DROPS Delight

Cudowna i miękka wełna superwash!

od:

13.01zł

za 50 g

Materiał: 75% Wełna, 25% Poliamid
Grupa włóczek: A (23 - 26 oczek) / 4 ply / fingering
Waga/długość motka: 50 g = ok. 175 metrów
Zalecany rozmiar drutów: 3,5 mm
Próbka: 10 x 10 cm = 23 o. x 30 rz.
Pielęgnacja: Prać w pralce, wybierając program do tkanin delikatnych w temperaturze 40ºC / nie używać środków zmiękczających / suszyć rozłożone na płasko

Made in: EU
Pochodzenie surowca: Wełna z Ameryki Południowej, poliamid z Włoch

Ta włóczka posiada certyfikat Oeko-Tex® (certyfikat nr 25.3.0099), Standard 100, Klasa I, wydany przez INNOVATEXT TEXTILE ENGINEERING AND TESTING, HUNGARY. Oznacza to, że została zbadana na obecność substancji szkodliwych i została uznana za bezpieczną pod względem ekologicznym. Klasa I stanowi najwyższy poziom i oznacza, że włóczka ta jest odpowiednia na artykuły przeznaczone dla dzieci do lat 3.

Rodzaj włóczki
Promocja od
DROPS Delight
print
15.30 PLN
13.01 PLN

Sklepy prowadzące sprzedaż tej włóczki on-line

Kliknij na przycisk ‘Zamów’, aby przejść do strony sklepu on-line DROPS i złożyć zamówienie.

Nazwa sklepu Cena on-line
Yulihobby.pl
Webstore
13.01 PLN
50g
Zamów
Włóczykijki
Webstore
13.30 PLN
50g
Zamów
sklep-IK
Webstore
13.80 PLN
50g
Zamów
Lovieczka
Lublin
14.49 PLN
50g
Zamów
Kokonki.pl
Webstore
15.30 PLN
50g
Zamów
Mila Druciarnia
Webstore
15.30 PLN
50g
Zamów
Motek Eliza Mytych - Kumańska
Webstore
15.30 PLN
50g
Zamów
welnabawelna.pl
Webstore
15.30 PLN
50g
Zamów
włóczkowo
Webstore
15.30 PLN
50g
Zamów
Ale Włóczka!
Webstore
15.30 PLN
50g
Zamów
Dziergaczkowo sp. z o.o.
Webstore
15.30 PLN
50g
Zamów
e-dziewiarka.pl
Webstore
15.30 PLN
50g
Zamów
KAMINI
Webstore
15.30 PLN
50g
Zamów
Karolina Szydelko
Webstore
15.30 PLN
50g
Zamów
Knitstudio
Webstore
15.30 PLN
50g
Zamów
Liloppi
Webstore
15.30 PLN
50g
Zamów

Sprawdź czy lokalne sklepy posiadają ją w swojej ofercie.

9 Kolory DROPS Delight

beż/szary/róż
print 05
róż/jasnofioletowy
print 06
wycofany z produkcji
fioletowy/zielony
print 14
jesienny las
print 18
wycofany z produkcji
jasnoniebieski
print 04
wycofany z produkcji
turkusowy/fioletowy
print 09
wycofany z produkcji
zielony/beż
print 08
wycofany z produkcji
śliwka/beż/wrzos
print 02
szary
print 01

Informacje o produkcie

Włóczka DROPS Delight składa się z 1 nitki, jest wykonana z wełny superwash wzmocnionej poliamidem. Doskonała przędza, która może być prana w pralce. Nadaje się na wiele różnych projektów, nie tylko na skarpetki! Oprócz miłej faktury, która przypomina wełnę przędzioną ręcznie, DROPS Delight ma wyjątkowe wzory i charakteryzuje się płynnymi przejściami kolorów, co jest wynikiem specjalnej techniki jej barwienia, tzw. „magic print” - co również oznacza, że w ramach tej samej partii kolory mogą mieć jaśniejsze i ciemniejsze tony. To nie pomyłka, a jeden z wyróżników tej włóczki.

Zdjęcia próbek w karcie kolorów pokazują przejścia kolorów dla małego wyrobu, o szerokości ok. 30 cm. Rezultat może się różnić w zależności od szerokości próbki/robótki.

Dowiedz się więcej o zrównoważonym rozwoju naszej produkcji


Uwaga! W zależności od ustawień monitora kolor może się nieznacznie różnić od rzeczywistego tak samo kolory poszczególnych motków mogą nieznacznie różnić się od siebie.

Jak prać ubrania z tej włóczki?

yarn wash

Prać w pralce, wybierając program do tkanin delikatnych w temperaturze 40ºC / nie używać środków zmiękczających / suszyć rozłożone na płasko

Zobacz tabelę symboli prania

Zalecenia dotyczące prania i konserwacji

Jak zastąpić tą włóczkę?

Jeżeli zamierzasz zastąpić tą włóczkę przez inną włóczkę DROPS, użyj włóczki z tej samej Grupy włóczek lub wypróbuj nasz zamiennik włóczek!!

Czy chcesz zobaczyć więcej?

Przyjrzyj się bliżej tej włóczce i zobacz film jak wygląda wykonana na drutach próbka:

Z jakimi innymi włóczkami mogę połączyć tą włóczkę?

Wiele z naszych włóczek można łączyć z innymi, dzięki czemu można uzyskać inną próbkę i/lub strukturę. Oto kilka pomysłów na takie połączenia, które mogą cię zainspirować.

Połączenie włóczek DROPS Delight 17, malinowe ciasto + DROPS Brushed Alpaca Silk 08, wrzos
Połączenie włóczek DROPS Delight 17, malinowe ciasto + DROPS Kid-Silk 13, róż

Masz pytanie dotyczące tej włóczki?

Zobacz listę często zadawanych pytań (FAQ) dotyczących tej włóczki.

1) Jakie włókna wchodzą w skład włóczek DROPS?

Włóczki mogą składać się z różnych włókien naturalnych i syntetycznych. DROPS sprzedaje głównie włóczki mające w swym składzie wełnę, bawełnę, alpakę, len, moher i jedwab. Każdy rodzaj włókna ma swoje własne właściwości, często występują w połączeniach, tak aby wydobyć najlepsze właściwości każdego z nich. Włókna grubsze są bardziej trwałe i wytrzymałe, za to cieńsze zapewniają miękkość i komfort. Poniżej krótka charakterystyka stosowanych przez nas włókien:

Alpaka:
Alpaka jest naturalnym włóknem pochodzącym z alpak i ma strukturę podobną do wełny owczej. Jego miękkość wynika z małej średnicy włókna, porównywalnego do wełny merynosów. To miękkie, mocne, luksusowe włókno, naturalnie jedwabiste. Włóczki produkowane z włókien alpaki nie mechacą się łatwo, mogą mieć różną wagę, w zależności od sposobu w jaki były przędzione. Mimo, że to włókno jest podobne do wełny owczej, są też pewne różnice. Wełna z alpak jest jednak cieplejsza, nie drapie oraz nie zawiera lanoliny, dzięki czemu jest hipoalergiczna.

Moher:
Wełna kóz angorskich jest uważana za włókno luksusowe. Moher jest ciepły jak wełna owcza, ale o wiele lżejszy i wytrzymały. Dobrze się go farbuje i nie filcuje się łatwo. Włókna moheru mają wyjątkowy blask, a to dzięki temu jak odbijają światło. Chociaż włókno to jest mocne, włóczka z moheru jest miękka, co sprawia, że ubrania z niej są lekkie i lśniące.

Wełna:
Włókno to pochodzi z owiec i jest stosunkowo mocne. Jego powierzchnia jest pokryta łuskami zapewniającymi dwie podstawowe właściwości wełny: trzyma ciepło i łatwo się filcuje. Na wygląd wełny ma wpływ rodzaj hodowli. Wełna z owiec merynosów jest uważana za najbardziej delikatną, jest ona wyjątkowo miękka i pokręcona. Wszystkie włóczki DROPS mające w składzie wełnę merynosa pochodzą z Ameryki Południowej od zwierząt, które nie były strzyżone techniką ‘Mulesing’. Czysta żywa wełna pochodzi bezpośrednio ze strzyżenia żywych owiec, nie jest odzyskiwana przez rozwłóknienie ścinków lub starych wyrobów wełnianych. Wyprana wełna jest poddawana procesowi chemicznemu, który ma na celu wygładzenie jej zewnętrznej szorstkiej warstwy. (patrz Superwash).

Jedwab:
Jedwab jest włóknem ciągłym pochodzącym z kokonu jedwabnika. Jedwabniki są hodowane, jednak surowy jedwab lub jedwab tussah jest uzyskiwany z kokonów jedwabników żyjących na wolności. Włókna jedwabiu to jedne z najmocniejszych włókien naturalnych, a włóczki z nich są wspaniałe. Doskonale łączą się z innymi włóknami, szczególnie z wełną. Jedwab można z powodzeniem farbować wykorzystując naturalne barwniki.

Włókna roślinne:
Istnieje wiele rodzajów włókien roślinnych, które znajdują się w ściankach komórek roślin. Dwa najbardziej znane włókna tekstylne to bawełna i len.
Bawełna to włókno otaczające nasiona rośliny pod tą samą nazwą, to prawie czysta celuloza. Bawełna jest zwykle koloru białego, ale istnieją również odmiany zielone i brązowe. Włókna bawełny są najczęściej przędzione w nić, która jest następnie wykorzystywana do produkcji miękkich tkanin, przepuszczających powietrze, doskonałych na letnie ubrania i dodatki. Włókno to jest mocniejsze niż wełna, ale słabsze niż jedwab czy len.
Bawełna merceryzowana to bawełna poddana procesowi merceryzacji. W ten sposób uzyskujemy włókna i tkaniny bardziej błyszczące niż to jest w przypadku klasycznej bawełny. Bawełna merceryzowana jest również mocniejsza, łatwiej się farbuje, jest bardziej odporna na działanie pleśni i pozbawiona supełków. Mniej się kurczy i nie traci swojego kształtu, jak ubrania ze „zwyczajnej” bawełny.
Len pochodzi z łodygi rośliny zwanej lnem, jest trwalszy i mocniejszy od innych włókien. Włókna lnu są stosunkowo miękkie, proste i błyszczące, a z czasem stają się jeszcze piękniejsze. Gdy jest ciepło, len jest bardziej wygodny w noszeniu niż bawełna, ponieważ lepiej pochłania wilgoć i szybciej wysycha.

Pozostałe surowce używane do produkcji naszych włóczek to włókna syntetyczne takie jak akryl, wiskoza, poliamid (nylon) i poliester. Włókna te są użyte, aby wzmocnić włóczkę (jak np. w naszej włóczce skarpetkowej DROPS Fabel) lub aby nadać jej szczególną strukturę (jak np. blown yarn, DROPS Air).

2) Co to jest poliamid?

Poliamid, znany także jako nylon, jest włóknem bardzo trwałym, wytrzymałym, lekkim, łatwym w utrzymaniu (produkty zawierające poliamid mogą być prane i suszone maszynowo) i rozciągliwym. W połączeniu z innymi włóknami gwarantują produktom z nich wykonanych trwałość, jak na przykład w skarpetkach.

W porównaniu z poliestrem, poliamid jest bardziej miękki i rozciągliwy, ale pochłania więcej wody i wolniej wysycha.

3) Jakie informacje znajdują się na etykietach włóczek DROPS?

Na wszystkich etykietach włóczek DROPS znajdują się informacje dotyczące składu włóczki (wełna, bawełna, itd...), waga w gramach i uncjach, długość wełny w motku w metrach i w jardach, zasady konserwacji i symbole (wyjaśnione tutaj), numer koloru, numer partii oraz grupa włóczek.

4) Co to są grupy włóczek DROPS?

Wszystkie włóczki DROPS są podzielone na 6 grup w zależości od ich grubości (od A do F). Włóczki z tej samej grupy mają identyczną próbkę i dlatego można je stosować zamiennie, jednak ich długość może się różnić. Dlatego należy zawsze przeliczyć całkowitą długość włóczki w metrach potrzebną do wykonania danego modelu, aby wiedzieć ile alternatywnej włóczki/zamiennika będziesz potrzebować.

5) Czy mogę użyć innej włóczki niż ta wskazana we wzorze?

Tak jeśli otrzymamy taką samą próbkę. Zawsze należy wykonać próbkę , aby mieć pewność, że mamy taką samą liczbę oczek na szerokość i rzędów na wysokość jak ta, która widnieje w objaśnieniach do modelu.

Pamiętaj, że każda włóczka ma swoją strukturę, co będzie widoczne na fakturze gotowej robótki. Długość nitki w motku może także się różnić, dlatego korzystając z alternatywnej włóczki należy zawsze obliczyć całkowitą długość nitki niezbędną do wykonania robótki, aby ocenić ile motków włóczki będzie potrzebne.

Więcej o tym jak obliczyć ilość alternatywnej włóczki – i jak zastąpić jedną nitkę jednej włóczki dwiema nitkami innej znajdziesz tutaj.

6) Co to znaczy, że włóczka jest ‘Superwash’?

Wełna superwash to wełna, która została poddana procesowi, który umożliwia jej pranie w pralce. Wiele osób boi się używać wełny właśnie z powodu tego, że może się zbiec, a dzięki wełnie superwash mogą korzystać z tego pięknego włókna bez obaw. (1)

7) Co oznacza symbol ‘Oeko-Tex® certified’?

The Oeko-Tex® Standard 100 od początku lat 90-tych jest wiodącym w świecie znakiem bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych. Oeko-Tex® Standard 100 to globalny system testów i certyfikatów dla tekstyliów na każdym etapie produkcji. Testy mające na celu wykrycie substancji szkodliwych dotyczą tych substancji, które są zakazane lub regulowane prawnie, produktów chemicznych uznanych za szkodliwe dla zdrowia, oraz ustalenia parametrów, które zostały włączone jako środki zapobiegawcze w zakresie ochrony zdrowia.

Więcej informacji na www.oeko-tex.com

8) Gdzie są produkowane włóczki DROPS?

Miejsce produkcji włóczek DROPS możecie znaleźć w każdej karcie kolorów oraz w cenniku.

9) Dlaczego włóczki DROPS są takie tanie?

DROPS jest największą północnoeuropejską marką specjalizującą się w produkcji włóczek i tworzeniu projektów. Mamy dostęp do najlepszych surowców w najniższej cenie co przekłada się na korzystne ceny dla naszych konsumentów. To dlatego możesz kupić włóczkę DROPS o 20-30% taniej od porównywalnych produktów!

10) Czy kolor na stronie odpowiada rzeczywistemu?

Robimy co w naszej mocy, aby zdjęcia miały jak najlepszą jakość, a kolor na ekranie był jak najbardziej zbliżony do rzeczywistego. Niestety nie możemy zagwarantować tego samego efektu na ekranach różnych komputerów. Każdy ekran oddaje kolory inaczej, niektóre wydają się ciemniejsze niż w rzeczywistości, inne bardziej intensywne. Jeżeli na twoim ekranie kolory wyglądają inaczej niż w rzeczywistości, na początek radzimy zmienić ustawienia ekranu.

11) Co to jest mikron? Co oznaczają pojęcia super fine / extra fine?

Grubość włóczki jest mierzona w mikronach (tysięcznych częściach milimetra). Alpaka super fine ma 26-28 mikronów, wełna fine merino ma mniej niż 21,5 mikrona, a wełna merino extra fine poniżej 19,5 mikrona. Im mniej mikronów tym włóczka jest bardziej miękka i delikatna, im więcej mikronów tym włóczka jest twardsza.

Podwód, dla którego mikrony są tak ważne we włóknach włóczki jest taki, że z włóczki wykonujemy ubrania, a od tego jak miękka czy szorstka będzie włóczka, zależy jakie będzie przeznaczenie gotowego produktu. Dlatego najbardziej delikatne i miękkie włóczki (jak DROPS Baby Merino) polecamy na ubrania dla niemowląt i dzieci, a gdy decydujemy się wykonanie poduszki czy podkładki na krzesło lepsza będzie mocniejsza włóczka taka jak DROPS Snow.

12) Dlaczego kolory w motkach włóczki wielokolorowej są różne?

Powody, dla których w dwóch motkach mogą być inne kolory są następujące 1) motki są z różnych partii włóczek; 2) obydwa motki były farbowane z wykorzystaniem techniki nazywanej „magic print” (jak np. ma to miejsce w przypadku włóczki DROPS Delight), co w rezultacie daje wyjątkowy wzory i łagodne przejścia kolorystyczne, a to oznacza, że w jednej partii włóczek mogą pojawić się jaśniejsze i ciemniejsze odcienie tych samych kolorów. Nie jest to wada ani defekt tej włóczki, tylko jej cecha charakterystyczna.

13) W moim sklepie nie ma koloru, którego potrzebuję, co robić?

Jeżeli twój sklep DROPS nie posiada koloru, którego potrzebujesz, spróbuj skontaktować się z DROPS Super Store (sklepy ze złotym oznaczeniem) – z pewnością zdobędą kolor, którego potrzebujesz, nawet jeżeli w tej chwili nie mają go same na stanie. Tutaj znajdziesz pełną listę sklepów DROPS.

14) Gdzie mogę znaleźć konkretną partię koloru danej włóczki?

Najpierw skontaktuj się ze swoim sklepem DROPS. Jeżeli nie będą posiadać partii, której potrzebujesz, polecą ci skontaktowanie się z innymi dziewiarkami na grupie DROPS Workshop na facebooku lub na Ravelry. Mogą posiadać tą partię włóczek w swoich zapasach i zechcą się nią podzielić.

15) Dlaczego włóczka obłazi?

Włóczka obłazi, ponieważ splot nie jest wystarczający, aby utrzymać wszystkie włókna razem. We wszystkich włóczkach jest nadmiar włókien (wynikający z procesu produkcji), które mogą wychodzić w różnym stopniu. Zależy to od tego jak włóczka jest przędziona. Włóczki z „włoskiem” takie jak DROPS Melody, gubią więcej takich włókien niż inne, zatem ubrania z nich bardziej obłażą. Jak bardzo ubranie obłazi zależy również od tego co nosimy pod nim lub na nim. Niestety nie możemy zagwarantować, że włóczka nie będzie obłazić.

Czy masz jakiś problem z włóczką DROPS, którą zakupiłaś? Jeżeli kupujesz włóczkę z naszej karty kolorów czy z wzoru na naszej stronie, nie kupujesz jej bezpośrednio od firmy DROPS, ale z jednego z setek sklepów DROPS na całym świecie. Dlatego ważne jest, abyś skontaktowała się ze sklepem DROPS, w którym kupiłaś włóczkę i zachowała etykiety włóczek (są one twoją gwarancją). Sklep DROPS może udzielić ci pomocy, albo przekaże nam twoją reklamację. Zobacz tutaj pełną listę sklepów DROPS.

Komentarze / Pytania (211)

country flag Pernille Larsen wrote:

Kære jer Jeg har et stærkt ønske om at få farve nr 10 oliven/rust/blomme tilbage Mvh Pernille

05.01.2023 - 10:00:

DROPS Design answered:

Hej Pernille, tak for dit ønske, det er noteret :)

12.01.2023 kl. 15:40:

country flag Sonja wrote:

Hallo, wird die Delight komplett aus dem Programm genommen? Gibt es in naher Zukunft ein anderes oder ähnliches Farbverlaufsgarn? Mit freundlichen Grüßen

02.01.2023 - 22:16:

country flag Anja wrote:

Hallo liebes Drops Design Team, einige Farbvarianten sind leider aus dem Sortiment genommen worden und ich wollte fragen, ob dafür neue Farbenvarianten nachrücken? Oder wird das Garn ganz aus dem Sortiment genommen? Viele Grüße

01.11.2022 - 16:32:

DROPS Design answered:

Liebe Anja, ja richtig, Delight wird aus dem Sortiment genommen. Viel Spaß beim stricken!

07.11.2022 kl. 10:32:

country flag Elizabeth Keatley wrote:

Hi, I can't find US based stores that sell this yarn. The links to US stores all go to UK based stores and the shipping is much higher. Are there any online stores in the US?

30.08.2022 - 16:15:

DROPS Design answered:

Dear Elizabeth, all of the DROPS stores that sell in the US or ship to the US are listed here: https://www.garnstudio.com/findastore.php?id=17&cid=19

30.08.2022 kl. 22:47:

country flag Wollfühlladen wrote:

Ich habe noch fast alle Farben vorrätig. Einfach bei Wollfühlladen bestellen. Die Farben finden Sie auf meiner homepage.

08.08.2022 - 00:54:

country flag Gertrude wrote:

Kan ik 5 bollen Drops Delight Print 19 bij u bestellen?

01.08.2022 - 15:30:

DROPS Design answered:

Dag Gertrude,

Het bestellen van garens gaat via een van de verkooppunten die onze artikelen verkopen; wij verkopen geen garens via de site. Via deze link vind je een lijst met verkooppunten.

16.08.2022 kl. 21:48:

country flag HOSTIER wrote:

La laine Drops Delight coloris 07 va -t-elle revenir à la vente en ligne??? Merci

24.04.2022 - 10:37:

DROPS Design answered:

Bonjour Mme Hostier, ce coloris a été supprimé, il n'est pas prévu d'être remis, je suis désolée; Bon tricot!

25.04.2022 kl. 08:55:

country flag Elzbieta wrote:

Mam DROPS Delight 04I 03 który jest nie produkowany z jakimi odcieniami\r\n\r\n DROPS Brushed Alpaca Silk , DROPS Kid-Silk mogę je połaczyć

03.02.2022 - 05:39:

DROPS Design answered:

Witaj Elu, napisz jaki kolor ma Delight 03 (a najlepiej wyślij zdjęcie na poland@dropsproject.com). Co do DROPS 04: można ją połączyć z np. z Brushed Alpaca kolory 13 i 14 oraz z Kid-Silkiem 28, 39, 26, 43, w zależności od efektu który chcesz otrzymać. Pozdrawiamy!

03.02.2022 kl. 13:56:

country flag Ela wrote:

Z jakim kolorem mogę połączyć 04 DROPS Delight

30.01.2022 - 07:50:

DROPS Design answered:

Witaj Elu, chodzi Ci o tą samą włóczkę, czy o inną? Napisz coś więcej o projekcie, który chcesz wykonać. Pozdrawiamy!

31.01.2022 kl. 14:30:

country flag Magnhild Haugnes wrote:

Hvor får jeg kjøpt Drops Delight i Trondheim?

24.01.2022 - 09:30:

DROPS Design answered:

Hei Magnhild. Se vår oversikt over alle butikker og da de som er i Trondheim. Mange av butikkene har hjemmeside som du kan se hvilke kvaliteter de har. Mvh DROPS Design

25.01.2022 kl. 09:44:

country flag Joan wrote:

Does the wool always winde up the same way ?

19.01.2022 - 11:20:

DROPS Design answered:

Dear Joan, every ball might be slightly different due to the "magic print" technique described in the shade card. Happy knitting!

20.01.2022 kl. 10:02:

country flag Katja wrote:

Die „Variationen in der Fadenstärke“ erwecken auf mich den Eindruck minderwertige Verarbeitung beim Farbwechsel zu sein. So ist das Garn über lange Abschnitte gar nicht gedreht und fällt dadurch einfach auseinander wie nicht versponnene Rohwolle. Und das mitten beim arbeiten. Wie kurzlebig die Teile sind, sie sich doch verstricken ließen, möcht ich mir noch gar nicht vorstellen, schade um die Arbeit und Zeit! Ich bin sehr enttäuscht

05.01.2022 - 21:41:

DROPS Design answered:

Leibe Katja, wenn Sie glauben, daß Ihre Wolle einen Defekt hat, dann teilen Sie dies bitte dem Geschäft mit, in dem Sie sie gekauft haben; dort wird man Ihnen gerne helfen können. Danke im voraus.

06.01.2022 kl. 08:14:

country flag Boxus wrote:

Avanr t de commander, je voudrais voir tous les coloris avec un mélange de couleurs.

20.12.2021 - 12:20:

DROPS Design answered:

Bonjour Mme Boxus, retrouvez tous nos modèles réalisés en DROPS Delight ici - pour toute assistance individuelle au choix d'une couleur, n'hésitez pas à contacter votre magasin DROPS, en Belgique ici. Bon tricot!

20.12.2021 kl. 15:46:

country flag MYEN Marianne wrote:

Bonjour, Quelle couleur de fil KID-SILK puis-je associer au fil DELIGHT Print 13 ? Bien cordialement.

13.12.2021 - 12:48:

DROPS Design answered:

Bonjour Mme Myen, pour toute assistance au choix d'une couleur, merci de bien vouloir contacter votre magasin, il est bien plus simple pour eux de pouvoir vous aider ainsi, même par mail ou téléphone. Bon tricot!

14.12.2021 kl. 08:17:

country flag Michaela Babbs wrote:

Hello - I would like to buy some of this yarn, but can't see what to click on to pick the color. Thank you!

26.11.2021 - 19:48:

DROPS Design answered:

Dear Michaela, this is not a webshop, you can find stores that sell our yarn in the USA or ship them to the USA in the following link: https://www.garnstudio.com/findastore.php?id=17&cid=19

28.11.2021 kl. 18:10:

country flag Ranveig Røstad wrote:

Modell nr:DE 008, er det brukt fabel, pinne 3 og delight, pinne 3,5 . Er det skjedd endringer med garnet etter at oppskriften kom? Ser noen garnbutikker har delight pinne 2,5.

23.11.2021 - 23:05:

DROPS Design answered:

Hei Ranveig. Vi har oppskrifter der du kan bruke DROPS Delight eller DROPS Fabel med pinne 2, 2,5, 3 og 3,5. Det kommer helt an på hva det står i selve oppskriften du skal strikke etter. mvh DROPS Design

30.11.2021 kl. 08:35:

country flag Helen Dias wrote:

I bought 4 balls of Beige plum drops delight from you at Alexandra Palace sewing and stitching show in October. Although advised by you member of staff that I needed 4 balls for the baby jacket, the pattern for a 3-4 year old requires 5 balls. Can I source the same yarn / dye lot from you??

03.11.2021 - 11:08:

DROPS Design answered:

Dear Mrs Dias, please contact the store where you bought the yarn - or any other store in/shipping to your country if they have this dyelot - you can even try asking other customers in our DROPS Workshop. Happy knitting!

04.11.2021 kl. 07:10:

country flag Erika Abbondati wrote:

Dear Sir/Madam, could you retrieve a few balls of a specific Drops delighted dye lot? I am looking for rainbow print (12) dye lot 1224. thank you very much for your help, Erika

13.10.2021 - 20:59:

DROPS Design answered:

Dear Mrs Abbondati, please contact the different DROPS stores that carry DROPS Delight to ask them if they do have this dyelot, you can also ask other knitters in ou DROPS Workshop. Happy knitting!

14.10.2021 kl. 09:49:

country flag Monica Carlberg wrote:

Vad betyder ply/fingering

29.09.2021 - 15:17:

DROPS Design answered:

Hej Monica. Det är engelska begrepp för tjockleken/stickfastheten på garnet. Mvh DROPS Design

30.09.2021 kl. 14:24:

country flag Mariana wrote:

Hola hay posibilidades de envió a Argentina? me encantan sus hilados pero acá no se consiguen!!

20.08.2021 - 16:28:

DROPS Design answered:

Hola Mariana. Puedes pedir nuestros productos en las siguientes tiendas con envío internacional: https://www.garnstudio.com/findastore.php?s=w&cid=23

20.08.2021 kl. 18:00:

country flag Ann Cook wrote:

Is there any way I can use a4 ply yarn to knit pattern " easytwist "? With 4 ply yarn

19.08.2021 - 21:06:

DROPS Design answered:

Dear Mrs Cook, Easy Twist pattern is worked with a yarn group C, such as Paris, you can use instead 2 strands yarn group A (such as Delight f;ex). Find all our jumpers worked with a yarn group A here. Happy knitting!

20.08.2021 kl. 07:31:

country flag Ann Cook wrote:

Is there any way I can use a4 ply yarn to knit pattern " easytwist "?

19.08.2021 - 21:02:

country flag Gabriella wrote:

Tycker färgprovet och den verkliga färgen på color 07 ser helt olika ut blir inte alls som förväntat. Inte heller beskrivningen beige/blåmix tycker jag stämmer. Kan detta verkligen stämma?

12.08.2021 - 16:53:

DROPS Design answered:

Hei Gabrielle. Å vise et multifarget nøste gir litt ufordringer, dessuten vil fargene avvike noe fra skjerm til skjerm og printen på nøstene skaper er helt unike mønstre og sjatteringer. Noe som gjør at man innenfor det samme partinummeret kan få både mørkere og lysere variasjoner. Dette er ikke en feil, men en del av garnets egenskaper. Det beste er nok å se på plagg som allerede er strikket i denne fargen (f.eks DROPS 145-3 og 121-8), men strikker/hekler du noe mindre kan det se annerledes ut. Mener fargebeskrivelsen; beige/blåmix gir en god beskrivelse fra fargen. mvh DROPS design

16.08.2021 kl. 09:05:

country flag Aino Haapala-Samuel wrote:

Mika on langan menekki? Saako yhdesta kerasta esim. varrettomat sukat?

03.08.2021 - 13:51:

DROPS Design answered:

Yhdessä kerässä on 175 metriä lankaa. Naisten sukkapariin tarvitset 2 kerää.

14.04.2022 kl. 17:16:

country flag Josephine Van De Ven wrote:

Hallo, Ik wil de Mermaid Wrap breien, DROPS design: Patroon de-201. In plaats van Drops Kid-Silk zoek ik een garen wat in de wasmachine gewassen kan worden. Wat zou u adviseren? Groet Josephine van de Ven

29.07.2021 - 13:36:

DROPS Design answered:

Dag Josephine,

Excuses voor het late antwoord. In dat geval hoef je alleen Kid-Silk te vervangen, want DROPS Delight kan in de wasmachine. Je zou een ander garen van categorie A kunnen kiezen waar 'Superwash' bij staat, je komt dan eigenlijk op DROPS fabel uit.

23.10.2021 kl. 17:56:

Zostaw komentarz do włóczki DROPS Delight

Chcielibyśmy się dowiedzieć co masz do powiedzenia o tej włóczce!

Jeśli chcesz zadać pytanie i szybko uzyskać odpowiedź, upewnij się, że została wybrana właściwa kategoria w formularzu poniżej. Pola obowiązkowe są oznaczone *.