DROPS / 179 / 32

Chill and Frills by DROPS Design

DROPS BabyAlpaca Silk ja DROPS Kid-Silk lõngadest kootud pitsmustriga ja satsidega õlarätik

DROPS disain: mudel bs-126
Lõngagrupp A
----------------------------------------------------------
Mõõdud:
Laius ülaserval: umbes 188 cm, kõrgus keskel: umbes 56 cm.
Lõng: Garnstudio DROPS BABYALPACA SILK, 50 g/167 m (kuulub lõngagruppi A)
150 g värv nr 1101, valge
Ja kasuta:
Garnstudio DROPS KID-SILK, 25 g/200 m (kuulub lõngagruppi A)
100 g värv nr 01, naturaalvalge

Kasutada võib ka lõngu:
vaata linki - Alternatiivlõngad (Lõngagrupp A)

DROPSi RINGVARDAD (80 cm): 5 mm – või sobiv, et saavutada koetihedus 17 silmust ja 33 rida ripskoes = 10 cm lai ja 10 cm kõrge.
----------------------------------------------------------

Ei tea millist suurust valida? Pildil olev modell on umbes 170 cm pikk ja kannab suurust S või M. Õige suuruse valimiseks vaata alati valmis eseme, mõõtudega joonist (cm) juhendi lõpus.

(Vaata mustrit ...)

Võtmesõnad: õlasallid, pitsmuster, volangidega,
Lõngasort
Deals alates
DROPS BABYALPACA SILK UNI COLOUR (50g)
DROPS Alpaca Party! / 30% OFF!
5.05 EUR
3.55 EUR
n/a
alates 1.30 EUR

Nõuanded

Tänan valimast DROPS Designi!

Me anname endast parima, et meie juhendid oleks kergesti arusaadavad.

Selleks on meil iga mustri juures õppevideod, mille leiab lehe alumisest osast.

Meil on olemas ka samm-sammulised õpetused, et paremini mõista juhendis kasutatud tehnikat. Vaata siit!

JUHEND

RIPSKUDE (edasi-tagasi kududes):
1 ripsivall = koo 2 rida parempidi silmuseid.

MUSTER
Vaata skeeme A.1 kuni A.8. Muster on vaadatuna töö paremalt poolt ja näitab iga rida.

----------------------------------------------------------

RÄTIK
Kootakse edasi-tagasi, ülevalt alla. Koo kõik silmused parempidi igal real.
Loo 5 silmust 5 mm ringvarrastele kahekordse lõngaga (1 BabyAlpaca Silk ja 1 Kid-Silk). Koo skeemi A.1 2 silmusel, tee 1 silmus RIPSKOES - vaata ülevalt (= keskmine silmus) ja koo skeemi A.2 2 silmusel. Kui skeemis A.1 ja A.2 on tehtud vertikaalselt, on vardal 21 silmust.

Koo skeeme A.3 kuni A.6 järgmiselt: koo skeemi A.3 1 silmusel, skeemi A.4 9 silmusel, 1 silmus ripskoes (= keskmine silmus), skeemi A.5 9 silmusel ja skeemi A.6 1 silmusel. Kui skeemid A.3 kuni A.6 on tehtud vertikaalselt, on vardal 101 silmust.

Koo skeeme A.3 kuni A.8 järgmiselt: koo skeemi A.3 1 silmusel, korda skeemi A.7 kuni jääb 9 silmust enne keskmist silmust (= 4 korda laiuses), koo skeemi A.4 9 silmusel, 1 silmus ripskoes (= keskmine silmus), koo skeemi A.5 (9 silmust), korda skeemi A.8 kuni jääb 1 silmus (= 4 korda laiuses) ja skeemi A.6 järgmisel 1 silmusel. Jätka niimoodi mustriga. Pärast iga vertikaalset mustrikordust mahub veel 4 skeemi A.7/A.8 mustrikordust horisontaalselt mõlemale salli küljele.
Koo nii, kuni töö pikkus on umbes 36 cm kudumise suunas (umbes 51 cm mööda keskmist silmust. Säti nii, et lõpetad skeemi A.3 noolega rea).
Koo 3 rida ripskoes kõigil silmustel. Nüüd koo volang.

VOLANG
Katkesta ja kinnita BabyAlpaca Silk lõng. Kasuta 2 lõnga Kid-Silk ja koo 1 rida parempidi silmuseid töö paremal pool. Eemalda 1 lõng ja jätka ühe lõngaga. Järgmisel töö pahempoolsel real koo pahempidi silmuseid ja kasvata järgmiselt: koo läbi iga silmuse mõlema lõng, st 1 silmus kahe lõnga saab olema 2 silmust ühe lõngaga.
Järgmisel töö parempoolsel real koo nii: * 1 parempidi silmus, 1 õhksilmus*, korda * kuni * ja lõpus tee 1 parempidi silmus.
Koo 1 rida pahempidi töö pahemal pool, siis 1 rida parempidi töö paremal pool. Järgmisel töö pahempoolsel real koo silmused maha parempidi järgmiselt: * koo maha 1 silmus, tee 1 õhksilmus ja koo see maha nagu tavaline silmus *, korda * kuni * tervel real. Katkesta ja kinnita lõng.

Skeem

= parempidi silmus töö paremal pool, parempidi silmus töö pahemal pool
= 1 õhksilmus kahe silmuse vahele, järgmisel real koo õhksilmus parempidi
= 2 parempidi kokku
= 2 ületõstmisega kokku (tõsta 1 silmus kudumata parempidi võttega, 1 parempidi, tõsta kudumata silmus üle kootud silmuse)
= 3 ületõstmisega kokku (tõsta 1 silmus kudumata parempidi võttega, 2 parempidi kokku, tõsta kudumata silmus üle kootud silmuse)Vajad abi? Abistavad õppevideod leiab siit!

Alati võib küsida abi lõnga müünud poest. DROPSi lõngu müüvad poed garanteerivad abi DROPSi mustritele.

Kõik juhendid on hoolikalt kontrollitud, aga me ei vastuta võimalike vigade eest. Kõik juhendid on tõlgitud norra keelest ning alati saab kontrollida originaalmustrist mõõte ja numbreid.

Kui oled leidnud vea mustris, postida kommentaar või küsimus meie Kommentaarid osasse. Vaata DROPS 179-32 originaalmustrit.