonbec 22.03.2010 - 13:27:

Bonjour et bravo pour votre site plein de modèles jolis et originaux ! Je fais vos œufs au crochet (mais sans les rayures, avec des laines aux couleurs changeantes) et c'est vraiment facile, rapide et agréable ! D'ailleurs, je monte mes 2 premières réalisations à partir de votre modèle (et avec lien vers cette page) sur mon blog aujourd'hui. J'ai un nouvel œuf sur mon crochet en ce moment même. creativ-idees.over-blog.com/

Jäta kommentaar mustrile DROPS Extra 0-500

Ootame kommentaare selle mustri kohta!

Kui soovid midagi küsida, siis kiiremaks vastuse saamiseks veendu, et valid õige kategooria alloleval formil. Vajaliku väljad *.