DROPS Baby / 31 / 23

Milk Dreams by DROPS Design

DROPS BabyMerino lõngast kootud pitsmustriga beebi tekk

Võtmesõnad: beebitekid, pitsmuster, tekid,
DROPS disain: mudel nr bm-088-by
Lõngagrupp A
----------------------------------------------------------
Mõõdud: Laius: umbes 42-64 cm, kõrgus: umbes 50-80 cm
Lõng: Garnstudio DROPS BABYMERINO, 50 g/175 m (kuulub lõngagruppi A)
250-350 g värv nr 43, hele mereroheline

Kasutada võib ka lõngu:
vaata linki - Alternatiivlõngad (Lõngagrupp A)

DROPS RINGVARDAD (60 või 80 cm): 3,5 mm – või sobiv, et saavutada koetihedus 23 silmust ja 30 rida parempidises koes = 10 cm lai ja 10 cm kõrge.
----------------------------------------------------------

Oled teinud selle või mõne meie teise disaini? Lisa oma piltidele sotsiaalmeedias silt #dropsdesign , et me näeksime neid pilte.

Soovid kasutada teist lõnga? Proovi meie lõngamuundurit!

100% vill
alates 3.45 € /50g
DROPS Baby Merino uni colour DROPS Baby Merino uni colour 3.45 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
DROPS Baby Merino mix DROPS Baby Merino mix 3.45 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
Vardad & heegelnõelad
Lõngakulu sellele disainile alates 17.25€. Loe edasi.

Juhend

JUHEND

RIPSKUDE (edasi-tagasi kududes)
1 ripsivall = koo 2 rida parempidi silmuseid.

MUSTER
Vaata skeeme A.1 kuni A.3.
----------------------------------------------------------

TEKK
Kootakse edasi-tagasi.
Loo 133-203 silmust 3,5 mm ringvarrastele BabyMerino lõngaga. Koo 3 ripsivalli (6 rida RIPSKOES) – vaata ülevalt.
Siis koo töö paremal pool järgmiselt: tee 3 ääresilmust ripskoes, koo skeemi A.1 kuni jääb 4 silmust (= 9-14 mustrikordust 14 silmusega), 1 parempidi, lõpus tee 3 ääresilmust ripskoes.
Jätka niimoodi mustriga. JÄLGI KOETIHEDUST!
Kui skeem A.1 on tehtud vertikaalselt, on vardal 97-147 silmust ja töö pikkus on umbes 10 cm.
Siis koo töö paremal pool järgmiselt: tee 3 ääresilmust ripskoes, koo skeemi A.2 kuni jääb 4 silmust (= 9-14 mustrikordust 10 silmusega), skeemi A.3 järgmisel silmusel, lõpus tee 3 ääresilmust ripskoes. Jätka niimoodi mustriga.
Kui töö pikkus on 49-79 cm, koo 3 ripsivall (6 rida ripskoes) kõigil silmustel.
Koo silmused maha parempidi. Et mahakudumise serv ei jääks kiskuma, võta suuremad vardad.

Skeem

= parempidi silmus töö paremal pool, pahempidi silmus töö pahemal pool
= pahempidi silmus töö paremal pool, parempidi silmus töö pahemal pool
= 1 õhksilmus 2 silmuse vahele
= 2 parempidi kokku
= 2 ületõstmisega kokku (tõsta 1 silmus kudumata parempidi võttega, 1 parempidi, tõsta kudumata silmus üle kootud silmuse)
= 3 ületõstmisega kokku (tõsta 1 silmus kudumata parempidi võttega, 2 parempidi kokku, tõsta kudumata silmus üle kootud silmuse)

Vajad abi selle mustriga?

Tänan valimast DROPS Designi! Me anname endast parima, et meie juhendid oleks kergesti arusaadavad. Kõik mustrid on tõlgitud Norra keelest, alati on võimalik kontrollida arvutusi ja mõõte originaaljuhendist (DROPS Baby 31-23) .

Ei saa juhendist aru? Vaata nimekirja erinevatele õpetustele allpool, mis aitavad kaasa projekti valmimisele - ning võib-olla õpetavad isegi midagi uut!

Meil on ka samm-sammulisi õpetusi erinevatele tehnikatele, mida leiab siit.

1) Miks on koetihedus tähtis?

Koetihedus määrab kudumi suuruse ja mõõdetakse tavaliselt 10 x 10 cm osalt. Tavaliselt kirjutatakse nii: silmuste arv laiuses x (korda) ridade arv kõrguses - näiteks: 19 silmust x 26 rida = 10 x 10 cm.

Koetihedus on kudujatel erinev, mõni koob/heegeldab lõdvemalt, mõni tugevalt. Koetihedust saab muuta varraste suurusega, seepärast me alati mainime, et varraste suurus on ainult soovituslik! Igaüks saab seda ise muuta (suuremaks või väiksemaks) vastavalt oma käekirjale, et koetihedus tuleks sama, kui mainitud juhendis. Kui koetihedus on erinev, on lõngakulu erinev ja lõpptulemuseks on teistsugused mõõdud.

Koetihedus määrab ka seda, milliseid alternatiivlõngu saab kasutada. Teine lõng sobib alternatiiviks, kui see annab sama koetiheduse.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi ja mõõta koetihedust

üles

2) Mis on lõngagrupid?

Kõik meie lõngad on jagatud lõngagruppideks (A kuni F) lõnga jämeduse ja koetiheduse järgi - lõngagrupp A sisaldab peenikesi lõngu ja lõngagrupp F kõige jämedamaid. Nii on lihtne leida alternatiivlõngu samale mustrile, kui soovid kasutada teist lõnga. Ühe lõngagrupi lõngadel on sama koetihedus ja neid saab teineteisega asendada. Aga kuna erinevatel lõngadel on erinev tekstuur, siis lõpptulemus võib olla erinev.

Vaata erinevaid lõngagruppe siit.

üles

3) Kas ma saan kasutada erinevat lõnga kui antud mustrid?

Kasutades teist lõnga on tähtis, et koetihedus oleks sama. Nii tulevad eseme mõõdud samad, kui antud joonisel. Seda on lihtsam saavutada, kui kasutada sama lõngagrupi lõngu. Samuti on võimalik panna kokku mitu peenemat lõnga, et saavutatda soovitatud koetihedus. Proovi meie lõngamuundurit. Ma soovitame alati teha tööproovi.

NB! Kui kasutate erinevat lõnga, siis võib olla lõpptulemus ka erinev, kuna teisel lõngal on erinev tekstuur.

Vaata DROPS õpetust: Kas ma saan kasutada teist lõnga kui antud juhendis?

üles

4) Kuidas kasutada Lõngamuundurit?

Igal meie mustrilehel on link Lõngamuundurile, juhul kui soovid kasutada teist lõnga kui soovitatud juhendis. Sisesta lõng, mida soovid asendada, kogus (valitud suurusele) ja lõngade arv ning lõngamuundur pakub parima valiku alternatiive sama koetihedusega. Lisaks saad teada palju vajad uut lõnga ja mitut lõnga kasutada. Enamus tokke on 50 g (mõned 25 g või 100 g).

Kui mustris on kasutatud mitut värvi, siis tuleb iga värvi eraldi vaadata. Samuti, kui juhendis on kasutatud kahte erinevat lõnga koos (näiteks 1 Alpaca + 1 Kid-Silk), siis tuleb leida alternatiivid neile eraldi.

Vaata lõngamuundurit siit

üles

5) Miks minu koetihedus tuleb vale soovitatud varrastega?

Varraste suurus mustrilehel on ainult soovituslik, tähtis on järgida koetihedust. Kuna koetihedus on kõigil erinev, siis on vaja valida omale sobivad vardad õige koetiheduse saavutamiseks – võib-olla on vaja võtta suuremad või väiksemad vardad. Seepärast on vajalik teha tööproov.

Kui Sinu koetihedus on erinev, siis tulevad ka eseme mõõdud erinevad.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi

üles

6) Miks on ese kootud ülevalt alla?

Kui rõivas on kootud ülevalt alla, on lihtsam teha muudatusi pikkuses. Näiteks, on lihtsam proovida eset selga kudumise käigus, et kontrollida passe pikkust.

Juhendis on hoolikalt selgitatud iga samm õiges järjekorras. Skeemid on kohandatud vastavalt kudumise suunale ja kootakse nagu tavaliselt.

üles

7) Miks on varrukad lühemad suurematel surrustel?

Suurematel suurustel on üldlaius (varruka otsast varruka otsani) ikkagi suurem, isegi kui varruka pikkus on lühem. Suurematel suurustel on varrukakaar pikem ja õlad laiemad, et rõivas istuks seljas paremini.

üles

8) Mis on mustrikordus?

Mustri skeeme korratakse tihti ringil/real või vertikaalselt (kõrguses). 1 mustrikordus skeemil näitab mustri põhisilmuseid. Kui on öeldud juhendis, et tee 5 mustrikordust skeemi A.1 ringil, siis tuleb kududa skeemi 5 korda üksteise järgi samal ringil. Kui on öeldud juhendis, et tee 2 mustrikordust skeemi A.1 vertikaalselt, koo terve skeem ühe korra kõrguses, siis koo jälle otsast peale terve skeem teise korra.

üles

9) Kuidas kududa skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule. 1 ruut = 1 silmus.

Edasi-tagasi kududes, kootakse iga teine rida töö paremal pool, skeemi loetakse paremalt vasakule; iga teine rida kootakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale. Kududes töö pahemal pool, loetakse skeemi vasakult paremale, parempidi silmused kootakse pahempidi ja pahempidi silmused parempidi.

Ringselt kududes kootakse kõik read töö paremal pool ja skeemil loetakse kõik read paremalt vasakule.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

üles

10) Kuidas heegeldada skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule.

Edasi-tagasi heegeldades, read mis tehakse töö paremal pool loetakse skeemi paremalt vasakule; read mis tehakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale.

Ringselt heegeldades tehakse kõik read töö paremal pool ja skeemi loetakse igal ringil paremalt vasakule.

Heegeldades ringset skeemi, alustatakse keskelt ja heegeldatakse väljapoole, vastupäeva ja ringi haaval.

Rida algab tavaliselt antud numbri ahelsilmustega (vastavalt järgmise silmuse kõrgusele), see on näidatud skeemil või kirjeldatud juhendis.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

11) Kuidas kududa ühel real/ringil mitu erinevat skeemi?

Kui on vaja teha samal real/ringil mitme erineva skeemi järgi, siis on see tavaliselt kirjutatud nii: “ koo skeemi A.1, A.2, skeemi A.3 kokku 0-0-2-3-4 times". Aee tähendab koo skeemi A.1 ühe korra, siis skeemi A.2 ühe korra, siis korda skeemi A.3 (laiuses) niimitu korda, kui on vaja sinu suurusele – siin näites on see: suurusel S = 0 korda, M = 0 korda, L= 2 korda, XL= 3 korda ja suurusel XXL = 4 korda.

Skeeme kootakse nagu tavaliselt, alusta esimese reaga skeemil A.1, siis tee skeemi A.2 esimene rida jne.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

12) Miks tehaks töö alguses rohkem ahelsilmuseid?

Ahelsilmused on natuke lühemad kui teised silmused, et äär ei jääks kiskuma, me teeme alguses rohkem silmuseid. Järgmisel real kohandatakse silmuste arvu, et see läheks kokku mustriga ja suuruse mõõtudega joonisel.

üles

13) Miks kasvatatakse silmuseid enne soonikut ülevalt alla kududes?

Soonikkude on venivam ja tõmbab rohkem kokku, kui näiteks parempidine kude. Kasvatades silmuseid enne soonikkoes äärist, hoiab see ära suure erinevuse laiusesse.

üles

14) Milleks kasvatada mahakudumise real?

Tihti jääb mahakudumise rida kiskuma. Seepärast tehakse silmuseid mahakududes mõned õhksilmused, et äär ei jääks kiskuma.

Vaata DROPSi videot: Kuidas kududa silmuseid maha, tehes õhksilmuseid?

üles

15) Kuidas kasvatada/kahandada kordamööda igal 3. või 4. real/ringil?

Et kasvatused / kahandused jaguneksid ühtlaselt, tuleb kasvatada /kahandada näiteks kordamööda igal 3. või 4. real/ringil järgmiselt: koo 2 rida ja kasvata/kahanda kolmandal real/ringil, koo 3 rida ja kasvata neljandal real/ringil. Kasvata/kahanda niimoodi vaheldumisi, kuni vajalikud kasvatused/kahandused on tehtud.

Vaata DROPS õpetust: Kasvata / kahanda 1 silmus kordamööda igal 3. või 4. real

üles

16) Miks on juhend natuke erinev kui disain pildil?

Mustrikordused võivad olla natuke erinevad erinevatel suurustel, et saavutada vajaliku suurust. Kui te teete suuremat suurust, võib teie töö olla natuke erinev. Seda kõike on võetud arvesse disaini loomisel, et üldmulje oleks kõikidel suurustel sama.

Järgi oma suurusele vastavat juhendit ja skeeme!

üles

17) Kuidas kududa jakki ringselt, mitte edasi-tagasi?

Kui soovitakse kududa ringselt, mitte edasi-tagasi, saab juhendit natuke muuta. Esiosa keskele tuleb lisada steegid (õmblusvarud - tavaliselt u 5 silmust) ja järgida juhendit. Selle asemel et pöörata ja kududa töö pahemal pool, koo lihtsalt üle steekide ja jätka ringselt töö paremal pool. Pärast lõigatakse kudum eest lahti, korjatakse silmused nööbiliistude jaoks ja kaetakse lõikeservad.

Vaata DROPS videot: Kuidas kududa steeke ja neid lahti lõigata

üles

18) Kuidas muuta ringselt kootud juhendit edasi-tagasi kudumiseks?

Kui soovitakse kududa ringse töövõtte asemel edasi-tagasi, võib kududa osad eraldi ja õmmelda pärast kokku. Kehaosa silmuste arv tuleb jagada kaheks, lisada 1 ääresilmus mõlemale küljele (õmblusvarudeks) ja kududa edasi-tagasi.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas kududa ringvarrastele kirjutatud juhendit pikkade varrastega?

üles

19) Miks on juhendis ikka näidatud tootmisest maas lõnga nime?

Kuna igal lõngal on oma tekstuur, on originaallõng jõetud juhendisse alles. Aga meie Lõngamuunduriga on lihtne leida alternatiivi, või vali lihtsalt sama lõngagrupi lõng.

Mõnes poes võib veel olla tootmisest maas lõnga müügil, või on kellegil veel kodus seda lõnga alles ja soovib leida juhendit.

Lõngamuundur aitab leida alternatiivlõnga ja vajaliku koguse.

üles

20) Kuidas muuta naiste suurusega kudum meeste suurusele?

Kui soovid kududa naiste suurusega disaini mehele, siis on seda lihtne muuta meeste suuruseks. Suurim erinevaus on varrukate ja kehaosa pikkus. Vali naiste suurus sobiva rinnaümbermõõduga. Pikkus saab lisada varrukale enne käeaugu mahakudumist/varrukakaare tegemist. Kui juhend on ülevalt alla, saab pikkus lisada kohe pärast käeauku või enne esimest kahandust varrukal.

Lõngakoguse muutus oleneb kui palju pikkust lisatakse, aga parem osta tokk rohkem kui vähem.

üles

21) Kuidas hoiduda kampsuni topiliseks minemisest?

Enamus lõngu on karvased, mis eemalduvad pesus või moodustavad toppe. Kammitud lõngadel (st. karvastel lõngadel) on neid rohkem, mistõttu need ajavad ka rohkem karva.

Karva ajamine sõltub ka sellest, mida kantakse kudumi all ja kas see tõmbab kiude välja. Seetõttu on võimatu garanteerida, et kudum ei aja karva.

Allpool on mõned nipid, kuidas saada paremat tulemust karvaste lõngadega:

1. Kudumi valmides (enne pesu) raputa seda, et lahtised karvad eemalduks. NB! ÄRA KASUTA liimirulli, harja või muid meetodeid, mis kisuvad karvu välja.

2. Pane kudum kilekotti ja külmikusse – madal temperatuur põhjustab kiudude lõdvestumist ja need eemalduvad teineteisest kergemini.

3. Jäta ese külmikusse paariks tunniks, siis võta välja ja raputa kudumit jälle.

4. Pese kudumit vastavalt juhendile lõngatoki etiketil.

üles

22) Kuidas mõõdetakse eseme pikkust?

Mustrilehel olev mõõtudega joonis annab infot rõiva pikkuse kohta. Kampsuni pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast (tavaliselt kaelaaugu kõrvalt, MITTE õla tipust) alla alumise servani. Samamoodi passe pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast alla varrukate ja kehaosa jagamise kohani.

Mõõte ei võeta mööda nööbiliiste, kui ei ole just nii mainitud; sel puhul mõõda nööbiliistude kõrvalt.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas vaadata suurust joonisel

üles

23) Mitu toki lõnga on vaja?

Vajaminev lõngakogus on antud grammides, näiteks: 450 g. Arvutamaks, mitu toki lõnga on vaja, on esiteks vaja teada, kui palju gramme on 1 tokis (25g, 50g või 100g). See informatsioon on saadaval, vaadates lõngainfot. Jaga vajalik grammide arv toki kaaluga. Näiteks, kui tokis on 50 g lõnga (standard kogus), siis arvutatakse järgmiselt: 450 / 50 = 9 tokki.

üles

Kas ostsid selle projekti tegemiseks DROPS lõnga? Siis võib küsida abi lõngapoest. Vaata DROPS lõnga müüjate nimekirja siit!
Ikka ei leia vastust oma küsimusele? Siis võib jätta kommetaar juhendi lõppu ja meie eksperdid vastavad! Seda tehakse tavaliselt 5 kuni 10 päeva jooksul.. Seniks võib lugeda küsimusi-vastuseid kommentaaridest või ühineda DROPS Workshop grupiga Facebookis abi saamiseks kaaskudujatelt/heegeldajatelt!

Kommentaarid / Küsimused (35)

Jill Payne 09.11.2019 - 17:15:

Do you have this written in form, I'm rubbish at charts!

DROPS Design 10.11.2019 kl. 11:17:

Dear Jane, unfortunately we do not have this pattern in written out form. Please try to make sense of the charts, with the help of our lesson about reading charts here. In the long run it is well worth the effort, as these charts not only show the very next stitch, but also how the stitches relate to each other in the rows above each other etc. Happy Knitting!

Sally Allerton 04.10.2019 - 13:59:

Hi, I am planning to make this blanket using baby alpaca and silk, I have checked the yarn converter and it says I need slighly more yarn than the 350g that I have. Please could you let me know the pattern repeat on this to reduce the width of the blanket slightly. I wanted to do a larger size, but dont know if I can begin by casting on 189 to achieve this? Will everything work out if I reduce the cast on by the 14 stitch patter of A1? Or will I have enough with the 350g? Many thanks

DROPS Design 04.10.2019 kl. 14:36:

Dear Mrs Allerton, you would need almost 400g DROPS BabyAlpacaSilk to work the larger blanket and approx. 300 g for the smaller blanket - you can try with one more repeat in width (= each A.2 = 10 sts), but we cannot garantee that you would have enough to work the total height. Happy knitting!

Ziegler Angelika 12.09.2019 - 09:46:

Hallo Zusammen, ist es richtig, dass die Decke mit dem Muster A2 ( dann kraus) endet? D. h. die Decke ist oben und unten unterschiedlich? vielen Dank und liebe Grüße

DROPS Design 12.09.2019 kl. 13:07:

Liebe Frau Ziegler, ja die beiden Ende der Decke sind unterschiedlich (ausser die Krausrippen), Sie stricken zuerst A.1 einmal in der Höhe dann wiederholen Sie A.2 in der Höhe. Viel Spaß beim stricken!

Alexandria 12.08.2019 - 22:52:

Hi I have knit A-1once and then A- 2 once total of 56 tow and the blanket is too short, Am I suppose to repeat the A-1 again A2 twice or both will any one help?

DROPS Design 13.08.2019 kl. 08:19:

Dear Alexandria, after you have worked A.1 once in height, repeat A.2, A.3 until piece measures 49-79 cm (see size) , then work 3 ridges over all stitches before casting off. Happy knitting!

LM 20.05.2019 - 10:45:

Jeg skal til at gå igang med A2 og A3. Hvad betyder det sorte cirkler (kan nemlig ikke finde forklaringen under diagrammet) ?

DROPS Design 20.05.2019 kl. 14:12:

Hei LM. Mener du den sorte sirkelen på siste og 3. siste rad i A.3? dette er symbold nummer 2 i symbolforklaringen = vrang fra retten, rett fra vrangen. Eller mener du ovalen med en sort strek gjennom mellom maske 1 og 2, og etter siste maske på første rad 1 i A.2? dette er symbol 3 i symbolforklaringen = mellom 2 masker lages det 1 kast. God fornøyelse

Hege 14.05.2019 - 19:53:

Hei! Jeg er helt i starten av arbeidet, og nettop ferdig med med rilleomgangene. Før jeg fortsetter lurer på om kast fra omgangene på retten strikkes som vrangmasker fra vrangen. \r\nHege

DROPS Design 15.05.2019 kl. 07:19:

Hei Hege, Ja, kastet strikkes vrang fra vrangen. God fornøyelse!

Monique 27.04.2019 - 18:26:

Bonjour, faut il tricoter vraiment en aiguille citée Je ne sais pas bien tricoter avec

DROPS Design 29.04.2019 kl. 09:22:

Bonjour Monique, on tricote ici avec une aiguille circulaire pour avoir suffisamment de place pour y loger toutes les mailles - vous pourrez ici utiliser une aiguille droite, mais veillez à bien conserver la bonne tension car vos mailles seront plus serrées. Vous trouverez ici plus d'infos sur les aiguilles circulaires. Bon tricot!

Moren 24.04.2019 - 15:54:

Hej, jeg sidder fast i A3. Jeg er færdig med A2, hvad skal jeg nu?

DROPS Design 30.04.2019 kl. 13:24:

Hei Moren. A.2 og A.3 strikkes samtidig: du strikker 3 kantmasker, så strikker du første rad i A.2 til det gjenstår 4 masker på pinnen, så strikker du første rad i A.3 over 1 maske, og avslutter med 3 kantmasker. Så snur du, strikker 3 kantmasker, strikker andre rad i A.3 over 1 maske, strikker andre rad i A.2 til det gjenstår 3 masker på pinnen og avslutter med 3 kantmasker. Når hele A.2 og A.3 er strikket 1 gang i høyden, gjentar du begge diagrammene. Du fortsetter slik til arbeidet måler 49-79 cm. God fornøyelse

Kristine 07.03.2019 - 11:41:

Jeg står fast etter å ha felt halvveis i diagram A1. "trelantene" havner ikke over hverandre på rett linje. Er det slik at det ikke gjør noe, fordi når jeg strikker lenger, vil det jevne seg ut ettersom masker er både lagt til og trukket fra underveis? Det hadde vært til stor hjelp om dere la ut et bilde av teppet I sin helhet uten en baby eller en krøll, slik at det går an å se hvordan mønsteret skal bli til slutt.

DROPS Design 08.03.2019 kl. 14:59:

Hei Kristine. Trekantene skal havne rett over hverandre, mens kastene (hullmønsteret) skal skråne inn mot midten. Er det midt i diagram A.1 i høyden, du mener? altså etter omgang 13? på denne omgangen var det jo ikke noen kast, men kun felling slik at diagrammet ble redusert med 1 maske i hver side. Altså etter omgang 13 strikker du 5 masker før fellingen, isteden for 6 masker. God fornøyelse

Toke Zwinkels 02.02.2019 - 13:54:

Als ik door patroon brei neemt het stekenaantal per naald steeds minder. Wat moet ik doen?

DROPS Design 02.02.2019 kl. 18:41:

Dag Toke,

Het stekenaantal zou gelijk moeten blijven. De omslagen worden gecompenseerd door de minderingen. Kijk nog even goed naar hoe je de minderingen maakt en of je misschien iets over het hoofd hebt gezien.

Jäta kommentaar mustrile DROPS Baby 31-23

Ootame kommentaare selle mustri kohta!

Kui soovid midagi küsida, siis kiiremaks vastuse saamiseks veendu, et valid õige kategooria alloleval formil. Vajaliku väljad *.