DROPS Big Delight

Wspaniała wełna do filcowania!

od:

27.50zł

za 100 g

Materiał: 100% Wełna
Grupa włóczek: C (16 - 19 oczek) / 10 ply / aran / worsted
Waga/długość motka: 100 g = ok. 190 metrów
Zalecany rozmiar drutów: 5 mm
Próbka: 10 x 10 cm = 17 o. x 22 rz.
Pielęgnacja: Pranie ręczne, max 30°C / suszyć rozłożone na płasko / Nadaje się do filcowania

Made in: EU
Pochodzenie surowca: Wełna z Ameryki Południowej

Ta włóczka posiada certyfikat Oeko-Tex® (certyfikat nr 25.3.0099), Standard 100, Klasa I, wydany przez INNOVATEXT TEXTILE ENGINEERING AND TESTING, HUNGARY. Oznacza to, że została zbadana na obecność substancji szkodliwych i została uznana za bezpieczną pod względem ekologicznym. Klasa I stanowi najwyższy poziom i oznacza, że włóczka ta jest odpowiednia na artykuły przeznaczone dla dzieci do lat 3.

Rodzaj włóczki
Promocja od
DROPS Big Delight
print
30.60 PLN
27.50 PLN

Sklepy prowadzące sprzedaż tej włóczki on-line

Kliknij na przycisk ‘Zamów’, aby przejść do strony sklepu on-line DROPS i złożyć zamówienie.

Nazwa sklepu Cena on-line
sklep-IK
Webstore
27.50 PLN
100g
Zamów
KAMINI
Webstore
27.50 PLN
100g
Zamów
Kokonki.pl
Webstore
30.60 PLN
100g
Zamów
Mila Druciarnia
Webstore
30.60 PLN
100g
Zamów
Motek Eliza Mytych - Kumańska
Webstore
30.60 PLN
100g
Zamów
welnabawelna.pl
Webstore
30.60 PLN
100g
Zamów
włóczkowo
Webstore
30.60 PLN
100g
Zamów
e-dziewiarka.pl
Webstore
30.60 PLN
100g
Zamów
Karolina Szydelko
Webstore
30.60 PLN
100g
Zamów
Liloppi
Webstore
30.60 PLN
100g
Zamów
Włóczkowy świat
Webstore
30.60 PLN
100g
Zamów

Sprawdź czy lokalne sklepy posiadają ją w swojej ofercie.

1 Kolory DROPS Big Delight

wycofany z produkcji
szary
print 13

Informacje o produkcie

DROPS Big Delight jest kolejną wersją włóczki DROPS Delight, jest grubsza, przędziona w taki sam sposób, ale ze 100% wełny i dostępna w 100 g motkach. Z długimi powtórzeniami kolorów, tworzy unikalne motywy i kombinacje kolorystyczne, co oznacza, że w jednej farbowanej partii mogą wystąpić jaśniejsze lub ciemniejsze odcienie. Nie jest to defektem tej włóczki, ale jej charakterystyczną cechą.

Włóczka DROPS Big Delight charakteryzuje się łagodnymi przejściami między kolorami, zróżnicowaną grubością nitki i piękną ręcznie przędzioną strukturą. To włóczka pobudzająca kreatywność, doskonała również do filcowania. Zdjęcia próbek w karcie kolorów pokazują przejścia kolorów dla małego wyrobu, to oznacza, że rezultat może się różnić w zależności od wielkości robótki.

Dowiedz się więcej o zrównoważonym rozwoju naszej produkcji


Uwaga! W zależności od ustawień monitora kolor może się nieznacznie różnić od rzeczywistego tak samo kolory poszczególnych motków mogą nieznacznie różnić się od siebie.

Jak prać ubrania z tej włóczki?

yarn wash

Pranie ręczne, max 30°C / suszyć rozłożone na płasko

Zobacz tabelę symboli prania

Zalecenia dotyczące prania i konserwacji

Jak zastąpić tą włóczkę?

Jeżeli zamierzasz zastąpić tą włóczkę przez inną włóczkę DROPS, użyj włóczki z tej samej Grupy włóczek lub wypróbuj nasz zamiennik włóczek!!

Z jakimi innymi włóczkami mogę połączyć tą włóczkę?

Wiele z naszych włóczek można łączyć z innymi, dzięki czemu można uzyskać inną próbkę i/lub strukturę. Oto kilka pomysłów na takie połączenia, które mogą cię zainspirować.

Połączenie włóczek DROPS Big Delight 12, dżins/cyranka + DROPS BabyAlpaca Silk 6235, szaro-niebieski
Połączenie włóczek DROPS Big Delight 07, wschód słońca + DROPS Melody 15, beż
Połączenie włóczek DROPS Kid-Silk 09, jasna lawenda + DROPS Big Delight 02, letnia łąka

Chcesz sfilcować tą włóczkę?

Zobacz jak wygląda ta włóczka przed i po filcowaniu:

Przed
Po

Needles: 5.00 mm
Przed: 17 o. x 22 rz.
Po: 23 o. x 34 rz.

Więcej informacji o filcowaniu

Masz pytanie dotyczące tej włóczki?

Zobacz listę często zadawanych pytań (FAQ) dotyczących tej włóczki.

1) Jakie włókna wchodzą w skład włóczek DROPS?

Włóczki mogą składać się z różnych włókien naturalnych i syntetycznych. DROPS sprzedaje głównie włóczki mające w swym składzie wełnę, bawełnę, alpakę, len, moher i jedwab. Każdy rodzaj włókna ma swoje własne właściwości, często występują w połączeniach, tak aby wydobyć najlepsze właściwości każdego z nich. Włókna grubsze są bardziej trwałe i wytrzymałe, za to cieńsze zapewniają miękkość i komfort. Poniżej krótka charakterystyka stosowanych przez nas włókien:

Alpaka:
Alpaka jest naturalnym włóknem pochodzącym z alpak i ma strukturę podobną do wełny owczej. Jego miękkość wynika z małej średnicy włókna, porównywalnego do wełny merynosów. To miękkie, mocne, luksusowe włókno, naturalnie jedwabiste. Włóczki produkowane z włókien alpaki nie mechacą się łatwo, mogą mieć różną wagę, w zależności od sposobu w jaki były przędzione. Mimo, że to włókno jest podobne do wełny owczej, są też pewne różnice. Wełna z alpak jest jednak cieplejsza, nie drapie oraz nie zawiera lanoliny, dzięki czemu jest hipoalergiczna.

Moher:
Wełna kóz angorskich jest uważana za włókno luksusowe. Moher jest ciepły jak wełna owcza, ale o wiele lżejszy i wytrzymały. Dobrze się go farbuje i nie filcuje się łatwo. Włókna moheru mają wyjątkowy blask, a to dzięki temu jak odbijają światło. Chociaż włókno to jest mocne, włóczka z moheru jest miękka, co sprawia, że ubrania z niej są lekkie i lśniące.

Wełna:
Włókno to pochodzi z owiec i jest stosunkowo mocne. Jego powierzchnia jest pokryta łuskami zapewniającymi dwie podstawowe właściwości wełny: trzyma ciepło i łatwo się filcuje. Na wygląd wełny ma wpływ rodzaj hodowli. Wełna z owiec merynosów jest uważana za najbardziej delikatną, jest ona wyjątkowo miękka i pokręcona. Wszystkie włóczki DROPS mające w składzie wełnę merynosa pochodzą z Ameryki Południowej od zwierząt, które nie były strzyżone techniką ‘Mulesing’. Czysta żywa wełna pochodzi bezpośrednio ze strzyżenia żywych owiec, nie jest odzyskiwana przez rozwłóknienie ścinków lub starych wyrobów wełnianych. Wyprana wełna jest poddawana procesowi chemicznemu, który ma na celu wygładzenie jej zewnętrznej szorstkiej warstwy. (patrz Superwash).

Jedwab:
Jedwab jest włóknem ciągłym pochodzącym z kokonu jedwabnika. Jedwabniki są hodowane, jednak surowy jedwab lub jedwab tussah jest uzyskiwany z kokonów jedwabników żyjących na wolności. Włókna jedwabiu to jedne z najmocniejszych włókien naturalnych, a włóczki z nich są wspaniałe. Doskonale łączą się z innymi włóknami, szczególnie z wełną. Jedwab można z powodzeniem farbować wykorzystując naturalne barwniki.

Włókna roślinne:
Istnieje wiele rodzajów włókien roślinnych, które znajdują się w ściankach komórek roślin. Dwa najbardziej znane włókna tekstylne to bawełna i len.
Bawełna to włókno otaczające nasiona rośliny pod tą samą nazwą, to prawie czysta celuloza. Bawełna jest zwykle koloru białego, ale istnieją również odmiany zielone i brązowe. Włókna bawełny są najczęściej przędzione w nić, która jest następnie wykorzystywana do produkcji miękkich tkanin, przepuszczających powietrze, doskonałych na letnie ubrania i dodatki. Włókno to jest mocniejsze niż wełna, ale słabsze niż jedwab czy len.
Bawełna merceryzowana to bawełna poddana procesowi merceryzacji. W ten sposób uzyskujemy włókna i tkaniny bardziej błyszczące niż to jest w przypadku klasycznej bawełny. Bawełna merceryzowana jest również mocniejsza, łatwiej się farbuje, jest bardziej odporna na działanie pleśni i pozbawiona supełków. Mniej się kurczy i nie traci swojego kształtu, jak ubrania ze „zwyczajnej” bawełny.
Len pochodzi z łodygi rośliny zwanej lnem, jest trwalszy i mocniejszy od innych włókien. Włókna lnu są stosunkowo miękkie, proste i błyszczące, a z czasem stają się jeszcze piękniejsze. Gdy jest ciepło, len jest bardziej wygodny w noszeniu niż bawełna, ponieważ lepiej pochłania wilgoć i szybciej wysycha.

Pozostałe surowce używane do produkcji naszych włóczek to włókna syntetyczne takie jak akryl, wiskoza, poliamid (nylon) i poliester. Włókna te są użyte, aby wzmocnić włóczkę (jak np. w naszej włóczce skarpetkowej DROPS Fabel) lub aby nadać jej szczególną strukturę (jak np. blown yarn, DROPS Air).

2) Co to jest poliamid?

Poliamid, znany także jako nylon, jest włóknem bardzo trwałym, wytrzymałym, lekkim, łatwym w utrzymaniu (produkty zawierające poliamid mogą być prane i suszone maszynowo) i rozciągliwym. W połączeniu z innymi włóknami gwarantują produktom z nich wykonanych trwałość, jak na przykład w skarpetkach.

W porównaniu z poliestrem, poliamid jest bardziej miękki i rozciągliwy, ale pochłania więcej wody i wolniej wysycha.

3) Jakie informacje znajdują się na etykietach włóczek DROPS?

Na wszystkich etykietach włóczek DROPS znajdują się informacje dotyczące składu włóczki (wełna, bawełna, itd...), waga w gramach i uncjach, długość wełny w motku w metrach i w jardach, zasady konserwacji i symbole (wyjaśnione tutaj), numer koloru, numer partii oraz grupa włóczek.

4) Co to są grupy włóczek DROPS?

Wszystkie włóczki DROPS są podzielone na 6 grup w zależości od ich grubości (od A do F). Włóczki z tej samej grupy mają identyczną próbkę i dlatego można je stosować zamiennie, jednak ich długość może się różnić. Dlatego należy zawsze przeliczyć całkowitą długość włóczki w metrach potrzebną do wykonania danego modelu, aby wiedzieć ile alternatywnej włóczki/zamiennika będziesz potrzebować.

5) Czy mogę użyć innej włóczki niż ta wskazana we wzorze?

Tak jeśli otrzymamy taką samą próbkę. Zawsze należy wykonać próbkę , aby mieć pewność, że mamy taką samą liczbę oczek na szerokość i rzędów na wysokość jak ta, która widnieje w objaśnieniach do modelu.

Pamiętaj, że każda włóczka ma swoją strukturę, co będzie widoczne na fakturze gotowej robótki. Długość nitki w motku może także się różnić, dlatego korzystając z alternatywnej włóczki należy zawsze obliczyć całkowitą długość nitki niezbędną do wykonania robótki, aby ocenić ile motków włóczki będzie potrzebne.

Więcej o tym jak obliczyć ilość alternatywnej włóczki – i jak zastąpić jedną nitkę jednej włóczki dwiema nitkami innej znajdziesz tutaj.

6) Co to znaczy, że włóczka jest ‘Superwash’?

Wełna superwash to wełna, która została poddana procesowi, który umożliwia jej pranie w pralce. Wiele osób boi się używać wełny właśnie z powodu tego, że może się zbiec, a dzięki wełnie superwash mogą korzystać z tego pięknego włókna bez obaw. (1)

7) Co oznacza symbol ‘Oeko-Tex® certified’?

The Oeko-Tex® Standard 100 od początku lat 90-tych jest wiodącym w świecie znakiem bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych. Oeko-Tex® Standard 100 to globalny system testów i certyfikatów dla tekstyliów na każdym etapie produkcji. Testy mające na celu wykrycie substancji szkodliwych dotyczą tych substancji, które są zakazane lub regulowane prawnie, produktów chemicznych uznanych za szkodliwe dla zdrowia, oraz ustalenia parametrów, które zostały włączone jako środki zapobiegawcze w zakresie ochrony zdrowia.

Więcej informacji na www.oeko-tex.com

8) Gdzie są produkowane włóczki DROPS?

Miejsce produkcji włóczek DROPS możecie znaleźć w każdej karcie kolorów oraz w cenniku.

9) Dlaczego włóczki DROPS są takie tanie?

DROPS jest największą północnoeuropejską marką specjalizującą się w produkcji włóczek i tworzeniu projektów. Mamy dostęp do najlepszych surowców w najniższej cenie co przekłada się na korzystne ceny dla naszych konsumentów. To dlatego możesz kupić włóczkę DROPS o 20-30% taniej od porównywalnych produktów!

10) Czy kolor na stronie odpowiada rzeczywistemu?

Robimy co w naszej mocy, aby zdjęcia miały jak najlepszą jakość, a kolor na ekranie był jak najbardziej zbliżony do rzeczywistego. Niestety nie możemy zagwarantować tego samego efektu na ekranach różnych komputerów. Każdy ekran oddaje kolory inaczej, niektóre wydają się ciemniejsze niż w rzeczywistości, inne bardziej intensywne. Jeżeli na twoim ekranie kolory wyglądają inaczej niż w rzeczywistości, na początek radzimy zmienić ustawienia ekranu.

11) Co to jest mikron? Co oznaczają pojęcia super fine / extra fine?

Grubość włóczki jest mierzona w mikronach (tysięcznych częściach milimetra). Alpaka super fine ma 26-28 mikronów, wełna fine merino ma mniej niż 21,5 mikrona, a wełna merino extra fine poniżej 19,5 mikrona. Im mniej mikronów tym włóczka jest bardziej miękka i delikatna, im więcej mikronów tym włóczka jest twardsza.

Podwód, dla którego mikrony są tak ważne we włóknach włóczki jest taki, że z włóczki wykonujemy ubrania, a od tego jak miękka czy szorstka będzie włóczka, zależy jakie będzie przeznaczenie gotowego produktu. Dlatego najbardziej delikatne i miękkie włóczki (jak DROPS Baby Merino) polecamy na ubrania dla niemowląt i dzieci, a gdy decydujemy się wykonanie poduszki czy podkładki na krzesło lepsza będzie mocniejsza włóczka taka jak DROPS Snow.

12) Dlaczego kolory w motkach włóczki wielokolorowej są różne?

Powody, dla których w dwóch motkach mogą być inne kolory są następujące 1) motki są z różnych partii włóczek; 2) obydwa motki były farbowane z wykorzystaniem techniki nazywanej „magic print” (jak np. ma to miejsce w przypadku włóczki DROPS Delight), co w rezultacie daje wyjątkowy wzory i łagodne przejścia kolorystyczne, a to oznacza, że w jednej partii włóczek mogą pojawić się jaśniejsze i ciemniejsze odcienie tych samych kolorów. Nie jest to wada ani defekt tej włóczki, tylko jej cecha charakterystyczna.

13) W moim sklepie nie ma koloru, którego potrzebuję, co robić?

Jeżeli twój sklep DROPS nie posiada koloru, którego potrzebujesz, spróbuj skontaktować się z DROPS Super Store (sklepy ze złotym oznaczeniem) – z pewnością zdobędą kolor, którego potrzebujesz, nawet jeżeli w tej chwili nie mają go same na stanie. Tutaj znajdziesz pełną listę sklepów DROPS.

14) Gdzie mogę znaleźć konkretną partię koloru danej włóczki?

Najpierw skontaktuj się ze swoim sklepem DROPS. Jeżeli nie będą posiadać partii, której potrzebujesz, polecą ci skontaktowanie się z innymi dziewiarkami na grupie DROPS Workshop na facebooku lub na Ravelry. Mogą posiadać tą partię włóczek w swoich zapasach i zechcą się nią podzielić.

15) Dlaczego włóczka obłazi?

Włóczka obłazi, ponieważ splot nie jest wystarczający, aby utrzymać wszystkie włókna razem. We wszystkich włóczkach jest nadmiar włókien (wynikający z procesu produkcji), które mogą wychodzić w różnym stopniu. Zależy to od tego jak włóczka jest przędziona. Włóczki z „włoskiem” takie jak DROPS Melody, gubią więcej takich włókien niż inne, zatem ubrania z nich bardziej obłażą. Jak bardzo ubranie obłazi zależy również od tego co nosimy pod nim lub na nim. Niestety nie możemy zagwarantować, że włóczka nie będzie obłazić.

Czy masz jakiś problem z włóczką DROPS, którą zakupiłaś? Jeżeli kupujesz włóczkę z naszej karty kolorów czy z wzoru na naszej stronie, nie kupujesz jej bezpośrednio od firmy DROPS, ale z jednego z setek sklepów DROPS na całym świecie. Dlatego ważne jest, abyś skontaktowała się ze sklepem DROPS, w którym kupiłaś włóczkę i zachowała etykiety włóczek (są one twoją gwarancją). Sklep DROPS może udzielić ci pomocy, albo przekaże nam twoją reklamację. Zobacz tutaj pełną listę sklepów DROPS.

Komentarze / Pytania (146)

country flag Wollfühlladen wrote:

Ich habe noch viele Farben vorrätig. Einfach bei Wollfühlladen bestellen.

08.08.2022 - 00:51:

country flag Miriam wrote:

Hola, sabéis decirme si va a volver a haber disponibilidad de hilos Drops Big Delight y cuándo? Gracias

31.07.2022 - 16:22:

DROPS Design answered:

Hola Miriam, el hilo Drops Big Delight está discontinuado, por lo que no va a haber renovación del stock disponible. Tienes que consultar en tu tienda habitual si tienen unidades de Big Delight aún disponibles.

31.07.2022 kl. 17:01:

country flag Miriam wrote:

Hola, sabrían decirme si los ovillos Drops Big Delight van a volver a estar disponibles? Gracias

26.07.2022 - 18:41:

DROPS Design answered:

Hola Miriam, esta calidad está discontinuada, por lo que lo único que queda disponible de esta lana es el stock restante que tengan las tiendas. Puedes consultar con las propias tiendas si tienen los ovillos que te interesan.

31.07.2022 kl. 17:04:

country flag Elise wrote:

Liebes DROPS-Team, bei diesem Garn ist es sehr schade, dass es das nicht mehr gibt. Kann man da auf ein Revival hoffen? Bitte das oder ein sehr ähnliches wieder ins Sortiment nehmen... :/ Liebe Grüße

28.05.2022 - 10:11:

country flag Christina Næraa wrote:

Hei, vet dere om ihvertfall hvor det er mulig å få tak i et par nøster 16 Bjørnebær?

13.05.2022 - 16:16:

DROPS Design answered:

Hei Christina. DROPS Big Delight farge nr. 16, bjørnebær er helt tomt på hovedlagret, så anbefaler deg å kontakte buttikker/nettbutikker og høre om noen har igjen av denne fargen (vi har ingen oversikt over hvilken butikk). Ellers så kan jeg anbefaler deg å bruke diverse sosiale medier for håndarbeid (f.eks DROPS Workshop), der er det mange brukere som hjelper hverandre med etterlysning av garn (og partinr). mvh DROPS design

16.05.2022 kl. 07:42:

country flag Christina Næraa wrote:

Ufattelig trist at dette utgår, deilig å hekle med, og nydelige farger.

13.05.2022 - 16:13:

country flag Nina Anderdal wrote:

Hei! Skal dette garnet utgå? I tilfelle, kommer det en erstatning?

29.04.2022 - 08:41:

DROPS Design answered:

Hei Nina. Ja, dessverre utgår DROPS Big Deligt. For garntykkelsen kan andre kvaliteter i garngruppe C brukes på DROPS Big Delight oppskrifter. Men får å få fargemiksen kan du bruke 2 tråder av DROPS Delight. Bare husk å starte på samme farge rapport når det brukes 2 nøster DROPS Delight. mvh DROPS Design

02.05.2022 kl. 09:31:

country flag Nomita Chatterjee wrote:

Hallo, ich möchte das Drops- Modell Nr. VE-010, Garngruppe D stricken. Meine Grösse ist XXL ( Brustumfang 120 cm ). Die Wolle dazu würde ich gerne durch euch bestellen. Entweder Big Delight + Baby Alpaca Silk je 1 Faden, oder Fabel + Baby Alpaca Silk je 1 Faden, oder Big Delight " Kid Silk je 1 Faden. Meine Frage ist: wieviel g Wolle von jedem müsste ich bestellen? Danke für eine schnelle Antwort. Freundlicher Gruss, Nomita Chatterjee

16.03.2022 - 15:16:

DROPS Design answered:

Liebe Frau Chatterjee, hier wird es erklärt, wie man die neue Garnmenge kalkuliert. Gerne wird Ihnen damit Ihr DROPS Laden -auch telefonisch oder per E-Mail- weiterhelfen. Viel Spaß beim stricken!

17.03.2022 kl. 10:05:

country flag Jeannine Verhulst wrote:

Bestaat er rondbreinaalden om sokken te breien? dank u

09.03.2022 - 09:41:

DROPS Design answered:

Dag Jeannine,

Je kunt sokken met een gewone rondbreinaald breien. Neem juist een wat langere rondbreinaald en maak gebruik van de 'magic loop' techniek (waarbij er steeds een stuk draad van de rondbreinaald uit het werk steekt. Bij de video's kun je deze techniek vinden.

24.03.2022 kl. 15:12:

country flag Renia wrote:

Czy pozostałe kolory Big Delight też zostaną wycofane z produkcji? Czy planowane jest wprowadzenie nowych kolorów tej włóczki?

07.03.2022 - 16:42:

DROPS Design answered:

Witaj Reniu, zostały 2 kolory, z tego może wynikać, że ta włóczka zostanie raczej wycofana z produkcji. Pozdrawiam!

10.03.2022 kl. 09:23:

country flag Bodil Bye wrote:

Jeg vil gjerne bestille et nøste Drops Big Delight , farge 20.

15.02.2022 - 15:59:

country flag Teresa Devin wrote:

Hello, is it your intention to discontinue producing Drops Big Delight. It is getting increasingly difficult to source this lovely yarn. I notice on your website there are only 5 colours displayed and 3 are labelled as “discontinued”.

29.01.2022 - 01:11:

DROPS Design answered:

Dear Teresa, we don't have any information about changes in the yarns. But as trends change so do some yarns, which are left behind or discontinued. This also happens with colors usually.

31.01.2022 kl. 00:39:

country flag Rosaura Hexsel wrote:

Vocês enviam a drops big delight para o Brasil?

15.01.2022 - 19:42:

DROPS Design answered:

Querida Rosaura, você pode encontrar as lojas DROPS que enviam para o Brasil no seguinte link:https://www.garnstudio.com/findastore.php?id=28&w=1&cid=28

05.02.2022 kl. 18:19:

country flag Ruth Arntzen wrote:

Vil bestille, men får beskjed om at jeg enten er en spammer eller har skrevet for mye! Fikk ikke skrevet full adresse. Jeg skal ha 2 nøster Drops Big Delight , 2168, farge 20 (Regnskog) . Kan jeg bestille her? Nettsidene deres er veldig vanskelig å orientere seg i!

10.01.2022 - 10:24:

DROPS Design answered:

Hei Ruth. Om du klikker på: Finn en Butikk! får du en fin oversikt over alle våre forhandlere. Der kan du bestille det du trenger, eller evnt gå inn på nettsiden på den butikken du velger og bestille derfra. Når du har gjort en bestilling, skal du få en bekreftelse. Vi sender ikke garn til privatpersoner, kun til butikker. mvh DROPS Design

14.01.2022 kl. 09:48:

country flag Christiane Klenke wrote:

In meinem Laden sind noch fast alle Farben vorrätig, auch viele, die schon nicht mehr auf der Farbkarte sind. Sie können sie auf meiner homepage ansehen. Einfach bei Wollfühlladen bestellen.

21.12.2021 - 01:48:

country flag DESIREE BOUVARD wrote:

Bonjour, Vous avez de moins en moins de coloris pour le fils Big Delight. Est ce que c'est un fils qui est vous a disparaitre?

07.12.2021 - 19:22:

country flag Tanja wrote:

Schade, dass es nur noch so wenige Farben zur Auswahl gibt. Sind wieder weitere geplant?

04.12.2021 - 14:35:

country flag Elisabeth wrote:

Hej, Skriver då jag är förtjust i det här garnet när det kommer till att göra tovade vantar. Ffa är det så roligt med färgskiftningarna. Nu hittar jag dock bara enstaka färger kvar när jag letar fter det. Ska garnet utgå? Eller är det tillfälligt ? Hälsningar Elisabeth

19.11.2021 - 11:30:

DROPS Design answered:

Hei Elisabeth. Mange farger i DROPS Delight er utgått og det er kun igjen 4-5 farger. Disse vil også utgå, men usikker når. Mange butikker har da desverre ikke dette garnet lengre. mvh DROPS Design

23.11.2021 kl. 07:45:

country flag Karin wrote:

Einen schönen guten Tag, werden die Farben „oliv/rost/Pflaume“, „Schoko-Banane“ und „Herbstwald“ nicht mehr hergestellt? Es waren die einzigen, die ich immer gekauft habe. Meinen Dank für Ihre Mühe.

27.10.2021 - 06:23:

DROPS Design answered:

Liebe Karin, ja, leider ist es so, dass diese Farben nicht mehr produziert werden. Vielleicht finden Sie ja zumindest bei der Sockenwolle DROPS Delight Farbverläufe, die Ihnen gefallen.

27.10.2021 kl. 12:46:

country flag Leferdien Kooiker wrote:

Frage, haben Sie drops big delight 03 dyelot1202 1 noch auf Lager? Grün, braun, beige, grau? Höre gerne

20.10.2021 - 11:41:

DROPS Design answered:

Liebe Frau Leferdien Kooiker, diese Farbe haben wir jetzt nicht mehr, aber wenden Sie sich bitte an den unterschiedlichen DROPS Laden, vielleicht hat einen noch einige. Viel Spaß beim stricken!

21.10.2021 kl. 07:26:

country flag Hanna Mourino wrote:

Hej! Vänligen, kommer ni utöka big delight-färgerna längre fram? Sortimentet har krympt pö om pö under åren. Jag saknar många av färgerna som fanns tillbuds. Lite tråkigt att det inte finns mer att välja på helt enkelt. Vänligen, utöka nyanserna.

10.10.2021 - 00:51:

DROPS Design answered:

Hei Hanna. DROPS Big Delight er et garn som er på vei ut av vårt sortiment, slik at det ikke vil komme inn nye farger. mvh DROPS design

11.10.2021 kl. 08:20:

country flag Christine Kunzfeld wrote:

Gibt es bei bem Garn Big Delight neue Farben? Das Garn ist so wunderschön. Die Farbauswal nimmt immer mehr ab. Finde ich sehr schade, da Sie für dieses Garn so schöne Anleitungen haben, die nur wirken mit der Originalwolle. Z.B. Modell 203-4, angegebene Farbe 03, minzschokolade.

06.09.2021 - 13:22:

DROPS Design answered:

Liebe Frau Kunzfeld, vielleicht können Sie auch mal versuchen, eine ähnliche Farbe mit Delight + ein anderes Garn der Gruppe A zusammenzustricken? Ihr DROPS Laden wird Ihnen gerne mit den Farben helfen - auch telefonisch oder per E-Mail. Viel Spaß beim stricken!

07.09.2021 kl. 09:07:

country flag Monika wrote:

Kiedy będzie dostępna włóczka Drops big delight kolor 06, jesienny las.

29.08.2021 - 10:50:

DROPS Design answered:

Witaj Moniko, ten kolor niestety nie jest już w sprzedaży. Popytaj w naszych sklepach, listę znajdziesz TUTAJ, może ktoś jeszcze ją posiada w sprzedaży. Pozdrawiamy!

29.08.2021 kl. 22:26:

country flag Emma wrote:

I love drops big delight (and rely on it for my business!) but it seems like all the shades are being discontinued one by one. Are you planning on introducing new ones?

17.08.2021 - 00:24:

DROPS Design answered:

Dear Emma, some colours are discontinued but we have still available colours. Happy knitting!

18.08.2021 kl. 07:25:

country flag Agneta Löfquist wrote:

Jag undrar om Drops big deligt kommer in i färgen regnskog inom snar framtid ,om v32 står fast ,har väntat en tid och skulle vilja veta om jag ska fortsätta att vänta . Tack på förhand !

11.08.2021 - 09:15:

DROPS Design answered:

Hei Agneta. Farge nr. 20, regnskog er på hovedlagret. Ta kontakt med din butikk og hør om de har lagt den inn i sin ordre evnt når butikken får den inn på sitt lager. mvh DROPS design

16.08.2021 kl. 08:33:

Zostaw komentarz do włóczki DROPS Big Delight

Chcielibyśmy się dowiedzieć co masz do powiedzenia o tej włóczce!

Jeśli chcesz zadać pytanie i szybko uzyskać odpowiedź, upewnij się, że została wybrana właściwa kategoria w formularzu poniżej. Pola obowiązkowe są oznaczone *.