Kombinace přízí DROPS Big Delight a DROPS BabyAlpaca Silk

Pokud zkombinujete 2 naše příze, DROPS Big Delight a DROPS BabyAlpacu Silk, dostanete vlákno silné jako příze ze Skupiny přízí D a navíc plynulé "gradient" probarvení.

Zde vidíte příklad spojení přízí DROPS Big Delight 12 a DROPS BabyAlpaca Silk 6235, jejímž výsledkem je jemný a plynulý přechod barev.

At the same time that you get a new thickness, the transitions of DROPS Big Delight (Yarn Group C) get smoother, and the result fabric gets softer, thanks to the addition of DROPS BabyAlpaca Silk (Yarn Group A).

Výsledky vašich kombinací se budou lišit podle toho, jaké odstíny přízí DROPS Big Delight a DROPS BabyAlpaca Silk si zvolíte. Možnosti jsou nepřeberné!

Prohlédněte si barevnici příze DROPS Big Delight

Podívejte se i na barvy příze DROPS BabyAlpaca Silk

Hustota zkušebního vzorku u této kombinace je 14 ok = 10 cm na šířku, na jehlicích č.7, což přesně odpovídá našim modelům ze Skupiny přízí D. Dbejte ale na to, abyste vždy dodrželi údaje o zkušebním vzorku uvedené u konkrétního pleteného/háčkovaného návodu.

Níže najdete trochu inspirace na zdarma přístupné svetry, deky, papučky a další kousky, které můžete vytvořit pomocí zmíněné kombinace těchto 2 přízí.

Inspirace - modely

Přidejte svůj komentář nebo dotaz k této lekci.

Vaši emailovou adresu nezveřejníme. Povinná pole jsou označena *.