Co je nového?

Chcete vědět o každé naší nové akci nebo návodu? Přihlásit se k odběru Novinek!

Inspirace

Rozpustilé chňapky

Viděli jste tyto nádherné vánoční kousky?

Přidejte své kuchyni vánoční atmosféru i díky našim chňapkám a podložkám s vánočními a zimními motivy. Máme návody na pletené i háčkované, s veseými mtivy i barvami.

Inspiraci najdete tady

Přidáno

Inspirace

Náměty na dárky

Ručně vyrobené dárky jsou nej...

Rozdejte letos o svátcích extra porci lásky prostřednictvím vlastnoručně vyrobených dárků! Upletené či uháčkované je můžete mít raz-dva a námětů máme fůru: od mikulášské / vánoční punčochy, kterou můžete nacpat sladkostmi a oříšky, přes tematické záložky, podložky a chňapky až po obaly na lahve a další kousky! 🎁

Inspiraci najdete zde

Přidáno

Inspirace

Škola volá

Pusťte se do nového kousku pro děti...

Vaše děti by se měly vrátit do školy stylově - v novém outfitu, v němž budou působit chytře. Máme na výběr svetry, pulovry, kalhoty a kamaše i vesty, které jsou pro takovou příležitost jako stvořené! Navíc je můžete vytvořit z přízí v akci...

Pustíte se do pletení či háčkování? Nezapoměňte přidat svůj kousek do naší #dropsfan gallery - rádi se na něj taky podíváme!

Inspiraci najdete zde
Přehled zlevněných přízí je tady

Přidáno

Inspirace

Letní klobouky

Poohlížíte se po novém letním kousku?

Letní klobouková sezóna je v plném proudu 😎🌞

Skočte rovnýma nohama do letní sezóny - v novém, vlastnoručně vyrobeném klobouku! Máme pro vás plno modelů, ze kterých si můžete vybírat. Vytvořené jsou různými technikami a vzory.

Najděte si ten svůj - tady

Přidáno

Inspirace

Zábava s bavlnou

Využijte příležitost a slevu 35% na bavlny!

Super snadné a parádně praktické! Žínky jsou skvělý kousek, na kterém se můžete naučit plést i háčkovat nebo vyzkoušet nějaký nový postup či vzor - tak si nenechte ujít našich 5 nových návodů, které můžete vyzkoušet ze zlevněných bavlněných přízí! Budou se vám líbit 😍

Návody máme tady - a zdarma

Zlevněné příze objednávejte zde

Přidáno

Inspirace

Romantické kousky

Nalaďte se na Valentýna díky těmto sladkým, romantickým kouskům

Den sv. Valentýna se blíží a ať už jej slavíte nebo ne, v našem výběru půvabných pletených i háčkovaných romanticky laděných modelů možná najdete zalíbení a inspiraci.

Inspiraci hledejte zde

Přidáno

Inspirace

Náměty na dárky

Hledáte inspiraci na dárky na poslední chvíli?

Darujte letos o svátcích ještě o trochu víc lásky prostřednictvím těchto vlastnoručně vyrobených dárečků, které můžete uplést nebo uháčkovat raz dva! Máme Mikulášské punčochy, které můžete naplnit cukrátky, tematické záložky do knížek, obaly na lahve a spoustu dalších věcí! 🎁

Inspiraci najdete zde

Přidáno

Inspirace

Styl pro každý den

Pravý čas začít nový kousek z příze v akci!

Naše příze z merino vlny jsou skvělou volbou na modely pro všednodenní nošení - ať už svetr na knoflíky nebo přes hlavu. Máme plno návodů, které padnou každému - vyberete si?

Bezplatné návody - včetně 3 krásných nových kousků z kolekce DROPS Podzim & Zima 🍁 - najdete zde

Své merino si můžete objednat se slevou 30% - tady

Přidáno

Inspirace

Zpátky do škol!

Pusťte se do nového kousku pro děti!

Vaše děti by se měly vrátit do školy stylově - v novém oděvu, který jim pomůže působit moudřeji a vyspěleji. Pro tuto příležitost máme výběr perfektních pulovrů i kabátků!

Návody najdete tady

Přidáno

Inspirace

Pestrá kuchyně

Dodejte své kuchyni barvy našimi doplňky!

Vneste do své kuchyně svěží letní barvy pomocí našich pěkných pestrých modelů a doplňků - návody na žínky, chňapky, prostírání, košíčky, ošatky a další nezbytnosti pro vás máme zdarma!

Najdete je tady

Přidáno

RSS feed