DROPS Baby / 31 / 8

Celestina Socks by DROPS Design

DROPS BabyMerino lõngast kootud palmikutega beebi sokid suurustele enneaegne kuni 3/4 aastane

Võtmesõnad: palmik, sokid,
DROPS disain: mudel nr bm-077-by
Lõngagrupp A
----------------------------------------------------------
Suurus: (enneaegne) 1/3-6/9-12/18 kuune (2-3/4 aastane)
Lapse suurus cm: (40/44) - 56/62 - 68/74 - 80/86 (92 - 98/104) cm
Talla pikkus: (8) 10-11-12 (14-16) cm
Lõng: Garnstudio DROPS BABY MERINO, 50 g/175 m (kuulub lõngagruppi A)
(50) 50-50-50 (50-50) g värv nr 11, jääsinine

Kasutada võib ka lõngu:
vaata linki - Alternatiivlõngad (Lõngagrupp A)

DROPSi SUKAVARDAD: 2,5 mm – sooniku tegemiseks - või sobivad, et saavutada koetihedus 26 silmust ja 34 rida parempidises koes on 10 cm lai ja 10 cm kõrge.

DROPS PALMIKUVARRAS – palmikute tegemiseks.
----------------------------------------------------------

Oled teinud selle või mõne meie teise disaini? Lisa oma piltidele sotsiaalmeedias silt #dropsdesign , et me näeksime neid pilte.

Soovid kasutada teist lõnga? Proovi meie lõngamuundurit!

100% vill
alates 3.45 € /50g
DROPS Baby Merino uni colour DROPS Baby Merino uni colour 3.45 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
DROPS Baby Merino mix DROPS Baby Merino mix 3.45 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
Vardad & heegelnõelad
Lõngakulu sellele disainile alates 3.45€. Loe edasi.

Juhend

JUHEND

MUSTER
Vaata skeemi A.1. Vali suurusele sobiv skeem.

KAHANDAMISE NIPP
Kahanda enne silmusemärkijat: alusta 2 silmust enne silmusemärkijat ja koo 2 parempidi kokku (= 1 silmus kahandatud).
Kahanda pärast silmusemärkijat: koo 2 silmust ületõstmisega kokku (tõsta 1 silmus parempidise võttega kudumata, koo 1 parempidi, tõsta kudumata silmus üle äsja kootud silmuse).

KANNA KAHANDUSED
1. RIDA (= töö parem pool): koo, kuni jääb (5) 6-6-6 (7-8) silmust, koo 2 ületõstmisega kokku (tõsta järgmine silmus kudumata parempidi võttega, 1 parempidi silmus, tõsta kudumata silmus üle), pööra tööd.
2. RIDA (= töö pahem pool): koo, kuni jääb (5) 6-6-6 (7-8) silmust, koo 2 pahempidi kokku, pööra tööd.
3. RIDA: koo, kuni jääb (4) 5-5-5 (6-7) silmust, koo 2 ületõstmisega kokku (tõsta järgmine silmus kudumata parempidi võttega, 1 parempidi silmus, tõsta kudumata silmus üle), pööra tööd.
4. RIDA: koo, kuni jääb (4) 5-5-5 (6-7) silmust, koo 2 pahempidi kokku, pööra tööd.
Jätka niimoodi kahandamist, jättes iga kord rea lõppu ühe silmuse vähem, kuni reale jääb (6) 8-10-10 (10-12) silmust.
----------------------------------------------------------

SOKK
Kootakse ringselt.
Loo (40) 50-50-50- (60-60) silmust 2,5 mm sukavarrastele Baby Merino lõngaga. Koo 1 ring parempidises koes, siis koo skeemi A.1 (= (10) 10-10-10 (12-12) silmust). JÄLGI KOETIHEDUST!
Kui töö kõrgus on (5) 7-8-8 (9-9) cm, koo 1 ring parempidises koes, SAMAL AJAL kahanda (8) 14-10-10 (16-12) silmust ühtlaste vahedega ringil = (32) 36-40-40 (44-48) silmust. Nüüd hoia esimesed (16) 18-20-20 (22-26) silmust vardal kanna jaoks, tõsta ülejäänud (16) 18-20-20 (22-22) silmust abilõngale (= jalapealne). Koo parempidises koes edasi-tagasi kannasilmustel (3) 3-3,5-4 (4-4,5) cm – paigalda 1 reamärkija.
Nüüd koo KANNA KAHANDUS – loe ülevalt.

Nüüd koo vardale mõlemal kanna küljelt (7) 8-9-10 (10-11) silmust ja ka silmused abilõngalt. Paigalda 1 silmusemärkija mõlemale poole jalapealse silmuseid = (36) 42-48-50 (52-56) silmust. Jätka ringselt parempidises koes.
SAMAL AJAL kahanda 1 silmus 1. ringil enne (16) 18-20-20 (22-22) jalapealse silmuseid ning 1 silmus pärast jalapealse silmuseid – loe KAHANDAMISE NIPPI. Kahanda nii igal teisel ringil kokku (2) 3-6-7 (5-7) korda = (32) 36-36-36 (42-42) silmust. Jätka kudumist, kuni soki pikkus on (6) 8-9-10 (12-14) cm silmusemärkijast kannal.
Nüüd paigalda uus silmusemärkija mõlemale soki küljele = (16) 18-18-18 (21-21) silmust on silmusemärkijate vahel jalapealsel ja ka talla all. Jätka, kahandades 1 silmuse mõlemal pool mõlemat silmusemärkijat (= 4 silmust kahandatud). Kahanda nii igal ringil kokku (6) 7-7-7 (8-8) korda = (8) 8-8-8 (10-10) silmust jääb. Katkesta lõng ja tõmba läbi allesjäänud silmuste, pinguta ja kinnita. Soki pikkus on umbes (8) 10-11-12 (14-16) cm.
Koo teine sokk samamoodi.

Skeem

= parempidi silmus
= pahempidi silmus
= tõsta 2 silmust palmikuvardale töö ette, 2 parempidi, koo 2 parempidi palmikuvardalt

Vajad abi selle mustriga?

Tänan valimast DROPS Designi! Me anname endast parima, et meie juhendid oleks kergesti arusaadavad. Kõik mustrid on tõlgitud Norra keelest, alati on võimalik kontrollida arvutusi ja mõõte originaaljuhendist (DROPS Baby 31-8) .

Ei saa juhendist aru? Vaata nimekirja erinevatele õpetustele allpool, mis aitavad kaasa projekti valmimisele - ning võib-olla õpetavad isegi midagi uut!

Meil on ka samm-sammulisi õpetusi erinevatele tehnikatele, mida leiab siit.

1) Miks on koetihedus tähtis?

Koetihedus määrab kudumi suuruse ja mõõdetakse tavaliselt 10 x 10 cm osalt. Tavaliselt kirjutatakse nii: silmuste arv laiuses x (korda) ridade arv kõrguses - näiteks: 19 silmust x 26 rida = 10 x 10 cm.

Koetihedus on kudujatel erinev, mõni koob/heegeldab lõdvemalt, mõni tugevalt. Koetihedust saab muuta varraste suurusega, seepärast me alati mainime, et varraste suurus on ainult soovituslik! Igaüks saab seda ise muuta (suuremaks või väiksemaks) vastavalt oma käekirjale, et koetihedus tuleks sama, kui mainitud juhendis. Kui koetihedus on erinev, on lõngakulu erinev ja lõpptulemuseks on teistsugused mõõdud.

Koetihedus määrab ka seda, milliseid alternatiivlõngu saab kasutada. Teine lõng sobib alternatiiviks, kui see annab sama koetiheduse.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi ja mõõta koetihedust

üles

2) Mis on lõngagrupid?

Kõik meie lõngad on jagatud lõngagruppideks (A kuni F) lõnga jämeduse ja koetiheduse järgi - lõngagrupp A sisaldab peenikesi lõngu ja lõngagrupp F kõige jämedamaid. Nii on lihtne leida alternatiivlõngu samale mustrile, kui soovid kasutada teist lõnga. Ühe lõngagrupi lõngadel on sama koetihedus ja neid saab teineteisega asendada. Aga kuna erinevatel lõngadel on erinev tekstuur, siis lõpptulemus võib olla erinev.

Vaata erinevaid lõngagruppe siit.

üles

3) Kas ma saan kasutada erinevat lõnga kui antud mustrid?

Kasutades teist lõnga on tähtis, et koetihedus oleks sama. Nii tulevad eseme mõõdud samad, kui antud joonisel. Seda on lihtsam saavutada, kui kasutada sama lõngagrupi lõngu. Samuti on võimalik panna kokku mitu peenemat lõnga, et saavutatda soovitatud koetihedus. Proovi meie lõngamuundurit. Ma soovitame alati teha tööproovi.

NB! Kui kasutate erinevat lõnga, siis võib olla lõpptulemus ka erinev, kuna teisel lõngal on erinev tekstuur.

Vaata DROPS õpetust: Kas ma saan kasutada teist lõnga kui antud juhendis?

üles

4) Kuidas kasutada Lõngamuundurit?

Igal meie mustrilehel on link Lõngamuundurile, juhul kui soovid kasutada teist lõnga kui soovitatud juhendis. Sisesta lõng, mida soovid asendada, kogus (valitud suurusele) ja lõngade arv ning lõngamuundur pakub parima valiku alternatiive sama koetihedusega. Lisaks saad teada palju vajad uut lõnga ja mitut lõnga kasutada. Enamus tokke on 50 g (mõned 25 g või 100 g).

Kui mustris on kasutatud mitut värvi, siis tuleb iga värvi eraldi vaadata. Samuti, kui juhendis on kasutatud kahte erinevat lõnga koos (näiteks 1 Alpaca + 1 Kid-Silk), siis tuleb leida alternatiivid neile eraldi.

Vaata lõngamuundurit siit

üles

5) Miks minu koetihedus tuleb vale soovitatud varrastega?

Varraste suurus mustrilehel on ainult soovituslik, tähtis on järgida koetihedust. Kuna koetihedus on kõigil erinev, siis on vaja valida omale sobivad vardad õige koetiheduse saavutamiseks – võib-olla on vaja võtta suuremad või väiksemad vardad. Seepärast on vajalik teha tööproov.

Kui Sinu koetihedus on erinev, siis tulevad ka eseme mõõdud erinevad.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi

üles

6) Miks on ese kootud ülevalt alla?

Kui rõivas on kootud ülevalt alla, on lihtsam teha muudatusi pikkuses. Näiteks, on lihtsam proovida eset selga kudumise käigus, et kontrollida passe pikkust.

Juhendis on hoolikalt selgitatud iga samm õiges järjekorras. Skeemid on kohandatud vastavalt kudumise suunale ja kootakse nagu tavaliselt.

üles

7) Miks on varrukad lühemad suurematel surrustel?

Suurematel suurustel on üldlaius (varruka otsast varruka otsani) ikkagi suurem, isegi kui varruka pikkus on lühem. Suurematel suurustel on varrukakaar pikem ja õlad laiemad, et rõivas istuks seljas paremini.

üles

8) Mis on mustrikordus?

Mustri skeeme korratakse tihti ringil/real või vertikaalselt (kõrguses). 1 mustrikordus skeemil näitab mustri põhisilmuseid. Kui on öeldud juhendis, et tee 5 mustrikordust skeemi A.1 ringil, siis tuleb kududa skeemi 5 korda üksteise järgi samal ringil. Kui on öeldud juhendis, et tee 2 mustrikordust skeemi A.1 vertikaalselt, koo terve skeem ühe korra kõrguses, siis koo jälle otsast peale terve skeem teise korra.

üles

9) Kuidas kududa skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule. 1 ruut = 1 silmus.

Edasi-tagasi kududes, kootakse iga teine rida töö paremal pool, skeemi loetakse paremalt vasakule; iga teine rida kootakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale. Kududes töö pahemal pool, loetakse skeemi vasakult paremale, parempidi silmused kootakse pahempidi ja pahempidi silmused parempidi.

Ringselt kududes kootakse kõik read töö paremal pool ja skeemil loetakse kõik read paremalt vasakule.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

üles

10) Kuidas heegeldada skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule.

Edasi-tagasi heegeldades, read mis tehakse töö paremal pool loetakse skeemi paremalt vasakule; read mis tehakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale.

Ringselt heegeldades tehakse kõik read töö paremal pool ja skeemi loetakse igal ringil paremalt vasakule.

Heegeldades ringset skeemi, alustatakse keskelt ja heegeldatakse väljapoole, vastupäeva ja ringi haaval.

Rida algab tavaliselt antud numbri ahelsilmustega (vastavalt järgmise silmuse kõrgusele), see on näidatud skeemil või kirjeldatud juhendis.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

11) Kuidas kududa ühel real/ringil mitu erinevat skeemi?

Kui on vaja teha samal real/ringil mitme erineva skeemi järgi, siis on see tavaliselt kirjutatud nii: “ koo skeemi A.1, A.2, skeemi A.3 kokku 0-0-2-3-4 times". Aee tähendab koo skeemi A.1 ühe korra, siis skeemi A.2 ühe korra, siis korda skeemi A.3 (laiuses) niimitu korda, kui on vaja sinu suurusele – siin näites on see: suurusel S = 0 korda, M = 0 korda, L= 2 korda, XL= 3 korda ja suurusel XXL = 4 korda.

Skeeme kootakse nagu tavaliselt, alusta esimese reaga skeemil A.1, siis tee skeemi A.2 esimene rida jne.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

12) Miks tehaks töö alguses rohkem ahelsilmuseid?

Ahelsilmused on natuke lühemad kui teised silmused, et äär ei jääks kiskuma, me teeme alguses rohkem silmuseid. Järgmisel real kohandatakse silmuste arvu, et see läheks kokku mustriga ja suuruse mõõtudega joonisel.

üles

13) Miks kasvatatakse silmuseid enne soonikut ülevalt alla kududes?

Soonikkude on venivam ja tõmbab rohkem kokku, kui näiteks parempidine kude. Kasvatades silmuseid enne soonikkoes äärist, hoiab see ära suure erinevuse laiusesse.

üles

14) Milleks kasvatada mahakudumise real?

Tihti jääb mahakudumise rida kiskuma. Seepärast tehakse silmuseid mahakududes mõned õhksilmused, et äär ei jääks kiskuma.

Vaata DROPSi videot: Kuidas kududa silmuseid maha, tehes õhksilmuseid?

üles

15) Kuidas kasvatada/kahandada kordamööda igal 3. või 4. real/ringil?

Et kasvatused / kahandused jaguneksid ühtlaselt, tuleb kasvatada /kahandada näiteks kordamööda igal 3. või 4. real/ringil järgmiselt: koo 2 rida ja kasvata/kahanda kolmandal real/ringil, koo 3 rida ja kasvata neljandal real/ringil. Kasvata/kahanda niimoodi vaheldumisi, kuni vajalikud kasvatused/kahandused on tehtud.

Vaata DROPS õpetust: Kasvata / kahanda 1 silmus kordamööda igal 3. või 4. real

üles

16) Miks on juhend natuke erinev kui disain pildil?

Mustrikordused võivad olla natuke erinevad erinevatel suurustel, et saavutada vajaliku suurust. Kui te teete suuremat suurust, võib teie töö olla natuke erinev. Seda kõike on võetud arvesse disaini loomisel, et üldmulje oleks kõikidel suurustel sama.

Järgi oma suurusele vastavat juhendit ja skeeme!

üles

17) Kuidas kududa jakki ringselt, mitte edasi-tagasi?

Kui soovitakse kududa ringselt, mitte edasi-tagasi, saab juhendit natuke muuta. Esiosa keskele tuleb lisada steegid (õmblusvarud - tavaliselt u 5 silmust) ja järgida juhendit. Selle asemel et pöörata ja kududa töö pahemal pool, koo lihtsalt üle steekide ja jätka ringselt töö paremal pool. Pärast lõigatakse kudum eest lahti, korjatakse silmused nööbiliistude jaoks ja kaetakse lõikeservad.

Vaata DROPS videot: Kuidas kududa steeke ja neid lahti lõigata

üles

18) Kuidas muuta ringselt kootud juhendit edasi-tagasi kudumiseks?

Kui soovitakse kududa ringse töövõtte asemel edasi-tagasi, võib kududa osad eraldi ja õmmelda pärast kokku. Kehaosa silmuste arv tuleb jagada kaheks, lisada 1 ääresilmus mõlemale küljele (õmblusvarudeks) ja kududa edasi-tagasi.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas kududa ringvarrastele kirjutatud juhendit pikkade varrastega?

üles

19) Miks on juhendis ikka näidatud tootmisest maas lõnga nime?

Kuna igal lõngal on oma tekstuur, on originaallõng jõetud juhendisse alles. Aga meie Lõngamuunduriga on lihtne leida alternatiivi, või vali lihtsalt sama lõngagrupi lõng.

Mõnes poes võib veel olla tootmisest maas lõnga müügil, või on kellegil veel kodus seda lõnga alles ja soovib leida juhendit.

Lõngamuundur aitab leida alternatiivlõnga ja vajaliku koguse.

üles

20) Kuidas muuta naiste suurusega kudum meeste suurusele?

Kui soovid kududa naiste suurusega disaini mehele, siis on seda lihtne muuta meeste suuruseks. Suurim erinevaus on varrukate ja kehaosa pikkus. Vali naiste suurus sobiva rinnaümbermõõduga. Pikkus saab lisada varrukale enne käeaugu mahakudumist/varrukakaare tegemist. Kui juhend on ülevalt alla, saab pikkus lisada kohe pärast käeauku või enne esimest kahandust varrukal.

Lõngakoguse muutus oleneb kui palju pikkust lisatakse, aga parem osta tokk rohkem kui vähem.

üles

21) Kuidas hoiduda kampsuni topiliseks minemisest?

Enamus lõngu on karvased, mis eemalduvad pesus või moodustavad toppe. Kammitud lõngadel (st. karvastel lõngadel) on neid rohkem, mistõttu need ajavad ka rohkem karva.

Karva ajamine sõltub ka sellest, mida kantakse kudumi all ja kas see tõmbab kiude välja. Seetõttu on võimatu garanteerida, et kudum ei aja karva.

Allpool on mõned nipid, kuidas saada paremat tulemust karvaste lõngadega:

1. Kudumi valmides (enne pesu) raputa seda, et lahtised karvad eemalduks. NB! ÄRA KASUTA liimirulli, harja või muid meetodeid, mis kisuvad karvu välja.

2. Pane kudum kilekotti ja külmikusse – madal temperatuur põhjustab kiudude lõdvestumist ja need eemalduvad teineteisest kergemini.

3. Jäta ese külmikusse paariks tunniks, siis võta välja ja raputa kudumit jälle.

4. Pese kudumit vastavalt juhendile lõngatoki etiketil.

üles

22) Kuidas mõõdetakse eseme pikkust?

Mustrilehel olev mõõtudega joonis annab infot rõiva pikkuse kohta. Kampsuni pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast (tavaliselt kaelaaugu kõrvalt, MITTE õla tipust) alla alumise servani. Samamoodi passe pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast alla varrukate ja kehaosa jagamise kohani.

Mõõte ei võeta mööda nööbiliiste, kui ei ole just nii mainitud; sel puhul mõõda nööbiliistude kõrvalt.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas vaadata suurust joonisel

üles

23) Mitu toki lõnga on vaja?

Vajaminev lõngakogus on antud grammides, näiteks: 450 g. Arvutamaks, mitu toki lõnga on vaja, on esiteks vaja teada, kui palju gramme on 1 tokis (25g, 50g või 100g). See informatsioon on saadaval, vaadates lõngainfot. Jaga vajalik grammide arv toki kaaluga. Näiteks, kui tokis on 50 g lõnga (standard kogus), siis arvutatakse järgmiselt: 450 / 50 = 9 tokki.

üles

Kas ostsid selle projekti tegemiseks DROPS lõnga? Siis võib küsida abi lõngapoest. Vaata DROPS lõnga müüjate nimekirja siit!
Ikka ei leia vastust oma küsimusele? Siis võib jätta kommetaar juhendi lõppu ja meie eksperdid vastavad! Seda tehakse tavaliselt 5 kuni 10 päeva jooksul.. Seniks võib lugeda küsimusi-vastuseid kommentaaridest või ühineda DROPS Workshop grupiga Facebookis abi saamiseks kaaskudujatelt/heegeldajatelt!

Kommentaarid / Küsimused (11)

Susanne Hansen 12.10.2019 - 13:24:

Der bedes om 50 m på 4 strømpepinde, hvilke pinde skal de sidste 2 m være på ? 4 x 12 = 48 ?? hvad med de sidste 2 m ? er det 2 pinde med 13 m og 2 pinde med 12 m ? i så fald hvilke pinde ? Hilsen Sanne. Danmark

DROPS Design 14.10.2019 kl. 08:58:

Hej Susanne, det betyder ingenting hvordan du fordeler maskerne, du strikker alligevel rundt rundt.... God fornøjelse!

Danielle Patry 13.07.2019 - 17:22:

Où on peut suivre tous les projets gratuits autre que ce site. Les artistes .......

Tineke Wesselink 26.05.2019 - 13:15:

Dit is geen antwoord op mijn vraag. Jammer. In het patroon staat: Brei (3) 3-3½-4 (4-4½) cm tricotsteek heen en weer over de hielsteken– voeg 1 markeerdraad in. Mijn vraag is Waar plaats ik die markeerdraad ? Bij Tips voor minderen wordt ook over die draad gerept maar hoe ?

DROPS Design 07.06.2019 kl. 14:29:

Hi Tineke, please send us your question in english or norwegian? :)

Tineke Wesselink 25.05.2019 - 19:21:

In het patroon staat dat er een markeerdraad toegevoegd moet worden. Wat is dat en waar moet ik dat doen?

DROPS Design 26.05.2019 kl. 09:44:

Dag Tineke,

Markeerdraden zijn restjes garen in een duidelijk andere kleur dan waar je mee werkt en hebben een lengte van ongeveer 10 cm. Je voegt ze meestal tussen de steken, maar soms ook in de steken. De markeerdraden neem je meestal mee in de hoogte en ze geven in dit geval aan waar je moet meerderen. In de beschrijving van de sok staat precies aangegeven waar je de markeerdraden invoegt. Op het einde trek je de markeerdraden er weer uit.

Natasja 14.02.2019 - 08:42:

Hej. Jeg har problemer med hælindtagningen når jeg strikker den mindste størrelse, der står man skal fortsætte med at tage ind til der er 6m tilbage på pinden men jeg får 8m tilbage hver gang jeg prøver. Er der fejl i opskriften eller er det mig der laver samme fejl hele tiden ? :-D

DROPS Design 14.02.2019 kl. 14:46:

Hei Natasja. Du skal felle de 5 ytterste maskene i hver side. Du har 16 masker på pinnen: 16 - 5 - 5 = 6 masker igjen. Du skal felle av den siste masken i hver side også, er det kanskje denne du ikke har felt? God fornøyelse

Anna 07.02.2019 - 07:45:

Buongiorno Per quando riguarda le diminuzione della punta. Si fanno a due maglie dopo il segna punte? Grazie

DROPS Design 07.02.2019 kl. 08:45:

Buongiorno Anna. Per la punta deve diminuire sia prima che dopo ognuno dei due segnapunti, come indicato nel suggerimento per le diminuzioni. Lavora finché non rimangono 2 m prima del segnapunti, lavora queste 2 m insieme a diritto, passa il segnapunti, passa 1 m a diritto senza lavorarla, lavora 1 m diritto, accavalla la m passata sulla m lavorata. Buon lavoro!

Anna 06.02.2019 - 19:36:

Buona sera Sono arrivata alla punta Come si fanno grazie mille

DROPS Design 06.02.2019 kl. 19:55:

Buonasera Anna, se ci spiega meglio il punto che le crea problemi potremo aiutarla meglio. Buon lavoro!

Lena Henriksen 19.06.2018 - 14:31:

Tak for superhurtige svar. Jeg kan konstatere at man ikke må skrive tegnet for "mindre end" i teksten, for så kommer resten af teksten ikke med. Jeg havde netop klippet direkte fra opskriften.

DROPS Design 19.06.2018 kl. 14:36:

Hej igen Lena, ah så forstår jeg :) Vi kigger på det og kommer tilbage så hurtigt som muligt :)

Lena Henriksen 19.06.2018 - 14:26:

Jeg tror, der er fejl i opskriften. Størrelse: (

DROPS Design 19.06.2018 kl. 14:29:

Hej Lena, kan du skrive lidt mere om hvor fejlen er, og hvilken størrelse det drejer sig om, så skal vi nok se på det :)

Lena Henriksen 19.06.2018 - 13:57:

Hejsa Jeg har et problem med denne opskrift. Under størrelser står således: Størrelse: (

DROPS Design 19.06.2018 kl. 14:14:

Hej Lena, den første størrelse betyder præmatur. God fornøjelse!

Jäta kommentaar mustrile DROPS Baby 31-8

Ootame kommentaare selle mustri kohta!

Kui soovid midagi küsida, siis kiiremaks vastuse saamiseks veendu, et valid õige kategooria alloleval formil. Vajaliku väljad *.