DROPS / 140 / 14

Silver Cloud by DROPS Design

DROPS Fabel lõngast koorud sik-sak mustriga õlasall

Võtmesõnad: õlasallid, ring, sik-sak,
DROPSi disain: muster nr fa-203
Lõngagrupp A
------------------------------------------------------
Mõõdud: salli kõrgus keskel on umbes 70 cm

Lõng: Garnstudio DROPS FABEL, 50 g / 205 m
150 g värv nr 602, hõberebane
100 g värv nr 905, sool ja pipar
50 g värv nr 400, must
50 g värv nr 100, naturaalvalge

DROPSi RINGVARDAD (80 cm): 4 mm – või sobivad, et saavutada koetihedus 21 silmust x 27 rida parempidises koes = 10 x 10 cm
------------------------------------------------------

Oled teinud selle või mõne meie teise disaini? Lisa oma piltidele sotsiaalmeedias silt #dropsdesign , et me näeksime neid pilte.

Soovid kasutada teist lõnga? Proovi meie lõngamuundurit!
Ei tea millist suurust valida? Pildil olev modell on umbes 170 cm pikk ja kannab suurust S või M. Õige suuruse valimiseks vaata alati valmis eseme mõõtudega joonist (cm) juhendi lõpus.

75% vill, 25% polüamiid
alates 2.50 € /50g
DROPS Fabel uni colour DROPS Fabel uni colour 2.50 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
DROPS Fabel print DROPS Fabel print 2.70 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
DROPS Fabel long print DROPS Fabel long print 2.90 € /50g
Must ja roosa OÜ
Telli
Vardad & heegelnõelad
Lõngakulu sellele disainile alates 17.50€. Loe edasi.

Juhend

MUSTER
Vaata skeem A.1 ja A.2. Skeemid on antud vaadatuna töö paremalt poolt (PP) ja näitavad iga rida.

TRIIBUD
Koo * 2 cm sool ja pipra värvi lõngaga 2 cm (= 6 rida) mustaga, 5 cm hõberebase värviga, 1 cm naturaalvalgega (= 2 rida), 10 cm sool ja pipra värviga, 1,5 cm (= 4 rida) mustaga, 6 cm hõberebase värviga, 2 cm naturaalvalgega (= 6 rida) *, korda alates *-*. NB! Mõõda kudumise suunas.
--------------------------

ÕLASALL
Kootakse edasi-tagasi ringvarrastega.
Loo 11 silmust 4 mm ringvarrastele soola ja pipra värvi Fabel lõngaga.
Koo 1 rida parempidi töö PP pool, 1 rida pahempidi töö PH pool.
Siis koo TRIIPE – vaata ülevalt, SAMAL AJAL koo parempidises koes ja tee kasvatamised järgmiselt:
1. RIDA (= töö parem pool): koo 2 pr silmust igasse silmusesse = 22 silmust.
2. RIDA (ja iga järgnev töö PH rida): koo ph kõik silmused (samuti õhlsilmused), ainult mõlema serva 1 ääresilmus koo ripskoes.
3. RIDA (= töö PP): 1 pr, * 1 õs, 5 pr *, korda * kuni* kokku 4 korda ja lõpetuseks tee 1 õs ja 1 pr = 27 silmust.
5, RIDA (= töö PP): 1 pr, * 1 õs, 6 pr *, korda *-* kokku 4 korda, lõpetuseks tee 1 õs ja 2 pr = 32 silmust.
7. RIDA (= töö PP): 1 pr, * 1 õs, 7 pr *, korda *-* kokku 4 korda, lõpetuseks tee 1 õs ja 3 pr = 37 silmust.
Jätka sedasi kasvatamist, kuni vardal on 82 silmust, st. igal töö PP real on 1 lisa pr silmus iga õs vahel (alates * kuni *) ja 1 lisa pr silmus pärast viimast õs.
Töö pikkus on umbes 10 cm, mõõdetuna keskelt.
Koo 1 rida ph töö PH, SAMAL AJAL kasvata ühtlaste vahedega 15 silmust = 97 silmust.

Jätka triipudega nagu enne, SAMAL AJAL koo MUSTRIT järgmiselt, (vaata skeemi A.1):
1. RIDA (= töö PP): * koo 2 pr silmust esimesest silmusest, 2 pr silmust järgmisest silmusest, tõsta 1 silmus pr kudumata, 1 pr, tõsta kudumata silmus üle, 2 pr kokku, 2 pr silmust järgmisest silmusest, 2 pr silmust järgmisest silmusest, paigalda 1 silmusemärkija (SM) *, korda * kuni * veel 11 korda ja lõpetuseks koo 1 pr = 121 silmust vardal ja 12 SM-i (1 SM pärast igat kordust).
2. RIDA (ja igal töö PH real): koo ph kõik silmused (samuti õhksilmused), ainult koo pr esimene ja viimane silmus (= ääresilmused).
3. RIDA (= töö PP): * koo 2 pr silmust esimesest silmusest, 2 pr, tõsta 1 silmus pr kudumata, 1 pr, tõsta kudumata silmus üle, 2 pr kokku, 2 pr, 2 pr silmust järgmisest silmusest *, korda * kuni *, lõpetuseks koo 1 pr = 121 silmust. (Need 3 rida on sama, mis skeemi A.1 esimesed 3 rida).

Koo sedasi 12 kordust skeemi A.1 ja 1 silmus rea lõpus koo parempidises koes.
Pärast 1 vertikaalset skeemi A.1 mustrikordust on vardal 145 silmust.
Siis koo ja korda skeemi A.2, igal mustrikordusel on 6 lisasilmust parempidises koes mõlemal pool keskmist kahandamist mustrikorduse keskel (st. 12 lisasilmust parempidises koes igal kordusel).
Kui töö pikkus keskelt on umbes 70 cm (NB! Lõpeta pärast skeemi A.2 teist rida (st. pärast aukudega rida), koo 1 rida pr töö PH.
Koo silmused pr lõdvalt maha töö PP.

Skeem

= pr töö PP, ph töö PH
= 1 õs kahe silmuse vahele
= tõsta 1 silmus pr kudumata, 1 pr, tõsta kudumata silmus üle
= 2 pr kokku
= koo 2 silmust ühest silmusest

Vajad abi selle mustriga?

Tänan valimast DROPS Designi! Me anname endast parima, et meie juhendid oleks kergesti arusaadavad. Kõik mustrid on tõlgitud Norra keelest, alati on võimalik kontrollida arvutusi ja mõõte originaaljuhendist (DROPS 140-14) .

Ei saa juhendist aru? Vaata nimekirja erinevatele õpetustele allpool, mis aitavad kaasa projekti valmimisele - ning võib-olla õpetavad isegi midagi uut!

1) Miks on koetihedus tähtis?

Koetihedus määrab kudumi suuruse ja mõõdetakse tavaliselt 10 x 10 cm osalt. Tavaliselt kirjutatakse nii: silmuste arv laiuses x (korda) ridade arv kõrguses - näiteks: 19 silmust x 26 rida = 10 x 10 cm.

Koetihedus on kudujatel erinev, mõni koob/heegeldab lõdvemalt, mõni tugevalt. Koetihedust saab muuta varraste suurusega, seepärast me alati mainime, et varraste suurus on ainult soovituslik! Igaüks saab seda ise muuta (suuremaks või väiksemaks) vastavalt oma käekirjale, et koetihedus tuleks sama, kui mainitud juhendis. Kui koetihedus on erinev, on lõngakulu erinev ja lõpptulemuseks on teistsugused mõõdud.

Koetihedus määrab ka seda, milliseid alternatiivlõngu saab kasutada. Teine lõng sobib alternatiiviks, kui see annab sama koetiheduse.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi ja mõõta koetihedust

üles

2) Mis on lõngagrupid?

Kõik meie lõngad on jagatud lõngagruppideks (A kuni F) lõnga jämeduse ja koetiheduse järgi - lõngagrupp A sisaldab peenikesi lõngu ja lõngagrupp F kõige jämedamaid. Nii on lihtne leida alternatiivlõngu samale mustrile, kui soovid kasutada teist lõnga. Ühe lõngagrupi lõngadel on sama koetihedus ja neid saab teineteisega asendada. Aga kuna erinevatel lõngadel on erinev tekstuur, siis lõpptulemus võib olla erinev.

Vaata erinevaid lõngagruppe siit.

üles

3) Kas ma saan kasutada erinevat lõnga kui antud mustrid?

Kasutades teist lõnga on tähtis, et koetihedus oleks sama. Nii tulevad eseme mõõdud samad, kui antud joonisel. Seda on lihtsam saavutada, kui kasutada sama lõngagrupi lõngu. Samuti on võimalik panna kokku mitu peenemat lõnga, et saavutatda soovitatud koetihedus. Proovi meie lõngamuundurit. Ma soovitame alati teha tööproovi.

NB! Kui kasutate erinevat lõnga, siis võib olla lõpptulemus ka erinev, kuna teisel lõngal on erinev tekstuur.

Vaata DROPS õpetust: Kas ma saan kasutada teist lõnga kui antud juhendis?

üles

4) Kuidas kasutada Lõngamuundurit?

Igal meie mustrilehel on link Lõngamuundurile, juhul kui soovid kasutada teist lõnga kui soovitatud juhendis. Sisesta lõng, mida soovid asendada, kogus (valitud suurusele) ja lõngade arv ning lõngamuundur pakub parima valiku alternatiive sama koetihedusega. Lisaks saad teada palju vajad uut lõnga ja mitut lõnga kasutada. Enamus tokke on 50 g (mõned 25 g või 100 g).

Kui mustris on kasutatud mitut värvi, siis tuleb iga värvi eraldi vaadata. Samuti, kui juhendis on kasutatud kahte erinevat lõnga koos (näiteks 1 Alpaca + 1 Kid-Silk), siis tuleb leida alternatiivid neile eraldi.

Vaata lõngamuundurit siit

üles

5) Miks minu koetihedus tuleb vale soovitatud varrastega?

Varraste suurus mustrilehel on ainult soovituslik, tähtis on järgida koetihedust. Kuna koetihedus on kõigil erinev, siis on vaja valida omale sobivad vardad õige koetiheduse saavutamiseks – võib-olla on vaja võtta suuremad või väiksemad vardad. Seepärast on vajalik teha tööproov.

Kui Sinu koetihedus on erinev, siis tulevad ka eseme mõõdud erinevad.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas mõõta koetihedust

Vaata DROPS videot: Kuidas teha tööproovi

üles

6) Miks on ese kootud ülevalt alla?

Kui rõivas on kootud ülevalt alla, on lihtsam teha muudatusi pikkuses. Näiteks, on lihtsam proovida eset selga kudumise käigus, et kontrollida passe pikkust.

Juhendis on hoolikalt selgitatud iga samm õiges järjekorras. Skeemid on kohandatud vastavalt kudumise suunale ja kootakse nagu tavaliselt.

üles

7) Miks on varrukad lühemad suurematel surrustel?

Suurematel suurustel on üldlaius (varruka otsast varruka otsani) ikkagi suurem, isegi kui varruka pikkus on lühem. Suurematel suurustel on varrukakaar pikem ja õlad laiemad, et rõivas istuks seljas paremini.

üles

8) Mis on mustrikordus?

Mustri skeeme korratakse tihti ringil/real või vertikaalselt (kõrguses). 1 mustrikordus skeemil näitab mustri põhisilmuseid. Kui on öeldud juhendis, et tee 5 mustrikordust skeemi A.1 ringil, siis tuleb kududa skeemi 5 korda üksteise järgi samal ringil. Kui on öeldud juhendis, et tee 2 mustrikordust skeemi A.1 vertikaalselt, koo terve skeem ühe korra kõrguses, siis koo jälle otsast peale terve skeem teise korra.

üles

9) Kuidas kududa skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule. 1 ruut = 1 silmus.

Edasi-tagasi kududes, kootakse iga teine rida töö paremal pool, skeemi loetakse paremalt vasakule; iga teine rida kootakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale. Kududes töö pahemal pool, loetakse skeemi vasakult paremale, parempidi silmused kootakse pahempidi ja pahempidi silmused parempidi.

Ringselt kududes kootakse kõik read töö paremal pool ja skeemil loetakse kõik read paremalt vasakule.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

üles

10) Kuidas heegeldada skeemi järgi?

Skeemil on näidatud kõik read/ringid ja iga silmus vaadates töö paremalt poolt. Skeemi loetakse alt üles, paremalt vasakule.

Edasi-tagasi heegeldades, read mis tehakse töö paremal pool loetakse skeemi paremalt vasakule; read mis tehakse töö pahemal pool: loetakse skeemi vasakult paremale.

Ringselt heegeldades tehakse kõik read töö paremal pool ja skeemi loetakse igal ringil paremalt vasakule.

Heegeldades ringset skeemi, alustatakse keskelt ja heegeldatakse väljapoole, vastupäeva ja ringi haaval.

Rida algab tavaliselt antud numbri ahelsilmustega (vastavalt järgmise silmuse kõrgusele), see on näidatud skeemil või kirjeldatud juhendis.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

11) Kuidas kududa ühel real/ringil mitu erinevat skeemi?

Kui on vaja teha samal real/ringil mitme erineva skeemi järgi, siis on see tavaliselt kirjutatud nii: “ koo skeemi A.1, A.2, skeemi A.3 kokku 0-0-2-3-4 times". Aee tähendab koo skeemi A.1 ühe korra, siis skeemi A.2 ühe korra, siis korda skeemi A.3 (laiuses) niimitu korda, kui on vaja sinu suurusele – siin näites on see: suurusel S = 0 korda, M = 0 korda, L= 2 korda, XL= 3 korda ja suurusel XXL = 4 korda.

Skeeme kootakse nagu tavaliselt, alusta esimese reaga skeemil A.1, siis tee skeemi A.2 esimene rida jne.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda kudumise skeeme

Vaata DROPS õpetust: Kuidas lugeda heegeldamise skeeme

üles

12) Miks tehaks töö alguses rohkem ahelsilmuseid?

Ahelsilmused on natuke lühemad kui teised silmused, et äär ei jääks kiskuma, me teeme alguses rohkem silmuseid. Järgmisel real kohandatakse silmuste arvu, et see läheks kokku mustriga ja suuruse mõõtudega joonisel.

üles

13) Miks kasvatatakse silmuseid enne soonikut ülevalt alla kududes?

Soonikkude on venivam ja tõmbab rohkem kokku, kui näiteks parempidine kude. Kasvatades silmuseid enne soonikkoes äärist, hoiab see ära suure erinevuse laiusesse.

üles

14) Milleks kasvatada mahakudumise real?

Tihti jääb mahakudumise rida kiskuma. Seepärast tehakse silmuseid mahakududes mõned õhksilmused, et äär ei jääks kiskuma.

Vaata DROPSi videot: Kuidas kududa silmuseid maha, tehes õhksilmuseid?

üles

15) Kuidas kasvatada/kahandada kordamööda igal 3. või 4. real/ringil?

Et kasvatused / kahandused jaguneksid ühtlaselt, tuleb kasvatada /kahandada näiteks kordamööda igal 3. või 4. real/ringil järgmiselt: koo 2 rida ja kasvata/kahanda kolmandal real/ringil, koo 3 rida ja kasvata neljandal real/ringil. Kasvata/kahanda niimoodi vaheldumisi, kuni vajalikud kasvatused/kahandused on tehtud.

Vaata DROPS õpetust: Kasvata / kahanda 1 silmus kordamööda igal 3. või 4. real

üles

16) Miks on juhend natuke erinev kui disain pildil?

Mustrikordused võivad olla natuke erinevad erinevatel suurustel, et saavutada vajaliku suurust. Kui te teete suuremat suurust, võib teie töö olla natuke erinev. Seda kõike on võetud arvesse disaini loomisel, et üldmulje oleks kõikidel suurustel sama.

Järgi oma suurusele vastavat juhendit ja skeeme!

üles

17) Kuidas kududa jakki ringselt, mitte edasi-tagasi?

Kui soovitakse kududa ringselt, mitte edasi-tagasi, saab juhendit natuke muuta. Esiosa keskele tuleb lisada steegid (õmblusvarud - tavaliselt u 5 silmust) ja järgida juhendit. Selle asemel et pöörata ja kududa töö pahemal pool, koo lihtsalt üle steekide ja jätka ringselt töö paremal pool. Pärast lõigatakse kudum eest lahti, korjatakse silmused nööbiliistude jaoks ja kaetakse lõikeservad.

Vaata DROPS videot: Kuidas kududa steeke ja neid lahti lõigata

üles

18) Kuidas muuta ringselt kootud juhendit edasi-tagasi kudumiseks?

Kui soovitakse kududa ringse töövõtte asemel edasi-tagasi, võib kududa osad eraldi ja õmmelda pärast kokku. Kehaosa silmuste arv tuleb jagada kaheks, lisada 1 ääresilmus mõlemale küljele (õmblusvarudeks) ja kududa edasi-tagasi.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas kududa ringvarrastele kirjutatud juhendit pikkade varrastega?

üles

19) Miks on juhendis ikka näidatud tootmisest maas lõnga nime?

Kuna igal lõngal on oma tekstuur, on originaallõng jõetud juhendisse alles. Aga meie Lõngamuunduriga on lihtne leida alternatiivi, või vali lihtsalt sama lõngagrupi lõng.

Mõnes poes võib veel olla tootmisest maas lõnga müügil, või on kellegil veel kodus seda lõnga alles ja soovib leida juhendit.

Lõngamuundur aitab leida alternatiivlõnga ja vajaliku koguse.

üles

20) Kuidas muuta naiste suurusega kudum meeste suurusele?

Kui soovid kududa naiste suurusega disaini mehele, siis on seda lihtne muuta meeste suuruseks. Suurim erinevaus on varrukate ja kehaosa pikkus. Vali naiste suurus sobiva rinnaümbermõõduga. Pikkus saab lisada varrukale enne käeaugu mahakudumist/varrukakaare tegemist. Kui juhend on ülevalt alla, saab pikkus lisada kohe pärast käeauku või enne esimest kahandust varrukal.

Lõngakoguse muutus oleneb kui palju pikkust lisatakse, aga parem osta tokk rohkem kui vähem.

üles

21) Kuidas hoiduda kampsuni topiliseks minemisest?

Enamus lõngu on karvased, mis eemalduvad pesus või moodustavad toppe. Kammitud lõngadel (st. karvastel lõngadel) on neid rohkem, mistõttu need ajavad ka rohkem karva.

Karva ajamine sõltub ka sellest, mida kantakse kudumi all ja kas see tõmbab kiude välja. Seetõttu on võimatu garanteerida, et kudum ei aja karva.

Allpool on mõned nipid, kuidas saada paremat tulemust karvaste lõngadega:

1. Kudumi valmides (enne pesu) raputa seda, et lahtised karvad eemalduks. NB! ÄRA KASUTA liimirulli, harja või muid meetodeid, mis kisuvad karvu välja.

2. Pane kudum kilekotti ja külmikusse – madal temperatuur põhjustab kiudude lõdvestumist ja need eemalduvad teineteisest kergemini.

3. Jäta ese külmikusse paariks tunniks, siis võta välja ja raputa kudumit jälle.

4. Pese kudumit vastavalt juhendile lõngatoki etiketil.

üles

22) Kuidas mõõdetakse eseme pikkust?

Mustrilehel olev mõõtudega joonis annab infot rõiva pikkuse kohta. Kampsuni pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast (tavaliselt kaelaaugu kõrvalt, MITTE õla tipust) alla alumise servani. Samamoodi passe pikkust mõõdetakse õla kõrgemast kohast alla varrukate ja kehaosa jagamise kohani.

Mõõte ei võeta mööda nööbiliiste, kui ei ole just nii mainitud; sel puhul mõõda nööbiliistude kõrvalt.

Vaata DROPS õpetust: Kuidas vaadata suurust joonisel

üles

23) Mitu toki lõnga on vaja?

Vajaminev lõngakogus on antud grammides, näiteks: 450 g. Arvutamaks, mitu toki lõnga on vaja, on esiteks vaja teada, kui palju gramme on 1 tokis (25g, 50g või 100g). See informatsioon on saadaval, vaadates lõngainfot. Jaga vajalik grammide arv toki kaaluga. Näiteks, kui tokis on 50 g lõnga (standard kogus), siis arvutatakse järgmiselt: 450 / 50 = 9 tokki.

üles

Kas ostsid selle projekti tegemiseks DROPS lõnga? Siis võib küsida abi lõngapoest. Vaata DROPS lõnga müüjate nimekirja siit!
Ikka ei leia vastust oma küsimusele? Siis võib jätta kommetaar juhendi lõppu ja meie eksperdid vastavad! Seda tehakse tavaliselt 5 kuni 10 päeva jooksul.. Seniks võib lugeda küsimusi-vastuseid kommentaaridest või ühineda DROPS Workshop grupiga Facebookis abi saamiseks kaaskudujatelt/heegeldajatelt!

Kommentaarid / Küsimused (27)

Sonja 20.03.2019 - 22:50:

Hej nu er jeg gået i stå er færdig med mønster a2 og kan ikke finde ud af hvor jeg skal forsætte fra kan ikke få det til atpasse ved at slarte ved streg a2 der hvor der er 1 usammenhængende 2 gange og så 1 ret 1 løs af strik en træk den løse over osv kan ille få det til at passe over hakket det giver ligner et V håber på hjælp

Betina Dybro Jensen 15.03.2017 - 00:58:

Hvornår starter A2 på mønstret. Synes ikke det fremgår tydeligt. Skal jeg starte A2 ved pind nr 16, eller gå tilbage som stregen viser. Så passer maskeantallet jo ikke med de 145.

DROPS Design 15.03.2017 kl. 14:55:

Hej Betina. Naar du har strikket A.1 één gang i höjden, saa fortsaetter du iflg. A.2. Du skal ikke haefte dig ved hvor mange m der i bredden, det er hvor i höjden du er - dvs, du starter med en r pind og derefter kommer strik sammen, slaa om osv. Der kommer hele tiden flere m paa hver side af midterindtagningen af diagrammet.

Betina Dybro Jensen 12.03.2017 - 06:45:

De videoer I henviser til, viser ikke hvordan diagrammet i Silver Cloud sjalet starter. Hvor finder jeg det? Hvor langt skal jeg strikke på A1, og hvornår begynder A2 ?

DROPS Design 13.03.2017 kl. 12:03:

Hej Betina. Du strikker A.1 één gan i höjden = 145 m paa pinden. Herefter gentager du A.2 i höjden til arbejdet maaler ca. 70 cm i höjden.

Susanne Petersen 26.02.2016 - 14:20:

Har srikket A1 og er nu i tvivl hvor jeg skal starte på A2???? Kan ikke få maskeantallet til at passe. Er vi enige om at A1 er over 15 pinde? Og skal A2 starte ved pind 16 eller????

DROPS Design 29.02.2016 kl. 15:03:

Hej Susanne, Her finder du en video på både hvordan man starter og fortsætter ifølge diagrammen. Diagram til 140-14!

Maria 02.04.2015 - 15:35:

Dzień dobry. Czy wzrór A2 nie powinien zaczynać się od 11 rzedu A1? Po przerobieniu całości wzoru A1 mamy rapot o szerokosci 12 oczek, a zakres A2 każe się cofnąć (czyli jak rozumiem powtórzyć rzedy wzoru A1) od 6 rzedu, kiedy rapot składa się z 10 oczek. Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

DROPS Design 09.04.2015 kl. 07:54:

Schematy przechodzą płynnie, to oznacza, że schemat A.2 zaczniemy od rzędu 16, a nie od rzędu 6. W opisie również wprowadziłam stosowne wyjaśnienia. Pozdrawiam i powodzenia. DROPS Design

Galley Christiane 15.01.2015 - 20:40:

Bonjour, je voudrais juste une confirmation. Pour le modèle no 26 du Marianne décembre 2014. Il faut : tricoter 2 x à l'end ds la même m. À l'envers, on tricote aussi 2 m en env. ? Et le jeté entre 2 m, c'est le fil transv ou un jeté normal ?

DROPS Design 16.01.2015 kl. 09:48:

Bonjour Mme Galley, toutes les m se tricotent à l'env sur l'envers - le jeté est 1 jeté normal. Retrouvez ci-dessous et dans l'onglet vidéo à droite de la photo comment commencer le châle et comment répéter ensuite A.2. Bon tricot!

Sari 25.10.2014 - 16:54:

En ymmärrä tätä kohtaa: "Jokaisen kokonaisen mallikerran jälkeen (korkeussuunnassa) jokaisen mallikerran keskikohdan kavennusten molemmin puolin tulee nyt 6 s sileää neuletta enemmän" Siis 6 silmukkaa enemmän kuin missä? A2 mallin alussa? Siellä keskikohdan ympärillä kummallakin puolella 1 silmukka. A2 mallin lopussa taas 8 s. Vai A1 mallin alusta laskettuna? Pitäisikö jatkaa A2 jälkeen A1:stä? En älyä :(

DROPS Design 12.03.2015 kl. 16:34:

Tähän kysymykseen on vaikea vastata ilman, että näen kyseistä työtä. Voit kuitenkin tuoda neuleen lähimmälle DROPS-jälleenmyyjäliikkeeseen, he auttavat sinua mielellään paikan päällä.

Sari 25.10.2014 - 15:55:

How to continue after A2? Start from the beginning of the A2? Kuinka A2 jälkeen jatketaan?

DROPS Design 27.10.2014 kl. 08:54:

Dear Sari, after working A.2 one time in height, start again A.2 but you will get 6 sts more in stocking st on each side of dec in the middle of every repetition (i.e. 12 sts more in stocking st in every repetition). Video below shows you how to do. Happy knitting!

De Veirman Astrid 11.08.2013 - 22:31:

Gd,bij dit patroon klopt de bestelling van het aantal bollen wol NIET,je hebt meer nodig van kl 905 dan van 602 maar toch moet je 3 bollen kl 602 en maar 2 van kl 905.Dus ga ik te weinig wol hebben

Katja Wolters 04.07.2013 - 14:29:

Hallo Ihr Lieben ! Ich stricke grade diese Tuch und komme nachdem ich den Rapport einmal komplett gestrickt habe nicht weiter ! Wie muß ich das Tuch weiter stricken ? Muß ich mir das Muster weiter denken oder unten bei A.2 wieder anfangen ? Danke schonmal im Vorraus !! Liebe Grüße aus Schweden Katja

DROPS Design 04.07.2013 kl. 16:15:

Liebe Katja, ja Diagramm A.2 wird fortlaufend, also immer wieder, bis ca. 70 cm Höhe gestrickt.

Jäta kommentaar mustrile DROPS 140-14

Ootame kommentaare selle mustri kohta!

Kui soovid midagi küsida, siis kiiremaks vastuse saamiseks veendu, et valid õige kategooria alloleval formil. Vajaliku väljad *.