DROPS Baby / 16 / 9

Sea Water by DROPS Design

Niemowlęcy kocyk na drutach, z włóczki DROPS Eskimo

Wymiary: ok. 68 x 85 cm
Materiał: DROPS Eskimo
400 g kolor nr 31, niebieski pastelowy

DRUTY Z ŻYŁKĄ DROPS nr 10 (80 cm) - lub odpowiedniego rozmiaru, aby przerabiając dżersejem 9 o. x 12 rz. otrzymać próbkę o wymiarach 10 x 10 cm.
SZYDEŁKO DROPS nr 8

(Patrz objasnienia...)

Rodzaj włóczki
Deals od
9.80 PLN
9.79 PLN

Porady & Pomoc

Dziękujemy za wybór DROPS Design!

Robimy wszystko co w naszej mocy, aby nasze wzory były proste i czytelne.

W tym celu, do każdego z naszych wzorów dołączamy bardzo pomocne instrukcje video, które znajdziecie na dole strony.

Proponujemy również kursy, dzięki którym krok po kroku zapoznacie się z niektórymi technikami wykorzystywanymi w naszych wzorach. Znajdziecie je tutaj!

ŚCIEG RYŻOWY:
RZ. 1: *1 o.p., 1 o.l. * powt. od * do *
RZ. 2: przer. oczka prawe na lewo, a lewe na prawo.
Powt. rząd 2.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KOCYK:
Przerabiany w tę i z powrotem na drutach z żyłką, aby zmieścić wszystkie oczka.
Włóczką Eskimo na drutach z żyłką nr 10 nabrać 59 o. Przer. 1 rz. na lewo na lewej stronie robótki i dalej przer. ściegiem ryżowym – PATRZ POWYŻEJ. Na wys. 16 cm od dołu robótki przer. nast. rząd na prawej stronie robótki: 11 o. ściegiem ryżowym, 37 o. dżersejem, 11 o. ściegiem ryżowym. Przer. do wys. 69 cm od dołu robótki. ZACHOWAĆ TAKIE SAME NAPRĘŻENIE NICI JAK W PRZYPADKU PRÓBKI! Dalej przer. ściegiem ryżowym przez wszystkie o. do wys. 84 cm od dołu robótki. Następnie przer. 1 rz. na lewo na lewej stronie robótki i luźno zakończyć.

BRZEG NA SZYDEŁKU:
Włóczką Eskimo szydełkiem nr 8 wykonać następujący brzeg wokół kocyka: *1 oś, 2 oł, ominąć 2 o. * powt. od * do * przez całe okrążenie, zakończyć przerabiając 1 oz w 1-sze oś.

Potrzebujesz pomocy? Tutaj znajdziesz bardzo pomocne instrukcje video!

W celu uzyskania pomocy prosimy o kontakt ze sklepem, w którym włóczka została zakupiona. Nabywając włóczkę DROPS masz gwarancję, że otrzymasz fachową pomoc ze strony sklepu prowadzącego sprzedaż włóczek DROPS.

Wszystkie wzory są poddawane starannej weryfikacji, ale zastrzegamy sobie prawo do ewentualnych pomyłek. Wzory są tłumaczone z języka norweskiego, dlatego zawsze zalecamy sprawdzenie miar i wyliczeń z oryginalnym wzorem.

Jeżeli uważasz, że we wzorze znajduje się błąd, prosimy o komentarz lub pytanie w sekcji Komentarze. Zobacz oryginalny model DROPS Baby 16-9.