3 lõnga DROPS Melody

Otsid sulgkerget ja imepehmet lõnga, aga ükski ei ole piisavalt jäme? Siis proovi panna kokku 3 lõnga DROPS Melodyt (Lõngagrupp D) ja tulemuseks on ideaalne lõng järgmiseks jämedakoeliseks kudumiks... (Loe edasi)

kategooria: Lõngaalternatiivid

Asenda Alpaca Flora lõngaga

Lõnga asendamine on lihtne! Selles näites me asendame DROPS Alpaca DROPS Flora lõngaga. Vaata mustreid, kus saab niimoodi asendada! Vaata, kuidas arvutada vajalikku alternatiivlõnga kogust. (Loe edasi)

kategooria: Lõngaalternatiivid

Asenda AlpacaClassic Puna lõngaga

Lõnga asendamine on lihtne! Selles näites me asendame DROPS AlpacaClassicu DROPS Puna lõngaga. Vaata DROPS Puna lõngainfot! Vaata mustreid, kus saab niimoodi asendada! Vaata, kuidas arvutada... (Loe edasi)

kategooria: Lõngaalternatiivid

Asenda Lin Belle lõngaga

Lõnga asendamine on lihtne! Selles näites me asendame DROPS Lin DROPS Belle lõngaga. Vaata DROPS Belle lõngainfot! Vaata mustreid, kus saab niimoodi asendada! Vaata, kuidas arvutada vajalikku... (Loe edasi)

kategooria: Lõngaalternatiivid

Asenda Angora-Tweed Puna lõngaga

Lõnga asendamine on lihtne! Selles näites me asendame DROPS Angora-Tweed DROPS Puna lõngaga. Vaata DROPS Puna lõngainfot! Vaata mustreid, kus saab niimoodi asendada! Vaata, kuidas arvutada... (Loe edasi)

kategooria: Lõngaalternatiivid

Asenda Nepal Air lõngaga

Lõnga asendamine on lihtne! Selles näites me asendame DROPS Nepal lõnga DROPS Air lõngaga. Valides DROPS Air lõnga asenduslõngaks, tähendab see, et sellest kergest ja õhulisest lõngast tuleb... (Loe edasi)

kategooria: Lõngaalternatiivid

Asenda Silke Alpaca kahekordse BabyAlpaca Silk lõngaga

Lõnga asendamine on lihtne! Siin on näide, kus ühekordne DROPS Silke-Alpaca asendatakse kahekordse DROPS BabyAlpaca Silk lõngaga. Vaata mustreid lõngale DROPS Silke-Alpaca! Vaata, kuidas arvutada... (Loe edasi)

kategooria: Lõngaalternatiivid

Asenda Puddel Brushed Alpaca Silk & Alpaca Bouclé lõngaga

Lõnga asendamine on lihtne! Siin on näide, kus ühekordne DROPS Puddel on asendatud ühe DROPS Alpaca Boucle ja ühe DROPS Brushed Alpaca Silk lõngaga. Vaata kõiki mustreid DROPS Puddel (tootmisest... (Loe edasi)

kategooria: Lõngaalternatiivid

Kuidas valida lõnga

Igal lõngal/kiul on erinevad omadused, nagu ka valmiskudumitel poes. Enne lõnga valmist konkreetse projekti jaoks on oluline teada lõngade erinevat struktuuri, vormihoidvust, vastupidavust ja soojapidavust,... (Loe edasi)

kategooria: Lõngaalternatiivid

Asenda Symphony lõng Brushed Alpaca Silk + Baby Merinoga

Lõnga asendamine on lihtne! Siin on näide, kus ühekordne DROPS Symphony on asendatud ühe lõnga DROPS Brushed Alpaca Silk + ühe lõnga DROPS Baby Merinoga. Vaata mustreid, kus seda moodust saab... (Loe edasi)

kategooria: Lõngaalternatiivid