DROPS Loves You 8

Klasyczna bawełna 8/8

od:

4.70zł

za 50 g

Materiał: 100% Bawełna
Grupa włóczek: C (16 - 19 oczek) / 10 ply / aran / worsted
Waga/długość motka: 50 g = ok. 85 metrów
Zalecany rozmiar drutów: 5 mm
Próbka: 10 x 10 cm = 17 o. x 22 rz.
Pielęgnacja: Prać w pralce, program do tkanin delikatnych, w temperaturze 40ºC / suszyć rozłożone na płasko

Made in: EU
Pochodzenie surowca: Bawełna z Turcji

Ta włóczka posiada certyfikat Oeko-Tex® (certyfikat nr 09.HBG.68250), Standard 100, Klasa I, wydany przez Hohenstein Institute. Oznacza to, że została zbadana na obecność substancji szkodliwych i została uznana za bezpieczną pod względem ekologicznym. Klasa I stanowi najwyższy poziom i oznacza, że włóczka ta jest odpowiednia na artykuły przeznaczone dla dzieci do lat 3.

Rodzaj włóczki
Promocja od
DROPS Loves You 8
uni colour
5.20 PLN
4.70 PLN

Sklepy prowadzące sprzedaż tej włóczki on-line

Kliknij na przycisk ‘Zamów’, aby przejść do strony sklepu on-line DROPS i złożyć zamówienie.

Nazwa sklepu Cena on-line
Włóczykijki
Webstore
4.70 PLN
50g
Zamów
sklep-IK
Webstore
4.70 PLN
50g
Zamów
Ala Konturek
Webstore
5.20 PLN
50g
Zamów
Dziergaweczki.pl
Webstore
5.20 PLN
50g
Zamów
Kokonki.pl
Webstore
5.20 PLN
50g
Zamów
Mila Druciarnia
Webstore
5.20 PLN
50g
Zamów
Motek Eliza Mytych - Kumańska
Webstore
5.20 PLN
50g
Zamów
welnabawelna.pl
Webstore
5.20 PLN
50g
Zamów
włóczkowo
Webstore
5.20 PLN
50g
Zamów
Dziergaczkowo sp. z o.o.
Webstore
5.20 PLN
50g
Zamów
Magicloop Marta Górecka
Webstore
5.20 PLN
50g
Zamów
Olimori Pasmanteria
Webstore
5.20 PLN
50g
Zamów
Podziergajmy
Webstore
5.20 PLN
50g
Zamów

Sprawdź czy lokalne sklepy posiadają ją w swojej ofercie.

19 Kolory DROPS Loves You 8

biały
uni colour 01
szary
uni colour 03
beż
uni colour 02
morela
uni colour 19
stary róż
uni colour 18
malina
uni colour 14
ciemny wrzos
uni colour 13
wrzos
uni colour 15
fiolet
uni colour 16
jasny fiolet
uni colour 17
light wash
uni colour 05
jasny dżins
uni colour 06
dżins
uni colour 07
granatowy
uni colour 08
niebieski
uni colour 12
turkusowy
uni colour 10
opal
uni colour 11
mięta
uni colour 09
ciemny szary
uni colour 04

Informacje o produkcie

DROPS ♥ You #8 to klasyczna bawełna 8/8, należąca do Grupy włóczek C i doskonała na wszelkiego rodzaju projekty! Od dziecięcych do tych dla dorosłych, a także na produkty do domu – na drutach i na szydełku. Tą włóczką szybko się pracuje, ma doskonałe właściwości oddychające i zupełnie nie gryzie, co sprawia że wyroby z niej nadają się dla każdej skóry – nawet dla dzieci!

Dostępna w niewiarygodnej cenie i pięknych wielu pięknych kolorach – włóczka DROPS ♥ You #8 zachęca do eksperymentowania z kolorami. Może być używana jako zamiennik dla włóczki DROPS Paris.

Dowiedz się więcej o zrównoważonym rozwoju naszej produkcji


Uwaga! W zależności od ustawień monitora kolor może się nieznacznie różnić od rzeczywistego tak samo kolory poszczególnych motków mogą nieznacznie różnić się od siebie.

Jak prać ubrania z tej włóczki?

yarn wash

Prać w pralce, program do tkanin delikatnych, w temperaturze 40ºC / suszyć rozłożone na płasko

Zobacz tabelę symboli prania

Zalecenia dotyczące prania i konserwacji

Jak zastąpić tą włóczkę?

Jeżeli zamierzasz zastąpić tą włóczkę przez inną włóczkę DROPS, użyj włóczki z tej samej Grupy włóczek lub wypróbuj nasz zamiennik włóczek!!

Czy chcesz zobaczyć więcej?

Przyjrzyj się bliżej tej włóczce i zobacz film jak wygląda wykonana na drutach próbka:

Masz pytanie dotyczące tej włóczki?

Zobacz listę często zadawanych pytań (FAQ) dotyczących tej włóczki.

1) Jakie włókna wchodzą w skład włóczek DROPS?

Włóczki mogą składać się z różnych włókien naturalnych i syntetycznych. DROPS sprzedaje głównie włóczki mające w swym składzie wełnę, bawełnę, alpakę, len, moher i jedwab. Każdy rodzaj włókna ma swoje własne właściwości, często występują w połączeniach, tak aby wydobyć najlepsze właściwości każdego z nich. Włókna grubsze są bardziej trwałe i wytrzymałe, za to cieńsze zapewniają miękkość i komfort. Poniżej krótka charakterystyka stosowanych przez nas włókien:

Alpaka:
Alpaka jest naturalnym włóknem pochodzącym z alpak i ma strukturę podobną do wełny owczej. Jego miękkość wynika z małej średnicy włókna, porównywalnego do wełny merynosów. To miękkie, mocne, luksusowe włókno, naturalnie jedwabiste. Włóczki produkowane z włókien alpaki nie mechacą się łatwo, mogą mieć różną wagę, w zależności od sposobu w jaki były przędzione. Mimo, że to włókno jest podobne do wełny owczej, są też pewne różnice. Wełna z alpak jest jednak cieplejsza, nie drapie oraz nie zawiera lanoliny, dzięki czemu jest hipoalergiczna.

Moher:
Wełna kóz angorskich jest uważana za włókno luksusowe. Moher jest ciepły jak wełna owcza, ale o wiele lżejszy i wytrzymały. Dobrze się go farbuje i nie filcuje się łatwo. Włókna moheru mają wyjątkowy blask, a to dzięki temu jak odbijają światło. Chociaż włókno to jest mocne, włóczka z moheru jest miękka, co sprawia, że ubrania z niej są lekkie i lśniące.

Wełna:
Włókno to pochodzi z owiec i jest stosunkowo mocne. Jego powierzchnia jest pokryta łuskami zapewniającymi dwie podstawowe właściwości wełny: trzyma ciepło i łatwo się filcuje. Na wygląd wełny ma wpływ rodzaj hodowli. Wełna z owiec merynosów jest uważana za najbardziej delikatną, jest ona wyjątkowo miękka i pokręcona. Wszystkie włóczki DROPS mające w składzie wełnę merynosa pochodzą z Ameryki Południowej od zwierząt, które nie były strzyżone techniką ‘Mulesing’. Czysta żywa wełna pochodzi bezpośrednio ze strzyżenia żywych owiec, nie jest odzyskiwana przez rozwłóknienie ścinków lub starych wyrobów wełnianych. Wyprana wełna jest poddawana procesowi chemicznemu, który ma na celu wygładzenie jej zewnętrznej szorstkiej warstwy. (patrz Superwash).

Jedwab:
Jedwab jest włóknem ciągłym pochodzącym z kokonu jedwabnika. Jedwabniki są hodowane, jednak surowy jedwab lub jedwab tussah jest uzyskiwany z kokonów jedwabników żyjących na wolności. Włókna jedwabiu to jedne z najmocniejszych włókien naturalnych, a włóczki z nich są wspaniałe. Doskonale łączą się z innymi włóknami, szczególnie z wełną. Jedwab można z powodzeniem farbować wykorzystując naturalne barwniki.

Włókna roślinne:
Istnieje wiele rodzajów włókien roślinnych, które znajdują się w ściankach komórek roślin. Dwa najbardziej znane włókna tekstylne to bawełna i len.
Bawełna to włókno otaczające nasiona rośliny pod tą samą nazwą, to prawie czysta celuloza. Bawełna jest zwykle koloru białego, ale istnieją również odmiany zielone i brązowe. Włókna bawełny są najczęściej przędzione w nić, która jest następnie wykorzystywana do produkcji miękkich tkanin, przepuszczających powietrze, doskonałych na letnie ubrania i dodatki. Włókno to jest mocniejsze niż wełna, ale słabsze niż jedwab czy len.
Bawełna merceryzowana to bawełna poddana procesowi merceryzacji. W ten sposób uzyskujemy włókna i tkaniny bardziej błyszczące niż to jest w przypadku klasycznej bawełny. Bawełna merceryzowana jest również mocniejsza, łatwiej się farbuje, jest bardziej odporna na działanie pleśni i pozbawiona supełków. Mniej się kurczy i nie traci swojego kształtu, jak ubrania ze „zwyczajnej” bawełny.
Len pochodzi z łodygi rośliny zwanej lnem, jest trwalszy i mocniejszy od innych włókien. Włókna lnu są stosunkowo miękkie, proste i błyszczące, a z czasem stają się jeszcze piękniejsze. Gdy jest ciepło, len jest bardziej wygodny w noszeniu niż bawełna, ponieważ lepiej pochłania wilgoć i szybciej wysycha.

Pozostałe surowce używane do produkcji naszych włóczek to włókna syntetyczne takie jak akryl, wiskoza, poliamid (nylon) i poliester. Włókna te są użyte, aby wzmocnić włóczkę (jak np. w naszej włóczce skarpetkowej DROPS Fabel) lub aby nadać jej szczególną strukturę (jak np. blown yarn, DROPS Air).

2) Co to jest poliamid?

Poliamid, znany także jako nylon, jest włóknem bardzo trwałym, wytrzymałym, lekkim, łatwym w utrzymaniu (produkty zawierające poliamid mogą być prane i suszone maszynowo) i rozciągliwym. W połączeniu z innymi włóknami gwarantują produktom z nich wykonanych trwałość, jak na przykład w skarpetkach.

W porównaniu z poliestrem, poliamid jest bardziej miękki i rozciągliwy, ale pochłania więcej wody i wolniej wysycha.

3) Jakie informacje znajdują się na etykietach włóczek DROPS?

Na wszystkich etykietach włóczek DROPS znajdują się informacje dotyczące składu włóczki (wełna, bawełna, itd...), waga w gramach i uncjach, długość wełny w motku w metrach i w jardach, zasady konserwacji i symbole (wyjaśnione tutaj), numer koloru, numer partii oraz grupa włóczek.

4) Co to są grupy włóczek DROPS?

Wszystkie włóczki DROPS są podzielone na 6 grup w zależości od ich grubości (od A do F). Włóczki z tej samej grupy mają identyczną próbkę i dlatego można je stosować zamiennie, jednak ich długość może się różnić. Dlatego należy zawsze przeliczyć całkowitą długość włóczki w metrach potrzebną do wykonania danego modelu, aby wiedzieć ile alternatywnej włóczki/zamiennika będziesz potrzebować.

5) Czy mogę użyć innej włóczki niż ta wskazana we wzorze?

Tak jeśli otrzymamy taką samą próbkę. Zawsze należy wykonać próbkę , aby mieć pewność, że mamy taką samą liczbę oczek na szerokość i rzędów na wysokość jak ta, która widnieje w objaśnieniach do modelu.

Pamiętaj, że każda włóczka ma swoją strukturę, co będzie widoczne na fakturze gotowej robótki. Długość nitki w motku może także się różnić, dlatego korzystając z alternatywnej włóczki należy zawsze obliczyć całkowitą długość nitki niezbędną do wykonania robótki, aby ocenić ile motków włóczki będzie potrzebne.

Więcej o tym jak obliczyć ilość alternatywnej włóczki – i jak zastąpić jedną nitkę jednej włóczki dwiema nitkami innej znajdziesz tutaj.

6) Co to znaczy, że włóczka jest ‘Superwash’?

Wełna superwash to wełna, która została poddana procesowi, który umożliwia jej pranie w pralce. Wiele osób boi się używać wełny właśnie z powodu tego, że może się zbiec, a dzięki wełnie superwash mogą korzystać z tego pięknego włókna bez obaw. (1)

7) Co oznacza symbol ‘Oeko-Tex® certified’?

The Oeko-Tex® Standard 100 od początku lat 90-tych jest wiodącym w świecie znakiem bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych. Oeko-Tex® Standard 100 to globalny system testów i certyfikatów dla tekstyliów na każdym etapie produkcji. Testy mające na celu wykrycie substancji szkodliwych dotyczą tych substancji, które są zakazane lub regulowane prawnie, produktów chemicznych uznanych za szkodliwe dla zdrowia, oraz ustalenia parametrów, które zostały włączone jako środki zapobiegawcze w zakresie ochrony zdrowia.

Więcej informacji na www.oeko-tex.com

8) Gdzie są produkowane włóczki DROPS?

Miejsce produkcji włóczek DROPS możecie znaleźć w każdej karcie kolorów oraz w cenniku.

9) Dlaczego włóczki DROPS są takie tanie?

DROPS jest największą północnoeuropejską marką specjalizującą się w produkcji włóczek i tworzeniu projektów. Mamy dostęp do najlepszych surowców w najniższej cenie co przekłada się na korzystne ceny dla naszych konsumentów. To dlatego możesz kupić włóczkę DROPS o 20-30% taniej od porównywalnych produktów!

10) Czy kolor na stronie odpowiada rzeczywistemu?

Robimy co w naszej mocy, aby zdjęcia miały jak najlepszą jakość, a kolor na ekranie był jak najbardziej zbliżony do rzeczywistego. Niestety nie możemy zagwarantować tego samego efektu na ekranach różnych komputerów. Każdy ekran oddaje kolory inaczej, niektóre wydają się ciemniejsze niż w rzeczywistości, inne bardziej intensywne. Jeżeli na twoim ekranie kolory wyglądają inaczej niż w rzeczywistości, na początek radzimy zmienić ustawienia ekranu.

11) Co to jest mikron? Co oznaczają pojęcia super fine / extra fine?

Grubość włóczki jest mierzona w mikronach (tysięcznych częściach milimetra). Alpaka super fine ma 26-28 mikronów, wełna fine merino ma mniej niż 21,5 mikrona, a wełna merino extra fine poniżej 19,5 mikrona. Im mniej mikronów tym włóczka jest bardziej miękka i delikatna, im więcej mikronów tym włóczka jest twardsza.

Podwód, dla którego mikrony są tak ważne we włóknach włóczki jest taki, że z włóczki wykonujemy ubrania, a od tego jak miękka czy szorstka będzie włóczka, zależy jakie będzie przeznaczenie gotowego produktu. Dlatego najbardziej delikatne i miękkie włóczki (jak DROPS Baby Merino) polecamy na ubrania dla niemowląt i dzieci, a gdy decydujemy się wykonanie poduszki czy podkładki na krzesło lepsza będzie mocniejsza włóczka taka jak DROPS Snow.

12) Dlaczego kolory w motkach włóczki wielokolorowej są różne?

Powody, dla których w dwóch motkach mogą być inne kolory są następujące 1) motki są z różnych partii włóczek; 2) obydwa motki były farbowane z wykorzystaniem techniki nazywanej „magic print” (jak np. ma to miejsce w przypadku włóczki DROPS Delight), co w rezultacie daje wyjątkowy wzory i łagodne przejścia kolorystyczne, a to oznacza, że w jednej partii włóczek mogą pojawić się jaśniejsze i ciemniejsze odcienie tych samych kolorów. Nie jest to wada ani defekt tej włóczki, tylko jej cecha charakterystyczna.

13) W moim sklepie nie ma koloru, którego potrzebuję, co robić?

Jeżeli twój sklep DROPS nie posiada koloru, którego potrzebujesz, spróbuj skontaktować się z DROPS Super Store (sklepy ze złotym oznaczeniem) – z pewnością zdobędą kolor, którego potrzebujesz, nawet jeżeli w tej chwili nie mają go same na stanie. Tutaj znajdziesz pełną listę sklepów DROPS.

14) Gdzie mogę znaleźć konkretną partię koloru danej włóczki?

Najpierw skontaktuj się ze swoim sklepem DROPS. Jeżeli nie będą posiadać partii, której potrzebujesz, polecą ci skontaktowanie się z innymi dziewiarkami na grupie DROPS Workshop na facebooku lub na Ravelry. Mogą posiadać tą partię włóczek w swoich zapasach i zechcą się nią podzielić.

15) Dlaczego włóczka obłazi?

Włóczka obłazi, ponieważ splot nie jest wystarczający, aby utrzymać wszystkie włókna razem. We wszystkich włóczkach jest nadmiar włókien (wynikający z procesu produkcji), które mogą wychodzić w różnym stopniu. Zależy to od tego jak włóczka jest przędziona. Włóczki z „włoskiem” takie jak DROPS Melody, gubią więcej takich włókien niż inne, zatem ubrania z nich bardziej obłażą. Jak bardzo ubranie obłazi zależy również od tego co nosimy pod nim lub na nim. Niestety nie możemy zagwarantować, że włóczka nie będzie obłazić.

Czy masz jakiś problem z włóczką DROPS, którą zakupiłaś? Jeżeli kupujesz włóczkę z naszej karty kolorów czy z wzoru na naszej stronie, nie kupujesz jej bezpośrednio od firmy DROPS, ale z jednego z setek sklepów DROPS na całym świecie. Dlatego ważne jest, abyś skontaktowała się ze sklepem DROPS, w którym kupiłaś włóczkę i zachowała etykiety włóczek (są one twoją gwarancją). Sklep DROPS może udzielić ci pomocy, albo przekaże nam twoją reklamację. Zobacz tutaj pełną listę sklepów DROPS.

Komentarze / Pytania (60)

country flag Ewa Carlsson wrote:

Har fått en del nystan av garn Loves you 8. Vad kan jag använda detta garn till? Hälsningar Ewa

02.02.2022 - 14:48:

DROPS Design answered:

Hej Ewa. Du kan använda detta garn till alla våra mönster som är gjorda i garngrupp C. Mvh DROPS Design

04.02.2022 kl. 14:09:

country flag Anna wrote:

Vad är skillnaden mellan Drops Paris och Love 8? Vill sticka nr 172-15, men ersätta Nepal med bomullsgarn. Vilket rekommenderar ni? Tack på förhand Anna

05.01.2022 - 19:45:

DROPS Design answered:

Hei Anna. Det er ikke store forskjellen, noen vil nok mene at Paris er en litt bedre kvalitet og har flere farger. Prismessig ligger Drops Love 8 litt lavere, men om du sjekker de butikkene har DEALS priser ligger de ganske jevnt. mvh DROPS Design

14.01.2022 kl. 09:28:

country flag Samantha wrote:

Hello, I would like to enquire about some of the Drops yarns. Are all Drops Paris yarns made from recycled yarn or just the denim one? Also, are the Drops Loves You 8 yearn made from recycled yarn? If neither are, is the cotton for the yarn sustainably grown or organic? Thanks in advance! - Samantha

26.09.2021 - 22:23:

DROPS Design answered:

Dear Samantha, only DROPS Paris recycled denim are made from recycled cotton. Note that both Paris and DROPS Loves You 8 have the Oeko-Tex certification - read more under the shadecard as well as on their own website with the certification number. Happy knitting!

27.09.2021 kl. 11:06:

country flag Silvia Martinez Uroz wrote:

Necesito del numero 03 drops you8 ;6 ovillos

23.07.2021 - 16:36:

country flag Santa wrote:

Che numero di uncinetto posso usare?

08.07.2021 - 21:44:

DROPS Design answered:

Buonasera Santa, con questo filato può utilizzare un uncinetto n° 5, ma si ricordi sempre di fare un campione prima di cominciare a lavorare. Buon lavoro!

09.07.2021 kl. 18:14:

country flag Zara Ahmed wrote:

Are your aran yarn colours available in thinner yarn in same shades, looking for 4ply and dk of dropsyou8.

17.06.2021 - 10:19:

DROPS Design answered:

Dear Mrs Ahmed, please find all our yarn dk type here and all yarns with 4/5 ply here. Happy knitting!

18.06.2021 kl. 07:52:

country flag Giusiana wrote:

Come mai non avete le drops you 8

02.06.2021 - 00:13:

DROPS Design answered:

Buonasera Giusiana, nella pagina del filato può cliccare sul bottone "ordinare" e controllare quale rivenditore ha questo filato a disposizione. Buon lavoro!

02.06.2021 kl. 20:44:

country flag Roberta wrote:

Buon giorno, non trovo indicazione di quali uncinetti vanno usati con drops loves you 7 / 8 / 9 per capire la grossezza dei filati . Grazie dell' aiuto e Complimenti!

07.05.2021 - 22:07:

DROPS Design answered:

Buonasera Roberta, DROPS Loves you 7 e 9 appartengono al gruppo filati A, DROPS Loves you 8 al gruppo filati C. In questo modo può cercare modelli lavorati con questo filati e vedere con quale misura di uncinetto usare. Buon lavoro!

09.05.2021 kl. 17:30:

country flag Charlotte Robin wrote:

Bonjour, Je souhaite effectuer un projet qui demande d’utiliser de la laine dont l’échantillon 10x10 contient 18 mailles et 23 rangs en point jersey avec des aiguilles de 5, est-ce que je peux quand même utiliser cette pelote en tricotant un peu plus serré? Merci d’avance pour votre aide

26.03.2021 - 10:06:

DROPS Design answered:

Bonjour Mme Robin, l'idéal est de faire un échantillon au préalable, vous verrez ainsi si la texture vous convient ainsi. Non tricot!

06.04.2021 kl. 16:34:

country flag Magenga Mirella wrote:

Come si acquista online

23.03.2021 - 20:19:

DROPS Design answered:

Buonasera Mirella, se clicca sul carrello nella pagina della cartella colori, può visualizzare i rivenditori che hanno la disponibilità del filato. Buon lavoro!

24.03.2021 kl. 20:11:

country flag Ana Rosa Vargas Afonso wrote:

Me venderían 5 ovillos de lana love you8 del número 9( menta) gracias

10.03.2021 - 12:01:

DROPS Design answered:

Hola Ana Rosa, nosotros no vendemos las lanas. Para cualquier consulta sobre las ventas tienes que dirigirte a una de las tiendas del siguiente link: https://www.garnstudio.com/findastore.php?action=local&id=23&cid=23

21.03.2021 kl. 19:29:

country flag Loredana wrote:

Grazie, ma io cercavo un filato per calzini primavera/estate...per questo ho chiesto se può andare bene.

15.01.2021 - 15:50:

DROPS Design answered:

Buongiorno, anche i nostri modelli estivi prevedono l'utilizzo dei nostri filati per calze, sono più resistenti. Buon lavoro!

17.01.2021 kl. 14:37:

country flag Loredana Daviddi wrote:

Buongiorno, questo filato è idoneo per realizzare calzini? Grazie

15.01.2021 - 12:47:

DROPS Design answered:

Buongiorno Loredana, questo filato è di cotone: se vuole realizzare dei calzini resistenti, le consigliamo di usare un filato come DROPS Fabel o DROPS Nord. Buon lavoro!

15.01.2021 kl. 15:43:

country flag Liliana wrote:

Boa tarde. Gostaria que me esclarecessem algumas dúvidas. Vendem ao público em geral ou apenas a empresas? O tamanho da agulha mencionada é só para agulha de tricô? Posso pagar com PayPal? Obrigada pela atenção

26.03.2020 - 15:19:

DROPS Design answered:

Bom dia, Os fios DROPS encontram-se à venda nas lojas DROPS. Encontra a lista de lojas aqui: https://www.garnstudio.com/findastore.php?id=28&cid=28 Quanto ao tamanho da agulha, é mencionada tanto nos modelos de tricô como nos modelos em croché. Bons projectos!

20.10.2020 kl. 09:59:

country flag Ulvoen Hilde wrote:

Har dere noen planer om å lage et helt sort garn i resirkulert bomull?

07.11.2019 - 16:11:

DROPS Design answered:

Hei Ulvoen. Per dags dato har vi ingen planer om er helt sort garn i resirkulert bomull. mvh DROPS design

18.11.2019 kl. 10:03:

country flag Elodie wrote:

Bonjour, J'ai commencé un ouvrage avec de la Drops 5 violet mais je n'en ai plus assez. J'aurai voulu savoir si la drops 8 bruyère ou bruyère foncée est bien l'équivalent de la drops 5 violet s'il vous plaît? Merci!

01.09.2019 - 23:32:

DROPS Design answered:

Bonjour Elodie, merci de bien vouloir contacter directement votre magasin DROPS, il pourra bien mieux vous renseigner, même par mail ou téléphone. Bon tricot!

02.09.2019 kl. 12:09:

country flag Silva wrote:

Hallo, ich bin total begeistert, saß drops you 9 aus recyceltem Baumwolle ist. Sind you7 und 8 auch aus recyceltem Baumwolle? Welche dropsgarne nachhaltig hergestellt?

01.09.2019 - 15:33:

DROPS Design answered:

Liebe Silva, die DROPS Loves You 7 und 8 sind nicht aus recyceltem Baumwolle hergestellt, aber einige Farben in DROPS Paris sind. Ihr DROPS Laden hilft damit Ihnen gerne weiter, auch telefonisch oder per E-Mail. Viel Spaß beim stricken!

02.09.2019 kl. 12:11:

country flag Erzsébet wrote:

Most komolyan 2000 ft a házhoz szállitás utánvéttel?! A fox post csomagautomata bejelölésénél meg hiába nyomkodom nem engedi kiválasztani a várost és a hozzám legközelebb eső automatát. Eszem megáll. Ilyenkor mi a teendő?

23.08.2019 - 13:23:

DROPS Design answered:

Kedves Erzsébet! Attól függően, hogy melyik üzletből rendelte a fonalat, gyorsabb segítséget kaphat, ha közvetlenül az adott üzlet weboldalához fordul segítségért. Bízunk benne, hogy megoldást kap a problémájára.

22.03.2020 kl. 11:24:

country flag Ana Kühner wrote:

Todos los estambres son muy bonitos, pero no sé dónde adquirirlos ya que en la ciudad de Puebla, México no he logrado conseguirlos, serían tan amables de indicarme si es posible comprar por línea. Gracias Ana

25.06.2019 - 00:10:

country flag Katarzyna wrote:

Dzień dobry, potrzebuję drops loves you 6, kolor 107, wiem, że nie jest dostępna nigdzie, która z dropsów mogłaby ją zastąpić? Brakło mi dwóch motków...

01.05.2019 - 23:21:

DROPS Design answered:

Witaj Kasiu, możesz zastąpić włóczkę DROPS ♥ You #6 przez włóczkę DROPS Safran. Powodzenia!

07.05.2019 kl. 18:46:

country flag Silvia wrote:

Pueden decirme si tardaran mucho en reponer el numero 2 de drops you 8? Esta agotado en todas las paginas que lo venden. Gracias un saludo

28.03.2019 - 18:17:

DROPS Design answered:

Hola Silvia. No tenemos esta información. Puedes contactar con las tiendas de Drops para que te envíen un aviso cuando el hilo que te interesa esté disponible otra vez.

14.04.2019 kl. 19:19:

country flag Cluzeaud wrote:

Bonjour pourquoi proposer la couleur turquoise, puisque vous l' avez arrêtée, enlevez-là de votre nuancier, çà nous évitera une perte de temps auprès de vos revendeurs. Merci

16.03.2019 - 09:47:

DROPS Design answered:

Bonjour Mme Cluzeaud, toutes les couleurs DROPS Loves YOu 8 sont disponibles - même le turquoise -, mais certaines d'entre elles sont peut être épuisées chez les différents revendeurs, n'hésitez pas à les contacter pour savoir quand ils en recevront à nouveau. Bon tricot!

18.03.2019 kl. 14:28:

Valgerður Magnúsdóttir wrote:

Hello can you give me a link and some more information about how and where DROPS ♥ YOU #9 are recycled ? Best to you

15.03.2019 - 19:08:

DROPS Design answered:

Dear Mrs Magnúsdóttir, we do not have more info about that, but this yarn is oeko tex certified. Happy knitting!

18.03.2019 kl. 14:24:

country flag Sarah T wrote:

Is Drops Loves You 9 discontinued? I understand that the "Drops Loves You" line are for a limited period and I would like to recommend it for a class in June (2019).

13.03.2019 - 12:07:

DROPS Design answered:

Dear Sarah, DROPS Loves You is not discontinued yet, please contact your DROPS store for more information. Happy knitting!

13.03.2019 kl. 15:25:

country flag Nicole wrote:

Bonjour est il possible de faire un pull comme le modèle drops24.5 en qualité Drops You Cordialement

07.03.2019 - 10:13:

DROPS Design answered:

Bonjour Nicole, ce modèle se tricote en Karisma, laine du groupe de fils B, DROPS Loves You 9 ne sera donc pas une alternative possible, utilisez notre convertisseur pour voir les autres possibilités. DROPS Loves You 9 appartient au groupe A et peut donc être utilisée pour tous les modèles du groupe de fils A (et en double pour les modèles du groupe de fils C) - plus d'infos sur les alternatives ici. Bon tricot!

07.03.2019 kl. 10:39:

Zostaw komentarz do włóczki DROPS Loves You 8

Chcielibyśmy się dowiedzieć co masz do powiedzenia o tej włóczce!

Jeśli chcesz zadać pytanie i szybko uzyskać odpowiedź, upewnij się, że została wybrana właściwa kategoria w formularzu poniżej. Pola obowiązkowe są oznaczone *.