DROPS Wish

Õhuline heidelõng beebialpaka, meriino ja Pima puuvilla kiududest

alates:

4.80€

/ 50 g

Koostis: 50% alpaka, 33% puuvill, 17% vill
Lõngagrupp: E (9 - 11 silmust) / 14 ply / super bulky
Kaal/pikkus: 50 g = u. 70 meetrit
Soovitav varda suurus: 9 mm
Koetihedus: 10 x 10 cm = 10 s x 14 rida
Hooldus: Käsipesu, kuni 30°C / kuivata tasapinnal / Vanutatav

Made in: Peru / EU
Toormaterjali päritolu: Alpaka- ja lambavill Lõuna-Ameerikast, puuvill Indiast

Sellel lõngal on Oeko-Tex® sertifikaat (number 22.HPE.07484), Standard 100, II klass, Hohenstein Institute. See tähendab, et seda on testitud kahjulike ainete suhtes ja seda peetakse inimökoloogilises mõttes ohutuks. II klass tähendab, et lõng on sobiv kandmaks naha vastas, nagu särgid, kleidid, madratsid jne.

Lõngasort
Soodushind alates
DROPS Wish
natural
5.30 EUR
4.80 EUR

Poed, kes müüvad seda lõnga online

Kliki Telli nuppu ja teid suunatakse DROPS müüja veebipoodi tellimuse esitamiseks.

Poe nimi Netihind
Käsitööjaam
Tallinn
4.80 EUR
50g
Telli
Must ja roosa OÜ
Tallinn
5.30 EUR
50g
Telli
An4 Käsitöö OÜ
Pärnu
5.30 EUR
50g
Telli
Koo ja loo OÜ
Tallinn
5.30 EUR
50g
Telli
Rubentirts OÜ
Keila
5.30 EUR
50g
Telli
Wool & Woollen
Tallinn
5.30 EUR
50g
Telli

Vaata kas kohalik pood müüb seda lõnga.

DROPS Wish
uni colour
5.30 EUR
4.80 EUR

Poed, kes müüvad seda lõnga online

Kliki Telli nuppu ja teid suunatakse DROPS müüja veebipoodi tellimuse esitamiseks.

Poe nimi Netihind
Käsitööjaam
Tallinn
4.80 EUR
50g
Telli
Must ja roosa OÜ
Tallinn
5.30 EUR
50g
Telli
An4 Käsitöö OÜ
Pärnu
5.30 EUR
50g
Telli
Koo ja loo OÜ
Tallinn
5.30 EUR
50g
Telli
Rubentirts OÜ
Keila
5.30 EUR
50g
Telli
Wool & Woollen
Tallinn
5.30 EUR
50g
Telli

Vaata kas kohalik pood müüb seda lõnga.

DROPS Wish
mix
5.30 EUR
4.80 EUR

Poed, kes müüvad seda lõnga online

Kliki Telli nuppu ja teid suunatakse DROPS müüja veebipoodi tellimuse esitamiseks.

Poe nimi Netihind
Käsitööjaam
Tallinn
4.80 EUR
50g
Telli
Must ja roosa OÜ
Tallinn
5.30 EUR
50g
Telli
An4 Käsitöö OÜ
Pärnu
5.30 EUR
50g
Telli
Rubentirts OÜ
Keila
5.30 EUR
50g
Telli
Wool & Woollen
Tallinn
5.30 EUR
50g
Telli

Vaata kas kohalik pood müüb seda lõnga.

20 Colours in DROPS Wish

naturaalvalge
natural 01
valge udu
mix 02
pärl
mix 20
nisu
uni colour 04
beež
mix 05
hallikasbeež
mix 08
helehall
mix 03
keskmine hall
mix 07
karri
uni colour 12
tootmisest maas
tabasco
uni colour 11
bordoo
uni colour 10
malva
uni colour 15
teksasinine
mix 09
mereväesinine
mix 16
mereroheline
mix 14
metsaroheline
mix 17
pehme münt
mix 19
salveiroheline
mix 18
tootmisest maas
tume oliiv
mix 13
tumehall
mix 06

Tooteinfo

Ilus ja jäme heidelõng, mis on beebialpaka, meriinovilla ja pima puuvilla kombinatsioon - DROPS Wish on pehme, kohev ja absoluutselt sügelusvaba.

Mõnus, kerge ja õhuline - nagu ka DROPS Air - ning DROPS Snow sarnase paksusega, DROPS Wish on ideaalne valik trendikate vestide, mõnusate kampsunite ja jämedakoeliste aksessuaaride tegemiseks, nagu mütsid, kaelused ja sallid.

Loe rohkem meie toodete jätkusuutlikuse kohta siit


Pea meeles, et värvid võivad igal ekraanil paista erinevad nagu ka erinevad värvipartiid võivad olla erineva varjundiga.

HKuidas seda lõnga hooldada?

yarn wash

Käsipesu, kuni 30°C / kuivata tasapinnal

Vaata hooldamise sümbolite selgitust

Read more about washing yarn

Kuidas seda lõnga asendada?

Kui soovid seda lõnga asendada teise DROPS lõngaga, kasuta sama lõngagrupi lõngu, või kasuta lõngamuundurit!!

Milliseid lõngu saab selle lõngaga koos kasutada?

Paljusid meie lõngu võib kombineerida erineva tulemuse saamiseks. Siin on paar näidet inspiratsiooniks.

DROPS Wish 18, salveiroheline + DROPS Kid-Silk, salveiroheline
DROPS Wish 05, beež + DROPS Kid-Silk 20, helebeež

Sovid seda lõnga vanutada?

Vaata, kuidas see lõng näeb välja enne ja pärast vanutamist:

Enne
Pärast

Needles: 8.00 mm
Enne: 11 s x 15 rida
Pärast: 18 s x 26 rida

Loe rohkem vanutamise kohta siit.

Kas on küsimusi selle lõnga kohta?

Vaata korduvalt küsitud küsimusi (KKK) meie lõngade kohta.

1) Mis sorti kiududest on DROPS lõngad?

Lõng võib olla tehtud paljudest naturaalsetest ja sünteetilistest kiududest. DROPS lõngades on peamiselt kasutatud villa, puuvilla, alpakat, lina, mohääri ja siidi. Igal kiududetüübil on oma omadused ja neid on sageli segatud, et kasutada ära nende kõigi parimaid omadusi. Jämeda lõnga eeliseks on tugevus ja vastupidavus, peenemad kiud on pehmemad ja mõnusamad. Järgnevalt natuke meie peamistest kiududest:

Alpaka:
Alpaka vill on naturaalne kiud, mida saadakse alpakalt ning see on sarnane lambavillale. Selle pehmus tuleneb kiudude peenusest, nagu ka meriinovillal. See on pehme, vastupidav, luksuslik ja siidine naturaalne kiud. Alpaka kiududest lõng ei vanu kergelt ega moodusta toppe, võib olla kergem või raskem, olenevalt ketrusmeetodist. Kuigi sarnane lambavillale, on alpaka vill soojem, ei torgi ja sellel puudub lanoliini, mistõttu on tekita allergiat. Alpaka villa on olemas 22 looduslikku värvi, millel omakorda üle 300 tooni, alates sinakasmustast kuni pruuni-mustakirjude, pruunide, valgete, hõbedaste ja roosa-hallikirjude toonideni.

Mohäär:
Mohäärvilla saadakse angoora kitselt ja seda peetakse luksuslikuks kiuks. Mohäär on soe nagu lambavill, kuid palju kergem, on vastupidav, võtab hästi värvi külge ja ei vanu lihtsalt. Mohääril on eriline läige, mis tekib valguse peegeldusest. Hoolimata sellest, et mohäärkiud on üsna kange, kedratakse see hästi kohevaks lõngaks, millest tulevad kohevad ja õhulised rõivad.

Vill:
Villakiud pärinevad lammastelt ja on suhteliselt jämedad kiud. Villa kaks hämmastavat omadust on tema vanumine ja et ta on temperatuuri tasakaalustav, mis tähendab, et külmas hoiab soojana, ja sooja ilmaga ei lase üle kuumeneda. Sõltuvalt lamba tõust, on kiudude välimus erinev.
Meriinovilla kiud peetakse kõige peenemaks, see on peenelt laineline ja pehme. DROPSi lõngades sisalduvad meriinovillad on pärit Lõuna-Ameerikast, ning ei ole pärit Austraalia lammastelt.
Puhas uus vill on otse lammastelt saadud vill, mitte ei ole saadud villaste rõivaste taaskasutamisest. Masinaga pestavas lõngas on kasutatud villa, mida on keemiliselt töödeldud, et vähendada kiu välimist kohevat kihti ning on seetõttu masinaga pestav (vaata pesukindel).

Siid:
Siidikiud on peen, väga pikk kiud, mida saadakse siidiussi kookonitest. Kuigi siidiusse kasvatatakse, siis looduslikku ehk Tussah siidi saadakse metsikute siidiusside kookonitest. Siidikiud on üks tugevamaid looduslikke kiude ja sellest tehtud lõng on imeline. See seguneb väga hästi teiste kiududega, eriti villaga. Siid võtab väga hästi külge ka naturaalseid värvained.

Taimsed kiud:
Olemas on mitmeid erinevaid taimseid kiude, mis moodustavad taimede rakkude seina. Neist kõikidest on kaks on enimkasutatud kudumisel või tekstiilitööstuses: need on puuvill ja lina.
Puuvill on seemnekupardes leiduv seemneid ümbritsev kiud ja on peaaegu puhas tselluloos. Puuvill on tavaliselt valget värvi, kuid on ka rohelisi ja pruune sorte. Puuvilla kiud kedratakse tavaliselt lõngaks või niidiks ja sellest tehakse pehmeid, õhku läbilaskvaid tekstiile, mis on head suverõivasteks ja aksessuaarideks. Puuvill on nõrgem, kui siid või linane, aga tugevam, kui vill.
Merseriseeritud puuvill on puuvill, mis on läbinud merseeriseerimise töötluse, mis annab puuvillastele tekstiilidele ja niitidele kerge läike ning on läikivam, kui tavaline puuvillane. See on samuti tugevam, võtab kergemini värvi külge, muudab lõnga vastupidavamaks hallitusele ja ei moodusta toppe. Samuti ei pruugi see kokku tõmmata või minna vormist välja nagu "tavaline" puuvill.
Lina on kiud, mida saadakse lina taime varrest, see on vastupidav ja tugevam, kui mõni teine kiud. Linakiud on suhteliselt pehme, sirge ja läikiv ning muutub kaunimaks vanusega. Linased riided on kuuma ilmaga mugavamad, kui puuvillased, kuna imavad paremini niiskust ja kuivavad rutem.

Teised materjalid, mida on me lõngades kasutatud, on sünteetilised kiud nagu akrüül, viskoos, polüamiid (nailon) ja polüester. Neid on lisatud lõngale vastupidavuse andmiseks (nagu meie sokilõng DROPS Fabel) või struktuurse efekti andmiseks (nagu DROPS Air).

2) Mis on polüamiid?

Polüamiidkiud, enamasti tuntud nailonina, on väga tugev, vastupidav, kerge, kergesti hooldatav (võib masinas pesta ja kuivatada) ja elastne, mis teeb selle ideaalseks teiste kiududega segamiseks, et toota vastupidavat lõnga nagu sokilõngad.

Võrreldes polüestriga on polüamiid pehmem ja painduvam, aga imab rohkem vett ja kuivab aeglasemalt.

3) Mis informatsiooni leiab DROPS lõngade sildilt?

Kõikidel DROPSi lõngatokkide siltidel on informatsioon lõnga koostise kohta (vill, puuvill jne), kaal grammides, pikkus meetrites, pesemise instruktsioonid ja sümbolid (selgitatud siin), värvi number, partii number ja lõngagrupi info.

4) Mis on DROPS lõngagrupid?

Kõik DROPSi lõngad on klassifitseeritud 6 erinevasse jämedusgruppi (A kuni F). Samas grupis olevatel lõngadel on sama koetihedus ja seetõttu võib neid kasutada sama lõngagrupi mustrites; kuid lõnga pikkus tokis võib olla erinev, seetõttu tuleb alati alternatiivlõnga kasutades arvutada vajaminev metraaž, et teada saada palju lõnga on vaja muretseda.

5) Kas ma saan kasutada teist lõnga, kui antud juhendis?

Jah, kui see annab sama koetiheduse. Alati tee tööproov veendumaks, et saad sama arvu silmuseid laiuses ja ridade kõrguses, kui antud juhendis.

Pea meeles, et erineva tekstuuriga lõngad annavad rõivale erineva välimuse. Samuti võib olla toki pikkus erinev, nii et alternatiivlõnga kasutades arvutada mitu meetrit on vaja, et teada, kui palju lõnga on vaja muretseda.

Loe rohkem, kuidas arvestada alternatiivlõnga kogust mustrile - ning kuidas asendada 1 lõng kahe või enama lõngaga, siit.

6) Mis tähendab pesukindel lõng?

Pesukindlat villast lõnga on töödeldud viisil, mis võimaldab seda pesta pesumasinas. Paljud inimesed kardavad villasega töötada, kuna see vanub kergesti (kuigi mõned vanutavad villast meelega), samas villase pesukindlus võimaldab kasutada seda ilma muretsemata. (Rohkem infot leiab siit).

7) Mis tähendab “Oeko-Tex® sertifikaadiga" ?

Oeko-Tex® Standard 100 võeti kasutusele 1990-ndate alguses vastuseks rahva vajadustele tekstiilide järele, mis ei kujutanud ohtu tervisele. Öko-Tex ® Standard 100 on ülemaailmne testide ja sertifitseerimise süsteem tekstiilide toorainetele, vahesaaduste ja lõpptoodete tootmises. Testitakse kahjulike ainete olemasolu, mis on keelatud või seadusega reguleeritud, kemikaale, mis on teadaolevalt tervisele kahjulikud.

Loe rohkem - www.oeko-tex.com

8) Kus on DROPS lõngad toodetud?

Lõngade tootmismaade kohta saab lugeda iga lõnga värvikaardilt ja hinnakirjast.

9) Miks on DROPSi lõngad nii odavad?

Põhja-Euroopa suurima lõngade ja disainide brändina on meil ainulaadne võimalus kasutada väga häid tooraineid ja võimaldada teile kokkuhoidu. Sellepärast saabki osta DROPSi lõngu 20-30% odavamalt, kui teistel firmadel!

10) Kui õiged on lõngade värvid värvikaardil?

Me anname endast parima, et pildid värvikaardil oleksid võimalikult tõesed. Kahjuks ei saa me garanteerida, kuidas pildid paistavad teie arvutiekraanil. Iga monitor näitab värve erinevalt, mõned värvid võivad paista tumedamad, kui nad tegelikult on, ja mõned värvid võivad olla erksamad mõnel ekraanil. Kui leiate, et paljud lõngade värvid on teie ekraanil erinevad tegelikkusest, siis võite reguleerida oma monitori.

11) Mis on mikron? Mida tähendab super fine/extra fine (eriti peen) ?

Lõnga kiudude jäedust mõõdetakse mikronites (mikromeeter). Peen (super fine) alpakavill on 26-28 mikronit. Peen meriinovill on vähem kui 21.5 mikronit, eriti peen (extra fine) meriino on all 19.5 mikroni. Mida väiksem number, seda peenem ja pehmem lõng, mida suurem number, seda jämedam ja vastupidavam on lõng.

Mikronid lõnga kvaliteedis on tähtsad sellepärast, et lõng muudetakse rõivasteks, ning olenevalt lõnga pehmusest, kasutame neid erineval otstarbel. Seepärast soovitame pehmeid lõngu (nagu DROPS Baby Merino) beebirõivaste tegemiseks, või jämedamaid ja vastupidavamaid lõngu (nagu DROPS Snow) susside ja istumisaluste tegemiseks.

12) Miks on prinditud värvidega lõngade värvid tokkides erinevad?

Põhjus, miks on tokkidel erinevad värvid , on: 1) tokid on erinevast värvipartiist; 2) lõnga on värvitud "magic print" tehnikaga (nagu näiteks DROPS Delight), mille tulemuseks on unikaalsed mustrid ja sujuv värvide üleminek, mistõttu ka sama värvipartii lõngad võivad olla toon heledamad/tumedamad. See ei ole defekt vaid lõnga eripära.

13) Meie poes ei ole sobivat värvi lõnga, mida teha?

Kui tavapärases DROPS lõngu müüvas poes ei ole soovitud värvi lõnga, võib ühendust võtta DROPS Super Store poega (kuldse märgiga; kus peaks olemas olema kõik DROPS tooted) - ning nad tellivad vajadusel just soovitud värve. Vaata DROPS lõngade turustajate nimekirja siit.

14) Kuidas leida vajaliku värvipartii numbriga lõnga?

Alati võta ühendust kõigepealt oma lemmiku DROPS lõngapoega. Kui neil ei ole vajaliku partiid, siis võib küsida teistelt kudujatelt/heegeldajatelt DROPS Workshop grupis Facebookis või Ravelrys, kuna kellelgi võib seda lõnga olla varudes ja on nõus müüma.

15) Miks mu lõngad ajavad karva?

Lõng ajab karva, kuna ei ole piisavalt keerdus, et hoida kõiki karvu koos. Kõik lõngad ajavad natuke karva (tootmisest), mis eralduvad hiljem, olenevalt kuidas lõnga on kedratud. Kammlõngadel ("karvased" lõngad) nagu DROPS Melody, on rohkem lahtiseid karvu, kui teistel lõngadel ning ajavad seetõttu ka rohkem karva. Karva ajamine sõltub ka sellest, mis riideid kantakse kudumi all või peal ja kas see tõmbab karvu välja. Seega on võimatu garanteerida, et lõng ei aja karva.

Allpool on mõned nõuanded parima tulemuse saamiseks karvase lõngaga kudumisel:

  • Kui kudum on valmis (enne pesemist), raputa kudumit, et lahtised karvad eralduks. NB! Ära kasuta karvade eemaldamise rulli või harja, mis kisub karvu välja.
  • Pane kudum kilekotti ja sügavkülma, kus karvad lõdvestuvad ja ei „hoia teineteisest kinni“, ning lahtised karvad eralduvad kergemini. Hoia kudumit külmas paar tundi, siis võta välja ja rabuta jälle.
  • Pese vastavalt juhendile lõngasildil. Karvaseid kudumeid tuleks raputada ka peale pesu, et oleksid kohevamad ja lahtised karvad eralduks.
Ostetud DROPS lõngaga on muresid? Ostes lõngu meie kodulehel mustri lehelt või värvikaardilt, ei osta otse DROPSilt, vaid ühelt DROPS lõngade edasimüüjalt. Seepärast tuleb murede korral ühendust võtta DROPS lõngu müünud poega, samuti hoida alles lõngade tokisildid (need on garantiiks). DROPSi lõngu müünud pood aitab vajadusel probleemidega. Vaata DROPSi lõngade turustajate nimekirja siit.

Kommentaarid / Küsimused (86)

country flag Pascale wrote:

Bonjour Avez vous reçu la laine WISH coquillage qui devait être disponible la semaine passée? Merci pour votre réponse et bonne journée

06.02.2023 - 11:18:

DROPS Design answered:

Bonjour Pascale, elle est arrivée chez nous, demandez à votre magasin habituel quand il pourra vous la commander. Bon tricot!

06.02.2023 kl. 16:16:

country flag LIARD wrote:

Bonjour, Bonjour, Je voudrais connaitre la date à laquelle vous disposerez de : DROPS WISH 20 Coquillage J'ai une commande de pull femme T42 de ce coloris. Combien me faut il de pelotes (pull ras de cou et relativement près du corps) . Merci et bonne année !

03.01.2023 - 19:08:

DROPS Design answered:

Bonjour Mme Liard et bonne année également. Cette couleur est attendue courant 2ème semaine de l'année, autrement dit à partir du 9 janvier - votre magasin pourra alors en commander, comptez un délai supplémentaire pour la livraison. En fonction de la forme, du point utilisé, de la tension, etc... la quantité sera variable - retrouvez ici tous nos pulls tricotés avec une laine du groupe E (comme Wish), ils pourront ainsi vous inspirer, Bon tricot!

04.01.2023 kl. 09:34:

country flag Christina wrote:

Ich stricke momentan eine Stola in Ajour-Muster mit Wish-Wolle. Kann ich das Strickstück am Ende normal anfeuchten und spannen, oder verliert das Blow-Garn dadurch seinen dreidimensionalen Effekt?

09.12.2022 - 23:37:

DROPS Design answered:

Liebe Christina, solange daß Sie die Pflegehinweise richtig folgen (hier lesen Sie noch mehr), dann wird die Wolle schön bleiben. Gerne kann Ihnen Ihr DROPS Händler noch mehr damit - auch per Telefon oder per E-Mail- weiterhelfen. Viel Spaß beim stricken!

12.12.2022 kl. 10:50:

country flag Danuta Kwiatkowska wrote:

Dette er spørsmål til alle garntyper. Tilbyr dere å sende ekte trådprøver? Selvfølgelig mot betaling. Jeg bruker veldig mye Drops og elsker det, men vurdering av farger er en stor frustrasjon. Jeg har kalibrert skjerminnstillingene flere ganger, som følge av noen bomkjøp og returer, men da stemmer ikke mange andre av fargene igjen. Ender opp med å bestille 1 nøste av produktene bare for å vurdere fargen, og sitter igjen med garn jeg ikkje får bruk for.

30.09.2022 - 20:05:

DROPS Design answered:

Hei Danuta. Det gjør vi dessverre ikke. Anbefaler deg når du skal lete etter farger at du bruker vår søkemotor og skriver f.eks inn det garnet du ønsker å strikke og velger en bestemt farge under Filter. Du vil da få opp oppskrifter i den fargen og det garnet du ønsker, og kanskje du da ser fargen bedre enn på fargekart siden? mvh DROPS Design

09.10.2022 kl. 12:53:

country flag Rita wrote:

Questo filato rilascia pelucchi?

02.09.2022 - 15:21:

DROPS Design answered:

Buongiorno Rita, può chiedere direttamente al suo rivenditore DROPS di fiducia di mostrarle dei gomitoli di DROPS Wish. Buon lavoro!

06.09.2022 kl. 16:34:

country flag Linda wrote:

Can I order drop wish color # 10? What’s the price?

20.07.2022 - 04:50:

DROPS Design answered:

Dear Linda, yes - you can find the list of DROPS Stores shipping worldwide here. Happy knitting!

20.07.2022 kl. 08:10:

country flag Christina Hansen wrote:

Hej I har lanceret en ny farve i det flotte garn DROPS Wish. Det hedder: mix 20, 'muslingeskal'. Jeg har kontaktet Garnius.dk for at spørge, hvornår denne farve kommer på deres hjemmeside. De svarede, at muslingeskal nr 20 ikke er kommet på deres varelager endnu. Men de forventer, at det kommer snart. Er det muligt, at I kan oplyse mig om, hvornår jeg ca kan købe denne farve Drops Wish hos Garnius,dk? På forhånd tak. Venlig hilsen Christina Hansen, Danmark

11.07.2022 - 14:18:

DROPS Design answered:

Hej Christina Den finns på lager hos oss nu så det kommer an på när de bestiller den. Jag kan inte se att de har den i order nå. Jag ser att "Yarnliving" har den i order, så de har den nog snart på lager. Mvh DROPS Design

12.07.2022 kl. 10:45:

country flag Mona Bjørheim wrote:

Jeg lurer på om Wishgarn klør? Mvh Mona

03.07.2022 - 21:03:

DROPS Design answered:

Hei Mona. Vi mener det er kløfritt og er et deilig mykt blowgarn. Men noen er mer sensetiv enn andre, så er du en veldig sensitiv person anbefaler jeg deg å kjenne på garnet for å bedømme selv. mvh DROPS Design

04.07.2022 kl. 09:45:

country flag Emily wrote:

Is this yarn cruelty free? Specifically referring to animals but I would also like to know the conditions of workers if possible

29.05.2022 - 06:14:

DROPS Design answered:

Dear Emily, you can read more here. Happy knitting!

30.05.2022 kl. 08:44:

country flag Kaye wrote:

Hi do you send your wool to Australia? Also do you have the cost of the wool in Australian dollars $ Thank you have a great day

17.05.2022 - 03:44:

DROPS Design answered:

Dear Kaye, you will find the list of DROPS stores shipping worldwide here - visit their website and do not hesitate to contact them for any further information. Happy knitting!

17.05.2022 kl. 09:18:

country flag Kristine wrote:

Heisann! Ca. hva vil strikkefastheten bli (og anbefalt pinnestr!) på dette garnet med dobbel og trippel tråd? Takker på forhånd for svar!

09.05.2022 - 06:28:

DROPS Design answered:

Hei Kristine. Du må sjekke den oppskriften du skal strikke hvilken strikkefasthet og hvilken pinne str. det er anbefalt. Om du skal strikke med 2-tråder DROPS Wish kan du se på oppskrifter som er skrevet for DROPS Polaris. 2 tråder DROPS Wish har samme tykkelse som 1 tråd DROPS Polaris, da er den veiledende strikkefastheten 8 masker x 10 pinner på pinne 12 (10 x 10 cm). Med 3 tråder DROPS Wish, om du ser på oppskrift 163-7 er det anbefalt pinne 20 og en strikkefasthet på 5,5 masker pr. 5,5 cm (rillestrikk). mvh DROSP Design

09.05.2022 kl. 07:52:

country flag Ellen Pauline Landa wrote:

Hei, jeg er på jakt etter fire nøster Drops wish farge nr. 15 mauve i innfaring nr. N128222. Har dere det på lager?

05.04.2022 - 10:52:

DROPS Design answered:

Hej Ellen, nej desværre, men prøv at spørge i DROPS workshop på Facebook, her kan man ofte få hjælp :)

05.04.2022 kl. 11:30:

country flag Regine Von Eysmondt wrote:

Wieviel Knäuel von drops air bzw wish benötige ich ,wenn ich eine babydecke in Patentmuster stricken möchte?\r\nDanke für Ihre Mühen \r\nRegine von Eysmondt

20.03.2022 - 16:33:

DROPS Design answered:

Liebe Frau Von Eysmondt, je nach der gewünschten Größe und Maschenprobe kann das unterschiedlich sein, am besten stricken Sie eine Maschenprobe, und so können Sie damit alles umrechnen. Gerne wird Ihnen Ihr DROPS Laden damit weiterhelfen - auch telefonisch oder per E-Mail. Viel Spaß beim stricken!

21.03.2022 kl. 15:41:

country flag MARTA wrote:

Buenas tardes: Me falta una madeja de lana Wish Uni Colour, color 12 Dyelot 7F5347. ¿Habría alguna manera de conseguir una? Muchas gracias y un saludo.

14.03.2022 - 17:52:

DROPS Design answered:

Hola Marta, puedes encontrar una lista de tiendas DROPS que envían a España en el siguiente enlace: https://www.garnstudio.com/findastore.php?id=23&cid=19. Ponte en contacto con ellas para ver si disponen de este ovillo en esa tintada concreta.

20.03.2022 kl. 18:09:

country flag Valentina Espinoza wrote:

Hi there, I just have a quick question. Is there any way for me in Chile to get your yarns? I would love to be a customer. Thanks in advance!

10.03.2022 - 12:15:

DROPS Design answered:

Dear Mrs Espinoza, sure, please find the list of DROPS stores shipping worldwide here. Happy knitting!

10.03.2022 kl. 18:41:

country flag Connie wrote:

Diese Wolle ergibt ein wunderbares Maschenbild, es hat viel Spass gemacht, diese Wolle\r\nzu verstricken. Aber leider zeigen sich schon nach kurzer Zeit ( 3-4x tragen ) diese\r\nungeliebten Knötchen. Ein Fusselrasierer ist zwar hilfreich, aber leider rasiert man damit auch \r\nden schönen Flausch ab. Schade...........

24.02.2022 - 22:50:

country flag Ines Schlotböller wrote:

Hallo, ist es möglich eine Garnprobe zu erhalten oder wie sieht es mit einer Rückgabe eines (natürlich unbenutzen) Garns aus? Ich möchte gerne einen Pullover stricken, aber die Wolle natürlich vorher einmal anfassen. Vielen Dank und mit freundlichen Grüßen Ines Schlotböller

09.02.2022 - 12:36:

DROPS Design answered:

Liebe Frau Schlotböller, am besten wenden Sie sich bitte direkt an Ihrem DROPS Laden, beim klicken auf "bestellen" oben finden Sie die Liste von DROPS Händlern, die DROPS Wish im Sortiment haben. Viel Spaß beim stricken!

09.02.2022 kl. 16:21:

country flag Birgit wrote:

Hallo, ist das Wishgarn auch zertifiziert wie das Snow Garn? Und ist das Snowgarn aus Merinowolle? Ich möchte daraus Babymützen stricken und die dürfen ja auch auf keinen Fall kratzen. Liebe Grüße Birgit

31.01.2022 - 17:28:

DROPS Design answered:

Liebe Birgit, DROPS Wish hat nicht die Öko-Tex zertifierung, DROPS Snow hat sie aber. Sie können auch gerne 2 Fäden Garngruppe C als 1 Faden Garngruppe E benutzen - hier lesen Sie mehr. Viel Spaß beim stricken!

01.02.2022 kl. 09:40:

country flag Silvia Habner wrote:

195-21 Sira Hallo, ich möchte dieses Modell stricken mit dem Garn Wish. Wenn ich den Faden doppelt nehme (also EE =F) passt dann die Anleitung? Wieviel Garn benötige ich mit Wish in Größe XL? Nadel 15? Herzliche Grüße Silvia Habner

29.01.2022 - 13:30:

DROPS Design answered:

Liebe Frau Habner, ja gerne können Sie dieses Modell mit 2 Fäden Wish / 1 Faden Polaris stricken - benutzen Sie den Garnumrechner um die neue Garnmenge in jeder Farbe kalkulieren zu lassen (2 Fäden Polaris hier wählen). Beachten Sie auch, daß Ihre Maschenprobe (7 Maschen x 8 Reihen mit 2 Fäden Wish = 10 x 10 cm) stimmen muss. Viel Spaß beim stricken!

31.01.2022 kl. 11:29:

country flag Luckq wrote:

Dobrý den, z příze Drops wish pletu šálu, je to velice příjemná vlna, bohužel, ale nemá příliš širokou barevnou nabídku. Prosím doporučíte mi jiný druh vlny podobných vlastností, tedy zhruba stejně silná, přírodní materiál, nekousavá... děkuji Fikarová

25.01.2022 - 16:41:

DROPS Design answered:

Dobrý den, Lucko! Máte pravdu, že DROPS Wish je výjimečná příze :-) Druhou takovou v naší nabídce nenajdete. Můžete si ale obdobnou přízi "vytvořit": spojením několika vláken slabší příze dosáhnete stejné síly a objemnosti, navíc získáte velkou škálu možností při kombinaci odstínů - podrobněji viz naše Skupiny přízí - zde. Obzvlášť vhodná je v tomto případě příze DROPS Air (pletená/háčkovaná dvojitě, tj. dvěma vlákny současně). Hodně zdaru! Hana

26.01.2022 kl. 19:59:

country flag Ann wrote:

I would like to order some of the WISH yarn by DROPS. I live in the United States. How can I order from here ?? Thanks Ann

14.01.2022 - 20:24:

DROPS Design answered:

Dear Ann, you can check in the following link all the stores that ship to the USA: https://www.garnstudio.com/findastore.php?id=17&cid=17

16.01.2022 kl. 20:45:

country flag Allison Garrett wrote:

Can I purchase this yarn and have it shipped to the United States?

13.01.2022 - 03:29:

DROPS Design answered:

Dear Mrs Garrett, sure, you will find the list of DROPS Stores shipping to the United States here. Happy knitting!

13.01.2022 kl. 09:14:

country flag Lynda Norton wrote:

Where can I buy Drops Wishes yarn in western Canada?

07.01.2022 - 02:01:

DROPS Design answered:

Dear Mrs Norton, please find the list of DROPS Stores in / shipping to Canada here; contact Nordic-Yarn for all stores in Canada. Happy knitting!

07.01.2022 kl. 07:42:

country flag Marie Rosén Kopparmalms wrote:

Frågade om priset som var 29:- 2021 då jag frågade.. konstigt svar om det var det priset året ut?

04.01.2022 - 10:39:

country flag Bente Tøsti Rosenborg wrote:

Hei, jeg trenger ett nøste i Drops Wish, colour 08, dyelot N128426. Strikker Almond breeze, nydelig genser. Kan dere hjelpe meg med et ekstra nøste? Krise da jeg holder på med siste ermet.

02.01.2022 - 19:13:

Leave a comment to DROPS Wish

Me soovime teada Teie arvamust selle lõnga kohta!

Kui soovid midagi küsida, siis kiiremaks vastuse saamiseks veendu, et valid õige kategooria alloleval formil. Vajaliku väljad *.