Kuidas kududa koerale kampsunit

Ka koertel on külm, kui ilm läheb külmaks, miks mitte teha oma parimale sõbrale mõnus palmikutega kampsun? Selles samm-sammulises õpetuses näitame, kuidas kududa „The Lookout“ kampsunit koerale... (Loe edasi)

kategooria: Terve juhend

Kuidas kududa Sky High mütsi beebile  

Armsaid beebimütse ei ole kunagi liiga palju. See samm-sammuline õpetus aitab teha lihtsat beebimütsi soonikuga ja kõrvaklappidega, nagu juhendis DROPS Baby 20-9. Kliki siin, et vaadata tervet juhendit. Kas... (Loe edasi)

kategooria: Terve juhend

Kuidas teha Court Jester susse

Soojad sussid on vajalikud külmal ajal, samuti on neid hea kinkida sõpradele. Vaata sellest õpetusest, kuidas kududa Court Jester susse (DROPS 109-57), lihtsaid, ripskoes susse 8 värviga - samm-sammuline... (Loe edasi)

kategooria: Terve juhend

Kuidas heegeldada poevõrku / kotti

Heegeldatud kotid on jälle moes! Ei ole kunagi kotti heegeldanud? Aga ära muretse! Siin on samm-sammuline õpetus, kuidas heegeldada kotti (poevõrku) Pacific Blues (DROPS 199-15), nii et võid kohe... (Loe edasi)

kategooria: Terve juhend

Kuidas kududa kiiver- mütsi (Aviator Hat)

Vaja uut sooja mütsi? Siin on samm-sammuline õpetus piltidega meie populaarseima beebimütsi kudumiseks - Baby Aviator Hat (DROPS Baby 14-16). Õpetuse lõpus on olemas ka õppevideo. Aga kui on küsimusi,... (Loe edasi)

kategooria: Terve juhend