DROPS / 129 / 39

Wonder Wings by DROPS Design

Háčkovaný DROPS motýl z příze „Cotton Viscose“.

Tagy: zvířata,

DROPS design: Návod č. R-601
-------------------------------------------------------

Velikost: jednotná

Materiál: DROPS COTTON VISCOSE firmy Garnstudio
50 g, barva č. 02, smetanová
50 g, barva č. 27, lila
50 g, barva č. 28, světle růžová

DROPS HÁČEK č. 2,5

Vyrobili jste si tento nebo nějaký jiný z našich modelů? Přidejte ke svým fotkám na sociálních sítích tag #dropsdesign - díky tomu je uvidíme i my!

Chcete použít jinou přízi? Zkuste náš převodník!
Nejste si jistí, kterou zvolit velikost? Třeba by vám pomohla informace, že modelka na obrázku je vysoká asi 170 cm a nosí velikost S nebo M. Pokud chcete plést/háčkovat pulovr, kabátek, šaty nebo podobný kousek, najdete dole pod návodem nákres s jednotlivými mírami v cm.
Komentáře (2)
DROPS Cotton Viscose DROPS Cotton Viscose
54% bavlna, 46% viskóza
Výroba ukončena
najít náhradu
Jehlice a háčky

Návod

MOTÝL:
Motýl je háčkovaný ze 3 barev.
Všechny řady jsou háčkovány z lícové strany.
Háčkujeme háčkem č. 2, 5, světle růžovou barvou přízí Cotton Viscose, začínáme na 15 řo.

1. řada: Do šestého řo od háčku háčkujeme 3 3x nahozené DS, řo, do následujícího řo DS, 2 řo (druhou řadu začínáme háčkovat v tomto místě), do následujícího řo háčkujeme 2 3x nahozené DS, do dalšího řo háčkujeme 1 3x nahozený DS, 3řo, do následujícího řo pevné oko, 3 řo (třetí řadu začínáme háčkovat v tomto místě), do následujícího řo 1 3x nahozený DS, do následujícího řo háčkujeme 2 3x nahozené DS, řo, do dalšího řo háčkujeme 1 3x nahozený DS, 2 řo, do následujícího řo háčkujeme 3 3x nahozené DS, 5 řo, do posledního řo pevné oko. Přízi ustřihneme a zapošijeme.

2. řada: Háčkujeme smetanovou barvou. Začínáme pevným okem do druhého ze dvou řo z minulé řady (viz popsáno výše), řo, do následujícího 3x nahozeného DS háčkujeme: PDS a DS, do dalšího 3x nahozeného DS háčkujeme: DS (čtvrtou řadu začínáme háčkovat v tomto místě), řo, 1 2x nahozený DS a DS, do dalšího 3x nahozeného DS háčkujeme: DS a PDS, řo, pevné oko do prvního ze tří řetízkových ok předchozí řady. Přízi ustřihneme a zapošijeme.

3. řada: Háčkujeme smetanovou barvou. Začínáme pevný okem do třetího řo v první řadě (viz popsáno výše), řo, do následujícího 3 x nahozeného DS háčkujeme: PDS a DS, do dalšího 3x nahozeného DS háčkujeme: DS (pátou řadu začínáme v tomto místě), 1 2x nahozený DS, řo, DS, do dalšího 3x nahozeného DS háčkujeme: DS a PDS, řo, pevné oko do prvního řo z první řady. Přízi ustřihneme a zapošijeme.

4. řada: Háčkujeme lila barvou. Začínáme pevným okem do DS z druhé řady (viz popsáno výše), řo, do následujícího 2x nahozeného DS háčkujeme: KS, řo a KS, řo, pevné oko do následujícího DS. Přízi ustřihneme a zapošijeme.

5. řada: Háčkujeme lila barvou. Začínáme pevným okem do DS ze třetí řady (viz popsáno výše), řo, do následujícího 2x nahozeného DS háčkujeme: KS, řo a KS, řo, pevné oko do dalšího DS. Přízi ustřihneme a zapošijeme.

TĚLO:
Háčkujeme dvěma vlákny lila barvy. Háčkujeme 6 řo, 2KS do druhého řo od háčku. Přízi ustřihneme a zapošijeme. Tělo motýla přišijeme doprostřed mezi křídla, hlavu přišíváme mezi velká křídla.
Na každé křídlo vyšijeme lila barvou malou značku. Kraje velkých křídel obháčkujeme pevnými oky lila barvou.

Komentáře (2)

Lena 03.04.2015 - 13:33:

15 LM steht es

Spriestersbach 03.04.2015 - 11:48:

Wieviel Maschen werden angeschlagen? 6?

DROPS Design 03.04.2015 kl. 20:35:

Es werden 15 Lm angeschlagen, wie erwähnt: "Mit hell rosa Cotton Viscose anfangen und auf Nadel Nr. 2,5, 15 Lm häkeln.". Viel Spaß beim Häkeln!

Přidejte komentář k návodu DROPS 129-39

Rádi bychom věděli, co si o tomto modelu myslíte!

Pokud se chcete na něco zeptat, dbejte prosím na to, abyste ve formuláři níže vybrali správnou kategorii - díky tomu se dříve dozvíte, co potřebujete vědět.

Vaši emailovou adresu nezveřejníme. Povinná pole jsou označena *.