Co je nového?

Chcete vědět o každé naší nové akci nebo návodu? Přihlásit se k odběru Novinek!

Kolekce

Je načase zvolit!

Vyberte ty nej modely z nové kolekce DROPS Podzim a Zima

Potřebujeme vaši pomoc při výběru modelů, které se stanou součástí nadcházející kolekce DROPS Podzim a Zima! 🍁 Hlasování je velmi snadné - stačí navštívit stránku s přehlídkou modelů, vybrat až 10 z nich, vyplnit formulář dole a odeslat svůj hlas! 😊

Modely s největším počtem hlasů budou doplněny o bezplatné návody, které začnou vycházet online během několika týdnů. Proto vybírejte s rozmyslem a pozvěte k hlasování své přátele - hlasovat bude možné jen pár dní!

Zvolte si ty nej! Tady.

Přidáno

Kolekce

Čas pro miminka

Zaměstnejte své jehlice rozkošnými baby modely...

Přemýšlíte o pletení svetříku nebo kardiganu pro někoho malého milého z vašeho okolí? Pak si nenechte ujít 12 nových modelů, které právě přidáváme online na naše stránky! 👶✨

Celou kolekci si prohlédněte zde

Přidáno

Kolekce

Nové modely pro miminka

Viděli jste tyhle rozkošné baby modely?

Chovejte svá miminka v teple a pohodlí v těchto nových modelech z naší kolekce DROPS Baby 42. Najdete v ní čepičky, kukly, bryndáčky i roztomilé ponožky - všechny z našich nejjemnějších přízí.

Kterým začnete?

Návody máme tady

Přidáno

Kolekce

Naše nová kolekce je tu!

Návody k prvním modelům z kolekce DROPS Jaro a Léto 22 jsou tu!

Skvělá zpráva! První návody k modelům z kolekce DROPS Jaro & Léto '22 už jsou online 🦋 Díky, že jste hlasovali a pomohli nám vybrat i pojmenovat ty nejpovedenější kousky - náš tým návrhářů i překladatelů z celého světa teď dělá, co umí, aby všechny návody a postupy řádně sepsali, zkontrolovali, opravili a přeložili, a my jsme vám tak mohli den co den nějaký nový zveřejnit. Těšit se na ně můžete ode dneška až do konce května.

Máte havu plnou nápadů a k tomu chvilku volnou? Přiložte svou ruku, ehm...hlavu, k dílu a navrhněte modelům jména! 🥰

Přehlídku celé kolekce najdete zde

Přidáno

Kolekce

Rozkošné modely pro miminka

Nenechte si ujít naši novou dětskou kolekci!

Právě jsme zveřejnili nové návody na drobné svetříky a kabátky s krajkovým vzorem, raglánovými rukávy a výšivkami a k nim i roztomilé kalhoty; to vše ve velikostech od 0 do 4 let.

Je to přesně to, co potřebujete, aby vaše děťátko zůstalo do konce letošní zimy v teple a pohodlí...

Návody najdete tady

Přidáno

Kolekce

Přišla chvíle volby!

Zvolte si ty nej modely do nové kolekce DROPS Jaro & Léto

Právě jsme zveřejnili několik stovek nových pletených i háčkovaných modelů a potřebujeme vaši pomoc při výběru těch, které budou součástí nadcházející kolekce DROPS Jaro & Léto! 🌷

Modely s největším počtem hlasů budou doplněny psanými návody, které začneme zdarma zveřejňovat na našich webových stránkách hned od příštího měsíce - takže volte své favority s rozvahou a pozvěte k hlasování své přátele!

Je čas hlasovat!

Přidáno

Kolekce

DROPS Children 41

Pusťte se do nového svetru po děti...

Máme novou kolekci modelů pro děti - DROPS Children 41!
První návody už jsou k dispozici online.

Těšte se na nové modely pohodlných svetrů a kabátků, které vaše děti v zimě zahřejí - a také na spoustu krásných doplňků, které budou zveřejněny už během několika týdnů...

První návody najdete zde

Přidáno

Kolekce

Tvídová nádhera

Nenechte si ujít návody k naší novince, DROPS Soft Tweed

Plánujete v nadcházející sezóně nosit vesty? 🤔 Pak si nenechte ujít naše krásné nové modely. Najdete zde vzory pro dospělé i děti v různém provedení, střihu a s různými druhy výstřihu. Všechny jsou ideální pro doplnění vašeho každodenního šatníku o další hřejivou vrstvu!

Návody na vesty - a nejen je - najdete tady

Přidáno

Kolekce

Nádherné čepice

Mějte hlavu v teple - v nových čepicích!

Nová kolekce DROPS Podzim & Zima je plná úžasných nových modelů čepic, čepiček a baretek. Najdete v ní rozlišné kousky různých stylů a barev - a navíc budete šik a pěkně v teple už od podzimu.

Bezplatné návody máme tady

Přidáno

Kolekce

Jemné a něžné

Nenechte si ujít nové modely z příze DROPS Kid-Silk

Pokračujeme v přidávání návodů k modelům z kolekce DROPS Podzim & Zima! Dnes pro vás máme pár nádherných kousků z příze, která patří mezi fanoušky DROPS k těm nejoblíbenějším, DROPS Kid-Silk.

Návody najdete tady

Přidáno

Kolekce

První návody jsou venku!

Začali jsme přidávat návody ke kolekci DROPS Podzim & Zima

Skvělá zpráva! První návody k modelům z naší nové kolekce Podzim & Zima už jsou v síti!
❤ A to znamená, že od teď až do poloviny listopadu můžete vyhlížet plno nových modelů, ke kterým budeme postupně na naše stránky nahrávat návody - den co den, týden co týden!

A když jsme u toho - máte minutku? Tak nám pomozte modely pojmenovat!

Virtuální přehlídku nové kolekce navštivte zde

Přidáno

Kolekce

Rozhodující chvíle je tu!

Staňte se spolutvůrci kolekce DROPS Podzim & Zima!

Nová kolekce DROPS je připravena ke spuštění! Stejně jako každý rok chybí už jen váš hlas pro ty nejhezčí modely, které do ní máme zařadit.

Modely s největším počtem hlasů budou doplněny návodem, který bude zdarma k dispozici na našich stránkách v období od konce srpna do listopadu - tak si dejte záležet a rozvažujte pečlivě! Dejte také vědět přátelům a přizvěte je k hlasování!

Hlasujte zde

Přidáno

Kolekce

Jarní úplety

Viděli jste novinky z naší kolekce DROPS Jaro & Léto?

Pojďte se zasnít a myslete chvilku na teplejší dny - těchto 5 nových modelů z kolekce DROPS Jaro & Léto , které jsme i s návody zrovna přidali na naše stránky, vás přenese přímo do paprsků jarního sluníčka!

Návody pro vás máme tady - a není jich málo!

Už jste se pustili do některého z našich nových modelů? Přidejte své fotky do galerie na garnstudio.com/dropsfan , ať se taky podíváme!

Přidáno

Kolekce

Zabalte se do dek

Doplňte svůj jarní domov o novou deku!

Právě jsme přidali nové návody pletené a háčkované deky z přízí DROPS Lima, DROPS Delight a DROPS Sky, které si můžete vytvořit v bezpočtu barevných kombinací a sladit je tak dokonale s interiérem svého domu. Do které se pustíte nejdřív?

Návody najdete zdarma zde

Přidáno

Kolekce

Nadčasové a elegantní

Je načase připravit se na teplejší dny!

Jaro a léto už je za rohem, tak proč si nevybírat nový projekt právě mezi modely z naší nové kolekce DROPS Jaro & Léto, které právě zveřejňujeme 🌸 Najdete mezi nimi pohodlné pulovry i půvabné nadýchané svetry v něžných odstínech našich nejjemnějších přízí ✨

Návody najdete zde

Přidáno

Kolekce

Snové úplety

Nové návody online!

Přidali jsme další porci nových bezplatných návodů k modelům z kolekce DROPS Jaro & Léto 🌸

Těšte se na pěkné svetry - jak přes hlavu, tak propínací - z měkkých a nadýchaných alpakových přízí! Jsou skvělé do čerstvých jarních rán i chladných letních nocí ✨

Návody najdete tady

Přidáno

RSS feed